kui paned lisa SSD ütleb konsool et remove it and shutting down in 30 seconds.
midagi teha ei saa.
räige fail ketas on ammu jumala täis mängin mängu ära ja kustutan ja võtan uue ette... täiesti idioootne olukord.
kui paned lisa SSD ütleb konsool et remove it and shutting down in 30 seconds.
midagi teha ei saa.
räige fail ketas on ammu jumala täis mängin mängu ära ja kustutan ja võtan uue ette... täiesti idioootne olukord.
Mitu mängu sa korraga siis mängid, et pea 700GB väheks jääb?
aaa mäng tänapäeval pigem alla 50gb ruumi ei võta. kõvemad mängud on ka 100+gb.
nii natukene suvaliste näidetana:
spiderman on väidetavalt 50gb ja kõik installituna 100gb.
demons souls remake on 66gb
viimane cod 140gb
valhalla ja godfall peaks olema ~50gb
cyberpunk peaks tulema 70gb _________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Ma tean väga hästi, palju uued mängud ruumi võtavad. COD:MW on näiteks minu arvutil juba üle 200GB, Red Dead 140GB, Forza Horizon 4 Ultimate 140GB. Siia otsa mõni single player story driven mäng ja piisab. Kust see aeg tuleb, et kõike korraga mängida?
Demons Souls ja Valhalla peaksid juba mõlemad 100+ tundi kumbki ajalist investeeringut nõudma, kui normaalselt süveneda.
Keegi mängib üldse korraga mitut mängu? Ise panen küll plaadi sisse, mängin lõpuni ja siis järgmine. Ei taha nagu storysid segi mängida, sellepärast ühe kaupa meeldib.
Selline info, et konsoolid, mis pidid Euronicsisse jõudma 20.12 jõudsid varem kohale ning selle nädala jooksul saadetakse laiali.
Seega, kes veel peale minu said sealt eeltellitud ja lubatud tarnega alates 20.12, võib varsti konsooli kätte saada.
Single player mänge minu arust saabki ainult jutti mängida, kui soov tõesti süžeele ja kangelastele kaasa elada. Vahelduseks ja puhkuseks mõni multiplayer COD match või Forza ralli. Seega neile, kes eelistavad just single player mänge, peaks kettast küll ja veel olema.
Multiplayer mängijatel on juba natuke kitsam ruumiga, sest tõesti on mängude mahud kasvanud üle mõistuse. Samas kui Destiny 2, COD, GTA V ja võib-olla BF5 kettal on, siis kahtlen, et jätkub aega neid kõiki järjepanu mängida. Üldjuhul pühendutakse 1-2-le MP mängule, kus siis n.ö. 24/7 ragistatakse, muidu skill läheb alla. Kindlasti on erandeid.
Kõige keerulisem on inimestel, kes pidevalt ühest mängust teise hüppavad, paar tundi Demons Souls, siis vahelduseks COD, pärast Valhalla, puhkuseks Destiny 2 jne. Sellisel inimesel on ka 2TB vähe, samas ei saa ju sellist tüüpi mängurit mõõdupuuks võtta.
Sellest Prisma ostuõiguse loosimängus osales 1982 inimesi millest 28 said õiguse raha välja köhida. Seega 1954 pettunut ja vihaseid kommentaare stiilis et nüüd muudab meie pere kodupoodi O tempora, o mores! _________________ PSN Taffinaff
Sellest Prisma ostuõiguse loosimängus osales 1982 inimesi millest 28 said õiguse raha välja köhida. Seega 1954 pettunut ja vihaseid kommentaare stiilis et nüüd muudab meie pere kodupoodi O tempora, o mores!
Selle kirjutasin mina kuna loosimine ei vastanud tingimustele ja kuna nende vastus minu privaatsõnumile, kus ma juhtisin tingimuste mittetäitmisele tähelepanu, oli ülbe ja ma REAALSELT teen(tegin) oma iganädalasi oste just selles poes, siis obviously olen sellises klienditeeninduses pettunud ja ei kavatse lihtsalt vaikides seda pealt vaadata...
Kui miski ei meeldi, siis tuleb sellest teada anda mitte eestlaslikul kombel teki alla peitu minna ja saunas kiruda - muidu ei muutugi midagi.
Mis aga puudutab PS5 saadavust, siis Telia ütles, et neile tuleb 2-6 tk lähiajal. Amazing.
Sellest Prisma ostuõiguse loosimängus osales 1982 inimesi millest 28 said õiguse raha välja köhida. Seega 1954 pettunut ja vihaseid kommentaare stiilis et nüüd muudab meie pere kodupoodi O tempora, o mores!
Selle kirjutasin mina kuna loosimine ei vastanud tingimustele ja kuna nende vastus minu privaatsõnumile, kus ma juhtisin tingimuste mittetäitmisele tähelepanu, oli ülbe ja ma REAALSELT teen(tegin) oma iganädalasi oste just selles poes, siis obviously olen sellises klienditeeninduses pettunud ja ei kavatse lihtsalt vaikides seda pealt vaadata...
Kui miski ei meeldi, siis tuleb sellest teada anda mitte eestlaslikul kombel teki alla peitu minna ja saunas kiruda - muidu ei muutugi midagi.
Mis need ei võigi osaleda, kes pole omanud? Napakas mõtlemine.
Sellest Prisma ostuõiguse loosimängus osales 1982 inimesi millest 28 said õiguse raha välja köhida. Seega 1954 pettunut ja vihaseid kommentaare stiilis et nüüd muudab meie pere kodupoodi O tempora, o mores!
Selle kirjutasin mina kuna loosimine ei vastanud tingimustele ja kuna nende vastus minu privaatsõnumile, kus ma juhtisin tingimuste mittetäitmisele tähelepanu, oli ülbe ja ma REAALSELT teen(tegin) oma iganädalasi oste just selles poes, siis obviously olen sellises klienditeeninduses pettunud ja ei kavatse lihtsalt vaikides seda pealt vaadata...
Kui miski ei meeldi, siis tuleb sellest teada anda mitte eestlaslikul kombel teki alla peitu minna ja saunas kiruda - muidu ei muutugi midagi.
Mis need ei võigi osaleda, kes pole omanud? Napakas mõtlemine.
Asi ei ole nendes, kes võitsid, kui sa mu viimast pilti vaatad, kus on screenshot nende vastusest, siis nad võtsid arvesse kõik, kes ostusoovi näitasid olenemata kas vastasid tingimustele või mitte. Kes tahtis ostuõigust naabripoisile, kes ajas lihtsalt suvalist juttu kuidas temale nii meeldiks omada.
Tingimus oli: vasta küsimusele ja tõesti vahet ei ole, kas on olnud või mitte.
Napakas mõtlemine on lihtsalt karata, kui sisu pole.
Sellise küsimuse kirjutajalt peaks seda endalt küsima...
Teemaks on PS5, mis siia puutub see kui ma ei olnud rahul ettevõtte vastusega minu päringule, et miks arvestati loosi kõik osalised sõltumata, kas nad on tingimused täitnud või mitte. Kui ma saan ebaviisaka ja üleoleva vastuse, siis ma peaks sellega leppima?
Üs. see, mismoodi mina otsustan vastata kehva teeninduse peale ei ole mingisuguse suvalise inimese asi.
viimati muutis RivoA 08.12.2020 00:12:44, muudetud 1 kord
Et siis see aeg kui muu rahvas siin silda laseb ja igasugu eeltellimiste listidega mässavad võis Järve keskuses rahulikult mitu konsooli otse letist osta ja ei mingeid probleeme?
Et siis see aeg kui muu rahvas siin silda laseb ja igasugu eeltellimiste listidega mässavad võis Järve keskuses rahulikult mitu konsooli otse letist osta ja ei mingeid probleeme?
Kust kohast sa need niimoodi Järve keskusest leidsid?
Kui soovid võita Playstation 5 ostueesõigust, kirjuta kommentaaridesse, mis oli sinu esimene Playstation.
Kui pole varem omanud, siis kirjutadki, et "pole olnud ja loodan imele, et saaksin selle ostuõiguse lol lol"
Aga kui see käib sul üle mõistuse, siis ok
Kui soovid võita Playstation 5 ostueesõigust, kirjuta kommentaaridesse, mis oli sinu esimene Playstation.
Kui pole varem omanud, siis kirjutadki, et "pole olnud ja loodan imele, et saaksin selle ostuõiguse lol lol"
Aga kui see käib sul üle mõistuse, siis ok
Ja kui sa veidike enne viitsiksid süveneda, siis selle vastu mul ei olnudki midagi. See, et teistel pahastel oli, sinna ma ei saa midagi parata. Minu pahameel oli peamiselt Prisma tagasisidele privaatsõnumis minule...
Aga teema on lõpetatud, ma arvan, et igaühel võib olla enda arvamus ja ise oma otsuseid teha
Selline info, et konsoolid, mis pidid Euronicsisse jõudma 20.12 jõudsid varem kohale ning selle nädala jooksul saadetakse laiali.
Seega, kes veel peale minu said sealt eeltellitud ja lubatud tarnega alates 20.12, võib varsti konsooli kätte saada.
Selline info, et konsoolid, mis pidid Euronicsisse jõudma 20.12 jõudsid varem kohale ning selle nädala jooksul saadetakse laiali.
Seega, kes veel peale minu said sealt eeltellitud ja lubatud tarnega alates 20.12, võib varsti konsooli kätte saada.
Ma ei laseks ennast väga häirida sellest, mis hindadega spekulandid neid müüa üritavad. Tundub, et hinnapiir on kuskil seal 700-800 peal. Üle selle hinnaga vedelevad asjad ikka foorumites jne üsna pikalt. Raske kõrvalt vaadata, kas üldse müügiks läheb. Neid ullikesi, kes 1000 eest neid ostavad on ikka väga vähe.
pole siin mingit spekulanti.
See oli nõukaaegne termin.
Nüüd on vaid ärimehed.
Hinna määrab turg.
Pole kellegi asi kobiseda, mis hinnaga keegi müüb või ostab _________________ Hapud viinamarjad
pole siin mingit spekulanti.
See oli nõukaaegne termin.
Nüüd on vaid ärimehed.
Hinna määrab turg.
Pole kellegi asi kobiseda, mis hinnaga keegi müüb või ostab
Ei teagi nüüd, kas ironiseerid või mõtled tõsiselt. Aga spekulant või spekuleerimine ei ole mingi "nõuka aja" terrmin. Sellega tegeletakse täna nii aktsiaturgudel, krüptovaluutaga kui ka nänni kokku ostmisel lootusega seda suure vaheltkasuga maha müüa. Küll aga jääb mulle järjest enam mulje, et see "nõuka aja" lõpus sündinud generatsioon "lumehelbekesed" arvavad, et selline tegevus on normaalne äri. Tõsi on see, et sellises tegevuses ei ole midagi ebaseaduslikku ja igaühel on õigus kaupa müüa ja osta kokku lepitud hinnaga. See aga ei tähenda, et spekuleerimisele või hangeldamisele ei võiks teised inimesed oma moraalset hinnangut anda. Ja neile nüüd kes tormavad kohe kommenteerima, et kibestunud jobu, siis võtke rahulikult. Mina olen oma PS5 kätte saanud, ei ole millegi üle kibestunud olla.
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse sa ei või vastata selle foorumi teemadele sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis sa ei saa lisada manuseid selles foorumis sa võid manuseid alla laadida selles foorumis
Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.