Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Cyberpunk 2077 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 23, 24, 25 ... 43, 44, 45  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Zonerman
HV veteran
Zonerman

liitunud: 03.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.12.2020 18:56:15 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:

Ultraga saab 80-90FPS keskmiselt ja Performance moodis kuskil 60+ aga see Ultra ja Perfi vahe pole nii hull udukogu õnneks ja extra kaadreid tunned kenasti 4K 144Hz monitori peal

Veidi kummaline jooksutada 4K peal ja siis kasutada kehvemaid DLSS režiime mis pilti kehvemaks teevad. Mis mõtet siis 4K üldse omab?

DLSS Quality on kirjelduste põhjal ikkagi parem perf kui native reso ja kohati annab detaile isegi juurde pakkudes ka paremat perfi. Quality puhul peaks vist tegema upscale 1440p pealt. Perf puhul 1080p pealt ja ultra per puhul 720p pealt.


Doh muidugi DLSS võtta arvesse siis see midaig muud ikkagi. Ma seda otseselt silmas ei pidanud. Kuskil reviews nägin, et alla quality ei peaks üldse DLSS kasutama, kuna pilt on tuduvalt kehvem. Enam ei mäleta kes suurtest kanalitest YT seda ütles. A noh kui kui ektra kaadrid on olulisemad kui pildi kvaliteet siis why not icon_smile.gif
Usaldan neid kes on seda reviewdes testinud ja arvamuse öelnud.
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.12.2020 21:17:42 vasta tsitaadiga

kellelegi veel tundub 5600x pidur olema? Mälud on 2x8GB 3600C14 ja rtx 3080 istub suht tihti 95% usage prose on seal 70-80%
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rastaman
Kreisi kasutaja
rastaman

liitunud: 27.02.2011




sõnum 24.12.2020 22:23:36 vasta tsitaadiga

4K DLSS kohta - esimene pilt on performance, teine quality. suurt vahet pole
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HPN
HV veteran
HPN

liitunud: 26.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.12.2020 22:57:09 vasta tsitaadiga

DLSS-i vead ei tule liikumatu pildiga eriti esile. See nö väreluse efekt on minu meelest üks kõige suuremaid DLSS-i puuduseid. CP 2077 4k peal kõigi kellade ja viledega ilma DLSS-ita ei mängi, olenemata sellest, mis GPU-d sa omad. RTX + DLSS quality @ 4k 3080 peal on samuti mingid näkased 30-40 fpsi.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zonerman
HV veteran
Zonerman

liitunud: 03.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.12.2020 23:16:12 vasta tsitaadiga

Naljamehed mingi tume pilt panna vähese valgusega võrdluseks? Aga olen nõus eespool kommentaariga, et staatiline pilt ei anna suurt aimu. Kui tech reviwerid ütlevad et vahe on märgatav ju siis nii on. Eks igaüks vaatab enda mätta otsast, kuid selge on see, et suurt fps ei saa ilma kadudeta tulla. Kuskil peab järeleandmisi tegema. See aga pisut OT juba aga GN Steve tegi cyberpunki teste DLSS'iga ja seal oli väga detailselt kirjeldatud probleemid perf mode'is
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wirx
HV Guru
wirx

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.12.2020 23:29:20 vasta tsitaadiga

Oh siin ka need youtube generatsiooni mehed loovad korda ja pimesi usuvad, mida "sõltumatud" jumalad ütlevad icon_lol.gif
Aga ise testides 1440p peal oli dlss quality vs perfomance päris suur vahe ja perfomance oli liiga nigela pildiga perfomance peal.
4k peal aga on vahe tuntavalt väiksem ja täitsa mängitav, kindlasti on ilma dlssita parem pilt, aga 35 vs 65 fpsi on palju suurem vahe kui see dlssi imeväike kvaliteedi kadu. Ehk siis ilma dlssita pole 4k peal midagi teha.
Youtube videodest ei tasu mingit kvaliteeti loota, piltidelt saab kindlasti parema ülevaate.

_________________
Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla!
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mingivend
HV kasutaja

liitunud: 07.07.2007




sõnum 25.12.2020 00:10:40 vasta tsitaadiga

Mul 8400/1070 jookseb 1080p peal täitsa OK. Viimased patchid ja siit seaded: https://www.reddit.com/r/cyberpunkgame/comments/kfjkmi/cyberpunk_2077_ultimate_fps_boost_performance/
Eriti alla 60fps ei lange, pigem 60-70, lagedal isegi üle 100 vahest. Varem oli selline 45-60 Digital Foundry seadetega.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wusses
mehine eesti muffin
Wusses

liitunud: 31.03.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.12.2020 00:13:03 vasta tsitaadiga

Suht kiire lõpp oli. Ma ei saanud arugi kui juba mäng läbi. Kenasti jäi side missioone tegemata.
_________________
Tegelen tööriistade hoolduse ja remondiga ning pakun 3D skaneerimise ja 3D printimise teenust. Valmistan prototüüpe, varuosi ja erilahendusi vastavalt kliendi vajadustele.
Kommentaarid: 345 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 282
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zonerman
HV veteran
Zonerman

liitunud: 03.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.12.2020 01:27:19 vasta tsitaadiga

ot:
Wirx ma tuletan sulle kunagi mingi muu teemaga samamoodi meelde "sõltumatud testid" kui sa peaks mainima YT reviewsid muul teemal. Häid jõule sullegi lihtaaslt maini et nagunii oled mul ignore listis täna tegin erandi ja lugesin.
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SirAskAlot
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.03.2011



Online
sõnum 25.12.2020 02:11:39 vasta tsitaadiga

Miks mitte icon_smile.gif


Link
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flake
HV veteran

liitunud: 01.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.12.2020 09:19:30 vasta tsitaadiga

pots4t4j4 kirjutas:
kellelegi veel tundub 5600x pidur olema? Mälud on 2x8GB 3600C14 ja rtx 3080 istub suht tihti 95% usage prose on seal 70-80%


katsetan õhtul või homme, mul ka 5600x paaris rtx 3080ga aga 2x16GB 3200C16

_________________
..||..
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siven
HV veteran
siven

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.12.2020 10:46:06 vasta tsitaadiga

ise mängin ka 4k perf DSLL reaalselt vahe on mega väike.
aga arvestama peab et perf modes saab panna RTX lighting ja reflection sisse ja endiselt on sul 65+ FPS igalpool + muud asjad maxed.
sealt tuleb juba mäekõrgune vahe .
valida on kas rtx off DSLL quality või rtx on + perf DSLL
Kommentaarid: 163 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wirx
HV Guru
wirx

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.12.2020 12:11:35 vasta tsitaadiga

Viimase 15 postitaja seas on 5tk 4K reso kasutajaid öelnud, et DLSS perfomance 4k peal on igati OK. Kuid ikka mõni 1440p ekraani kasutaja vaidleb vastu, olgugi et tal endal DLSS üldse puudub, aga kuna youtube steve ütles, et dlss perfomance pole hea, siis me kõik eksime.
Ridade vahelt lugedes, siis 4k kasutajaid on siin päris mitmeid.

_________________
Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla!
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
siven
HV veteran
siven

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.12.2020 12:42:28 vasta tsitaadiga

wirx kirjutas:
Viimase 15 postitaja seas on 5tk 4K reso kasutajaid öelnud, et DLSS perfomance 4k peal on igati OK. Kuid ikka mõni 1440p ekraani kasutaja vaidleb vastu, olgugi et tal endal DLSS üldse puudub, aga kuna youtube steve ütles, et dlss perfomance pole hea, siis me kõik eksime.
Ridade vahelt lugedes, siis 4k kasutajaid on siin päris mitmeid.


digital foundry ju tegi spets seaded best visual with best fps..
seal on kõik sätted olemas 1080p-4k... seal ta ka soovitab performance ainult 4k peal. 1440p peal mu teada alla quality ei kõlband kasutadagi.
Kommentaarid: 163 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
High-Q
HV Guru
High-Q

liitunud: 11.11.2001




sõnum 25.12.2020 13:50:43 vasta tsitaadiga

DLSS perf mure on see, et see ei tule staatilise pildiga eriti välja. mul kippusid võreaiad ja mingid valgused vilkuma. balanced töötas kõik ok. jätsin dlss balanced peale, tundus parim variant.
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.12.2020 14:01:10 vasta tsitaadiga

Ilma DLSS ei saaks RTX on seda asja üldse normaalse fpsi juures mängida, väärt asi thumbs_up.gif
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flake
HV veteran

liitunud: 01.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.12.2020 15:12:05 vasta tsitaadiga

Mul on DLSS quality peal ja selline about 55-60fps 3440x1440 ekraani peal. Good enough for me.

flake kirjutas:
pots4t4j4 kirjutas:
kellelegi veel tundub 5600x pidur olema? Mälud on 2x8GB 3600C14 ja rtx 3080 istub suht tihti 95% usage prose on seal 70-80%


katsetan õhtul või homme, mul ka 5600x paaris rtx 3080ga aga 2x16GB 3200C16


Mul prose läheb ka jah sinna up to 80% peale ja GPU saan 100% peale, kuid noh.. arvestades et mul on settingud cranked ja DLSS quality peal, siis normaalne et masinas olev riistvara oma tööd teeb nii nagu peab icon_smile.gif

_________________
..||..
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.12.2020 15:35:25 vasta tsitaadiga

Kas viitsid 2560x1440 peal ka proovida korraks istub gpu ikka 100% peal ?
Proovisin ise DSR 5120x2880 ja siis istus gpu kenasti 99% peal, niiet jah prose piduriks 1440p peal, mitte palju aga natuke ikka.
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 25.12.2020 16:01:33 vasta tsitaadiga

HDTanel kirjutas:
SirAskAlot kirjutas:
HDTanel kirjutas:
Tomorrow kirjutas:
Kõik mis saab valesti minna läheb valesti: https://www.reddit.com/r/cyberpunkgame/comments/kgwqxa/just_another_lovely_morning_in_night_city/

Ja see on veel PC peal.


Kuidas sa videoid postitad üldse sinna? Ma tahan mingi teema teha on instantly removed.

tsitaat:
Sorry, this post has been removed by the moderators of r/cyberpunkgame.
Moderators remove posts from feeds for a variety of reasons, including keeping communities safe, civil, and true to their purpose.


Kui sa seal ka samas stiilis postitad nagu siin foorumis , siis ei imesta üldse kui need kohe eemaldatakse. See mis on hea nooremale põlvkonnale suunatud youtube ärile ei pruugi üldse hea olla redit foorumites.


Keegi loeb ka mida kirjutan? INSTANTLY removed. Nagu millisekundiga.
Võibolla tõesti mingi mode ban listis kuigi pole mitte kunagi Cyberpunki redditi teemasse midagi postitanud ega kirjutanud.
Redditis on BOT moded
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nolifer
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.12.2020 21:00:46 vasta tsitaadiga

sai siis praktiliselt kõik questid ja erinevad lõpud ära proovitud, 94 tundi mänguaega, jääb ootama dlc või multiplaierit thumbs_up.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flake
HV veteran

liitunud: 01.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.12.2020 22:05:19 vasta tsitaadiga

pots4t4j4 kirjutas:
Kas viitsid 2560x1440 peal ka proovida korraks istub gpu ikka 100% peal ?
Proovisin ise DSR 5120x2880 ja siis istus gpu kenasti 99% peal, niiet jah prose piduriks 1440p peal, mitte palju aga natuke ikka.


ei viitsi icon_biggrin.gif ma olen rahul sellega mis mul on ja jutul lõpp icon_smile.gif ma saan täpselt selle mille eest ma maksin ja I'm happy

_________________
..||..
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.12.2020 23:32:47 vasta tsitaadiga

Tegin ühe kiire traileri kasutades üht head Burning Bridesi lugu beer_yum.gif
Jookske ostma ja mängima icon_lol.gif
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
AlvinL
Kreisi kasutaja
AlvinL

liitunud: 04.03.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.12.2020 14:48:09 vasta tsitaadiga

Panin tähele, et (vähemalt GOG-s) peale mängu kinnipanemist jääb mingi protsess Cyberpunk.exe käima ja sööb hoolega RAMi. Mul hakkab palju glitchima, kui seda .exe kinni ei pane ja uuesti mäng käima: T-poosetamine, nähtamatud relvad, air-Delamain-express icon_lol.gif jms.
_________________
Võimatu on teha midagi lollikindlaks, sest lollid on haruldaselt leidlikud.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nolifer
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.12.2020 16:47:54 vasta tsitaadiga

ise tegin buildi quickhackind peamiselt siis püstoli headshot + sneak, quickhäkid omavad korralikult, suicide + contaigon, grupp vaenlaseid lihtsalt sulavad sekunditega ja mu quickhäkk skill on ainult lvl 14 max.... kui häkid ei mõju, siis skippy icon_biggrin.gif, ainult figting arena meelevõitluse skippisin, isegi gorilla arms on nõrk, tuleb tõsine dark souls systeemiga jamada kui need võitlused ära tahan teha,2 matsuga olensurnud icon_rolleyes.gif
muidu mäng ülikõva imo, isegi koos nende buggidega, kui ei mässa niisama ringi pole hullu midagi, mõned minor bugid hakkavad silma.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rngbullies
HV kasutaja

liitunud: 19.07.2020




sõnum 26.12.2020 23:07:57 vasta tsitaadiga

Tegin alguses põhimisioone ja kui mäng läbi oli hakkasin side misioone tegema:) siis läks mäng eriti huvitavaks:) 100%raha läinud õigesse kohta. Alguses oli buge kuid nüüd pole täheldanud igati hea mäng beer_yum.gif
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wirx
HV Guru
wirx

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.12.2020 23:37:47 vasta tsitaadiga

Flightsimulatorile tuli uus VR update välja 2h üritasin seda tööle saada, lõpuks sain ka(mingil teadmata põhjusel ei hakanud lihtsalt updatema, pidin 10x mängule ja arvutile restarti tegema, igasusu serviceid maha-peale panema ning siis veel storest sisse-välja korduvalt logima), kiirus oli olematu 20fps, siis läks veel 1h, mööda foorumeid surfamisi ja õpetuste läbilugemisi, et 40fps-i peale saada. Oleks ma siis ainus, Flightsimulatori foorumis on tuhandeid kasutajaid kellel üks või teine probleem ning need pole mingid väikesed glitchid, vaid paljudel lihtsalt 80€ maksev mäng ei käivitu või hangub kinni. Kokkuvõttes on Cyberpunk olematute vigadega, kui mõne teise AA klassi mänguga võrrelda nagu näiteks Flightsimulator või Watchdogs.
Kes läbi epic gamesi ostis, siis mängus mõni fps võib vabalt ka Epic Launcheri taha kinni jääda - https://videocardz.com/newz/epic-games-launcher-makes-amd-ryzen-cpus-run-hotter-even-without-any-game-running

_________________
Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla!
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
AlvinL
Kreisi kasutaja
AlvinL

liitunud: 04.03.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2020 00:29:01 vasta tsitaadiga

Umbes 42h mängitud ja otsustasin lõpuks suuremaid side-queste ja main storyt tegema hakata. Judy või Panam, hmm? Panam on kuramuse manipulaator, tekitab mulle PTSD icon_lol.gif
_________________
Võimatu on teha midagi lollikindlaks, sest lollid on haruldaselt leidlikud.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2020 14:28:12 vasta tsitaadiga

Rngbullies kirjutas:
Tegin alguses põhimisioone ja kui mäng läbi oli hakkasin side misioone tegema:) siis läks mäng eriti huvitavaks:) 100%raha läinud õigesse kohta. Alguses oli buge kuid nüüd pole täheldanud igati hea mäng beer_yum.gif


Ise sama rada teinud, just lõpetasin Watsoni sidemissionid kõik.. ma ei tea, kuidagi üksluised sidemissionid kõik nüüdseks, võibolla muutub kui teistesse linnaosadesse jõuan ja huvitavamad main sidemissionid tulevad aga Watson oli küll suht nutune koht.
Veidi pidurdab huvi endgame täielik puudumine mängust.. RPG ja endgame content täielikult puudu kopp.gif

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
flake
HV veteran

liitunud: 01.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2020 14:51:35 vasta tsitaadiga

AlvinL kirjutas:
Judy või Panam, hmm?


Oleneb kas su char on naine või mees icon_biggrin.gif

_________________
..||..
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nolifer
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2020 15:31:27 vasta tsitaadiga

flake kirjutas:
AlvinL kirjutas:
Judy või Panam, hmm?


Oleneb kas su char on naine või mees icon_biggrin.gif

judy näitab tissi ka ja on üldse alasti, imo on tha veetlevam ka icon_lol.gif

HDTanel kirjutas:
Rngbullies kirjutas:
Tegin alguses põhimisioone ja kui mäng läbi oli hakkasin side misioone tegema:) siis läks mäng eriti huvitavaks:) 100%raha läinud õigesse kohta. Alguses oli buge kuid nüüd pole täheldanud igati hea mäng beer_yum.gif


Ise sama rada teinud, just lõpetasin Watsoni sidemissionid kõik.. ma ei tea, kuidagi üksluised sidemissionid kõik nüüdseks, võibolla muutub kui teistesse linnaosadesse jõuan ja huvitavamad main sidemissionid tulevad aga Watson oli küll suht nutune koht.
Veidi pidurdab huvi endgame täielik puudumine mängust.. RPG ja endgame content täielikult puudu kopp.gif

kui tahad endgame tao borderlandsi, see on rpg, + dlcd tulemas ja multiplayer mingi aeg lubati vähemalt
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ECMadis
HV kasutaja
ECMadis

liitunud: 23.08.2010




sõnum 27.12.2020 15:46:33 vasta tsitaadiga

Esimesed 3 tundi mängitud.
Profiili masinaga RTX off ja DLSS balanced jookseb 60-70 fps vahel.
Varsti ehk saab 3070 kaardi siis saab RTXi samuti sisse lülitada icon_smile.gif

Ausalt öeldes WOW efekti veel mängus pole tundnud. RDR 2 ja Valhalla puhul tekkis see koheselt, ei tea miks.
Aga julgelt võin öelda, et tegemist on ikkagi mänguga mida ma tahan ja viitsin lõpuni mängida. WoW efekt tekib hiljem kui mäng läbi arvatavasti. Teate küll see pisike kurbus kui miskit head läbi saab icon_smile.gif

Ühtegi bugi pole veel kohanud, ei mängus ega launcheris, kasutan GOGi.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rastaman
Kreisi kasutaja
rastaman

liitunud: 27.02.2011




sõnum 27.12.2020 16:12:37 vasta tsitaadiga

124 tundi ja läbi, kaart puhas, max level ning body, tech ja intelligence 20. viimased ütleme 30h oli mäng liiga lihtne, lõpuks võis häkkides korraga 4 vastast maha võtta seejärel ülejäänud ükskõik mis relva kasutades ühe lasuga, pinget enam polnud.
missioonide varieeruvust võiks ka rohkem olla, vähe oli selliseid mis oleks erilisuse poolest meeldejäävad. samas maailm on kena ja mehaanika korralik, kõrvalmissioone tehes igav ei hakanud olenemata ühekülgsusest.
järgmine läbimängimine võtab kätte katana + kerenzikov ja sandevistan thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AlvinL
Kreisi kasutaja
AlvinL

liitunud: 04.03.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2020 16:21:39 vasta tsitaadiga

Joshua Stephenson ja tema side-quest on seni olnud kõige veidram ja meeldejäävam asi icon_biggrin.gif
_________________
Võimatu on teha midagi lollikindlaks, sest lollid on haruldaselt leidlikud.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2020 16:41:28 vasta tsitaadiga

HDTanel kirjutas:
Veidi pidurdab huvi endgame täielik puudumine mängust.. RPG ja endgame content täielikult puudu kopp.gif
mis endgame sa sp rpg-st ootad?
siin alles keegi kommenteeris, et kaart tühjaks ja 100+h, peaks ju piisavalt contenti olema.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vael
HV Guru

liitunud: 17.03.2013




sõnum 27.12.2020 16:42:15 vasta tsitaadiga

Selle ja üldse cdpr mängude tugev külg on tausta loomine kõrvaltegevustele. Iga suvaline GiG on kuidagi maailma ja tegelastega/gängidega seotud. Shardid annavad mingi loo tegelastele ning siiani kümmekond psühhot kõik erinevad olnud.
Ei teki sellist tunnet, et ahah see missioon sai läbi, mingi copy paste npc maha notitud ja kõik.
Taksode päästmine oli ka sügavama stoory ja mitmekülgsemate "tegelastega" kui muudes mängudes peategelased...
Teine tugev sammas millele mäng toetub on linna ehitus. Kõrbest suurele linnasiluetile vaadata, ei päris võimas tunne. Tavaliselt open world näeb välha nii, et üritad lõigata teed, siis on igalpool nähtamatud seinad ees(DA:I). Siin on igati loogiline, tuleb otsida õige maja/lift/trepikoda üles, samas pole 25h+ ühtki nähtamatut seina veel kohanud. Kõrbesse jõudsin siis ka tegin tiiru peale. Seina ette ei tulnud...
Ma ütleks küll et ei tasu YT hädaldamist kuulata, kui ikka korralikum PC siis ei tohiks probleeme olla. Ainuke on hetkel legacy konsoolid millele tõesti ei soovita.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
simo5555
HV kasutaja
simo5555

liitunud: 30.12.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2020 16:44:31 vasta tsitaadiga

Keegi on üritanud muusikat ka mängufailidest kätte saada? icon_biggrin.gif
_________________
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2020 17:13:09 vasta tsitaadiga

simo5555 kirjutas:
Keegi on üritanud muusikat ka mängufailidest kätte saada? icon_biggrin.gif


spotify-s playlist olemas icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 315 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 252
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
piraat262
HV veteran
piraat262

liitunud: 11.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2020 18:44:10 vasta tsitaadiga

kahe plaadi jagu soundtracki on ju mängu failides .flac kujul olemas, või sa tahad raadiot?
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zonerman
HV veteran
Zonerman

liitunud: 03.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2020 18:57:29 vasta tsitaadiga

HDTanel kirjutas:
Rngbullies kirjutas:
Tegin alguses põhimisioone ja kui mäng läbi oli hakkasin side misioone tegema:) siis läks mäng eriti huvitavaks:) 100%raha läinud õigesse kohta. Alguses oli buge kuid nüüd pole täheldanud igati hea mäng beer_yum.gif


Ise sama rada teinud, just lõpetasin Watsoni sidemissionid kõik.. ma ei tea, kuidagi üksluised sidemissionid kõik nüüdseks, võibolla muutub kui teistesse linnaosadesse jõuan ja huvitavamad main sidemissionid tulevad aga Watson oli küll suht nutune koht.
Veidi pidurdab huvi endgame täielik puudumine mängust.. RPG ja endgame content täielikult puudu kopp.gif


Eufooria on alguses suur aga mida rohkem endgame oled seda hullem on seis. Legendary armor crafting pea olematu va relvad. Olen ise max level 20 carfting ja asi on nutune. Mõned legendary asjad tulid juurde enamus on maailmast otsitav või peab leppima epicutega, mis näevad head välja.
Kui legendary armor asju korjata siis peab tegema reloade ulme palju kui soovid saada max mod slotte, hiljem pole enam midagi teha nendega, mis kohe ei saanud 3-4 mod slotti.

Broken relvad osad, suur osa relvi on täesti mõttetud. 1mil damage relvad jne jne. Stoori teed läbi ja siis osad side missioonid on naljakad aga edasi ongi kõik. Kahju tegelt. Hype oli kõva aga peale cheat traineriga erinevate asjade katsetamist muud lõbu enam alles pole va naljakad bugid. Autod spawnivad randmomly need mille ise kutsud. Olen näinud kuidas nad üksteise peale kukuvad 3 tk järjest. Või siis sinust kuskil 100m eemal silla peal kui ise oled kuski all jne jne. Oli plaanis mäng osta aga ei näe, et see mäng oleks seda väärt. Kui poole aasta pärast on uut contenti ja mega palju bugiparandusi siis vb. Latt lasti ikka väga alla.
Mängus peaks olema ikka sigapalju rohkem tegevusi ja custom asjade craftimist just armor ja balance fix, et 99% relvadest ei oleks kasutud mõne pärast.
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AlvinL
Kreisi kasutaja
AlvinL

liitunud: 04.03.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2020 21:28:30 vasta tsitaadiga

Story on huvitav ja valikuid nagu tundub olevat, ma pole uurinud kõiki variante või kui erinevad sündmused pärast on.

Spoiler Spoiler Spoiler


Storyt jälgides hakkab rohkem senssi meikima, miks V'd väga ise kujundada ei saa. Mitte, et see oleks hea, aga vähemalt on story poolest mingi ettekääne selleks.

A no jumala eest, miks oli vaja Takemura inglise keelt rääkima panna? Jaapanikeelne dubleering sobinuks palju paremini ja V'l on oma tõlkimisteek olemas.

_________________
Võimatu on teha midagi lollikindlaks, sest lollid on haruldaselt leidlikud.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nolifer
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2020 21:38:22 vasta tsitaadiga

Zonerman kirjutas:
HDTanel kirjutas:
Rngbullies kirjutas:
Tegin alguses põhimisioone ja kui mäng läbi oli hakkasin side misioone tegema:) siis läks mäng eriti huvitavaks:) 100%raha läinud õigesse kohta. Alguses oli buge kuid nüüd pole täheldanud igati hea mäng beer_yum.gif


Ise sama rada teinud, just lõpetasin Watsoni sidemissionid kõik.. ma ei tea, kuidagi üksluised sidemissionid kõik nüüdseks, võibolla muutub kui teistesse linnaosadesse jõuan ja huvitavamad main sidemissionid tulevad aga Watson oli küll suht nutune koht.
Veidi pidurdab huvi endgame täielik puudumine mängust.. RPG ja endgame content täielikult puudu kopp.gif


Eufooria on alguses suur aga mida rohkem endgame oled seda hullem on seis. Legendary armor crafting pea olematu va relvad. Olen ise max level 20 carfting ja asi on nutune. Mõned legendary asjad tulid juurde enamus on maailmast otsitav või peab leppima epicutega, mis näevad head välja.
Kui legendary armor asju korjata siis peab tegema reloade ulme palju kui soovid saada max mod slotte, hiljem pole enam midagi teha nendega, mis kohe ei saanud 3-4 mod slotti.

Broken relvad osad, suur osa relvi on täesti mõttetud. 1mil damage relvad jne jne. Stoori teed läbi ja siis osad side missioonid on naljakad aga edasi ongi kõik. Kahju tegelt. Hype oli kõva aga peale cheat traineriga erinevate asjade katsetamist muud lõbu enam alles pole va naljakad bugid. Autod spawnivad randmomly need mille ise kutsud. Olen näinud kuidas nad üksteise peale kukuvad 3 tk järjest. Või siis sinust kuskil 100m eemal silla peal kui ise oled kuski all jne jne. Oli plaanis mäng osta aga ei näe, et see mäng oleks seda väärt. Kui poole aasta pärast on uut contenti ja mega palju bugiparandusi siis vb. Latt lasti ikka väga alla.
Mängus peaks olema ikka sigapalju rohkem tegevusi ja custom asjade craftimist just armor ja balance fix, et 99% relvadest ei oleks kasutud mõne pärast.

nahhui vaja traineriga möllata, siis muutubki ju kõik mõttetuks, rikud oma karakteri ära, seal niigi ebareaalselt tugeva karakteri saab lvl 50 ilma mingi cheatita, aga hype-i mõttes olen nõus, ei tea ühtegi mängu mis oleks niipalju haipi saanud ja pärast pettud.
samas ma annan ikkagi mängule 9 punkti suht nautisin, 94 tundi mänginud
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vael
HV Guru

liitunud: 17.03.2013




sõnum 27.12.2020 22:03:29 vasta tsitaadiga

Zonerman, ausalt, kaua mängisid? Steamis on 2h tagastusõigus, kui üle selle läksid, siis võiks nagu nähtud vaeva ka tunnustada....
Hype oli jah meeletu, aga hea kui ise ei uskunud seda. Ammu aru saanud, et kui RT bling bling peegeldused silmades kõige tähtsam hetkel on, siis ei hakkagi keegi teistele aspektudele rõhku panema.
Ning nagu mainiti, siis see pole ikkagi päris looter shooter ka. Eelmises postis põhitugevused kirjas.

Ps suurem osa tänapäeva AAA mänge on max 15h ja 60$+ samuti tuleb code ja bättlefiilde iga 2a tagant ja kõik 80$ ning keegi neid ei paranda. Ja keegi ei kurda ka kui katki nad 2a pärast väljastamist on. Siin on tegemist sisu ja leveldisaini poolest väga kõva mängu, 100h sisuga ja siis on kahju ÜKS kord välja käia mängu eest 60$? Mina pihta ei saa.
Saaks aru, et mäng on gamebraking buge täis ja keegi ei paranda, siis küll...
Ise võtsin 10a+ vana DA:O ligi pea 20€ eest, esimene suurem missiioon edasi ei lähe, tee, mis tahad. On siis tegu s*ta mänguga? Ei, aegade parim mäng...
Just my 2 cents...
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thargun
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2020 22:21:30 vasta tsitaadiga

Panaman manipulaator? Et kui kohe kätte ei anna, siis bitch või icon_biggrin.gif Endale meeldis väga Panamani questline, lõpuks oli kerge kurbus hinges, et ei saagi enam temaga koos hängida icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
simo5555
HV kasutaja
simo5555

liitunud: 30.12.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2020 22:37:17 vasta tsitaadiga

piraat262 kirjutas:
kahe plaadi jagu soundtracki on ju mängu failides .flac kujul olemas, või sa tahad raadiot?


Jap, just raadiot mõtlesin. Spotify-s on pikk playlist olemas, aga tundub, et see pole päris ametlik vaid kellegi kolmanda oma koostatud. Paljud lood pole isegi mängust. Aga leidsin juba redditist õpetuse ka kuidas failidest .ogg formaadis neid välja extractida. Küll, aga on raadio muusika segamini teiste taustamuusikaga ning neid on palju. Saan paar päeva sorteerida nüüd icon_biggrin.gif

_________________
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AlvinL
Kreisi kasutaja
AlvinL

liitunud: 04.03.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2020 23:26:25 vasta tsitaadiga

thargun kirjutas:
Panaman manipulaator? Et kui kohe kätte ei anna, siis bitch või icon_biggrin.gif Endale meeldis väga Panamani questline, lõpuks oli kerge kurbus hinges, et ei saagi enam temaga koos hängida icon_biggrin.gif

Kusjuures ma alguses uskusin, et ta annabki kohe kätte, aga see selleks.. icon_biggrin.gif Ta on siuke vastik, peab enda tahtmist saama või muidu tujutseb. Mulle ta ei meeldi, aga ta on hästi kirjutatud arvestades kasvõi seda, kui kettasse ta mind ajada oskab icon_lol.gif
Pigem Judy, ta pole nii enesekeskne, kuigi Panam vist lõpuks nagu hakkas üle saama sellest..?
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Võimatu on teha midagi lollikindlaks, sest lollid on haruldaselt leidlikud.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vikisun
HV vaatleja
vikisun

liitunud: 10.05.2005




sõnum 28.12.2020 00:08:46 vasta tsitaadiga

simo5555 kirjutas:
Keegi on üritanud muusikat ka mängufailidest kätte saada? icon_biggrin.gif


Klubis kuuldud parim lugu minu jaoks NIGHT CITY by REL & Artemis Delta

Hotfix 1.06 ja eriti probleeme pole, kuigi bug-e esineb.

Paljud võrdlevad GTA -ga... Ma ei leia, et oleks väga võrreldav. Cyberpunk tundub kaardi poolest tohutu. Night City on graafika poolest väga kaunis ja detailne. Detailsus loob vahetu elamuse ja paneb tundma, et oledki tõesti massiivses ja ülerahvastatud suurlinnas. Inimesed on välimuselt personaalsed ja individuaalsed. Õhustik on väga ehe ja realistlik.
Mis peamine, seda kõike RX 580-ga.

Mängus tõesti esineb vigu. Osasid item-d ei saa üles korjata, lihtsalt ei teki valikut. Võib kohata korduva välimusega inimesi. Veidrates pooside jms.
Kõik see tegelikult väga ei häiri, sest süžee ja olustik on kaasakiskuv.

Rohkem häirib see, et (kõrval)missioonile saad minna ka siis, kui pole ennast piisavalt upgrade-nud. Samuti see, et erinevate missioonide bosse on võimalik tappa ohutust distantsilt, kas nurga tagant häkkimisega või piisavalt tsoonist väljast sniperiga.
Veider on ka riietuse valik või siis selle valiku mõttetus, sest mitu tundi olin sunnitud jooksma ringi roosades lühikestes (alus?)pükstes, sest just need pakkusid kummalisel kombel kõige paremat protection -i.

Ja muidugi ...

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dreamlover
HV Guru
Dreamlover

liitunud: 21.02.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2020 04:35:05 vasta tsitaadiga

GTA V ja Watchdogi segu.
_________________
ARVUTID
3G1,5/3G2,5/5G1,5/5G2,5 KAABEL
HDD kettad
Kommentaarid: 1904 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 1327
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2020 06:13:05 vasta tsitaadiga

Watson 100% puhas endal nüüd ja kuskil 20h mänginud seda uut läbimist.
Craftimine on UBER pointless icon_lol.gif wtf nad mõtlesid.. 20h ja umbes nüüd peaks saama EPIC itemeid craftida saama..
Ma juba leidnud legendary ülihäid itemeid kui ka mitmeid epicuid.. mida krdit inimene craftima niihead peaks nüüd saama?
Lisaks kui specid craftimisse siis tähendab, et sa pole mitte kui kusagile mujale main punkte speccinud ehk ei saa unlockida paremaid fighting viise vms huvitavat..

Niii unbalanced jesus.

Muidu ise mängin BLADES-i peal.. mainiks mingi Legendary Katana ja lisana veel Mantis Blades. Ülikerge aga eeldaks, et lihtsalt mingi Assault laskmis stiilis oleks veel lihtsam.

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
thargun
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2020 09:10:05 vasta tsitaadiga

Mõningad mängu parimad relvad on craftimisega, see jabur 1 lasuline revolver näiteks, mis oneshottib kõike,window maker, samuti saad mode craftida jne
Ise olen just craftimisse punne pumbanud, täitsa toimib
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rastaman
Kreisi kasutaja
rastaman

liitunud: 27.02.2011




sõnum 28.12.2020 12:13:59 vasta tsitaadiga

pmst kasutada relva mis endale kõige rohkem meeldib, asjade numbrid ei oma siin mängus erilist rolli. karakteri level, skillid ja omaenda mänguoskus on määravamad
witcheri-taolist detailsust pole kahjuks, komplekte mis annavad lisaefekte jne. craftimine selle jaoks kasulik kui raha vaja thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Cyberpunk 2077 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 23, 24, 25 ... 43, 44, 45  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.