|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
sanchos
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.05.2008
|
08.12.2020 01:10:41
|
|
|
imelik mull steamist 3.5mb/s jäänud 10 gb veel
|
|
| Kommentaarid: 166 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
141 |
|
| tagasi üles |
|
 |
simo5555
HV kasutaja

liitunud: 30.12.2007
|
08.12.2020 01:20:31
|
|
|
Playstationi vennad peavad 102gb alla sikutama Ehk day1 patch on veel mingi lisa 50gb?
https://opencritic.com/game/8525/cyberpunk-2077/charts
Reviewd on ka valdavalt väga positiivsed. Mõni üksik hindab keskpäraseks seda, aga samas ei tea kui tõsiselt neid võtta. Mingi reviewer näiteks hindas rohkem transsooliste ja erinevate rasside kujutamist kui mängu ennast. Päris uut sensatsiooni vist mängust ei tasu loota, aga RPG-na tundub ikka väga tugev mäng olevat. Aga jah, buggid on hetkel põhimure. Neljapäeval tuleb raudselt terve hunnik hädaldajaid kes bugide tõttu mängu maha teevad.
_________________ |
|
| Kommentaarid: 58 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wirx
HV Guru

liitunud: 03.08.2002
|
08.12.2020 02:23:49
|
|
|
23MB/s tuleb alla steamist hetkel kenasti ning 40 minutit peale starti peaks olemas olema.
Päris huvitava süsteemiga sai 51€ eest seekord selle mängu, G2A kaudu ostsin https://www.g2a.com/cyberpunk-2077-steam-gift-europe-i10000156543005 ja siis pidin lisama getyourgame.net lehel ennast steami sõbraks ning keegi kinkis, kahtlustasin kas töötab, aga täitsa toimis.
Võrreldes Call of duty Cold War (126GB) või Flightsimulatoriga (114GB) ikka eriti pisike mänguke oma 57GB-ga, eriri veel arvestades seda, kui haige download manager on Flightsimulatoril.
Kodaku reviwes käis kõik jutt witcheri üle, 18x lausa mainitud Cyberpunki reviwes seda. Võtab kokku ka nii - My Overall Verdict So Far. So far, as much as I wanted it to be, Cyberpunk 2077 isn’t The Witcher but in the future.
_________________ Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla! |
|
| Kommentaarid: 80 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rastaman
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.02.2011
|
08.12.2020 09:22:55
|
|
|
absoluutselt ei taha, et ta oleks Witcher tulevikus aga tundub et saan oma 2080ti-ga 1440p ultra kätte nagu ennustas GOG-ist tõmbas pidevalt täiskiirusel 50mbit/sec
|
|
| tagasi üles |
|
 |
wirx
HV Guru

liitunud: 03.08.2002
|
|
| Kommentaarid: 80 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Gap
HV Guru

liitunud: 20.03.2006
|
08.12.2020 10:39:57
|
|
|
| rastaman kirjutas: |
absoluutselt ei taha, et ta oleks Witcher tulevikus aga tundub et saan oma 2080ti-ga 1440p ultra kätte nagu ennustas GOG-ist tõmbas pidevalt täiskiirusel 50mbit/sec |
??? Witcher on mitukorda etem mäng kui see tuleviku geeteaa.
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nolifer
Kreisi kasutaja
liitunud: 24.05.2008
|
08.12.2020 10:45:16
|
|
|
| Gap kirjutas: |
| rastaman kirjutas: |
absoluutselt ei taha, et ta oleks Witcher tulevikus aga tundub et saan oma 2080ti-ga 1440p ultra kätte nagu ennustas GOG-ist tõmbas pidevalt täiskiirusel 50mbit/sec |
??? Witcher on mitukorda etem mäng kui see tuleviku geeteaa. |
kindlasti mitte, vähemalt mina ei ole suutnud ühtegi witcheri mängu läbi mängida sest geralt on lightsalt igav character + igav mõõgavõitlus ei ole minu teema
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rastaman
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.02.2011
|
08.12.2020 11:06:01
|
|
|
| Gap kirjutas: |
| rastaman kirjutas: |
absoluutselt ei taha, et ta oleks Witcher tulevikus aga tundub et saan oma 2080ti-ga 1440p ultra kätte nagu ennustas GOG-ist tõmbas pidevalt täiskiirusel 50mbit/sec |
??? Witcher on mitukorda etem mäng kui see tuleviku geeteaa. |
ma olen suuteline nautima erinevaid teoseid witcheri teemast -
| rastaman kirjutas: |
sai just veebruarikuus esimest korda läbi tehtud, paremini tehtud videomängu pole ma näinud.
ühest korrast jäi väheks, alustas teist korda uuesti  |
|
|
| tagasi üles |
|
 |
HPN
HV veteran

liitunud: 26.06.2007
|
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
firemark
HV Guru

liitunud: 11.03.2007
|
08.12.2020 11:29:13
|
|
|
| Mu vana RX 580 gpu ei suuda seda mängu vist üldse jooksutada neid benchmarke lugedes.
|
|
| Kommentaarid: 101 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
92 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-steven--
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.11.2007
|
08.12.2020 13:16:52
|
|
|
Hea kuulda seda
_________________ mees kes püüab kala teise mehe tiigist, võib sealt ka krabi püüda |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
firemark
HV Guru

liitunud: 11.03.2007
|
08.12.2020 13:19:36
|
|
|
| vaevalt 50% perfomance jõuldust see Denuvo maha võtab. Võibolla mõni FPS on väiksem võrreldes ilma lukuta versiooniga.
|
|
| Kommentaarid: 101 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
92 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
08.12.2020 14:33:51
|
|
|
| firemark kirjutas: |
| vaevalt 50% perfomance jõuldust see Denuvo maha võtab. Võibolla mõni FPS on väiksem võrreldes ilma lukuta versiooniga. |
oleneb. Kui osa prosest ainult seda saasta jooksutab siis võib üldisele jõudlusele halvasti mõjuda küll. Web'is piisavalt võrdlusi denovo vs ilma selleta. Kui uurida palju see saast infot kontrollib siis tühjast õhust seda ei tehta.
Esmane link mida leidsin - https://www.youtube.com/watch?v=tZZIszOo224
Ei ütleks, et väga väike jõudluse vahe on
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
viimati muutis angel 08.12.2020 16:07:52, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wirx
HV Guru

liitunud: 03.08.2002
|
08.12.2020 17:22:54
|
|
|
Tuli meilie just pakkumine, krt igakord ostan liiga vara need eeltellitavad mängud ära, aga ehk on kellelegi teisele abiks
https://www.gamivo.com/special/cyberpunk-2077
code: GETCYBERPUNK2077
8% DISCOUNT
€ 43.62
Coupon valid till 14.12.2020
Code valid for Pre-Orders and Instant offers.
_________________ Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla! |
|
| Kommentaarid: 80 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-steven--
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.11.2007
|
08.12.2020 17:32:02
|
|
|
| wirx kirjutas: |
Tuli meilie just pakkumine, krt igakord ostan liiga vara need eeltellitavad mängud ära, aga ehk on kellelegi teisele abiks
https://www.gamivo.com/special/cyberpunk-2077
code: GETCYBERPUNK2077
8% DISCOUNT
€ 43.62
Coupon valid till 14.12.2020
Code valid for Pre-Orders and Instant offers. |
Ise GOGi ei kasuta, aga allkeyshopis pikemat aega GOGi võtmeid selle hinnaga saanud.
_________________ mees kes püüab kala teise mehe tiigist, võib sealt ka krabi püüda |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
d3t
HV Guru

liitunud: 14.05.2004
|
08.12.2020 18:47:33
|
|
|
Steam preload annab boonus missiooni
_________________ next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine |
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006

|
08.12.2020 19:48:18
|
|
|
Huvitav mis teema selle Denuvoga on. GOG on ju DRM vaba seega sellel ei tohiks seda olla ja peaks paremini jooksma kui Steami versioon?
Eks me varsti saame teada. Aga üldiselt Denuvo on lihtsalt raha raiskamine. Murtakse tihtipeale kohe lahti niikuinii (eriti kui on oodatud mäng) aga arendaja peab suuri summasid maksma: https://torrentfreak.com/denuvos-anti-piracy-protection-probably-makes-sense-for-big-selling-aaa-titles-201125/
Eriti naljakas oli Doom Eternal väljalase, kus Bethesda ise saatis alguses laiali EXE millel Denuvo puudus. Kui nad oma viga märkasid saatsivad laiali "patchitud" versiooni aga kahju oli juba tehtud. Korralik self own.
EDIT: Aa ok lugesin GN tweeti. Denuvo on ainult review copy peal. Ilmselt selleks, et vältida varajasi lekkeid. Muidugi see tähendab ka seda, et kõik review perf numbrid on automaatselt kasutud.
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
08.12.2020 20:16:49
|
|
|
OT ... need key poed tunduvad kahtlased, ausam on gog'ilt endalt osta, vähemalt raha pidavat dev'idele otse minema. Enamus key lehti vist ei ole ka kõige ausamad, müüvad kas mingi VGA promo koode või siis omastatud krediitkaardiga saadud kraami.
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
labidas
HV veteran

liitunud: 24.05.2009
|
08.12.2020 20:21:09
|
|
|
graafika võiks vähe parem olla...
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dj-E
Aeg Maha 2a
liitunud: 19.01.2004
|
08.12.2020 21:45:30
|
|
|
| angel kirjutas: |
OT ... need key poed tunduvad kahtlased, ausam on gog'ilt endalt osta, vähemalt raha pidavat dev'idele otse minema. Enamus key lehti vist ei ole ka kõige ausamad, müüvad kas mingi VGA promo koode või siis omastatud krediitkaardiga saadud kraami.  |
Kama 2 kust keegi ostab. Pakun, et see mäng saab iseendale saatuslikuks ja lõpeb feiliga.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
renx09
HV Guru

liitunud: 28.09.2004
|
08.12.2020 21:47:53
|
|
|
| Dj-E kirjutas: |
| Kama 2 kust keegi ostab. Pakun, et see mäng saab iseendale saatuslikuks ja lõpeb feiliga. |
igati õigustatud am paistab olevat
|
|
| Kommentaarid: 315 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
252 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Gap
HV Guru

liitunud: 20.03.2006
|
08.12.2020 21:58:33
|
|
|
Miks ei tohi mängu kohta midagi ausalt või halba öelda ? fännboid lähevad keema kohe ?
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kala1
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.12.2006
|
08.12.2020 22:07:21
|
|
|
Spoiler 
_________________ M: LG 29wk500-p
The German soldier has impressed the world, however the Italian Bersagliere soldier has impressed the German soldier. |
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006

|
08.12.2020 23:33:17
|
|
|
| Dj-E kirjutas: |
| angel kirjutas: |
OT ... need key poed tunduvad kahtlased, ausam on gog'ilt endalt osta, vähemalt raha pidavat dev'idele otse minema. Enamus key lehti vist ei ole ka kõige ausamad, müüvad kas mingi VGA promo koode või siis omastatud krediitkaardiga saadud kraami.  |
Kama 2 kust keegi ostab. Pakun, et see mäng saab iseendale saatuslikuks ja lõpeb feiliga. |
Ainus mis feiliga lõpeb on sinu arvamus.
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
08.12.2020 23:56:36
|
|
|
| Gap kirjutas: |
Miks ei tohi mängu kohta midagi ausalt või halba öelda ? fännboid lähevad keema kohe ?  |
Kuramuse klaas kuulid mõnel juba töötavad, teavad täpselt, mis mänguga tegemist enne kui mäng väljas.
Lisaks see ei ole konstruktiivne arutelu ega kriitika vaid trollimine.
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006

|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anna tooli
liitunud: 16.03.2006
|
09.12.2020 01:14:04
|
|
|
| Tomorrow, ei hakka siin teiste üle arvustama, kui ise samas augus lõpetada ei taha
|
|
| Kommentaarid: 365 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ninzor
HV veteran
liitunud: 15.06.2008
|
09.12.2020 01:30:25
|
|
|
Kohalikus kaubandusvõrgus PC versiooni pakkujaid väga vähe, eriti pre-order soodusega. Euronics veel midagi pakub. Gamestar PC versiooni ei paku üldse.
|
|
| Kommentaarid: 232 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
202 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wirx
HV Guru

liitunud: 03.08.2002
|
|
| Kommentaarid: 80 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rastaman
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.02.2011
|
09.12.2020 11:13:38
|
|
|
pakun et videoseadeid võib nii kaugele lükata, kus visuaalselt suurt erinevust pole, kuid GPU koormab üle. 1080p 60fps on vaja .. RTX3090
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
09.12.2020 11:25:29
|
|
|
| angel kirjutas: |
| firemark kirjutas: |
| vaevalt 50% perfomance jõuldust see Denuvo maha võtab. Võibolla mõni FPS on väiksem võrreldes ilma lukuta versiooniga. |
oleneb. Kui osa prosest ainult seda saasta jooksutab siis võib üldisele jõudlusele halvasti mõjuda küll. Web'is piisavalt võrdlusi denovo vs ilma selleta. Kui uurida palju see saast infot kontrollib siis tühjast õhust seda ei tehta.
Esmane link mida leidsin - https://www.youtube.com/watch?v=tZZIszOo224
Ei ütleks, et väga väike jõudluse vahe on  |
Täielikud bullshit numbrid. Denuvo ei ole Originsist eemaldatud ja mitte ükski "kräkk" ei võta seda maha, vaid läheb sellest mööda. Juba korduvalt on tõestanud, ja seda reaalsete faktidega, et õigesti implementeeritud Denuvo mõju FPS'ile jääb mõõtevea piirdesse.
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
softis
HV Guru

liitunud: 07.09.2004
|
09.12.2020 11:36:57
|
|
|
Tuleb tõdeda, et peale ülevaadete avalikustamist lükkasin mängu ostu esialgu uude aastasse või vähemalt seniks tulevikku kuni tõsised bugid välja on juuritud.
Mul ei ole mingit soovi head stoorit igasuguste jaburate vigadega ära käkkida.
Omamoodi humoorikas on jälgida, milline haip ja ringona selle mängu ümber käib.
_________________ www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks! |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
09.12.2020 11:54:39
|
|
|
| softis kirjutas: |
Tuleb tõdeda, et peale ülevaadete avalikustamist lükkasin mängu ostu esialgu uude aastasse või vähemalt seniks tulevikku kuni tõsised bugid välja on juuritud.
Mul ei ole mingit soovi head stoorit igasuguste jaburate vigadega ära käkkida. |
Ülevaated on tehtud koodi põhjal, milles pole täna tulevat avapäevapaika.
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wirx
HV Guru

liitunud: 03.08.2002
|
09.12.2020 12:00:33
|
|
|
Arvestades kui vigased on viimasel ajal suured ja äsja välja tulnud mängud on vigu seal sees kindlasti, sest Cyberpunk paistab veel eriti suur ja võimaluste rohke olevat. Tegijal juhtub ning kui palju teha, juhtub ka rohkem. Kui just mäng kokku ei jookse või ei salvesta progressi(nagu watchdogiga väga paljudel juhtus, osadel kustutas ka vana save game 30-40h mänguajaga lihtsalt ära) pole paar clitchi mängus ületamatu probleem.
_________________ Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla! |
|
| Kommentaarid: 80 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
softis
HV Guru

liitunud: 07.09.2004
|
09.12.2020 12:16:31
|
|
|
| Scart kirjutas: |
Ülevaated on tehtud koodi põhjal, milles pole täna tulevat avapäevapaika. |
Ülevaated sai lapi, mis on osa avapäeva paigast. Vähemalt mina sain nii aru.
_________________ www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks! |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
09.12.2020 12:22:09
|
|
|
Mäng ammu eeltellitud, sest oli vaja kuhugi oma mängudele mõeldud krediit kulutada, kuid vist ei tõmba seda enne käima, kui suuremad hädad silutud.
Mängimist on mäng väärt kohe kindlasti, selles pole mul vähimatki kahtlust olnud ei enne, kui ka nüüd neid nö. eel-ülevaateid lugedes.
Mis parata, AAA mängude jaoks peaks juba uue mõiste välja mõtlema, mis kirjeldaks mängu mastaapi, mis sellest AAA mängu täpselt teeb.
Enamiku AAA mängude produktsiooni panustatud väärtus võib olla väga kõrge, kuid mida mängijad selle eest tegelikult saavad, väga erinev.
Leian, et antud mäng on üks neist, mis võib olla katki ja paljude muude hädadega, kuid pakub mängijale võrreldamatult rohkem, kui mõni peensusteni silutud pühademuna, mille lõpuni läbi joostes oled alguse juba unustanud.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
firemark
HV Guru

liitunud: 11.03.2007
|
09.12.2020 12:55:55
|
|
|
Veidi teemast mööda küsimus võibolla aga mis raskustasemel eelistate mänge mängida ja seda mängu mängida? easy,normal,hard, very hard ?
|
|
| Kommentaarid: 101 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
92 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renka
HV Guru

liitunud: 01.04.2002
|
09.12.2020 12:59:20
|
|
|
very hard
Nii lambiküsimusel ka lambivastus. Kuidas kurat peaks keegi teadma mis raskusastet ta eelistab kui ei ole seda kordagi mängida saanud?
_________________ There is no place like 127.0.0.1 |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AlvinL
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.03.2013
|
09.12.2020 13:01:24
|
|
|
Nii raske, kui võimalik. Kui mäng on liiga lihtne, siis mul kaob motivatsioon, sest ma saan ilma igasuguse vaevata mängus edasi jõuda. Aga nii ei arene. Kõlab vist tobedalt, aga mis seal ikka, nii on. Muidugi ma võib-olla alustan keskmise pealt, et mänguga harjuda.
_________________ Võimatu on teha midagi lollikindlaks, sest lollid on haruldaselt leidlikud. |
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wirx
HV Guru

liitunud: 03.08.2002
|
09.12.2020 13:02:31
|
|
|
Arvatavasti jah väga raske, juttude järgi pidi story olema 20-30h pikk ainult, siis on ehk kauem
_________________ Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla! |
|
| Kommentaarid: 80 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rastaman
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.02.2011
|
|
| tagasi üles |
|
 |
XT
HV kasutaja

liitunud: 04.05.2005
|
09.12.2020 13:48:22
|
|
|
| Vist jah very hard, siis lähen rohkem hiilimise teed. Sest kuskil reviews? oli, et raskuse tõusuga lähevad vastased kuulikäsnaks(nõme).
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wirx
HV Guru

liitunud: 03.08.2002
|
|
| Kommentaarid: 80 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rastaman
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.02.2011
|
|
| tagasi üles |
|
 |
AlvinL
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.03.2013
|
09.12.2020 14:02:27
|
|
|
Keegi tegelane, keda ma olen Path of Exile'i striimimas näinud hakkab vist CP2077 Let's play tegema vms. Pole huvitatud. See DJ tüdruk oli põnevam
_________________ Võimatu on teha midagi lollikindlaks, sest lollid on haruldaselt leidlikud. |
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
09.12.2020 14:03:04
|
|
|
Ma eeldaks ideaalis, et mäng ise pakub taseme, mis on selle looja poolne nägemus adekvaatsest (esmasest) mängukogemusest või vähemalt kirjeldab tasemete sisu lahti, et igaüks ise otsustada saaks
Juhul, kui sellist viidet-vihjet pole, siis valin reeglina mingi keskmise taseme, sest teinekord võivad raskemad tasemed muuta mängule lähenemist oluliselt või on raskemate tasemete juures (kirjutamata) eelduseks, et ollakse madalama taseme juba läbinud ja selle eripäradega tuttavad.
Pahatihti tähendab raskem tase lihtsalt ebameeldivamat mängukogemust, mis ei paku muud, kui lihtsalt kuulikäsnast vastaseid, kes snaibivad sind maailma teisest otsast ja mõistatuste lahendamiseks on oluliselt vähem aega-ressurssi. Teisel või kolmandal läbimisel pole see vast enam probleemiks, kuid esmakogemuse nautimiseks tõmbab see liialt palju tähelepanu ära mängu loolt, mis omab antud mängu juures ilmselgelt üsna suurt rolli.
Seega pigem annan mängule esmalt võimaluse oma süžee võimalikult algupärasel kujul välja käia ja olen valmis mängumehaanilise väljakutse selle ohvriks tooma. Kui mäng on seda väärt, siis järgmisel läbimängul läheb lapats juba läbi põranda.
_________________

viimati muutis DigeBeni 09.12.2020 14:16:03, muudetud 2 korda |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wirx
HV Guru

liitunud: 03.08.2002
|
|
| Kommentaarid: 80 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kuccu
HV kasutaja
liitunud: 11.09.2006
|
09.12.2020 14:11:08
|
|
|
Ma oma tegelase valmis saan siis on juba suuremad vead parandatud ilmselt
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SirAskAlot
Kreisi kasutaja
liitunud: 19.03.2011
|
09.12.2020 15:39:39
|
|
|
Steami esilehe ülemisel banneril on countdown.
Vanasti loeti aega uue aasta alguseni ... ajad muutuvad
|
|
| tagasi üles |
|
 |
terric
HV kasutaja

liitunud: 06.11.2002
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|