|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Timoo87
HV vaatleja

liitunud: 10.09.2009
|
25.11.2020 13:59:26
|
|
|
| mihkel7 kirjutas: |
| Lugedes siinseid üleskutseid ja väiteid siis jääb vägisi mulje, et olete kaded. Kui mõni kõvem karjuja oleks ise saanud mõnele konsoolile küüned taha oleks ta sama moodi kallimalt müüki pannud. Happud viinamarjad. |
Skalpimine võiks olla ebaseaduslik. See pole normaalne et mingi isik ostab mitu konsooli ja siis paneb need topelthinnaga müüki.
EDIT: või vähemalt need e-poed ei tohiks lasta eeltellida terve portsu korraga.
EDIT2: rääkides konkreetsest juhust, siis kui konsool.ee tõesti eeltellitud konsoole kõrvale skalbib, siis võimalik et siin peaks tarbijakaitse otseselt saama midagi teha. Asi on kadedusest kaugel, ise ei kipu seaduslikult halle või musti asju tegema..
viimati muutis Timoo87 25.11.2020 14:03:32, muudetud 3 korda |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
b88
HV kasutaja

liitunud: 27.01.2004
|
25.11.2020 14:01:08
|
|
|
| mihkel7 kirjutas: |
| Lugedes siinseid üleskutseid ja väiteid siis jääb vägisi mulje, et olete kaded. Kui mõni kõvem karjuja oleks ise saanud mõnele konsoolile küüned taha oleks ta sama moodi kallimalt müüki pannud. Happud viinamarjad. |
Mismoodi kadedad?? Kui ma müüjalt ei saa mingit status update oma tellimusele, ning taustalt on lugeda, et tegelane müüb asju oksjonil - see tekitab lihtsalt diskussiooni.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raipekass
HV kasutaja
liitunud: 31.08.2004
|
25.11.2020 14:33:07
|
|
|
| mihkel7 kirjutas: |
| Lugedes siinseid üleskutseid ja väiteid siis jääb vägisi mulje, et olete kaded. Kui mõni kõvem karjuja oleks ise saanud mõnele konsoolile küüned taha oleks ta sama moodi kallimalt müüki pannud. Happud viinamarjad. |
Nagu ma varem olen öelnud. Eesti elu ja huiamine on inimeste ajud nii nässu keeranud, et igasugust ebaausat käitumist ja kõigi vahenditega omakasu saavutamist peetakse normaalsuseks. Tüübid, kes sellest sitast süsteemist kasu lõikavad on joovastuses ja mõnitavad neid kes rikkumistele väljakutse esitavad luuseritejs/kadedateks jne. Cheateri mentaliteet: paljud pidid chiitima mängudes kuna usuvad tõeliselt, et teisiti pole võimalik võita ja kõik teised ka chiidivad.
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mihkel7
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.10.2012
|
25.11.2020 15:04:30
|
|
|
Ma ei ole tellinud ühtegi PS5. Nii mitmel teist on tehtud tellimusi mitmest kohast ja kui peaks saamagi nt. 2tk siis te kindlasti loobute ühest
|
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killer85
HV veteran
liitunud: 13.06.2002
|
25.11.2020 15:10:40
|
|
|
Millal seda statistikat koostati, et paljudel hinnavaatlejatel mitmest kohast tellimus tehtud on?
Mul jäi vist hääletamata.
|
|
| Kommentaarid: 69 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bjaka
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.04.2007
|
25.11.2020 15:14:17
|
|
|
| Minul isiklikult oli vaid konkreetsest veebipoest tellitud, kuna langesin väärinfo lõksu. Ja kui olekski olnud mitu rauda tules, siis ma loobuksin üleliigsest sama ostuhinnaga, kuna moraalikoodeks ei lubaks rohkem küsida.
|
|
| Kommentaarid: 86 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HPN
HV veteran

liitunud: 26.06.2007
|
25.11.2020 15:14:57
|
|
|
Kade? Sellise teguviisi peale? Mõnel on moraalikompass ikka korralikult keerdus. Tegemist pole ju isegi üksikisikuga, vaid ettevõttega, kus ettevõtte omanik(?) ajab segi enda rahakoti ja ettevõtte omaga. Rääkimata skalpimisest.
Esmalt tuleks klientide tellimused täita ja siis ülejääki kusagil osta.ee lehel müüma hakata. Kui hind maksimaalselt +100€ oleks, siis vast ei oleks siin isegi seda skalpimise juttu.
|
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
klh22
HV vaatleja
liitunud: 12.11.2013
|
25.11.2020 15:33:17
|
|
|
| Täna öösel suuremates USA poodides restock, üritan EshopWedrop kaudu tellida. On kellelgi selle lehega kogemusi? Eriti konsooli tellimisega sealt?
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Xen0n
HV kasutaja
liitunud: 10.03.2009
|
25.11.2020 15:36:04
|
|
|
| klh22 kirjutas: |
| Täna öösel suuremates USA poodides restock, üritan EshopWedrop kaudu tellida. On kellelgi selle lehega kogemusi? Eriti konsooli tellimisega sealt? |
Poola kaudu on kogemus olemas.
Pakk oli terve ja klienditugi vastas kirjale kohe.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raipekass
HV kasutaja
liitunud: 31.08.2004
|
25.11.2020 16:23:15
|
|
|
| klh22 kirjutas: |
| Täna öösel suuremates USA poodides restock, üritan EshopWedrop kaudu tellida. On kellelgi selle lehega kogemusi? Eriti konsooli tellimisega sealt? |
Loodan, et oled arvestanud, et läheb päris kalliks see Sul ilmselt.
PS5 maksumus + osariigi müügimaks (~ca 9-10%) + kohalik saatekulu vahelattu (kui pole tasuta) + saatekulu Eestisse + impordimaksud (km/toll). Ma panustaks pigem siinse Amazoni peale. Viimane kord isegi õnnestus.
Üks aasta garantiid vs EU 2 aastat.
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Clover
HV veteran

liitunud: 26.03.2009
|
25.11.2020 16:25:49
|
|
|
| Tahtsin just sama kirjutada, et sealt tuleks ju vast päris kallis lõpuks. Kui raha on kulutada, siis samahästi ju võib siitsamast HV'st osta. Boonusena ei pea nädalaid ootama kuni kohale jõuab. Hetkel USA'st tellides mis need tarneajad võivad olla? Samahästi pigem oodata kuni euroopas detsembris uued partiid tulevad.
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aljarve
HV vaatleja
liitunud: 04.05.2019
|
25.11.2020 16:33:44
|
|
|
Tere!
Mis kogemused teil ps5eesti.ee lehega?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Helari777
HV kasutaja
liitunud: 27.03.2019
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ZacXz
HV kasutaja

liitunud: 13.11.2003
|
25.11.2020 16:38:44
|
|
|
| aljarve kirjutas: |
Tere!
Mis kogemused teil ps5eesti.ee lehega? |
Ei, lihtsalt palun ei. Vaata seda lehte korra
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raipekass
HV kasutaja
liitunud: 31.08.2004
|
25.11.2020 17:02:15
|
|
|
Ps5eesti.ee
TaraPower OÜ, Kambja vald, Soinaste küla, Rattasepa tee 1-4
Juhatuse liige: Indrek Tenno, isikukood 39708222755
http://jalgpall.ee/voistlused/player/30387/team/2704
tennoindrek@gmail.com
Tundub, et hakkab tekkima ärimudel, kus kogutakse raha, loodetakse saadavuse normaliseerumisele 2021 ja lubatakse hiljemalt veebruaris tarnida (nagu see tarapower).
Kui saadavus on lihtne veebruaris, siis võib-olla tellijad saavadki. Müüja eriti ei riski millegagi.
viimati muutis raipekass 25.11.2020 17:12:09, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bjaka
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.04.2007
|
25.11.2020 17:09:55
|
|
|
Proovisin ka sinna lehele minna ja viskas ekraani punaseks hoiatusega scammeritest.
Siin video, kus mainitakse sellest kuumast punktist PS5 konsoolis. Seega ootame ja vaatame parandatud versiooni suunas. Las scalperid siis istuvad oma kastide otsas.
https://www.youtube.com/watch?v=jsbGpa4XwRw
|
|
| Kommentaarid: 86 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
klh22
HV vaatleja
liitunud: 12.11.2013
|
25.11.2020 17:11:05
|
|
|
| raipekass kirjutas: |
| klh22 kirjutas: |
| Täna öösel suuremates USA poodides restock, üritan EshopWedrop kaudu tellida. On kellelgi selle lehega kogemusi? Eriti konsooli tellimisega sealt? |
Loodan, et oled arvestanud, et läheb päris kalliks see Sul ilmselt.
PS5 maksumus + osariigi müügimaks (~ca 9-10%) + kohalik saatekulu vahelattu (kui pole tasuta) + saatekulu Eestisse + impordimaksud (km/toll). Ma panustaks pigem siinse Amazoni peale. Viimane kord isegi õnnestus.
Üks aasta garantiid vs EU 2 aastat. |
Tänud vastuse eest. Egas jah, tuleb siis UK ja Saksamaa Amazonil silma peal hoida, eelmine restock UK Amazonis oma 20 minutit refreshisin, aga pandi oodatust tunnike hiljem ülesse ja jäingi tühjade pihkudega
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
25.11.2020 17:24:19
|
|
|
Oh head arengud siin teemas. Geeniuse artikli üldse lugesite läbi? Kas tuleks riigi poolt maksimaalne hind kehtestada mängukonsoolile? Niikaua kuni on lolle, kes nõus 300-400 rohkem maksma, tuleb ka seda rauda taguda, kuni on kuum ja taskud raha täis teenida.
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
cheetahh
HV kasutaja
liitunud: 10.06.2008
|
25.11.2020 17:30:42
|
|
|
Kui päris aus olla, siis tänasel hetkel ei ole ma isegi kade nende peale kellel PS5 juba kodus on. Rääkimata siis nendest grupeeringu liikmetest, kes üle maailma tuhandete kaupa neid kokku ostavad ja püüavad kuntslikult nõudlust tekitada ja topelt hinnaga neid maha müüa. https://www.youtube.com/watch?v=EjSiOOXe9AA. Kui mingi tüüp tegi kaks eeltellimust ja mõlemad konsoolid kätte sai ja seda nüüd kallimalt üritab maha müüa siis tühja temaga. Kui sa oled aga e-poe omanik ja üritad seda sama teha, siis ma ütleks, et see minu väärtushinnangute järgi ei ole enam ok. Nagu näha, tekitab väga palju küsimusi, et kelle raha eest jne. Naljakas on see, et iga kord kui tehakse üleskutse scalperite käest mitte osta leidub keegi, kes arvab, et üleskutse tegijad on kadedad või kibestunud. Kui üldse midagi, siis on minu üleskutsete eesmärk pigem see, et scalperite tegevus ei oleks nii tulus, et neid oleks vähem ja konsoolide lõpptarbijad võimalikult kiiresti saaks nautima hakata nende kasutamist. Ehk täpselt seda ma väidangi, kuni leidub 1000 euri eest ostjaid, neid ka kokku osta püütakse. Kui kaob nõudlus, siis kaob ka huvi neid kokku osta.
viimati muutis cheetahh 25.11.2020 17:33:16, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sten_001
HV vaatleja
liitunud: 20.03.2019
|
25.11.2020 17:31:43
|
|
|
Maksuamet kontrollima kas teenitud kasumi pealt tasuvad makse
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
25.11.2020 17:36:12
|
|
|
Ostis ja müüs eraisikuna ja kaasa sai ka verkkokauppa arve. Milles kühvel?
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raipekass
HV kasutaja
liitunud: 31.08.2004
|
25.11.2020 17:38:54
|
|
|
| Sold OUT kirjutas: |
| Ostis ja müüs eraisikuna ja kaasa sai ka verkkokauppa arve. Milles kühvel? |
Maksuamet on seisukohal, et eraisik kes müüb uut kaupa, peab ka müügist saadava tulu deklareerima. Ma rohkem ei vasta aga nii on. Kui ei usu helista Maksuameti infotelefonile.
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sten_001
HV vaatleja
liitunud: 20.03.2019
|
25.11.2020 17:40:04
|
|
|
Ei välista seadusandlust. Eraisikuna maksad sa iga aasta saadud kasumi pealt tulumaksu. Juhul kui sul 6000 eur maksuvaba tulu täis ei saa, siis saad selle arvelt hoida maksmise pealt kokku.
Aga jätame maksu teema õpetamise siit välja
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sunaurus
HV vaatleja
liitunud: 21.02.2019
|
25.11.2020 17:43:04
|
|
|
| Ilma mingit lisaväärtust tekitamata tarbijate pealt kasumi teenimine on kapitalismis muidugi ülim saavutus, aga inimlikul tasandil on see ikka päris rõve tegevus. Võiks ikka olla kõigepealt inimene ja seejärel kapitalist, mitte vastupidi.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
25.11.2020 17:44:43
|
|
|
No tore, et eetilised väärtused siin teemas nii kõrgel kohal asetsevad ja kõik HV foorumks kaubeldavad asjad ka ikka maksudena ära deklareeritakse. Tulge maapeale tagasi, see on siin metsik lääs siiski.
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killer85
HV veteran
liitunud: 13.06.2002
|
25.11.2020 18:01:45
|
|
|
| Sold OUT kirjutas: |
| No tore, et eetilised väärtused siin teemas nii kõrgel kohal asetsevad ja kõik HV foorumks kaubeldavad asjad ka ikka maksudena ära deklareeritakse. Tulge maapeale tagasi, see on siin metsik lääs siiski. |
Miks kõigelt peaks makse maksma?
|
|
| Kommentaarid: 69 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
25.11.2020 18:03:47
|
|
|
Sest siis tundub summa suurem olevat
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killer85
HV veteran
liitunud: 13.06.2002
|
25.11.2020 18:04:34
|
|
|
Ma oma toolirappelt, mis siin müügis, igatahes ei kavatsegi makse maksta.
Anna menti kui tahad.
|
|
| Kommentaarid: 69 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
25.11.2020 18:10:20
|
|
|
| Killer85 kirjutas: |
Ma oma toolirappelt, mis siin müügis, igatahes ei kavatsegi makse maksta.
Anna menti kui tahad. |
Playsta mängukonsooli pealt peab maksma muidu on nohikud vihased
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killer85
HV veteran
liitunud: 13.06.2002
|
25.11.2020 18:12:04
|
|
|
| Mingi moment viskan oma vana pleiku müüki, sellelt ka ei kavatse maksta :S
|
|
| Kommentaarid: 69 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raipekass
HV kasutaja
liitunud: 31.08.2004
|
25.11.2020 18:16:38
|
|
|
| Üldjuhul vana kasutatud kauba müügi pealt saadud tulu ei peagi eraisik deklareerima. Asi puudutab ikka uut kaupa. Helistage Maksuametisse ja küsige neilt kui midagi segaseks jääb, siin HVs deklareerida midagi pole vaja.
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killer85
HV veteran
liitunud: 13.06.2002
|
25.11.2020 18:18:55
|
|
|
Ma tegelikult sellele viidata üritasingi.
Ettevõtlusest saadav tulu kuulub aga maksustamisele. Vahet pole, kas oled scalper, üürid korterit välja või midagi kolmandat.
|
|
| Kommentaarid: 69 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
25.11.2020 18:20:35
|
|
|
Tulu teenimine peaks olema rangemalt karistatav.
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
cheetahh
HV kasutaja
liitunud: 10.06.2008
|
25.11.2020 18:21:05
|
|
|
| Jätaks selle maksude teema. Olen nõus, et see läheb sinna kadeduse kategooriasse. Pooldan seda, et moraalselt need inimesed hukka mõista ja pooldan seda, et kokkuleppeliselt me nende käest kaupa ei osta. Aga juriidiliselt on kõik korrektne ja nad ei tegele millegi ebaseaduslikuga ja mingid riiklikud maksimumhinnad jms jaburdus on ka lollus. Ma loodan, et Sony suudab piisaval kiirusel hakata nõudlust täitma ja inimene saab ikkagi poest rahumeeli neid osta. Las need kokkuostjad siis tegelevad oma tuhandete konsoolide müügiga.
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killer85
HV veteran
liitunud: 13.06.2002
|
25.11.2020 18:22:04
|
|
|
No ma ei tea.
Mulle ka tulumaks ei meeldi, aga ikka maksan. Scalperitele mingit erisoodustust vaja või?
|
|
| Kommentaarid: 69 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lingumees
HV vaatleja
liitunud: 04.01.2010
|
25.11.2020 19:08:32
|
|
|
Vaatan, et uus mängukonsool on toonud väga uut ja põnevat diskusiooni mängurite seas just konsooli müügi teemal. Isiklikult näen suurt probleemi tänapäeva netiostlemises, kus tarbija peab võistlema programmiga (botiga). Müüja seisukohalt saan aru, et mida kiiremini kaubast lahti saad ja sellelt tasu seda parem. Põhilised probleemid on tarbijakaitse õiguste puudumine ostes asja edasimüüjalt, kelleks on eraisik. Samuti on näha ka muret tekitavalt suurt hinnatõusu ka ametlikelt edasimüüjatelt (nagu Click ja Photopoint). Huvitav, kas uue aasta algul siis eesti edasimüüjad langetavad hinna tavapärasele tasemele?
Mis puudutab konsool.ee kahtlusi, siis Eesti tsiviilõiguse kehtiva lahutamispõhimõtte kohaselt peavad müüja aja ostja müügilepingu täitmiseks tegema müügilepingust eraldiseisva käsutustehingu, millega antakse müüdud asja omand üle ostjale. Seega peab iga ostja vaatama, milliste tingimustega ta müügilepingu sõlmis. Käsutustehingu tuvastamiseks peab olema lepingus kirjas, kunas nõue loovutatakse ostjale. Kui tuleb välja, et müüjal seda asja pole või ta ei saa seda lubada, siis tekib küsimus müüja vastutusest lepinguliste kohustuste rikkumise eest. Isiklikult leian, et ostjale müüakse mingi kindel ese, mida müüja peab eristama teistest toodetest. Päris nii ka ei saa olla, et iga e-poodnik müüb tarbijale „õhku“ ja pärast vaatab, mil moel ta selle kohustuse ostja ees täidab. Kuid eks tegelikkuses käivad asjad oma rada pidi.
Isiklikus tarbimises vallasasjade müük pole tulu. Need hulgaliselt kokkuostjad ei osta neid konsoole ju isiklikuks tarbimiseks ning seega neil on kohustus deklareerida tulu.
Pigem küsiks siia järele, kas keegi on uurinud, kaua Playstation 5 Plus Collection pakkumine kehtib ja kas praegustel ilma PS5 konsoolita mänguritel on mingi võimalus PS5 Plus Collection mänge oma kontole lisada? Oleks tore tormi möödudes ka PS5 ostes seda võimalust kasutada.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Godhand
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.06.2005
|
25.11.2020 19:24:22
|
|
|
| @Lingumees, PS Plus Collectionil ajalimiiti minu teada ei ole ja seal olevaid mänge saab ka PS4l mängida, kui sa mõne PS5 omava isiku juures oma kontoga sisse logid ja mängud PS5l lunastad.
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hiid
HV Guru

liitunud: 23.03.2002
|
25.11.2020 19:31:41
|
|
|
HDTanel oli hommikul raadios, ta ütles et mõttetu ost. Mänge polevat sittagi, et ärge parem tõmmelge.
_________________ Hapud viinamarjad |
|
| Kommentaarid: 663 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
512 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
25.11.2020 19:34:03
|
|
|
Ma ebays näiteks ilma botita enam oksjonitele ei panustagi.
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
cheetahh
HV kasutaja
liitunud: 10.06.2008
|
25.11.2020 19:39:17
|
|
|
| Lingumees kirjutas: |
Pigem küsiks siia järele, kas keegi on uurinud, kaua Playstation 5 Plus Collection pakkumine kehtib ja kas praegustel ilma PS5 konsoolita mänguritel on mingi võimalus PS5 Plus Collection mänge oma kontole lisada? Oleks tore tormi möödudes ka PS5 ostes seda võimalust kasutada.  |
Seda ei ole ametlikult kuskil välja öeldud, kuid sõnastusest võib välja lugeda, et see Collection ongi igavene ja see ei lõppe ära. Kui PSN Plus on olemas, siis saad selle. Mingil määral võivad seal mängud muutuda. Erinevalt aga Monthly mängudest, mille puhul on lõpu kuupäev kohe välja öeldud.
| Sony Blog kirjutas: |
| Surprise! We here at Young Horses are very stoked to announce that Bugsnax, our colorful game with half-bug half-snack creatures (and that catchy earworm of a theme song), will be available at launch on PlayStation 5 to PlayStation Plus subscribers at no extra cost until January 4, 2021! |
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Laifstaile
Kreisi kasutaja
liitunud: 17.05.2005
|
25.11.2020 19:39:18
|
|
|
tegelt ka ei ole mänge misasja.....
ei tõsiselt....hetkel on ps5 peal 2 mängu mida vaja mängida ps5 peal Spiderman ja Demon's Souls...aga ikkagi uus raud kus mängud kiirelt jooksevad...
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anna tooli
liitunud: 16.03.2006
|
25.11.2020 21:04:47
|
|
|
| Hiid kirjutas: |
| HDTanel oli hommikul raadios, ta ütles et mõttetu ost. Mänge polevat sittagi, et ärge parem tõmmelge. |
tema juttu oli päris piinlik kuulata
tüüp pole seda kasutanudki ega teadnud suurt sittagi rääkida
|
|
| Kommentaarid: 365 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
minake
HV veteran

liitunud: 08.04.2003
|
25.11.2020 22:17:14
|
|
|
sain täna ps5 kätte, proovisin, installimine plaadilt ja uuenduse tirimine oli päris nobe, võrreldes ps4 pro-ga. aga ülla ülla, asi on ikka väga lärmakas võrreldes xbox series x konsooliga... äkki sattus mulle halb eksemplar, a xboxi saab öösel ka rahus mängida seda mitte
pult muidugi on uuem ja ägedam võrreldes xboxi omaga, kasutajaliides on nii ja naa, eks see ole maitseasi...
|
|
| Kommentaarid: 164 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Johan11
HV kasutaja

liitunud: 11.12.2004
|
25.11.2020 22:22:19
|
|
|
| Ventilaator lärmab? Mul masin suht hääletu.
|
|
| Kommentaarid: 43 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
minake
HV veteran

liitunud: 08.04.2003
|
25.11.2020 22:35:15
|
|
|
ventikas lärmab jah, mul isegi ps4 pro oli vaiksem... imelik, ilmselt mingi aeg sonyga suhtlema, et kas see normaalne...
edit: oki, idles on ta enamvähem a kui mängima hakkad miskit siis fan teeb imeliku häält, kerge kõrin plärin vms.
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 164 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
b88
HV kasutaja

liitunud: 27.01.2004
|
25.11.2020 22:35:54
|
|
|
| minake kirjutas: |
ventikas lärmab jah, mul isegi ps4 pro oli vaiksem... imelik, ilmselt mingi aeg sonyga suhtlema, et kas see normaalne...
edit: oki, idles on ta enamvähem a kui mängima hakkad miskit siis fan teeb imeliku häält, kerge kõrin plärin vms. |
Mulle tuleb meelde, et ma nägin kusagil mingit videot või artiklit, kus oli sarnane teema. Tüüp kruvis kaane maha ja midagi käis vastu.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ny21k
HV kasutaja
liitunud: 08.03.2007
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vester1
HV kasutaja
liitunud: 01.11.2010
|
25.11.2020 22:36:54
|
|
|
| Äkki Sony juba mingi firmware uuenduse teinud, et memoryt paremini jahutaks. GN ütles, et fani kraane annab kõvasti juurde keerata. Reaalsuses nad peavad seda tegema. Kui ikka 21kraadi toasoojaga on mälu temp 93 kraadi ja 100ga pidi juba probleeme hakkama tekkima, siis suvel on nutune.
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
minake
HV veteran

liitunud: 08.04.2003
|
25.11.2020 22:38:56
|
|
|
| nu ma panin video ka enda posti, heli kuulda... veebileht mis siin lingite erinevate ventikatega siis helid on seal kohutavad...
|
|
| Kommentaarid: 164 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killer85
HV veteran
liitunud: 13.06.2002
|
|
| Kommentaarid: 69 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|