Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Cyberpunk 2077 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 18, 19, 20 ... 43, 44, 45  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
wirx
HV Guru
wirx

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.12.2020 12:50:53 vasta tsitaadiga

Ma pole seda spawnimist muidu täheldanud, kui ainult väga kiiresti linnas sõites. Siis kaugemad autod tekivad teele, niiet see võib kõik ollagi jõudluses kinni, ehk siis CPU ei suuda ette anda, kui kiirelt liigud. Ma tegelikult pole väga ka suuremaid graafilisi clitche näinud, võibolla on see ka põhjustatud arvuti võimsusest? Poole tunni jooksul mängus heal juhul 1 jääb silma, kindlasti mingeid väiksemaid nihkes asju on siin-seal, aga neid ei märka, kui just ekstra otsima ei hakka. Eks mäng ka värske, alles 1 uuendus on tulnud.
Cyberpunkis on ikka väga suur map, annab ühest otsast teise sõita, Watchdogis palju aeglasemate autodega jõuab ikka kiirelt ühest servast teise. AGA kui Watchdogis on 1-2 korrusest ülespoole minnes lihtsalt maja katused, siis Cyberpunkis käib väga mitmel tasandil vilgas elu. Eks mõlemad on head mängud, Cyberpunk meeldib siiski tunduvalt rohkem.

Testisin ise ka ära selle GPU ja RAM fixi, 0 vahet, aga jätsin ikkagi fixiga variandi peale icon_smile.gif

_________________
Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla!
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.12.2020 13:00:13 vasta tsitaadiga

Konsoolid peaks juba niigi hea vihje andma, et see, mis kastis peidus, mõjutab antud mängu puhul mängukogemust ikka väga suurel määral ehk see mäng skaleerub erineval raual (allapoole) üsna viletsasti icon_rolleyes.gif
_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HPN
HV veteran
HPN

liitunud: 26.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.12.2020 13:05:41 vasta tsitaadiga

Minule pole ükski nendest nö "fixidest" suurt juurde andnud. exe-faili hex editior'iga mudides sain CPU koormust ühtlasemaks, kuid kaadreid sekundis sellega juurde ei tulnud (äärmisel juhul 1-2, aga keskmine fps jäi konkreetses piirkonnas, kus testisin, samaks).

Üldiselt fps pendeldab mul peamiselt 50 sees, vahel käib ka 40 sees ära (mängin 4k DLSS+RTX custom settings). G-sync teeb oma tööd ja asi on mängitav, kuid silmaga saab ikkagi aru, et päris õige see asi ei ole. Olen nii mõnegi bugi/glitchi otsa sattunud. Lisaks on mingi teema, et tänaval suvaliste NPC-dega rääkides, neil kolmel juhul viiest suu ei liigu, ja teatud hetkedel muutuvud tänavad pea inimtühjaks, aga kui seina või taevast natuke aega jõllitada ning peale seda tegelasega ümber pöörata, siis ühtäkki on tänavad rahvast täis. Pop-in on samuti häiriv, aga kas see ei ole paljuski DLSS-i süü (just tekstuurid, lisaks üldisele pikslite värelusele)? Lootsin mängust midagi enamat. Lootsin/eeldasin CDPR-ist midagi enamat (eriti arvestades, kui palju arendusaega ja raha siia mängu maetud on). Jätan hetkel mängimise pooleli ning ootan esimesed suuremad paigad ära. Suutsin 8 aastat oodata, suudan ka need mõned kuud patche oodata.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
andreL
Kreisi kasutaja
andreL

liitunud: 25.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.12.2020 13:22:38 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flake
HV veteran

liitunud: 01.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.12.2020 13:44:42 vasta tsitaadiga

timmitud sätungitel saan 3440x1440 reso peal about 100fps kätte. Kohati veidi üle, kohati veidi alla.

kõik sätted põhja, RT psycho peale, siis on fps 45 kandis
kui RT ultra peale tõmmata ja kõik muud heeblid põhjas siis fps 55-60 vahel.
RTX3080/AMD 5600x/32GB 3200mhz CL16 mälud ja mäng nvme peal.

Läbimängul crashid ja mõni jama loen GPU undervolti süüks, .806V ja 1800mhz kohati ei meeldinud mängule. Võtsin nüüd UV maha ja lasen nii prose kui ka gpu stock kelladega ja kõik ülitimm

_________________
..||..
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
High-Q
HV Guru
High-Q

liitunud: 11.11.2001




sõnum 15.12.2020 15:40:57 vasta tsitaadiga

püstolid, eriti revolvrid on tõesti katki.
panin just 50K tugrikuid legendary overture revolvri peale, saab ühelt vendorilt (statsid on randomiga, tasub 24h oodata ja uuesti vaadata). Maailmas on see leitav ka, aga ainult üks kord ja leid sõltub minu teada sinu levelist.
koos crit modiga on minu omal 53% crit chance icon_lol.gif ja +75% crit damage. Chari baas crit chance on kuskil 35% ringis ja arvestedes lvl3 pistol crit perki, siis ongi 100% käes. GG.

koos silenceri ja sneak damage ja muude kraamidega kõmmutab juba praegu üle 12K laks, kuigi ma alla level 20-ne ja reflex vist alles level 9 kandis.

vendor, kes müüb:
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killhoven
OC`er
Killhoven

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.12.2020 15:42:22 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™
Kommentaarid: 409 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 351
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.12.2020 15:59:55 vasta tsitaadiga

Osasid armoreid ja relvi saab ka "lõpmatult" upgradeda. Pole just keeruline saada 200 armor keha ja püksid, 100 armor saapad ja müts alles level 5-6 ning samuti mingi 2.5k/dps pesapallikurikas.
_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Zonerman
HV veteran
Zonerman

liitunud: 03.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.12.2020 16:57:50 vasta tsitaadiga

Ma suutsin eile oma chari korralikult sõidutee alla saada ja sinna kinni jääda. Save ja load ei aidanud, pidin eelmisest autosave'ist uuesti tegema.
Juhtus see nii, et olin kimamas motikaga ristmikule, ning külje pealt tuli üks suurem kaubik täiega sisse. Lendasin läbi selle kaubiku ja jäin sinna kuidagi vahele kinni ja jägmine hetk peale pauku olin tee all. natuke liikudes edasi jäin täiesti kinni.

Mingit viga ma ei saanud ja full health jäi alles. Ehk siis collision object detection on siin mängus ikka puhta peetis mingis olukorras.

Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.12.2020 17:33:59 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rastaman
Kreisi kasutaja
rastaman

liitunud: 27.02.2011




sõnum 15.12.2020 17:48:45 vasta tsitaadiga

pole peamissiooni paar päeva edasi teinud vaid igalpool ringi käinud, ning aina rohkem meenutab deus ex mankind divided avatud maailmaga, GOAT game mu jaoks thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 15.12.2020 19:26:02 vasta tsitaadiga

HPN kirjutas:
Proovisin GeForce Now'ga mängida:
https://imgur.com/a/8xmY3vr

Reaalne liikuv pilt on udusem (nagu HD youtube video oleks). Piltide peale see udune keskkond eriti hästi ei jäänud.

Ooteaeg serveri ressursi saamiseks oli üle tunni aja, aga muidu täiesti arvestatav variant mängu mängimiseks, kui paremat võimalust pole käepärast, ent mängida tahaks.
okei proovisin ka geforce now'ga, aga tegin selle lükke, et võtsin tasulise 5,5€ kuus

1080p ultra seades koos RT ultraga 50+fps ja lag on ka täiesti talutav - kohati aga mingid 30fps augud tekkisid

pilt paraku on aga jah päris udune, eriti see RT peegelduste osas ja map on ka karvane

kui mul 1080ti ja 2600k preosega asi nii hästi ei jookseks, siis oleksin nõus seda geforce now'ga mängima

siin oli korra võrdlus ka watch dogs legioniga ja viimane jookseb minu risul ikka oluliselt kehvemini, kui cyberpunk

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
labidas
HV veteran
labidas

liitunud: 24.05.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.12.2020 19:35:22 vasta tsitaadiga

LKits kirjutas:
Spoiler Spoiler Spoiler

ning ärme unusta, et GTA5 on aastas 2013... tahaks juba GTA6 näha icon_lol.gif täielik elusimulaator.

_________________
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nolifer
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.12.2020 19:47:14 vasta tsitaadiga

ise lõpetasin mängu täna, buga oli palju aga mitte midagi gamebreaking, mäng on täiesti nauditav, paar bugi oli päris mängu lõpus, main stooris, aga autosave load aitas hädast välja, kui bugi ära fixitakse siis on küll kõva mäng, üle pikaaja nautisin jälle thumbs_up.gif judy alvares kõige kenam chick kes arvutimängus ever tehtud?;P
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 15.12.2020 20:17:58 vasta tsitaadiga

labidas kirjutas:
LKits kirjutas:
Spoiler Spoiler Spoiler

ning ärme unusta, et GTA5 on aastas 2013... tahaks juba GTA6 näha icon_lol.gif täielik elusimulaator.
GTA 5 on olnud oluliselt suurema meeskonnaga toodetud, rääkimata sellest, et nende platvorm on arenenud alates GTA3'st, kust on knowhow ja õpitud vigadest
GTA 4 oli korralik jumpstart gta 5'le

cyberpunk on sellele meeskonnale uus suund ja selgelt oli liiga suur tükk

GTA on varasemalt olnud ka konsooli exclusive, ehk kindla konfi jaoks on mäng ehitatud ja PC versioon on olnud aasta+ hiljem

sel korral oli põhirõhk PC ja näed siis

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
est4ever
HV veteran
est4ever

liitunud: 05.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.12.2020 21:02:29 vasta tsitaadiga

Krt ei ma ei kaeba millegi üle, profiilimasinaga mängin 1440p kenasti, dlss balanced, rtx medium ja muud asjad põhjas, pilt on ilus ja mäng on ca 90% seda, mida ma kõik need aastad ootasin. Buge mõningaid olen kohanud, aga mittemidagi sellist, mis peataks või vähendaks mu avastamise himu. Game of the year surmkindlalt minu jaoks
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wirx
HV Guru
wirx

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.12.2020 21:30:28 vasta tsitaadiga

Päris palju andis juurde, kui Nvidia control panelist Image Sharpeningi 0.70 peale panin, chromati ja film grain off. Selgemaks läks kohe kogu elu mängus.
_________________
Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla!
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
HPN
HV veteran
HPN

liitunud: 26.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.12.2020 21:42:35 vasta tsitaadiga

Ma muutsin mängu enda gamma correctionit (jätsin 1,2 peale), et pilti selgemaks ja värvid kuidagi kontrastsemaks saada. Kõik need motion blur, film grain, depth of field jne asjad lükkasin muidugi kohe alguses välja, aga kogu pilt oli endiselt kuidagi washed out. Gamma correction aitas hädast välja.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 15.12.2020 21:48:39 vasta tsitaadiga

HPN kirjutas:
Ma muutsin mängu enda gamma correctionit (jätsin 1,2 peale), et pilti selgemaks ja värvid kuidagi kontrastsemaks saada. Kõik need motion blur, film grain, depth of field jne asjad lükkasin muidugi kohe alguses välja, aga kogu pilt oli endiselt kuidagi washed out. Gamma correction aitas hädast välja.
gamma correction teeb reeglina kogu pildi heledamaks, seda siis kogu spektri ulatuses - ehk siis gamma tõstmisega läheb kõik rohkem washed out'iks või sa tõmbasid asja pimedamaks?
ei ole seda sätet näppinud, aga kui see toimib sedasi, siis ilmselt sel on kasu visuaalis

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HPN
HV veteran
HPN

liitunud: 26.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.12.2020 22:02:13 vasta tsitaadiga

Siin mängus on skaala teistpidi (negatiivne teeb tuhmimaks/heledamaks, positiivne kontrastsemaks/tumedamaks).

CPU-de võrdlusi:
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
Aeg Maha 2a

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2020 00:32:48 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nolifer
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2020 01:14:23 vasta tsitaadiga

est4ever kirjutas:
Krt ei ma ei kaeba millegi üle, profiilimasinaga mängin 1440p kenasti, dlss balanced, rtx medium ja muud asjad põhjas, pilt on ilus ja mäng on ca 90% seda, mida ma kõik need aastad ootasin. Buge mõningaid olen kohanud, aga mittemidagi sellist, mis peataks või vähendaks mu avastamise himu. Game of the year surmkindlalt minu jaoks

sama siin goty 2020 thumbs_up.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SirAskAlot
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.03.2011




sõnum 16.12.2020 02:44:29 vasta tsitaadiga

Mängitavuse poolest meenutab Fallout4 ja Deus EX segu. Avatud alad kipivad Fallout4 kanti kiskuma ja kinnisemad linna alad DeusEX poole. Kaks mängu mille mängustiil on mulle alati meeldinud. Lisaks veel Wicheri tasemel story edastamine ja fantastiliselt väljanägev mängumaailm.
Bonus punktid julguse eest selline linn üles ehitada. Hea näide kui palju viimane Deus EX oleks võinud parem olla.
Samuti hea näide milline kaasaegse graafikaga fallout välja võiks näha.

GTA-ga ma ei hakkaks võrdlema. Mängu sisene tunnetus on täiesti teine. Ma ütleks lausa totaalselt erinev. Vähemalt sellepõhjal , et ma suutsin GTA-d mingi tunni ainult mängida.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 16.12.2020 08:56:38 vasta tsitaadiga

nolifer kirjutas:
NATAS999 kirjutas:
nolifer kirjutas:
judy alvares kõige kenam chick kes arvutimängus ever tehtud?;P
kõlab nagu latina... so no.

rassist, aga pole üldsegi latina moodi
Spoiler Spoiler Spoiler
aah, vana hea emo/scene look. tere tulemast 2005.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vael
HV Guru

liitunud: 17.03.2013




sõnum 16.12.2020 09:54:16 vasta tsitaadiga

SirAskAlot, viimane GTA mida viitsisin pelada oli GTA2. Nii et ma ka paralleele ei tõmbaks, mõlemad lihtsalt open world, kus saab autoga sõita. Sisu hoopis teine tera.
2. Open world mäng mida viitsin mängida ja avastada. Näeb algul isegi nii huvitav ja hea välja, et tihti lihtsalt kulgen missiooni punktist edasi et näha maailma. 1. Mäng on NFS13, kus on ka mõnus lihtsalt ringi kruiisida.

Kui kontrastsust vaja siiis võiks Reshade FakeHDR MODI proovida, pea igas mängus on hea mulje jätnud selle sisselükkamine.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tint
HV veteran

liitunud: 26.01.2003




sõnum 16.12.2020 09:57:56 vasta tsitaadiga

LKits kirjutas:
Spoiler Spoiler Spoiler


next-gen ikkagi icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
IceUul
Sinu Ema
IceUul

liitunud: 14.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2020 10:54:51 vasta tsitaadiga

Lugesin selle teema läbi alates mängu väljatulekust, siinse jutu järgi oleks kohe pool aastat edasi lükanud mängimise, kuid huvi pärast sai ära proovitud.
Üllatuseks jookseb mäng väga hästi, ühtegi bugi, mida kasutajad siin mainivad ma täheldanud ei ole.

Mäng jookseb sujuvalt 4k@60fpsi, vahepeal langeb fps 55 peale, kui mingi hullem koht on. Seaded panin kõik põhja, igasugu chromad, motion blurrid, film grainid ja depth of fieldid võtsin maha, mis
pilti halvemaks teevad. DLSS panin quality peale, ausalt öeldes vahet ei tee, quality või off, samas performance peal läheb pilt jube kehvaks. RTX panin välja, ei leidnud sobivaid seadeid, mis meeldiksid
ja tõmbab fpsi alla. Millegipärast RTX sisse lülitades läheb pilt jube heledaks, ei meeldinud, mingi paremate varjude ja valgustuse pärast ei tasu ära. Arvuti on 2080 Ti + 10900k.

Üldiselt väga cool mäng tundub, maailm jätab tunduvalt reaalsema mulje, kui GTA 5-s. Minu jaoks GOTY 2021!
Kommentaarid: 219 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 188
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CnZ
HV veteran

liitunud: 05.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2020 11:26:15 vasta tsitaadiga

Tint kirjutas:
LKits kirjutas:
Spoiler Spoiler Spoiler


next-gen ikkagi icon_biggrin.gif

See sama chan tegi ka GTA4 vs GTA5 physics ja realismi võrduse; GTA4 vist võitis. Eks toimub järjest taandareng, lihtsalt ilusam RTX läige ja higher texture. Kogu moos icon_razz1.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2020 11:41:46 vasta tsitaadiga

CnZ kirjutas:
Tint kirjutas:
LKits kirjutas:
Spoiler Spoiler Spoiler


next-gen ikkagi icon_biggrin.gif

See sama chan tegi ka GTA4 vs GTA5 physics ja realismi võrduse; GTA4 vist võitis. Eks toimub järjest taandareng, lihtsalt ilusam RTX läige ja higher texture. Kogu moos icon_razz1.gif
Väljanägemine on ilmselgelt oluline ning pooldan seda täiega.
Ning kindlast CB2077 on parema mootori peal, kuid lihtsalt veider, et teatud asjad olid juba 2013 aastal olemas ning nüüd uues mängus ei ole. Võib-olla tuleb, mine tea. Ning arendusettevõtte suurus on kindlasti määrav - Rockstar on üpris pirakas.

Ning MOD-dega saab GTA 5 kohe ikka väga, väga, väga ilusaks - küll aga on keeruline MOD-dega muuta mootorit.

Mis mind just morjendab on see, et minu vanal masinal CB2077 ei jookse väga hästi, kuid GTA 5 jookseb icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
wirx
HV Guru
wirx

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2020 11:53:24 vasta tsitaadiga

See video kas konsoolil või siis low end pc peal tehtud. Gta näeb cyberpunki kõrval välja nagu 7a vana mäng...mida ta täpselt ongi. Kahju et rockstar ei viitsi uusi mänge treida, sest raha jookseb vanadest pidevalt peale.
_________________
Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla!
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Zonerman
HV veteran
Zonerman

liitunud: 03.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2020 11:57:44 vasta tsitaadiga

LKits, Mnjah ma ise hakkasin ka oma peas mõtlema kuidas GTA's osad asjad olid elementaarsed aj normaalselt lahendatud/olemas just füüsikaomaduste osas. Cyberpunkis on selgelt näha, kuhu on rõhku pandud ja mis osa tehti lihtsalt "kuidagi" ära vesi ja sellega seonduvad vedelikud on hea näide. 2020 aastal oleks oodanud rohkem. Aga noh ju siis RT oli olulisem implementeerida kui elementaarsed füüsikalised ja visuaalne lahendus. Võttes kõike seda arvesse koos bugide ja metsa pandud kalkulatsioonidega skills ja item hetkeseisu, siis väga ei tahaks öelda, et GOTY vääriks. Mäng on hea aga liiga palju puudusi ja tegemata asju siiski.
_________________
Sõim ja räuskamine läheb SIIA
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2020 13:13:58 vasta tsitaadiga

GTA V näeb väga asjalik välja oma vanuse kohta. Muidugi nende eelis oli see, et see tuli välja konsoolidel enne ja selleks ajaks kui PC-le jõudis oli juba korralikult patchitud. Cyberpunk tuli korraga mingi viiele erinevale platvormile. Rohkematelegi kui lugeda iga konsooli eraldi platvormiks (sest raud pole 1:1).

Ilmselgelt PC versioon on hetkel kõige lihvitum. Olekski võinud sellest alustada. Siis Q1 2021 next gen konsoolid ja Q2 2021 legacy konsoolid. Ilmselt loodeti jõuluhulluse pealt teenida, et kõik korraga väljastati.

Ei maksa unustada ka RT lisamise töömahtu. Ega see, et mänguarendaja lisab RT ei tähenda, et ta ei peaks ikka käsitsi valgustust jms sättima. Seega tuleb teha topelt töö kuigi RT osa peaks olema vähem töömahukam piiratud effektide hulga ja lisamise kerguse tõttu.
Alles siis kui me hakkame 5-10 aasta pärast nägema täielikult path traced mänge (ainult PC'l ilmselt) saabub hetk kus arendaja saab kogu raster arenduse vahele jätta.
Samas see saab olema suur risk siiski. Umbes nagu Crysis omal ajal.

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
486
HV Guru

liitunud: 19.04.2004




sõnum 16.12.2020 13:32:07 vasta tsitaadiga

Tint kirjutas:
LKits kirjutas:
Spoiler Spoiler Spoiler


next-gen ikkagi icon_biggrin.gif


taandareng ikka jätkub mängudes. Mäletan kuidas paljud gta 5 kritiseerisid kuna osad efektid sittemad kui gta4. See totaalne poolik vigane värk siin. Aga peaasi, et valgustus äge ja seksikad eided mängus. Mida ps4 vennad ka ei näe icon_lol.gif

_________________
zero
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2020 15:36:53 vasta tsitaadiga

Keegi NVIDIA GeForce 460.89 drivereid kasutab? Peale drivu peale panekut on cyberpunk kuidagi bugine, textuurid ei lae, vilguvad kohati jne. Eelmise driveri versiooniga seda häda ei olnud. Kas viga minus või kellelgi sama kogemus?
_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vael
HV Guru

liitunud: 17.03.2013




sõnum 16.12.2020 16:11:03 vasta tsitaadiga

Ma mõtlengi, et oleks võind ikka jaanuaris tulla. Ol3ks paremas seisus olnud ning mimgi aasta lõpu DLCga/uu3ndusega GOTYks tõusta. Hetkel on jah hea mäng.
Kui sisu ja mängitavus poleks nii hea, siis oleks paras Anthem olnud;)

AGA nagu ma aru saan, siis vead hakkavad alles mängu keksel ehk 20_30h peal pead tõstma. Et kohe alustades ei tasu silda visata. Samas 20_30h on juba hea aeg et võib pre orderi tasuvaks lugeda.
CSPR puhul ongi see oluline, et vabandavad ja teevad endast kõik oleneva et korda saaks. Teised viskavad lihtsalt nurka ja kasseerivad bäätlediild 65osa pealt järgmised 80$...
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2020 16:32:13 vasta tsitaadiga

486 kirjutas:
Tint kirjutas:
LKits kirjutas:
Spoiler Spoiler Spoiler


next-gen ikkagi icon_biggrin.gif


taandareng ikka jätkub mängudes. Mäletan kuidas paljud gta 5 kritiseerisid kuna osad efektid sittemad kui gta4. See totaalne poolik vigane värk siin. Aga peaasi, et valgustus äge ja seksikad eided mängus. Mida ps4 vennad ka ei näe icon_lol.gif


Vaatasin selle GTA V vs Cyberpunk 2077 võrdluse ära. Ütleme nii, et mänguisu kadus küll ära...
Maailm tundub palju staatilisem kui 7.a. vanuses mängus.

_________________
Parim kodukino projektor müügis: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11768241#11768241
Kommentaarid: 226 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mannatera
Kreisi kasutaja
mannatera

liitunud: 01.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2020 16:51:51 vasta tsitaadiga

LKits kirjutas:
Spoiler Spoiler Spoiler

Nii hea, et keegi sellest video tegi. Ostsin kah 10-ndal CB, suutsin 2,5h pelada ja siis hakkas lihtsalt vastu kogu maailma staatilisus ja ei ole siiamaani tekkinud mahti see uuesti tööle panna.
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vael
HV Guru

liitunud: 17.03.2013




sõnum 16.12.2020 16:57:29 vasta tsitaadiga

Zonerman, esimene pre order peale Mirrors Edge1 ja ei kahetse;)

Tehniliselt peaks vist kõik suuremad vead parandatavad olema.
-AI on vist kõige keerulisem, kui baas on all, siis muuta saab aga nii, et Tensor/AI tuumadel tegelased ringi hakkaks liikuma nagu päriselt. Väga ei looda.
- tekstuurid saab ka arvatavasti optimeerida.
- suurem osa buge on suht lihtsad, arvatavasti jaanuaris litsutakse suurem osa laiaks
- tegelase arendamine ja Hulkiks muutumise vastu peaks ka rohtu olema. Tasemetel kordaja mahatõmbamise küsimus. Peavad lihtsalt läbi mõtlema, et mis millega seotud on ja kordajasse lükkab. Vb tuleb isegi mod enne välja?

Kas Reshade üldse töötab selle mänguga? Tasub FakeHDR sisse lükata. Piisavalt aega juba alla maetud, ei taha ära ka enam mängu lõhkuda...

Ja kas selle Rzyzeni tuumade modi saaks avalehele pinnida?
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2020 16:58:42 vasta tsitaadiga

mannatera kirjutas:
LKits kirjutas:
Spoiler Spoiler Spoiler

Nii hea, et keegi sellest video tegi. Ostsin kah 10-ndal CB, suutsin 2,5h pelada ja siis hakkas lihtsalt vastu kogu maailma staatilisus ja ei ole siiamaani tekkinud mahti see uuesti tööle panna.


Ma võin nüüd eksida aga kas on eriti mõttekas võrrelda R' sugust meeskonda ja töötajate hulka CD PRoject red'i omaga? Ehk siis silmas pidades kummagi meeskonna kogemusi ja töövõimekust.
CD Red võttis väga suure suutäie täiesti tundmatusse (selles suhtes, et nad ei ole sedasorti mängu ennem teinud) . Või keegi teab, et palgati mängu välja töötamise juurde inimesi kes omasid ennem kogemusi sellise projektiga?

R* ketrab ühte ja sama mängu juba väga väga pikka aega. Loeme alguseks siis GTA 3, kuigi mingi loogika ja kogemus võiks GTA 1 juba tulla.

CD Red pani puuse, see on tõsi aga lähikuudel saab näha kas parandavad oma vead või mitte. Ja siit ka tõestus, et väiksel stuudiol ei ole mõtet kõik kõige peale korraga välja lasta. Küllap nõuti, et jõulud tulekul ja vaja igale purgile mäng peale pigistada ja nüüd on tulemus näha.

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mannatera
Kreisi kasutaja
mannatera

liitunud: 01.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2020 17:20:52 vasta tsitaadiga

angel kirjutas:
Ma võin nüüd eksida aga kas on eriti mõttekas võrrelda R' sugust meeskonda ja töötajate hulka CD PRoject red'i omaga? Ehk siis silmas pidades kummagi meeskonna kogemusi ja töövõimekust.
CD Red võttis väga suure suutäie täiesti tundmatusse (selles suhtes, et nad ei ole sedasorti mängu ennem teinud) . Või keegi teab, et palgati mängu välja töötamise juurde inimesi kes omasid ennem kogemusi sellise projektiga?

R* ketrab ühte ja sama mängu juba väga väga pikka aega. Loeme alguseks siis GTA 3, kuigi mingi loogika ja kogemus võiks GTA 1 juba tulla.

CD Red pani puuse, see on tõsi aga lähikuudel saab näha kas parandavad oma vead või mitte. Ja siit ka tõestus, et väiksel stuudiol ei ole mõtet kõik kõige peale korraga välja lasta. Küllap nõuti, et jõulud tulekul ja vaja igale purgile mäng peale pigistada ja nüüd on tulemus näha.

GTA'ga ei maksa jah võrrelda, sest CB on väga klassikaline RPG (nagu Witcher, Skyrim jne). Aga jutt on pigem maailmast mida nad loovad. Näiteks seesama rehvide puruks laskmine või vette tulistamine. Mind näiteks häiris väga ka see, et ma ei saa ilmselgelt lahtisi objekte kätte võtta, viia neid teise kohta. Seal maailmas on nii palju potentsiaali mis on minumeelest kasutamata jäetud (ja mida bugfixidega ei paranda). Graafika on... ilus (mängin pmcelt kõik põhjas 1440p, 3090 RTX'ga) aga kohati väääääga plastiline. Näiteks inimeste suu liikumine, pea liikumine, käitumine kui nad kõnnivad või sinuga suhtlevad on lihtsalt halb ja see toob mängust kohe välja ning sellisel juhul pole absoluutselt oluline kui ilusti mingi valgusvihk hajub või peegeldub tänu RTX'le. Veidike NC's ringi käia siis hakkab kõik visuaalselt korduma - tänaval kõndivad NPC'd, joogi- ja söögiautomaadid, prügi. Võib-olla teengi liiga ja tegemist polegi AAA tiitliga millest võiks üllatavalt dünaamilist maailma oodata, aga kogu see hype mängu ümber viitab vastupidisele. Võiks sellistest pisidetailidest mis mängus kõvasti häirisid korraliku kirjandi kirjutada - aga see võtab paraku rohkem aega kui ma mängule endale olen juba pühendanud.
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2020 17:31:45 vasta tsitaadiga

mannatera kirjutas:
angel kirjutas:
Ma võin nüüd eksida aga kas on eriti mõttekas võrrelda R' sugust meeskonda ja töötajate hulka CD PRoject red'i omaga? Ehk siis silmas pidades kummagi meeskonna kogemusi ja töövõimekust.
CD Red võttis väga suure suutäie täiesti tundmatusse (selles suhtes, et nad ei ole sedasorti mängu ennem teinud) . Või keegi teab, et palgati mängu välja töötamise juurde inimesi kes omasid ennem kogemusi sellise projektiga?

R* ketrab ühte ja sama mängu juba väga väga pikka aega. Loeme alguseks siis GTA 3, kuigi mingi loogika ja kogemus võiks GTA 1 juba tulla.

CD Red pani puuse, see on tõsi aga lähikuudel saab näha kas parandavad oma vead või mitte. Ja siit ka tõestus, et väiksel stuudiol ei ole mõtet kõik kõige peale korraga välja lasta. Küllap nõuti, et jõulud tulekul ja vaja igale purgile mäng peale pigistada ja nüüd on tulemus näha.

GTA'ga ei maksa jah võrrelda, sest CB on väga klassikaline RPG (nagu Witcher, Skyrim jne). Aga jutt on pigem maailmast mida nad loovad. Näiteks seesama rehvide puruks laskmine või vette tulistamine. Mind näiteks häiris väga ka see, et ma ei saa ilmselgelt lahtisi objekte kätte võtta, viia neid teise kohta. Seal maailmas on nii palju potentsiaali mis on minumeelest kasutamata jäetud (ja mida bugfixidega ei paranda). Graafika on... ilus (mängin pmcelt kõik põhjas 1440p, 3090 RTX'ga) aga kohati väääääga plastiline. Näiteks inimeste suu liikumine, pea liikumine, käitumine kui nad kõnnivad või sinuga suhtlevad on lihtsalt halb ja see toob mängust kohe välja ning sellisel juhul pole absoluutselt oluline kui ilusti mingi valgusvihk hajub või peegeldub tänu RTX'le. Veidike NC's ringi käia siis hakkab kõik visuaalselt korduma - tänaval kõndivad NPC'd, joogi- ja söögiautomaadid, prügi. Võib-olla teengi liiga ja tegemist polegi AAA tiitliga millest võiks üllatavalt dünaamilist maailma oodata, aga kogu see hype mängu ümber viitab vastupidisele. Võiks sellistest pisidetailidest mis mängus kõvasti häirisid korraliku kirjandi kirjutada - aga see võtab paraku rohkem aega kui ma mängule endale olen juba pühendanud.


Nad ei saanud asja valmis. Juhtimise ämber vast? Näha on, et sisuliselt alfa versioon väljas. Detailidele ei ole jõutud väga palju tähelepanu pöörata. Väike stuudio üritab igale purgile asja välja lasta ja tulemus käes. Hea, et Nintendo switchile ei kästud veel teha icon_biggrin.gif

Aga mis muret: alles tuli Mafia 1 definitive edition välja kus inimesed kohati silma ei pilguta, ja jutt ei käi suvalisest NC vaid missiooni keskel oleva kõrval AI tegelasest kes sinuga koos ringi tõttab. Ja see on välja lastud firma poolt kellel peaks nagu kogemusi olema selles valdkonnas icon_lol.gif
See, et asjadele viimast lihvi ei anta ning esemed kinni naelutatud kõikjale on uue ajastu AAA mängude standard juba. Control on üks uusimaid mänge mida tean kus on asjad lahendatud täiesti teisiti. Pool tundi lase ainult erinevaid laudu pilbasteks ja imesta ja vaata kuidas laguneb icon_eek.gif

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2020 17:38:08 vasta tsitaadiga

mannatera kirjutas:
angel kirjutas:
Ma võin nüüd eksida aga kas on eriti mõttekas võrrelda R' sugust meeskonda ja töötajate hulka CD PRoject red'i omaga? Ehk siis silmas pidades kummagi meeskonna kogemusi ja töövõimekust.
CD Red võttis väga suure suutäie täiesti tundmatusse (selles suhtes, et nad ei ole sedasorti mängu ennem teinud) . Või keegi teab, et palgati mängu välja töötamise juurde inimesi kes omasid ennem kogemusi sellise projektiga?

R* ketrab ühte ja sama mängu juba väga väga pikka aega. Loeme alguseks siis GTA 3, kuigi mingi loogika ja kogemus võiks GTA 1 juba tulla.

CD Red pani puuse, see on tõsi aga lähikuudel saab näha kas parandavad oma vead või mitte. Ja siit ka tõestus, et väiksel stuudiol ei ole mõtet kõik kõige peale korraga välja lasta. Küllap nõuti, et jõulud tulekul ja vaja igale purgile mäng peale pigistada ja nüüd on tulemus näha.

GTA'ga ei maksa jah võrrelda, sest CB on väga klassikaline RPG (nagu Witcher, Skyrim jne). Aga jutt on pigem maailmast mida nad loovad. Näiteks seesama rehvide puruks laskmine või vette tulistamine. Mind näiteks häiris väga ka see, et ma ei saa ilmselgelt lahtisi objekte kätte võtta, viia neid teise kohta. Seal maailmas on nii palju potentsiaali mis on minumeelest kasutamata jäetud (ja mida bugfixidega ei paranda). Graafika on... ilus (mängin pmcelt kõik põhjas 1440p, 3090 RTX'ga) aga kohati väääääga plastiline. Näiteks inimeste suu liikumine, pea liikumine, käitumine kui nad kõnnivad või sinuga suhtlevad on lihtsalt halb ja see toob mängust kohe välja ning sellisel juhul pole absoluutselt oluline kui ilusti mingi valgusvihk hajub või peegeldub tänu RTX'le. Veidike NC's ringi käia siis hakkab kõik visuaalselt korduma - tänaval kõndivad NPC'd, joogi- ja söögiautomaadid, prügi. Võib-olla teengi liiga ja tegemist polegi AAA tiitliga millest võiks üllatavalt dünaamilist maailma oodata, aga kogu see hype mängu ümber viitab vastupidisele. Võiks sellistest pisidetailidest mis mängus kõvasti häirisid korraliku kirjandi kirjutada - aga see võtab paraku rohkem aega kui ma mängule endale olen juba pühendanud.

Kõik need pisidetailid tuleks ükshaaval valmis teha. Mingil hetkel tuleb leida tasakaal detailsuse ja töömahu suhtes ja muidugi ka kettaruumiga läheb mingil hetkel kitsaks.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vihmausss
Kreisi kasutaja
Vihmausss

liitunud: 22.12.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2020 18:06:23 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Diesel
Kreisi kasutaja
Diesel

liitunud: 29.01.2009




sõnum 16.12.2020 18:26:08 vasta tsitaadiga

ma ei tea..mul viskab koguaeg välja mängust icon_rolleyes.gif
Ei oska nagu miskit erilist teha kah..
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2020 18:55:31 vasta tsitaadiga

Üle oma varju ei hüppa keegi, ilmselgelt võeti liiga suur tükk pureda, kuid teisalt, ega vähemate ambitsioonidega piisaval hulgal investeeringuid ligi ei meelita.

Ma tahaks loota, et varasem reputatsioon õigustab ennast ja nad teevad mängu ikkagi korda. Mäng ise on ju asjalik ja potentsiaal ilmne, lihtsalt vajab veel aega küpsemiseks.

Mis põhjusel välja toomisega kiirustati võib ju spekuleerida, kuid pole midagi harukordset, et projekti ellu jäämise nimel tuleb teha üsna ebapopulaarseid otsuseid ...

_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rastaman
Kreisi kasutaja
rastaman

liitunud: 27.02.2011




sõnum 16.12.2020 19:14:55 vasta tsitaadiga

kust ostast väljalaskmisega kiirustati kui lükati edasi kolm korda icon_biggrin.gif mäng pidavat nii katki olema et ei kannata mängida, samas ise olen igat tundi nautinud, müstika icon_biggrin.gif ju konsooliplebid ja potato pc-d vinguvad
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2020 19:21:11 vasta tsitaadiga

DigeBeni kirjutas:
Üle oma varju ei hüppa keegi, ilmselgelt võeti liiga suur tükk pureda, kuid teisalt, ega vähemate ambitsioonidega piisaval hulgal investeeringuid ligi ei meelita.

Ma tahaks loota, et varasem reputatsioon õigustab ennast ja nad teevad mängu ikkagi korda. Mäng ise on ju asjalik ja potentsiaal ilmne, lihtsalt vajab veel aega küpsemiseks.

Mis põhjusel välja toomisega kiirustati võib ju spekuleerida, kuid pole midagi harukordset, et projekti ellu jäämise nimel tuleb teha üsna ebapopulaarseid otsuseid ...

Eks neil on traditsioon juba selline, Wicher 1 oli välja tulles täiesti katki. Enne Enchanced Editioni väljatulekut eriti mängida ei kõlvanud. Aga lõpuks tegid korda ikka.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
labidas
HV veteran
labidas

liitunud: 24.05.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2020 19:44:15 vasta tsitaadiga

Ehk siis Cyberpunk 2077 tuleb päriselt 10.12.21 välja. Juba ootan hoolega icon_smile.gif Edu CDPR'ile. Kuuldavasti tuleb hea mäng.
_________________
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wirx
HV Guru
wirx

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2020 19:57:34 vasta tsitaadiga

Sain 4K monitori kätte, rtx3090 võtab kenasti kooma Cyberpunk, kui enne 1440p peal oli videokaardi temp mõõdukalt undavate ventikatega 65-70c peal ja fps 80-90 kandis, siis nüüd samad settingud on 45-50 kandis ning temp 75c peal ja ventikad high peal. Peab vist waterblockile mõtlema hakkama. Ilma DLSS-ita ei ole 4K resoga küll midagi teha, täitsa imestan kuidas see üldse konsoolide peal toimida saab, kuigi seal vist pole ka 4K resolutsiooni?
LG CX OLED monitoril HDR annab päris palju juurde, eriti öösel ja vihmaga, kui Ray tracing sees, aga jah tuleb tunnistada et 3090 jääb 4K peal liiga aeglaseks Ray tracingu jaoks. Proovisin ühte ja teistmoodi. Lõpuks sain 70-80fps peale, kui DLSS-i perfomance panin ja Ray tracing medium ning RT varjud off. Aga eks see selline kompromiss lahendus ole kas Ray tracing maas või DLSS perfomance peal, hea meelega hoiaks seda quality peal. Alla 60fps-i on isegi gsynciga tuntav lag sees.

_________________
Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla!
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 16.12.2020 20:10:48 vasta tsitaadiga

rastaman kirjutas:
kust ostast väljalaskmisega kiirustati kui lükati edasi kolm korda icon_biggrin.gif mäng pidavat nii katki olema et ei kannata mängida, samas ise olen igat tundi nautinud, müstika icon_biggrin.gif ju konsooliplebid ja potato pc-d vinguvad
mul on potato PC, 9a vana arvuti, millel lihtsalt 1080ti sees
1080p jookseb täitsa mõnusalt ultraga, madalaim fps on 38 olnud, aga üldiselt 50+


ekstreemseid perf võrdlusi icon_biggrin.gif
https://www.youtube.com/c/StaelTek/videos

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Cyberpunk 2077 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 18, 19, 20 ... 43, 44, 45  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.