Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [XSX] Xbox Series X märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 10, 11, 12 ... 30, 31, 32  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
minake
HV veteran
minake

liitunud: 08.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2020 15:03:28 vasta tsitaadiga

Hmm, mis akusid puldis kasutate? Kaua tavaliselt vastu peavad? Eneloop Pro on endal puldis ja pole siiani pidanud laadima... icon_cool.gif
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Clover
HV veteran
Clover

liitunud: 26.03.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2020 15:26:18 vasta tsitaadiga

Ma ainult seadistan praegu xboxi (kiire nett kodus, saab kõiksugused warzoned ära tõmmata konsooli peale). Omanikule läheb alles järgmine nädal, küll ta siis mingi hetk ostab goldi, lihtsalt siin sooviti vahepeal proovida, et kuda on mängida nt warzone 120hz peal. Kahjuks pole trialit, pole proovimist.

Kas mitut kontot saab korraga seadistada konsooli? Vast teen siis uue ms konto millega panen ultimate peale 3 kuuks ja hiljem ju teine konto saab ikka seda pakkumist kasutada, pole konsoolipõhine?
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Parvetaja
HV kasutaja
Parvetaja

liitunud: 18.06.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2020 15:47:47 vasta tsitaadiga

Päris kergelt saab kontode vahel vahetada ja ma usun see 1$ pakkumine peaks kontopõhine olema ka
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pazoozo
HV vaatleja

liitunud: 16.11.2011




sõnum 03.12.2020 19:38:36 vasta tsitaadiga

Clover, Home konsooli teed settingutest, siis peaks toimima.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HPN
HV veteran
HPN

liitunud: 26.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2020 20:37:26 vasta tsitaadiga

Ma võin siin täielikku jama nüüd ajada, sest pole uue kontoga aastaid kokku puutunud, kuid varem oli nii, et esimesed 3 uut kontot uuel konsoolil said XBL Goldi mingi nädala või kaks proovida.

XBL Goldi ja Game Passi saab teise konto alt, jah, ikka kasutada, aga seal on jällegi oma nüansid. Family group on teine märksõna, mille kaudu saab isegi Windows 10 MS poest ostetud asju jagada (näiteks Forza mänge).
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.12.2020 20:00:46 vasta tsitaadiga

Keegi Game Pass Ultimate tahab proovida siis 7 päeva kood siin:
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.12.2020 01:54:20 vasta tsitaadiga


Link
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.12.2020 20:20:18 vasta tsitaadiga


Link

_________________
Parim kodukino projektor müügis: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11768241#11768241
Kommentaarid: 226 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Laifstaile
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.12.2020 20:22:20 vasta tsitaadiga

XSX suudab jooksutada esimese generatsiooni mänge....JA PS2 mänge...
PS5 suudab hetkel jooksutada eelmise põlvkonna mänge ainult icon_question.gif....

Siin on midagi valesti nati... icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
Aeg Maha 2a

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.12.2020 21:10:36 vasta tsitaadiga

sogar kirjutas:
XSX suudab jooksutada esimese generatsiooni mänge....JA PS2 mänge...
PS5 suudab hetkel jooksutada eelmise põlvkonna mänge ainult icon_question.gif....

Siin on midagi valesti nati... icon_rolleyes.gif
Keda need 1 ja 2 gen mängud tänapäeval üldse huvitavad? Ostad PS5 sellepärast, et 1gen mänge selle peal mängida? Mõttetu ressursiraiskamine selliste asjade töölesaamiseks.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tofay
HV kasutaja

liitunud: 24.03.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.12.2020 23:22:19 vasta tsitaadiga

30eur ps classic või nes mini teleri külge ja muretu retroarch olemas. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
virx
HV Guru

liitunud: 23.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 07.12.2020 23:37:35 vasta tsitaadiga

sogar, Backward compatibility tugi on Xboxil alati oluliselt parem olnud, ei ole see ka seekord teisiti.
Kommentaarid: 363 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 308
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ToivoLep
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.05.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2020 01:31:46 vasta tsitaadiga

tofay kirjutas:
30eur ps classic või nes mini teleri külge ja muretu retroarch olemas. icon_rolleyes.gif


Teeb nii aga kus neid osta siis?
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2020 01:33:16 vasta tsitaadiga

Linus lasi eile välja väga põhjaliku PS5 ülevaate.
Võttis väga hästi kokku sellega, et hea konsooli toob alla praegu kehv soft.

_________________
Parim kodukino projektor müügis: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11768241#11768241
Kommentaarid: 226 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2020 01:46:29 vasta tsitaadiga

Dj-E kirjutas:
sogar kirjutas:
XSX suudab jooksutada esimese generatsiooni mänge....JA PS2 mänge...
PS5 suudab hetkel jooksutada eelmise põlvkonna mänge ainult icon_question.gif....

Siin on midagi valesti nati... icon_rolleyes.gif
Keda need 1 ja 2 gen mängud tänapäeval üldse huvitavad? Ostad PS5 sellepärast, et 1gen mänge selle peal mängida? Mõttetu ressursiraiskamine selliste asjade töölesaamiseks.

Vaevalt, et nüüd keegi AINULT vanade mängude emuleerimiseks uusima konsooli ostab, aga see on suur pluss neile, kellele vanad mängud ka huvi pakuvad.
Mängin hetkel 2005a mängu 2020a PC peal.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bjaka
Kreisi kasutaja
bjaka

liitunud: 04.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2020 07:39:07 vasta tsitaadiga

Minu jaoks pole 2005 aasta mäng veel vana ühti. Isegi Warcraft 2 ei pea veel väga vanaks icon_razz1.gif
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eggplant
HV vaatleja

liitunud: 01.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2020 13:38:04 vasta tsitaadiga

hetkel sereies x on saadaval amazon.de
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2jalga
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.05.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2020 14:18:00 vasta tsitaadiga

eggplant kirjutas:
hetkel sereies x on saadaval amazon.de

hiljaks jäin icon_sad.gif
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gj
HV veteran

liitunud: 09.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2020 15:29:42 vasta tsitaadiga

Box x on ju letis, alles experdis nägin 629€ mõned päevad tagasi oli kusagil Klicki letis, sellele nõudlus väike ikka leiab.
Kommentaarid: 241 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 212
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
svennson
HV kasutaja

liitunud: 16.12.2002




sõnum 08.12.2020 15:38:42 vasta tsitaadiga

Cyrus kirjutas:
Kiru veel, õhtul tuli Smartposti sõnum ja pakk kohal. Isegi kirjale vastasid eile paari tunniga.

Proovisin selle Xbox Live Gold triki ära ja toimib endiselt ilusti. 3x 12 months Xbox Live Gold membership card (EU) ja UK all upgreidisin 1£ Game Pass Ultimate. 117,87€ kokku icon_biggrin.gif



Hetkel pakkus 3kuud Ultimate 1£ ja sain 36k kulla konvertimisel lõpukuupäevaks 8.02.2024 icon_smile.gif
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pazoozo
HV vaatleja

liitunud: 16.11.2011




sõnum 08.12.2020 15:56:39 vasta tsitaadiga

eggplant, 2jalga, gj, Poolast saab ~500 euroga kätte. Sain endale igatahes sealt tellitud, mõned HV kasutajad tellisid veel sealt.

https://mediamarkt.pl/konsole-i-gry/konsola-microsoft-xbox-series-x?utm_source=ceneo&utm_medium=cpc&utm_content=nonpaid

Kuna Poolast otse siia ei saadeta, peab Eshopwedrop teenust kasutama.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tom-D
HV veteran
Tom-D

liitunud: 05.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2020 16:35:59 vasta tsitaadiga

gj kirjutas:
Box x on ju letis, alles experdis nägin 629€ mõned päevad tagasi oli kusagil Klicki letis, sellele nõudlus väike ikka leiab.


Eile viskas paari kohta Eestis jah laoseise natuke. Klick (629, üksikud kogused) ja Arvutitark (659, üksikud). Experdis pole käinud aga kodulehelt ei leidnud.
Kommentaarid: 174 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eggplant
HV vaatleja

liitunud: 01.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2020 16:53:49 vasta tsitaadiga

ma sain täna tellida amazonist, tuli välja 540
konsooli hind oli 499, tarne 17.50
ja veel lisaks midagi maksis 18 eur, ei pannud tähele, liiga kiiresti tehingut tegin icon_biggrin.gif
äkki võtsin extended warranty või midagi sellist, aga olen rahul et sain osta beer_yum.gif
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bjaka
Kreisi kasutaja
bjaka

liitunud: 04.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2020 17:01:29 vasta tsitaadiga

eggplant kirjutas:
ma sain täna tellida amazonist, tuli välja 540
konsooli hind oli 499, tarne 17.50
ja veel lisaks midagi maksis 18 eur, ei pannud tähele, liiga kiiresti tehingut tegin icon_biggrin.gif
äkki võtsin extended warranty või midagi sellist, aga olen rahul et sain osta beer_yum.gif


See ei kõlba küll kuskile, nii ei saa ju kohalikud müüjad võid leivale, vorstist rääkimata.
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tofay
HV kasutaja

liitunud: 24.03.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2020 17:29:33 vasta tsitaadiga

ToivoLep kirjutas:
tofay kirjutas:
30eur ps classic või nes mini teleri külge ja muretu retroarch olemas. icon_rolleyes.gif


Teeb nii aga kus neid osta siis?


Uuena poest ja mõistliku hinnaga keeruline, see polnudki point.
Kui mõne vanema ps konsooli-, muud bluetooth/usb puldid olemas, siis piisab sahtlisse jäänud nutitelefonist, android meediamängijast või kehvemal juhul arvutist.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dateight
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.01.2006




sõnum 08.12.2020 19:49:45 vasta tsitaadiga

https://arvutitark.ee/est/tootekataloog/Kodu-ja-ilutooted-Mangud-konsoolid-Mangukonsoolid/MICROSOFT-CONSOLE-XBOX-SERIES-X-1TB-549759

659 eurpa...

_________________
Ma ei tee ettemaksu ega saada kaupa enne kasutajatele, kellel on väiksem tehingute ajalugu kui minul. Kui see ei sobi, siis ära minu müügiteemasse pakkumist tee või minu pakkumist oma müügiteemas arvesta!
Kommentaarid: 214 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 179
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2020 20:56:36 vasta tsitaadiga

No vähemalt on poes saadaval, PS5 röövitakse Suurbritannias nagu kiirete ja vihaste filmides rekkade seest kus jorss sõitva auto kapotil tungraud käes kangutab luuki lahti.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tom-D
HV veteran
Tom-D

liitunud: 05.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2020 16:19:40 vasta tsitaadiga

dateight kirjutas:
https://arvutitark.ee/est/tootekataloog/Kodu-ja-ilutooted-Mangud-konsoolid-Mangukonsoolid/MICROSOFT-CONSOLE-XBOX-SERIES-X-1TB-549759

659 eurpa...


Hehe, nüüd juba 785.40€ ja välja müüdud icon_biggrin.gif Ikka vägevalt rallitavad need hinnad meil siin.
Kommentaarid: 174 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HPN
HV veteran
HPN

liitunud: 26.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2020 17:03:52 vasta tsitaadiga

Enne jõule hea inimestelt seitse nahka koorida.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Edeni
HV vaatleja
Edeni

liitunud: 24.07.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2020 18:14:44 vasta tsitaadiga

Sattusin täna Järve keskuse Eksperti. Seal ilusasti nii S kui ka X olemas. S oli 399€, X oli 649€ 🤷‍♀️ MSRP-st asi väga kaugel.
_________________
Raske elu siin liivimaal.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.12.2020 19:15:56 vasta tsitaadiga

Täna sain eswd'st kinnituse, et euro.com.pl tuli xbox Cyberpunk bundle kohale.
Homme pidi Poolast startima. Kuid kahtlen, et nv kohale jõuab. Aga ehk ongi uuel nädalal rohkem patche väljas, mis mängu parandab.

_________________
Parim kodukino projektor müügis: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11768241#11768241
Kommentaarid: 226 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HPN
HV veteran
HPN

liitunud: 26.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.12.2020 19:34:27 vasta tsitaadiga

Konsoolide peal on rohkem vaja kui lihtsalt mõnda patchi. Seal tuleb see nö next gen uuendus ära oodata, sest praegu on seis päris nutune. Vanad konsoolid tegid korraliku karuteene sellele mängule.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raipekass
HV kasutaja

liitunud: 31.08.2004




sõnum 10.12.2020 19:38:36 vasta tsitaadiga

Tuttav sai paar päeva tagasi oma tellitud uue XBoxi konsoolid.ee käest kätte. Oli väga rahul.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
virx
HV Guru

liitunud: 23.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 10.12.2020 19:46:07 vasta tsitaadiga

Viilutaja, võid arvestada nädalaga. Aega läheb veel raisku kui EDee'd kasuta, see leedu laost välja liikumine, maksmine ja töötlemine võttis minuarust liigselt kaua aega.

viimati muutis virx 10.12.2020 19:46:47, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 363 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 308
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.12.2020 19:46:42 vasta tsitaadiga

HPN kirjutas:
Konsoolide peal on rohkem vaja kui lihtsalt mõnda patchi. Seal tuleb see nö next gen uuendus ära oodata, sest praegu on seis päris nutune. Vanad konsoolid tegid korraliku karuteene sellele mängule.


Hmm... võibolla siis tuleb mõne 6800XT vennaga teha vahetus icon_biggrin.gif

_________________
Parim kodukino projektor müügis: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11768241#11768241
Kommentaarid: 226 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raipekass
HV kasutaja

liitunud: 31.08.2004




sõnum 11.12.2020 13:36:36 vasta tsitaadiga

Parem õppida teiste vigadest
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
shafa
HV vaatleja

liitunud: 17.12.2009




sõnum 13.12.2020 23:04:56 vasta tsitaadiga

Ну что -- где ждать продажи xbox X на этой неделе ? ) у кого какие догадки?

Niisiis, kus võib eeldada, et xbox X sellel nädalal müüki tuleb? ) kellel on oletusi?

_________________
zz
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sashko
HV vaatleja

liitunud: 11.11.2020



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.12.2020 10:33:09 vasta tsitaadiga

Poolas on olemas, aga kooos mängudega. Eelmisel nädalas oli Poola poodides X. Series X on ametlikul lehel 299 eur eest tasuta tarnega
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.12.2020 11:27:12 vasta tsitaadiga

sashko kirjutas:
Poolas on olemas, aga kooos mängudega. Eelmisel nädalas oli Poola poodides X. Series X on ametlikul lehel 299 eur eest tasuta tarnega

Ikka Series S mõtled, vavevalt et series X on selle hinnaga.

_________________
Parim kodukino projektor müügis: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11768241#11768241
Kommentaarid: 226 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2jalga
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.05.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.12.2020 11:34:05 vasta tsitaadiga

kas keegi teab veel kus saaks välismaalt võrdlemisi hea hinnaga Series X tellida? mediamarktis pole enam icon_sad.gif
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sashko
HV vaatleja

liitunud: 11.11.2020



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.12.2020 12:18:50 vasta tsitaadiga

Vaata seda lehte https://www.ceneo.pl/88072703 Siin iga päev ilmub midagi
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
OmmOs
Kreisi kasutaja


liitunud: 15.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.12.2020 15:59:32 vasta tsitaadiga

Mul peaks see nädal loodetavasti Poolast tellitud Xbox series X Cyberpunk 2077 bundle kohale jõudma.... aga kuna sain tavalise XSX juba paar nädalat tagasi Konsoolid.ee viimasest laadungist kätte ja Cyberpunk 2077 endale väga huvi ei paku, siis läheb see bundle siin tõenäoliselt turgu. Lihtsalt infoks icon_wink.gif
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 165
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
shafa
HV vaatleja

liitunud: 17.12.2009




sõnum 14.12.2020 16:07:07 vasta tsitaadiga

OmmOs kirjutas:
Mul peaks see nädal loodetavasti Poolast tellitud Xbox series X Cyberpunk 2077 bundle kohale jõudma.... aga kuna sain tavalise XSX juba paar nädalat tagasi Konsoolid.ee viimasest laadungist kätte ja Cyberpunk 2077 endale väga huvi ei paku, siis läheb see bundle siin tõenäoliselt turgu. Lihtsalt infoks icon_wink.gif


Täna tellisin Konsoolid.ee hinnaga 599.- Kaua nad tellimuse saadavad?

_________________
zz
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.12.2020 16:10:10 vasta tsitaadiga

shafa, miks sa seda poelt ei küsi icon_eek.gif
P.S märge “Laos” on neil vaikimis kõigil kaupadel ja ei näita reaalset seisu thumbs_down.gif

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sashko
HV vaatleja

liitunud: 11.11.2020



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.12.2020 22:45:36 vasta tsitaadiga

Sain täna kätte Series S 299 euro eest! Olen täna kõige õnnelikuim mees maalmas! Nüüd ootan SeX 503 eur eest icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2jalga
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.05.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.12.2020 22:56:42 vasta tsitaadiga

sashko kirjutas:
Sain täna kätte Series S 299 euro eest! Olen täna kõige õnnelikuim mees maalmas! Nüüd ootan SeX 503 eur eest icon_smile.gif

kus X ostsid?
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MummikAl
Kreisi kasutaja
MummikAl

liitunud: 04.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.12.2020 23:45:40 vasta tsitaadiga

sashko kirjutas:
Sain täna kätte Series S 299 euro eest! Olen täna kõige õnnelikuim mees maalmas! Nüüd ootan SeX 503 eur eest icon_smile.gif


Sama küsimus S kohta, et kust ostsid?
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bjaka
Kreisi kasutaja
bjaka

liitunud: 04.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.12.2020 00:30:32 vasta tsitaadiga

MummikAl kirjutas:
sashko kirjutas:
Sain täna kätte Series S 299 euro eest! Olen täna kõige õnnelikuim mees maalmas! Nüüd ootan SeX 503 eur eest icon_smile.gif


Sama küsimus S kohta, et kust ostsid?


Microsofti enda lehelt ja transport tasuta. Näiteks Hispaania omalt. Ise ostsin enda S ka otse MS lehelt ja ei pea maksma mingeid müstilisi summasid kohalikele ärikatele.
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
shafa
HV vaatleja

liitunud: 17.12.2009




sõnum 15.12.2020 00:47:55 vasta tsitaadiga

bjaka kirjutas:
Nii, ainuke viis, kuidas sain, et moblas panin VPN mingi suvalise EU riigiks ja siis redeemisin selle 1 kuu Ultimate koodi. Ja nüüd kui vaatn oma MS kontot, siis näeb see nii välja: Xbox Game Pass Ultimate vanhenee 30.11.2023 icon_biggrin.gif Ei saanudki aru, kus see kala siis lõpuks oli aga vähemalt 3 aastat mureta. Tänud kõigile, kes aidata proovisid.

Помоги мне пож. Как ты это сделал?
https://www.frog.ee/et/1264/xbox-live-gold see on ok???

_________________
zz


viimati muutis shafa 15.12.2020 01:43:05, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MummikAl
Kreisi kasutaja
MummikAl

liitunud: 04.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.12.2020 01:03:28 vasta tsitaadiga

bjaka kirjutas:
MummikAl kirjutas:
sashko kirjutas:
Sain täna kätte Series S 299 euro eest! Olen täna kõige õnnelikuim mees maalmas! Nüüd ootan SeX 503 eur eest icon_smile.gif


Sama küsimus S kohta, et kust ostsid?


Microsofti enda lehelt ja transport tasuta. Näiteks Hispaania omalt. Ise ostsin enda S ka otse MS lehelt ja ei pea maksma mingeid müstilisi summasid kohalikele ärikatele.


Kui kiirelt Hispaaniast kohale tuli? Vaatan, et sealt saaks isegi lisapuldi 20% odavamalt.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [XSX] Xbox Series X mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 10, 11, 12 ... 30, 31, 32  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.