otsustasin ise seda https://www.euro.com.pl/ proovida. Hinnaks läks küll 530, sest valitud payment method convertis eurodeks hea kasumiga, aga muidu siiani on kõik ok tundunud.
Ühe päevaga juba eshopwedropi lähtelaos kohal, niiet tundub et väga soliidne alternatiiv mediamarkt'ile.
Hei!
Ma ei saa ikkagi aru mis info lahtritesse panna:
Kui Street on "3 maja 8" ja apartment "A3"
Mis siis panna House nr reale? Midagi peab panema. Ja kuhu läheb see ESWD kasutajatunnus, kui üldse?
ma sain täna oma xsx kätte, konsoolid.ee lehelt. nagu ikka, esimene õhtu ei saa midagi sellega teha kuna update, install, update... uus call of duty 133gb update
Hetk tagasi suhtlesin Microsofti toega ja nende sõnul võite tellida oma konsoole ka mõnest EU microsofti kodukalt ja tarnivad EU siseselt konsooli kohale. Ja õige hinnaga, seega ei pea mingeid kohalikke nuumama ülespuhutud hindade näol. Näiteks keegi oli tellinud Soome kodukalt Hispaania aadressile ja toimis.
Hetk tagasi suhtlesin Microsofti toega ja nende sõnul võite tellida oma konsoole ka mõnest EU microsofti kodukalt ja tarnivad EU siseselt konsooli kohale. Ja õige hinnaga, seega ei pea mingeid kohalikke nuumama ülespuhutud hindade näol. Näiteks keegi oli tellinud Soome kodukalt Hispaania aadressile ja toimis.
Kuidas microsofti lehelt ostmine töötama peaks? Kui soome xbox series x müügilehele lähen on seal edasimüüjad kõik 3rd party poed. Ei leia valikut otse microsoftilt osta.
Hetk tagasi suhtlesin Microsofti toega ja nende sõnul võite tellida oma konsoole ka mõnest EU microsofti kodukalt ja tarnivad EU siseselt konsooli kohale. Ja õige hinnaga, seega ei pea mingeid kohalikke nuumama ülespuhutud hindade näol. Näiteks keegi oli tellinud Soome kodukalt Hispaania aadressile ja toimis.
Kuidas microsofti lehelt ostmine töötama peaks? Kui soome xbox series x müügilehele lähen on seal edasimüüjad kõik 3rd party poed. Ei leia valikut otse microsoftilt osta.
Okei Hollandi lehelt sai siis otse Series S tellitud. Arve kokku 299e. Sain oma Eesti shipping aadressi panna.
Estimated delivery date 3. detsember. Jääme ootama!
tellis kolmapäeval konsoolid.ee lehelt XSX. Nad ütlesid, et tarneaeg on 3-5 tööpäeva. Kirjutasin eile kirja, millal saan jälgimisnumbri - vastust pole.
Series S ja uued puldid pidid Euronicsil laos juba olema, nii et suure tõenäosusega saab lähipäevil juba poodidest osta.
Series X pidi järgmine nädal saabuma kui transport alt ei vea, hind 599€.
tellis kolmapäeval konsoolid.ee lehelt XSX. Nad ütlesid, et tarneaeg on 3-5 tööpäeva. Kirjutasin eile kirja, millal saan jälgimisnumbri - vastust pole.
Mõnel inimesel pole veel eeltellimustki täidetud, huvitavad lubadused nende poolt.
tellis kolmapäeval konsoolid.ee lehelt XSX. Nad ütlesid, et tarneaeg on 3-5 tööpäeva. Kirjutasin eile kirja, millal saan jälgimisnumbri - vastust pole.
Mõnel inimesel pole veel eeltellimustki täidetud, huvitavad lubadused nende poolt.
Ja viimane update tellimuse ajalugu oli kolpäeval et tellimus kinnitatud ja kõik. Mõtlen otta kuni reedeni ja kui ei saa siis tühista tellimus.
Hetk tagasi suhtlesin Microsofti toega ja nende sõnul võite tellida oma konsoole ka mõnest EU microsofti kodukalt ja tarnivad EU siseselt konsooli kohale. Ja õige hinnaga, seega ei pea mingeid kohalikke nuumama ülespuhutud hindade näol. Näiteks keegi oli tellinud Soome kodukalt Hispaania aadressile ja toimis.
Kuidas microsofti lehelt ostmine töötama peaks? Kui soome xbox series x müügilehele lähen on seal edasimüüjad kõik 3rd party poed. Ei leia valikut otse microsoftilt osta.
Lähed kas co.uk või .de MS Store'i ja vormistad tellimuse (kui laoseis seda võimaldab). Aadressi sisestades on Eesti seal valikus ilusti olemas. Lihtsalt seda peab jälgima, et sisse logides sind USA poe lehele ei visata vms.
NB! Võibolla co.uk siiski ei ole kõige parem valik, kuna tarneajaks võib tulla 2021 ning UK astub EU majandustsoonist 1. jaanuaril välja - võivad kaasneda tollikulud.
Hetk tagasi suhtlesin Microsofti toega ja nende sõnul võite tellida oma konsoole ka mõnest EU microsofti kodukalt ja tarnivad EU siseselt konsooli kohale. Ja õige hinnaga, seega ei pea mingeid kohalikke nuumama ülespuhutud hindade näol. Näiteks keegi oli tellinud Soome kodukalt Hispaania aadressile ja toimis.
Kuidas microsofti lehelt ostmine töötama peaks? Kui soome xbox series x müügilehele lähen on seal edasimüüjad kõik 3rd party poed. Ei leia valikut otse microsoftilt osta.
Lähed kas co.uk või .de MS Store'i ja vormistad tellimuse (kui laoseis seda võimaldab). Aadressi sisestades on Eesti seal valikus ilusti olemas. Lihtsalt seda peab jälgima, et sisse logides sind USA poe lehele ei visata vms.
NB! Võibolla co.uk siiski ei ole kõige parem valik, kuna tarneajaks võib tulla 2021 ning UK astub EU majandustsoonist 1. jaanuaril välja - võivad kaasneda tollikulud.
tellis kolmapäeval konsoolid.ee lehelt XSX. Nad ütlesid, et tarneaeg on 3-5 tööpäeva. Kirjutasin eile kirja, millal saan jälgimisnumbri - vastust pole.
Mõnel inimesel pole veel eeltellimustki täidetud, huvitavad lubadused nende poolt.
Ja viimane update tellimuse ajalugu oli kolpäeval et tellimus kinnitatud ja kõik. Mõtlen otta kuni reedeni ja kui ei saa siis tühista tellimus.
Tellisin samast kohast "külalisena" eelmisel esmaspäeval XSS-i. Küsisin eelnevalt, kas asi on olemas ja kaua tarne võtta võiks ja sain vastuseks, et konsool laos ja tarne 3-5 päeva. Tasusin saabunud arve ja jäin ootele. Eile uurisin kontaktivormi kaudu, et kaugel asi on, et kas saaks ka kauba träkkimiseks koodi - vastust siiamaani pole.
EDIT: Konsool lõpuks käes ja laeb parasjagu uuendusi alla.
viimati muutis kamps28 28.11.2020 15:24:21, muudetud 1 kord
Sain vastuse: “ Tere
Tarneaeg on üldjuhul 3-5 tööpäeva ... hetkel seoses suurte mahtudega kuni 7 tööpäeva. Sinu Xbox Series X on Saksamaa laost teele pandud ja kohe kui saab Itellale üle antud saadame Sulle ka jälgimiskoodi. Hetke seisuga on tarne heal juhul reedel .. kehvemal juhul uue nädala E/T.”
Hetk tagasi suhtlesin Microsofti toega ja nende sõnul võite tellida oma konsoole ka mõnest EU microsofti kodukalt ja tarnivad EU siseselt konsooli kohale. Ja õige hinnaga, seega ei pea mingeid kohalikke nuumama ülespuhutud hindade näol. Näiteks keegi oli tellinud Soome kodukalt Hispaania aadressile ja toimis.
Kuidas microsofti lehelt ostmine töötama peaks? Kui soome xbox series x müügilehele lähen on seal edasimüüjad kõik 3rd party poed. Ei leia valikut otse microsoftilt osta.
Lähed kas co.uk või .de MS Store'i ja vormistad tellimuse (kui laoseis seda võimaldab). Aadressi sisestades on Eesti seal valikus ilusti olemas. Lihtsalt seda peab jälgima, et sisse logides sind USA poe lehele ei visata vms.
NB! Võibolla co.uk siiski ei ole kõige parem valik, kuna tarneajaks võib tulla 2021 ning UK astub EU majandustsoonist 1. jaanuaril välja - võivad kaasneda tollikulud.
Hollandist sai tellida
Kuidas te seal normaalselt navigeerida saite? Ikka täitsa jube, pidevalt suunab GB peale ringi, isegi kui incognitos ning nt Hollandi VPN peal. Niipalju sain vaadatud, et vist hetkel ei Hollandi ega Saksa lehtedel saadavust pole aga samas ega toote peale vajutada nagunii ei saanud, suunas kohe ringi.
Kuna mitmed siin tellisid Poolast, täpsemalt siis Mediamarkt'st, siis saate palun siia jagada infot, et kuidas üldse konto regatud saite. Ei tahaks siia palju OT'd tekitada. Aadressiga saan vast hakkama tuginedes siin eelpool kirjeldatule aga justnimelt telefoni osa. Loodetavasti kui mingi hetk sinna miskit ilmub, siis saan ära võetud. Praegu küll üsna tihti staatus muutub ja näitab ,et olemas kas siis tavaline või mõni komplekt aga kas annab viga kui ostukorvi panna või siis üritades tellida annab jälle viga, et ostukorv tühi. Vahepeal sain täna juba valitud postitamise ja maksemeetodi, siis palus sisse logida, peale sisselogimist oli aga jäänud ainult pickup valik ja proovides muuta tegi jälle ostukorvi tühjaks.. üsna frustrating protsess.
EDIT: vahet pole, vist seal ka guestina valik olemas
viimati muutis Clover 24.11.2020 18:07:11, muudetud 1 kord
Kuna mitmed siin tellisid Poolast, täpsemalt siis Mediamarkt'st, siis saate palun siia jagada infot, et kuidas üldse konto regatud saite. Ei tahaks siia palju OT'd tekitada. Aadressiga saan vast hakkama tuginedes siin eelpool kirjeldatule aga justnimelt telefoni osa. Loodetavasti kui mingi hetk sinna miskit ilmub, siis saan ära võetud. Praegu küll üsna tihti staatus muutub ja näitab ,et olemas kas siis tavaline või mõni komplekt aga kas annab viga kui ostukorvi panna või siis üritades tellida annab jälle viga, et ostukorv tühi. Vahepeal sain täna juba valitud postitamise ja maksemeetodi, siis palus sisse logida, peale sisselogimist oli aga jäänud ainult pickup valik ja proovides muuta tegi jälle ostukorvi tühjaks.. üsna frustrating protsess.
EDIT: vahet pole, vist seal ka guestina valik olemas
Mina tellisin guestina. Ära tee kasutajat ja saad panna selle Poola numbri.
Kui mediamarktis pole, siis mõnes teises Poola veebipoes veel on ja sealt peaks sama kergelt kätte saama.
Üldiselt ostuprotsess oli lebo ja eshop vedas nädalaga kohale ka.
Allegro on lihtsalt müügikeskkond, kus firmad (enamasti keldripoed) ja eraisikud oma kaupa müüvad. Umbes nagu meie okidoki. Kui soov mingist Poola nurgatagusest poest osta, siis tasub seda just läbi allegro teha. Kasutajanimele vajutades näeb firma andmeid, kaua tegutsenud ja ostjate kommentaare.
Mh, pood tahab ka sind scalpida noh _________________ next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse sa ei või vastata selle foorumi teemadele sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis sa ei saa lisada manuseid selles foorumis sa võid manuseid alla laadida selles foorumis
Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.