|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
25.12.2020 16:25:58
|
|
|
Müüsin natuke juba
Kuigi 2021 100k€ suht kindel
Kes tahaks liituda soovitan oodata ära -30-40% dropi.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
murka390
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.01.2005
|
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
26.12.2020 17:41:47
|
|
|
murka390, miks sa seda nišitoodet siin üldises teemas promod?
_________________
 |
|
| tagasi üles |
|
 |
murka390
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.01.2005
|
26.12.2020 17:56:47
|
|
|
| rmc kirjutas: |
| murka390, miks sa seda nišitoodet siin üldises teemas promod? |
Ma sain aru, et see ongi uudiste teema... nišš või mitte nišš.
Tokeneid saavad kasutajad kes enne 24. detsembrit seda platformi kasutasid. Uutele kasutajatele on see rong läinud.
EDit: Kogu krüpto on minuarust veel globaalses plaanis nišš.
viimati muutis murka390 26.12.2020 17:59:11, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
26.12.2020 18:44:26
|
|
|
murka390, küsimus on, kas mingisuguse konkreetse krüptoga seotud asi on reaalselt uudisväärtusega, kuivõrd neid on nii palju ja selliselt saaks ju käesoleva teema pidevalt nendega ummistada.
Ma olen nii aru saanud, et käesolev teema on ikka üleüldiselt olulisemate uudiste jaoks, mitte a'la kui kasutasid mingit x keskkonda, siis saad nüüd tokeneid... juba Binance-i uudistega saaks käesoleva teema üpris umbe.
Su uudis on pigem vist Airdroppide teemasse sobiv: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=727586
_________________
 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Viilutaja
HV Guru

liitunud: 28.07.2002
|
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
26.12.2020 23:42:54
|
|
|
Kipub liiga ruttu mulliks jälle minema see asi, mis pole väga hea.
kukkumine võiks juba tulla ~40%, mingi 16k$ peale. Oleks väga tervislik.
EDIT: 26500
|
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
26.12.2020 23:58:35
|
|
|
DVDRW, soovid kukkumist, sest ei ostnud?
Hea oleks ikka moonil ära käia, et hea müügi teha saaks ja sealt kenasti dip
_________________
 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sahin
HV vaatleja
liitunud: 31.07.2013
|
27.12.2020 06:54:13
|
|
|
| 30k tuleb ära vist
|
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
27.12.2020 10:54:48
|
|
|
| rmc kirjutas: |
DVDRW, soovid kukkumist, sest ei ostnud?  |
Siis saaks riskivabalt 20x leverage ära teha
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Equinox
HV veteran

liitunud: 05.04.2002
|
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
27.12.2020 13:37:08
|
|
|
DVDRW, äkki kui 40% tuleks kukkumist ja sa 20x leverage teeksid, siis tuleks teine dip ja su positsioonid likvideeruksid?
See ajamasina soovimine on üks tänamatu värk. Sa oled kõikide positsioonidega välja tulnud, siis?
_________________
 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lightbluefox
HV Guru
liitunud: 30.12.2004
|
27.12.2020 14:57:06
|
|
|
| Oskab keegi pakkuda miks ühelgi teisel mündil ligilähedastki lendu pole olnud kui BTXil? Lihtsalt kas Bitcoin on tõesti niivõrd palju kasulikum või lihtsalt teistel hype väiksem?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristocfc
HV veteran

liitunud: 07.01.2009
|
27.12.2020 15:01:53
|
|
|
| og
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Catfish
HV kasutaja

liitunud: 01.11.2009
|
27.12.2020 17:28:14
|
|
|
Ohh mis sõit või mis sõit, omfg mis lend
Varsti peaks taksojuhtide, [EDIT by mod] ostukord kätte jõudma, seega olge valvsad ja ärge laske vaipa jalge alt tõmmata!
|
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
27.12.2020 21:11:32
|
|
|
lightbluefox, langusega oli nii, et altid ootasid kauem, ent tulid korralikumalt alla ning nüüd ei ole altid erilist tõusu teinud, pigem on endiselt langenud. Ma arvan, et praegune tõus on küll korralik, ent mitte piisav, et täismulli ajada, kus kõik asjad tõusevad. BTC on lihtsalt nö. gold standard, põhitegija.
Aga mu portfolios ootavad altid küll alt-seasonit ka... vahepeal juba hakkasid tõusma kenasti, a siis kukkusid kõik korraga alla tagasi ja altid jäid uuesti hoogu koguma (see oli enne praegust runi).
_________________
 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
27.12.2020 22:34:29
|
|
|
| rmc kirjutas: |
| DVDRW, äkki kui 40% tuleks kukkumist ja sa 20x leverage teeksid, siis tuleks teine dip ja su positsioonid likvideeruksid?: |
Siis panen kohe uue, ja niikaua kuni allapoole enam ei lähe. 100 000€ juures sulgeks positsiooni siis.
Kui muidugi väga pikaks läheb, siis funding hakkab seda sööma.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
29.12.2020 17:04:18
|
|
|
https://majandus24.postimees.ee/7143767/aripaeva-tabasid-kuberrunnakud-parast-kruptomiljonaridest-artikli-avaldamist
"Äripäeva peatoimetaja Meelis Mandel andis lehe tellijatele teada, et eile toimusid Äripäeva venekeelse sõsarlehe Delovõje Vedomosti saidil dv.ee teenustõkkerünnakud ehk DDoS-id, mis tekitasid häireid kõigis Äripäeva veebides."
"Küberrünnakute tegija pole teada. Mandel tõi siiski välja, et need algasid pärast seda, kui Delovõje Vedomosti avaldas loo, et politsei uurib Ida-Viru krüptomiljonäride Ivan Turõgini ja Sergei Potapenko asutatud firma tegevust. Ettevõtjad ise eitavad seost ettevõttega, millega investorid kaotasid kümneid tuhandeid eurosid."
_________________
 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001

|
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
02.01.2021 17:15:50
|
|
|
Spoiler 
I cant stop laughing
|
|
| tagasi üles |
|
 |
elukaz
HV Guru

liitunud: 06.09.2004
|
02.01.2021 17:35:51
|
|
|
Palju ära jõudsid müüa?
_________________ Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale. |
|
| tagasi üles |
|
 |
raxz
HV Guru
liitunud: 27.07.2003
|
02.01.2021 17:52:17
|
|
|
Ma müüsin kõik BTC ära. Mingi 830€ eest oli seda seismas Coinbases.
Kunagi kui vaatasin, siis oli seal ainult 170€ eest seda alles.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Viilutaja
HV Guru

liitunud: 28.07.2002
|
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
02.01.2021 21:22:08
|
|
|
Mul sisetunne, et 50k ligidal hakkavad taksojuhid tormi jooksma, siis ei ole välistatud ka 2x enne kukkumist... mingiaeg mõtlesin, et rohkem alla 10k-st hinda ei näe vast... st. kõige suurem põhi järgmise lainega...
_________________
 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristoferr
HV Guru

liitunud: 26.11.2006
|
|
| tagasi üles |
|
 |
yerba
HV Guru

liitunud: 12.11.2003
|
02.01.2021 21:33:45
|
|
|
Ei tule siit mingit kukkumist. BTC maikuuks 160 000 eur ja ETH 4500 eur. Vahepeatusteta.
_________________ www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
ja lisaks ERYONE filamendid ( küsige HVs ): www.eryone.ee |
|
| tagasi üles |
|
 |
lightbluefox
HV Guru
liitunud: 30.12.2004
|
02.01.2021 21:45:05
|
|
|
Keegi pole kunagi kahetsenud, et liiga vara investeerima hakkas, vastupidist aga pidevalt. Naljakas mõelda, et kui oleks võinud väikse summaga veidi riskida 2019 (varasemast ei räägikski...) võiks täna juba mingi korteri sissemakse olemas olla.
Tuttav investor rääkis, et kui bitcoin tükist 200€ juurde jõudis, tundus talle see siis liiga kallis
Muidugi olen endiselt skeptiline, kas kordub mingi tulbimaania. Kõik tahavad bitcoini koguda, sest väärtus ju kasvab, miks müüa? Aga et mis imevahend see bitcoin siis on millega ükski teine altcoin konkureerida ei saa, kõik soiuvad vaid tulevikust...
|
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
02.01.2021 22:34:36
|
|
|
Ma mäletan, et alguses tundus tuhat EEK vääringus liiga kõrge hind "enam pole mõtet siseneda", siis "viimane rong" läks 1000€ juures. 10k€ juurest sai lõpuks ikka end sisse sunnitud
_________________
 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
03.01.2021 07:53:43
|
|
|
Ma ka ~keskmiselt 10k juures. Võtsin nüüd välja niipalju raha kui sisse panin, siis süda rahul.
Kui oleks aeglasemalt üles läinud, poleks võtnud.
Jaanuar-veebruar on olnud läbiaegade müümise aeg ka aktsiate jms maailmas.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
03.01.2021 16:42:45
|
|
|
| DVDRW kirjutas: |
| Jaanuar-veebruar on olnud läbiaegade müümise aeg ka aktsiate jms maailmas. |
Miks siis jaanuari esimestel päevadel müüsid
Mul keskmine ikka alla 10k @ BTC, odavaim seal 3k juures
_________________
 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
04.01.2021 13:29:46
|
|
|
Spoiler 
Nõrgad käed on vaja maha raputada
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Viilutaja
HV Guru

liitunud: 28.07.2002
|
04.01.2021 13:30:35
|
|
|
| Drop oli aimatav. Ei uskunud muidugi, et ETH ka nii ülesse läheb nii kähku. See on suht halb, kui arvestada GPU'de saadavust ja hinda praegu. Siis varsti on neid suht võimatu saada.... 2017 krüptotalv kordub.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
04.01.2021 13:45:27
|
|
|
Väidetavalt ETH-i ostavad inimesed lootuses, et see on järgmine BTC (tõusu mõttes) ja nii seda ennustust täide viivadki.
Küsimus on, kas peaks dippi ostma
_________________
 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
04.01.2021 13:50:25
|
|
|
Hilja juba. Tõusis ~1000$ peale tagasi
|
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
04.01.2021 13:53:55
|
|
|
Jah, a mitte 1000€ peale. Ma tegelt ei tea isegi, mida, vb. tuimalt BTC-d, sest 15% dip on ok.
EDIT: aganoh, veits hilja sealgi, 10% dip juba
_________________
 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
|
| tagasi üles |
|
 |
XeStAiSy
Aeg Maha 2a
liitunud: 12.12.2001
|
11.01.2021 14:51:50
|
|
|
Vaatasin kena drop ei tasu osta tippust jääd viimasestki ilma. Osta tuleb ikka põhjast. Siis hiljem tippust müüa. Ega nendel investoritel varsti sitt juhus kui rahast midagi järgi pole. Pigem arvan kui peaks põhja langema mingi aja pärast siis need investorid rohkem sellega ei tegele kui nad ilma jäid. Mega summa on koinidesse sisse pumbatud hetkel.
_________________ Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM |
|
| tagasi üles |
|
 |
netcat
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.01.2010
|
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
14.01.2021 16:07:56
|
|
|
| Järelikult on see tema jaoks väike raha kui ei oska oma paroolidega ümber käia.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
degreal
HV veteran
liitunud: 07.01.2002
|
14.01.2021 16:12:26
|
|
|
| Paroolidega käiakse täpselt nii hoolikalt ringi kui asi väärt tundub olema. Kui oli kunagi parooli taga 2€ eest krüptoraha siis ei viitsi märkmikusse ju kirjutada.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
|
| tagasi üles |
|
 |
VisaHinGG
HV kasutaja

liitunud: 11.01.2014
|
17.01.2021 00:35:31
|
|
|
Kas aitaks ühte dumb-userit sellise murega.
Nimelt väga väga ammu sai tehtud blockchain-i kasutaja, kus sai natuke BTC-sid edasi tagasi liigutatud ning siis kogu asi täiesti unustatud. Võimalik, et mul on seal walletis 0.00 BTC võibolla 0.05. Pole aimugi
Mul on olemas wallet-id , file nimega: wallet.aes.json.
Kui ma login blockchain sisse toimuvad järgmised asjad:
* Authorization required. Please check your mailbox.
lähen mailboxi kinnitan ära.
*Please return to your previous tab to view your wallet.
Lähen tagasi sinna tabile, kus logisin
*Error decrypting wallet. Wrong password ( enda meelest on õige password aga no ei mäleta ka täpselt )
Ja ligi ei saa. Mis tegema peaksin või polegi midagi teha ?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Oliverk
HV veteran
liitunud: 31.12.2003
|
|
| tagasi üles |
|
 |
ipp
HV kasutaja
liitunud: 25.03.2005
|
17.01.2021 13:30:47
|
|
|
Leia mõni usaldusväärne sõber kes oskab madu taltsutada.
Teil võib siis olla abi sellest skriptist: https://github.com/gurnec/btcrecover
Sellega saate omaenda arvutis rahulikult ja piiramatult paroole proovida....
| VisaHinGG kirjutas: |
Kas aitaks ühte dumb-userit sellise murega.
Nimelt väga väga ammu sai tehtud blockchain-i kasutaja, kus sai natuke BTC-sid edasi tagasi liigutatud ning siis kogu asi täiesti unustatud. Võimalik, et mul on seal walletis 0.00 BTC võibolla 0.05. Pole aimugi
Mul on olemas wallet-id , file nimega: wallet.aes.json.
Kui ma login blockchain sisse toimuvad järgmised asjad:
* Authorization required. Please check your mailbox.
lähen mailboxi kinnitan ära.
*Please return to your previous tab to view your wallet.
Lähen tagasi sinna tabile, kus logisin
*Error decrypting wallet. Wrong password ( enda meelest on õige password aga no ei mäleta ka täpselt )
Ja ligi ei saa. Mis tegema peaksin või polegi midagi teha ? |
|
|
| tagasi üles |
|
 |
VisaHinGG
HV kasutaja

liitunud: 11.01.2014
|
17.01.2021 13:59:39
|
|
|
thx seda rada ajasin ise ka eile. Siis vöhemalt teada, et võimalik.
Moderaatori märkus peale kommentaari muudatust: pole vaja eelmist postitust tsiteerida, kõik näevad...
|
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
17.01.2021 15:30:29
|
|
|
USDT on kahtlane värk, jah, see teada ammu... ent huvitav oleks vaadata seda ahelat tervikuna, st. kust need USDT ostjad USDT-sse sisenesid .. tõenäoliselt algselt FIAT-ist krüptosse ja sealt USDT-sse tagasi...
St. see USDT on lihtsalt vaheetapp, milleks ta loodigi. Samas leian, et pigem võiks ikkagi olla reaalselt tagatud stablecoinid, mitte faux-stablecoinid.
_________________
 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Janis
HV Guru
liitunud: 30.11.2005
|
17.01.2021 15:33:26
|
|
|
Samas d-day juba möödas, miskit muutus?
Minuarust neid stablecoine pole üldse vaja, teeb ehk asja põnevamaks ja "tervemaks". See on ju crpytomaailm, miks te nendele fiat valuutadele üldse mõtlete
|
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
17.01.2021 15:36:04
|
|
|
Kuniks volatiilsust, seniks ka vajadus.
Muarust igati OK erinevaid varasid sümboliseerivad coinid... USD kaotas kullastandardi, miks mitte krüptost vääringud, mis tagatud erinevate sobilike varadega.
_________________
 |
|
| tagasi üles |
|
 |
virx
HV Guru
liitunud: 23.11.2002
|
17.01.2021 15:43:09
|
|
|
| Plaanis Cardanot soetada, kuidas oleks kõige õigem käituda, Coinbase->Stablecoin>Binance ja vahetus? või on mõni parem soovitus?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
|