Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  nVidia Ampere (GA100/GA102/GA104) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 203, 204, 205 ... 328, 329, 330  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
eix666
HV veteran
eix666

liitunud: 20.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.12.2020 00:54:11 vasta tsitaadiga

Distal kirjutas:
pots4t4j4 kirjutas:
mis ahnus? seadused koguaeg ju sellised olnud.

Pidasin silmas seda, et ma maksin VAT-i eest ja nüüd küsivad veel juurde ka.


Asi pole ahnuses, vaid brexitis. Kui poliitikud omavahel kaubandusleppega hakkama ei saa, siis on uuest aastast täiesti võimalik, et UK's on omad maksud ja EU's on omad maksud ja maksadki mõlemale. Selleks, et topelt ei maksaks on vaja mingit kokkulepet riikide vahel vms. Varem tegeles sellega ühenduse sees EU, nüüd on vaja uut lepet EU ja UK vahel, mida aga veel pole ja ei pruugi ka lähiajal tulla.
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
flake
HV veteran

liitunud: 01.05.2003




sõnum 22.12.2020 01:02:33 vasta tsitaadiga

jõudu UKst tellimisel hetkel. Tänu uuele coviditüvele seal kogu transaliiklus seisab. Endalgi üks pakk Heathrows kinni, ei tea millal asi laheneb icon_biggrin.gif
_________________
..||..
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Distal
HV vaatleja

liitunud: 09.12.2020




sõnum 22.12.2020 01:28:05 vasta tsitaadiga

GTR 3.0 kirjutas:
Pole ju veel keegi juurde küsinud? Kindluse mõttes tasuks EMTAga ühendust võtta, lugu ära rääkida ja loodetavasti osatakse sealt konkreetne vastus anda.

Parim lahendus ilmselgelt, saatsin neile kirja ära, loodame, et saan kiiresti kätte siis saan ka teiega jagada.

flake kirjutas:
jõudu UKst tellimisel hetkel. Tänu uuele coviditüvele seal kogu transaliiklus seisab. Endalgi üks pakk Heathrows kinni, ei tea millal asi laheneb icon_biggrin.gif

Aitüma!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
exile
HV vaatleja

liitunud: 05.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.12.2020 09:45:59 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
A mida siis meedia jutustab, et 01.01.2021 tuleb arvestada maksudega uk-st ?
https://www.emta.ee/et/ariklient/toll-kaubavahetus/brexiti-moju-kaubavahetusele-uhendkuningriigiga-alates-01012021
E:
tsitaat:
Kui tellid Ühendkuningriigist kaupu
Vähem kui 150 eurot maksvad postisaadetised jäävad tollimaksuvabaks. Enam kui 22 eurot maksvate postisaadetiste puhul tuleb tasuda käibemaks. Alates 1. juulist 2021 kaob ELis tervikuna käibemaksuvabastus saadetistelt kolmandatest riikidest, sh UKst. Seega alates 01.07.2021 tuleb tasuda käibemaks kõikidelt saadetistelt, mille väärtus on 0-150€ ja saadetistelt, mille väärtus on rohkem kui 150€, tuleb tasuda tollimaksud ja käibemaks. Erandina ei kehti eelnev saadetiste kohta, mis saadetakse ELi Põhja-Iirimaa tolliterritooriumilt.


Vist ei mõjuta jah


https://www.emta.ee/et/uudised/mta-tuletab-meelde-uuest-aastast-muutuvad-uhendkuningriigist-kaupade-tellimise-reeglid

"Maksu- ja Tolliamet (MTA) tuletab meelde, et alates 1. jaanuarist lisandub Ühendkuningriigist tellitud üle 22-eurostele postipakkidele käibemaks ning üle 150-eurostele postipakkidele ka tollimaks."

Ma lähtuks ikkagi sellest, et kaup saadetud UKst uuest aastast läheb maksustamise alla. Ülemine viidik oli pandud ka Ärikliendi inforuumist.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.12.2020 10:32:22 vasta tsitaadiga

Ma eile juba kirjutasin uue postituse, kus lükkasin oma väite ümber....et jah, maksu alla läheb
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
darud
HV kasutaja
darud

liitunud: 20.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.12.2020 10:37:58 vasta tsitaadiga

https://majandus24.postimees.ee/7139188/pakkide-liikumine-eesti-ja-suurbritannia-vahel-on-uue-aastani-peatatud
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.12.2020 10:50:05 vasta tsitaadiga

Omniva peatas....teised kullerfirmad tegutsevad vast edasi kui võimalus on.... aga noh, aeg selline, et pole mõtet anyway tellida enne järgmist aastat
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristocfc
HV veteran
Kristocfc

liitunud: 07.01.2009




sõnum 22.12.2020 10:52:12 vasta tsitaadiga

Noice- inimesed saavad uusaastaüllatuse ja eesti riik kõvasti mammonat jaanuaris
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
m8markus
HV veteran
m8markus

liitunud: 15.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.12.2020 11:00:05 vasta tsitaadiga

High-Q, Mul on vist mingi eriti õnnetu 3080 sattunud. Temp 73, voolutarve istub 101 kuni 103 prossa, PerfCap on Pwr ja GPU volt 0,9750V enamasti. kõigub siia sinna natuke.



Kõver selline. Mul mitu joont peal? kas siis soovitud ja tegelik joon?

GPU-Z hetkeolukord ka:

[/quote]

Ei saa aru miks ta vilets on? Pane jahutus kiiremini tööle, temp on päris kõrge juba, mis tulemus port royalis on?
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flake
HV veteran

liitunud: 01.05.2003




sõnum 22.12.2020 11:47:43 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Omniva peatas....teised kullerfirmad tegutsevad vast edasi kui võimalus on.... aga noh, aeg selline, et pole mõtet anyway tellida enne järgmist aastat


suhtlesin oma paki asjus DHLiga just (ei ole küll videokaart, kuid vast info relevantne ikkagi). Nemad ka ütlesid et hetkel kõik seisab ja midagi teada pole mis juhtub ja millal ja kuidas.

_________________
..||..
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
High-Q
HV Guru
High-Q

liitunud: 11.11.2001




sõnum 22.12.2020 11:53:51 vasta tsitaadiga

temp mõjutab küll, aga sellel on mingi X seos. A la iga mingi X kraadi üle teatud piiri (oli see 60 kraadi vms) võib boost ennast aeglustada ühe p-state'i võrra. ehk siis jahutus loeb, aga mitte niivõrd.

mul endal pole 3080-t ja ma veidike koogeldasin ringi ja paistab, et 3080-ne core clock on võrreldes 3070-ga teistsuguse kurviga: sama klokk tuleb madalama pingega, aga max klokk on ka madalam. Ka arvestades pwr limitit on tõenäoliselt 2050+ mhz tavaolukorras kättesaamatu: madala pingega ei saa ja kõrgemaga ei jaksa piirangu tõttu. Aga sa proovi veel vähem. reseti settingud, hoia CTRL-iga mingi ülemine ots ja tiri defaultist ülespoole. Jäta praeguse 0,962V väiksema (ära palju võta), nätieks 0,925V ja määra praegusest kõrgem takt. Näiteks midagi 1950 kandis. vaata sellega.
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002




sõnum 22.12.2020 11:55:44 vasta tsitaadiga

flake kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
Omniva peatas....teised kullerfirmad tegutsevad vast edasi kui võimalus on.... aga noh, aeg selline, et pole mõtet anyway tellida enne järgmist aastat


suhtlesin oma paki asjus DHLiga just (ei ole küll videokaart, kuid vast info relevantne ikkagi). Nemad ka ütlesid et hetkel kõik seisab ja midagi teada pole mis juhtub ja millal ja kuidas.


Lahe, mul on 2 pakki UKst teel kokku paar tonni lahe on neid niisama paar nädalat oodata, sest mõnel tupsununnul on nohu.


viimati muutis pots4t4j4 22.12.2020 12:05:55, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 488 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 396
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Distal
HV vaatleja

liitunud: 09.12.2020




sõnum 22.12.2020 12:05:59 vasta tsitaadiga

Maksu- ja Tolliamet vastas mu kirjale: "Kaubad, mis on teele pandud enne 1. jaanuarit 2021, kuid saabuvad ELi alates 1. jaanuarist 2021, saab lugeda liidu kaubaks juhul, kui on tõendatud, et kõnealune liikumine algas enne üleminekuperioodi lõppu ja kaubal on liidu kauba tollistaatus. Kui Teie kaup pannakse teele peale aastavahetust, siis tuleb Eestis kaup deklareerida ja maksud maksta."
Natuke pettunud olen aga mis teha, panen cancel order.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SilQ
HV Guru
SilQ

liitunud: 19.10.2006




sõnum 22.12.2020 12:08:38 vasta tsitaadiga

Distal kirjutas:
Maksu- ja Tolliamet vastas mu kirjale: "Kaubad, mis on teele pandud enne 1. jaanuarit 2021, kuid saabuvad ELi alates 1. jaanuarist 2021, saab lugeda liidu kaubaks juhul, kui on tõendatud, et kõnealune liikumine algas enne üleminekuperioodi lõppu ja kaubal on liidu kauba tollistaatus. Kui Teie kaup pannakse teele peale aastavahetust, siis tuleb Eestis kaup deklareerida ja maksud maksta."
Natuke pettunud olen aga mis teha, panen cancel order.


Kas siis ei pandud enne 1 jaanuari teele? Mul pandi UK'st kaks pakki teele 11 detsembri paiku, pole juba nädal aega kuhugi liikunud. Ma loodan ilma maksustamata saada.

_________________
If you can’t explain it simply, you don’t understand it well enough – Albert Einstein
Kommentaarid: 238 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 205
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Distal
HV vaatleja

liitunud: 09.12.2020




sõnum 22.12.2020 12:32:07 vasta tsitaadiga

SilQ kirjutas:
Distal kirjutas:
Maksu- ja Tolliamet vastas mu kirjale: "Kaubad, mis on teele pandud enne 1. jaanuarit 2021, kuid saabuvad ELi alates 1. jaanuarist 2021, saab lugeda liidu kaubaks juhul, kui on tõendatud, et kõnealune liikumine algas enne üleminekuperioodi lõppu ja kaubal on liidu kauba tollistaatus. Kui Teie kaup pannakse teele peale aastavahetust, siis tuleb Eestis kaup deklareerida ja maksud maksta."
Natuke pettunud olen aga mis teha, panen cancel order.


Kas siis ei pandud enne 1 jaanuari teele? Mul pandi UK'st kaks pakki teele 11 detsembri paiku, pole juba nädal aega kuhugi liikunud. Ma loodan ilma maksustamata saada.

Arvatavasti mitte, kuna kõik on kinni aastavahetusel ja nad shipivad alates esimesest jaanuarist. Kui sul pole ka kuhugi läinud järgmisel nädalal siis soovitan cancel panna.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ahvilõust
Kreisi kasutaja
ahvilõust

liitunud: 08.06.2005




sõnum 22.12.2020 14:44:22 vasta tsitaadiga

Kui panna kaks videokaarti SLIs kokku on vaja spets jahutust või kõlbab ka stock jahutus? Tahaks 2070-le 3080 lisaks panna. Ja kas 700W toide on piisav?
_________________
Gdesainer

M: MSI RTX 3070 Gaming Trio
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
m8markus
HV veteran
m8markus

liitunud: 15.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.12.2020 14:49:20 vasta tsitaadiga

Ära nii küll tee icon_biggrin.gif ühesugused kaardid peavad olema, erinevaid saad vist füüsikat lugema panna ainult ühe lisaks vm...
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ahvilõust
Kreisi kasutaja
ahvilõust

liitunud: 08.06.2005




sõnum 22.12.2020 14:54:08 vasta tsitaadiga

m8markus kirjutas:
Ära nii küll tee icon_biggrin.gif ühesugused kaardid peavad olema, erinevaid saad vist füüsikat lugema panna ainult ühe lisaks vm...


Mul vaid blenderi Cycles renderdusteks jaoks vaja.

_________________
Gdesainer

M: MSI RTX 3070 Gaming Trio
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
m8markus
HV veteran
m8markus

liitunud: 15.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.12.2020 15:08:12 vasta tsitaadiga

Mingit spets jahutust ei ole vaja ja SLI-sse ei saa erinevaid kaarte panna nagu juba ütlesin...võid ühe lisaks pann füüsikat lugema
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killhoven
OC`er
Killhoven

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.12.2020 15:25:42 vasta tsitaadiga

ahvilõust kirjutas:
m8markus kirjutas:
Ära nii küll tee icon_biggrin.gif ühesugused kaardid peavad olema, erinevaid saad vist füüsikat lugema panna ainult ühe lisaks vm...


Mul vaid blenderi Cycles renderdusteks jaoks vaja.


SLI muidu töötab 3000 seeriast vaid 3090ga. Aga teise kaardi võid niisama kõrvale panna küll kuigi see tundub ebamõistlik. Vaevalt sa renderdad ja mängid samal ajal? Pigem üks võimas kaart arvutis hoida ja pole ka looma toitekat vaja.

_________________
Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™
Kommentaarid: 393 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 340
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flake
HV veteran

liitunud: 01.05.2003




sõnum 22.12.2020 15:30:38 vasta tsitaadiga

Distal kirjutas:
Maksu- ja Tolliamet vastas mu kirjale: "Kaubad, mis on teele pandud enne 1. jaanuarit 2021, kuid saabuvad ELi alates 1. jaanuarist 2021, saab lugeda liidu kaubaks juhul, kui on tõendatud, et kõnealune liikumine algas enne üleminekuperioodi lõppu ja kaubal on liidu kauba tollistaatus. Kui Teie kaup pannakse teele peale aastavahetust, siis tuleb Eestis kaup deklareerida ja maksud maksta."
Natuke pettunud olen aga mis teha, panen cancel order.


Ainus küsimus mis tekib on see, et mida loetakase kauba teelepanekuks. Kas eventi kus müüja annab logistikafirmale kauba üle?

_________________
..||..
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yoyoo
Kreisi kasutaja
yoyoo

liitunud: 12.06.2005




sõnum 22.12.2020 16:11:00 vasta tsitaadiga

flake kirjutas:
Distal kirjutas:
Maksu- ja Tolliamet vastas mu kirjale: "Kaubad, mis on teele pandud enne 1. jaanuarit 2021, kuid saabuvad ELi alates 1. jaanuarist 2021, saab lugeda liidu kaubaks juhul, kui on tõendatud, et kõnealune liikumine algas enne üleminekuperioodi lõppu ja kaubal on liidu kauba tollistaatus. Kui Teie kaup pannakse teele peale aastavahetust, siis tuleb Eestis kaup deklareerida ja maksud maksta."
Natuke pettunud olen aga mis teha, panen cancel order.


Ainus küsimus mis tekib on see, et mida loetakase kauba teelepanekuks. Kas eventi kus müüja annab logistikafirmale kauba üle?


ilmselt küll aga natuke tüütu ju hakata tollile tõestama ning dokumente saatma, et kaup anti kullerile 2020 lõpus üle. Kergem cancel panna icon_smile.gif
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MaxEvil
HV kasutaja
MaxEvil

liitunud: 07.10.2007




sõnum 22.12.2020 16:21:24 vasta tsitaadiga

Killhoven kirjutas:
ahvilõust kirjutas:
m8markus kirjutas:
Ära nii küll tee icon_biggrin.gif ühesugused kaardid peavad olema, erinevaid saad vist füüsikat lugema panna ainult ühe lisaks vm...


Mul vaid blenderi Cycles renderdusteks jaoks vaja.


SLI muidu töötab 3000 seeriast vaid 3090ga. Aga teise kaardi võid niisama kõrvale panna küll kuigi see tundub ebamõistlik. Vaevalt sa renderdad ja mängid samal ajal? Pigem üks võimas kaart arvutis hoida ja pole ka looma toitekat vaja.


Cyles skaleerub iga juurde pandud nvidia kardiga meille juurde paned, mida rohkem CUDA võimsust seda kiirem renderdus. Kaardid ei pea olema SLI/NVLink. Ainuke asi mida NVLink juurde annab on mälu kokkupanek, ilma selleta kasutatakse mälu limiidiks kaarti millele kõige väiksem mälu. 2070 ja 3080 kokkupanekul "kaotaks" 2gb mälu oma paremast kaardist.

Aga jah 3090 on palju parem investeering töö tegemiseks, rohkem mälu kah keerulisemate projektide jaoks, see 10gb 3080 ei ole eriti kutsuv, eriti praeguste hindade juures. Hetkel tundub, et 3090 on lihtsam saada kui 3080.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristocfc
HV veteran
Kristocfc

liitunud: 07.01.2009




sõnum 22.12.2020 16:34:46 vasta tsitaadiga

hetkel lihtsam oodata ja vaadata mis saama hakkab. järjest rohkem jutte ju TI variantidest icon_biggrin.gif niikuinii saadavus 0. oleks et riiulid oleks lookas aga.....
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killhoven
OC`er
Killhoven

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.12.2020 17:10:49 vasta tsitaadiga

Nende Ti-dega jah saab sama trall olema. Tuleb see 3080TI 999$ MSRP ja reaalis hinnad 1.3-1,4k€ pikalt ja saadavus kehv. Targem juba 3090 kohe ära võtta.
_________________
Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™
Kommentaarid: 393 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 340
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  nVidia Ampere (GA100/GA102/GA104) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 203, 204, 205 ... 328, 329, 330  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.