Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Bitcoin ja muud krüptorahad »  Üldine arutelu ja krüptorahadega seotud uudised märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 85, 86, 87 ... 105, 106, 107  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.12.2020 16:25:58 vasta tsitaadiga

Müüsin natuke juba icon_razz.gif
Kuigi 2021 100k€ suht kindel thumbs_up.gif
Kes tahaks liituda soovitan oodata ära -30-40% dropi.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
murka390
Kreisi kasutaja
murka390

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.12.2020 17:25:35 vasta tsitaadiga

Häid Jõule, DeFi pioneerid:

https://help.1inch.exchange/en/articles/4747599-how-to-claim-the-1inch-token
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.12.2020 17:41:47 vasta tsitaadiga

murka390, miks sa seda nišitoodet siin üldises teemas promod?
_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
murka390
Kreisi kasutaja
murka390

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.12.2020 17:56:47 vasta tsitaadiga

rmc kirjutas:
murka390, miks sa seda nišitoodet siin üldises teemas promod?


Ma sain aru, et see ongi uudiste teema... nišš või mitte nišš.
Tokeneid saavad kasutajad kes enne 24. detsembrit seda platformi kasutasid. Uutele kasutajatele on see rong läinud.

EDit: Kogu krüpto on minuarust veel globaalses plaanis nišš.


viimati muutis murka390 26.12.2020 17:59:11, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.12.2020 18:44:26 vasta tsitaadiga

murka390, küsimus on, kas mingisuguse konkreetse krüptoga seotud asi on reaalselt uudisväärtusega, kuivõrd neid on nii palju ja selliselt saaks ju käesoleva teema pidevalt nendega ummistada.
Ma olen nii aru saanud, et käesolev teema on ikka üleüldiselt olulisemate uudiste jaoks, mitte a'la kui kasutasid mingit x keskkonda, siis saad nüüd tokeneid... juba Binance-i uudistega saaks käesoleva teema üpris umbe.

Su uudis on pigem vist Airdroppide teemasse sobiv: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=727586

_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.12.2020 19:10:38 vasta tsitaadiga

25000 kukkus ja 3h'ga kohe on ka 26000$ BTC'l. Ulme thumbs_up.gif
_________________
Parim kodukino projektor müügis: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11768241#11768241
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.12.2020 19:24:01 vasta tsitaadiga

https://www.forbes.com/sites/billybambrough/2020/12/26/as-the-bitcoin-price-blasts-past-25000-this-bitcoin-bull-is-selling/
"However, even as the bitcoin price continues to climb, the chief executive of financial advisory group deVere, Nigel Green, has revealed that he has sold half of his bitcoin holdings."

Ennustab dipi tulekut ja tahab seda osta... kas eksib ja tõuseb veel ning dipib krõgemalt? icon_lol.gif

_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.12.2020 23:42:54 vasta tsitaadiga

Kipub liiga ruttu mulliks jälle minema see asi, mis pole väga hea.
kukkumine võiks juba tulla ~40%, mingi 16k$ peale. Oleks väga tervislik.

EDIT: 26500 icon_eek.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.12.2020 23:58:35 vasta tsitaadiga

DVDRW, soovid kukkumist, sest ei ostnud? icon_lol.gif

Hea oleks ikka moonil ära käia, et hea müügi teha saaks ja sealt kenasti dip

_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sahin
HV vaatleja

liitunud: 31.07.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2020 06:54:13 vasta tsitaadiga

30k tuleb ära vist
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2020 10:54:48 vasta tsitaadiga

rmc kirjutas:
DVDRW, soovid kukkumist, sest ei ostnud? icon_lol.gif

Siis saaks riskivabalt 20x leverage ära teha w00t.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Equinox
HV veteran
Equinox

liitunud: 05.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2020 12:39:45 vasta tsitaadiga

Kisub blow-off topiks ära, "fomo is real" beer_yum.gif
_________________
Live long and prosper!
RIP, Spock. Leonard Nimoy 1931-2015
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2020 13:37:08 vasta tsitaadiga

DVDRW, äkki kui 40% tuleks kukkumist ja sa 20x leverage teeksid, siis tuleks teine dip ja su positsioonid likvideeruksid?
See ajamasina soovimine on üks tänamatu värk. Sa oled kõikide positsioonidega välja tulnud, siis? icon_lol.gif

_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lightbluefox
HV Guru

liitunud: 30.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2020 14:57:06 vasta tsitaadiga

Oskab keegi pakkuda miks ühelgi teisel mündil ligilähedastki lendu pole olnud kui BTXil? Lihtsalt kas Bitcoin on tõesti niivõrd palju kasulikum või lihtsalt teistel hype väiksem?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristocfc
HV veteran
Kristocfc

liitunud: 07.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2020 15:01:53 vasta tsitaadiga

og
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Catfish
HV kasutaja
Catfish

liitunud: 01.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2020 17:28:14 vasta tsitaadiga

Ohh mis sõit icon_biggrin.gif või mis sõit, omfg mis lend icon_lol.gif

Varsti peaks taksojuhtide, [EDIT by mod] ostukord kätte jõudma, seega olge valvsad ja ärge laske vaipa jalge alt tõmmata!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2020 21:11:32 vasta tsitaadiga

lightbluefox, langusega oli nii, et altid ootasid kauem, ent tulid korralikumalt alla ning nüüd ei ole altid erilist tõusu teinud, pigem on endiselt langenud. Ma arvan, et praegune tõus on küll korralik, ent mitte piisav, et täismulli ajada, kus kõik asjad tõusevad. BTC on lihtsalt nö. gold standard, põhitegija.

Aga mu portfolios ootavad altid küll alt-seasonit ka... vahepeal juba hakkasid tõusma kenasti, a siis kukkusid kõik korraga alla tagasi ja altid jäid uuesti hoogu koguma (see oli enne praegust runi).

_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2020 22:34:29 vasta tsitaadiga

rmc kirjutas:
DVDRW, äkki kui 40% tuleks kukkumist ja sa 20x leverage teeksid, siis tuleks teine dip ja su positsioonid likvideeruksid?:

Siis panen kohe uue, ja niikaua kuni allapoole enam ei lähe. 100 000€ juures sulgeks positsiooni siis.
Kui muidugi väga pikaks läheb, siis funding hakkab seda sööma.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.12.2020 17:04:18 vasta tsitaadiga

https://majandus24.postimees.ee/7143767/aripaeva-tabasid-kuberrunnakud-parast-kruptomiljonaridest-artikli-avaldamist

"Äripäeva peatoimetaja Meelis Mandel andis lehe tellijatele teada, et eile toimusid Äripäeva venekeelse sõsarlehe Delovõje Vedomosti saidil dv.ee teenustõkkerünnakud ehk DDoS-id, mis tekitasid häireid kõigis Äripäeva veebides."

"Küberrünnakute tegija pole teada. Mandel tõi siiski välja, et need algasid pärast seda, kui Delovõje Vedomosti avaldas loo, et politsei uurib Ida-Viru krüptomiljonäride Ivan Turõgini ja Sergei Potapenko asutatud firma tegevust. Ettevõtjad ise eitavad seost ettevõttega, millega investorid kaotasid kümneid tuhandeid eurosid."

_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.12.2020 17:33:13 vasta tsitaadiga

rmc kirjutas:
https://majandus24.postimees.ee/7143767/aripaeva-tabasid-kuberrunnakud-parast-kruptomiljonaridest-artikli-avaldamist

"Äripäeva peatoimetaja Meelis Mandel andis lehe tellijatele teada, et eile toimusid Äripäeva venekeelse sõsarlehe Delovõje Vedomosti saidil dv.ee teenustõkkerünnakud ehk DDoS-id, mis tekitasid häireid kõigis Äripäeva veebides."

"Küberrünnakute tegija pole teada. Mandel tõi siiski välja, et need algasid pärast seda, kui Delovõje Vedomosti avaldas loo, et politsei uurib Ida-Viru krüptomiljonäride Ivan Turõgini ja Sergei Potapenko asutatud firma tegevust. Ettevõtjad ise eitavad seost ettevõttega, millega investorid kaotasid kümneid tuhandeid eurosid."

Nende küberünnakute tõttu oli ka HV eile korduvalt maas, kuna meie serverid asuvad samas Levira serverikeskuses ja kõik andmesidekanalid löödi DDOS rünnaku tõttu umbe (kuulu järgi seni Eesti suurim rünnak)
icon_arrow.gif https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=10634008#10634008

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2021 17:15:50 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler
I cant stop laughing icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2021 17:35:51 vasta tsitaadiga

Palju ära jõudsid müüa?
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2021 17:52:17 vasta tsitaadiga

Ma müüsin kõik BTC ära. Mingi 830€ eest oli seda seismas Coinbases. icon_biggrin.gif
Kunagi kui vaatasin, siis oli seal ainult 170€ eest seda alles.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2021 18:15:29 vasta tsitaadiga

Huvitav, millal see langemine tuleb... kas 50k või 100k peal... ulme!
_________________
Parim kodukino projektor müügis: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11768241#11768241
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2021 21:22:08 vasta tsitaadiga

Mul sisetunne, et 50k ligidal hakkavad taksojuhid tormi jooksma, siis ei ole välistatud ka 2x enne kukkumist... mingiaeg mõtlesin, et rohkem alla 10k-st hinda ei näe vast... st. kõige suurem põhi järgmise lainega...
_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2021 21:32:05 vasta tsitaadiga

Ma üldse ei imesta kui tuleb kräsh sinna 60% kanti või 13-15K peale. Samas ei imestaks kui nüüd ka 50K ära tuleb.
Õnneks või kahjuks ma ise BTC ei hoia.

_________________
Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2021 21:33:45 vasta tsitaadiga

Ei tule siit mingit kukkumist. BTC maikuuks 160 000 eur ja ETH 4500 eur. Vahepeatusteta. icon_smile.gif
_________________
www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
ja lisaks ERYONE filamendid ( küsige HVs ): www.eryone.ee
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lightbluefox
HV Guru

liitunud: 30.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2021 21:45:05 vasta tsitaadiga

Keegi pole kunagi kahetsenud, et liiga vara investeerima hakkas, vastupidist aga pidevalt. Naljakas mõelda, et kui oleks võinud väikse summaga veidi riskida 2019 (varasemast ei räägikski...) võiks täna juba mingi korteri sissemakse olemas olla.
Tuttav investor rääkis, et kui bitcoin tükist 200€ juurde jõudis, tundus talle see siis liiga kallis icon_lol.gif

Muidugi olen endiselt skeptiline, kas kordub mingi tulbimaania. Kõik tahavad bitcoini koguda, sest väärtus ju kasvab, miks müüa? Aga et mis imevahend see bitcoin siis on millega ükski teine altcoin konkureerida ei saa, kõik soiuvad vaid tulevikust... icon_lol.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2021 22:34:36 vasta tsitaadiga

Ma mäletan, et alguses tundus tuhat EEK vääringus liiga kõrge hind "enam pole mõtet siseneda", siis "viimane rong" läks 1000€ juures. 10k€ juurest sai lõpuks ikka end sisse sunnitud icon_lol.gif
_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2021 07:53:43 vasta tsitaadiga

Ma ka ~keskmiselt 10k juures. Võtsin nüüd välja niipalju raha kui sisse panin, siis süda rahul. thumbs_up.gif
Kui oleks aeglasemalt üles läinud, poleks võtnud.
Jaanuar-veebruar on olnud läbiaegade müümise aeg ka aktsiate jms maailmas.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2021 16:42:45 vasta tsitaadiga

DVDRW kirjutas:
Jaanuar-veebruar on olnud läbiaegade müümise aeg ka aktsiate jms maailmas.


Miks siis jaanuari esimestel päevadel müüsid icon_lol.gif

Mul keskmine ikka alla 10k @ BTC, odavaim seal 3k juures icon_lol.gif

_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.01.2021 13:29:46 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler

Nõrgad käed on vaja maha raputada icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.01.2021 13:30:35 vasta tsitaadiga

Drop oli aimatav. Ei uskunud muidugi, et ETH ka nii ülesse läheb nii kähku. See on suht halb, kui arvestada GPU'de saadavust ja hinda praegu. Siis varsti on neid suht võimatu saada.... 2017 krüptotalv kordub.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.01.2021 13:45:27 vasta tsitaadiga

Väidetavalt ETH-i ostavad inimesed lootuses, et see on järgmine BTC (tõusu mõttes) ja nii seda ennustust täide viivadki.

Küsimus on, kas peaks dippi ostma icon_lol.gif

_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.01.2021 13:50:25 vasta tsitaadiga

Hilja juba. Tõusis ~1000$ peale tagasi icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.01.2021 13:53:55 vasta tsitaadiga

Jah, a mitte 1000€ peale. Ma tegelt ei tea isegi, mida, vb. tuimalt BTC-d, sest 15% dip on ok.

EDIT: aganoh, veits hilja sealgi, 10% dip juba icon_lol.gif

_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2021 13:49:02 vasta tsitaadiga

https://arileht.delfi.ee/news/uudised/bitcoin-tegi-labi-vaga-olulise-kukkumise-kas-tulemas-on-suurem-hinnakorrektsioon?id=92222923
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XeStAiSy
Aeg Maha 2a

liitunud: 12.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2021 14:51:50 vasta tsitaadiga

Vaatasin kena drop ei tasu osta tippust jääd viimasestki ilma. Osta tuleb ikka põhjast. Siis hiljem tippust müüa. Ega nendel investoritel varsti sitt juhus kui rahast midagi järgi pole. Pigem arvan kui peaks põhja langema mingi aja pärast siis need investorid rohkem sellega ei tegele kui nad ilma jäid. Mega summa on koinidesse sisse pumbatud hetkel.
_________________
Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2021 15:41:08 vasta tsitaadiga

Päris valus.

https://tehnika.postimees.ee/7154463/200-miljonit-eurot-luku-taga-programmeerija-unustas-oma-bitcoini-rahakoti-parooli
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2021 16:07:56 vasta tsitaadiga

Järelikult on see tema jaoks väike raha kui ei oska oma paroolidega ümber käia.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
degreal
HV veteran

liitunud: 07.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2021 16:12:26 vasta tsitaadiga

Paroolidega käiakse täpselt nii hoolikalt ringi kui asi väärt tundub olema. Kui oli kunagi parooli taga 2€ eest krüptoraha siis ei viitsi märkmikusse ju kirjutada.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2021 20:11:19 vasta tsitaadiga

https://arileht.delfi.ee/news/uudised/rahandusministeerium-asub-uhisrahastuse-ja-kruptovarade-valdkonda-reguleerima?id=92271629
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
VisaHinGG
HV kasutaja
VisaHinGG

liitunud: 11.01.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2021 00:35:31 vasta tsitaadiga

Kas aitaks ühte dumb-userit sellise murega.

Nimelt väga väga ammu sai tehtud blockchain-i kasutaja, kus sai natuke BTC-sid edasi tagasi liigutatud ning siis kogu asi täiesti unustatud. Võimalik, et mul on seal walletis 0.00 BTC võibolla 0.05. Pole aimugi

Mul on olemas wallet-id , file nimega: wallet.aes.json.

Kui ma login blockchain sisse toimuvad järgmised asjad:
* Authorization required. Please check your mailbox.
lähen mailboxi kinnitan ära.
*Please return to your previous tab to view your wallet.
Lähen tagasi sinna tabile, kus logisin
*Error decrypting wallet. Wrong password ( enda meelest on õige password aga no ei mäleta ka täpselt )

Ja ligi ei saa. Mis tegema peaksin või polegi midagi teha icon_biggrin.gif ?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oliverk
HV veteran

liitunud: 31.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2021 13:19:59 vasta tsitaadiga

https://crypto-anonymous-2021.medium.com/the-bit-short-inside-cryptos-doomsday-machine-f8dcf78a64d3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ipp
HV kasutaja

liitunud: 25.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2021 13:30:47 vasta tsitaadiga

Leia mõni usaldusväärne sõber kes oskab madu taltsutada.

Teil võib siis olla abi sellest skriptist: https://github.com/gurnec/btcrecover

Sellega saate omaenda arvutis rahulikult ja piiramatult paroole proovida....


VisaHinGG kirjutas:
Kas aitaks ühte dumb-userit sellise murega.

Nimelt väga väga ammu sai tehtud blockchain-i kasutaja, kus sai natuke BTC-sid edasi tagasi liigutatud ning siis kogu asi täiesti unustatud. Võimalik, et mul on seal walletis 0.00 BTC võibolla 0.05. Pole aimugi

Mul on olemas wallet-id , file nimega: wallet.aes.json.

Kui ma login blockchain sisse toimuvad järgmised asjad:
* Authorization required. Please check your mailbox.
lähen mailboxi kinnitan ära.
*Please return to your previous tab to view your wallet.
Lähen tagasi sinna tabile, kus logisin
*Error decrypting wallet. Wrong password ( enda meelest on õige password aga no ei mäleta ka täpselt )

Ja ligi ei saa. Mis tegema peaksin või polegi midagi teha icon_biggrin.gif ?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
VisaHinGG
HV kasutaja
VisaHinGG

liitunud: 11.01.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2021 13:59:39 vasta tsitaadiga

thx seda rada ajasin ise ka eile. Siis vöhemalt teada, et võimalik.

Moderaatori märkus peale kommentaari muudatust: pole vaja eelmist postitust tsiteerida, kõik näevad...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2021 15:30:29 vasta tsitaadiga

Oliverk kirjutas:
https://crypto-anonymous-2021.medium.com/the-bit-short-inside-cryptos-doomsday-machine-f8dcf78a64d3


USDT on kahtlane värk, jah, see teada ammu... ent huvitav oleks vaadata seda ahelat tervikuna, st. kust need USDT ostjad USDT-sse sisenesid .. tõenäoliselt algselt FIAT-ist krüptosse ja sealt USDT-sse tagasi...
St. see USDT on lihtsalt vaheetapp, milleks ta loodigi. Samas leian, et pigem võiks ikkagi olla reaalselt tagatud stablecoinid, mitte faux-stablecoinid.

_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 17.01.2021 15:33:26 vasta tsitaadiga

Samas d-day juba möödas, miskit muutus?
Minuarust neid stablecoine pole üldse vaja, teeb ehk asja põnevamaks ja "tervemaks". See on ju crpytomaailm, miks te nendele fiat valuutadele üldse mõtlete icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2021 15:36:04 vasta tsitaadiga

Kuniks volatiilsust, seniks ka vajadus.
Muarust igati OK erinevaid varasid sümboliseerivad coinid... USD kaotas kullastandardi, miks mitte krüptost vääringud, mis tagatud erinevate sobilike varadega.

_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
virx
HV Guru

liitunud: 23.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2021 15:43:09 vasta tsitaadiga

Plaanis Cardanot soetada, kuidas oleks kõige õigem käituda, Coinbase->Stablecoin>Binance ja vahetus? või on mõni parem soovitus?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Bitcoin ja muud krüptorahad »  Üldine arutelu ja krüptorahadega seotud uudised mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 85, 86, 87 ... 105, 106, 107  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa ei või manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.