Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Cyberpunk 2077 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 11, 12, 13 ... 43, 44, 45  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
sanchos
Kreisi kasutaja
sanchos

liitunud: 25.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2020 01:10:41 vasta tsitaadiga

imelik mull steamist 3.5mb/s jäänud 10 gb veel icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 141
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
simo5555
HV kasutaja
simo5555

liitunud: 30.12.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2020 01:20:31 vasta tsitaadiga

Playstationi vennad peavad 102gb alla sikutama icon_biggrin.gif Ehk day1 patch on veel mingi lisa 50gb?

https://opencritic.com/game/8525/cyberpunk-2077/charts

Reviewd on ka valdavalt väga positiivsed. Mõni üksik hindab keskpäraseks seda, aga samas ei tea kui tõsiselt neid võtta. Mingi reviewer näiteks hindas rohkem transsooliste ja erinevate rasside kujutamist kui mängu ennast. Päris uut sensatsiooni vist mängust ei tasu loota, aga RPG-na tundub ikka väga tugev mäng olevat. Aga jah, buggid on hetkel põhimure. Neljapäeval tuleb raudselt terve hunnik hädaldajaid kes bugide tõttu mängu maha teevad.

_________________
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wirx
HV Guru
wirx

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2020 02:23:49 vasta tsitaadiga

23MB/s tuleb alla steamist hetkel kenasti ning 40 minutit peale starti peaks olemas olema.
Päris huvitava süsteemiga sai 51€ eest seekord selle mängu, G2A kaudu ostsin https://www.g2a.com/cyberpunk-2077-steam-gift-europe-i10000156543005 ja siis pidin lisama getyourgame.net lehel ennast steami sõbraks ning keegi kinkis, kahtlustasin kas töötab, aga täitsa toimis.
Võrreldes Call of duty Cold War (126GB) või Flightsimulatoriga (114GB) ikka eriti pisike mänguke oma 57GB-ga, eriri veel arvestades seda, kui haige download manager on Flightsimulatoril.
Kodaku reviwes käis kõik jutt witcheri üle, 18x lausa mainitud Cyberpunki reviwes seda. Võtab kokku ka nii - My Overall Verdict So Far. So far, as much as I wanted it to be, Cyberpunk 2077 isn’t The Witcher but in the future. icon_smile.gif

_________________
Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla!
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rastaman
Kreisi kasutaja
rastaman

liitunud: 27.02.2011




sõnum 08.12.2020 09:22:55 vasta tsitaadiga

absoluutselt ei taha, et ta oleks Witcher tulevikus icon_biggrin.gif aga tundub et saan oma 2080ti-ga 1440p ultra kätte nagu ennustas thumbs_up.gif GOG-ist tõmbas pidevalt täiskiirusel 50mbit/sec
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wirx
HV Guru
wirx

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2020 10:35:33 vasta tsitaadiga

Siia kokku korjatud erinevad ülevaated, 45tk hetkel, keskmine scoor 91/100
https://opencritic.com/game/8525/cyberpunk-2077/reviews

_________________
Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla!
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 08.12.2020 10:39:57 vasta tsitaadiga

rastaman kirjutas:
absoluutselt ei taha, et ta oleks Witcher tulevikus icon_biggrin.gif aga tundub et saan oma 2080ti-ga 1440p ultra kätte nagu ennustas thumbs_up.gif GOG-ist tõmbas pidevalt täiskiirusel 50mbit/sec



??? icon_rolleyes.gif Witcher on mitukorda etem mäng kui see tuleviku geeteaa.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nolifer
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2020 10:45:16 vasta tsitaadiga

Gap kirjutas:
rastaman kirjutas:
absoluutselt ei taha, et ta oleks Witcher tulevikus icon_biggrin.gif aga tundub et saan oma 2080ti-ga 1440p ultra kätte nagu ennustas thumbs_up.gif GOG-ist tõmbas pidevalt täiskiirusel 50mbit/sec



??? icon_rolleyes.gif Witcher on mitukorda etem mäng kui see tuleviku geeteaa.

kindlasti mitte, vähemalt mina ei ole suutnud ühtegi witcheri mängu läbi mängida sest geralt on lightsalt igav character + igav mõõgavõitlus ei ole minu teema icon_smile.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rastaman
Kreisi kasutaja
rastaman

liitunud: 27.02.2011




sõnum 08.12.2020 11:06:01 vasta tsitaadiga

Gap kirjutas:
rastaman kirjutas:
absoluutselt ei taha, et ta oleks Witcher tulevikus icon_biggrin.gif aga tundub et saan oma 2080ti-ga 1440p ultra kätte nagu ennustas thumbs_up.gif GOG-ist tõmbas pidevalt täiskiirusel 50mbit/sec

??? icon_rolleyes.gif Witcher on mitukorda etem mäng kui see tuleviku geeteaa.

ma olen suuteline nautima erinevaid teoseid icon_biggrin.gif thumbs_up.gif witcheri teemast -
rastaman kirjutas:
sai just veebruarikuus esimest korda läbi tehtud, paremini tehtud videomängu pole ma näinud.
ühest korrast jäi väheks, alustas teist korda uuesti icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HPN
HV veteran
HPN

liitunud: 26.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2020 11:26:34 vasta tsitaadiga

Neid mängu jõudluse graafikuid ei tasu veel väga tõsiselt võtta, sest Denuvo (kui see on ikka Denuvo?) loobib kaikaid kodaratesse (nagu tavaliselt).

Spoiler Spoiler Spoiler

https://twitter.com/GamersNexus/status/1336066826233651202
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
firemark
HV Guru
firemark

liitunud: 11.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2020 11:29:13 vasta tsitaadiga

Mu vana RX 580 gpu ei suuda seda mängu vist üldse jooksutada neid benchmarke lugedes.
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-steven--
Kreisi kasutaja
-steven--

liitunud: 29.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2020 13:16:52 vasta tsitaadiga

HPN kirjutas:
Neid mängu jõudluse graafikuid ei tasu veel väga tõsiselt võtta, sest Denuvo (kui see on ikka Denuvo?) loobib kaikaid kodaratesse (nagu tavaliselt).

Spoiler Spoiler Spoiler

https://twitter.com/GamersNexus/status/1336066826233651202

Hea kuulda seda

_________________
mees kes püüab kala teise mehe tiigist, võib sealt ka krabi püüda
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
firemark
HV Guru
firemark

liitunud: 11.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2020 13:19:36 vasta tsitaadiga

vaevalt 50% perfomance jõuldust see Denuvo maha võtab. Võibolla mõni FPS on väiksem võrreldes ilma lukuta versiooniga.
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2020 14:33:51 vasta tsitaadiga

firemark kirjutas:
vaevalt 50% perfomance jõuldust see Denuvo maha võtab. Võibolla mõni FPS on väiksem võrreldes ilma lukuta versiooniga.


oleneb. Kui osa prosest ainult seda saasta jooksutab siis võib üldisele jõudlusele halvasti mõjuda küll. Web'is piisavalt võrdlusi denovo vs ilma selleta. Kui uurida palju see saast infot kontrollib siis tühjast õhust seda ei tehta.
Esmane link mida leidsin - https://www.youtube.com/watch?v=tZZIszOo224
Ei ütleks, et väga väike jõudluse vahe on icon_neutral.gif

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|


viimati muutis angel 08.12.2020 16:07:52, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wirx
HV Guru
wirx

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2020 17:22:54 vasta tsitaadiga

Tuli meilie just pakkumine, krt igakord ostan liiga vara need eeltellitavad mängud ära, aga ehk on kellelegi teisele abiks icon_smile.gif
https://www.gamivo.com/special/cyberpunk-2077
code: GETCYBERPUNK2077
8% DISCOUNT
€ 43.62
Coupon valid till 14.12.2020
Code valid for Pre-Orders and Instant offers.

_________________
Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla!
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
-steven--
Kreisi kasutaja
-steven--

liitunud: 29.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2020 17:32:02 vasta tsitaadiga

wirx kirjutas:
Tuli meilie just pakkumine, krt igakord ostan liiga vara need eeltellitavad mängud ära, aga ehk on kellelegi teisele abiks icon_smile.gif
https://www.gamivo.com/special/cyberpunk-2077
code: GETCYBERPUNK2077
8% DISCOUNT
€ 43.62
Coupon valid till 14.12.2020
Code valid for Pre-Orders and Instant offers.

Ise GOGi ei kasuta, aga allkeyshopis pikemat aega GOGi võtmeid selle hinnaga saanud.

_________________
mees kes püüab kala teise mehe tiigist, võib sealt ka krabi püüda
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2020 18:47:33 vasta tsitaadiga

Steam preload annab boonus missiooni thumbs_up.gif
_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 08.12.2020 19:48:18 vasta tsitaadiga

Huvitav mis teema selle Denuvoga on. GOG on ju DRM vaba seega sellel ei tohiks seda olla ja peaks paremini jooksma kui Steami versioon?

Eks me varsti saame teada. Aga üldiselt Denuvo on lihtsalt raha raiskamine. Murtakse tihtipeale kohe lahti niikuinii (eriti kui on oodatud mäng) aga arendaja peab suuri summasid maksma: https://torrentfreak.com/denuvos-anti-piracy-protection-probably-makes-sense-for-big-selling-aaa-titles-201125/

Eriti naljakas oli Doom Eternal väljalase, kus Bethesda ise saatis alguses laiali EXE millel Denuvo puudus. Kui nad oma viga märkasid saatsivad laiali "patchitud" versiooni aga kahju oli juba tehtud. Korralik self own.

EDIT:
Aa ok lugesin GN tweeti. Denuvo on ainult review copy peal. Ilmselt selleks, et vältida varajasi lekkeid. Muidugi see tähendab ka seda, et kõik review perf numbrid on automaatselt kasutud.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2020 20:16:49 vasta tsitaadiga

OT ... need key poed tunduvad kahtlased, ausam on gog'ilt endalt osta, vähemalt raha pidavat dev'idele otse minema. Enamus key lehti vist ei ole ka kõige ausamad, müüvad kas mingi VGA promo koode või siis omastatud krediitkaardiga saadud kraami. icon_rolleyes.gif
_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
labidas
HV veteran
labidas

liitunud: 24.05.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2020 20:21:09 vasta tsitaadiga

graafika võiks vähe parem olla... icon_lol.gif
_________________
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
Aeg Maha 2a

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2020 21:45:30 vasta tsitaadiga

angel kirjutas:
OT ... need key poed tunduvad kahtlased, ausam on gog'ilt endalt osta, vähemalt raha pidavat dev'idele otse minema. Enamus key lehti vist ei ole ka kõige ausamad, müüvad kas mingi VGA promo koode või siis omastatud krediitkaardiga saadud kraami. icon_rolleyes.gif
Kama 2 kust keegi ostab. Pakun, et see mäng saab iseendale saatuslikuks ja lõpeb feiliga.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2020 21:47:53 vasta tsitaadiga

Dj-E kirjutas:
Kama 2 kust keegi ostab. Pakun, et see mäng saab iseendale saatuslikuks ja lõpeb feiliga.


igati õigustatud am paistab olevat
Kommentaarid: 315 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 252
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 08.12.2020 21:58:33 vasta tsitaadiga

Miks ei tohi mängu kohta midagi ausalt või halba öelda ? fännboid lähevad keema kohe ? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kala1
Kreisi kasutaja
kala1

liitunud: 02.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2020 22:07:21 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
M: LG 29wk500-p
The German soldier has impressed the world, however the Italian Bersagliere soldier has impressed the German soldier.
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 08.12.2020 23:33:17 vasta tsitaadiga

Dj-E kirjutas:
angel kirjutas:
OT ... need key poed tunduvad kahtlased, ausam on gog'ilt endalt osta, vähemalt raha pidavat dev'idele otse minema. Enamus key lehti vist ei ole ka kõige ausamad, müüvad kas mingi VGA promo koode või siis omastatud krediitkaardiga saadud kraami. icon_rolleyes.gif
Kama 2 kust keegi ostab. Pakun, et see mäng saab iseendale saatuslikuks ja lõpeb feiliga.

Ainus mis feiliga lõpeb on sinu arvamus.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2020 23:56:36 vasta tsitaadiga

Gap kirjutas:
Miks ei tohi mängu kohta midagi ausalt või halba öelda ? fännboid lähevad keema kohe ? icon_rolleyes.gif


Kuramuse klaas kuulid mõnel juba töötavad, teavad täpselt, mis mänguga tegemist enne kui mäng väljas.

Lisaks see ei ole konstruktiivne arutelu ega kriitika vaid trollimine.

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 09.12.2020 00:38:36 vasta tsitaadiga

angel, Eks seetõttu on dje ka saanud AM. Ja seda korduvalt. Mõned ikka ei õpi. Ju siis peab lõuapooliku tiitli kah omistama. Troll on ta niikuinii.

Cyberpunk 2077’s Use of Denuvo To Prevent Leaks Makes Total Sense
https://torrentfreak.com/cyberpunk-2077s-use-of-denuvo-to-prevent-leaks-makes-total-sense-201208/

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2020 01:14:04 vasta tsitaadiga

Tomorrow, ei hakka siin teiste üle arvustama, kui ise samas augus lõpetada ei taha
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ninzor
HV veteran

liitunud: 15.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2020 01:30:25 vasta tsitaadiga

Kohalikus kaubandusvõrgus PC versiooni pakkujaid väga vähe, eriti pre-order soodusega. Euronics veel midagi pakub. Gamestar PC versiooni ei paku üldse. icon_redface.gif
Kommentaarid: 232 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 202
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wirx
HV Guru
wirx

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2020 01:41:46 vasta tsitaadiga

https://videocardz.com/newz/nvidia-official-cyberpunk-2077-rtx-3090-and-rtx-3080-performance-leaks-out
Need siis nvidia FE omad, teiste tootjate kaardid ~2-5% kiiremad ning overclockiga saab 5-10% lisaks
DLSS quality pidi olema pea 1:1 cyberpunkis raw graafikaga.
Testis sai 53fps samadel sätetel, nvidia lubab 58fps 4k rt ultra, dlss perfomance. https://cdn.videocardz.com/1/2020/12/Cyberpunk-2077-4K-Ultra-RT-DLSS.png

_________________
Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla!
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rastaman
Kreisi kasutaja
rastaman

liitunud: 27.02.2011




sõnum 09.12.2020 11:13:38 vasta tsitaadiga

pakun et videoseadeid võib nii kaugele lükata, kus visuaalselt suurt erinevust pole, kuid GPU koormab üle. 1080p 60fps on vaja .. RTX3090 icon_lol.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2020 11:25:29 vasta tsitaadiga

angel kirjutas:
firemark kirjutas:
vaevalt 50% perfomance jõuldust see Denuvo maha võtab. Võibolla mõni FPS on väiksem võrreldes ilma lukuta versiooniga.


oleneb. Kui osa prosest ainult seda saasta jooksutab siis võib üldisele jõudlusele halvasti mõjuda küll. Web'is piisavalt võrdlusi denovo vs ilma selleta. Kui uurida palju see saast infot kontrollib siis tühjast õhust seda ei tehta.
Esmane link mida leidsin - https://www.youtube.com/watch?v=tZZIszOo224
Ei ütleks, et väga väike jõudluse vahe on icon_neutral.gif


Täielikud bullshit numbrid. Denuvo ei ole Originsist eemaldatud ja mitte ükski "kräkk" ei võta seda maha, vaid läheb sellest mööda. Juba korduvalt on tõestanud, ja seda reaalsete faktidega, et õigesti implementeeritud Denuvo mõju FPS'ile jääb mõõtevea piirdesse.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 09.12.2020 11:36:57 vasta tsitaadiga

Tuleb tõdeda, et peale ülevaadete avalikustamist lükkasin mängu ostu esialgu uude aastasse või vähemalt seniks tulevikku kuni tõsised bugid välja on juuritud.
Mul ei ole mingit soovi head stoorit igasuguste jaburate vigadega ära käkkida.

Omamoodi humoorikas on jälgida, milline haip ja ringona selle mängu ümber käib.

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2020 11:54:39 vasta tsitaadiga

softis kirjutas:
Tuleb tõdeda, et peale ülevaadete avalikustamist lükkasin mängu ostu esialgu uude aastasse või vähemalt seniks tulevikku kuni tõsised bugid välja on juuritud.
Mul ei ole mingit soovi head stoorit igasuguste jaburate vigadega ära käkkida.


Ülevaated on tehtud koodi põhjal, milles pole täna tulevat avapäevapaika.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wirx
HV Guru
wirx

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2020 12:00:33 vasta tsitaadiga

Arvestades kui vigased on viimasel ajal suured ja äsja välja tulnud mängud on vigu seal sees kindlasti, sest Cyberpunk paistab veel eriti suur ja võimaluste rohke olevat. Tegijal juhtub ning kui palju teha, juhtub ka rohkem. Kui just mäng kokku ei jookse või ei salvesta progressi(nagu watchdogiga väga paljudel juhtus, osadel kustutas ka vana save game 30-40h mänguajaga lihtsalt ära) pole paar clitchi mängus ületamatu probleem.
_________________
Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla!
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 09.12.2020 12:16:31 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:

Ülevaated on tehtud koodi põhjal, milles pole täna tulevat avapäevapaika.


Ülevaated sai lapi, mis on osa avapäeva paigast. Vähemalt mina sain nii aru.

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2020 12:22:09 vasta tsitaadiga

Mäng ammu eeltellitud, sest oli vaja kuhugi oma mängudele mõeldud krediit kulutada, kuid vist ei tõmba seda enne käima, kui suuremad hädad silutud.

Mängimist on mäng väärt kohe kindlasti, selles pole mul vähimatki kahtlust olnud ei enne, kui ka nüüd neid nö. eel-ülevaateid lugedes.

Mis parata, AAA mängude jaoks peaks juba uue mõiste välja mõtlema, mis kirjeldaks mängu mastaapi, mis sellest AAA mängu täpselt teeb.

Enamiku AAA mängude produktsiooni panustatud väärtus võib olla väga kõrge, kuid mida mängijad selle eest tegelikult saavad, väga erinev.

Leian, et antud mäng on üks neist, mis võib olla katki ja paljude muude hädadega, kuid pakub mängijale võrreldamatult rohkem, kui mõni peensusteni silutud pühademuna, mille lõpuni läbi joostes oled alguse juba unustanud.

_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
firemark
HV Guru
firemark

liitunud: 11.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2020 12:55:55 vasta tsitaadiga

Veidi teemast mööda küsimus võibolla aga mis raskustasemel eelistate mänge mängida ja seda mängu mängida? easy,normal,hard, very hard icon_biggrin.gif?
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2020 12:59:20 vasta tsitaadiga

very hard


Nii lambiküsimusel ka lambivastus. Kuidas kurat peaks keegi teadma mis raskusastet ta eelistab kui ei ole seda kordagi mängida saanud?

_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
AlvinL
Kreisi kasutaja
AlvinL

liitunud: 04.03.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2020 13:01:24 vasta tsitaadiga

Nii raske, kui võimalik. Kui mäng on liiga lihtne, siis mul kaob motivatsioon, sest ma saan ilma igasuguse vaevata mängus edasi jõuda. Aga nii ei arene. Kõlab vist tobedalt, aga mis seal ikka, nii on. Muidugi ma võib-olla alustan keskmise pealt, et mänguga harjuda.
_________________
Võimatu on teha midagi lollikindlaks, sest lollid on haruldaselt leidlikud.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wirx
HV Guru
wirx

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2020 13:02:31 vasta tsitaadiga

Arvatavasti jah väga raske, juttude järgi pidi story olema 20-30h pikk ainult, siis on ehk kauem icon_smile.gif
_________________
Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla!
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rastaman
Kreisi kasutaja
rastaman

liitunud: 27.02.2011




sõnum 09.12.2020 13:46:53 vasta tsitaadiga

kell 1 toimub siin midagi https://www.twitch.tv/cdprojektred
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XT
HV kasutaja
XT

liitunud: 04.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2020 13:48:22 vasta tsitaadiga

Vist jah very hard, siis lähen rohkem hiilimise teed. Sest kuskil reviews? oli, et raskuse tõusuga lähevad vastased kuulikäsnaks(nõme).
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wirx
HV Guru
wirx

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2020 13:52:09 vasta tsitaadiga

rastaman kirjutas:
kell 1 toimub siin midagi https://www.twitch.tv/cdprojektred

Eks juhtub see, et mäng avatakse üle maailma, ehk siis meil kell 2 öösel.
https://twitter.com/CyberpunkGame/status/1334548241459933188
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla!
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rastaman
Kreisi kasutaja
rastaman

liitunud: 27.02.2011




sõnum 09.12.2020 14:01:05 vasta tsitaadiga

wirx kirjutas:
rastaman kirjutas:
kell 1 toimub siin midagi https://www.twitch.tv/cdprojektred

Eks juhtub see, et mäng avatakse üle maailma, ehk siis meil kell 2 öösel.
https://twitter.com/CyberpunkGame/status/1334548241459933188
Spoiler Spoiler Spoiler

countdown käib seal, kell 1 päeval esimesed striimid
https://twitter.com/i/web/status/1336604806270640128
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AlvinL
Kreisi kasutaja
AlvinL

liitunud: 04.03.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2020 14:02:27 vasta tsitaadiga

Keegi tegelane, keda ma olen Path of Exile'i striimimas näinud hakkab vist CP2077 Let's play tegema vms. Pole huvitatud. See DJ tüdruk oli põnevam icon_biggrin.gif
_________________
Võimatu on teha midagi lollikindlaks, sest lollid on haruldaselt leidlikud.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2020 14:03:04 vasta tsitaadiga

Ma eeldaks ideaalis, et mäng ise pakub taseme, mis on selle looja poolne nägemus adekvaatsest (esmasest) mängukogemusest või vähemalt kirjeldab tasemete sisu lahti, et igaüks ise otsustada saaks icon_rolleyes.gif

Juhul, kui sellist viidet-vihjet pole, siis valin reeglina mingi keskmise taseme, sest teinekord võivad raskemad tasemed muuta mängule lähenemist oluliselt või on raskemate tasemete juures (kirjutamata) eelduseks, et ollakse madalama taseme juba läbinud ja selle eripäradega tuttavad.

Pahatihti tähendab raskem tase lihtsalt ebameeldivamat mängukogemust, mis ei paku muud, kui lihtsalt kuulikäsnast vastaseid, kes snaibivad sind maailma teisest otsast ja mõistatuste lahendamiseks on oluliselt vähem aega-ressurssi. Teisel või kolmandal läbimisel pole see vast enam probleemiks, kuid esmakogemuse nautimiseks tõmbab see liialt palju tähelepanu ära mängu loolt, mis omab antud mängu juures ilmselgelt üsna suurt rolli.

Seega pigem annan mängule esmalt võimaluse oma süžee võimalikult algupärasel kujul välja käia ja olen valmis mängumehaanilise väljakutse selle ohvriks tooma. Kui mäng on seda väärt, siis järgmisel läbimängul läheb lapats juba läbi põranda.

_________________


viimati muutis DigeBeni 09.12.2020 14:16:03, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wirx
HV Guru
wirx

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2020 14:03:20 vasta tsitaadiga

Streamimine lives lubati, see countdown käis - https://www.youtube.com/results?search_query=cyberpunk+2077+live&sp=EgJAAQ%253D%253D
_________________
Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla!
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kuccu
HV kasutaja

liitunud: 11.09.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2020 14:11:08 vasta tsitaadiga

Ma oma tegelase valmis saan siis on juba suuremad vead parandatud ilmselt icon_razz.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SirAskAlot
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.03.2011




sõnum 09.12.2020 15:39:39 vasta tsitaadiga

Steami esilehe ülemisel banneril on countdown.

Vanasti loeti aega uue aasta alguseni ... ajad muutuvad icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
terric
HV kasutaja
terric

liitunud: 06.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2020 16:18:05 vasta tsitaadiga

Ülevaated hakkavad ka vist tulema (kuskil jäi kõva, et peale 10-dat aga yt juba)

https://www.youtube.com/watch?v=G51GkSmQAmQ
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Cyberpunk 2077 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 11, 12, 13 ... 43, 44, 45  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.