Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 22, 23, 24 ... 96, 97, 98  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Timoo87
HV vaatleja
Timoo87

liitunud: 10.09.2009




sõnum 25.11.2020 13:59:26 vasta tsitaadiga

mihkel7 kirjutas:
Lugedes siinseid üleskutseid ja väiteid siis jääb vägisi mulje, et olete kaded. Kui mõni kõvem karjuja oleks ise saanud mõnele konsoolile küüned taha oleks ta sama moodi kallimalt müüki pannud. Happud viinamarjad.


Skalpimine võiks olla ebaseaduslik. See pole normaalne et mingi isik ostab mitu konsooli ja siis paneb need topelthinnaga müüki.

EDIT: või vähemalt need e-poed ei tohiks lasta eeltellida terve portsu korraga.

EDIT2: rääkides konkreetsest juhust, siis kui konsool.ee tõesti eeltellitud konsoole kõrvale skalbib, siis võimalik et siin peaks tarbijakaitse otseselt saama midagi teha. Asi on kadedusest kaugel, ise ei kipu seaduslikult halle või musti asju tegema..


viimati muutis Timoo87 25.11.2020 14:03:32, muudetud 3 korda
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
b88
HV kasutaja
b88

liitunud: 27.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.11.2020 14:01:08 vasta tsitaadiga

mihkel7 kirjutas:
Lugedes siinseid üleskutseid ja väiteid siis jääb vägisi mulje, et olete kaded. Kui mõni kõvem karjuja oleks ise saanud mõnele konsoolile küüned taha oleks ta sama moodi kallimalt müüki pannud. Happud viinamarjad.

Mismoodi kadedad?? Kui ma müüjalt ei saa mingit status update oma tellimusele, ning taustalt on lugeda, et tegelane müüb asju oksjonil - see tekitab lihtsalt diskussiooni.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raipekass
HV kasutaja

liitunud: 31.08.2004




sõnum 25.11.2020 14:33:07 vasta tsitaadiga

mihkel7 kirjutas:
Lugedes siinseid üleskutseid ja väiteid siis jääb vägisi mulje, et olete kaded. Kui mõni kõvem karjuja oleks ise saanud mõnele konsoolile küüned taha oleks ta sama moodi kallimalt müüki pannud. Happud viinamarjad.


Nagu ma varem olen öelnud. Eesti elu ja huiamine on inimeste ajud nii nässu keeranud, et igasugust ebaausat käitumist ja kõigi vahenditega omakasu saavutamist peetakse normaalsuseks. Tüübid, kes sellest sitast süsteemist kasu lõikavad on joovastuses ja mõnitavad neid kes rikkumistele väljakutse esitavad luuseritejs/kadedateks jne. Cheateri mentaliteet: paljud pidid chiitima mängudes kuna usuvad tõeliselt, et teisiti pole võimalik võita ja kõik teised ka chiidivad.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mihkel7
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.10.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.11.2020 15:04:30 vasta tsitaadiga

Ma ei ole tellinud ühtegi PS5. Nii mitmel teist on tehtud tellimusi mitmest kohast ja kui peaks saamagi nt. 2tk siis te kindlasti loobute ühest icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killer85
HV veteran

liitunud: 13.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.11.2020 15:10:40 vasta tsitaadiga

Millal seda statistikat koostati, et paljudel hinnavaatlejatel mitmest kohast tellimus tehtud on?
Mul jäi vist hääletamata.
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bjaka
Kreisi kasutaja
bjaka

liitunud: 04.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.11.2020 15:14:17 vasta tsitaadiga

Minul isiklikult oli vaid konkreetsest veebipoest tellitud, kuna langesin väärinfo lõksu. Ja kui olekski olnud mitu rauda tules, siis ma loobuksin üleliigsest sama ostuhinnaga, kuna moraalikoodeks ei lubaks rohkem küsida.
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HPN
HV veteran
HPN

liitunud: 26.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 25.11.2020 15:14:57 vasta tsitaadiga

Kade? Sellise teguviisi peale? doh.gif Mõnel on moraalikompass ikka korralikult keerdus. Tegemist pole ju isegi üksikisikuga, vaid ettevõttega, kus ettevõtte omanik(?) ajab segi enda rahakoti ja ettevõtte omaga. Rääkimata skalpimisest.

Esmalt tuleks klientide tellimused täita ja siis ülejääki kusagil osta.ee lehel müüma hakata. Kui hind maksimaalselt +100€ oleks, siis vast ei oleks siin isegi seda skalpimise juttu.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
klh22
HV vaatleja

liitunud: 12.11.2013




sõnum 25.11.2020 15:33:17 vasta tsitaadiga

Täna öösel suuremates USA poodides restock, üritan EshopWedrop kaudu tellida. On kellelgi selle lehega kogemusi? Eriti konsooli tellimisega sealt?
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Xen0n
HV kasutaja

liitunud: 10.03.2009




sõnum 25.11.2020 15:36:04 vasta tsitaadiga

klh22 kirjutas:
Täna öösel suuremates USA poodides restock, üritan EshopWedrop kaudu tellida. On kellelgi selle lehega kogemusi? Eriti konsooli tellimisega sealt?

Poola kaudu on kogemus olemas.
Pakk oli terve ja klienditugi vastas kirjale kohe.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raipekass
HV kasutaja

liitunud: 31.08.2004




sõnum 25.11.2020 16:23:15 vasta tsitaadiga

klh22 kirjutas:
Täna öösel suuremates USA poodides restock, üritan EshopWedrop kaudu tellida. On kellelgi selle lehega kogemusi? Eriti konsooli tellimisega sealt?

Loodan, et oled arvestanud, et läheb päris kalliks see Sul ilmselt.
PS5 maksumus + osariigi müügimaks (~ca 9-10%) + kohalik saatekulu vahelattu (kui pole tasuta) + saatekulu Eestisse + impordimaksud (km/toll). Ma panustaks pigem siinse Amazoni peale. Viimane kord isegi õnnestus.

Üks aasta garantiid vs EU 2 aastat.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Clover
HV veteran
Clover

liitunud: 26.03.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.11.2020 16:25:49 vasta tsitaadiga

Tahtsin just sama kirjutada, et sealt tuleks ju vast päris kallis lõpuks. Kui raha on kulutada, siis samahästi ju võib siitsamast HV'st osta. Boonusena ei pea nädalaid ootama kuni kohale jõuab. Hetkel USA'st tellides mis need tarneajad võivad olla? Samahästi pigem oodata kuni euroopas detsembris uued partiid tulevad.
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aljarve
HV vaatleja

liitunud: 04.05.2019




sõnum 25.11.2020 16:33:44 vasta tsitaadiga

Tere!
Mis kogemused teil ps5eesti.ee lehega?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Helari777
HV kasutaja

liitunud: 27.03.2019




sõnum 25.11.2020 16:33:50 vasta tsitaadiga

Näe, ostad PS5 ja müüd karbi maha sama hinnaga või kallimalt kui seadme ostuhind: https://www.ebay.de/itm/Sony-PlayStation-5-Digital-Edition-BOX-No-Console/284091097533?epid=4040967831&hash=item42252621bd%3Ag%3A5wAAAOSwPbBfto3T&LH_Auction=1
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ZacXz
HV kasutaja
ZacXz

liitunud: 13.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.11.2020 16:38:44 vasta tsitaadiga

aljarve kirjutas:
Tere!
Mis kogemused teil ps5eesti.ee lehega?


Ei, lihtsalt palun ei. Vaata seda lehte korra icon_smile.gif
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raipekass
HV kasutaja

liitunud: 31.08.2004




sõnum 25.11.2020 17:02:15 vasta tsitaadiga

Ps5eesti.ee
TaraPower OÜ, Kambja vald, Soinaste küla, Rattasepa tee 1-4
Juhatuse liige: Indrek Tenno, isikukood 39708222755
http://jalgpall.ee/voistlused/player/30387/team/2704
tennoindrek@gmail.com

Tundub, et hakkab tekkima ärimudel, kus kogutakse raha, loodetakse saadavuse normaliseerumisele 2021 ja lubatakse hiljemalt veebruaris tarnida (nagu see tarapower).
Kui saadavus on lihtne veebruaris, siis võib-olla tellijad saavadki. Müüja eriti ei riski millegagi.


viimati muutis raipekass 25.11.2020 17:12:09, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bjaka
Kreisi kasutaja
bjaka

liitunud: 04.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.11.2020 17:09:55 vasta tsitaadiga

icon_biggrin.gif Proovisin ka sinna lehele minna ja viskas ekraani punaseks hoiatusega scammeritest.

Siin video, kus mainitakse sellest kuumast punktist PS5 konsoolis. Seega ootame ja vaatame parandatud versiooni suunas. Las scalperid siis istuvad oma kastide otsas.

https://www.youtube.com/watch?v=jsbGpa4XwRw
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
klh22
HV vaatleja

liitunud: 12.11.2013




sõnum 25.11.2020 17:11:05 vasta tsitaadiga

raipekass kirjutas:
klh22 kirjutas:
Täna öösel suuremates USA poodides restock, üritan EshopWedrop kaudu tellida. On kellelgi selle lehega kogemusi? Eriti konsooli tellimisega sealt?

Loodan, et oled arvestanud, et läheb päris kalliks see Sul ilmselt.
PS5 maksumus + osariigi müügimaks (~ca 9-10%) + kohalik saatekulu vahelattu (kui pole tasuta) + saatekulu Eestisse + impordimaksud (km/toll). Ma panustaks pigem siinse Amazoni peale. Viimane kord isegi õnnestus.

Üks aasta garantiid vs EU 2 aastat.


Tänud vastuse eest. Egas jah, tuleb siis UK ja Saksamaa Amazonil silma peal hoida, eelmine restock UK Amazonis oma 20 minutit refreshisin, aga pandi oodatust tunnike hiljem ülesse ja jäingi tühjade pihkudega icon_smile.gif
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.11.2020 17:24:19 vasta tsitaadiga

Oh head arengud siin teemas. Geeniuse artikli üldse lugesite läbi? Kas tuleks riigi poolt maksimaalne hind kehtestada mängukonsoolile? Niikaua kuni on lolle, kes nõus 300-400 rohkem maksma, tuleb ka seda rauda taguda, kuni on kuum ja taskud raha täis teenida.
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cheetahh
HV kasutaja

liitunud: 10.06.2008




sõnum 25.11.2020 17:30:42 vasta tsitaadiga

Kui päris aus olla, siis tänasel hetkel ei ole ma isegi kade nende peale kellel PS5 juba kodus on. Rääkimata siis nendest grupeeringu liikmetest, kes üle maailma tuhandete kaupa neid kokku ostavad ja püüavad kuntslikult nõudlust tekitada ja topelt hinnaga neid maha müüa. https://www.youtube.com/watch?v=EjSiOOXe9AA. Kui mingi tüüp tegi kaks eeltellimust ja mõlemad konsoolid kätte sai ja seda nüüd kallimalt üritab maha müüa siis tühja temaga. Kui sa oled aga e-poe omanik ja üritad seda sama teha, siis ma ütleks, et see minu väärtushinnangute järgi ei ole enam ok. Nagu näha, tekitab väga palju küsimusi, et kelle raha eest jne. Naljakas on see, et iga kord kui tehakse üleskutse scalperite käest mitte osta leidub keegi, kes arvab, et üleskutse tegijad on kadedad või kibestunud. Kui üldse midagi, siis on minu üleskutsete eesmärk pigem see, et scalperite tegevus ei oleks nii tulus, et neid oleks vähem ja konsoolide lõpptarbijad võimalikult kiiresti saaks nautima hakata nende kasutamist. Ehk täpselt seda ma väidangi, kuni leidub 1000 euri eest ostjaid, neid ka kokku osta püütakse. Kui kaob nõudlus, siis kaob ka huvi neid kokku osta.

viimati muutis cheetahh 25.11.2020 17:33:16, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sten_001
HV vaatleja

liitunud: 20.03.2019




sõnum 25.11.2020 17:31:43 vasta tsitaadiga

Maksuamet kontrollima kas teenitud kasumi pealt tasuvad makse icon_lol.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.11.2020 17:36:12 vasta tsitaadiga

Ostis ja müüs eraisikuna ja kaasa sai ka verkkokauppa arve. Milles kühvel?
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raipekass
HV kasutaja

liitunud: 31.08.2004




sõnum 25.11.2020 17:38:54 vasta tsitaadiga

Sold OUT kirjutas:
Ostis ja müüs eraisikuna ja kaasa sai ka verkkokauppa arve. Milles kühvel?

Maksuamet on seisukohal, et eraisik kes müüb uut kaupa, peab ka müügist saadava tulu deklareerima. Ma rohkem ei vasta aga nii on. Kui ei usu helista Maksuameti infotelefonile.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sten_001
HV vaatleja

liitunud: 20.03.2019




sõnum 25.11.2020 17:40:04 vasta tsitaadiga

Ei välista seadusandlust. Eraisikuna maksad sa iga aasta saadud kasumi pealt tulumaksu. Juhul kui sul 6000 eur maksuvaba tulu täis ei saa, siis saad selle arvelt hoida maksmise pealt kokku.
Aga jätame maksu teema õpetamise siit välja icon_smile.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sunaurus
HV vaatleja

liitunud: 21.02.2019



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.11.2020 17:43:04 vasta tsitaadiga

Ilma mingit lisaväärtust tekitamata tarbijate pealt kasumi teenimine on kapitalismis muidugi ülim saavutus, aga inimlikul tasandil on see ikka päris rõve tegevus. Võiks ikka olla kõigepealt inimene ja seejärel kapitalist, mitte vastupidi.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.11.2020 17:44:43 vasta tsitaadiga

No tore, et eetilised väärtused siin teemas nii kõrgel kohal asetsevad ja kõik HV foorumks kaubeldavad asjad ka ikka maksudena ära deklareeritakse. Tulge maapeale tagasi, see on siin metsik lääs siiski.
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killer85
HV veteran

liitunud: 13.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.11.2020 18:01:45 vasta tsitaadiga

Sold OUT kirjutas:
No tore, et eetilised väärtused siin teemas nii kõrgel kohal asetsevad ja kõik HV foorumks kaubeldavad asjad ka ikka maksudena ära deklareeritakse. Tulge maapeale tagasi, see on siin metsik lääs siiski.


Miks kõigelt peaks makse maksma? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.11.2020 18:03:47 vasta tsitaadiga

Sest siis tundub summa suurem olevat
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killer85
HV veteran

liitunud: 13.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.11.2020 18:04:34 vasta tsitaadiga

Ma oma toolirappelt, mis siin müügis, igatahes ei kavatsegi makse maksta.
Anna menti kui tahad.
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.11.2020 18:10:20 vasta tsitaadiga

Killer85 kirjutas:
Ma oma toolirappelt, mis siin müügis, igatahes ei kavatsegi makse maksta.
Anna menti kui tahad.


Playsta mängukonsooli pealt peab maksma muidu on nohikud vihased

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killer85
HV veteran

liitunud: 13.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.11.2020 18:12:04 vasta tsitaadiga

Mingi moment viskan oma vana pleiku müüki, sellelt ka ei kavatse maksta :S
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raipekass
HV kasutaja

liitunud: 31.08.2004




sõnum 25.11.2020 18:16:38 vasta tsitaadiga

Üldjuhul vana kasutatud kauba müügi pealt saadud tulu ei peagi eraisik deklareerima. Asi puudutab ikka uut kaupa. Helistage Maksuametisse ja küsige neilt kui midagi segaseks jääb, siin HVs deklareerida midagi pole vaja.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killer85
HV veteran

liitunud: 13.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.11.2020 18:18:55 vasta tsitaadiga

Ma tegelikult sellele viidata üritasingi.
Ettevõtlusest saadav tulu kuulub aga maksustamisele. Vahet pole, kas oled scalper, üürid korterit välja või midagi kolmandat.
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.11.2020 18:20:35 vasta tsitaadiga

Tulu teenimine peaks olema rangemalt karistatav.
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cheetahh
HV kasutaja

liitunud: 10.06.2008




sõnum 25.11.2020 18:21:05 vasta tsitaadiga

Jätaks selle maksude teema. Olen nõus, et see läheb sinna kadeduse kategooriasse. Pooldan seda, et moraalselt need inimesed hukka mõista ja pooldan seda, et kokkuleppeliselt me nende käest kaupa ei osta. Aga juriidiliselt on kõik korrektne ja nad ei tegele millegi ebaseaduslikuga ja mingid riiklikud maksimumhinnad jms jaburdus on ka lollus. Ma loodan, et Sony suudab piisaval kiirusel hakata nõudlust täitma ja inimene saab ikkagi poest rahumeeli neid osta. Las need kokkuostjad siis tegelevad oma tuhandete konsoolide müügiga.
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killer85
HV veteran

liitunud: 13.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.11.2020 18:22:04 vasta tsitaadiga

No ma ei tea.
Mulle ka tulumaks ei meeldi, aga ikka maksan. Scalperitele mingit erisoodustust vaja või?
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lingumees
HV vaatleja

liitunud: 04.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.11.2020 19:08:32 vasta tsitaadiga

Vaatan, et uus mängukonsool on toonud väga uut ja põnevat diskusiooni mängurite seas just konsooli müügi teemal. Isiklikult näen suurt probleemi tänapäeva netiostlemises, kus tarbija peab võistlema programmiga (botiga). Müüja seisukohalt saan aru, et mida kiiremini kaubast lahti saad ja sellelt tasu seda parem. Põhilised probleemid on tarbijakaitse õiguste puudumine ostes asja edasimüüjalt, kelleks on eraisik. Samuti on näha ka muret tekitavalt suurt hinnatõusu ka ametlikelt edasimüüjatelt (nagu Click ja Photopoint). Huvitav, kas uue aasta algul siis eesti edasimüüjad langetavad hinna tavapärasele tasemele?
Mis puudutab konsool.ee kahtlusi, siis Eesti tsiviilõiguse kehtiva lahutamispõhimõtte kohaselt peavad müüja aja ostja müügilepingu täitmiseks tegema müügilepingust eraldiseisva käsutustehingu, millega antakse müüdud asja omand üle ostjale. Seega peab iga ostja vaatama, milliste tingimustega ta müügilepingu sõlmis. Käsutustehingu tuvastamiseks peab olema lepingus kirjas, kunas nõue loovutatakse ostjale. Kui tuleb välja, et müüjal seda asja pole või ta ei saa seda lubada, siis tekib küsimus müüja vastutusest lepinguliste kohustuste rikkumise eest. Isiklikult leian, et ostjale müüakse mingi kindel ese, mida müüja peab eristama teistest toodetest. Päris nii ka ei saa olla, et iga e-poodnik müüb tarbijale „õhku“ ja pärast vaatab, mil moel ta selle kohustuse ostja ees täidab. Kuid eks tegelikkuses käivad asjad oma rada pidi.
Isiklikus tarbimises vallasasjade müük pole tulu. Need hulgaliselt kokkuostjad ei osta neid konsoole ju isiklikuks tarbimiseks ning seega neil on kohustus deklareerida tulu.

Pigem küsiks siia järele, kas keegi on uurinud, kaua Playstation 5 Plus Collection pakkumine kehtib ja kas praegustel ilma PS5 konsoolita mänguritel on mingi võimalus PS5 Plus Collection mänge oma kontole lisada? Oleks tore tormi möödudes ka PS5 ostes seda võimalust kasutada. beer_yum.gif
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Godhand
Kreisi kasutaja
Godhand

liitunud: 17.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.11.2020 19:24:22 vasta tsitaadiga

@Lingumees, PS Plus Collectionil ajalimiiti minu teada ei ole ja seal olevaid mänge saab ka PS4l mängida, kui sa mõne PS5 omava isiku juures oma kontoga sisse logid ja mängud PS5l lunastad.
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.11.2020 19:31:41 vasta tsitaadiga

HDTanel oli hommikul raadios, ta ütles et mõttetu ost. Mänge polevat sittagi, et ärge parem tõmmelge.
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.11.2020 19:34:03 vasta tsitaadiga

Ma ebays näiteks ilma botita enam oksjonitele ei panustagi.
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cheetahh
HV kasutaja

liitunud: 10.06.2008




sõnum 25.11.2020 19:39:17 vasta tsitaadiga

Lingumees kirjutas:
Pigem küsiks siia järele, kas keegi on uurinud, kaua Playstation 5 Plus Collection pakkumine kehtib ja kas praegustel ilma PS5 konsoolita mänguritel on mingi võimalus PS5 Plus Collection mänge oma kontole lisada? Oleks tore tormi möödudes ka PS5 ostes seda võimalust kasutada. beer_yum.gif

Seda ei ole ametlikult kuskil välja öeldud, kuid sõnastusest võib välja lugeda, et see Collection ongi igavene ja see ei lõppe ära. Kui PSN Plus on olemas, siis saad selle. Mingil määral võivad seal mängud muutuda. Erinevalt aga Monthly mängudest, mille puhul on lõpu kuupäev kohe välja öeldud.
Sony Blog kirjutas:
Surprise! We here at Young Horses are very stoked to announce that Bugsnax, our colorful game with half-bug half-snack creatures (and that catchy earworm of a theme song), will be available at launch on PlayStation 5 to PlayStation Plus subscribers at no extra cost until January 4, 2021!
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Laifstaile
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.11.2020 19:39:18 vasta tsitaadiga

icon_eek.gif tegelt ka ei ole mänge misasja.....
ei tõsiselt....hetkel on ps5 peal 2 mängu mida vaja mängida ps5 peal Spiderman ja Demon's Souls...aga ikkagi uus raud kus mängud kiirelt jooksevad...
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.11.2020 21:04:47 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
HDTanel oli hommikul raadios, ta ütles et mõttetu ost. Mänge polevat sittagi, et ärge parem tõmmelge.
tema juttu oli päris piinlik kuulata
tüüp pole seda kasutanudki ega teadnud suurt sittagi rääkida
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
minake
HV veteran
minake

liitunud: 08.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.11.2020 22:17:14 vasta tsitaadiga

sain täna ps5 kätte, proovisin, installimine plaadilt ja uuenduse tirimine oli päris nobe, võrreldes ps4 pro-ga. aga ülla ülla, asi on ikka väga lärmakas võrreldes xbox series x konsooliga... äkki sattus mulle halb eksemplar, a xboxi saab öösel ka rahus mängida seda mitte icon_biggrin.gif
pult muidugi on uuem ja ägedam võrreldes xboxi omaga, kasutajaliides on nii ja naa, eks see ole maitseasi...
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Johan11
HV kasutaja
Johan11

liitunud: 11.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.11.2020 22:22:19 vasta tsitaadiga

Ventilaator lärmab? Mul masin suht hääletu.
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
minake
HV veteran
minake

liitunud: 08.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.11.2020 22:35:15 vasta tsitaadiga

ventikas lärmab jah, mul isegi ps4 pro oli vaiksem... imelik, ilmselt mingi aeg sonyga suhtlema, et kas see normaalne...

edit: oki, idles on ta enamvähem a kui mängima hakkad miskit siis fan teeb imeliku häält, kerge kõrin plärin vms.

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
b88
HV kasutaja
b88

liitunud: 27.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.11.2020 22:35:54 vasta tsitaadiga

minake kirjutas:
ventikas lärmab jah, mul isegi ps4 pro oli vaiksem... imelik, ilmselt mingi aeg sonyga suhtlema, et kas see normaalne...

edit: oki, idles on ta enamvähem a kui mängima hakkad miskit siis fan teeb imeliku häält, kerge kõrin plärin vms.


Mulle tuleb meelde, et ma nägin kusagil mingit videot või artiklit, kus oli sarnane teema. Tüüp kruvis kaane maha ja midagi käis vastu.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ny21k
HV kasutaja

liitunud: 08.03.2007




sõnum 25.11.2020 22:36:47 vasta tsitaadiga

minake kirjutas:
sain täna ps5 kätte, proovisin, installimine plaadilt ja uuenduse tirimine oli päris nobe, võrreldes ps4 pro-ga. aga ülla ülla, asi on ikka väga lärmakas võrreldes xbox series x konsooliga... äkki sattus mulle halb eksemplar, a xboxi saab öösel ka rahus mängida seda mitte icon_biggrin.gif
pult muidugi on uuem ja ägedam võrreldes xboxi omaga, kasutajaliides on nii ja naa, eks see ole maitseasi...


Lärmab sellepärast, et Sony paneb erinevaid ventilaatoreid konsooli
https://www.lesnumeriques.com/console-de-jeu/labo-playstation-5-et-bruit-toutes-les-consoles-ne-sont-pas-dotees-du-meme-ventilateur-n157521.html
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vester1
HV kasutaja

liitunud: 01.11.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.11.2020 22:36:54 vasta tsitaadiga

Äkki Sony juba mingi firmware uuenduse teinud, et memoryt paremini jahutaks. GN ütles, et fani kraane annab kõvasti juurde keerata. Reaalsuses nad peavad seda tegema. Kui ikka 21kraadi toasoojaga on mälu temp 93 kraadi ja 100ga pidi juba probleeme hakkama tekkima, siis suvel on nutune.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
minake
HV veteran
minake

liitunud: 08.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.11.2020 22:38:56 vasta tsitaadiga

nu ma panin video ka enda posti, heli kuulda... veebileht mis siin lingite erinevate ventikatega siis helid on seal kohutavad...
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killer85
HV veteran

liitunud: 13.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.11.2020 22:40:28 vasta tsitaadiga

Lubatakse veel selle aasta sees restocki:
https://twitter.com/PlayStation/status/1331583421668319234
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 22, 23, 24 ... 96, 97, 98  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.