Kas teed ülevaate, plaanin ka osta _________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Mida teada soovid saada?
Sõrmejäljelugeja on väga efektiivne ja pole 3 päeva jooksul kordagi alt vedanud. Ekraan on väga hea sujuv, värvidest nii palju, et OLED ekraaniga siis veidi ääred nn musta kumavad aga vähe ja ei sega absoluutselt. Nova launcheriga sai tulemuse veel paremaks kui originaalis.
Aga ainus mis huvitab on Kaamera _________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Ei tea, aga plaan on sul hea.
Arvestades, et tasuta kaasa tulnud smart band on väärtuses 30 eur minimaalselt, siis 470 eest vist miskit etemat telefoni ei saa küll
Mis sel vahet on läbi mis maa see käib. Ära hakka pihta
Nagu Taylori laul:"Haters gonna hate hate hate..." _________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Think.gif _________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kas magate rahulikult kui teie netiliiklus läbi Hiina serverite käib?
Xiaomi telefon ei tähenda alati, et peab ka MIUI rom'i kasutama.
Jooksutan rõõmsalt Lineage OS'i oma Poco F1 peal. _________________ Progemisest: https://byteaether.github.io/
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda.
jnt, selle probleem ongi see, et ostad poest uue tipptelefoni ja kohe pead siis hakkad unlokkima ja kräkkima, xda developersi paned koduleheks. Tahaks et telefon on karbist võttes sellest jurast vaba, kahjuks peale iPhone väga pole. Samsungi Korea on ilmselt kah okei.
lightbluefox, oleneb tõesti, mis mõttega sa telefoni ostad.
Mina ostan rauda ja sätin selle täielikult enda käe järgi valmis tarkvaras. Neid kõiki asju originaalsoftiga ei saa mitte ühegi telefoniga teha. _________________ Progemisest: https://byteaether.github.io/
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda.
jnt, selle probleem ongi see, et ostad poest uue tipptelefoni ja kohe pead siis hakkad unlokkima ja kräkkima, xda developersi paned koduleheks. Tahaks et telefon on karbist võttes sellest jurast vaba, kahjuks peale iPhone väga pole. Samsungi Korea on ilmselt kah okei.
Millest jutt? Pole midagi säärast vaja olnud teha. Ainult Firefoxi installisin.
jnt, selle probleem ongi see, et ostad poest uue tipptelefoni ja kohe pead siis hakkad unlokkima ja kräkkima, xda developersi paned koduleheks. Tahaks et telefon on karbist võttes sellest jurast vaba, kahjuks peale iPhone väga pole. Samsungi Korea on ilmselt kah okei.
Millest jutt? Pole midagi säärast vaja olnud teha. Ainult Firefoxi installisin.
Nüüd hiinlane teab su lapse nime ja mida guugeldasid
lightbluefox, oleneb tõesti, mis mõttega sa telefoni ostad.
Mina ostan rauda ja sätin selle täielikult enda käe järgi valmis tarkvaras. Neid kõiki asju originaalsoftiga ei saa mitte ühegi telefoniga teha.
Samas kui nüüd veidi norida siis üks miinus oli küll, et ei saa ametlike programme täielikult maha kustutada vaid pean Nova Launcheriga ära peitma. Ma ei tea kuidas teiste androididega oli aga samsung lubab isegi rohkem kustutada kui xiaomi ja ios lubab täielikult kõik maha lasta.
lightbluefox, oleneb tõesti, mis mõttega sa telefoni ostad.
Mina ostan rauda ja sätin selle täielikult enda käe järgi valmis tarkvaras. Neid kõiki asju originaalsoftiga ei saa mitte ühegi telefoniga teha.
Samas kui nüüd veidi norida siis üks miinus oli küll, et ei saa ametlike programme täielikult maha kustutada vaid pean Nova Launcheriga ära peitma. Ma ei tea kuidas teiste androididega oli aga samsung lubab isegi rohkem kustutada kui xiaomi ja ios lubab täielikult kõik maha lasta.
Samsungi lähenemine meeldib mulle kõige rohkem. Esimesel käivitumisel saad ise valida bloati hulgast - mida tahad, mida ei taha (a la Samsung Health, Samsungi oma netibrauser, jne).
Vanasti pidi ka Samsungi puhul jebima, et bloati eemaldada, enam mitte. Selle lähenemise võiksid ka teised tootjad üle võtta.
jnt, selle probleem ongi see, et ostad poest uue tipptelefoni ja kohe pead siis hakkad unlokkima ja kräkkima, xda developersi paned koduleheks. Tahaks et telefon on karbist võttes sellest jurast vaba, kahjuks peale iPhone väga pole. Samsungi Korea on ilmselt kah okei.
Muretse endale siis see bittium telefon, kui selline parakas on koguaeg mingi hiina spioonimise üle. Vahet nagu pole kas sin spioonib jänkistan või hiilased.
Ja nii kui nii igasugu appid mida kasutad spioonivad sind ka. Enamusi ei saa isegi kasutada ilma et lubad end spioonida.
Samas androidi puhul on alati olnud ütlus, et saad oma käe järgi kõik paika panna või siis mingi teise androidi baasil os peale panna.
krt isegi see on paljutel androididel kinni ja ei lasta nagu seda on HMD/Nokia puhul mis niigi müüb ulmeliselt kalli hinnaga vanarauda koguaeg ja siis lükkab uute telefonide välja laskmist liiga palju edasi.
lightbluefox, oleneb tõesti, mis mõttega sa telefoni ostad.
Mina ostan rauda ja sätin selle täielikult enda käe järgi valmis tarkvaras. Neid kõiki asju originaalsoftiga ei saa mitte ühegi telefoniga teha.
Samas kui nüüd veidi norida siis üks miinus oli küll, et ei saa ametlike programme täielikult maha kustutada vaid pean Nova Launcheriga ära peitma. Ma ei tea kuidas teiste androididega oli aga samsung lubab isegi rohkem kustutada kui xiaomi ja ios lubab täielikult kõik maha lasta.
Sellised probleemid eksisteerivad üldse vaid originaalsoftiga. See pole isegi teema 3rd party androididega. Kõik on täpselt nii, nagu sina tahad. _________________ Progemisest: https://byteaether.github.io/
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda.
lightbluefox, oleneb tõesti, mis mõttega sa telefoni ostad.
Mina ostan rauda ja sätin selle täielikult enda käe järgi valmis tarkvaras. Neid kõiki asju originaalsoftiga ei saa mitte ühegi telefoniga teha.
Samas kui nüüd veidi norida siis üks miinus oli küll, et ei saa ametlike programme täielikult maha kustutada vaid pean Nova Launcheriga ära peitma. Ma ei tea kuidas teiste androididega oli aga samsung lubab isegi rohkem kustutada kui xiaomi ja ios lubab täielikult kõik maha lasta.
Miks vaja kustutada või peita? Ma panin kõik, mida ma ei kasuta, Disable ja pole vaja miskit peita ja Play Store ei hakka neid uuendama vms.
Ja alla 128GB telefonid pidid veel eriti aeglasemad olema _________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Ja alla 128GB telefonid pidid veel eriti aeglasemad olema
Sellele on olemas ravi. ->>> Settings->Additional settings->Developer Options->Window, Transistion ja Animation scale tuleks tõsta 1x pealt 0,5x peale.
Muudab aeglase telefoni kiiremaks ja kiire veel kiiremaks. Seadistuse muutmine lühendab erinevate efektide kulgemise aega.
See oli siis probleem, kui telefonid 32-64GB mahuga olid, enam ei ole see ju isegi märgatav maht?
Üks 4K videosalvestus võtab rohkem ruumi kui kogu see bloat.
lightbluefox, oleneb tõesti, mis mõttega sa telefoni ostad.
Mina ostan rauda ja sätin selle täielikult enda käe järgi valmis tarkvaras. Neid kõiki asju originaalsoftiga ei saa mitte ühegi telefoniga teha.
Samas kui nüüd veidi norida siis üks miinus oli küll, et ei saa ametlike programme täielikult maha kustutada vaid pean Nova Launcheriga ära peitma. Ma ei tea kuidas teiste androididega oli aga samsung lubab isegi rohkem kustutada kui xiaomi ja ios lubab täielikult kõik maha lasta.
Miks vaja kustutada või peita? Ma panin kõik, mida ma ei kasuta, Disable ja pole vaja miskit peita ja Play Store ei hakka neid uuendama vms.
Ma ei saa keelata..huvitav.
Ja kuidas selle ilma ära saab, et ta mulle igal õhtul teadet ei viska mis ilm homme on?
lightbluefox, oleneb tõesti, mis mõttega sa telefoni ostad.
Mina ostan rauda ja sätin selle täielikult enda käe järgi valmis tarkvaras. Neid kõiki asju originaalsoftiga ei saa mitte ühegi telefoniga teha.
Samas kui nüüd veidi norida siis üks miinus oli küll, et ei saa ametlike programme täielikult maha kustutada vaid pean Nova Launcheriga ära peitma. Ma ei tea kuidas teiste androididega oli aga samsung lubab isegi rohkem kustutada kui xiaomi ja ios lubab täielikult kõik maha lasta.
Miks vaja kustutada või peita? Ma panin kõik, mida ma ei kasuta, Disable ja pole vaja miskit peita ja Play Store ei hakka neid uuendama vms.
Ma ei saa keelata..huvitav.
Ja kuidas selle ilma ära saab, et ta mulle igal õhtul teadet ei viska mis ilm homme on?
Mul on ka weather widget kasutusel, aga sellist asja ei ole. Samas esimese asjana disablesin kõik appid, mida ei kasuta ja settingutest kõik Recommendations-id kinni. Proovi weather appi notificationid kinni panna.
Siim kas oled teloga rahul _________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kokkuvõttes küll jah. Hetkel ainult üks asi minu jaoks, mille üle annaks nuriseda. Ultra Wide kaamera fotod võiks teravamad olla. Samas mõistan, et seal on peamine point võimalikult laia nurgaga foto tegemine. Aga teravuses on kindlasti arenguruumi.
See pole otseselt miinus, kuna paljudele on Chrome, Gmail, fingerprint, Android Auto jne vajalikud, aga ise keerasin ligi 40 kaasatulnud app-i kinni.
Veidi harjumatu OnePlus pealt tulles, kus oli kaasapandud kraam minimaalne. Aga mulle meeldib, et ma ei näe asju, mida ma ei kasuta. Pluss väike võit ka aku ja UX kiiruse pealt.
edit:
Ahjaa.. Hetkel pole veel leidnud, kust saaks kinni keerata, et appid ei näitaks lock screenil notificationeid või vähemalt mitte nende sisu. Jah, iga appi all eraldi on see võimalus olemas, kinni keerata, aga tülikas kõiki nii läbi käia.
OnePlusil oli vastav valik, mis käis iga appi kohta.
Ahjaa.. Hetkel pole veel leidnud, kust saaks kinni keerata, et appid ei näitaks lock screenil notificationeid või vähemalt mitte nende sisu. Jah, iga appi all eraldi on see võimalus olemas, kinni keerata, aga tülikas kõiki nii läbi käia.
OnePlusil oli vastav valik, mis käis iga appi kohta.
Uhh, üles leidsin selle settingu, oli alles peidetud
Hea, et eelmisel aastal sai oma Xiaomi ära ostetud, nii kui nõudlus kasvas tõmmati hind üles. Ootame, et mingi uus bränd tekiks kõrvale, nagu omal ajal Huiawei. Samas on ebaloogiline, et ajas hind üles läheb. _________________ dell somm ding mi poi
Telefoniks MI 9T Pro
Lambist ekraani puutetundlikkus läinud. Ei aita ei restart, soft ega factory reset. Nüüd viimasena olen mõelnud ruutida ja teise ROMi peale panna.
Aga vaevalt seegi aitab, ilmselt riistvaraline probleem? Kukkunud igal juhul pole ....
Kuu aega tagasi oli sama pull, läks peale mitmeid restarte tööle. Nüüd ei aita miski enam, garantii ka läbi kuna firmale ostetud. _________________ Kui mees sööb, on ta tugev!
Kui mees joob, on ta julge!
Telefoniks MI 9T Pro
Lambist ekraani puutetundlikkus läinud. Ei aita ei restart, soft ega factory reset. Nüüd viimasena olen mõelnud ruutida ja teise ROMi peale panna.
Aga vaevalt seegi aitab, ilmselt riistvaraline probleem? Kukkunud igal juhul pole ....
Kuu aega tagasi oli sama pull, läks peale mitmeid restarte tööle. Nüüd ei aita miski enam, garantii ka läbi kuna firmale ostetud.
kui garr läbi kaku lahti...äkki aitab vb miski lintkaabel lahti vms
Kas magate rahulikult kui teie netiliiklus läbi Hiina serverite käib?
Xiaomi telefon ei tähenda alati, et peab ka MIUI rom'i kasutama.
Jooksutan rõõmsalt Lineage OS'i oma Poco F1 peal.
Kas lasid kusagil peale panna LineageOs ?
Ise panin. _________________ Progemisest: https://byteaether.github.io/
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda.
Mi 10T Pro läks mingil põhjusel Youtube Vanced'i installides tagasi 60hz peale ning vahe oli väga märgatav. Ei saa aru, kuidas varasemalt 60hz sujuv tundus... _________________ Custom 3d-prinditud mATX / ITX / APU case - http://bit.ly/4kIJQZs
Ilgelt võimas pyss aga apple protsessoriasjadest jääb ikka kahe generatsiooni jagu maha _________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Ilgelt võimas pyss aga apple protsessoriasjadest jääb ikka kahe generatsiooni jagu maha
Kuidas sa võrdled neid ? Snapdragon jooksutab Androidi ja telefonides on ta igasuguse raudvaraga koostöös.
Bionic A14 on ainult ehitatud jooksma IOS-ga ja pmst ühe või kahe erineva raudvaraga.
Kuidas benchmark program jookseb IOS peal ja kuidas Android peal on ju erinev.
Seni kuni ei saa testida ainult protsessorit sedasi et vahetad ainult protsessori seadmes ära, pole erilist mõtet vaielda, kumb parem on või kehvem.
Hästi hyppab küll aga kogu see jama oleks olemata kui telo poleks libe ja kasutaja poleks nisanäpp _________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse sa ei või vastata selle foorumi teemadele sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis sa ei saa lisada manuseid selles foorumis sa võid manuseid alla laadida selles foorumis
Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.