|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
18.02.2020 12:21:04
|
|
|
| Loll küsimus aga kas RTX2080 Superitel on SLI jaoks silda vaja või mitte?
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006
|
18.02.2020 21:04:35
|
|
|
| Nvlink sli sild vajalik
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Viilutaja
HV Guru

liitunud: 28.07.2002
|
|
| Kommentaarid: 226 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vael
HV Guru
liitunud: 17.03.2013
|
27.04.2020 15:56:53
|
|
|
GN katsetas RTX ja GTX kaartidel RTX sound, FPS drop oli korralik 10%\FPS. Samas on ka tegu beta-ga ning Gtx peal pn twgemist töötava häkiga.
RTX kaartidel oli isegi kasutegur sees, puhastas heli, GTX peal tegi ainult robootiliseks.
Nvidia väljastas proge ainult kriisi tõttu, et kodukontorites saaks inimesed kasutada juba. Muidu oleks veel arenduses vist olnud.
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
27.04.2020 18:40:03
|
|
|
Vael, Ei saa kinnitada, et GTX peal nii kehva on. Võimalik, et GN testis (Noctua Industrial vent otse näkku puhumas) oli lihtsalt worst case scenario. Testisin eile ka ise GTX 1080 ja töötab suurepäraselt. Perf hit on mõttetu kui tegu pole mõne uue multiplayer mänguga. Vanemad MP mängud ei kasutagi kogu GPU jõudlust ära ja Skype, Zoom jne äppides pole niikuinii vahet, kuna miski muu seal GPU ei kasuta.
Ise kasutan ühes vanemas MP mängus mis parimal juhul kasutab 50% GPU. Tavaliselt vähemgi. Samas toimib suurepäraselt filtreerides mu kastis oleva ventikate vuhina välja ja jättes hääle alles. Beeta kohta päris hea. Vaatame mis tulevik toob. Ilmselt keeravad kinni GTX peal jooksutamise. Varundasin moditud installeri ära.
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Bunny
HV kasutaja

liitunud: 02.09.2018
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
0 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
27.04.2020 19:07:20
|
|
|
Ilmselt Tesla/Quadro kaart. Väheusutav, et Gaming kaarti näidatatakse.
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Viilutaja
HV Guru

liitunud: 28.07.2002
|
|
| Kommentaarid: 226 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kotkas1000
HV kasutaja

liitunud: 13.12.2002
|
16.11.2020 18:45:40
|
|
|
Olen ostmas rtx2060 kaarti video monteerimise arvutile. Teises teemas anti soovitus mitte osta gigabyte rtx2060 OC kaarti kuna lärmab hullusti ja läheb soojaks kiiresti. Soovitati 3 ventilaatoriga gaming mudelit kuid paistab, et eestis seda saada ei ole ja kuna on tootmisest maas, siis ei pruugigi tulla enam. Kui ma ei leia seda õiget asja, siis mida soovitate selle asemel vaadata? Masina eesmärk 75% video ja fotomontaaz, vahest arva peab saama hakkama ka cad tarkvara jooksutamisega. Mobo muidu asrock B550M steel legend, prose amd ryzen 7 3700x.
_________________
_________________ Tõlkis: Luule Zavornok
Teksti luges: Malle Peedo |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killhoven
OC`er

liitunud: 05.11.2001
|
16.11.2020 18:58:51
|
|
|
E: vale teema jah
_________________ Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™
viimati muutis Killhoven 16.11.2020 22:42:09, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 409 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
351 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-kasutaja-
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.12.2007
|
16.11.2020 20:08:48
|
|
|
| kotkas1000 kirjutas: |
Olen ostmas rtx2060 kaarti video monteerimise arvutile. Teises teemas anti soovitus mitte osta gigabyte rtx2060 OC kaarti kuna lärmab hullusti ja läheb soojaks kiiresti. Soovitati 3 ventilaatoriga gaming mudelit kuid paistab, et eestis seda saada ei ole ja kuna on tootmisest maas, siis ei pruugigi tulla enam. Kui ma ei leia seda õiget asja, siis mida soovitate selle asemel vaadata? Masina eesmärk 75% video ja fotomontaaz, vahest arva peab saama hakkama ka cad tarkvara jooksutamisega. Mobo muidu asrock B550M steel legend, prose amd ryzen 7 3700x.
_________________ |
Oman seda RTX 2060 OC 6G. Jahutab hästi aga ventilaatorid plärisevad. Hoia heaga eemale Enda juustu viin garantiisse ja vaatab mis saab Võta MSI Ventus XS OC
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kotkas1000
HV kasutaja

liitunud: 13.12.2002
|
16.11.2020 22:37:41
|
|
|
Nojah, eks plaan ongi teine kaart valida. Tahtsin seda kolme ventilaatoriga gaming kaarti kuid need on otsas igal pool. Tõenäoliselt seda ei saagi. Nppd ongi küsimus, et mille peaksin võtma, kuis seda ei leia? Vaatasin juba rtx2070 kaarte kuid need ka paljud out of stock.
_________________ Tõlkis: Luule Zavornok
Teksti luges: Malle Peedo |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
majooro
HV kasutaja

liitunud: 17.02.2011
|
20.11.2020 09:19:10
|
|
|
| Arvutitargas on ju valikut küll. MSI Ventus peaks üsna korralik olema.
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaspar737
Kreisi kasutaja
liitunud: 27.11.2012
|
11.12.2020 16:25:22
|
|
|
Mis Nvidia lõpetas Turing kaartide tootmise, kuigi Ampere saadavust pole ? Vaatan et geizhalsis ainult Quadrodel hea saadavus, RTX 20 seeriat praktiliselt pole.
|
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
49 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hddadhd
HV kasutaja
liitunud: 15.10.2014
|
11.12.2020 17:48:51
|
|
|
| See otsus tehti võibolla juba enne seda kui teadsid, et saadavusega tuleb probleem.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Viilutaja
HV Guru

liitunud: 28.07.2002
|
|
| Kommentaarid: 226 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hddadhd
HV kasutaja
liitunud: 15.10.2014
|
19.12.2020 18:25:53
|
|
|
Päris hea, rtx2060 superite eest plekitakse 300+ used olen näinud lol.
2080Ti product page veidi imelik Graphic Coprocessor GeForce 9800 GTX +
Kahjuks pole kaarti vaja hetkel muidu võtaks 2080ti kohe ligi.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killhoven
OC`er

liitunud: 05.11.2001
|
19.12.2020 19:05:28
|
|
|
Hea leid jah, 2080S on eriti hea neile kellele 500+ on liiast hinnaklass
_________________ Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™ |
|
| Kommentaarid: 409 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
351 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Viilutaja
HV Guru

liitunud: 28.07.2002
|
19.12.2020 19:19:18
|
|
|
Arvestades, et 399eurot peaks olema 3060Ti FE msrp hind ja perf on täpselt sama mis 2080S FE, kuid ei ole saada selle hinnaga neid 3060Ti'sid kohe üldse mitte. Pigem 500 ja peale.
Siis 400eurot ühe parema custom 2080S eest on ikka väga hästi ja tutikana.
_________________ Parim kodukino projektor müügis: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11768241#11768241 |
|
| Kommentaarid: 226 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ignacio
HV kasutaja
liitunud: 14.08.2013
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killhoven
OC`er

liitunud: 05.11.2001
|
19.12.2020 19:56:19
|
|
|
Gaming X Trio on high end mudel, selle 3060Ti varianti me naljalt alla 500 kunagi ei näe. Niiet puhas võit kui HDMI2.1 pole must - samas 4k üle 60Hz niikuinii ei mängi sellega.
ignacio, ma pole küll sage Amazoni kasutaja ja ei tea mida see vinge ostja kaitse mida reklaamitakse reaalsuses tähendab, aga jutt on küll vinge.
_________________ Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™ |
|
| Kommentaarid: 409 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
351 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raidov
HV kasutaja
liitunud: 21.10.2005
|
19.12.2020 20:01:52
|
|
|
| Suht kindel, et mingi petuskeem. Juba selle järgi, et kogus on põhimõtteliselt piiramatu ja lisaks hind ning mingi suvaline müüja. Praegusel ajal 22tk vabalt ostetav - parem hoidke eemale.
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Viilutaja
HV Guru

liitunud: 28.07.2002
|
19.12.2020 20:22:29
|
|
|
Tegin kindluse mõttes kõne Hispaania Amazoni.
Sealt öeldi, et niikaua kui kõik tehingud tehakse läbi Amazoni platvormi (ei kanna otse Paypaliga müüjale jne), siis katab Amazon sinu tagumikku.
See muidugi ei tähenda, et praegune diil ei võiks skämm olla. Võimalik, et ongi
Edit: tühistasin ära. Isegi kui on kaitstud, siis tähendab et pean olema mingi aja selle papita, kui tagastamise protsess käima läheb.
Hetkel peaks olema 48H aega müüjal tühistada panga broneering, kui nad seda ei tee siis Amazon võtab asja üle. Nii mulle suppordist öeldi kui helistasin.
_________________ Parim kodukino projektor müügis: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11768241#11768241 |
|
| Kommentaarid: 226 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kasutaja36
HV vaatleja

liitunud: 10.08.2011
|
21.12.2020 19:38:21
|
|
|
| kaspar737 kirjutas: |
Mis Nvidia lõpetas Turing kaartide tootmise, kuigi Ampere saadavust pole ? Vaatan et geizhalsis ainult Quadrodel hea saadavus, RTX 20 seeriat praktiliselt pole. |
Isegi Nvidia ise ei paku enam FE kaarte Soome lehel vähemalt. Enne Ampere oli perioodiliselt iga nädal stockis, mingi aeg küll non-Superid kadusid ära(peale 2080Ti) aga nüüd kõik out of stock.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Le Inc
HV Guru

liitunud: 06.09.2002
|
01.02.2021 10:03:36
|
|
|
| Väike vahepala. Vaatan et 3060ti müüakse ~800 €. Umbes kuu tagasi sai computeruniversist ~520 € Gainwardi Ghost kätte. Sihukest värki väga tihti ei näe.
|
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
der hammer
HV Guru

liitunud: 05.10.2004
|
14.02.2021 01:15:26
|
|
|
Jaa nüüd liiguvad ka Turingu kaardid HV's üle msrp mis on päris absurdne olukord. Nädal aega üritanud cyberpunki jaoks mingit dlss kaarti skoorida, aga mineritest munajoodikud on HV vallutanud ja oma OKOKOK'ga kohe platsis.
Kui sa tunned ennast minu viimases lauses ära, siis ma tahan öelda et ma vihkan sind ja ma loodan, et krüpto crashib üleöö.
_________________ Tere. |
|
| Kommentaarid: 149 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
14.02.2021 01:19:29
|
|
|
| Tomorrow kirjutas: |
| Ise sain kasutatud 2080 Ti 720€ eest siit foorumist. Lisaks 380W BIOS peal. Rohkem VRAM kui 3070 ja sama jõudlus. Olen rahul. |
Pole sel Turingul veel häda midagi, 2080Ti mängib 3440x1440 peal veel ära kõik mis vaja.
Mis BIOS sul seal jooskeb, kui saladus pole?
_________________ ...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen! |
|
| Kommentaarid: 236 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dohc-48v12
Aeg maha 1p

liitunud: 28.07.2008
|
14.02.2021 04:15:03
|
|
|
| der hammer kirjutas: |
Jaa nüüd liiguvad ka Turingu kaardid HV's üle msrp mis on päris absurdne olukord. Nädal aega üritanud cyberpunki jaoks mingit dlss kaarti skoorida, aga mineritest munajoodikud on HV vallutanud ja oma OKOKOK'ga kohe platsis.
Kui sa tunned ennast minu viimases lauses ära, siis ma tahan öelda et ma vihkan sind ja ma loodan, et krüpto crashib üleöö. |
Ära vihka, vihkamine ei vii mittekuhukile. Mõtle parem nii et kui boom läbi siis saad endale lubada kommi raha eest igast kaarte.
Paistab et saan enda r9 390x-st lahti 220€ eest, ja saan hambaarstile minna tänu sellele. JAh vähe küsisin aga ei hakka ka 300+€ vana kaarti eest küsima.
_________________ Ime tala, Nagu ime kepike.
Siga armastab muda, aga mudane siga armastab puhast aset!
Miks ADMIN Anti112 ambusib mind? andis 1p cooldowni aga ma ei saa peale selle enam mitteühtegi postitust teha! üks päev ei kuid! |
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
0 :: |
85 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
14.02.2021 13:24:05
|
|
|
miks just see bios?
kui õigesti mäletan, siis 2080ti-l olid olemas ka mingid veel kõrgema limiidiga biosed, galaxi omad vist.
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
14.02.2021 13:58:38
|
|
|
| Tomorrow kirjutas: |
| Etz kirjutas: |
| Tomorrow kirjutas: |
| Ise sain kasutatud 2080 Ti 720€ eest siit foorumist. Lisaks 380W BIOS peal. Rohkem VRAM kui 3070 ja sama jõudlus. Olen rahul. |
Pole sel Turingul veel häda midagi, 2080Ti mängib 3440x1440 peal veel ära kõik mis vaja.
Mis BIOS sul seal jooskeb, kui saladus pole? |
https://www.techpowerup.com/vgabios/204557/kfa2-rtx2080ti-11264-180910 |
Huvitav, kas see mu MSI Ventus OC peale kah istub...
Jahutuse pärast ma ei põe, istub vee all naguinii ja hetkel üle 60C ei lähe ühestki asendist...
_________________ ...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen! |
|
| Kommentaarid: 236 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
16.02.2021 10:18:27
|
|
|
| londiste kirjutas: |
miks just see bios?
kui õigesti mäletan, siis 2080ti-l olid olemas ka mingid veel kõrgema limiidiga biosed, galaxi omad vist. |
Galax omad on jah 450W ja üks on isegi 2000W (unlimited pmst)
Samas jumal teab mis see ühilduvus on ja teine asi on 450W ära jahutada õhkjahutusega. 3090 näitekl on see võimalik aga mitte lihtne ega odav. Ideaalselt peaks 400W+ juba vee all olema.
Lisaks ref pcb vs custom.
Pole päris nii, et lased aga lebolt peale suurima liimiga BIOS-i ja ongi püss valmis.
_________________ Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846 |
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Reisengof
Kreisi kasutaja
liitunud: 19.12.2015
|
20.02.2021 22:57:22
|
|
|
Norras poes 3070 kaardid kohapeal olemas 8 tk, käisin täna huvipärast küsimas saadavust 730 eur tk. Võib olla saadavad eesti ka. Komplett.no
_________________ Kui olen OK hinna pakkunud ja vastatakse,et müüdud juba saab koheselt negatiivse. |
|
| Kommentaarid: 98 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marko
HV Guru

liitunud: 06.02.2003
|
28.02.2021 18:12:54
|
|
|
| Viilutaja kirjutas: |
Arvestades, et 399eurot peaks olema 3060Ti FE msrp hind ja perf on täpselt sama mis 2080S FE, kuid ei ole saada selle hinnaga neid 3060Ti'sid kohe üldse mitte. Pigem 500 ja peale.
Siis 400eurot ühe parema custom 2080S eest on ikka väga hästi ja tutikana.  |
no tahaks loota, et nüüd kus turg kukub tekib võimalus sellise hinnaga mõni isend (3060ti) ka saada lõpuks
kohalikud skalperid pole vist veel maa peale tagasi jõudnud, vaadates müügifoorumisse...
|
|
| Kommentaarid: 178 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
161 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
28.02.2021 20:21:13
|
|
|
Ilmselt mul siis vedas, et 1080 > 2080Ti upgrade läks mulle maksma 190€
2080 Ti maksis 720 fooorumis
1080 sain müüdud 375 eest
lisaks veel 125 kahe kiti mälude eest ja 30 sõbralt IT abi eest.
Kogukulu 190
Kui ma viitsiks kaevandamisega jamada, siis saaks ka selle 190 veel tasa teha aga ausalt ma ei viitsi. Kunagine kogemus foldiguga ütleb, et consumer elektroonika pole mõeldud 24/7 käima. Isegi kui see mitu aastat käib ja on undervolditud/jahutatud, siis kogu toote eluiga see ilmselt siiski vähendab.
_________________ Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846 |
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
28.02.2021 20:23:22
|
|
|
| marko kirjutas: |
| Viilutaja kirjutas: |
Arvestades, et 399eurot peaks olema 3060Ti FE msrp hind ja perf on täpselt sama mis 2080S FE, kuid ei ole saada selle hinnaga neid 3060Ti'sid kohe üldse mitte. Pigem 500 ja peale.
Siis 400eurot ühe parema custom 2080S eest on ikka väga hästi ja tutikana.  |
no tahaks loota, et nüüd kus turg kukub tekib võimalus sellise hinnaga mõni isend (3060ti) ka saada lõpuks
kohalikud skalperid pole vist veel maa peale tagasi jõudnud, vaadates müügifoorumisse... |
mitu rtx seeria kaarti sa arvutitargast leiad? Minerid pole ainsad huvilised.
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Auron
HV Guru

liitunud: 19.08.2003
|
28.02.2021 21:46:16
|
|
|
| pots4t4j4, ükski mõistusega inimene RTX seeriat selliste hindadega ei osta va. kui tõesti raha niipalju on, et paar tonni on samaväike raha kui suvalisele inimesele paar kümpi.
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
01.03.2021 02:08:06
|
|
|
Paar tonni peab olema samaväike kui teistele mõned sotid. Ja sellised tegelt juba jagub. Vaata siinseid või välismaiseid foorumeid, nii on.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marko
HV Guru

liitunud: 06.02.2003
|
01.03.2021 02:43:41
|
|
|
Ma ei näe piirangut, et peaks ainult arvutitargast ostma, kui üle euroopa on kaardi saatekulu enamjaolt mõistlik. Siin kohapeal on mõned pre-made komplektid, kus ei küsita "tonn" rtx2060 eest, kui sa mängida tahad. Saad kogu masina 1k eest - kartulisaluunist näiteks legion t5
Minu "tahaks loota" oli mõeldud selles liinis, et kui kaevurite ja ilmselgelt sellest tulenevalt ka scalperite nõudlus kukub koos (krüpto)turgudega, siis jõuavad need kaardid lõpuks "letil" tavakodanikke oodata ja hinnad taastuvad. See, et praegu botid droppe käigult haaravad on ju imeline, aga see, et kaarte omakorda järelturul 3x raha eest müüakse ei tähenda, et selle raha eest kõik neid ostma peavad. (mis omakorda ju pidurdab hindade taastumist normaalsele tasemele, ehk siis mängurid kes vähegi suudavad uue kaardi ostuga kannatada võiksid oodata)
Reaalselt oli sügisel veel kaarte saada RRP eest.
Mõni 1080ti ja 2060 on hiljuti HV-s üsna okei hinnaga liikunud, ehk saab suve alguseks ka 3060ti mõistliku summa eest.
Samas muidugi Nvidia võib ju loota, et keegi nende driver-based nudimist lahti ei muugi, eks see vaid aja küsimus tõenäoliselt. See mängib muidugi rolli alles siis kui krüpto jälle rallima hakkab, mitte enne.
|
|
| Kommentaarid: 178 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
161 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
01.03.2021 11:43:31
|
|
|
| marko kirjutas: |
See mängib muidugi rolli alles siis kui krüpto jälle rallima hakkab, mitte enne.
|
ETH maksab endiselt 1200+ euri tükist ning hind on kaevurite jaoks enam kui vastuvõetav. Ma saan aru, kui mündi hind oleks käinud alla 200.- peale, siis võiks mingist kukkumisest rääkida, aga momendil trükivad GPU'd endiselt toorelt raha
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
High-Q
HV Guru

liitunud: 11.11.2001
|
01.03.2021 16:49:29
|
|
|
| kui värk alla 500 eetritugriku eest ei kuku, siis ei muutu suurt midagi. võibolla 600-700 juures ehk päris pimesi kõik-mis-liigub-ja-hingab ostmisele ei lähe, aga keegi oma kaardikesi veel kindlasti dumpima ei hakka.
|
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marko
HV Guru

liitunud: 06.02.2003
|
06.03.2021 21:27:30
|
|
|
heh heh ega jah nalja pole, AT müüb nüüd ka tavalisi 3060 kaarte 900euriga... kui otse tootjalt ei saa siis ongi hind nagu tänaval, sest vahendajad ja tarneahel. Eks jälgime kui kiirelt need letilt kaovad siis kah
Kuigi alles mõned kuud tagasi oli 3060ti veel 600 ringis... mnjah kui see defitsiit ei lõppe ja krüpto meeletut kukkumist ei tee siis saab terve suve veel 1660superiga nautida.
|
|
| Kommentaarid: 178 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
161 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KrisVr
HV Guru
liitunud: 27.08.2008
|
08.03.2021 08:53:01
|
|
|
Tundub et septembris Soomes Jimm's tehtud tellimus pandi täna posti. Lõpuks!
ASUS Tuf RTX3080 OC, 760€. Täna samas poes hind 1399€
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|