Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 26, 27, 28 ... 96, 97, 98  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
siven
HV veteran
siven

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.12.2020 06:32:36 vasta tsitaadiga

kui paned lisa SSD ütleb konsool et remove it and shutting down in 30 seconds.
midagi teha ei saa.
räige fail ketas on ammu jumala täis mängin mängu ära ja kustutan ja võtan uue ette... täiesti idioootne olukord.
Kommentaarid: 163 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
minake
HV veteran
minake

liitunud: 08.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.12.2020 12:25:19 vasta tsitaadiga

okis mingi veider kuulutus kus ps5 kahe puldi ja uue call of duty-ga 700 eest, väidetavalt pole kogus piiratud ja saadavus paari nädala jooksul?
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elpex
HV veteran

liitunud: 13.07.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.12.2020 12:29:48 vasta tsitaadiga

minake kirjutas:
okis mingi veider kuulutus kus ps5 kahe puldi ja uue call of duty-ga 700 eest, väidetavalt pole kogus piiratud ja saadavus paari nädala jooksul?

okis?
Kommentaarid: 123 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 113
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
minake
HV veteran
minake

liitunud: 08.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.12.2020 12:53:53 vasta tsitaadiga

okidoki jah, a vaatasin veel, seal tekst tundub google translate, ilmselt on scam.

edit: võeti maha, päris muhe komplekt oli icon_cool.gif



https://www.okidoki.ee/item/ps5-komplekt/10522228/


viimati muutis minake 07.12.2020 12:59:01, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elpex
HV veteran

liitunud: 13.07.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.12.2020 12:54:32 vasta tsitaadiga

minake kirjutas:
okidoki jah, a vaatasin veel, seal tekst tundub google translate, ilmselt on scam

Ilmselgelt scam. Teinekord pane link ka.
Kommentaarid: 123 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 113
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
majooro
HV kasutaja
majooro

liitunud: 17.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.12.2020 13:15:39 vasta tsitaadiga

siven kirjutas:
kui paned lisa SSD ütleb konsool et remove it and shutting down in 30 seconds.
midagi teha ei saa.
räige fail ketas on ammu jumala täis mängin mängu ära ja kustutan ja võtan uue ette... täiesti idioootne olukord.

Mitu mängu sa korraga siis mängid, et pea 700GB väheks jääb?
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.12.2020 13:41:49 vasta tsitaadiga

aaa mäng tänapäeval pigem alla 50gb ruumi ei võta. kõvemad mängud on ka 100+gb.

nii natukene suvaliste näidetana:
spiderman on väidetavalt 50gb ja kõik installituna 100gb.
demons souls remake on 66gb
viimane cod 140gb
valhalla ja godfall peaks olema ~50gb
cyberpunk peaks tulema 70gb

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
majooro
HV kasutaja
majooro

liitunud: 17.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.12.2020 16:06:50 vasta tsitaadiga

Ma tean väga hästi, palju uued mängud ruumi võtavad. COD:MW on näiteks minu arvutil juba üle 200GB, Red Dead 140GB, Forza Horizon 4 Ultimate 140GB. Siia otsa mõni single player story driven mäng ja piisab. Kust see aeg tuleb, et kõike korraga mängida?
Demons Souls ja Valhalla peaksid juba mõlemad 100+ tundi kumbki ajalist investeeringut nõudma, kui normaalselt süveneda.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.12.2020 16:08:06 vasta tsitaadiga

majooro, see on juba teise kategooria küsimus. filthy casual icon_biggrin.gif
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HPN
HV veteran
HPN

liitunud: 26.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.12.2020 16:34:42 vasta tsitaadiga

Näiteks need, kes Destiny 2 ja COD-i mängivad, on 1/3 kettast pidevalt täis. Mõni suurem mäng veel ja ongi ketas täis.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Evil14
HV Guru
Evil14

liitunud: 25.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.12.2020 16:39:55 vasta tsitaadiga

Keegi mängib üldse korraga mitut mängu? Ise panen küll plaadi sisse, mängin lõpuni ja siis järgmine. Ei taha nagu storysid segi mängida, sellepärast ühe kaupa meeldib.
Kommentaarid: 225 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sanja
HV vaatleja

liitunud: 14.10.2020




sõnum 07.12.2020 17:17:27 vasta tsitaadiga

Selline info, et konsoolid, mis pidid Euronicsisse jõudma 20.12 jõudsid varem kohale ning selle nädala jooksul saadetakse laiali.
Seega, kes veel peale minu said sealt eeltellitud ja lubatud tarnega alates 20.12, võib varsti konsooli kätte saada.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
majooro
HV kasutaja
majooro

liitunud: 17.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.12.2020 17:45:37 vasta tsitaadiga

Single player mänge minu arust saabki ainult jutti mängida, kui soov tõesti süžeele ja kangelastele kaasa elada. Vahelduseks ja puhkuseks mõni multiplayer COD match või Forza ralli. Seega neile, kes eelistavad just single player mänge, peaks kettast küll ja veel olema.

Multiplayer mängijatel on juba natuke kitsam ruumiga, sest tõesti on mängude mahud kasvanud üle mõistuse. Samas kui Destiny 2, COD, GTA V ja võib-olla BF5 kettal on, siis kahtlen, et jätkub aega neid kõiki järjepanu mängida. Üldjuhul pühendutakse 1-2-le MP mängule, kus siis n.ö. 24/7 ragistatakse, muidu skill läheb alla. Kindlasti on erandeid.

Kõige keerulisem on inimestel, kes pidevalt ühest mängust teise hüppavad, paar tundi Demons Souls, siis vahelduseks COD, pärast Valhalla, puhkuseks Destiny 2 jne. Sellisel inimesel on ka 2TB vähe, samas ei saa ju sellist tüüpi mängurit mõõdupuuks võtta.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nokia
Serverid.ee
Nokia

liitunud: 06.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.12.2020 17:47:49 vasta tsitaadiga

Ega mingeid uudiseid pole olnud, kuna Elisal/Euronics/Klick/Telia uuesti lattu satub midagi?
_________________
Web3 | ERC721A
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kikaskilla
HV kasutaja
kikaskilla

liitunud: 29.02.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.12.2020 19:15:35 vasta tsitaadiga

Nokia kirjutas:
Ega mingeid uudiseid pole olnud, kuna Elisal/Euronics/Klick/Telia uuesti lattu satub midagi?


Elisast öeldi täna et järgmise aasta 1 kvartalis.
1a'st lubati nädal-kaks tagasi et äkki tuleb nädala-kahe jooksul müüki
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pimp
HV kasutaja
Pimp

liitunud: 05.11.2001




sõnum 07.12.2020 23:04:39 vasta tsitaadiga

Sellest Prisma ostuõiguse loosimängus osales 1982 inimesi millest 28 said õiguse raha välja köhida. Seega 1954 pettunut ja vihaseid kommentaare stiilis et nüüd muudab meie pere kodupoodi icon_lol.gif O tempora, o mores!
_________________
PSN Taffinaff
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RivoA
HV vaatleja

liitunud: 10.02.2011




sõnum 07.12.2020 23:26:33 vasta tsitaadiga

Pimp kirjutas:
Sellest Prisma ostuõiguse loosimängus osales 1982 inimesi millest 28 said õiguse raha välja köhida. Seega 1954 pettunut ja vihaseid kommentaare stiilis et nüüd muudab meie pere kodupoodi icon_lol.gif O tempora, o mores!


Selle kirjutasin mina kuna loosimine ei vastanud tingimustele ja kuna nende vastus minu privaatsõnumile, kus ma juhtisin tingimuste mittetäitmisele tähelepanu, oli ülbe ja ma REAALSELT teen(tegin) oma iganädalasi oste just selles poes, siis obviously olen sellises klienditeeninduses pettunud ja ei kavatse lihtsalt vaikides seda pealt vaadata... icon_wink.gif

Kui miski ei meeldi, siis tuleb sellest teada anda mitte eestlaslikul kombel teki alla peitu minna ja saunas kiruda - muidu ei muutugi midagi.

Mis aga puudutab PS5 saadavust, siis Telia ütles, et neile tuleb 2-6 tk lähiajal. Amazing.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.12.2020 23:27:02 vasta tsitaadiga

RivoA kirjutas:
Pimp kirjutas:
Sellest Prisma ostuõiguse loosimängus osales 1982 inimesi millest 28 said õiguse raha välja köhida. Seega 1954 pettunut ja vihaseid kommentaare stiilis et nüüd muudab meie pere kodupoodi icon_lol.gif O tempora, o mores!


Selle kirjutasin mina kuna loosimine ei vastanud tingimustele ja kuna nende vastus minu privaatsõnumile, kus ma juhtisin tingimuste mittetäitmisele tähelepanu, oli ülbe ja ma REAALSELT teen(tegin) oma iganädalasi oste just selles poes, siis obviously olen sellises klienditeeninduses pettunud ja ei kavatse lihtsalt vaikides seda pealt vaadata... icon_wink.gif

Kui miski ei meeldi, siis tuleb sellest teada anda mitte eestlaslikul kombel teki alla peitu minna ja saunas kiruda - muidu ei muutugi midagi.


Mis need ei võigi osaleda, kes pole omanud? Napakas mõtlemine.
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RivoA
HV vaatleja

liitunud: 10.02.2011




sõnum 07.12.2020 23:33:00 vasta tsitaadiga

hkurujo88r kirjutas:
RivoA kirjutas:
Pimp kirjutas:
Sellest Prisma ostuõiguse loosimängus osales 1982 inimesi millest 28 said õiguse raha välja köhida. Seega 1954 pettunut ja vihaseid kommentaare stiilis et nüüd muudab meie pere kodupoodi icon_lol.gif O tempora, o mores!


Selle kirjutasin mina kuna loosimine ei vastanud tingimustele ja kuna nende vastus minu privaatsõnumile, kus ma juhtisin tingimuste mittetäitmisele tähelepanu, oli ülbe ja ma REAALSELT teen(tegin) oma iganädalasi oste just selles poes, siis obviously olen sellises klienditeeninduses pettunud ja ei kavatse lihtsalt vaikides seda pealt vaadata... icon_wink.gif

Kui miski ei meeldi, siis tuleb sellest teada anda mitte eestlaslikul kombel teki alla peitu minna ja saunas kiruda - muidu ei muutugi midagi.



Mis need ei võigi osaleda, kes pole omanud? Napakas mõtlemine.


Asi ei ole nendes, kes võitsid, kui sa mu viimast pilti vaatad, kus on screenshot nende vastusest, siis nad võtsid arvesse kõik, kes ostusoovi näitasid olenemata kas vastasid tingimustele või mitte. Kes tahtis ostuõigust naabripoisile, kes ajas lihtsalt suvalist juttu kuidas temale nii meeldiks omada.

Tingimus oli: vasta küsimusele ja tõesti vahet ei ole, kas on olnud või mitte.

Napakas mõtlemine on lihtsalt karata, kui sisu pole.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.12.2020 23:35:22 vasta tsitaadiga

Kirjas ju, et kõik oodatud kes soovivad osta. Mis nüüd lambist solvuda, et sina ei saanud konsooli? icon_lol.gif
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RivoA
HV vaatleja

liitunud: 10.02.2011




sõnum 07.12.2020 23:36:42 vasta tsitaadiga

hkurujo88r kirjutas:
Kirjas ju, et kõik oodatud kes soovivad osta. Mis nüüd lambist solvuda, et sina ei saanud konsooli? icon_lol.gif


Loe kenasti kõik läbi. Mis sa tühikargad.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heix85
HV kasutaja

liitunud: 30.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2020 00:06:34 vasta tsitaadiga

RivoA, kui vana sa oled, endal ei ole piinlik?
_________________
Cry me a river!
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RivoA
HV vaatleja

liitunud: 10.02.2011




sõnum 08.12.2020 00:08:18 vasta tsitaadiga

heix85 kirjutas:
RivoA, kui vana sa oled, endal ei ole piinlik?


Tegelikult ka või? Tegelikult?

Sellise küsimuse kirjutajalt peaks seda endalt küsima...

Teemaks on PS5, mis siia puutub see kui ma ei olnud rahul ettevõtte vastusega minu päringule, et miks arvestati loosi kõik osalised sõltumata, kas nad on tingimused täitnud või mitte. Kui ma saan ebaviisaka ja üleoleva vastuse, siis ma peaks sellega leppima?

Üs. see, mismoodi mina otsustan vastata kehva teeninduse peale ei ole mingisuguse suvalise inimese asi.


viimati muutis RivoA 08.12.2020 00:12:44, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heix85
HV kasutaja

liitunud: 30.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2020 00:11:19 vasta tsitaadiga

Ma ise ostsin Järve keskusest letist reedel 2tk
Pühendan selle pildi RivoA-le


_________________
Cry me a river!
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RivoA
HV vaatleja

liitunud: 10.02.2011




sõnum 08.12.2020 00:13:49 vasta tsitaadiga

heix85 kirjutas:
Ma ise ostsin Järve keskusest letist reedel 2tk
Pühendan selle pildi RivoA-le



Tubli! Õnnelik Sinu üle!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
euforia
Kreisi kasutaja
euforia

liitunud: 26.02.2004




sõnum 08.12.2020 01:04:04 vasta tsitaadiga

heix85 kirjutas:
Ma ise ostsin Järve keskusest letist reedel 2tk
Et siis see aeg kui muu rahvas siin silda laseb ja igasugu eeltellimiste listidega mässavad võis Järve keskuses rahulikult mitu konsooli otse letist osta ja ei mingeid probleeme?
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kikaskilla
HV kasutaja
kikaskilla

liitunud: 29.02.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2020 01:11:23 vasta tsitaadiga

euforia kirjutas:
heix85 kirjutas:
Ma ise ostsin Järve keskusest letist reedel 2tk
Et siis see aeg kui muu rahvas siin silda laseb ja igasugu eeltellimiste listidega mässavad võis Järve keskuses rahulikult mitu konsooli otse letist osta ja ei mingeid probleeme?


Kust kohast sa need niimoodi Järve keskusest leidsid?
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heix85
HV kasutaja

liitunud: 30.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2020 01:21:16 vasta tsitaadiga

Seal üks suurem elektroonika pood vaid on, kott võiks natuke reeta 🙂
Paraku ostsin kõik 2tk ära 😀

_________________
Cry me a river!


viimati muutis heix85 08.12.2020 01:22:50, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tofay
HV kasutaja

liitunud: 24.03.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2020 01:33:59 vasta tsitaadiga

Mis toimub? Kas nii palju noori peale tulnud?
Samasugune põud oli ka 7a tagasi, kannatust.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bjaka
Kreisi kasutaja
bjaka

liitunud: 04.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2020 07:42:10 vasta tsitaadiga

heix85 kirjutas:
Seal üks suurem elektroonika pood vaid on, kott võiks natuke reeta 🙂
Paraku ostsin kõik 2tk ära 😀


Kas teise varuosadeks?
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2020 08:17:38 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Kas teise varuosadeks?

icon_lol.gif thumbs_up.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2020 08:38:32 vasta tsitaadiga

nope, järelturule 900-ga müüki eusa_wall.gif

ja RivoA, üks väga lihtne nõue oli Prismal
tsitaat:
Kui soovid võita Playstation 5 ostueesõigust, kirjuta kommentaaridesse, mis oli sinu esimene Playstation.
Kui pole varem omanud, siis kirjutadki, et "pole olnud ja loodan imele, et saaksin selle ostuõiguse lol lol"
Aga kui see käib sul üle mõistuse, siis ok
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heix85
HV kasutaja

liitunud: 30.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2020 09:32:07 vasta tsitaadiga

Mul on kaks televiisorit icon_lol.gif

bjaka kirjutas:
Kas teise varuosadeks?

_________________
Cry me a river!
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RivoA
HV vaatleja

liitunud: 10.02.2011




sõnum 08.12.2020 10:13:50 vasta tsitaadiga

Early Access kirjutas:
nope, järelturule 900-ga müüki eusa_wall.gif

ja RivoA, üks väga lihtne nõue oli Prismal
tsitaat:
Kui soovid võita Playstation 5 ostueesõigust, kirjuta kommentaaridesse, mis oli sinu esimene Playstation.
Kui pole varem omanud, siis kirjutadki, et "pole olnud ja loodan imele, et saaksin selle ostuõiguse lol lol"
Aga kui see käib sul üle mõistuse, siis ok


Ja kui sa veidike enne viitsiksid süveneda, siis selle vastu mul ei olnudki midagi. See, et teistel pahastel oli, sinna ma ei saa midagi parata. Minu pahameel oli peamiselt Prisma tagasisidele privaatsõnumis minule...

Aga teema on lõpetatud, ma arvan, et igaühel võib olla enda arvamus ja ise oma otsuseid teha icon_wink.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2020 14:26:11 vasta tsitaadiga

https://www.tomsguide.com/uk/news/ps5-price-playstation-ceo-says-when-sony-made-the-call
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Killer85
HV veteran

liitunud: 13.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2020 15:23:49 vasta tsitaadiga

See kiloühesajane siin müügis olnud PS5 läks juba ära või? icon_eek.gif
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siven
HV veteran
siven

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2020 16:10:28 vasta tsitaadiga

Killer85 kirjutas:
See kiloühesajane siin müügis olnud PS5 läks juba ära või? icon_eek.gif


nagu soe sai mis magad!
Kommentaarid: 163 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cado
HV vaatleja
Cado

liitunud: 10.02.2008




sõnum 08.12.2020 16:17:31 vasta tsitaadiga



Jumala hästi lähevad ju Eestis ka :d
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killer85
HV veteran

liitunud: 13.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2020 16:18:10 vasta tsitaadiga

Ah ei, mul ei põle.

Küll aga soovitaks kiirustajail ka Soome järelturule pilk heita. Kui üle lahe asja, siis saab ikka märksa odavamalt:
https://www.tori.fi/koko_suomi?ca=18&q=playstation%205&w=3&o=1
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
euforia
Kreisi kasutaja
euforia

liitunud: 26.02.2004




sõnum 08.12.2020 16:27:57 vasta tsitaadiga

Cado kirjutas:


Jumala hästi lähevad ju Eestis ka :d
Seda vaadates meenuvad Psychoterrori sõnad:
ära makse riigi maksu
ära nuuma tõbrast paksu
mida rohkem maksad makse
seda rohkem võimul pakse
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RIH0
HV kasutaja
RIH0

liitunud: 02.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2020 16:40:30 vasta tsitaadiga

Kõigile, sh mina ise, kes jõulud ilma uue PS5-ta peavad veetma:

Link
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sylph4
HV vaatleja

liitunud: 12.11.2020




sõnum 08.12.2020 16:45:15 vasta tsitaadiga

Sanja kirjutas:
Selline info, et konsoolid, mis pidid Euronicsisse jõudma 20.12 jõudsid varem kohale ning selle nädala jooksul saadetakse laiali.
Seega, kes veel peale minu said sealt eeltellitud ja lubatud tarnega alates 20.12, võib varsti konsooli kätte saada.

Kust selline info on?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2020 17:24:47 vasta tsitaadiga

https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=790705&highlight=

Mida hinda. icon_lol.gif
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2020 17:27:38 vasta tsitaadiga

Sylph4 kirjutas:
Sanja kirjutas:
Selline info, et konsoolid, mis pidid Euronicsisse jõudma 20.12 jõudsid varem kohale ning selle nädala jooksul saadetakse laiali.
Seega, kes veel peale minu said sealt eeltellitud ja lubatud tarnega alates 20.12, võib varsti konsooli kätte saada.

Kust selline info on?
discord
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
firemark
HV Guru
firemark

liitunud: 11.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2020 17:31:43 vasta tsitaadiga

hkurujo88r kirjutas:
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=790705&highlight=

Mida hinda. icon_lol.gif


kohe näha,et õige businessman icon_biggrin.gif, ta oleks võinud külma kõhuga hoopis 1500€ OK hinnaks määrata, keegi ikka oleks ära ostnud
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pazoozo
HV vaatleja

liitunud: 16.11.2011




sõnum 08.12.2020 17:45:29 vasta tsitaadiga

hkurujo88r kirjutas:
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=790705&highlight=

Mida hinda. icon_lol.gif



Link
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bjaka
Kreisi kasutaja
bjaka

liitunud: 04.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2020 18:09:21 vasta tsitaadiga

firemark kirjutas:
hkurujo88r kirjutas:
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=790705&highlight=

Mida hinda. icon_lol.gif


kohe näha,et õige businessman icon_biggrin.gif, ta oleks võinud külma kõhuga hoopis 1500€ OK hinnaks määrata, keegi ikka oleks ära ostnud


Ebays oli keegi müünud OK hinnaga 1 miljon, seega arenguruumi veel on.
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cheetahh
HV kasutaja

liitunud: 10.06.2008




sõnum 08.12.2020 18:45:59 vasta tsitaadiga

Ma ei laseks ennast väga häirida sellest, mis hindadega spekulandid neid müüa üritavad. Tundub, et hinnapiir on kuskil seal 700-800 peal. Üle selle hinnaga vedelevad asjad ikka foorumites jne üsna pikalt. Raske kõrvalt vaadata, kas üldse müügiks läheb. Neid ullikesi, kes 1000 eest neid ostavad on ikka väga vähe.
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2020 18:48:28 vasta tsitaadiga

pole siin mingit spekulanti.
See oli nõukaaegne termin.
Nüüd on vaid ärimehed.
Hinna määrab turg.
Pole kellegi asi kobiseda, mis hinnaga keegi müüb või ostab icon_idea.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cheetahh
HV kasutaja

liitunud: 10.06.2008




sõnum 08.12.2020 19:02:36 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
pole siin mingit spekulanti.
See oli nõukaaegne termin.
Nüüd on vaid ärimehed.
Hinna määrab turg.
Pole kellegi asi kobiseda, mis hinnaga keegi müüb või ostab icon_idea.gif

Ei teagi nüüd, kas ironiseerid või mõtled tõsiselt. Aga spekulant või spekuleerimine ei ole mingi "nõuka aja" terrmin. Sellega tegeletakse täna nii aktsiaturgudel, krüptovaluutaga kui ka nänni kokku ostmisel lootusega seda suure vaheltkasuga maha müüa. Küll aga jääb mulle järjest enam mulje, et see "nõuka aja" lõpus sündinud generatsioon "lumehelbekesed" arvavad, et selline tegevus on normaalne äri. Tõsi on see, et sellises tegevuses ei ole midagi ebaseaduslikku ja igaühel on õigus kaupa müüa ja osta kokku lepitud hinnaga. See aga ei tähenda, et spekuleerimisele või hangeldamisele ei võiks teised inimesed oma moraalset hinnangut anda. Ja neile nüüd kes tormavad kohe kommenteerima, et kibestunud jobu, siis võtke rahulikult. Mina olen oma PS5 kätte saanud, ei ole millegi üle kibestunud olla.
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 26, 27, 28 ... 96, 97, 98  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.