Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Xiaomi, Oppo, Zopo, Meizu ja teised Androidiga "hiinakad" märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 170, 171, 172 ... 197, 198, 199  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2020 23:05:18 vasta tsitaadiga

SKG kirjutas:
SIM kaardipesa avaimse pin-i ei pandud kaasa.
Spoiler Spoiler Spoiler


Kas teed ülevaate, plaanin ka osta

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kevvare
Kreisi kasutaja
Kevvare

liitunud: 02.06.2010




sõnum 19.11.2020 23:15:44 vasta tsitaadiga

Sold OUT kirjutas:
SKG kirjutas:
SIM kaardipesa avaimse pin-i ei pandud kaasa.
Spoiler Spoiler Spoiler


Kas teed ülevaate, plaanin ka osta

Mida teada soovid saada?
Sõrmejäljelugeja on väga efektiivne ja pole 3 päeva jooksul kordagi alt vedanud. Ekraan on väga hea sujuv, värvidest nii palju, et OLED ekraaniga siis veidi ääred nn musta kumavad aga vähe ja ei sega absoluutselt. Nova launcheriga sai tulemuse veel paremaks kui originaalis.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2020 23:25:08 vasta tsitaadiga

Ma tahan, et Siim meiega seda jagaks.

Aga ainus mis huvitab on Kaamera

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tiim
HV veteran
Tiim

liitunud: 11.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2020 23:38:45 vasta tsitaadiga

Ma loodan ka, et Siim teeb ülevaate.
_________________
mida sa vahid mu allkirja, AHV raisk
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2020 23:55:09 vasta tsitaadiga

Sold OUT kirjutas:
SKG kirjutas:
SIM kaardipesa avaimse pin-i ei pandud kaasa.
Spoiler Spoiler Spoiler


Kas teed ülevaate, plaanin ka osta

Ei tea, aga plaan on sul hea.
Arvestades, et tasuta kaasa tulnud smart band on väärtuses 30 eur minimaalselt, siis 470 eest vist miskit etemat telefoni ei saa küll thumbs_up.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lightbluefox
HV Guru

liitunud: 30.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2020 08:36:00 vasta tsitaadiga

Kas magate rahulikult kui teie netiliiklus läbi Hiina serverite käib?
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2020 08:47:42 vasta tsitaadiga

Mis sel vahet on läbi mis maa see käib. Ära hakka pihta


Nagu Taylori laul:"Haters gonna hate hate hate..."

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kevvare
Kreisi kasutaja
Kevvare

liitunud: 02.06.2010




sõnum 20.11.2020 10:28:18 vasta tsitaadiga

lightbluefox kirjutas:
Kas magate rahulikult kui teie netiliiklus läbi Hiina serverite käib?

Ma arvan, et hiinlasi väga ei huvita mida mingid jorrid eestis googeldavad või facebookist vaatavad. 😀
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
number
külaline






sõnum 20.11.2020 10:44:28 vasta tsitaadiga

...

viimati muutis number 21.11.2020 01:40:28, muudetud 1 kord
tagasi üles
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2020 10:58:33 vasta tsitaadiga

Kevvare kirjutas:
lightbluefox kirjutas:
Kas magate rahulikult kui teie netiliiklus läbi Hiina serverite käib?

Ma arvan, et hiinlasi väga ei huvita mida mingid jorrid eestis googeldavad või facebookist vaatavad. 😀
seda arvavad kõik
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2020 11:00:19 vasta tsitaadiga

iga telefoni on palgatud jälgima isiklik hiinlane
_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2020 11:11:16 vasta tsitaadiga

Hiinlased ei saa eesti tähtedest aru

Think.gif

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jnt
HV Guru
jnt

liitunud: 10.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2020 11:14:50 vasta tsitaadiga

lightbluefox kirjutas:
Kas magate rahulikult kui teie netiliiklus läbi Hiina serverite käib?


Xiaomi telefon ei tähenda alati, et peab ka MIUI rom'i kasutama.
Jooksutan rõõmsalt Lineage OS'i oma Poco F1 peal.

_________________
Progemisest: https://byteaether.github.io/
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda. icon_wink.gif
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2020 13:34:54 vasta tsitaadiga

lightbluefox kirjutas:
Kas magate rahulikult kui teie netiliiklus läbi Hiina serverite käib?
jumala pohhui. Elus muud ka kui mõelda läbi millise riigi netiliiklus käib kopp.gif

Ise ikka saad magada või ärkad pidevalt külmavärinatega, et ehk käis paar bitti läbi hiina?
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lightbluefox
HV Guru

liitunud: 30.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2020 14:54:43 vasta tsitaadiga

jnt, selle probleem ongi see, et ostad poest uue tipptelefoni ja kohe pead siis hakkad unlokkima ja kräkkima, xda developersi paned koduleheks. Tahaks et telefon on karbist võttes sellest jurast vaba, kahjuks peale iPhone väga pole. Samsungi Korea on ilmselt kah okei.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jnt
HV Guru
jnt

liitunud: 10.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2020 15:22:05 vasta tsitaadiga

lightbluefox, oleneb tõesti, mis mõttega sa telefoni ostad.

Mina ostan rauda ja sätin selle täielikult enda käe järgi valmis tarkvaras. Neid kõiki asju originaalsoftiga ei saa mitte ühegi telefoniga teha.

_________________
Progemisest: https://byteaether.github.io/
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda. icon_wink.gif
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2020 16:33:22 vasta tsitaadiga

lightbluefox kirjutas:
jnt, selle probleem ongi see, et ostad poest uue tipptelefoni ja kohe pead siis hakkad unlokkima ja kräkkima, xda developersi paned koduleheks. Tahaks et telefon on karbist võttes sellest jurast vaba, kahjuks peale iPhone väga pole. Samsungi Korea on ilmselt kah okei.

Millest jutt? Pole midagi säärast vaja olnud teha. Ainult Firefoxi installisin.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
C1rca
HV veteran
C1rca

liitunud: 05.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2020 16:58:14 vasta tsitaadiga

Proovin järgmise ise siis järgmise "hiinaka" ära - Realme X50 Pro.
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
martl
HV veteran

liitunud: 20.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2020 17:45:03 vasta tsitaadiga

Mi 10t(pro) -del võib häirivaks osutuda proximity sensori kehv toimimine.. Kõne ajal muutub ekraan aegajalt aktiivseks. https://forum.xda-developers.com/xiaomi-mi-10t/help/proximity-sensor-issue-t4189607
Kommentaarid: 245 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 215
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2020 19:37:07 vasta tsitaadiga

SKG kirjutas:
lightbluefox kirjutas:
jnt, selle probleem ongi see, et ostad poest uue tipptelefoni ja kohe pead siis hakkad unlokkima ja kräkkima, xda developersi paned koduleheks. Tahaks et telefon on karbist võttes sellest jurast vaba, kahjuks peale iPhone väga pole. Samsungi Korea on ilmselt kah okei.

Millest jutt? Pole midagi säärast vaja olnud teha. Ainult Firefoxi installisin.
Nüüd hiinlane teab su lapse nime ja mida guugeldasid icon_lol.gif

martl kirjutas:
Mi 10t(pro) -del võib häirivaks osutuda proximity sensori kehv toimimine.. Kõne ajal muutub ekraan aegajalt aktiivseks. https://forum.xda-developers.com/xiaomi-mi-10t/help/proximity-sensor-issue-t4189607
Mi A1-l sama teema aeg ajalt. Lampi võib seetõttu kõne kõlari peale minna icon_lol.gif
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kevvare
Kreisi kasutaja
Kevvare

liitunud: 02.06.2010




sõnum 20.11.2020 19:51:34 vasta tsitaadiga

jnt kirjutas:
lightbluefox, oleneb tõesti, mis mõttega sa telefoni ostad.

Mina ostan rauda ja sätin selle täielikult enda käe järgi valmis tarkvaras. Neid kõiki asju originaalsoftiga ei saa mitte ühegi telefoniga teha.

Samas kui nüüd veidi norida siis üks miinus oli küll, et ei saa ametlike programme täielikult maha kustutada vaid pean Nova Launcheriga ära peitma. Ma ei tea kuidas teiste androididega oli aga samsung lubab isegi rohkem kustutada kui xiaomi ja ios lubab täielikult kõik maha lasta.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2020 20:03:45 vasta tsitaadiga

Kevvare kirjutas:
jnt kirjutas:
lightbluefox, oleneb tõesti, mis mõttega sa telefoni ostad.

Mina ostan rauda ja sätin selle täielikult enda käe järgi valmis tarkvaras. Neid kõiki asju originaalsoftiga ei saa mitte ühegi telefoniga teha.

Samas kui nüüd veidi norida siis üks miinus oli küll, et ei saa ametlike programme täielikult maha kustutada vaid pean Nova Launcheriga ära peitma. Ma ei tea kuidas teiste androididega oli aga samsung lubab isegi rohkem kustutada kui xiaomi ja ios lubab täielikult kõik maha lasta.


Samsungi lähenemine meeldib mulle kõige rohkem. Esimesel käivitumisel saad ise valida bloati hulgast - mida tahad, mida ei taha (a la Samsung Health, Samsungi oma netibrauser, jne).
Vanasti pidi ka Samsungi puhul jebima, et bloati eemaldada, enam mitte. Selle lähenemise võiksid ka teised tootjad üle võtta.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2020 20:09:41 vasta tsitaadiga

Kreisi diil järgmised 6h
256GB mudel 446 eur.
https://www.amazon.co.uk/dp/B08JMBRBHK/
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 21.11.2020 00:30:23 vasta tsitaadiga

lightbluefox kirjutas:
jnt, selle probleem ongi see, et ostad poest uue tipptelefoni ja kohe pead siis hakkad unlokkima ja kräkkima, xda developersi paned koduleheks. Tahaks et telefon on karbist võttes sellest jurast vaba, kahjuks peale iPhone väga pole. Samsungi Korea on ilmselt kah okei.


Muretse endale siis see bittium telefon, kui selline parakas on koguaeg mingi hiina spioonimise üle. Vahet nagu pole kas sin spioonib jänkistan või hiilased.
Ja nii kui nii igasugu appid mida kasutad spioonivad sind ka. Enamusi ei saa isegi kasutada ilma et lubad end spioonida.


Samas androidi puhul on alati olnud ütlus, et saad oma käe järgi kõik paika panna või siis mingi teise androidi baasil os peale panna.
krt isegi see on paljutel androididel kinni ja ei lasta nagu seda on HMD/Nokia puhul mis niigi müüb ulmeliselt kalli hinnaga vanarauda koguaeg ja siis lükkab uute telefonide välja laskmist liiga palju edasi.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2020 02:40:34 vasta tsitaadiga

Jah, ainult Hiinal on see võimalus. icon_lol.gif

Alates 26:07

Link


edit:
Tegin paar testivideot. Automaatrežiimid.

4K 60fps, statsionaarne
Spoiler Spoiler Spoiler


8K 30fps, statsionaarne
Spoiler Spoiler Spoiler


4K 60fps, liikuv
Spoiler Spoiler Spoiler


8K 30fps, liikuv
Spoiler Spoiler Spoiler


edit:
Tegin täna paar testifotot ka, muutmata kujul. Auto seaded.

Tavaline shot, 3:4, 25MP, AI off 15MB


108MP, full sensor 27MB


Wide lens 10MB


Ultra Wide lens 4MB
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jnt
HV Guru
jnt

liitunud: 10.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2020 13:00:01 vasta tsitaadiga

Kevvare kirjutas:
jnt kirjutas:
lightbluefox, oleneb tõesti, mis mõttega sa telefoni ostad.

Mina ostan rauda ja sätin selle täielikult enda käe järgi valmis tarkvaras. Neid kõiki asju originaalsoftiga ei saa mitte ühegi telefoniga teha.

Samas kui nüüd veidi norida siis üks miinus oli küll, et ei saa ametlike programme täielikult maha kustutada vaid pean Nova Launcheriga ära peitma. Ma ei tea kuidas teiste androididega oli aga samsung lubab isegi rohkem kustutada kui xiaomi ja ios lubab täielikult kõik maha lasta.


Sellised probleemid eksisteerivad üldse vaid originaalsoftiga. See pole isegi teema 3rd party androididega. Kõik on täpselt nii, nagu sina tahad.

_________________
Progemisest: https://byteaether.github.io/
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda. icon_wink.gif
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2020 14:02:49 vasta tsitaadiga

Kevvare kirjutas:
jnt kirjutas:
lightbluefox, oleneb tõesti, mis mõttega sa telefoni ostad.

Mina ostan rauda ja sätin selle täielikult enda käe järgi valmis tarkvaras. Neid kõiki asju originaalsoftiga ei saa mitte ühegi telefoniga teha.

Samas kui nüüd veidi norida siis üks miinus oli küll, et ei saa ametlike programme täielikult maha kustutada vaid pean Nova Launcheriga ära peitma. Ma ei tea kuidas teiste androididega oli aga samsung lubab isegi rohkem kustutada kui xiaomi ja ios lubab täielikult kõik maha lasta.

Miks vaja kustutada või peita? Ma panin kõik, mida ma ei kasuta, Disable ja pole vaja miskit peita ja Play Store ei hakka neid uuendama vms.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2020 14:07:53 vasta tsitaadiga

ruumi võtab ju
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2020 14:21:30 vasta tsitaadiga

Ja alla 128GB telefonid pidid veel eriti aeglasemad olema
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Inspiro
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.05.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2020 14:54:25 vasta tsitaadiga

Sold OUT kirjutas:
Ja alla 128GB telefonid pidid veel eriti aeglasemad olema


Sellele on olemas ravi. icon_cool.gif ->>> Settings->Additional settings->Developer Options->Window, Transistion ja Animation scale tuleks tõsta 1x pealt 0,5x peale.
Muudab aeglase telefoni kiiremaks ja kiire veel kiiremaks. Seadistuse muutmine lühendab erinevate efektide kulgemise aega.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2020 16:12:04 vasta tsitaadiga

Anti kirjutas:
ruumi võtab ju


See oli siis probleem, kui telefonid 32-64GB mahuga olid, enam ei ole see ju isegi märgatav maht?
Üks 4K videosalvestus võtab rohkem ruumi kui kogu see bloat.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kevvare
Kreisi kasutaja
Kevvare

liitunud: 02.06.2010




sõnum 24.11.2020 21:29:05 vasta tsitaadiga

SKG kirjutas:
Kevvare kirjutas:
jnt kirjutas:
lightbluefox, oleneb tõesti, mis mõttega sa telefoni ostad.

Mina ostan rauda ja sätin selle täielikult enda käe järgi valmis tarkvaras. Neid kõiki asju originaalsoftiga ei saa mitte ühegi telefoniga teha.

Samas kui nüüd veidi norida siis üks miinus oli küll, et ei saa ametlike programme täielikult maha kustutada vaid pean Nova Launcheriga ära peitma. Ma ei tea kuidas teiste androididega oli aga samsung lubab isegi rohkem kustutada kui xiaomi ja ios lubab täielikult kõik maha lasta.

Miks vaja kustutada või peita? Ma panin kõik, mida ma ei kasuta, Disable ja pole vaja miskit peita ja Play Store ei hakka neid uuendama vms.

Ma ei saa keelata..huvitav.
Ja kuidas selle ilma ära saab, et ta mulle igal õhtul teadet ei viska mis ilm homme on?
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.11.2020 22:13:38 vasta tsitaadiga

Kevvare kirjutas:
SKG kirjutas:
Kevvare kirjutas:
jnt kirjutas:
lightbluefox, oleneb tõesti, mis mõttega sa telefoni ostad.

Mina ostan rauda ja sätin selle täielikult enda käe järgi valmis tarkvaras. Neid kõiki asju originaalsoftiga ei saa mitte ühegi telefoniga teha.

Samas kui nüüd veidi norida siis üks miinus oli küll, et ei saa ametlike programme täielikult maha kustutada vaid pean Nova Launcheriga ära peitma. Ma ei tea kuidas teiste androididega oli aga samsung lubab isegi rohkem kustutada kui xiaomi ja ios lubab täielikult kõik maha lasta.

Miks vaja kustutada või peita? Ma panin kõik, mida ma ei kasuta, Disable ja pole vaja miskit peita ja Play Store ei hakka neid uuendama vms.

Ma ei saa keelata..huvitav.
Ja kuidas selle ilma ära saab, et ta mulle igal õhtul teadet ei viska mis ilm homme on?

Mul on ka weather widget kasutusel, aga sellist asja ei ole. Samas esimese asjana disablesin kõik appid, mida ei kasuta ja settingutest kõik Recommendations-id kinni. Proovi weather appi notificationid kinni panna.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.11.2020 23:53:40 vasta tsitaadiga

Siim kas oled teloga rahul
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.11.2020 04:57:19 vasta tsitaadiga

Sold OUT kirjutas:
Siim kas oled teloga rahul

Kokkuvõttes küll jah. Hetkel ainult üks asi minu jaoks, mille üle annaks nuriseda. Ultra Wide kaamera fotod võiks teravamad olla. Samas mõistan, et seal on peamine point võimalikult laia nurgaga foto tegemine. Aga teravuses on kindlasti arenguruumi.

See pole otseselt miinus, kuna paljudele on Chrome, Gmail, fingerprint, Android Auto jne vajalikud, aga ise keerasin ligi 40 kaasatulnud app-i kinni.
Veidi harjumatu OnePlus pealt tulles, kus oli kaasapandud kraam minimaalne. Aga mulle meeldib, et ma ei näe asju, mida ma ei kasuta. Pluss väike võit ka aku ja UX kiiruse pealt.





edit:
Ahjaa.. Hetkel pole veel leidnud, kust saaks kinni keerata, et appid ei näitaks lock screenil notificationeid või vähemalt mitte nende sisu. Jah, iga appi all eraldi on see võimalus olemas, kinni keerata, aga tülikas kõiki nii läbi käia.
OnePlusil oli vastav valik, mis käis iga appi kohta.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kevvare
Kreisi kasutaja
Kevvare

liitunud: 02.06.2010




sõnum 25.11.2020 14:01:49 vasta tsitaadiga

Mis app see on millega nn külmutad?
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 25.11.2020 14:09:49 vasta tsitaadiga

Kevvare, piltidel vaatab see ju vastu? - Link2SD Plus
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2020 12:36:39 vasta tsitaadiga

Kevvare kirjutas:
Mis app see on millega nn külmutad?

Ei kasutanud ühtegi appi. Tegin üle ADB.
Selle appiga saab ka, aga sel juhul vajab telefon rootimist. ADB ei vaja.

Link2SD kasutasin lihtsalt hea ülevaate saamiseks, mis appid on telefonis ja millises seisus.

Näiteks Mi Browseri kinnikeeramine:
adb shell pm disable-user --user 0 com.mi.globalbrowser


edit:
SKG kirjutas:
Ahjaa.. Hetkel pole veel leidnud, kust saaks kinni keerata, et appid ei näitaks lock screenil notificationeid või vähemalt mitte nende sisu. Jah, iga appi all eraldi on see võimalus olemas, kinni keerata, aga tülikas kõiki nii läbi käia.
OnePlusil oli vastav valik, mis käis iga appi kohta.

Uhh, üles leidsin selle settingu, oli alles peidetud icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raul141
HV veteran
raul141

liitunud: 17.05.2003




sõnum 27.11.2020 16:03:01 vasta tsitaadiga

Hea, et eelmisel aastal sai oma Xiaomi ära ostetud, nii kui nõudlus kasvas tõmmati hind üles. Ootame, et mingi uus bränd tekiks kõrvale, nagu omal ajal Huiawei. Samas on ebaloogiline, et ajas hind üles läheb.
_________________
dell somm ding mi poi
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lauri76
HV kasutaja

liitunud: 12.12.2012




sõnum 28.11.2020 14:02:41 vasta tsitaadiga

jnt kirjutas:
lightbluefox kirjutas:
Kas magate rahulikult kui teie netiliiklus läbi Hiina serverite käib?


Xiaomi telefon ei tähenda alati, et peab ka MIUI rom'i kasutama.
Jooksutan rõõmsalt Lineage OS'i oma Poco F1 peal.


Kas lasid kusagil peale panna LineageOs ?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
freddys
Kreisi kasutaja
freddys

liitunud: 14.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.11.2020 18:49:33 vasta tsitaadiga

Telefoniks MI 9T Pro
Lambist ekraani puutetundlikkus läinud. Ei aita ei restart, soft ega factory reset. Nüüd viimasena olen mõelnud ruutida ja teise ROMi peale panna.
Aga vaevalt seegi aitab, ilmselt riistvaraline probleem? Kukkunud igal juhul pole ....

Kuu aega tagasi oli sama pull, läks peale mitmeid restarte tööle. Nüüd ei aita miski enam, garantii ka läbi kuna firmale ostetud.

_________________
Kui mees sööb, on ta tugev!
Kui mees joob, on ta julge!
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tont23
HV veteran
tont23

liitunud: 13.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.11.2020 20:45:47 vasta tsitaadiga

freddys kirjutas:
Telefoniks MI 9T Pro
Lambist ekraani puutetundlikkus läinud. Ei aita ei restart, soft ega factory reset. Nüüd viimasena olen mõelnud ruutida ja teise ROMi peale panna.
Aga vaevalt seegi aitab, ilmselt riistvaraline probleem? Kukkunud igal juhul pole ....

Kuu aega tagasi oli sama pull, läks peale mitmeid restarte tööle. Nüüd ei aita miski enam, garantii ka läbi kuna firmale ostetud.


kui garr läbi kaku lahti...äkki aitab icon_rolleyes.gif vb miski lintkaabel lahti vms
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 112
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jnt
HV Guru
jnt

liitunud: 10.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.11.2020 21:06:19 vasta tsitaadiga

Lauri76 kirjutas:
jnt kirjutas:
lightbluefox kirjutas:
Kas magate rahulikult kui teie netiliiklus läbi Hiina serverite käib?


Xiaomi telefon ei tähenda alati, et peab ka MIUI rom'i kasutama.
Jooksutan rõõmsalt Lineage OS'i oma Poco F1 peal.


Kas lasid kusagil peale panna LineageOs ?


Ise panin. icon_wink.gif

_________________
Progemisest: https://byteaether.github.io/
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda. icon_wink.gif
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
krist2an
HV veteran
krist2an

liitunud: 24.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2020 10:48:53 vasta tsitaadiga

Mi 10T Pro läks mingil põhjusel Youtube Vanced'i installides tagasi 60hz peale ning vahe oli väga märgatav. Ei saa aru, kuidas varasemalt 60hz sujuv tundus...
_________________
Custom 3d-prinditud mATX / ITX / APU case - http://bit.ly/4kIJQZs
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.12.2020 21:18:14 vasta tsitaadiga

Nonii..
https://www.xda-developers.com/xiaomi-oppo-realme-launch-details-snapdragon-888/

https://www.xda-developers.com/qualcomm-snapdragon-888-explained-specs-features/
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2020 12:47:41 vasta tsitaadiga

Ilgelt võimas pyss aga apple protsessoriasjadest jääb ikka kahe generatsiooni jagu maha
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 03.12.2020 17:16:36 vasta tsitaadiga

Sold OUT kirjutas:
Ilgelt võimas pyss aga apple protsessoriasjadest jääb ikka kahe generatsiooni jagu maha


Kuidas sa võrdled neid ? Snapdragon jooksutab Androidi ja telefonides on ta igasuguse raudvaraga koostöös.
Bionic A14 on ainult ehitatud jooksma IOS-ga ja pmst ühe või kahe erineva raudvaraga.

Kuidas benchmark program jookseb IOS peal ja kuidas Android peal on ju erinev.
Seni kuni ei saa testida ainult protsessorit sedasi et vahetad ainult protsessori seadmes ära, pole erilist mõtet vaielda, kumb parem on või kehvem.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2020 17:23:27 vasta tsitaadiga

apple alati heam olnud, mõttetu vaielda
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2020 17:51:18 vasta tsitaadiga

Xiaomi reklaam icon_smile.gif
https://www.instagram.com/p/CIVaUddnBrB/
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2020 17:53:08 vasta tsitaadiga

Hästi hyppab küll aga kogu see jama oleks olemata kui telo poleks libe ja kasutaja poleks nisanäpp
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Xiaomi, Oppo, Zopo, Meizu ja teised Androidiga "hiinakad" mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 170, 171, 172 ... 197, 198, 199  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.