|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
13.01.2021 11:26:52
|
|
|
Loodetavasti saad selle ajaga KYC tehtud
_________________
 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Condamed
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.12.2011
|
13.01.2021 12:18:36
|
|
|
| rmc kirjutas: |
Loodetavasti saad selle ajaga KYC tehtud  |
Sain alla 5 minutiga verified.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
13.01.2021 12:35:53
|
|
|
A.I. toimetab - trade safe ;D
_________________
 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
13.01.2021 13:07:27
|
|
|
Huvitav jah kuda AI seda üleslaetud dokumendiskanni JPG pilti kontrollib, et kõik vastaks nõuetele?
Igas riigis on need ju erineva kuju ja värvitooniga.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
netcat
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.01.2010
|
13.01.2021 13:31:43
|
|
|
| Kuna mu peamine arvelduskonto on Swedis siis endiselt kordan küsimust, kas on kellelgi nendega tekkinud probleeme krüpto pärast?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
13.01.2021 13:51:41
|
|
|
Kõik on vist juba lahkunud Swedist
|
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
13.01.2021 14:27:10
|
|
|
| DVDRW kirjutas: |
Huvitav jah kuda AI seda üleslaetud dokumendiskanni JPG pilti kontrollib, et kõik vastaks nõuetele?
Igas riigis on need ju erineva kuju ja värvitooniga. |
Piisab kui on mõned näited, et AI oskaks vastava raami järgi hinnata. Raami saab luua isegi ametliku põhja alusel.
_________________
 |
|
| tagasi üles |
|
 |
flake
HV veteran
liitunud: 01.05.2003
|
13.01.2021 15:15:27
|
|
|
| netcat kirjutas: |
| Kuna mu peamine arvelduskonto on Swedis siis endiselt kordan küsimust, kas on kellelgi nendega tekkinud probleeme krüpto pärast? |
eks nad küsivad ikka ja paluvad selgitada kui neile midagi kahtlast tunduks
_________________ ..||.. |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
13.01.2021 15:19:10
|
|
|
Lihtsam on LHV konto avada ja sinna kanda raha, millega mängima lähed. Juhul kui pole sundi Swedis olla (a'la pangalaen), siis võib tervikuna LHV-sse kolida.
Kui puhtalt selleks konto teed, siis pole vaja kaarti tellida - selliselt puuduvad teenustasud, kaardil hooldustasu.
_________________
 |
|
| tagasi üles |
|
 |
flake
HV veteran
liitunud: 01.05.2003
|
13.01.2021 15:23:24
|
|
|
inimene võib olla mitme panga klient, keegi ei ole laulatatud/aheldatud ühe teenusepakkuja külge
_________________ ..||.. |
|
| tagasi üles |
|
 |
Condamed
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.12.2011
|
13.01.2021 15:25:48
|
|
|
| rmc kirjutas: |
Lihtsam on LHV konto avada ja sinna kanda raha, millega mängima lähed. Juhul kui pole sundi Swedis olla (a'la pangalaen), siis võib tervikuna LHV-sse kolida.
Kui puhtalt selleks konto teed, siis pole vaja kaarti tellida - selliselt puuduvad teenustasud, kaardil hooldustasu. |
Tundub, et peab ka seda teed minema. Proovisin Binancesse SEPA maksega raha kanda, aga Swed kukkus karjuma, et sellele aadressile on keelatud saata.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
13.01.2021 15:52:45
|
|
|
| Condamed kirjutas: |
...et sellele aadressile on keelatud saata.  |
Kuda see selgitus siis oleks? Ostsin/müüsin Bitcoini?
Ma hoian Swedis ainult kopikaid Aliexpressi ostude sooritamiseks.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Condamed
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.12.2011
|
13.01.2021 15:53:29
|
|
|
| DVDRW kirjutas: |
| Condamed kirjutas: |
...et sellele aadressile on keelatud saata.  |
Ma hoian Swedis ainult kopikaid Aliexpressi ostude sooritamiseks. |
Hetkel veel üle ei viitsi kolida, muidu pole Swediga probleeme olnud, aga nüüd LHV olemas nendeks toiminguteks.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
lightbluefox
HV Guru
liitunud: 30.12.2004
|
13.01.2021 19:08:44
|
|
|
| Kas teil on probleem ettevõtte kontoga exchange raha kandmisega või eraisikuga? Eraisikuna maksude mõttes suht tüütu krüptoga tegeleda nagunii.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
13.01.2021 20:25:24
|
|
|
Swedi konto loomiseks pead kontorisse kohale ülekuulamisele minema ja sind võetakse kui potentsiaalset terroristi.
LHV konto tegin nii, et pidin ainult Selveris korra kassapidajale oma nägu näitama
|
|
| tagasi üles |
|
 |
netcat
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.01.2010
|
14.01.2021 15:39:17
|
|
|
Mul LHV konto tegelt on, lihtsalt ei kasuta seda arvelduseks.
Aga aitäh siis hoiatamast, huvitav kaua neilgi jätkub huvi mitte kiusata inimesi, kui kõik teised pangad seda teevad?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
14.01.2021 16:05:28
|
|
|
netcat, Coinbase-i raha kannad, siis nende konto on LHV-s
Kuigi mingeid signaale on vahepeal olnud, et ka LHV-s miskit urisetud...
_________________
 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Janis
HV Guru
liitunud: 30.11.2005
|
14.01.2021 16:08:32
|
|
|
Ma oma halduriga lhvs rääkisin täna ja tema jutu järgi on küll kõik chill seoses krüptodega
|
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
14.01.2021 16:11:17
|
|
|
Mul viimasel ajal on LHV-s kuukäive kasvanud ~10x. Praegu veel kõik vaikne
|
|
| tagasi üles |
|
 |
elukaz
HV Guru

liitunud: 06.09.2004
|
14.01.2021 16:12:31
|
|
|
Swedis on huvi tuntud et mis kahtlased kanded need on ja mille eest ja kelle käest aga mingit plokime ära või paneme kinni juttu pole küll olnud. Coop vbolla lihtsalt ei viitsi tegeleda sest krüpto kipub uudistesse ikka halvas valguses ilmuma.
_________________ Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale. |
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
14.01.2021 16:16:46
|
|
|
Swed ei tea vist mis Coinbase on, raha saaja/saatja ju selgelt näha
Panna ehk selgitusse: "Ostan bitcoini"
|
|
| tagasi üles |
|
 |
symmi
Kreisi kasutaja
liitunud: 30.10.2006
|
15.01.2021 16:06:37
|
|
|
Tere. Vaatan, et palju juttu siin pidevalt coinbase ja binance. Kas keegi wirexit pole kasutanud? Ise kasutan juba vist 3 aastat. Väga hea mugav, pangakaart on ja iga euro ostuga saab cryptobacki. Coinbase-st loobusin kuna feed on seal ikka ajuvabalt kõrged. Wirexist tunduvalt odavam osta ja müüa kes ''pro'' exchangedega ei viitsi jaurata. Varsti peaks ka Mastercardi versioon tulema wirexile. Sellega isegi pidi kaardi fee ära kaduma ( praegu visaga 1.2euri kuu ). Kasutan ka seda niisama. Ostan sinna eurosi peale oma SEB panga kaardiga ja kasutan wirexi kaarti ja pidevalt tuleb cryptobacki ja juba sellepealt tuleb sul kaardi kuu tasu tagasi, oleneb küll muidugi kui palju 1 kuuga kulutada jõuad. Saab ka teha tavalisi panga ülekandeid, kõik raha sepa-ga tuleb üle koheselt jne.
https://wirexapp.com/
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Janis
HV Guru
liitunud: 30.11.2005
|
15.01.2021 16:12:12
|
|
|
| Coinbase kõige parem, ei tea midagi mingitest ajuvabadest feedest.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
symmi
Kreisi kasutaja
liitunud: 30.10.2006
|
15.01.2021 16:16:37
|
|
|
| Ei tea ma sain Coinbases pidevalt võrreldes wirexiga tunduvalt vähem krüptot. Summasi ei mäleta mille eest ostsin aga vahest oli vahe isegi 50-60euri.. Ja mis tähendab coinbase kõige parem?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Janis
HV Guru
liitunud: 30.11.2005
|
15.01.2021 16:18:36
|
|
|
| Kõige parem, sest hetkega liiguvad rahad igas suunas. Coinbase tuleb osata kasutada ka, kui seal lihtsalt buy vms vajutad, siis maksadki peale mugavuse eest.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
symmi
Kreisi kasutaja
liitunud: 30.10.2006
|
15.01.2021 16:22:17
|
|
|
Ma just sellest rääkisingi et mugav lihtne ei ole vaja midagi osata odavam kui tavalises coinbases jne. Wirexis liiguvad samamoodi rahad igas suunas hetkega. Seega coinbase Kõige parem ei pea siin ikkagi nagu paika.
Moderaatori märkus peale kommentaari muudatust: pole vaja eelmist postitust tsiteerida, kõik näevad...
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Janis
HV Guru
liitunud: 30.11.2005
|
15.01.2021 16:23:36
|
|
|
| Minu jaoks on, sinu jaoks mitte.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
15.01.2021 16:24:36
|
|
|
Swed swediks aga kuidas SEB on? Mingi aeg olla ka karjunud, et kolige teise panka oma bitcoinidega
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| tagasi üles |
|
 |
symmi
Kreisi kasutaja
liitunud: 30.10.2006
|
15.01.2021 16:25:12
|
|
|
| Janis kirjutas: |
| Minu jaoks on, sinu jaoks mitte. |
|
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
15.01.2021 16:27:16
|
|
|
symmi, kuidas sa 50-60€ jagu vähem krüptot said? Coinbase Pro-s on võimalik osta sellise hinnaga nagu soovid. Wirex-i ärimudel on turuhinnast üksjagu erinev ostuhind + ostu ja müügihinna vahel olevad käärid. Lisaks veel kaarditasu.
BTW. kohasem teema -> Krüpto"panga"kaardid
Coinbase Pro-s ei ole midagi keerulist, muidu... ent mul üks sõber ka toimetab tavalises Coinbase-s, ei taha üle kolida
_________________
 |
|
| tagasi üles |
|
 |
symmi
Kreisi kasutaja
liitunud: 30.10.2006
|
15.01.2021 16:31:26
|
|
|
Coinbase Pro-s ei ole midagi keerulist, muidu... ent mul üks sõber ka toimetab tavalises Coinbase-s, ei taha üle kolida [/quote] Ma esimeses postituses kirjutasingi, et kui ei taha ''pro'' exchange kasutada. Kaarti pole vaja võtta kui ei taha. See lihtsalt teeb mugavaks osta igast poes jne.
Moderaatori märkus peale kommentaari muudatust: pole vaja eelmist postitust tsiteerida, kõik näevad...
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Janis
HV Guru
liitunud: 30.11.2005
|
15.01.2021 16:31:27
|
|
|
| Mis sul selle pro vastu on? See pm nagu lihtsalt nimi tegelt, väga hea keskkond.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
symmi
Kreisi kasutaja
liitunud: 30.10.2006
|
15.01.2021 16:33:31
|
|
|
Mul ei ole midagi selle vastu, kasutan ise binance näiteks lisaks wirexile.
Moderaatori märkus peale kommentaari muudatust: pole vaja eelmist postitust tsiteerida, kõik näevad...
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Janis
HV Guru
liitunud: 30.11.2005
|
15.01.2021 16:34:17
|
|
|
| No see binance on ju vähemalt sama pro exchange kui coinbase pro? Miks see järsku sobib?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
symmi
Kreisi kasutaja
liitunud: 30.10.2006
|
15.01.2021 16:36:33
|
|
|
Sobivad kõik, sa vist mu originaal postitust korralikult ei lugenud ja järgnevaid..
Moderaatori märkus peale kommentaari muudatust: pole vaja eelmist postitust tsiteerida, kõik näevad...
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Janis
HV Guru
liitunud: 30.11.2005
|
15.01.2021 16:39:34
|
|
|
No ma ei tea, see cryptoback on juba selline huumori/scami värk :lol
Ei kutsu isegi seda lehekülge vaatama.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
symmi
Kreisi kasutaja
liitunud: 30.10.2006
|
15.01.2021 16:51:59
|
|
|
Küsisingi kõigest, et kas keegi kasutab wirexit ja et tunduvalt parema kogemuse saab kes pro exchange ei taha kasutad, muud konksu siin polnud.. Teised asjad seal lihtsalt mugavused ja lisad. Wirex tõi ka oma teenused LHV panka osaliselt, nagu ka coinbase.
Noo cryptoback päris huumor ja scämm värk nagu ei ole. Mis teenusepakkuja või pank eestis sulle maksab ostude pealt raha, minuteada vist mitte ükski? Kaardi tasu teenib iga kuu tagasi plus rohkemgi. Kui ostsid kaardiga asju siis kui btc hind oli 3500-4000 euri siis hetkel see cryptoback on 8x teinud siiski.
Moderaatori märkus peale kommentaari muudatust: pole vaja eelmist postitust tsiteerida, kõik näevad...
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Janis
HV Guru
liitunud: 30.11.2005
|
15.01.2021 16:57:39
|
|
|
Kus see raha ostude pealt tuleb? Lyonessi puhul vist oli asi selline, et müüjad pidid hinda tõstma, et see cashback toimiks.
Google täis hoiatusi igasuguste cashback asjade eest.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
symmi
Kreisi kasutaja
liitunud: 30.10.2006
|
15.01.2021 17:08:54
|
|
|
Väga tore, et inimesi hoiatatakse.
Moderaatori märkus peale kommentaari muudatust: pole vaja eelmist postitust tsiteerida, kõik näevad...
|
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
15.01.2021 20:18:41
|
|
|
Nagu mainitud, siis krüptokaartide ja eriti cashback-i süsteemide kohaseks aruteluks on kohasem teema -> Krüpto"panga"kaardid. Rääkige sellest seal.
Janis, ära palun lahmi a'la Lyonessi kriitikat kohe teistele edasi, hoopis erinevad süsteemid ju. Pole muarust mingit kauplejapoolset ühinemist, vaid cashbacki annab süsteemi käitaja.
Ahjaa, ärge palun tsiteerige ka eelmist posti, venitab teemasid pikemaks kui vaja. Kõik näevad, millele vastad. Lisada võib kasutajanime, kasutajanimel vajutades.
_________________
 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Janis
HV Guru
liitunud: 30.11.2005
|
15.01.2021 20:37:52
|
|
|
| Aga kust ja miks see cashback tuleb? Nagu tõesti ei tekita küsimusi?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
symmi
Kreisi kasutaja
liitunud: 30.10.2006
|
15.01.2021 21:06:33
|
|
|
rmc, Vabandust reeglite rikkumises. Ega polnudki plaanis kaardist rääkida, Wirexit kasutades pole vaja kaarti. Saab lihtsalt exchange ja pangana kasutada, rahaülekanded jne. Mõnele inimesele Wirex lihtsalt odavam ja parem lahendus kui tavalist coinbase kasutada muud miskit. Janis ainult ei tahtnud üldse aru saada mu esimesest postitusest.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
15.01.2021 23:14:47
|
|
|
Janis, äkki uurid enne kui kritiseerid? Mul on küsimusi ja vastuseid, sest ma mõtlesin. Ärimudel oleneb ärist. Aga endiselt: vale teema cashback süsteemide jaoks.
symmi, "odavam ja parem kui tavalist Coinbase-i kasutada" on vaieldav. Konkreetse ajahetke näitena oleks vast hea analüüsida isegi - kui ise pole läbi teinud konkreetse ajahetke võrdlust, siis ju ei tea ka. Oleneb palju kursist ka, st. feed on tihti ka peidetud.
_________________
 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Janis
HV Guru
liitunud: 30.11.2005
|
15.01.2021 23:33:11
|
|
|
Ma uuringi siit teemast ju. Tuldi ju reklaamima seda suure hooga ja nüüd vastuseid pole. Ma pigem enne kritiseerin ja olen väga skeptiline uute asjade suhtes cryptos...
Ja kui on vale teema siis tõsta ümber või tee midagi, kaua sa ketrad seda sama lauset. Ma ei lähe ju lambist teemaarendust teises teemas jätkama.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
|
| tagasi üles |
|
 |
filx
HV kasutaja

liitunud: 12.09.2006
|
17.01.2021 16:01:16
|
|
|
| salatoimik kirjutas: |
Swed swediks aga kuidas SEB on? Mingi aeg olla ka karjunud, et kolige teise panka oma bitcoinidega  |
Mu soovitus on lihtsalt LHVs konto avada. Seda peaks saama isegi teha ilma kodust väljumata ning arvelduskonto ega maksed eraldi teenustasu ei nõua. Lisaks on nagunii mõistlik omada mitme erineva panga kontosid ja kaarte kuna ikka juhtub olukordi kus üks ei tööta.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
|
| tagasi üles |
|
 |
flake
HV veteran
liitunud: 01.05.2003
|
18.01.2021 17:45:28
|
|
|
| filx kirjutas: |
| salatoimik kirjutas: |
Swed swediks aga kuidas SEB on? Mingi aeg olla ka karjunud, et kolige teise panka oma bitcoinidega  |
Mu soovitus on lihtsalt LHVs konto avada. Seda peaks saama isegi teha ilma kodust väljumata ning arvelduskonto ega maksed eraldi teenustasu ei nõua. Lisaks on nagunii mõistlik omada mitme erineva panga kontosid ja kaarte kuna ikka juhtub olukordi kus üks ei tööta. |
Toetan soovitust. Lisaks veel Salatoimikule vastuseks, et minu teada on SEBl endiselt krüptode osas nulltolerants.
_________________ ..||.. |
|
| tagasi üles |
|
 |
virx
HV Guru
liitunud: 23.11.2002
|
20.01.2021 04:22:03
|
|
|
Mida see ülemine VISA endas kujutab muud valuutat ostes? krediitkaardi makse (teenustasudega) või lisan tavalise deebetkaardi ja nagu tavaline pangaülekanne? mitte SEPA makse?
https://www.upload.ee/image/12787626/VISA.jpg
või kuidas oleks kõige mõistlikum BUSD-i (lingil olevat valuutat) osta?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
deck555
HV kasutaja

liitunud: 08.11.2007
|
20.01.2021 11:50:41
|
|
|
| Mis platvormil oleks mõistlik jätkata XRP'ga mis toetaks ka LHV/SEB sisse/väljamakseid, tänasest Coinbase delistis.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
|