Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Cyberpunk 2077 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 21, 22, 23 ... 43, 44, 45  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.12.2020 17:19:11 vasta tsitaadiga

Kurat, võtsin just umbes 20h mänguaega tagasi, et saaks Skippy püstoli õige režiimiga icon_biggrin.gif

Alguses tuleb valida see patsifisti režiim ning tapad 50 matsi, siis Skippy alustab mängijaga vestlust ja vastad "I don't know" - siis lülitub päid tulistavasse režiimi ja jääbki sinna.
Pärast seda on tegemist põhimõtteliselt mängus parima Smart relvaga.

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Zonerman
HV veteran
Zonerman

liitunud: 03.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.12.2020 17:50:42 vasta tsitaadiga

LKits kirjutas:
Kurat, võtsin just umbes 20h mänguaega tagasi, et saaks Skippy püstoli õige režiimiga icon_biggrin.gif

Alguses tuleb valida see patsifisti režiim ning tapad 50 matsi, siis Skippy alustab mängijaga vestlust ja vastad "I don't know" - siis lülitub päid tulistavasse režiimi ja jääbki sinna.
Pärast seda on tegemist põhimõtteliselt mängus parima Smart relvaga.


Ole mureta. Neid smart relvi on mängus palju veel.
Endal hetkel selline mis notib nii kiirelt ilma vajadust täpselt sihtida. Rohkem upgrade ei saa teha pean leveldama.

Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 20.12.2020 18:01:53 vasta tsitaadiga

Endal tehtud nüüd ühe gameplayga 2 lõppu ja alustasin corporatega uuesti (enne nomad).
Mängin hoopis teistmoodi ja proovin stealth + hacking.

Mängu on siin palju, aga mu eelnev kokkuvõte endiselt pädeb - osad asjad väga rushitud või välja jäetud sest ei jõudnud valmis ja sellest on kahju. Minu jaoks siiski parim mäng see aasta, sest midagi muud asjalikku pole väga tuld (HL Alyx teine kategooria, sellega ei võrdle, see mul ka best).

_________________
Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled)
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Velociraptor
HV veteran
Velociraptor

liitunud: 27.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.12.2020 20:23:26 vasta tsitaadiga

Konsoolikaudu saad ükskõik mis relva ja itemeid lisada, vähemalt PC peal. (hetkel muidugi ei saa, kuna nad removisid konsooli.. selleks pead mängu eelmise versiooni peale revertima ja steami offline modes launchima, muidu uuendab kohe uuesti.
A rääkides PCst, siis esimene märkimisväärne bug peale 60+ tundi. Dum dumi(või ühtegi muud võimalikku tegelast pole ukse juures)

Ise ei kanna ühtegi relva peale Katana, terve inventory space on ainult riided icon_lol.gif Alustasin kõige raskema peal ja full meele oli isegi lihtne.. lootsin rohkem raskusastmega...

_________________
🕊 Kuruppo ぽ 🕊
https://www.last.fm/user/Ingvaarr
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zonerman
HV veteran
Zonerman

liitunud: 03.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.12.2020 20:25:04 vasta tsitaadiga

Velociraptor kirjutas:
Konsoolikaudu saad ükskõik mis relva ja itemeid lisada, vähemalt PC peal. (hetkel muidugi ei saa, kuna nad removisid konsooli.. selleks pead mängu eelmise versiooni peale revertima ja steami offline modes launchima, muidu uuendab kohe uuesti.


Ärme nüüd nii kaugele ka mine, et hakkame nõu andma, kuidas lihtsalt itemeid lisada ja muud teha a la cheat trainer jne. Kes selle tee ette võtab rikub elamuse kiirelt ära saades parimad asjad kohe.
Ise ei kasutanud kordagi konsooli abi ja nüüd patch 1.05 peal nagunii
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vael
HV Guru

liitunud: 17.03.2013




sõnum 20.12.2020 20:32:28 vasta tsitaadiga

Vanasti wolf3d oli ILM vajalik mõnikord leveli lõpuka jaoks. Tänapäeva mängudes ka ei näe põhjust cheatida.... piisavalt lihtsad.

Aga kui nüüd mõtlema hakata, siis midagi erilist see aasta välja pole tulnud jah. Seega võib isiklikuks GOTY nimetada küll. Latt on ikka nii madalale viimasel ajal langenud:p
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zonerman
HV veteran
Zonerman

liitunud: 03.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.12.2020 21:27:18 vasta tsitaadiga

OT küll aga minu jaoks oli Valhalla see aasta kindlasti parem tiitel GOTY. Stoori oli väga hea ja sai ise valida mis combat style meeldib kasvõi dual daggers icon_smile.gif
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rastaman
Kreisi kasutaja
rastaman

liitunud: 27.02.2011




sõnum 20.12.2020 22:00:01 vasta tsitaadiga

3rd person camera icon_biggrin.gif
https://www.reddit.com/r/cyberpunkgame/comments/keztoj/my_camera_got_stuck_behind_the_car_and_didnt_move/
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HPN
HV veteran
HPN

liitunud: 26.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.12.2020 22:08:42 vasta tsitaadiga

Selline lugu veel siia nädalalõppu:
https://www.purexbox.com/news/2020/12/cyberpunk_2077_studio_cd_projekt_might_face_class-action_lawsuits
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.12.2020 22:15:16 vasta tsitaadiga

ülereageerimine. see kohtusse kaebamise valmidus on ikka veider.
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Velociraptor
HV veteran
Velociraptor

liitunud: 27.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.12.2020 22:45:51 vasta tsitaadiga

Zonerman kirjutas:
Velociraptor kirjutas:
Konsoolikaudu saad ükskõik mis relva ja itemeid lisada, vähemalt PC peal. (hetkel muidugi ei saa, kuna nad removisid konsooli.. selleks pead mängu eelmise versiooni peale revertima ja steami offline modes launchima, muidu uuendab kohe uuesti.


Ärme nüüd nii kaugele ka mine, et hakkame nõu andma, kuidas lihtsalt itemeid lisada ja muud teha a la cheat trainer jne. Kes selle tee ette võtab rikub elamuse kiirelt ära saades parimad asjad kohe.
Ise ei kasutanud kordagi konsooli abi ja nüüd patch 1.05 peal nagunii

Parem elamus on täpselt sama asja 20h teha ? icon_biggrin.gif

_________________
🕊 Kuruppo ぽ 🕊
https://www.last.fm/user/Ingvaarr
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yoyoo
Kreisi kasutaja
yoyoo

liitunud: 12.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2020 00:36:27 vasta tsitaadiga

minuarust ka palju parem mänguelamus siis kui in-game raha pärast muretsema ei pea icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2020 01:59:37 vasta tsitaadiga

Nohh, tundub, et jõudsin ka lõpuks oma ESIMESE korraliku main missioni bugile... WTF icon_lol.gif missioon oli täielikult katki aga õnneks positiivselt.
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Velociraptor
HV veteran
Velociraptor

liitunud: 27.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2020 02:05:04 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
🕊 Kuruppo ぽ 🕊
https://www.last.fm/user/Ingvaarr


viimati muutis Velociraptor 21.12.2020 14:12:36, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nolifer
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2020 03:01:57 vasta tsitaadiga

HDTanel kirjutas:
Nohh, tundub, et jõudsin ka lõpuks oma ESIMESE korraliku main missioni bugile... WTF icon_lol.gif missioon oli täielikult katki aga õnneks positiivselt.
Spoiler Spoiler Spoiler

mul oli täiesti lõpus main quest bugged, aitas auto save, midagi gamebreaking bugi pole täheldanud, teevad liiga palju kära buggide ümber imo, küll need ära fixitakse
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2020 07:51:19 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
erik911
HV kasutaja
erik911

liitunud: 08.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2020 10:52:33 vasta tsitaadiga

rastaman kirjutas:
3rd person camera icon_biggrin.gif
https://www.reddit.com/r/cyberpunkgame/comments/keztoj/my_camera_got_stuck_behind_the_car_and_didnt_move/

Töö juba käib
https://www.reddit.com/r/cyberpunkgame/comments/kh0cwm/3rd_person_mode_in_cyberpunk_mod_by_cineagle/

Mängust niipalju, et 1.05 hotfix tegi olukorra juba mängitavamaks. Bugid ja glitchid kõrvale jätta, siis kahjuks jätab ikka kiirustatud mulje. Kuidagi liiga on-the-rails. Näiteks flathead botiga missioon (The Heist).
Spoiler Spoiler Spoiler

Eks tuleb loota, et DLC'd ja suuremad patchid toovad välja jäänud featurid mängu ikkagi sisse.
Kommentaarid: 99 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 91
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
IceUul
Sinu Ema
IceUul

liitunud: 14.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2020 11:10:46 vasta tsitaadiga

Sai proovitud lahjema arvuti peal, GTX 1070. DLSS tugi puudub, väga kehvasti jooksis ja bugisid hakkas tunduvalt rohkem silma.
Ilmselt vastab see info tõele, et kehvemate masinate peal on see mäng thumbs_down.gif kopp.gif
Kommentaarid: 219 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 188
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 21.12.2020 12:30:09 vasta tsitaadiga

Tundub, et see mäng on selline (praeguses seisus), mida tulebki paari tunni/missiooni kaupa mängida.
Kuskil menüüs on ikka veel (klaviatuur+hiirega mängides) kerimiseks konsoolikangi märk ja kerida saab ainult kitsas ribast kursoriga haarates.

Ühel korral oli vaja varasem salvestus uuesti laadida kui Heistis ühe ruumi kood ei käivitunud.

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
camu
HV kasutaja

liitunud: 11.10.2005




sõnum 21.12.2020 14:39:36 vasta tsitaadiga

40h ja sai main stoory läbi. Valisin Panami lõpu. Mingi hetk katsetan ka teised lõpud ära.

Tegelt on hea mäng.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
virx
HV Guru

liitunud: 23.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2020 20:26:13 vasta tsitaadiga


Link
Kommentaarid: 363 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 308
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killhoven
OC`er
Killhoven

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2020 20:49:33 vasta tsitaadiga

ot:
Kui huumorinurk juba avati:
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™
Kommentaarid: 409 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 351
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2020 21:30:37 vasta tsitaadiga

Üks parimaid glitche mida näinud icon_cool.gif icon_cool.gif icon_cool.gif
https://9gag.com/gag/a1WzjOG

_________________
Parim kodukino projektor müügis: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11768241#11768241
Kommentaarid: 226 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nolifer
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2020 01:08:52 vasta tsitaadiga

camu kirjutas:
40h ja sai main stoory läbi. Valisin Panami lõpu. Mingi hetk katsetan ka teised lõpud ära.

Tegelt on hea mäng.

lvl 32, tegin 2 lõppu ära, nüüd mässan skippyga päris hea püstol ja leveldab ise ennast automaatselt, ja mässan niisama rändom questitega, politsei aitamine annab sitaks head looti thumbs_up.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2020 05:22:29 vasta tsitaadiga

Nohh, sain ka lõpuks SILMADE BUGI kogeda, päris hirmus oli icon_lol.gif
Ahjaa ja üks ülinaljakas bugi kus
Spoiler Spoiler Spoiler

Mitmed põhimissioonid nüüd viisakate bugide saatel läbitud.
Mitte midagi gamebreakingut enda jaoks välja arvatud üks eelmine missioon aga lihtsalt kohutav, et sellised asjad lõpp mängu jõudnud on ja sellises mahus eriti.
Muidu hullult põnev ja massiivne mäng..
AGA.. faking savegame lihtsalt põhi missioone tehes juba 3MB suur.. 8MB max ja siis corruptib kõik savegamed nagu aru saan.
Ma pole AINSATKI sidemissionit teinud selle save game peal, väga vähe asju korjan üles ja 3MB juba savegame icon_lol.gif ja ma olen ilmselt alles mingi 30% main storyt läbinud.
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2020 08:55:10 vasta tsitaadiga

HDTanel, Kõiki seive õnneks ei corrupti. Ainult see üksik viimane seiv mis 8MB täis saab läheb metsa. Siis pead võtma varasema seivi ja üritama selle 8MB piiri all püsida.

Aga nõme piirang on see tõesti. Mängu enda nõuetes on 70GB kettamahtu. Oli siis raske suurendada see 71GB peale?
Absurdne ju. Meil on 2TB SSD tavalised/mitte väga kallid ja saab osta 18TB HDD aga CDPR on määranud seivi liimidiks 8MB thumbs_down.gif . Mis aastas me elame siin? icon_eek.gif 1997? icon_lol.gif
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2020 09:39:33 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:
HDTanel, Kõiki seive õnneks ei corrupti. Ainult see üksik viimane seiv mis 8MB täis saab läheb metsa. Siis pead võtma varasema seivi ja üritama selle 8MB piiri all püsida.

Aga nõme piirang on see tõesti. Mängu enda nõuetes on 70GB kettamahtu. Oli siis raske suurendada see 71GB peale?
Absurdne ju. Meil on 2TB SSD tavalised/mitte väga kallid ja saab osta 18TB HDD aga CDPR on määranud seivi liimidiks 8MB thumbs_down.gif . Mis aastas me elame siin? icon_eek.gif 1997? icon_lol.gif


Kas Fallout 4-s polnud midagi sarnast? Mäletan häguselt midagi.
Mingi suht kiviaja tehnoloogia jah neil.. teevad kõige suurema RPG, mis ever made ja siis ütlevad inimestele, et ärge korjake looti, ärge tehke liiga palju missioone.. icon_lol.gif wtf neil arus on

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 22.12.2020 10:19:27 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:
HDTanel, Kõiki seive õnneks ei corrupti. Ainult see üksik viimane seiv mis 8MB täis saab läheb metsa. Siis pead võtma varasema seivi ja üritama selle 8MB piiri all püsida.

Aga nõme piirang on see tõesti. Mängu enda nõuetes on 70GB kettamahtu. Oli siis raske suurendada see 71GB peale?
Absurdne ju. Meil on 2TB SSD tavalised/mitte väga kallid ja saab osta 18TB HDD aga CDPR on määranud seivi liimidiks 8MB thumbs_down.gif . Mis aastas me elame siin? icon_eek.gif 1997? icon_lol.gif
kas see 8MB on per save või kõikide savede peale kokku? kui esimene variant, siis millest save faili suurus sõltub?

olen varemalt selle teise variandi otsa ka komistand, kus liiga palju save faile tõmbab mängu kooma. peast praegu ei tulista, mis mänguga tegu võis olla.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
High-Q
HV Guru
High-Q

liitunud: 11.11.2001




sõnum 22.12.2020 11:07:34 vasta tsitaadiga

8MB on ikka ühe savei oma. minu save on ca 4,5MB ja neid manual save on ikka hulgi.

see on "natuke" ülepingutatud. Senised info järgi tuleb save suurus eelkõige craftimise ja inventory arvelt.
ma olen hulgi craftinud (kuigi crafting level vist 12, et epicu kätte saada) ja isegi veidi seda süsteemi abusenud (seda pagana lilla granaadi craft/uncraft ning isegi purkide müüki abusenud) ja kaugel sellest 8MB-st. Ja ka inventory väga tühi pole, jätan alles kõik lege ja iconicud, mis kaasa ei käi, lähevad koju stashi või seina peale näitamiseks. Minu playthrough on ca 3/4 peal ja gameplayd on ca 75h (ma teen ka palju sidequeste). Säästugameplayd pole teinud, aga sadu/tuhandeid burgereid ja viinapudeleid ei korja. alguses korjasin ja sellisin, enam ei viitsi. rahhi on piisavalt. mitte kõikide autode jaoks, aga 10-kond on ostetud. kui ma võrdlen savegame suurust ja playthroughd, siis viimased 20h on toonud ca 0,5MB juurde save file suurusele.

see savegame teema on ülepaisutatud kiun. Võibolla kui sa tunde-ja-tunde seda craftimist abused, siis jõuad sinna, aga noh, eks see ole sinu enda mure. Ei ole vaja koguda 425235 (random suur number) epic crafting materjale. jälle need hatetuberid sigitavad klikikontenti.
mine tea, äkki kasutati mingit trainerit mandi saamiseks ja siis kiunuma, et oi-oi-save-game-corrupted.
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2020 14:20:43 vasta tsitaadiga

Kõik mis saab valesti minna läheb valesti: https://www.reddit.com/r/cyberpunkgame/comments/kgwqxa/just_another_lovely_morning_in_night_city/

Ja see on veel PC peal.

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wirx
HV Guru
wirx

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2020 14:24:25 vasta tsitaadiga

Võibolla oleks nad pidanud ütlema, et see mäng toimub mõnes teises universumis ja seal võivadki mõnikord teistsugused füüsikaseadused olla icon_lol.gif
_________________
Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla!
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
nolifer
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2020 14:26:50 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:
Kõik mis saab valesti minna läheb valesti: https://www.reddit.com/r/cyberpunkgame/comments/kgwqxa/just_another_lovely_morning_in_night_city/

Ja see on veel PC peal.

ma ei tea kus inimesed selliseid buge leiavad, mul on 60 tundi mängitud ja midagi sellist ma küll näinud ei ole, mõned üksikud graafilised või füsika bugid.
lihtsalt on inimised kes koguvad kõik sitta kokku ja siis ütlevad et mäng on unplayable... icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2020 15:40:19 vasta tsitaadiga

Päris suur vahe jälle Dual Rank vs Single Rank mäludes! 1080P'l saab sisuliselt 10fpsi juurde 10900k'ga nii low kui average fpsis!
Ning Ryzen 5950X'ga samamoodi.

https://www.igorslab.de/en/up-to-17-more-fps-at-1080p-ultra-cyberpunk-2077-in-big-ram-test-round-trip-rate-and-ranks/2/

_________________
Parim kodukino projektor müügis: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11768241#11768241
Kommentaarid: 226 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2020 16:15:57 vasta tsitaadiga

tl;dr
cyberpunki puhul bandwidth > latency, ryzeni puhul isegi mitte 1:1 if ratioga.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tint
HV veteran

liitunud: 26.01.2003




sõnum 22.12.2020 17:04:20 vasta tsitaadiga

Enam sellest kohast edasi ei saa, muudkui istume lõkke ääres ja Nomad tinistab kitarri. Save game varasemast ja taas selle koha peal pidama. Lasin istuda juba pool tundi.
Spoiler Spoiler Spoiler


edit: omg. hakkasin kaarti vaatama ja seal kirjas mis tegema peab, vaata tähti.. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2020 17:12:24 vasta tsitaadiga

tsitaat:

edit: omg. hakkasin kaarti vaatama ja seal kirjas mis tegema peab, vaata tähti..


icon_lol.gif hea thumbs_up.gif
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zonerman
HV veteran
Zonerman

liitunud: 03.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2020 18:14:40 vasta tsitaadiga

nolifer kirjutas:
Tomorrow kirjutas:
Kõik mis saab valesti minna läheb valesti: https://www.reddit.com/r/cyberpunkgame/comments/kgwqxa/just_another_lovely_morning_in_night_city/

Ja see on veel PC peal.

ma ei tea kus inimesed selliseid buge leiavad, mul on 60 tundi mängitud ja midagi sellist ma küll näinud ei ole, mõned üksikud graafilised või füsika bugid.
lihtsalt on inimised kes koguvad kõik sitta kokku ja siis ütlevad et mäng on unplayable... icon_rolleyes.gif


Ju sa siis mängid lineaarselt. Ma täna pidin mitu korda loadima mängu. Üks hetk oli olukord kus linna keskel selline kitas veega täidetud, mis pikki pidi jookseb treppideni. Kukkusin vette gängiga madistades ja välja ei saanud. Ujusin teisele poole kus olid trepid. Sain sinna treppide peale üles ja character kiilus kinni ehk ei saanud üldse enam liigutada ennast samas kõik muu minu ümber toimis. Jälle bugi mille tõttu pidin autosave loadima varasemast.
Sellised bugisid olen omajagu juba kogenud 1.05 peal. See kui sa 60+ tundi oled teinud ei tähenda, et sul on mingi arusaam kui bugiderohke mäng on. Mõni asjatab seal maailmas rohkem ringi poole vähema ajaga.
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Velociraptor
HV veteran
Velociraptor

liitunud: 27.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2020 18:32:20 vasta tsitaadiga


Kuna kogu map on tehtud ja johnny questline on mul bugged, siis ma sõidan lihtsalt ringi ja teen pilte... ootan FIXXXI icon_exclaim.gif

_________________
🕊 Kuruppo ぽ 🕊
https://www.last.fm/user/Ingvaarr
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
Aeg Maha 2a

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2020 18:52:40 vasta tsitaadiga

nolifer kirjutas:
Tomorrow kirjutas:
Kõik mis saab valesti minna läheb valesti: https://www.reddit.com/r/cyberpunkgame/comments/kgwqxa/just_another_lovely_morning_in_night_city/

Ja see on veel PC peal.

ma ei tea kus inimesed selliseid buge leiavad, mul on 60 tundi mängitud ja midagi sellist ma küll näinud ei ole, mõned üksikud graafilised või füsika bugid.
lihtsalt on inimised kes koguvad kõik sitta kokku ja siis ütlevad et mäng on unplayable... icon_rolleyes.gif

Selline tunne nagu need bug-id on nendel kasutajatel kes kasutavad 3000 seeria kaarte. Ma oma 1080Ti-ga mängiks nagu tervet/valmis mängu. icon_razz.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nolifer
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2020 19:43:10 vasta tsitaadiga

Dj-E kirjutas:
nolifer kirjutas:
Tomorrow kirjutas:
Kõik mis saab valesti minna läheb valesti: https://www.reddit.com/r/cyberpunkgame/comments/kgwqxa/just_another_lovely_morning_in_night_city/

Ja see on veel PC peal.

ma ei tea kus inimesed selliseid buge leiavad, mul on 60 tundi mängitud ja midagi sellist ma küll näinud ei ole, mõned üksikud graafilised või füsika bugid.
lihtsalt on inimised kes koguvad kõik sitta kokku ja siis ütlevad et mäng on unplayable... icon_rolleyes.gif

Selline tunne nagu need bug-id on nendel kasutajatel kes kasutavad 3000 seeria kaarte. Ma oma 1080Ti-ga mängiks nagu tervet/valmis mängu. icon_razz.gif

ma arvan et lihtsalt ühed vinguvad tühja tähja pärast rohkem, tegemist ikkagi massiivse mänguga
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
Aeg Maha 2a

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2020 19:51:08 vasta tsitaadiga

nolifer kirjutas:
ma arvan et lihtsalt ühed vinguvad tühja tähja pärast rohkem, tegemist ikkagi massiivse mänguga
Aga olgem ausad. Kohati on päris naljakad bugid. icon_lol.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2020 19:56:55 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:
Kõik mis saab valesti minna läheb valesti: https://www.reddit.com/r/cyberpunkgame/comments/kgwqxa/just_another_lovely_morning_in_night_city/

Ja see on veel PC peal.


Kuidas sa videoid postitad üldse sinna? Ma tahan mingi teema teha on instantly removed.

tsitaat:
Sorry, this post has been removed by the moderators of r/cyberpunkgame.
Moderators remove posts from feeds for a variety of reasons, including keeping communities safe, civil, and true to their purpose.

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2020 20:00:40 vasta tsitaadiga

Elementaarne, et kellegi omareklaam eemaldatakse ju
_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
karvane
HV kasutaja

liitunud: 26.07.2004




sõnum 22.12.2020 20:29:42 vasta tsitaadiga

Keegi peilis välja viisi kuidas graafikat veel üles tuunida, kasutades "-qualityLevel=Cinematic_RTX" launch optionit.

https://www.nexusmods.com/cyberpunk2077/mods/428


Ise sain ka vastuse küsimusele "kas 10GB mälu on piisav 1440p peal?" ja tundub, et ei ole enam. Mul masinas 3080 ja keset linna sõites jõudis videokaardi mälukasutus 10 giga peale ja muidu kõik põhjas (RT+DLSS) stock seadetega saan 60 fps'i (paaris kohas 40), siis nüüd kukkus 20-30 peale. Võib olla, et kaart jääb selle kvaliteedi sätte jaoks nõrgaks (vaatasin et fps ei läinud paremaks, kui mälu kasutus ka 500 mega allapoole kukkus, et ei tahaks kohe süüdistada ka gpu mälu täitumist).
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killhoven
OC`er
Killhoven

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2020 20:42:20 vasta tsitaadiga

Ma proovisin huvi pärast GTX 1070 ja 1440p custom medium sätetel ning juba sellega oli 7,2-8 GB VRAM täis. Võib-olla kõike ei kasutata aga jah, karm värk icon_eek.gif
_________________
Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™
Kommentaarid: 409 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 351
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2020 21:44:55 vasta tsitaadiga

Renka kirjutas:
Elementaarne, et kellegi omareklaam eemaldatakse ju


Saaks aru kui eemaldamisega läheks aega. Esimest korda postitan sinna ja instantselt kohe eemaldatud.

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2020 21:47:29 vasta tsitaadiga

Juu oled mõne mode banlistis/skriptis juba
_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Zonerman
HV veteran
Zonerman

liitunud: 03.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2020 22:15:11 vasta tsitaadiga

Dj-E kirjutas:

Selline tunne nagu need bug-id on nendel kasutajatel kes kasutavad 3000 seeria kaarte. Ma oma 1080Ti-ga mängiks nagu tervet/valmis mängu. icon_razz.gif


Kõige absurdsem asi mis ma üle pika aja olen siin foorumist lugenud. Nüüd siis on hoopis riistavara süüdi mängu bugides icon_biggrin.gif
Mul oli enne 1080Ti ja nüüd 6800XT bugid on sama sõltumata mis kaarti kastuad. Hõljuvad suitsud, püstolid, npc ragdoll paneb autod kohapeal hüplema kui nad üksteise vastu on (npc on seina ja auto vahel kinni).
Bugid mis tahavad reloadi on omajagu. Kui ma võrdlen oma tosina mängudega, mida olen mänginud see aasta, siis ei tea ühtegi teist mängu, kus ma oleks pidanud reloadima bugi tõttu, kuna edasi ei saa teha.
Isegi early beta staadiumis Medival Dynasty steamis ei oma sellise mastaabiga bugisid...
Lisaks GamersNexus tegi just Cyberpunki testi erinevate tuumade prosedega ja sealt selgus, et täiesti lampi mängu käivitades vahepeal jookseb kehvema fps'iga kui jälle restartida mäng samadel seadetel.

Ehk siis probleeme on kuhjaga. Kas mäng sellepärast on mitte mängitav - muidugi mitte. Kui mäng nii meedlib ja tahaks kohe kiita, siis keegi ei keela aga see ei tähenda, et mängul hetkel ei oleks palju probleeme.
Lisan omalt poolt ka ühe pildi, telefon mis on kui matrixist ja hõljub õhus peale kasutamist.
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 22.12.2020 22:40:27 vasta tsitaadiga

HDTanel kirjutas:
Renka kirjutas:
Elementaarne, et kellegi omareklaam eemaldatakse ju


Saaks aru kui eemaldamisega läheks aega. Esimest korda postitan sinna ja instantselt kohe eemaldatud.


Kui sa reegleid vaatad siis lambi kräpp (nende subi reeglite mõistes) ongi ainult reedeti lubatud.

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Velociraptor
HV veteran
Velociraptor

liitunud: 27.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2020 23:07:41 vasta tsitaadiga

HDTanel kirjutas:
Renka kirjutas:
Elementaarne, et kellegi omareklaam eemaldatakse ju


Saaks aru kui eemaldamisega läheks aega. Esimest korda postitan sinna ja instantselt kohe eemaldatud.

Mis vahet sellel on kas see on esimene kord või mitte ? Ja tore kui kiiresti eemaldatakse, järelikult on aktiivsed modid.

_________________
🕊 Kuruppo ぽ 🕊
https://www.last.fm/user/Ingvaarr
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Cyberpunk 2077 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 21, 22, 23 ... 43, 44, 45  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.