Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Cyberpunk 2077 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 43, 44, 45 ... 85, 86, 87  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.12.2020 08:55:10 vasta tsitaadiga

HDTanel, Kõiki seive õnneks ei corrupti. Ainult see üksik viimane seiv mis 8MB täis saab läheb metsa. Siis pead võtma varasema seivi ja üritama selle 8MB piiri all püsida.

Aga nõme piirang on see tõesti. Mängu enda nõuetes on 70GB kettamahtu. Oli siis raske suurendada see 71GB peale?
Absurdne ju. Meil on 2TB SSD tavalised/mitte väga kallid ja saab osta 18TB HDD aga CDPR on määranud seivi liimidiks 8MB thumbs_down.gif . Mis aastas me elame siin? icon_eek.gif 1997? icon_lol.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002




sõnum 22.12.2020 09:39:33 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:
HDTanel, Kõiki seive õnneks ei corrupti. Ainult see üksik viimane seiv mis 8MB täis saab läheb metsa. Siis pead võtma varasema seivi ja üritama selle 8MB piiri all püsida.

Aga nõme piirang on see tõesti. Mängu enda nõuetes on 70GB kettamahtu. Oli siis raske suurendada see 71GB peale?
Absurdne ju. Meil on 2TB SSD tavalised/mitte väga kallid ja saab osta 18TB HDD aga CDPR on määranud seivi liimidiks 8MB thumbs_down.gif . Mis aastas me elame siin? icon_eek.gif 1997? icon_lol.gif


Kas Fallout 4-s polnud midagi sarnast? Mäletan häguselt midagi.
Mingi suht kiviaja tehnoloogia jah neil.. teevad kõige suurema RPG, mis ever made ja siis ütlevad inimestele, et ärge korjake looti, ärge tehke liiga palju missioone.. icon_lol.gif wtf neil arus on

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 634 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 495
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 22.12.2020 10:19:27 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:
HDTanel, Kõiki seive õnneks ei corrupti. Ainult see üksik viimane seiv mis 8MB täis saab läheb metsa. Siis pead võtma varasema seivi ja üritama selle 8MB piiri all püsida.

Aga nõme piirang on see tõesti. Mängu enda nõuetes on 70GB kettamahtu. Oli siis raske suurendada see 71GB peale?
Absurdne ju. Meil on 2TB SSD tavalised/mitte väga kallid ja saab osta 18TB HDD aga CDPR on määranud seivi liimidiks 8MB thumbs_down.gif . Mis aastas me elame siin? icon_eek.gif 1997? icon_lol.gif
kas see 8MB on per save või kõikide savede peale kokku? kui esimene variant, siis millest save faili suurus sõltub?

olen varemalt selle teise variandi otsa ka komistand, kus liiga palju save faile tõmbab mängu kooma. peast praegu ei tulista, mis mänguga tegu võis olla.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
High-Q
HV Guru
High-Q

liitunud: 11.11.2001




sõnum 22.12.2020 11:07:34 vasta tsitaadiga

8MB on ikka ühe savei oma. minu save on ca 4,5MB ja neid manual save on ikka hulgi.

see on "natuke" ülepingutatud. Senised info järgi tuleb save suurus eelkõige craftimise ja inventory arvelt.
ma olen hulgi craftinud (kuigi crafting level vist 12, et epicu kätte saada) ja isegi veidi seda süsteemi abusenud (seda pagana lilla granaadi craft/uncraft ning isegi purkide müüki abusenud) ja kaugel sellest 8MB-st. Ja ka inventory väga tühi pole, jätan alles kõik lege ja iconicud, mis kaasa ei käi, lähevad koju stashi või seina peale näitamiseks. Minu playthrough on ca 3/4 peal ja gameplayd on ca 75h (ma teen ka palju sidequeste). Säästugameplayd pole teinud, aga sadu/tuhandeid burgereid ja viinapudeleid ei korja. alguses korjasin ja sellisin, enam ei viitsi. rahhi on piisavalt. mitte kõikide autode jaoks, aga 10-kond on ostetud. kui ma võrdlen savegame suurust ja playthroughd, siis viimased 20h on toonud ca 0,5MB juurde save file suurusele.

see savegame teema on ülepaisutatud kiun. Võibolla kui sa tunde-ja-tunde seda craftimist abused, siis jõuad sinna, aga noh, eks see ole sinu enda mure. Ei ole vaja koguda 425235 (random suur number) epic crafting materjale. jälle need hatetuberid sigitavad klikikontenti.
mine tea, äkki kasutati mingit trainerit mandi saamiseks ja siis kiunuma, et oi-oi-save-game-corrupted.
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.12.2020 14:20:43 vasta tsitaadiga

Kõik mis saab valesti minna läheb valesti: https://www.reddit.com/r/cyberpunkgame/comments/kgwqxa/just_another_lovely_morning_in_night_city/

Ja see on veel PC peal.
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wirx
HV Guru
wirx

liitunud: 03.08.2002




sõnum 22.12.2020 14:24:25 vasta tsitaadiga

Võibolla oleks nad pidanud ütlema, et see mäng toimub mõnes teises universumis ja seal võivadki mõnikord teistsugused füüsikaseadused olla icon_lol.gif
_________________
Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla!
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
nolifer
Kreisi kasutaja
nolifer

liitunud: 24.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.12.2020 14:26:50 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:
Kõik mis saab valesti minna läheb valesti: https://www.reddit.com/r/cyberpunkgame/comments/kgwqxa/just_another_lovely_morning_in_night_city/

Ja see on veel PC peal.

ma ei tea kus inimesed selliseid buge leiavad, mul on 60 tundi mängitud ja midagi sellist ma küll näinud ei ole, mõned üksikud graafilised või füsika bugid.
lihtsalt on inimised kes koguvad kõik sitta kokku ja siis ütlevad et mäng on unplayable... icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002




sõnum 22.12.2020 15:40:19 vasta tsitaadiga

Päris suur vahe jälle Dual Rank vs Single Rank mäludes! 1080P'l saab sisuliselt 10fpsi juurde 10900k'ga nii low kui average fpsis!
Ning Ryzen 5950X'ga samamoodi.

https://www.igorslab.de/en/up-to-17-more-fps-at-1080p-ultra-cyberpunk-2077-in-big-ram-test-round-trip-rate-and-ranks/2/
Kommentaarid: 222 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003




sõnum 22.12.2020 16:15:57 vasta tsitaadiga

tl;dr
cyberpunki puhul bandwidth > latency, ryzeni puhul isegi mitte 1:1 if ratioga.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 238 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 213
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tint
HV veteran

liitunud: 26.01.2003




sõnum 22.12.2020 17:04:20 vasta tsitaadiga

Enam sellest kohast edasi ei saa, muudkui istume lõkke ääres ja Nomad tinistab kitarri. Save game varasemast ja taas selle koha peal pidama. Lasin istuda juba pool tundi.
Spoiler Spoiler Spoiler


edit: omg. hakkasin kaarti vaatama ja seal kirjas mis tegema peab, vaata tähti.. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.12.2020 17:12:24 vasta tsitaadiga

tsitaat:

edit: omg. hakkasin kaarti vaatama ja seal kirjas mis tegema peab, vaata tähti..


icon_lol.gif hea thumbs_up.gif
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zonerman
HV veteran
Zonerman

liitunud: 03.06.2003




sõnum 22.12.2020 18:14:40 vasta tsitaadiga

nolifer kirjutas:
Tomorrow kirjutas:
Kõik mis saab valesti minna läheb valesti: https://www.reddit.com/r/cyberpunkgame/comments/kgwqxa/just_another_lovely_morning_in_night_city/

Ja see on veel PC peal.

ma ei tea kus inimesed selliseid buge leiavad, mul on 60 tundi mängitud ja midagi sellist ma küll näinud ei ole, mõned üksikud graafilised või füsika bugid.
lihtsalt on inimised kes koguvad kõik sitta kokku ja siis ütlevad et mäng on unplayable... icon_rolleyes.gif


Ju sa siis mängid lineaarselt. Ma täna pidin mitu korda loadima mängu. Üks hetk oli olukord kus linna keskel selline kitas veega täidetud, mis pikki pidi jookseb treppideni. Kukkusin vette gängiga madistades ja välja ei saanud. Ujusin teisele poole kus olid trepid. Sain sinna treppide peale üles ja character kiilus kinni ehk ei saanud üldse enam liigutada ennast samas kõik muu minu ümber toimis. Jälle bugi mille tõttu pidin autosave loadima varasemast.
Sellised bugisid olen omajagu juba kogenud 1.05 peal. See kui sa 60+ tundi oled teinud ei tähenda, et sul on mingi arusaam kui bugiderohke mäng on. Mõni asjatab seal maailmas rohkem ringi poole vähema ajaga.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Velociraptor
HV veteran
Velociraptor

liitunud: 27.03.2004




sõnum 22.12.2020 18:32:20 vasta tsitaadiga


Kuna kogu map on tehtud ja johnny questline on mul bugged, siis ma sõidan lihtsalt ringi ja teen pilte... ootan FIXXXI icon_exclaim.gif

_________________
🕊 Kuruppo ぽ 🕊
https://www.last.fm/user/Ingvaarr
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
Aeg maha 60
Dj-E

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.12.2020 18:52:40 vasta tsitaadiga

nolifer kirjutas:
Tomorrow kirjutas:
Kõik mis saab valesti minna läheb valesti: https://www.reddit.com/r/cyberpunkgame/comments/kgwqxa/just_another_lovely_morning_in_night_city/

Ja see on veel PC peal.

ma ei tea kus inimesed selliseid buge leiavad, mul on 60 tundi mängitud ja midagi sellist ma küll näinud ei ole, mõned üksikud graafilised või füsika bugid.
lihtsalt on inimised kes koguvad kõik sitta kokku ja siis ütlevad et mäng on unplayable... icon_rolleyes.gif

Selline tunne nagu need bug-id on nendel kasutajatel kes kasutavad 3000 seeria kaarte. Ma oma 1080Ti-ga mängiks nagu tervet/valmis mängu. icon_razz.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nolifer
Kreisi kasutaja
nolifer

liitunud: 24.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.12.2020 19:43:10 vasta tsitaadiga

Dj-E kirjutas:
nolifer kirjutas:
Tomorrow kirjutas:
Kõik mis saab valesti minna läheb valesti: https://www.reddit.com/r/cyberpunkgame/comments/kgwqxa/just_another_lovely_morning_in_night_city/

Ja see on veel PC peal.

ma ei tea kus inimesed selliseid buge leiavad, mul on 60 tundi mängitud ja midagi sellist ma küll näinud ei ole, mõned üksikud graafilised või füsika bugid.
lihtsalt on inimised kes koguvad kõik sitta kokku ja siis ütlevad et mäng on unplayable... icon_rolleyes.gif

Selline tunne nagu need bug-id on nendel kasutajatel kes kasutavad 3000 seeria kaarte. Ma oma 1080Ti-ga mängiks nagu tervet/valmis mängu. icon_razz.gif

ma arvan et lihtsalt ühed vinguvad tühja tähja pärast rohkem, tegemist ikkagi massiivse mänguga
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
Aeg maha 60
Dj-E

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.12.2020 19:51:08 vasta tsitaadiga

nolifer kirjutas:
ma arvan et lihtsalt ühed vinguvad tühja tähja pärast rohkem, tegemist ikkagi massiivse mänguga
Aga olgem ausad. Kohati on päris naljakad bugid. icon_lol.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002




sõnum 22.12.2020 19:56:55 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:
Kõik mis saab valesti minna läheb valesti: https://www.reddit.com/r/cyberpunkgame/comments/kgwqxa/just_another_lovely_morning_in_night_city/

Ja see on veel PC peal.


Kuidas sa videoid postitad üldse sinna? Ma tahan mingi teema teha on instantly removed.

tsitaat:
Sorry, this post has been removed by the moderators of r/cyberpunkgame.
Moderators remove posts from feeds for a variety of reasons, including keeping communities safe, civil, and true to their purpose.

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 634 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 495
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.12.2020 20:00:40 vasta tsitaadiga

Elementaarne, et kellegi omareklaam eemaldatakse ju
_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
karvane
HV kasutaja

liitunud: 26.07.2004




sõnum 22.12.2020 20:29:42 vasta tsitaadiga

Keegi peilis välja viisi kuidas graafikat veel üles tuunida, kasutades "-qualityLevel=Cinematic_RTX" launch optionit.

https://www.nexusmods.com/cyberpunk2077/mods/428


Ise sain ka vastuse küsimusele "kas 10GB mälu on piisav 1440p peal?" ja tundub, et ei ole enam. Mul masinas 3080 ja keset linna sõites jõudis videokaardi mälukasutus 10 giga peale ja muidu kõik põhjas (RT+DLSS) stock seadetega saan 60 fps'i (paaris kohas 40), siis nüüd kukkus 20-30 peale. Võib olla, et kaart jääb selle kvaliteedi sätte jaoks nõrgaks (vaatasin et fps ei läinud paremaks, kui mälu kasutus ka 500 mega allapoole kukkus, et ei tahaks kohe süüdistada ka gpu mälu täitumist).
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killhoven
OC`er
Killhoven

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 22.12.2020 20:42:20 vasta tsitaadiga

Ma proovisin huvi pärast GTX 1070 ja 1440p custom medium sätetel ning juba sellega oli 7,2-8 GB VRAM täis. Võib-olla kõike ei kasutata aga jah, karm värk icon_eek.gif
_________________
Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™
Kommentaarid: 393 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 340
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002




sõnum 22.12.2020 21:44:55 vasta tsitaadiga

Renka kirjutas:
Elementaarne, et kellegi omareklaam eemaldatakse ju


Saaks aru kui eemaldamisega läheks aega. Esimest korda postitan sinna ja instantselt kohe eemaldatud.

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 634 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 495
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.12.2020 21:47:29 vasta tsitaadiga

Juu oled mõne mode banlistis/skriptis juba
_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Zonerman
HV veteran
Zonerman

liitunud: 03.06.2003




sõnum 22.12.2020 22:15:11 vasta tsitaadiga

Dj-E kirjutas:

Selline tunne nagu need bug-id on nendel kasutajatel kes kasutavad 3000 seeria kaarte. Ma oma 1080Ti-ga mängiks nagu tervet/valmis mängu. icon_razz.gif


Kõige absurdsem asi mis ma üle pika aja olen siin foorumist lugenud. Nüüd siis on hoopis riistavara süüdi mängu bugides icon_biggrin.gif
Mul oli enne 1080Ti ja nüüd 6800XT bugid on sama sõltumata mis kaarti kastuad. Hõljuvad suitsud, püstolid, npc ragdoll paneb autod kohapeal hüplema kui nad üksteise vastu on (npc on seina ja auto vahel kinni).
Bugid mis tahavad reloadi on omajagu. Kui ma võrdlen oma tosina mängudega, mida olen mänginud see aasta, siis ei tea ühtegi teist mängu, kus ma oleks pidanud reloadima bugi tõttu, kuna edasi ei saa teha.
Isegi early beta staadiumis Medival Dynasty steamis ei oma sellise mastaabiga bugisid...
Lisaks GamersNexus tegi just Cyberpunki testi erinevate tuumade prosedega ja sealt selgus, et täiesti lampi mängu käivitades vahepeal jookseb kehvema fps'iga kui jälle restartida mäng samadel seadetel.

Ehk siis probleeme on kuhjaga. Kas mäng sellepärast on mitte mängitav - muidugi mitte. Kui mäng nii meedlib ja tahaks kohe kiita, siis keegi ei keela aga see ei tähenda, et mängul hetkel ei oleks palju probleeme.
Lisan omalt poolt ka ühe pildi, telefon mis on kui matrixist ja hõljub õhus peale kasutamist.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 22.12.2020 22:40:27 vasta tsitaadiga

HDTanel kirjutas:
Renka kirjutas:
Elementaarne, et kellegi omareklaam eemaldatakse ju


Saaks aru kui eemaldamisega läheks aega. Esimest korda postitan sinna ja instantselt kohe eemaldatud.


Kui sa reegleid vaatad siis lambi kräpp (nende subi reeglite mõistes) ongi ainult reedeti lubatud.

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Velociraptor
HV veteran
Velociraptor

liitunud: 27.03.2004




sõnum 22.12.2020 23:07:41 vasta tsitaadiga

HDTanel kirjutas:
Renka kirjutas:
Elementaarne, et kellegi omareklaam eemaldatakse ju


Saaks aru kui eemaldamisega läheks aega. Esimest korda postitan sinna ja instantselt kohe eemaldatud.

Mis vahet sellel on kas see on esimene kord või mitte ? Ja tore kui kiiresti eemaldatakse, järelikult on aktiivsed modid.

_________________
🕊 Kuruppo ぽ 🕊
https://www.last.fm/user/Ingvaarr
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Cyberpunk 2077 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 43, 44, 45 ... 85, 86, 87  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.