Kurat, võtsin just umbes 20h mänguaega tagasi, et saaks Skippy püstoli õige režiimiga
Alguses tuleb valida see patsifisti režiim ning tapad 50 matsi, siis Skippy alustab mängijaga vestlust ja vastad "I don't know" - siis lülitub päid tulistavasse režiimi ja jääbki sinna.
Pärast seda on tegemist põhimõtteliselt mängus parima Smart relvaga.
Ole mureta. Neid smart relvi on mängus palju veel.
Endal hetkel selline mis notib nii kiirelt ilma vajadust täpselt sihtida. Rohkem upgrade ei saa teha pean leveldama.
Endal tehtud nüüd ühe gameplayga 2 lõppu ja alustasin corporatega uuesti (enne nomad).
Mängin hoopis teistmoodi ja proovin stealth + hacking.
Mängu on siin palju, aga mu eelnev kokkuvõte endiselt pädeb - osad asjad väga rushitud või välja jäetud sest ei jõudnud valmis ja sellest on kahju. Minu jaoks siiski parim mäng see aasta, sest midagi muud asjalikku pole väga tuld (HL Alyx teine kategooria, sellega ei võrdle, see mul ka best). _________________ Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled)
Konsoolikaudu saad ükskõik mis relva ja itemeid lisada, vähemalt PC peal. (hetkel muidugi ei saa, kuna nad removisid konsooli.. selleks pead mängu eelmise versiooni peale revertima ja steami offline modes launchima, muidu uuendab kohe uuesti.
A rääkides PCst, siis esimene märkimisväärne bug peale 60+ tundi. Dum dumi(või ühtegi muud võimalikku tegelast pole ukse juures)
Ise ei kanna ühtegi relva peale Katana, terve inventory space on ainult riided Alustasin kõige raskema peal ja full meele oli isegi lihtne.. lootsin rohkem raskusastmega...
_________________ 🕊 Kuruppo ぽ 🕊
https://www.last.fm/user/Ingvaarr
Konsoolikaudu saad ükskõik mis relva ja itemeid lisada, vähemalt PC peal. (hetkel muidugi ei saa, kuna nad removisid konsooli.. selleks pead mängu eelmise versiooni peale revertima ja steami offline modes launchima, muidu uuendab kohe uuesti.
Ärme nüüd nii kaugele ka mine, et hakkame nõu andma, kuidas lihtsalt itemeid lisada ja muud teha a la cheat trainer jne. Kes selle tee ette võtab rikub elamuse kiirelt ära saades parimad asjad kohe.
Ise ei kasutanud kordagi konsooli abi ja nüüd patch 1.05 peal nagunii
Vanasti wolf3d oli ILM vajalik mõnikord leveli lõpuka jaoks. Tänapäeva mängudes ka ei näe põhjust cheatida.... piisavalt lihtsad.
Aga kui nüüd mõtlema hakata, siis midagi erilist see aasta välja pole tulnud jah. Seega võib isiklikuks GOTY nimetada küll. Latt on ikka nii madalale viimasel ajal langenud:p
OT küll aga minu jaoks oli Valhalla see aasta kindlasti parem tiitel GOTY. Stoori oli väga hea ja sai ise valida mis combat style meeldib kasvõi dual daggers
Konsoolikaudu saad ükskõik mis relva ja itemeid lisada, vähemalt PC peal. (hetkel muidugi ei saa, kuna nad removisid konsooli.. selleks pead mängu eelmise versiooni peale revertima ja steami offline modes launchima, muidu uuendab kohe uuesti.
Ärme nüüd nii kaugele ka mine, et hakkame nõu andma, kuidas lihtsalt itemeid lisada ja muud teha a la cheat trainer jne. Kes selle tee ette võtab rikub elamuse kiirelt ära saades parimad asjad kohe.
Ise ei kasutanud kordagi konsooli abi ja nüüd patch 1.05 peal nagunii
Nohh, tundub, et jõudsin ka lõpuks oma ESIMESE korraliku main missioni bugile... WTF missioon oli täielikult katki aga õnneks positiivselt.
Spoiler
Nimelt see missioon kus Takemuraga pead infiltratema mingit suurt komplexi... optional oli mingi truck varastada ja sellega sisse sõita.. võtsin siis selle tee, lasin driveri maha kuna ei saanud teda muidu autost välja... sõitsin sisse ja Takemura ütles, et okei mine kuidagi edasi teatud kohta.. ülevalt pilvelõhkuja ehituselt juba spottisin mingit ventilatsiooni toru aga maapeal olles ei näinud kuidagi kuidas sinna saada.. siis vaatasin, et hmm... imelik.. kas mul on nagu Hitmanis driveri riided seljas, et võin vabalt siin õues ringi liikuda? Okeeei.. hüppan üle mingi suurema aia.. ikka ei midagi.. okei.. jooksen siis mingist uksest sisse, mööda erinevaid tubasi kuni arvutini mida häkkima pidin.. ja koguaeg suurtest armoured vaenlastest lihtsalt nina kõrvalt mööda nagu oleksin nähtamatu
Lõpp tulemus oligi, et mitte keegi mind ei lasknud ega reageerinud minule.. lihtsalt läksin häkkisin arvuti ja siis "põgenesin" katuse kaudu.. WTF... suht raudselt bug ju? Loodetavasti rohkem ei kohta selliseid bugisi aga mõistan miks ala Playstation mängu maha võtnud on.
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Nohh, tundub, et jõudsin ka lõpuks oma ESIMESE korraliku main missioni bugile... WTF missioon oli täielikult katki aga õnneks positiivselt.
Spoiler
Nimelt see missioon kus Takemuraga pead infiltratema mingit suurt komplexi... optional oli mingi truck varastada ja sellega sisse sõita.. võtsin siis selle tee, lasin driveri maha kuna ei saanud teda muidu autost välja... sõitsin sisse ja Takemura ütles, et okei mine kuidagi edasi teatud kohta.. ülevalt pilvelõhkuja ehituselt juba spottisin mingit ventilatsiooni toru aga maapeal olles ei näinud kuidagi kuidas sinna saada.. siis vaatasin, et hmm... imelik.. kas mul on nagu Hitmanis driveri riided seljas, et võin vabalt siin õues ringi liikuda? Okeeei.. hüppan üle mingi suurema aia.. ikka ei midagi.. okei.. jooksen siis mingist uksest sisse, mööda erinevaid tubasi kuni arvutini mida häkkima pidin.. ja koguaeg suurtest armoured vaenlastest lihtsalt nina kõrvalt mööda nagu oleksin nähtamatu
Lõpp tulemus oligi, et mitte keegi mind ei lasknud ega reageerinud minule.. lihtsalt läksin häkkisin arvuti ja siis "põgenesin" katuse kaudu.. WTF... suht raudselt bug ju? Loodetavasti rohkem ei kohta selliseid bugisi aga mõistan miks ala Playstation mängu maha võtnud on.
mul oli täiesti lõpus main quest bugged, aitas auto save, midagi gamebreaking bugi pole täheldanud, teevad liiga palju kära buggide ümber imo, küll need ära fixitakse
Tegin hetkel ühe kiire kokkuvõtte bugidest mida ise kohanud olen SENIMAANI. Võibolla tuleb üks lisaks kus lihtsalt parimad bugid üheks kauniks videoks teen ka.
Mängust niipalju, et 1.05 hotfix tegi olukorra juba mängitavamaks. Bugid ja glitchid kõrvale jätta, siis kahjuks jätab ikka kiirustatud mulje. Kuidagi liiga on-the-rails. Näiteks flathead botiga missioon (The Heist).
Spoiler
Vaata kaamerat ning lihtsalt mudi üht klahvi. Ok, korra saad tõesti seal teenijatega toas midagi muud ka teha, aga ikka väga üksluine osa oli see. Oleks oodanud, et saad reaalselt boti üle kontrolli, vastastest mööda hiilida või siis erinevaid teesid sihtmärgini otsida. Väga piiratud ja sunnitud tunduvad igasugused lahendused.
Eks tuleb loota, et DLC'd ja suuremad patchid toovad välja jäänud featurid mängu ikkagi sisse.
Sai proovitud lahjema arvuti peal, GTX 1070. DLSS tugi puudub, väga kehvasti jooksis ja bugisid hakkas tunduvalt rohkem silma.
Ilmselt vastab see info tõele, et kehvemate masinate peal on see mäng
Tundub, et see mäng on selline (praeguses seisus), mida tulebki paari tunni/missiooni kaupa mängida.
Kuskil menüüs on ikka veel (klaviatuur+hiirega mängides) kerimiseks konsoolikangi märk ja kerida saab ainult kitsas ribast kursoriga haarates.
Ühel korral oli vaja varasem salvestus uuesti laadida kui Heistis ühe ruumi kood ei käivitunud. _________________ www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
40h ja sai main stoory läbi. Valisin Panami lõpu. Mingi hetk katsetan ka teised lõpud ära.
Tegelt on hea mäng.
lvl 32, tegin 2 lõppu ära, nüüd mässan skippyga päris hea püstol ja leveldab ise ennast automaatselt, ja mässan niisama rändom questitega, politsei aitamine annab sitaks head looti
Nohh, sain ka lõpuks SILMADE BUGI kogeda, päris hirmus oli
Ahjaa ja üks ülinaljakas bugi kus
Spoiler
see Panam pidi bazooka välja võtma ja AV alla laskma.. mul lihtsalt Bazooka oli nähtamatu ja tegi kätega nagu otsiks head kaadrit filmi jaoks siis kui tsikk autosse jooksis tekkis Bazooka ta käe külge ja oli terve missioon läbi poole auto tema külge liimitud
Mitmed põhimissioonid nüüd viisakate bugide saatel läbitud.
Mitte midagi gamebreakingut enda jaoks välja arvatud üks eelmine missioon aga lihtsalt kohutav, et sellised asjad lõpp mängu jõudnud on ja sellises mahus eriti.
Muidu hullult põnev ja massiivne mäng..
AGA.. faking savegame lihtsalt põhi missioone tehes juba 3MB suur.. 8MB max ja siis corruptib kõik savegamed nagu aru saan.
Ma pole AINSATKI sidemissionit teinud selle save game peal, väga vähe asju korjan üles ja 3MB juba savegame ja ma olen ilmselt alles mingi 30% main storyt läbinud.
HDTanel, Kõiki seive õnneks ei corrupti. Ainult see üksik viimane seiv mis 8MB täis saab läheb metsa. Siis pead võtma varasema seivi ja üritama selle 8MB piiri all püsida.
Aga nõme piirang on see tõesti. Mängu enda nõuetes on 70GB kettamahtu. Oli siis raske suurendada see 71GB peale?
Absurdne ju. Meil on 2TB SSD tavalised/mitte väga kallid ja saab osta 18TB HDD aga CDPR on määranud seivi liimidiks 8MB . Mis aastas me elame siin? 1997?
HDTanel, Kõiki seive õnneks ei corrupti. Ainult see üksik viimane seiv mis 8MB täis saab läheb metsa. Siis pead võtma varasema seivi ja üritama selle 8MB piiri all püsida.
Aga nõme piirang on see tõesti. Mängu enda nõuetes on 70GB kettamahtu. Oli siis raske suurendada see 71GB peale?
Absurdne ju. Meil on 2TB SSD tavalised/mitte väga kallid ja saab osta 18TB HDD aga CDPR on määranud seivi liimidiks 8MB . Mis aastas me elame siin? 1997?
Kas Fallout 4-s polnud midagi sarnast? Mäletan häguselt midagi.
Mingi suht kiviaja tehnoloogia jah neil.. teevad kõige suurema RPG, mis ever made ja siis ütlevad inimestele, et ärge korjake looti, ärge tehke liiga palju missioone.. wtf neil arus on _________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
HDTanel, Kõiki seive õnneks ei corrupti. Ainult see üksik viimane seiv mis 8MB täis saab läheb metsa. Siis pead võtma varasema seivi ja üritama selle 8MB piiri all püsida.
Aga nõme piirang on see tõesti. Mängu enda nõuetes on 70GB kettamahtu. Oli siis raske suurendada see 71GB peale?
Absurdne ju. Meil on 2TB SSD tavalised/mitte väga kallid ja saab osta 18TB HDD aga CDPR on määranud seivi liimidiks 8MB . Mis aastas me elame siin? 1997?
kas see 8MB on per save või kõikide savede peale kokku? kui esimene variant, siis millest save faili suurus sõltub?
olen varemalt selle teise variandi otsa ka komistand, kus liiga palju save faile tõmbab mängu kooma. peast praegu ei tulista, mis mänguga tegu võis olla.
8MB on ikka ühe savei oma. minu save on ca 4,5MB ja neid manual save on ikka hulgi.
see on "natuke" ülepingutatud. Senised info järgi tuleb save suurus eelkõige craftimise ja inventory arvelt.
ma olen hulgi craftinud (kuigi crafting level vist 12, et epicu kätte saada) ja isegi veidi seda süsteemi abusenud (seda pagana lilla granaadi craft/uncraft ning isegi purkide müüki abusenud) ja kaugel sellest 8MB-st. Ja ka inventory väga tühi pole, jätan alles kõik lege ja iconicud, mis kaasa ei käi, lähevad koju stashi või seina peale näitamiseks. Minu playthrough on ca 3/4 peal ja gameplayd on ca 75h (ma teen ka palju sidequeste). Säästugameplayd pole teinud, aga sadu/tuhandeid burgereid ja viinapudeleid ei korja. alguses korjasin ja sellisin, enam ei viitsi. rahhi on piisavalt. mitte kõikide autode jaoks, aga 10-kond on ostetud. kui ma võrdlen savegame suurust ja playthroughd, siis viimased 20h on toonud ca 0,5MB juurde save file suurusele.
see savegame teema on ülepaisutatud kiun. Võibolla kui sa tunde-ja-tunde seda craftimist abused, siis jõuad sinna, aga noh, eks see ole sinu enda mure. Ei ole vaja koguda 425235 (random suur number) epic crafting materjale. jälle need hatetuberid sigitavad klikikontenti.
mine tea, äkki kasutati mingit trainerit mandi saamiseks ja siis kiunuma, et oi-oi-save-game-corrupted.
Võibolla oleks nad pidanud ütlema, et see mäng toimub mõnes teises universumis ja seal võivadki mõnikord teistsugused füüsikaseadused olla _________________ Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla!
ma ei tea kus inimesed selliseid buge leiavad, mul on 60 tundi mängitud ja midagi sellist ma küll näinud ei ole, mõned üksikud graafilised või füsika bugid.
lihtsalt on inimised kes koguvad kõik sitta kokku ja siis ütlevad et mäng on unplayable...
Päris suur vahe jälle Dual Rank vs Single Rank mäludes! 1080P'l saab sisuliselt 10fpsi juurde 10900k'ga nii low kui average fpsis!
Ning Ryzen 5950X'ga samamoodi.
Enam sellest kohast edasi ei saa, muudkui istume lõkke ääres ja Nomad tinistab kitarri. Save game varasemast ja taas selle koha peal pidama. Lasin istuda juba pool tundi.
Spoiler
edit: omg. hakkasin kaarti vaatama ja seal kirjas mis tegema peab, vaata tähti..
ma ei tea kus inimesed selliseid buge leiavad, mul on 60 tundi mängitud ja midagi sellist ma küll näinud ei ole, mõned üksikud graafilised või füsika bugid.
lihtsalt on inimised kes koguvad kõik sitta kokku ja siis ütlevad et mäng on unplayable...
Ju sa siis mängid lineaarselt. Ma täna pidin mitu korda loadima mängu. Üks hetk oli olukord kus linna keskel selline kitas veega täidetud, mis pikki pidi jookseb treppideni. Kukkusin vette gängiga madistades ja välja ei saanud. Ujusin teisele poole kus olid trepid. Sain sinna treppide peale üles ja character kiilus kinni ehk ei saanud üldse enam liigutada ennast samas kõik muu minu ümber toimis. Jälle bugi mille tõttu pidin autosave loadima varasemast.
Sellised bugisid olen omajagu juba kogenud 1.05 peal. See kui sa 60+ tundi oled teinud ei tähenda, et sul on mingi arusaam kui bugiderohke mäng on. Mõni asjatab seal maailmas rohkem ringi poole vähema ajaga.
Kuna kogu map on tehtud ja johnny questline on mul bugged, siis ma sõidan lihtsalt ringi ja teen pilte... ootan FIXXXI _________________ 🕊 Kuruppo ぽ 🕊
https://www.last.fm/user/Ingvaarr
ma ei tea kus inimesed selliseid buge leiavad, mul on 60 tundi mängitud ja midagi sellist ma küll näinud ei ole, mõned üksikud graafilised või füsika bugid.
lihtsalt on inimised kes koguvad kõik sitta kokku ja siis ütlevad et mäng on unplayable...
Selline tunne nagu need bug-id on nendel kasutajatel kes kasutavad 3000 seeria kaarte. Ma oma 1080Ti-ga mängiks nagu tervet/valmis mängu.
ma ei tea kus inimesed selliseid buge leiavad, mul on 60 tundi mängitud ja midagi sellist ma küll näinud ei ole, mõned üksikud graafilised või füsika bugid.
lihtsalt on inimised kes koguvad kõik sitta kokku ja siis ütlevad et mäng on unplayable...
Selline tunne nagu need bug-id on nendel kasutajatel kes kasutavad 3000 seeria kaarte. Ma oma 1080Ti-ga mängiks nagu tervet/valmis mängu.
ma arvan et lihtsalt ühed vinguvad tühja tähja pärast rohkem, tegemist ikkagi massiivse mänguga
Kuidas sa videoid postitad üldse sinna? Ma tahan mingi teema teha on instantly removed.
tsitaat:
Sorry, this post has been removed by the moderators of r/cyberpunkgame.
Moderators remove posts from feeds for a variety of reasons, including keeping communities safe, civil, and true to their purpose.
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Ise sain ka vastuse küsimusele "kas 10GB mälu on piisav 1440p peal?" ja tundub, et ei ole enam. Mul masinas 3080 ja keset linna sõites jõudis videokaardi mälukasutus 10 giga peale ja muidu kõik põhjas (RT+DLSS) stock seadetega saan 60 fps'i (paaris kohas 40), siis nüüd kukkus 20-30 peale. Võib olla, et kaart jääb selle kvaliteedi sätte jaoks nõrgaks (vaatasin et fps ei läinud paremaks, kui mälu kasutus ka 500 mega allapoole kukkus, et ei tahaks kohe süüdistada ka gpu mälu täitumist).
Ma proovisin huvi pärast GTX 1070 ja 1440p custom medium sätetel ning juba sellega oli 7,2-8 GB VRAM täis. Võib-olla kõike ei kasutata aga jah, karm värk _________________ Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™
Elementaarne, et kellegi omareklaam eemaldatakse ju
Saaks aru kui eemaldamisega läheks aega. Esimest korda postitan sinna ja instantselt kohe eemaldatud. _________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Selline tunne nagu need bug-id on nendel kasutajatel kes kasutavad 3000 seeria kaarte. Ma oma 1080Ti-ga mängiks nagu tervet/valmis mängu.
Kõige absurdsem asi mis ma üle pika aja olen siin foorumist lugenud. Nüüd siis on hoopis riistavara süüdi mängu bugides
Mul oli enne 1080Ti ja nüüd 6800XT bugid on sama sõltumata mis kaarti kastuad. Hõljuvad suitsud, püstolid, npc ragdoll paneb autod kohapeal hüplema kui nad üksteise vastu on (npc on seina ja auto vahel kinni).
Bugid mis tahavad reloadi on omajagu. Kui ma võrdlen oma tosina mängudega, mida olen mänginud see aasta, siis ei tea ühtegi teist mängu, kus ma oleks pidanud reloadima bugi tõttu, kuna edasi ei saa teha.
Isegi early beta staadiumis Medival Dynasty steamis ei oma sellise mastaabiga bugisid...
Lisaks GamersNexus tegi just Cyberpunki testi erinevate tuumade prosedega ja sealt selgus, et täiesti lampi mängu käivitades vahepeal jookseb kehvema fps'iga kui jälle restartida mäng samadel seadetel.
Ehk siis probleeme on kuhjaga. Kas mäng sellepärast on mitte mängitav - muidugi mitte. Kui mäng nii meedlib ja tahaks kohe kiita, siis keegi ei keela aga see ei tähenda, et mängul hetkel ei oleks palju probleeme.
Lisan omalt poolt ka ühe pildi, telefon mis on kui matrixist ja hõljub õhus peale kasutamist.
Elementaarne, et kellegi omareklaam eemaldatakse ju
Saaks aru kui eemaldamisega läheks aega. Esimest korda postitan sinna ja instantselt kohe eemaldatud.
Kui sa reegleid vaatad siis lambi kräpp (nende subi reeglite mõistes) ongi ainult reedeti lubatud. _________________ www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Elementaarne, et kellegi omareklaam eemaldatakse ju
Saaks aru kui eemaldamisega läheks aega. Esimest korda postitan sinna ja instantselt kohe eemaldatud.
Mis vahet sellel on kas see on esimene kord või mitte ? Ja tore kui kiiresti eemaldatakse, järelikult on aktiivsed modid. _________________ 🕊 Kuruppo ぽ 🕊
https://www.last.fm/user/Ingvaarr
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse sa ei või vastata selle foorumi teemadele sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis sa ei saa lisada manuseid selles foorumis sa võid manuseid alla laadida selles foorumis
Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.