Avaleht
uus teema   vasta Ärifoorumid »  Ostuabi/hinnapäring »  Abi köögitehnika ostmisel märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 14, 15, 16 ... 25, 26, 27  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
infect
Kreisi kasutaja
infect

liitunud: 02.10.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.12.2020 21:15:58 vasta tsitaadiga

NoFrost on siit teemast läbi käinud, et pigem ära võta. Liigne tehniline lahendus toob remondi probleemid tihedamalt. Sama näiteks nende jäätegijatega.
Soovitatud on Low Frosti.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.01.2021 21:16:10 vasta tsitaadiga

Baeskades kirjutas:
FYI - mul on külmik olnud 10 aastat, töötab seni kenasti. Uksetihendid vist tahaks varsti vahetust, muidu on kõik seni tipp-topp. Kindlasti uuemad mudelid on paremad sest... no ju on paremad.

Tihenditest rääkides - kuidas nende vahetamine üldse käib? Või peab mõnest remonditöökohast uurima?


Loogiline oleks eeldada, et uuem on parem...
Mulle siiski tundub, et varem konstrueeriti tehnikat põhimõttel - peab kestma vähemalt garantiiaja ning võiks kesta üle selle (mõõdukas tugevusvaru).
Nüüd aga põhimõttel "kas veel mõne komponendi või tootmisoperatsiooni saaks veel odavamalt lahendada ja ikka kestaks enamvähem garantiiaja ära".
Kokku hoitakse isegi paar eurosenti hinnavahet per masin ning pesumasina laagrid ei kesta enam selle tagajärjel.

Mul on 2009 soetatud keskmise-kõrgema otsa AEG/Electrolux tehnika - siiani kestab kõik nii köögis kui vannitoas (ainult nõudeka alumise korvi rattad olen vahetanud). Ma ei usu, et praegu poes müüdav tehnika 12a kestab (kui siis ehk Miele-laadse hinnaklassiga asjad).
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2021 14:15:06 vasta tsitaadiga

Baeskades kirjutas:
netcat kirjutas:
Ma uurisin oma Snaige tihendite vahetust ja jõudsin järeldusele, et isegi kui ma ise neid vahetaks, siis varuosana ostes maksaks ca 80 kui mitte rohkem. Tundub mõistlikum uus kapp osta kui kulutada selline summa 15+ aastat vana kapi peale, mis võib suvalisel hetkel lepingu üles öelda, mis teie arvate?
Kui on suremas siis jah. Aga kui on tavaline, töötav asi, siis ise plaanin küll pigem uurida tihendi vahetamise kohta.


No kust mina tean, kaua see veel töötada kavatseb. Üks selline kapp on ostetud sajandi algul, sel on tihendid täitsa läbi. Kas selle pärast või mitte, ülemises osas on temperatuur sageli kehvem kui peaks. Teine kapp on ca 5 aastat noorem ja töötab ka nagu loom seni.

Peamine probleem, mis mulle on silma jäänud sobiva asenduse leidmisel, uued samades mõõtudes kapid sisaldavad palju vähem sügavkülmikuruumi. Väljast nagu sama suured, aga sees on palju vähem ruumi. Kellelgi on soovitusi enam-vähem tavamõõtudes laia kapi kohta, kus on sügavkülm all 3 sahtlit ja 90+ liitrit? Või mõni ostukoht, mis laseb selle parameetri järgi sorteerida?
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2021 15:57:59 vasta tsitaadiga

Mis see tavamõõt on? Suvaline ~180 cm kõrge samsung - https://www.euronics.ee/t/104348/kodumasinad/kulmik-samsung-(186-cm)/rb34t600eww-ef , sügavkülm kirjade järgi 112 liitrit.

Endal ka suuremat külmikut vaja, müügimehed kahes erinevas poes soovitasid Samsungi, pidid olema kvaliteetsed plastid ja tihendid, või siis Boschi. LG-d ja Whirlpooli üldse ei soovitanud.

Kui kestvusest rääkida, siis enda Electroluxil saab 10 aastat probleemideta elu täis varsti, teises kohas tiksub Minsk aastast 1986, jätkuvalt on tuba külm.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2021 16:19:24 vasta tsitaadiga

Tavamõõt laiuse mõistes. Kõrgus pole oluline, ses mõttes et mida kõrgem, seda parem, mahub rohkem sisse. Laeni ruumi on...
Ise kavatsesin ka võtta Boschi, ja siis järsku avastasin kui väike sügavkülm neil on.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.01.2021 13:36:51 vasta tsitaadiga

netcat kirjutas:
Tavamõõt laiuse mõistes. Kõrgus pole oluline, ses mõttes et mida kõrgem, seda parem, mahub rohkem sisse. Laeni ruumi on...
Ise kavatsesin ka võtta Boschi, ja siis järsku avastasin kui väike sügavkülm neil on.


See on probleem tõesti.
Kui mul praegune külmik mingit imelikku häält tegi vahepeal siis vaatasin ringi, et mida asemele võtta kui ära kooleb.
Valik üsna kehv kui tahta mõistliku suurusega sügavkülma. Hakka või kahepoolset vaatama (ei sobi kahjuks avatud köögi planeeringuga hästi).
Ei tea kas üritavad voolukulu paremana näidata paberil või miks mõistliku suurusega sügavkülma osaga kappi ei kipu leiduma enam.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.01.2021 15:05:25 vasta tsitaadiga

Mulle on nagu silma hakanud, et praegused AAAAAA++++++++++ kapid (ehk siis sisuliselt kõik) on samade välismõõtmete juures oluliselt paksemate seintega kui minu 20 aastat vana kapp, loogish et siis jääb sisse vähem ruumi.

Muidugi valge inimese lahendus oleks osta piisavalt lai kapp või eraldi sügavkülm üldse, aga kui ei ole ruumi.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.01.2021 15:17:00 vasta tsitaadiga

netcat kirjutas:
Mulle on nagu silma hakanud, et praegused AAAAAA++++++++++ kapid (ehk siis sisuliselt kõik) on samade välismõõtmete juures oluliselt paksemate seintega kui minu 20 aastat vana kapp, loogish et siis jääb sisse vähem ruumi.

Muidugi valge inimese lahendus oleks osta piisavalt lai kapp või eraldi sügavkülm üldse, aga kui ei ole ruumi.


"Ei ole ruumi" peaks olema suurlinnade metsikute kinnisvara ostu/üürihindade juures vägagi teema, aga kas pole piisavalt suur turunišš või miks pole pakkumist nõudluse vastu tekkinud, ei tea.
Võib-olla Eesti turul pole piisavalt teema.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
stks
HV kasutaja
stks

liitunud: 28.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.01.2021 15:46:42 vasta tsitaadiga

need millel sügavkülm üleval pidavat olema ökomad.
tasub vaadata äkki need on siis ka suuremad kuna lihtsam saavutada neid plusmärke A-le taha

_________________
Minu loogika jääb minu loogikaks
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.01.2021 18:25:47 vasta tsitaadiga

See seina paksus võib olla seotud külmapidavusega. Uuematel antakse 24-48 tundi aega külma säilitamiseks kui vool ära kaob. Minu vana UPO mis siiani veel imekombel kestnud oleks juba 6 tunniga sulamas kui vool ära kaoks. Isegi kui ust lahti ei tee.
Ise plaanin just Boschi teed minna. LG on küll odavam aga see ei vasta päris minu nõetele. Plaanisin juba kevadel osta aga siis tuli eriolukord peale ja kõik vist hakkasid ostma. Seega mingil hetkel olid kõik Boschi A+++ mudelid meil kadunud. Uurisin isegi kohalikust Boschi esindusest ja tuli välja, et 2019 seeria tootmine lõppes aga 2020 mudelid polnud veel kohale jõudnud.

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.01.2021 19:00:38 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:
See seina paksus võib olla seotud külmapidavusega. Uuematel antakse 24-48 tundi aega külma säilitamiseks kui vool ära kaob. Minu vana UPO mis siiani veel imekombel kestnud oleks juba 6 tunniga sulamas kui vool ära kaoks. Isegi kui ust lahti ei tee.
Ise plaanin just Boschi teed minna. LG on küll odavam aga see ei vasta päris minu nõetele. Plaanisin juba kevadel osta aga siis tuli eriolukord peale ja kõik vist hakkasid ostma. Seega mingil hetkel olid kõik Boschi A+++ mudelid meil kadunud. Uurisin isegi kohalikust Boschi esindusest ja tuli välja, et 2019 seeria tootmine lõppes aga 2020 mudelid polnud veel kohale jõudnud.


Kuna ise olen ka vaadanud nii Boschi kui LG poole siis huvi pärast küsin, et mis nõuete osas Boschi eelistad?
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.01.2021 19:04:39 vasta tsitaadiga

stks kirjutas:
need millel sügavkülm üleval pidavat olema ökomad.
tasub vaadata äkki need on siis ka suuremad kuna lihtsam saavutada neid plusmärke A-le taha



Need millel sügavkülm on üleval omavad ju sellist väikest sügavkülmakambrit kuhu saad heal juhul liitri jäätist ja vodkapudeli sisse pressida.
Mul on ikka vaja maksimaalse suurusega mitme korviga sügavkülmikuosa.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.01.2021 19:57:28 vasta tsitaadiga

Draqula kirjutas:
Tomorrow kirjutas:
See seina paksus võib olla seotud külmapidavusega. Uuematel antakse 24-48 tundi aega külma säilitamiseks kui vool ära kaob. Minu vana UPO mis siiani veel imekombel kestnud oleks juba 6 tunniga sulamas kui vool ära kaoks. Isegi kui ust lahti ei tee.
Ise plaanin just Boschi teed minna. LG on küll odavam aga see ei vasta päris minu nõetele. Plaanisin juba kevadel osta aga siis tuli eriolukord peale ja kõik vist hakkasid ostma. Seega mingil hetkel olid kõik Boschi A+++ mudelid meil kadunud. Uurisin isegi kohalikust Boschi esindusest ja tuli välja, et 2019 seeria tootmine lõppes aga 2020 mudelid polnud veel kohale jõudnud.


Kuna ise olen ka vaadanud nii Boschi kui LG poole siis huvi pärast küsin, et mis nõuete osas Boschi eelistad?

Ma vaatan spetsiifiliselt A+++ inverter vms kompressoriga külmikuid mis poleks kõrgemad kui 2m aga samas omaks pudeliriiulit 4-5 ühikule ja millel oleks uksesang.
Lisaks väline displey, et teaks külmiku ja sügavkülma temperatuuri ilma ust avamata. Osadel on see sees. Samas ukse avamisega läheb sooja sisse ja see temp mis hetk tagasi oli on juba vale. Väline displey on parem.
Lisaks NoFrost ja võimalikult madal müratase kuna läheb nn avatud kööki. Ehk siis pmst elutuppa milles kööginurk. 36 dBa on vaikseim mida näinud olen.
Hetkel vastavad nendele nõuetele kõige paremini just Boschi ~800-900€ mudelid.

LG probleem minu jaoks on see, et alla 2m kappidel puudub pudeliriiul. Neil millel see olemas on (ja see on ainult kahele-kolmele pudelile) on üle 2m kõrged.
Lisaks on LG ustel nn süvistatud käepidemed. Ma eelistan sanga, kuna tihtipeale käed täis midagi kappi pannes on lihtsam sangast ust lahti saada.

Ühtlasi eelistan Boschi roostevaba välimust LG valgele. Hetke peamine kandidaat on see: https://kodumasin.ee/et/kodumasinad/kulmikud-sugavkulmikud/sugavkulma-osa-all/bosch-kgn367idq
Varuvariant on see: https://kodumasin.ee/et/kodumasinad/kulmikud-sugavkulmikud/sugavkulma-osa-all/bosch-kgn36vlde# - paraku puudub väline displey ja sang. Lisaks väiksem maht aga hinnavahe väike.
LG variant on see: https://www.kodumasinad.ee/et/a/lg-gbb71nsdfn-a-nofrost-kulmik-1 - Suurim pluss on 300€ odavam hind aga puudub pudeliriiul ja sang. Kuigi tehniliselt saaks midagi vast osta seda funktsiooni täitma ja säästa 300€.
Rahaliselt pole loomulikult mõtet maksta 300€ peale puhtalt parema viimistluse, pudeliriiuli ja sanga eest.

Eks näis. Pole veel midagi otsustanud. Järgmine kuu on sünnipäev. Siis on mõistlik see ost ilmselt ära teha. Kopp ees kah selle vanakese käsitsi sulatamisest siin.
netcat kirjutas:
stks kirjutas:
need millel sügavkülm üleval pidavat olema ökomad.
tasub vaadata äkki need on siis ka suuremad kuna lihtsam saavutada neid plusmärke A-le taha



Need millel sügavkülm on üleval omavad ju sellist väikest sügavkülmakambrit kuhu saad heal juhul liitri jäätist ja vodkapudeli sisse pressida.
Mul on ikka vaja maksimaalse suurusega mitme korviga sügavkülmikuosa.

Täpselt. See on nagu arvutikorpustega. Varem oli toide üleval. Nüüd on all. Kuigi leiab ka kaste millel see üleval jätkuvalt. Külmikutega sama.
Kuna kompressor on niikuinii kapi allosas siis arvan, et siit võib tulla ka efektiivsusvõit kui sügavkülm on samuti allosas. Seega kompressor saab vähema koormusega ja vaiksemalt töötada kui ei pea külmana hoidma kapi kaugemas otsas asuvat osa.

Aga jah see üleval oleva sügavkülm on väiksel kapil üks paras PITA. Mul mahub sinna üks kilone kotike jääkuubikuid ja kaks kilost jäätist ja ongi täis. Kui veel jäässe läheb ja sulatust vajab kahaneb mahutavus veelgi, kuna seinad lähevad paksult jäässe.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ignacio
HV kasutaja

liitunud: 14.08.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.01.2021 21:54:40 vasta tsitaadiga

Samsungi oled välistanud mingil põhjusel?
2m kõrge, 400+ liitrit (seest kõige suurem, mis leidsin, kui ise otsisin), temperatuuri näitab uksel, ~600 eurot. Veiniriiul ka olemas ja värv hall, nagu meeldib.

samsung.com/ee/refrigerators/bottom-mount-freezer/406l-black-doi-rb41r7817b1-ef/
samsung.com/ee/refrigerators/bottom-mount-freezer/410l-real-sts-rb41j7235sr-ef/
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.01.2021 21:59:52 vasta tsitaadiga

Külmikul peaks avamise jaoks link olema....nendel hakkad küljepealt läbi tihendi tirima. Keskelt avamine on suht porr
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.01.2021 22:38:10 vasta tsitaadiga

ignacio kirjutas:
Samsungi oled välistanud mingil põhjusel?
2m kõrge, 400+ liitrit (seest kõige suurem, mis leidsin, kui ise otsisin), temperatuuri näitab uksel, ~600 eurot. Veiniriiul ka olemas ja värv hall, nagu meeldib.

samsung.com/ee/refrigerators/bottom-mount-freezer/406l-black-doi-rb41r7817b1-ef/
samsung.com/ee/refrigerators/bottom-mount-freezer/410l-real-sts-rb41j7235sr-ef/

A++ mitte A+++

Süvendiga mitte lingiga uks. 39 dBa müratase.
Seega juba efektiivsusklass välistab selle.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
m2ka
HV kasutaja

liitunud: 29.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2021 01:10:58 vasta tsitaadiga

Keegi neid LG tippmudeleid ka kasutanud on?
Pean silmas side-by-side ja nelja eraldi avatava uksega, kus sügavkülm all mitte küljepeal.

Üks kandidaat, mis paistab soovidele vastavat:
https://www.lg.com/ee/kulmikud/lg-GMX936SBHV

Tahaks uue elamise kööki külmkappi, mis oleks piisavalt moodne ja suur, et pikaks ajaks rahu majas oleks.

Endal kogemus LG seadmetega kodutehnika vallas puudub...
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cloner
HV kasutaja
Cloner

liitunud: 19.10.2004




sõnum 05.01.2021 14:42:29 vasta tsitaadiga

Ma just ostsin ühe LG oma, pole tippmudel aga sarnane, siiani väga rahul, väga vaikne ka, võrreldes eelmiste külmikutega.
mulle ei meeldinud selle eraldi avatava ukse lahendus, et seal mingi eraldi sektsioon veel sees. Teed selle lahti siis avastad, et otsitav on tegelt teises sektsioonis ja siis hakkad ikka teist ust avama, ei tundunud mulle mugav.
https://www.euronics.ee/t/74199/kodumasinad/sbs-kulmik-lg-(179-cm)/gsl760pzxv-apzqeur


m2ka kirjutas:
Keegi neid LG tippmudeleid ka kasutanud on?
Pean silmas side-by-side ja nelja eraldi avatava uksega, kus sügavkülm all mitte küljepeal.

Üks kandidaat, mis paistab soovidele vastavat:
https://www.lg.com/ee/kulmikud/lg-GMX936SBHV

Tahaks uue elamise kööki külmkappi, mis oleks piisavalt moodne ja suur, et pikaks ajaks rahu majas oleks.

Endal kogemus LG seadmetega kodutehnika vallas puudub...
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2021 14:53:26 vasta tsitaadiga

Kui SBS külmik võtta, siis igal juhul selline, et sügavkülmik oleks eraldi poolel. See LG lahendus küll eriti mugav pole
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
m2ka
HV kasutaja

liitunud: 29.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2021 16:25:39 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Kui SBS külmik võtta, siis igal juhul selline, et sügavkülmik oleks eraldi poolel. See LG lahendus küll eriti mugav pole


Miks nii? Mulle just tundub, et sügavkülma vähem asja igapäevaselt ja sellega saab üleval normaalselt ka asju hoida, ilma et peaks üritama vaheseina ja ukse vahel kaupa ära jagada.
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2021 16:50:37 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Kui SBS külmik võtta, siis igal juhul selline, et sügavkülmik oleks eraldi poolel. See LG lahendus küll eriti mugav pole


Vastupidi. Need, millel see on eraldi poolel - väljast nagu suur lai kapp, aga sees 2 überkitsast. On sul vaja midagi laiemat sügavkülma või külmiku poolele asetada, siis kumbki ei mahu ära. Sinna oleks õudusunenägu toppida mingeid laiu kandikuid või kalkunipraadi vms. Ruumi nagu litraaži poolest oleks aga lõppkokkuvõttes on igal riiulil ja igas sahtlis ilgelt vähe ruumi.

Mulle meeldib laia kapi konfiguratsioonist enim selline, üleval lai külmik, kahe uksega, all eraldi väljatõmmatavad sügavkülma sahtlid. Nn. french door.
See mõlemal pool kitsas maast laeni on mõttetu. Pealegi tavakülmikusse ei pane selliseid asju et tahaks neid maast varvaste kõrguselt õngitseda kogu aeg.
Jäämasinad on ka minumeelest ruumi ja raha raiskamine, kui just kogu aeg kokteile ei joo. Kui iga päev jääd vaja läheb, siis jah.. üldiselt pidid need külmikute jääsüsteemid koledad bakteripesad olema, puhastada neid seest eriti ei aita.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
piraat262
HV veteran
piraat262

liitunud: 11.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2021 17:38:03 vasta tsitaadiga

SBS kapp peab just olema lai nii, et külmar üleval ja sügavkülmar all. Seda kappi poolitada mõttetu, sama hästi võiks eraldi sügava ja tavakülmari võtta - siis pole üks vahe mingi mõttetult poolitatud käkk.
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2021 18:00:27 vasta tsitaadiga

Jäämasin tasub jah vajadusel eraldi osta. Vähestel külmikutel on see sisse ehitatud ja kui see võtta üheks nõudeks, siis piirab valiku suht ära.
Külmik peaks olema ikka säilitamiseks mitte valmistamiseks.

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.01.2021 22:31:01 vasta tsitaadiga

Baeskades kirjutas:
FYI - mul on külmik olnud 10 aastat, töötab seni kenasti. Uksetihendid vist tahaks varsti vahetust, muidu on kõik seni tipp-topp. Kindlasti uuemad mudelid on paremad sest... no ju on paremad.

Tihenditest rääkides - kuidas nende vahetamine üldse käib? Või peab mõnest remonditöökohast uurima?
https://starcom.ee/kulmkapi-uksetihend-aeg-zanussi-electrolux-erb34033w1-kulmkapidele-ja-teistele-mudelitele.html - tihend peaks olema selline (Electrolux ERB34033W1). Aga kuidas seda vahetatakse? Tundub, et nagu on väga kõvasti liimitud, mingeid kruve ei jää kusagilt silma. Kas siis tuleb ära sikutada ja tagasi liimida? Ning kui liimida siis millise liimiga?
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WerteX
HV Guru

liitunud: 31.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.01.2021 22:48:11 vasta tsitaadiga

Baeskades kirjutas:
Baeskades kirjutas:
FYI - mul on külmik olnud 10 aastat, töötab seni kenasti. Uksetihendid vist tahaks varsti vahetust, muidu on kõik seni tipp-topp. Kindlasti uuemad mudelid on paremad sest... no ju on paremad.

Tihenditest rääkides - kuidas nende vahetamine üldse käib? Või peab mõnest remonditöökohast uurima?
https://starcom.ee/kulmkapi-uksetihend-aeg-zanussi-electrolux-erb34033w1-kulmkapidele-ja-teistele-mudelitele.html - tihend peaks olema selline (Electrolux ERB34033W1). Aga kuidas seda vahetatakse? Tundub, et nagu on väga kõvasti liimitud, mingeid kruve ei jää kusagilt silma. Kas siis tuleb ära sikutada ja tagasi liimida? Ning kui liimida siis millise liimiga?

Surutakse tugevasti raami/vahe sisse tõenäoliselt, liimi seal ei tohiks olla.
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 306
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.01.2021 22:56:35 vasta tsitaadiga

WerteX kirjutas:
Baeskades kirjutas:
Baeskades kirjutas:
FYI - mul on külmik olnud 10 aastat, töötab seni kenasti. Uksetihendid vist tahaks varsti vahetust, muidu on kõik seni tipp-topp. Kindlasti uuemad mudelid on paremad sest... no ju on paremad.

Tihenditest rääkides - kuidas nende vahetamine üldse käib? Või peab mõnest remonditöökohast uurima?
https://starcom.ee/kulmkapi-uksetihend-aeg-zanussi-electrolux-erb34033w1-kulmkapidele-ja-teistele-mudelitele.html - tihend peaks olema selline (Electrolux ERB34033W1). Aga kuidas seda vahetatakse? Tundub, et nagu on väga kõvasti liimitud, mingeid kruve ei jää kusagilt silma. Kas siis tuleb ära sikutada ja tagasi liimida? Ning kui liimida siis millise liimiga?

Surutakse tugevasti raami/vahe sisse tõenäoliselt, liimi seal ei tohiks olla.
Natuke ettevaatlikult servast kruvikeerajaga kangutasin - tihend nagu surutud ei paista olevat, ei ole nagu millegi vahel. Ning kui natuke lahti tuli, siis see liim ka ei tundu olevat. Ilgelt keeruline seletada ja aru saada...
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miga
HV Guru
miga

liitunud: 07.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2021 14:46:25 vasta tsitaadiga

Soovitage spetsialisti või ettevõtet, kelle poole pöörduda kui on soov saada teenust kubu ühendamisel ? Piirkonnaks Tallinn.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2021 16:58:19 vasta tsitaadiga

Kas ma olen ainus kellele tundub, et rõve kallis on see külmkapi tihend? Kapi enda hinnaga võrreldes? Ok ma saan aru, kui sul on mingi Miele siis sa haigutad selle 64 eurose tihendi peale. Aga kui see on kapi hinnast 20% siis ei ole see ikka norm
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
stks
HV kasutaja
stks

liitunud: 28.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2021 17:32:42 vasta tsitaadiga

Mõtlesin sama küsida aga mis ma ikka veteran hinnavaatlejas kahtlen
_________________
Minu loogika jääb minu loogikaks
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 21.01.2021 17:33:01 vasta tsitaadiga

Siit moraal, tuleb kallim kapp osta. Üldiselt ongi odavamatel asjadel varuosad kallimad.
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2021 19:50:08 vasta tsitaadiga

Et nagu kallil kapil on odavam tihend v? Ei usu hästi
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 21.01.2021 20:15:51 vasta tsitaadiga

netcat kirjutas:
Et nagu kallil kapil on odavam tihend v? Ei usu hästi
Et kui külmkapp on 2000€, siis peaks ka tihend vähemalt 900 maksma või?
Kõigepealt viriseb, et odaval kapil on tihend pea pool kapi hinnast ja siis eeldab, et kallimal kapil peab sama hinnasuhe olema doh.gif Üldjuhul rahvasuus räägitakse, et pigem on kallimal seadmetel varuosad soodsamad, kui neid peaks vaja vahetada olema. Vähemalt vaadates seadme soetushinna ja siis varuosahinna suhet.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jpt
HV kasutaja
jpt

liitunud: 29.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2021 13:50:54 vasta tsitaadiga

Ikea Kungsbacka. Veidi üle poole aasta olemas. Tööpinnaks kask Decorast, Osmo Topoil peal. Kapid tsirka 1400€ koos sisuga, lisaks Electroluxi külmik, kubu ja pliit; ahi ka Ikeast võetud, sest peal pole ei logo ega digikella.
Alumised kapid rihtisid sõbrad näksi, joogi ja ühe õhtuga (vist?) paika, katted koos sahtlite ja ülemiste kappidega sain ise juhendite abil mõne õhtuga.
Ainsaks kaebuseks, et mattmusta pinda nühin kord nädala või kahe tagant puutekohtadest sõrmejälgedest puhtaks.
Manus

Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2021 14:16:35 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
Üldjuhul rahvasuus räägitakse, et pigem on kallimal seadmetel varuosad soodsamad, kui neid peaks vaja vahetada olema. Vähemalt vaadates seadme soetushinna ja siis varuosahinna suhet.
Tõsise see on, et kui panna kõrvuti 600 ja 400 eurot maksvad külmkapid, siis on mõlema 60-eurone tihend justkui kallima kapi puhul odavam. Või kas on?
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2021 16:17:42 vasta tsitaadiga

Baeskades kirjutas:
jägaja kirjutas:
Üldjuhul rahvasuus räägitakse, et pigem on kallimal seadmetel varuosad soodsamad, kui neid peaks vaja vahetada olema. Vähemalt vaadates seadme soetushinna ja siis varuosahinna suhet.
Tõsise see on, et kui panna kõrvuti 600 ja 400 eurot maksvad külmkapid, siis on mõlema 60-eurone tihend justkui kallima kapi puhul odavam. Või kas on?


Suhe võib-olla et on, aga fakt on et ilmselt selle tihendi omahind on ehk mõni euro, kui sedagi, ehk veriselt kooritakse sind igal juhul.
Kammoon mis on inimeste peas viga et nad arvavad, et mingisugune kummiriba peab maksma üle 60 euro. Akna vahele keritakse sarnast asja meetriga vaadake mis selle hind on.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 22.01.2021 16:18:31 vasta tsitaadiga

A pane see akna oma siis
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2021 16:26:46 vasta tsitaadiga

Tähendab sa kiidad heaks selle, et meile 10x ülehinnatud kummiribasid müüakse ja lohutuseks öeldakse, et võta siis 10x kallim kapp, siis see kummiriba ei tundugi enam nii kallis?


Elu on ikka imelik... on see siin HV foorum või külmkapitootjate oma?
Ma tean, et alternatiive eriti ei ole - see ei tähenda, et takka kiitma peab sellisele koorimisele. Selline asi ei ole mitte ainult tarbija rahakotile aktiivselt kahjulik vaid kogu maailmale, kui sul puudub motivatsioon kapi lappimiseks minimaalse kuluga ja selle asemel on mõttekam töötav kapp ära visata ja uus osta.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 22.01.2021 16:29:05 vasta tsitaadiga

Ei kiida heaks, võin muudest valdkondadest palju hullemaid näiteid tuua. Järgmine kord tead, et seda brändi siis ei vali.
Ja noh 60 eur - lähed ostad uue kapi selle asemel, et 60ga tihend osta?
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
stks
HV kasutaja
stks

liitunud: 28.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2021 16:33:29 vasta tsitaadiga

Kui "univeraalne" off brandi oma maksab alla 20 euri, siis tekitab küsimuse küll.

https://www.lemona.ee/?page=itemlist&b_id=900

Kui 60 euri tihendi eest peaks maksma siis läheks uue kapi järgi, päriselt ka.

_________________
Minu loogika jääb minu loogikaks
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2021 18:02:08 vasta tsitaadiga

No see juba läheb, kas need off bränd tihendid sobivad siis kõigile?

Kui mul suht uue kapi tihendiga midagi juhtuks, siis üks asi see vahetada et kapp edasi kestaks, aga kui kapp on juba mitmekordselt prognoositud eluea ületanud, siis ei tundu mõttekas nii palju maksta. Töötab siis selle kulunud tihendiga kaua jaksab. Aga alla 20 euri vaataks juba otsa sellele vahetusele.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Slinky
HV kasutaja

liitunud: 20.09.2015



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2021 15:26:21 vasta tsitaadiga

Toidukuivatit keegi teab soovitada? Sooviks ise dehüdreeritud matkatoitu ja niisama snäkke teha (puuviljad, marjad, liha jne) Reguleeritav temp on neil peaaegu kõigil aga võiks olla ka taimeriga variant. Kuna ilmselt mega palju kasutust ei saa siis võiks
hind alla 100 olla, ideaalis isegi alla 60.- icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WerteX
HV Guru

liitunud: 31.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2021 16:05:16 vasta tsitaadiga

netcat kirjutas:
Kas ma olen ainus kellele tundub, et rõve kallis on see külmkapi tihend? Kapi enda hinnaga võrreldes? Ok ma saan aru, kui sul on mingi Miele siis sa haigutad selle 64 eurose tihendi peale. Aga kui see on kapi hinnast 20% siis ei ole see ikka norm

Tõenäoliselt on selle tihendi enda hind suhteliselt odav, aga 50% võib moodustada transpordi hind Euroopa laost saatmisel.
Kohalikul turul on 1000 erinevaid mudeleid müüdud ja keegi ei hoia siin niisama varuosi laos.
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 306
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.02.2021 19:36:45 vasta tsitaadiga

WerteX kirjutas:
netcat kirjutas:
Kas ma olen ainus kellele tundub, et rõve kallis on see külmkapi tihend? Kapi enda hinnaga võrreldes? Ok ma saan aru, kui sul on mingi Miele siis sa haigutad selle 64 eurose tihendi peale. Aga kui see on kapi hinnast 20% siis ei ole see ikka norm

Tõenäoliselt on selle tihendi enda hind suhteliselt odav, aga 50% võib moodustada transpordi hind Euroopa laost saatmisel.
Kohalikul turul on 1000 erinevaid mudeleid müüdud ja keegi ei hoia siin niisama varuosi laos.


Taga naeruväärsemaks läheb, mingi riba kummi transpordi hind on mitukümmend euri.
Suured ja rasked asjad saab mitu korda odavamalt saadetud millegipärast.
Ega midagi ei oleks selle vastu kui need otse tootja käest tellida, kui see vaheladu siin nii kallis on. Ma näiteks otsisin Snaige tihenit ja see oli sama kallis. Nagu oleks Snaige tehas Alfa Kentauril ja mitte Leedus
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.02.2021 19:39:48 vasta tsitaadiga

netcat kirjutas:
WerteX kirjutas:
netcat kirjutas:
Kas ma olen ainus kellele tundub, et rõve kallis on see külmkapi tihend? Kapi enda hinnaga võrreldes? Ok ma saan aru, kui sul on mingi Miele siis sa haigutad selle 64 eurose tihendi peale. Aga kui see on kapi hinnast 20% siis ei ole see ikka norm

Tõenäoliselt on selle tihendi enda hind suhteliselt odav, aga 50% võib moodustada transpordi hind Euroopa laost saatmisel.
Kohalikul turul on 1000 erinevaid mudeleid müüdud ja keegi ei hoia siin niisama varuosi laos.


Taga naeruväärsemaks läheb, mingi riba kummi transpordi hind on mitukümmend euri.
Suured ja rasked asjad saab mitu korda odavamalt saadetud millegipärast.
Ega midagi ei oleks selle vastu kui need otse tootja käest tellida, kui see vaheladu siin nii kallis on. Ma näiteks otsisin Snaige tihenit ja see oli sama kallis. Nagu oleks Snaige tehas Alfa Kentauril ja mitte Leedus


Kui see on lihtsalt riba kummi, siis saad selle äkki ise valmis teha?
Kommentaarid: 1224 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 901
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.02.2021 20:02:39 vasta tsitaadiga

yerba kirjutas:


Kui see on lihtsalt riba kummi, siis saad selle äkki ise valmis teha?


Jah, see on lihtsalt riba kummi.
Ei, mul ei ole kummiribavabrikut kodus.

Kas sa tahaks äkki kõigi kulumaterjalide eest 10x rohkem maksta, sest sul ka ei ole nende tehast kodus? Näiteks peldikupaberi eest?

Jälle me oleme ringiga tagasi üle igasuguse mõistuse ulatuva marginaali kaitsekõnedega.
HinnaVaatluse foorumis. Kus tähelepanu ja soovitused peaksid olema nagu sellel, kuskohast mingit asja odavamalt saab, või kas seda mõtet osta on, mitte õigustamisel, miks selle eest nii palju küsitakse.

Mnjah.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
piraat262
HV veteran
piraat262

liitunud: 11.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.03.2021 12:01:28 vasta tsitaadiga

Soovitage 300 ringis nõudepesumasinat millel mingisugune kuivatusfunktsioon ka oleks.

https://www.hinnavaatlus.ee/1265297/whirlpool-wsfo-3o34-pf-x/ võib okei olla?
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.03.2021 12:26:00 vasta tsitaadiga

piraat262 kirjutas:
Soovitage 300 ringis nõudepesumasinat millel mingisugune kuivatusfunktsioon ka oleks.

https://www.hinnavaatlus.ee/1265297/whirlpool-wsfo-3o34-pf-x/ võib okei olla?
Mul täpselt see ongi. Olen väga rahul - ei ole lärmakas (samas vaikses korteris on põmst teda ju kuulda, aga magamist küll ei sega), teeb tööd hästi, teeb ise ukse lahti peale pesu, puhastamine on lihtne.

See ei puuduta isegi seda masinat/mudelit - aga kui peaks uuesti valima, siis kaaluks natuke suuremat masinat (see on 45cm laiusega). Ta on täiesti okei - aga kui vähegi suurem söök teha, ning rohkem kui kolme inimese nõusid määrida, siis saab kiirelt üsna täis. Seega peab kohati 2x päevas masina tööle panema või siis üsna tihedalt täis laduma. Eelistaks ise pesta pigem korra päevas, kasvõi natukene pooletühjemalt. Aga ütleme nii, et see on vägagi "tore oleks" võimalus, praegu pole häda midagi. Pealegi oleneb perest, kui vahel on pooltooteid vms, siis kulub nõusid söögikorra kohta vähem.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
piraat262
HV veteran
piraat262

liitunud: 11.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.03.2021 12:52:38 vasta tsitaadiga

Baeskades kirjutas:
piraat262 kirjutas:
Soovitage 300 ringis nõudepesumasinat millel mingisugune kuivatusfunktsioon ka oleks.

https://www.hinnavaatlus.ee/1265297/whirlpool-wsfo-3o34-pf-x/ võib okei olla?
Mul täpselt see ongi. Olen väga rahul - ei ole lärmakas (samas vaikses korteris on põmst teda ju kuulda, aga magamist küll ei sega), teeb tööd hästi, teeb ise ukse lahti peale pesu, puhastamine on lihtne.

See ei puuduta isegi seda masinat/mudelit - aga kui peaks uuesti valima, siis kaaluks natuke suuremat masinat (see on 45cm laiusega). Ta on täiesti okei - aga kui vähegi suurem söök teha, ning rohkem kui kolme inimese nõusid määrida, siis saab kiirelt üsna täis. Seega peab kohati 2x päevas masina tööle panema või siis üsna tihedalt täis laduma. Eelistaks ise pesta pigem korra päevas, kasvõi natukene pooletühjemalt. Aga ütleme nii, et see on vägagi "tore oleks" võimalus, praegu pole häda midagi. Pealegi oleneb perest, kui vahel on pooltooteid vms, siis kulub nõusid söögikorra kohta vähem.


Kaua kuivamine aega võtab? On tal mingi õhu keerutamise variant ka või lihtsalt uks lahti ja kogu pidu?
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.03.2021 13:18:36 vasta tsitaadiga

piraat262 kirjutas:
Baeskades kirjutas:
piraat262 kirjutas:
Soovitage 300 ringis nõudepesumasinat millel mingisugune kuivatusfunktsioon ka oleks.

https://www.hinnavaatlus.ee/1265297/whirlpool-wsfo-3o34-pf-x/ võib okei olla?
Mul täpselt see ongi. Olen väga rahul - ei ole lärmakas (samas vaikses korteris on põmst teda ju kuulda, aga magamist küll ei sega), teeb tööd hästi, teeb ise ukse lahti peale pesu, puhastamine on lihtne.

See ei puuduta isegi seda masinat/mudelit - aga kui peaks uuesti valima, siis kaaluks natuke suuremat masinat (see on 45cm laiusega). Ta on täiesti okei - aga kui vähegi suurem söök teha, ning rohkem kui kolme inimese nõusid määrida, siis saab kiirelt üsna täis. Seega peab kohati 2x päevas masina tööle panema või siis üsna tihedalt täis laduma. Eelistaks ise pesta pigem korra päevas, kasvõi natukene pooletühjemalt. Aga ütleme nii, et see on vägagi "tore oleks" võimalus, praegu pole häda midagi. Pealegi oleneb perest, kui vahel on pooltooteid vms, siis kulub nõusid söögikorra kohta vähem.

Kaua kuivamine aega võtab? On tal mingi õhu keerutamise variant ka või lihtsalt uks lahti ja kogu pidu?
Ma kasutan nii, et panen masina käima, enamasti vaikimisi variandis ehk öko, paar tundi solistab, siis ca tunni on vait (peaks olema kuivatamine), siis teeb lahti ning põmst on enam-vähem kuivad nõud olemas. St nad täitsa kuivad ka pole aga sisuliselt kasutatavad ikkagi, mõnda asja õrnalt võib lapiga üle tõmmata. Aga ma ise üldiselt võtan välja üldse tunde hiljem, siis on alati kuivad. Eks peab arvestama sellega, et igasugused tassipõhjad (st välimine osa, see, mis on pesus ülespidi) kipuvad mingi vee sisse koguma, seda ära ei kuivata.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
degrass
HV kasutaja
degrass

liitunud: 23.12.2004




sõnum 11.03.2021 13:38:34 vasta tsitaadiga

Baeskades, mis v6iks olla antud masina eeldatav eluiga, ehk millise arvestusega sa selle ostsid?
_________________
All it took was for a lot of seemingly decent people to put the wrong person in power, and then pay for their innocent choice.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Ärifoorumid »  Ostuabi/hinnapäring »  Abi köögitehnika ostmisel mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 14, 15, 16 ... 25, 26, 27  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.