Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  Telerite üldteema vol. 2 (Küsitlus: Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 278, 279, 280 ... 387, 388, 389  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?
Alla 1 aasta
11%
 11%  [ 43 ]
1-3 aastat
34%
 34%  [ 131 ]
4-6 aastat
24%
 24%  [ 94 ]
7-10 aastat
16%
 16%  [ 63 ]
11-13 aastat
7%
 7%  [ 28 ]
14-16 aastat
3%
 3%  [ 14 ]
17-20 aastat
1%
 1%  [ 4 ]
Üle 20 aasta
1%
 1%  [ 5 ]
hääli kokku : 382

autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
dex
HV veteran
dex

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.12.2020 12:17:24 vasta tsitaadiga

icon_smile.gif kui Sa nüüd plasma asemel LCD koju tood, siis tabab Sind esimesel õhtul pimedas telekat vaadates suhteliselt suur ja ebameeldiv üllatus. Soovitan mõne sõbra pool enne järgi vaadata, et kas Sa ikka tahad seda teha. Poes päevavalgel ei ole see vahe nii suur, kui kodus pimedas oma silma järgi paika aetud pildis.
_________________
Süümi, juumi, makkami ja kui tüüle nakkami...
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
infect
Kreisi kasutaja
infect

liitunud: 02.10.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.12.2020 12:18:03 vasta tsitaadiga

oliver. kirjutas:
infect kirjutas:
m0z41ek kirjutas:
Kordamine on tarkuse ema - milleks mulle 1K+ hinnasildiga televiisor, kui ma mõned korrad nädalas istun konsooli taga ja paar filmiõhtut veel sekka? Mitte ühtegi muud funktsiooni mul pole plaanis kasutada. Eesmärk oli lihtsalt saada mõnus mängukogemus ja ma usun, et vana plasmateleriga võrreldes on see piisav samm edasi. Flex oli vaid näitlikustamiseks - pole vaja suruda OLED telekat nagu see oleks ainus variant.

End of story, aitäh kaasamõtlemise eest.


Tubli! Sul on mõistus icon_biggrin.gif !
Siin mõnel ongi OLED ainukene variant ja räägib sellest ainult.

https://www.cnet.com/news/samsung-oled-quantum-dot-hybrid-could-challenge-lg-for-tv-supremacy/
Läheb paar aastat mööda ja polegi ehk OLED enam kõige parem. Usu mind, ei loobu need OLED fanaatikud ikkagi selle promomisest, sest see tähendaks kaotust.
Sama olukord on pea igas ühiskonna aspektis praegu, poliitiliselt või mitte.


Ära peksa segast.
Inimesed, kes soovitavad OLEDi, ei tee seda fanatismist, vaid tegu on lihtsalt parima tehnoloogiaga, mis hetkel turul, võrdlemisi mõistliku hinnalisa eest.
Kui Samsung suudab lõpuks välja tuua konkureeriva tehnoloogia, mis pole vaid kuuekohalise summa maksev 110" monstrum, vaid hinna ja omaduste suhtelt igati okei,
siis hakatakse soovitama jällegi toda.
Tuua teleriteemasse sisse poliitika ja fanatism on ikka täiesti jabur.
Siinsed soovitused on pigem ikka olnud objektiivsed - kui keegi räägib, et 4k@120hz on väga oluline aspekt ning teisalt tuuakse mustvalgelt välja, palju ühega selle puhul võidab, teisega kaotab,
siis kehvema variandi valimise eest saab sinult kiita, et "tubli, sul on mõistus!".


Ära peksa segast.

Inimene ei vaja 2000€ telekat 2-3h teleka kasutuseks. 50% juurde maksmine ei ole "mõistlik hinnalisa".
Minu näide oli ilmestamiseks, et küll tuleb uus asi ja fanatid ei loobu. Aitäh seda näitamast.
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oliver.
HV Guru

liitunud: 05.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.12.2020 12:20:34 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Ära peksa segast.

Inimene ei vaja 2000€ telekat 2-3h teleka kasutuseks. 50% juurde maksmine ei ole "mõistlik hinnalisa".
Minu näide oli ilmestamiseks, et küll tuleb uus asi ja fanatid ei loobu. Aitäh seda näitamast.


Mis mõttes ei loobu? Kus see uus asi poes müügil on? Sinu näide ei ilmesta ega päde.
Kuidas sa ühtäkki 2000€ summani jõudsid? Ja 50% lausa?
Kommentaarid: 280 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 239
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
m0z41ek
HV vaatleja

liitunud: 16.12.2020



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.12.2020 12:42:51 vasta tsitaadiga

oliver., Kui me ei räägi BX seeriast vaid ikka CX - mis on tippude tipp, siis on tõesti tegu suurusjärk 50% hinnalisa. Mis puudutab seda varasemat "hea hinna" juttu, siis see oli klienditeenindaja suust, mitte minu arvamus. HV foorumit olen mõnda aega jälginud, pole vajadust olnud sõna võtta = pole vajadust kasutaja jaoks. See, et nüüd televiisori ostuks kasutaja tegin - ma olen tehnika alaselt võhik, seega tahtsin nõu. Küll aga samaaegselt viisin end aina enam kurssi selle teemaga ja sain rohkem aru oma vajadustest - kuna mul pole vaja high-end telekat siis panin endale ka hinnapiiri, et üle 1K ei maksa.

Ütlen ausalt, et ma võib-olla tõesti ajan taga valesid andmeid, tehnilisi aspekte (a la HDMI 2.1) ning minu vajadustele vastaks palju teisi telereid kui see Sony. Nüüd aga on valik (õnneks, sest see teema juba veidi overwhelming võhiku jaoks) tehtud ja jääb üle neid hapusid viinamarju nautida.

Ma ei tee OLED-i maha, vaid pigem üritan selgeks teha, et minu vajaduste jaoks on see liiga "huippu äge".

Kas keegi valgustaks mind nüüd selle osas, et mis mind ees ootab plasmalt üle minnes LCD-le? Kaks kommentaari selles vallas tehtud.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oliver.
HV Guru

liitunud: 05.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.12.2020 12:50:37 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Kas keegi valgustaks mind nüüd selle osas, et mis mind ees ootab plasmalt üle minnes LCD-le? Kaks kommentaari selles vallas tehtud.


Teen kolmanda - kunagi ammu läksin keskklassi plasma pealt üle kõrgema seeria LCD peale. Plasma pilt oli parem.
Tehnoloogiliselt tulenevatel põhjustel olekski loogiline samm plasma->OLED.

Ehk olekski BX olnud õige valik? Musta reede ajal oli neid müügil ka hinnaga 999€, võimalik, et tuleb veel selliseid pakkumisi.


viimati muutis oliver. 18.12.2020 12:51:15, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 280 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 239
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dex
HV veteran
dex

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.12.2020 12:50:38 vasta tsitaadiga

https://www.cnet.com/news/plasma-vs-lcd-which-is-right-for-you/

Kehvem vaatenurk, kehvem liikuv pilt (eriti just sport, korvpall, jalka jne), kehvem kontrastsus. Mind ennast häirib LCD juures kõige rohkem, et LCD taustavalgus kuvab äärtest ja nurkadest läbi (eriti hullult IPS ekraanitüübi puhul). No näiteks kui vaatad mustade ribadega 21:9 filmi, siis on see läbikumav helendus eriti vastik.

Laias laastus plasma ja OLED on sarnased ja LCD sõltumata sellest, kas on IPS ekraan või VA ekraan on erinevad.

Mina ei ütle, et osta see või teine. Ma soovitasin minna ja vaadata mõne sõbra puhul, et kas Sind need asjad häirivad. Mõnda lihtsalt ei häiri ja siis on kama kaks, millise teleka ostad.

_________________
Süümi, juumi, makkami ja kui tüüle nakkami...
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.12.2020 12:54:56 vasta tsitaadiga

andreL kirjutas:
Oleme realistid, kui palju konsooli mänge reaalselt native 4k @ 120hz on? Kui ainult konsool XH90 taha panna, siis ilmselt kaugemalt ei tee mingit vahet. Aga kui kasutad seda juba võimsama PC taga, siis on jutt teine.

Mõtlesin isegi seda. Hea kui 60fps stabiilselt saab. icon_rolleyes.gif
Kui kuskil konsooli menüüdes liikuda jms, siis kõik tekst ja väiksemad detailid udused selle Sony teleriga (üle 60hz kasutades).

_________________
17/1/2023, Scart: "Selle sajandi senise möödunud aja üks suuremaid skandaale on hetkel lahti rullumas..."


viimati muutis SKG 18.12.2020 13:01:24, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002




sõnum 18.12.2020 12:56:17 vasta tsitaadiga

Kui sul on pildist savi siis nah sa seda 888€ lcd omale ostad ? 55" lcd algavad seal 333€ juures vahet ju pole mis pilti telekas näitab aga kui sa juba sinna 888€ juurde jõudsid oma valikuga siis nagu võiks eeldada ajad taga ka paremat pilti?

viimati muutis pots4t4j4 18.12.2020 12:58:10, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 488 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 396
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003




sõnum 18.12.2020 12:56:22 vasta tsitaadiga

m0z41ek kirjutas:
Kas keegi valgustaks mind nüüd selle osas, et mis mind ees ootab plasmalt üle minnes LCD-le? Kaks kommentaari selles vallas tehtud.
Mul oli ka kunagi plasma. See läks katki, asendus sama suure LCDga, mis oli olemas, aga seisis. Pilt oli väga palju halvem. Paar nädalat kannatasin ja siis ostsin uue plasma, aastate pärast müüsin plasma maha ja ostsin 15” suurema OLEDi. Nüüd võib täitsa rahul olla.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003




sõnum 18.12.2020 13:13:00 vasta tsitaadiga

infect kirjutas:
https://www.cnet.com/news/samsung-oled-quantum-dot-hybrid-could-challenge-lg-for-tv-supremacy/
Läheb paar aastat mööda ja polegi ehk OLED enam kõige parem. Usu mind, ei loobu need OLED fanaatikud ikkagi selle promomisest, sest see tähendaks kaotust.
Sama olukord on pea igas ühiskonna aspektis praegu, poliitiliselt või mitte.
paari aasta pärast pole oled kõige parem ja siis link oledile?

aga selle arutelu algatajale - just plasma pealt üleminekul võivad oled vs lcd vahed märgatavamad olla kui muidu. kontrastsus ja must värv on oledil sarnased tugevused plasmadega.
tõsi on, et kõige-kõigem pole hädavalik ja ka oma vajaduste järgi lihtsama ja odavama lahendusega läbi ajamine on kiiduväärt.

konkreetselt oledi puhul on paneel kõigil sama, olgu see siis bx, cx või midagi kallimat. mis võib cx poole kallutada on, et seal on veidi (ja tõesti vaid veidi) parem pildiparandustehnoloogia. sealt edasi on veel kallimaid mudeleid ka aga pildis enam sisulist vahet ei tule.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 238 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 213
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
andreL
HV kasutaja
andreL

liitunud: 25.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.12.2020 13:28:52 vasta tsitaadiga

Aastatel 2010-2013 kasutasin LG plasmat, ma ei mäleta täpsemat mudelit. Aga tollel hetkel sai selle 700 euroga Prantsumaalt tellitud, ning ma olin ostuga ülimalt rahul. Pärast seda oli paus, kuna reisisin maailmas ringi ja uue teleka ostsin alles 2017 aasta, selleks oli Sony LCD Ips ekraaniga edge lit telekas. Pilt oli lihtsalt nii jube, et ei kannatanud suurt midagi vaadata.
Kuid nüüd sai proovitud XH90 telekat ja pilt on viisakas, aga kohe kui natuke väikese nurga alt vaatasid ekraani, muutusid värvid ja hakkas taustavalgus läbi ekraani lekkima, ning nägi rohkem local dimmingu glowd ümber ereda objekti. Kuid kui 100% otse teleka ees olla, on pilt väga aus. Paraku mina aga vaatan telekat tihti nurga alt, seega sai see suurelt saatuslikuks, ning liikusin OLED tehnoloogia peale.

Oleme ausad, LCD on vana tehnoloogia, OLED on tänase päeva seisuga tipp tehnoloogia. Mina isiklikult ei saa vaadata mööda LCD puudujääkidest, kui ma tean et turul on tehnoloogia, mis on lihtsalt niivõrd parem. Päeva lõpuks maksta see preemium juurde, ei ole pikas perspektiivis minu jaoks probleem, see annab mulle südamerahu.
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.12.2020 13:29:42 vasta tsitaadiga

See samsungi Qned vms , seda ei näe me tükk-tükk aega. See 2 aastat on ka üioptimistlik prognoos, mis reaalsuseks suure tõenäosusega ei saa.
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
smoolae
HV kasutaja

liitunud: 17.03.2017



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.12.2020 13:31:35 vasta tsitaadiga

Kui LCD'l normaalselt toimiv FALD (+ piisavalt tsoone) ja VA paneel, siis "black bar"id filmidel täitsa kenasti mustad icon_smile.gif .
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002




sõnum 18.12.2020 13:44:36 vasta tsitaadiga

OLED vs samsa lipulaev Q90R

Spoiler Spoiler Spoiler


Q70R täiega tahaks sellist bloomi, mm kvaliteet

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 488 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 396
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
m0z41ek
HV vaatleja

liitunud: 16.12.2020



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.12.2020 13:45:19 vasta tsitaadiga

Aitäh kõigile väga asjalike vastuste eest! Sain hommikul teavituse, et "Tellimus on edastatud kullerile." - seega veidi hilja tühistada ja edasi analüüsida. Kui nüüd peaks välja tulema, et pole ikkagi rahul selle Sony-ga, siis 14 päeva peaks olema tagastusõigus - saab väheke kooliraha makstud ning ikkagi OLED suunas vaadatud.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002




sõnum 18.12.2020 13:47:19 vasta tsitaadiga

Ei võta vastu lihtsalt tellimust lased kulleril tagasi saata.
Kommentaarid: 488 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 396
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.12.2020 14:09:32 vasta tsitaadiga

m0z41ek kirjutas:
Aitäh kõigile väga asjalike vastuste eest! Sain hommikul teavituse, et "Tellimus on edastatud kullerile." - seega veidi hilja tühistada ja edasi analüüsida. Kui nüüd peaks välja tulema, et pole ikkagi rahul selle Sony-ga, siis 14 päeva peaks olema tagastusõigus - saab väheke kooliraha makstud ning ikkagi OLED suunas vaadatud.

Mis LG-l viga oli?

_________________
17/1/2023, Scart: "Selle sajandi senise möödunud aja üks suuremaid skandaale on hetkel lahti rullumas..."
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
m0z41ek
HV vaatleja

liitunud: 16.12.2020



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.12.2020 15:07:57 vasta tsitaadiga

Koostekvaliteet silmnähtavalt lahjem ning igasugu review uurides on pildikvaliteet samuti kehvem. Ütle nüüd, et ehk LG oleks olnud parem valik, kui vajadused pole niivõrd nõudlikud...
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg maha 1p
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.12.2020 17:56:23 vasta tsitaadiga

Pole teleka puhul IPS taga olnud, ent VA omanikuna ütleks, et mustadega probleeme pole, kohati on WTF mustade stseenide puhul nagu ekraan oleks välja lülitatud.
Arvuti taga samas pigem IPS.

Kaua need praeguse gen-i OLED-id väljas on, et igasugu burn-in-i välistada saab, jne.?

_________________
Kommentaarid: 195 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 181
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Snaxez
Kreisi kasutaja
Snaxez

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.12.2020 18:04:20 vasta tsitaadiga

LG Display tuleb järgmine aasta välja 83" OLED paneeliga ja väidetavalt tahavad ka ületada 1000nits piiri.

Link
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
Aeg maha 1p
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002




sõnum 18.12.2020 18:13:28 vasta tsitaadiga

Oh kena roast siin täna. Lambise teleka pärast ei tasu närvi minna. Nagu öeldud ei ole see nr 1 asi kodus ja iga inimese asi mis endale võtab. Ostsin 1100ga 2a tagasi 55" qledi, oleks võinud osta 500 eest tavalise ja täna juba järgmise 500 eest 65" lcd. Pole vahet kas suure paugu teooria ja AK tuleb mul kalli või odava ekraani pealt
_________________
People have been calling for a month and we've been sold out for a week or so.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg maha 1p
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.12.2020 18:19:47 vasta tsitaadiga

Ma ka väga ei saa aru inimestest, kes ei mõista, et see, et raha on, ei tähenda, et peaks seda kulutama.
Täiesti okei on endale panna rahaline piir, millest rohkem ei näe mõtet maksta, sest raha võib olla paremas kasutuses...

Juhul kui tahta öelda, et peaks midagi muud tegema, siis võiks pigem tuua alternatiivi konkreetsemalt välja, st. tootena, koos ostukoha ja konkreetse hinnaga ning selgitama, miks just seda teed minema peaks.
Arvaks, et 10% on okei kõikumine eniveis, 20% olulise erinevuse puhul, ent sealt edasi tuleb ikkagi mängu see, palju sel mõtet. Samas kui ostad 10-ks aastaks nt. (plasma pealt tullakse ju), siis võib olla mõtet ka nt. 30% juurde panna, et seda ikka 10 aastat hea meelega kasutada, mitte a'la 3-4 pärast uut vajada, sest oled massides icon_lol.gif

Praegu ju lihtne, tooge mõistlik alternatiiv koos põhjustega:
m0z41ek kirjutas:
tellimus Sony Centerisse sisse - 846 eurot ja tasuta transport.


Eeldusel, et TV ei ole mingi pidevalt kasutuses olev asi.

_________________
Kommentaarid: 195 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 181
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003




sõnum 18.12.2020 18:20:31 vasta tsitaadiga

rmc kirjutas:
Kaua need praeguse gen-i OLED-id väljas on, et igasugu burn-in-i välistada saab, jne.?
mida pead praeguse geni all silmas?
mu 2015 mudeliaastast pärit oled on minu käes olnud kuu aja pärast 4 aastat. enne on ühe teise HV-lase kodus mõnda aega. image retentionit olen näinud, telekas parandab ise ära. burnin-i ei ole. see peaks olema mudel ajast, kus veel image retentioni ja burnin-iga nii aktiivselt ei tegeletud, asju tuli firmware updatega omajagu hiljem.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 238 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 213
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg maha 1p
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.12.2020 18:27:31 vasta tsitaadiga

londiste, kasutustunde ka näitab? Vaatad kanaleid ka (staatilised märgid)?
_________________
Kommentaarid: 195 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 181
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003




sõnum 18.12.2020 18:29:52 vasta tsitaadiga

ei ole kasutustunde vaadanud. peaks üles otsima, kus neid näitab.
väga palju vatti ei ole võib-olla kokku saanud kuigi viimastel aastatel on päris palju taustaks telekat mänginud, eelkõige eesti kanaleid.

edit:
rmc kirjutas:
Mis mudel?
ef950v oli vist
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!


viimati muutis londiste 18.12.2020 18:43:07, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 238 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 213
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  Telerite üldteema vol. 2 (Küsitlus: Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 278, 279, 280 ... 387, 388, 389  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.