Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Bitcoin ja muud krüptorahad »  Exchanged jt. ostu-müügikohad: kuskohast osta ja kuidas müüa ning rahaks vahetada. (Sh. exchange-ide vahelised liikumised) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 9, 10, 11 ... 15, 16, 17  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2021 11:26:52 vasta tsitaadiga

Loodetavasti saad selle ajaga KYC tehtud icon_lol.gif
_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Condamed
Kreisi kasutaja
Condamed

liitunud: 04.12.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2021 12:18:36 vasta tsitaadiga

rmc kirjutas:
Loodetavasti saad selle ajaga KYC tehtud icon_lol.gif


Sain alla 5 minutiga verified. icon_eek.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2021 12:35:53 vasta tsitaadiga

A.I. toimetab - trade safe ;D
_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2021 13:07:27 vasta tsitaadiga

Huvitav jah kuda AI seda üleslaetud dokumendiskanni JPG pilti kontrollib, et kõik vastaks nõuetele?
Igas riigis on need ju erineva kuju ja värvitooniga.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2021 13:31:43 vasta tsitaadiga

Kuna mu peamine arvelduskonto on Swedis siis endiselt kordan küsimust, kas on kellelgi nendega tekkinud probleeme krüpto pärast?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2021 13:51:41 vasta tsitaadiga

Kõik on vist juba lahkunud Swedist icon_razz.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2021 14:27:10 vasta tsitaadiga

DVDRW kirjutas:
Huvitav jah kuda AI seda üleslaetud dokumendiskanni JPG pilti kontrollib, et kõik vastaks nõuetele?
Igas riigis on need ju erineva kuju ja värvitooniga.


Piisab kui on mõned näited, et AI oskaks vastava raami järgi hinnata. Raami saab luua isegi ametliku põhja alusel.

_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flake
HV veteran

liitunud: 01.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2021 15:15:27 vasta tsitaadiga

netcat kirjutas:
Kuna mu peamine arvelduskonto on Swedis siis endiselt kordan küsimust, kas on kellelgi nendega tekkinud probleeme krüpto pärast?


eks nad küsivad ikka ja paluvad selgitada kui neile midagi kahtlast tunduks

_________________
..||..
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2021 15:19:10 vasta tsitaadiga

Lihtsam on LHV konto avada ja sinna kanda raha, millega mängima lähed. Juhul kui pole sundi Swedis olla (a'la pangalaen), siis võib tervikuna LHV-sse kolida.
Kui puhtalt selleks konto teed, siis pole vaja kaarti tellida - selliselt puuduvad teenustasud, kaardil hooldustasu.

_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flake
HV veteran

liitunud: 01.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2021 15:23:24 vasta tsitaadiga

inimene võib olla mitme panga klient, keegi ei ole laulatatud/aheldatud ühe teenusepakkuja külge thumbs_up.gif
_________________
..||..
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Condamed
Kreisi kasutaja
Condamed

liitunud: 04.12.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2021 15:25:48 vasta tsitaadiga

rmc kirjutas:
Lihtsam on LHV konto avada ja sinna kanda raha, millega mängima lähed. Juhul kui pole sundi Swedis olla (a'la pangalaen), siis võib tervikuna LHV-sse kolida.
Kui puhtalt selleks konto teed, siis pole vaja kaarti tellida - selliselt puuduvad teenustasud, kaardil hooldustasu.


Tundub, et peab ka seda teed minema. Proovisin Binancesse SEPA maksega raha kanda, aga Swed kukkus karjuma, et sellele aadressile on keelatud saata. icon_mad.gif icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2021 15:52:45 vasta tsitaadiga

Condamed kirjutas:
...et sellele aadressile on keelatud saata. icon_mad.gif icon_biggrin.gif

icon_eek.gif icon_lol.gif
Kuda see selgitus siis oleks? Ostsin/müüsin Bitcoini?

Ma hoian Swedis ainult kopikaid Aliexpressi ostude sooritamiseks.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Condamed
Kreisi kasutaja
Condamed

liitunud: 04.12.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2021 15:53:29 vasta tsitaadiga

DVDRW kirjutas:
Condamed kirjutas:
...et sellele aadressile on keelatud saata. icon_mad.gif icon_biggrin.gif

icon_eek.gif icon_lol.gif

Ma hoian Swedis ainult kopikaid Aliexpressi ostude sooritamiseks.


Hetkel veel üle ei viitsi kolida, muidu pole Swediga probleeme olnud, aga nüüd LHV olemas nendeks toiminguteks. icon_razz1.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lightbluefox
HV Guru

liitunud: 30.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2021 19:08:44 vasta tsitaadiga

Kas teil on probleem ettevõtte kontoga exchange raha kandmisega või eraisikuga? Eraisikuna maksude mõttes suht tüütu krüptoga tegeleda nagunii.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2021 20:25:24 vasta tsitaadiga

Swedi konto loomiseks pead kontorisse kohale ülekuulamisele minema ja sind võetakse kui potentsiaalset terroristi.
LHV konto tegin nii, et pidin ainult Selveris korra kassapidajale oma nägu näitama icon_razz.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2021 15:39:17 vasta tsitaadiga

Mul LHV konto tegelt on, lihtsalt ei kasuta seda arvelduseks.
Aga aitäh siis hoiatamast, huvitav kaua neilgi jätkub huvi mitte kiusata inimesi, kui kõik teised pangad seda teevad?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2021 16:05:28 vasta tsitaadiga

netcat, Coinbase-i raha kannad, siis nende konto on LHV-s icon_lol.gif

Kuigi mingeid signaale on vahepeal olnud, et ka LHV-s miskit urisetud...

_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 14.01.2021 16:08:32 vasta tsitaadiga

Ma oma halduriga lhvs rääkisin täna ja tema jutu järgi on küll kõik chill seoses krüptodega thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2021 16:11:17 vasta tsitaadiga

Mul viimasel ajal on LHV-s kuukäive kasvanud ~10x. Praegu veel kõik vaikne icon_razz.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2021 16:12:31 vasta tsitaadiga

Swedis on huvi tuntud et mis kahtlased kanded need on ja mille eest ja kelle käest aga mingit plokime ära või paneme kinni juttu pole küll olnud. Coop vbolla lihtsalt ei viitsi tegeleda sest krüpto kipub uudistesse ikka halvas valguses ilmuma.
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2021 16:16:46 vasta tsitaadiga

Swed ei tea vist mis Coinbase on, raha saaja/saatja ju selgelt näha icon_razz1.gif
Panna ehk selgitusse: "Ostan bitcoini"
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
symmi
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.10.2006




sõnum 15.01.2021 16:06:37 vasta tsitaadiga

Tere. Vaatan, et palju juttu siin pidevalt coinbase ja binance. Kas keegi wirexit pole kasutanud? Ise kasutan juba vist 3 aastat. Väga hea mugav, pangakaart on ja iga euro ostuga saab cryptobacki. Coinbase-st loobusin kuna feed on seal ikka ajuvabalt kõrged. Wirexist tunduvalt odavam osta ja müüa kes ''pro'' exchangedega ei viitsi jaurata. Varsti peaks ka Mastercardi versioon tulema wirexile. Sellega isegi pidi kaardi fee ära kaduma ( praegu visaga 1.2euri kuu ). Kasutan ka seda niisama. Ostan sinna eurosi peale oma SEB panga kaardiga ja kasutan wirexi kaarti ja pidevalt tuleb cryptobacki ja juba sellepealt tuleb sul kaardi kuu tasu tagasi, oleneb küll muidugi kui palju 1 kuuga kulutada jõuad. Saab ka teha tavalisi panga ülekandeid, kõik raha sepa-ga tuleb üle koheselt jne.
https://wirexapp.com/
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 15.01.2021 16:12:12 vasta tsitaadiga

Coinbase kõige parem, ei tea midagi mingitest ajuvabadest feedest.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
symmi
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.10.2006




sõnum 15.01.2021 16:16:37 vasta tsitaadiga

Ei tea ma sain Coinbases pidevalt võrreldes wirexiga tunduvalt vähem krüptot. Summasi ei mäleta mille eest ostsin aga vahest oli vahe isegi 50-60euri.. Ja mis tähendab coinbase kõige parem?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 15.01.2021 16:18:36 vasta tsitaadiga

Kõige parem, sest hetkega liiguvad rahad igas suunas. Coinbase tuleb osata kasutada ka, kui seal lihtsalt buy vms vajutad, siis maksadki peale mugavuse eest.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
symmi
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.10.2006




sõnum 15.01.2021 16:22:17 vasta tsitaadiga

Ma just sellest rääkisingi et mugav lihtne ei ole vaja midagi osata odavam kui tavalises coinbases jne. Wirexis liiguvad samamoodi rahad igas suunas hetkega. Seega coinbase Kõige parem ei pea siin ikkagi nagu paika.

Moderaatori märkus peale kommentaari muudatust: pole vaja eelmist postitust tsiteerida, kõik näevad...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 15.01.2021 16:23:36 vasta tsitaadiga

Minu jaoks on, sinu jaoks mitte.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2021 16:24:36 vasta tsitaadiga

Swed swediks aga kuidas SEB on? Mingi aeg olla ka karjunud, et kolige teise panka oma bitcoinidega icon_rolleyes.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
symmi
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.10.2006




sõnum 15.01.2021 16:25:12 vasta tsitaadiga

Janis kirjutas:
Minu jaoks on, sinu jaoks mitte.
icon_lol.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2021 16:27:16 vasta tsitaadiga

symmi, kuidas sa 50-60€ jagu vähem krüptot said? Coinbase Pro-s on võimalik osta sellise hinnaga nagu soovid. Wirex-i ärimudel on turuhinnast üksjagu erinev ostuhind + ostu ja müügihinna vahel olevad käärid. Lisaks veel kaarditasu.

BTW. kohasem teema -> Krüpto"panga"kaardid

Coinbase Pro-s ei ole midagi keerulist, muidu... ent mul üks sõber ka toimetab tavalises Coinbase-s, ei taha üle kolida icon_lol.gif

_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
symmi
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.10.2006




sõnum 15.01.2021 16:31:26 vasta tsitaadiga

Coinbase Pro-s ei ole midagi keerulist, muidu... ent mul üks sõber ka toimetab tavalises Coinbase-s, ei taha üle kolida icon_lol.gif[/quote] Ma esimeses postituses kirjutasingi, et kui ei taha ''pro'' exchange kasutada. Kaarti pole vaja võtta kui ei taha. See lihtsalt teeb mugavaks osta igast poes jne.

Moderaatori märkus peale kommentaari muudatust: pole vaja eelmist postitust tsiteerida, kõik näevad...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 15.01.2021 16:31:27 vasta tsitaadiga

Mis sul selle pro vastu on? See pm nagu lihtsalt nimi tegelt, väga hea keskkond.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
symmi
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.10.2006




sõnum 15.01.2021 16:33:31 vasta tsitaadiga

Mul ei ole midagi selle vastu, kasutan ise binance näiteks lisaks wirexile.

Moderaatori märkus peale kommentaari muudatust: pole vaja eelmist postitust tsiteerida, kõik näevad...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 15.01.2021 16:34:17 vasta tsitaadiga

No see binance on ju vähemalt sama pro exchange kui coinbase pro? Miks see järsku sobib?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
symmi
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.10.2006




sõnum 15.01.2021 16:36:33 vasta tsitaadiga

Sobivad kõik, sa vist mu originaal postitust korralikult ei lugenud ja järgnevaid..

Moderaatori märkus peale kommentaari muudatust: pole vaja eelmist postitust tsiteerida, kõik näevad...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 15.01.2021 16:39:34 vasta tsitaadiga

No ma ei tea, see cryptoback on juba selline huumori/scami värk :lol
Ei kutsu isegi seda lehekülge vaatama.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
symmi
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.10.2006




sõnum 15.01.2021 16:51:59 vasta tsitaadiga

Küsisingi kõigest, et kas keegi kasutab wirexit ja et tunduvalt parema kogemuse saab kes pro exchange ei taha kasutad, muud konksu siin polnud.. Teised asjad seal lihtsalt mugavused ja lisad. Wirex tõi ka oma teenused LHV panka osaliselt, nagu ka coinbase.

Noo cryptoback päris huumor ja scämm värk nagu ei ole. Mis teenusepakkuja või pank eestis sulle maksab ostude pealt raha, minuteada vist mitte ükski? Kaardi tasu teenib iga kuu tagasi plus rohkemgi. Kui ostsid kaardiga asju siis kui btc hind oli 3500-4000 euri siis hetkel see cryptoback on 8x teinud siiski.

Moderaatori märkus peale kommentaari muudatust: pole vaja eelmist postitust tsiteerida, kõik näevad...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 15.01.2021 16:57:39 vasta tsitaadiga

Kus see raha ostude pealt tuleb? Lyonessi puhul vist oli asi selline, et müüjad pidid hinda tõstma, et see cashback toimiks.
Google täis hoiatusi igasuguste cashback asjade eest.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
symmi
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.10.2006




sõnum 15.01.2021 17:08:54 vasta tsitaadiga

Väga tore, et inimesi hoiatatakse.

Moderaatori märkus peale kommentaari muudatust: pole vaja eelmist postitust tsiteerida, kõik näevad...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2021 20:18:41 vasta tsitaadiga

Nagu mainitud, siis krüptokaartide ja eriti cashback-i süsteemide kohaseks aruteluks on kohasem teema -> Krüpto"panga"kaardid. Rääkige sellest seal.

Janis, ära palun lahmi a'la Lyonessi kriitikat kohe teistele edasi, hoopis erinevad süsteemid ju. Pole muarust mingit kauplejapoolset ühinemist, vaid cashbacki annab süsteemi käitaja.

Ahjaa, ärge palun tsiteerige ka eelmist posti, venitab teemasid pikemaks kui vaja. Kõik näevad, millele vastad. Lisada võib kasutajanime, kasutajanimel vajutades.

_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 15.01.2021 20:37:52 vasta tsitaadiga

Aga kust ja miks see cashback tuleb? Nagu tõesti ei tekita küsimusi?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
symmi
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.10.2006




sõnum 15.01.2021 21:06:33 vasta tsitaadiga

rmc, Vabandust reeglite rikkumises. Ega polnudki plaanis kaardist rääkida, Wirexit kasutades pole vaja kaarti. Saab lihtsalt exchange ja pangana kasutada, rahaülekanded jne. Mõnele inimesele Wirex lihtsalt odavam ja parem lahendus kui tavalist coinbase kasutada muud miskit. Janis ainult ei tahtnud üldse aru saada mu esimesest postitusest. icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2021 23:14:47 vasta tsitaadiga

Janis, äkki uurid enne kui kritiseerid? Mul on küsimusi ja vastuseid, sest ma mõtlesin. Ärimudel oleneb ärist. Aga endiselt: vale teema cashback süsteemide jaoks.

symmi, "odavam ja parem kui tavalist Coinbase-i kasutada" on vaieldav. Konkreetse ajahetke näitena oleks vast hea analüüsida isegi - kui ise pole läbi teinud konkreetse ajahetke võrdlust, siis ju ei tea ka. Oleneb palju kursist ka, st. feed on tihti ka peidetud.

_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 15.01.2021 23:33:11 vasta tsitaadiga

Ma uuringi siit teemast ju. Tuldi ju reklaamima seda suure hooga ja nüüd vastuseid pole. Ma pigem enne kritiseerin ja olen väga skeptiline uute asjade suhtes cryptos...
Ja kui on vale teema siis tõsta ümber või tee midagi, kaua sa ketrad seda sama lauset. Ma ei lähe ju lambist teemaarendust teises teemas jätkama.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2021 03:45:21 vasta tsitaadiga

Janis, 1) uurimise asemel sa hakkasid lahmima
2) korduvalt viidatud, et kohasem teema -> Krüpto"panga"kaardid (sh. cashback)

_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
filx
HV kasutaja
filx

liitunud: 12.09.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2021 16:01:16 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Swed swediks aga kuidas SEB on? Mingi aeg olla ka karjunud, et kolige teise panka oma bitcoinidega icon_rolleyes.gif

Mu soovitus on lihtsalt LHVs konto avada. Seda peaks saama isegi teha ilma kodust väljumata ning arvelduskonto ega maksed eraldi teenustasu ei nõua. Lisaks on nagunii mõistlik omada mitme erineva panga kontosid ja kaarte kuna ikka juhtub olukordi kus üks ei tööta.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2021 16:13:48 vasta tsitaadiga

Coop vist luges seda teemat icon_lol.gif
https://arileht.delfi.ee/news/investeeri/ebatavaline-areng-coop-pank-avas-klientidele-voimaluse-kruptovaluutat-osta-ja-muua?id=92289551
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flake
HV veteran

liitunud: 01.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2021 17:45:28 vasta tsitaadiga

filx kirjutas:
salatoimik kirjutas:
Swed swediks aga kuidas SEB on? Mingi aeg olla ka karjunud, et kolige teise panka oma bitcoinidega icon_rolleyes.gif

Mu soovitus on lihtsalt LHVs konto avada. Seda peaks saama isegi teha ilma kodust väljumata ning arvelduskonto ega maksed eraldi teenustasu ei nõua. Lisaks on nagunii mõistlik omada mitme erineva panga kontosid ja kaarte kuna ikka juhtub olukordi kus üks ei tööta.


Toetan soovitust. Lisaks veel Salatoimikule vastuseks, et minu teada on SEBl endiselt krüptode osas nulltolerants.

_________________
..||..
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
virx
HV Guru

liitunud: 23.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.01.2021 04:22:03 vasta tsitaadiga

Mida see ülemine VISA endas kujutab muud valuutat ostes? krediitkaardi makse (teenustasudega) või lisan tavalise deebetkaardi ja nagu tavaline pangaülekanne? mitte SEPA makse?

https://www.upload.ee/image/12787626/VISA.jpg

või kuidas oleks kõige mõistlikum BUSD-i (lingil olevat valuutat) osta?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
deck555
HV kasutaja
deck555

liitunud: 08.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.01.2021 11:50:41 vasta tsitaadiga

Mis platvormil oleks mõistlik jätkata XRP'ga mis toetaks ka LHV/SEB sisse/väljamakseid, tänasest Coinbase delistis.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Bitcoin ja muud krüptorahad »  Exchanged jt. ostu-müügikohad: kuskohast osta ja kuidas müüa ning rahaks vahetada. (Sh. exchange-ide vahelised liikumised) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 9, 10, 11 ... 15, 16, 17  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa ei või manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.