Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [XSX] Xbox Series X märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 30, 31, 32  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Pazoozo
HV vaatleja

liitunud: 16.11.2011




sõnum 20.11.2020 23:06:15 vasta tsitaadiga

Poolast tellides tasub jah kõik lahtrid Google Translate'ga üle kontrollida.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ripulin
HV vaatleja

liitunud: 20.11.2020




sõnum 20.11.2020 23:18:37 vasta tsitaadiga

Parvetaja kirjutas:
Parvetaja kirjutas:
otsustasin ise seda https://www.euro.com.pl/ proovida. Hinnaks läks küll 530, sest valitud payment method convertis eurodeks hea kasumiga, aga muidu siiani on kõik ok tundunud.

Ühe päevaga juba eshopwedropi lähtelaos kohal, niiet tundub et väga soliidne alternatiiv mediamarkt'ile.


Hei!

Ma ei saa ikkagi aru mis info lahtritesse panna:



Kui Street on "3 maja 8" ja apartment "A3"
Mis siis panna House nr reale? Midagi peab panema. Ja kuhu läheb see ESWD kasutajatunnus, kui üldse?

Tänud
Manus

tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pazoozo
HV vaatleja

liitunud: 16.11.2011




sõnum 20.11.2020 23:24:05 vasta tsitaadiga

Ripulin ma lihtsalt kirjutasin "Eshop" sinna, sest täis ID pikkust ei saanud panna. Toimis küll.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ripulin
HV vaatleja

liitunud: 20.11.2020




sõnum 20.11.2020 23:31:20 vasta tsitaadiga

Pazoozo kirjutas:
Ripulin ma lihtsalt kirjutasin "Eshop" sinna, sest täis ID pikkust ei saanud panna. Toimis küll.


Huvitav, mul ei lase midagi peale numbrite sinna maja nr lahtrisse panna.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pazoozo
HV vaatleja

liitunud: 16.11.2011




sõnum 20.11.2020 23:37:30 vasta tsitaadiga

Äkki 8 siis? 3 Maja on tänav, maja nr järelikult 8.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
minake
HV veteran
minake

liitunud: 08.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.11.2020 00:18:05 vasta tsitaadiga

ma sain täna oma xsx kätte, konsoolid.ee lehelt. nagu ikka, esimene õhtu ei saa midagi sellega teha kuna update, install, update... uus call of duty 133gb update thumbs_up.gif
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sylph4
HV vaatleja

liitunud: 12.11.2020




sõnum 21.11.2020 02:20:19 vasta tsitaadiga

Sain täna Poolast XSX kätte, 1 nädal ootasin thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Parvetaja
HV kasutaja
Parvetaja

liitunud: 18.06.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.11.2020 10:26:35 vasta tsitaadiga

Pazoozo kirjutas:
Äkki 8 siis? 3 Maja on tänav, maja nr järelikult 8.

Täpselt. Panin nii, seda eshop id-d ei pannudki kuhugi ja pakk ilmus eshopi ilma probleemideta.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.11.2020 14:47:54 vasta tsitaadiga

Parvetaja kirjutas:
Pazoozo kirjutas:
Äkki 8 siis? 3 Maja on tänav, maja nr järelikult 8.

Täpselt. Panin nii, seda eshop id-d ei pannudki kuhugi ja pakk ilmus eshopi ilma probleemideta.


Seda eshopi ID (pikemat koodi) ka ei pannud?

_________________
Parim kodukino projektor müügis: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11768241#11768241
Kommentaarid: 226 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Parvetaja
HV kasutaja
Parvetaja

liitunud: 18.06.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.11.2020 16:28:57 vasta tsitaadiga

Viilutaja, nope. Nimest tundub täitsa piisab
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kellogg's
HV kasutaja
Kellogg's

liitunud: 02.01.2004




sõnum 21.11.2020 20:26:38 vasta tsitaadiga

Tundub, et ka poola e-poed on nüüdseks tühjad. Keegi leiab kuskilt saadaolevat varianti?
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pazoozo
HV vaatleja

liitunud: 16.11.2011




sõnum 21.11.2020 20:32:15 vasta tsitaadiga

Kellogg's kirjutas:
Tundub, et ka poola e-poed on nüüdseks tühjad. Keegi leiab kuskilt saadaolevat varianti?


https://www.ceneo.pl/88072703
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2020 20:25:01 vasta tsitaadiga

icon_eek.gif

Link
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ZacXz
HV kasutaja
ZacXz

liitunud: 13.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.11.2020 11:38:01 vasta tsitaadiga

Konsoolid.ee´s on nüüd XBSX´il ära kadunud need 2021 tarneaja kirjed, hetkel paistab nagu oleks laos. Kas kellelgi, kes eeltellis, on veel saamata?
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kikos
HV vaatleja

liitunud: 21.12.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.11.2020 13:56:11 vasta tsitaadiga

Photopointis päris krõbeda hinnaga. Tarnet näitab 4-7 päeva.
https://www.photopoint.ee/mangukonsoolid-ja-tarvikud/1862404-microsoft-xbox-series-x-1tb-black
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hemmar
HV kasutaja

liitunud: 12.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.11.2020 14:09:33 vasta tsitaadiga

kikos kirjutas:
Photopointis päris krõbeda hinnaga. Tarnet näitab 4-7 päeva.
https://www.photopoint.ee/mangukonsoolid-ja-tarvikud/1862404-microsoft-xbox-series-x-1tb-black


Säästad 12%!!! Järjekordne suurepärane näide kuidas genereeritakse mingeid täiesti lambiseid "enne" hindasid.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bjaka
Kreisi kasutaja
bjaka

liitunud: 04.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.11.2020 14:22:23 vasta tsitaadiga

Hetk tagasi suhtlesin Microsofti toega ja nende sõnul võite tellida oma konsoole ka mõnest EU microsofti kodukalt ja tarnivad EU siseselt konsooli kohale. Ja õige hinnaga, seega ei pea mingeid kohalikke nuumama ülespuhutud hindade näol. Näiteks keegi oli tellinud Soome kodukalt Hispaania aadressile ja toimis.
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2jalga
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.05.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.11.2020 14:52:10 vasta tsitaadiga

bjaka kirjutas:
Hetk tagasi suhtlesin Microsofti toega ja nende sõnul võite tellida oma konsoole ka mõnest EU microsofti kodukalt ja tarnivad EU siseselt konsooli kohale. Ja õige hinnaga, seega ei pea mingeid kohalikke nuumama ülespuhutud hindade näol. Näiteks keegi oli tellinud Soome kodukalt Hispaania aadressile ja toimis.

Kuidas microsofti lehelt ostmine töötama peaks? Kui soome xbox series x müügilehele lähen on seal edasimüüjad kõik 3rd party poed. Ei leia valikut otse microsoftilt osta.
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
henzx
HV kasutaja

liitunud: 19.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.11.2020 14:52:59 vasta tsitaadiga

hemmar kirjutas:
kikos kirjutas:
Photopointis päris krõbeda hinnaga. Tarnet näitab 4-7 päeva.
https://www.photopoint.ee/mangukonsoolid-ja-tarvikud/1862404-microsoft-xbox-series-x-1tb-black


Säästad 12%!!! Järjekordne suurepärane näide kuidas genereeritakse mingeid täiesti lambiseid "enne" hindasid.

Kas selline asi on seaduslik? Panna tavahinnaks 2x suurem hind kui mujal ja siis lambi "soodustus" icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jerry080
HV vaatleja

liitunud: 15.11.2020




sõnum 24.11.2020 14:56:06 vasta tsitaadiga

henzx kirjutas:
hemmar kirjutas:
kikos kirjutas:
Photopointis päris krõbeda hinnaga. Tarnet näitab 4-7 päeva.
https://www.photopoint.ee/mangukonsoolid-ja-tarvikud/1862404-microsoft-xbox-series-x-1tb-black


Säästad 12%!!! Järjekordne suurepärane näide kuidas genereeritakse mingeid täiesti lambiseid "enne" hindasid.

Kas selline asi on seaduslik? Panna tavahinnaks 2x suurem hind kui mujal ja siis lambi "soodustus" icon_biggrin.gif


Muidugi ei ole see seaduslik aga kedagi eriti ei huvita see icon_biggrin.gif

Need Eesti "poodide" hinnad on juba hullemad kui ebay skalperitel.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2jalga
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.05.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.11.2020 15:09:23 vasta tsitaadiga

2jalga kirjutas:
bjaka kirjutas:
Hetk tagasi suhtlesin Microsofti toega ja nende sõnul võite tellida oma konsoole ka mõnest EU microsofti kodukalt ja tarnivad EU siseselt konsooli kohale. Ja õige hinnaga, seega ei pea mingeid kohalikke nuumama ülespuhutud hindade näol. Näiteks keegi oli tellinud Soome kodukalt Hispaania aadressile ja toimis.

Kuidas microsofti lehelt ostmine töötama peaks? Kui soome xbox series x müügilehele lähen on seal edasimüüjad kõik 3rd party poed. Ei leia valikut otse microsoftilt osta.

Okei Hollandi lehelt sai siis otse Series S tellitud. Arve kokku 299e. Sain oma Eesti shipping aadressi panna.
Estimated delivery date 3. detsember. Jääme ootama! thumbs_up.gif
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kikaskilla
HV kasutaja
kikaskilla

liitunud: 29.02.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.11.2020 15:12:03 vasta tsitaadiga

https://www.klick.ee/mangukonsool-microsoft-xbox-series-x

Klickis veidi "sõbralikum" hind
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ZacXz
HV kasutaja
ZacXz

liitunud: 13.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.11.2020 15:15:39 vasta tsitaadiga

Karm, aga eks kõik tahavad kopika teenida icon_smile.gif
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bjaka
Kreisi kasutaja
bjaka

liitunud: 04.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.11.2020 15:15:54 vasta tsitaadiga

ja series s seal 429 icon_lol.gif
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killer85
HV veteran

liitunud: 13.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.11.2020 15:18:35 vasta tsitaadiga

Tekkis hetkeemotsioon kohaliku kirvehinnaga ligi võtta ning veidi proovida, ent ei paista isegi saadavust olevat poodides thumbs_up.gif icon_lol.gif
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ILinxI
HV vaatleja

liitunud: 24.11.2020



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.11.2020 15:35:38 vasta tsitaadiga

tellis kolmapäeval konsoolid.ee lehelt XSX. Nad ütlesid, et tarneaeg on 3-5 tööpäeva. Kirjutasin eile kirja, millal saan jälgimisnumbri - vastust pole.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Electrical
HV kasutaja
Electrical

liitunud: 25.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.11.2020 15:36:50 vasta tsitaadiga

Series S ja uued puldid pidid Euronicsil laos juba olema, nii et suure tõenäosusega saab lähipäevil juba poodidest osta.
Series X pidi järgmine nädal saabuma kui transport alt ei vea, hind 599€.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ZacXz
HV kasutaja
ZacXz

liitunud: 13.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.11.2020 15:37:24 vasta tsitaadiga

ILinxI kirjutas:
tellis kolmapäeval konsoolid.ee lehelt XSX. Nad ütlesid, et tarneaeg on 3-5 tööpäeva. Kirjutasin eile kirja, millal saan jälgimisnumbri - vastust pole.



Mõnel inimesel pole veel eeltellimustki täidetud, huvitavad lubadused nende poolt.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ILinxI
HV vaatleja

liitunud: 24.11.2020



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.11.2020 15:41:22 vasta tsitaadiga

ZacXz kirjutas:
ILinxI kirjutas:
tellis kolmapäeval konsoolid.ee lehelt XSX. Nad ütlesid, et tarneaeg on 3-5 tööpäeva. Kirjutasin eile kirja, millal saan jälgimisnumbri - vastust pole.



Mõnel inimesel pole veel eeltellimustki täidetud, huvitavad lubadused nende poolt.
Ja viimane update tellimuse ajalugu oli kolpäeval et tellimus kinnitatud ja kõik. Mõtlen otta kuni reedeni ja kui ei saa siis tühista tellimus.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HPN
HV veteran
HPN

liitunud: 26.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.11.2020 15:44:13 vasta tsitaadiga

2jalga kirjutas:
bjaka kirjutas:
Hetk tagasi suhtlesin Microsofti toega ja nende sõnul võite tellida oma konsoole ka mõnest EU microsofti kodukalt ja tarnivad EU siseselt konsooli kohale. Ja õige hinnaga, seega ei pea mingeid kohalikke nuumama ülespuhutud hindade näol. Näiteks keegi oli tellinud Soome kodukalt Hispaania aadressile ja toimis.

Kuidas microsofti lehelt ostmine töötama peaks? Kui soome xbox series x müügilehele lähen on seal edasimüüjad kõik 3rd party poed. Ei leia valikut otse microsoftilt osta.


Lähed kas co.uk või .de MS Store'i ja vormistad tellimuse (kui laoseis seda võimaldab). Aadressi sisestades on Eesti seal valikus ilusti olemas. Lihtsalt seda peab jälgima, et sisse logides sind USA poe lehele ei visata vms.

NB! Võibolla co.uk siiski ei ole kõige parem valik, kuna tarneajaks võib tulla 2021 ning UK astub EU majandustsoonist 1. jaanuaril välja - võivad kaasneda tollikulud.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2jalga
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.05.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.11.2020 15:54:50 vasta tsitaadiga

HPN kirjutas:
2jalga kirjutas:
bjaka kirjutas:
Hetk tagasi suhtlesin Microsofti toega ja nende sõnul võite tellida oma konsoole ka mõnest EU microsofti kodukalt ja tarnivad EU siseselt konsooli kohale. Ja õige hinnaga, seega ei pea mingeid kohalikke nuumama ülespuhutud hindade näol. Näiteks keegi oli tellinud Soome kodukalt Hispaania aadressile ja toimis.

Kuidas microsofti lehelt ostmine töötama peaks? Kui soome xbox series x müügilehele lähen on seal edasimüüjad kõik 3rd party poed. Ei leia valikut otse microsoftilt osta.


Lähed kas co.uk või .de MS Store'i ja vormistad tellimuse (kui laoseis seda võimaldab). Aadressi sisestades on Eesti seal valikus ilusti olemas. Lihtsalt seda peab jälgima, et sisse logides sind USA poe lehele ei visata vms.

NB! Võibolla co.uk siiski ei ole kõige parem valik, kuna tarneajaks võib tulla 2021 ning UK astub EU majandustsoonist 1. jaanuaril välja - võivad kaasneda tollikulud.

Hollandist sai tellida beer_yum.gif
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kamps28
HV vaatleja

liitunud: 25.02.2009




sõnum 24.11.2020 16:37:20 vasta tsitaadiga

ILinxI kirjutas:
ZacXz kirjutas:
ILinxI kirjutas:
tellis kolmapäeval konsoolid.ee lehelt XSX. Nad ütlesid, et tarneaeg on 3-5 tööpäeva. Kirjutasin eile kirja, millal saan jälgimisnumbri - vastust pole.



Mõnel inimesel pole veel eeltellimustki täidetud, huvitavad lubadused nende poolt.
Ja viimane update tellimuse ajalugu oli kolpäeval et tellimus kinnitatud ja kõik. Mõtlen otta kuni reedeni ja kui ei saa siis tühista tellimus.


Tellisin samast kohast "külalisena" eelmisel esmaspäeval XSS-i. Küsisin eelnevalt, kas asi on olemas ja kaua tarne võtta võiks ja sain vastuseks, et konsool laos ja tarne 3-5 päeva. Tasusin saabunud arve ja jäin ootele. Eile uurisin kontaktivormi kaudu, et kaugel asi on, et kas saaks ka kauba träkkimiseks koodi - vastust siiamaani pole.

EDIT: Konsool lõpuks käes ja laeb parasjagu uuendusi alla.


viimati muutis kamps28 28.11.2020 15:24:21, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ZacXz
HV kasutaja
ZacXz

liitunud: 13.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.11.2020 16:38:23 vasta tsitaadiga

Kontaktivormi kaudu ei ole ma ka sealt kunagi vastust saanud, meilie saates sai vastuse päevaga.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Xen0n
HV kasutaja

liitunud: 10.03.2009




sõnum 24.11.2020 16:44:11 vasta tsitaadiga

Tundub lihtsalt, et see butiik on ennast lõhki müünud.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ILinxI
HV vaatleja

liitunud: 24.11.2020



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.11.2020 16:45:21 vasta tsitaadiga

Sain vastuse: “ Tere
Tarneaeg on üldjuhul 3-5 tööpäeva ... hetkel seoses suurte mahtudega kuni 7 tööpäeva. Sinu Xbox Series X on Saksamaa laost teele pandud ja kohe kui saab Itellale üle antud saadame Sulle ka jälgimiskoodi. Hetke seisuga on tarne heal juhul reedel .. kehvemal juhul uue nädala E/T.”
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Clover
HV veteran
Clover

liitunud: 26.03.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.11.2020 16:57:27 vasta tsitaadiga

2jalga kirjutas:
HPN kirjutas:
2jalga kirjutas:
bjaka kirjutas:
Hetk tagasi suhtlesin Microsofti toega ja nende sõnul võite tellida oma konsoole ka mõnest EU microsofti kodukalt ja tarnivad EU siseselt konsooli kohale. Ja õige hinnaga, seega ei pea mingeid kohalikke nuumama ülespuhutud hindade näol. Näiteks keegi oli tellinud Soome kodukalt Hispaania aadressile ja toimis.

Kuidas microsofti lehelt ostmine töötama peaks? Kui soome xbox series x müügilehele lähen on seal edasimüüjad kõik 3rd party poed. Ei leia valikut otse microsoftilt osta.


Lähed kas co.uk või .de MS Store'i ja vormistad tellimuse (kui laoseis seda võimaldab). Aadressi sisestades on Eesti seal valikus ilusti olemas. Lihtsalt seda peab jälgima, et sisse logides sind USA poe lehele ei visata vms.

NB! Võibolla co.uk siiski ei ole kõige parem valik, kuna tarneajaks võib tulla 2021 ning UK astub EU majandustsoonist 1. jaanuaril välja - võivad kaasneda tollikulud.

Hollandist sai tellida beer_yum.gif

Kuidas te seal normaalselt navigeerida saite? Ikka täitsa jube, pidevalt suunab GB peale ringi, isegi kui incognitos ning nt Hollandi VPN peal. Niipalju sain vaadatud, et vist hetkel ei Hollandi ega Saksa lehtedel saadavust pole aga samas ega toote peale vajutada nagunii ei saanud, suunas kohe ringi.
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HPN
HV veteran
HPN

liitunud: 26.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.11.2020 17:10:10 vasta tsitaadiga

Mina vist asendasin aadressiribal selle regiooni koha käsitsi de-DE'ga.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Clover
HV veteran
Clover

liitunud: 26.03.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.11.2020 17:52:20 vasta tsitaadiga

ot:
Kuna mitmed siin tellisid Poolast, täpsemalt siis Mediamarkt'st, siis saate palun siia jagada infot, et kuidas üldse konto regatud saite. Ei tahaks siia palju OT'd tekitada. Aadressiga saan vast hakkama tuginedes siin eelpool kirjeldatule aga justnimelt telefoni osa. Loodetavasti kui mingi hetk sinna miskit ilmub, siis saan ära võetud. Praegu küll üsna tihti staatus muutub ja näitab ,et olemas kas siis tavaline või mõni komplekt aga kas annab viga kui ostukorvi panna või siis üritades tellida annab jälle viga, et ostukorv tühi. Vahepeal sain täna juba valitud postitamise ja maksemeetodi, siis palus sisse logida, peale sisselogimist oli aga jäänud ainult pickup valik ja proovides muuta tegi jälle ostukorvi tühjaks.. üsna frustrating protsess.

EDIT: vahet pole, vist seal ka guestina valik olemas


viimati muutis Clover 24.11.2020 18:07:11, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.11.2020 18:02:08 vasta tsitaadiga

kikaskilla kirjutas:
https://www.klick.ee/mangukonsool-microsoft-xbox-series-x

Klickis veidi "sõbralikum" hind

130 otsa jaehinnale? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maddog
HV kasutaja

liitunud: 23.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.11.2020 18:23:29 vasta tsitaadiga

Eeldan, et ta vastas Photopoint arutelule, kus soodushind 819 sellel. icon_lol.gif
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kikaskilla
HV kasutaja
kikaskilla

liitunud: 29.02.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.11.2020 18:51:47 vasta tsitaadiga

maddog kirjutas:
Eeldan, et ta vastas Photopoint arutelule, kus soodushind 819 sellel. icon_lol.gif


Just icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
refixeq
HV vaatleja

liitunud: 26.04.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.11.2020 19:27:52 vasta tsitaadiga

no ma küll väga loodan, et konsoolid.eeõl tõesti ongi need xsxid teel, aga minu oma pole veel 2nädalaga kohale jõudnud icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Xen0n
HV kasutaja

liitunud: 10.03.2009




sõnum 24.11.2020 19:41:12 vasta tsitaadiga

Clover kirjutas:
ot:
Kuna mitmed siin tellisid Poolast, täpsemalt siis Mediamarkt'st, siis saate palun siia jagada infot, et kuidas üldse konto regatud saite. Ei tahaks siia palju OT'd tekitada. Aadressiga saan vast hakkama tuginedes siin eelpool kirjeldatule aga justnimelt telefoni osa. Loodetavasti kui mingi hetk sinna miskit ilmub, siis saan ära võetud. Praegu küll üsna tihti staatus muutub ja näitab ,et olemas kas siis tavaline või mõni komplekt aga kas annab viga kui ostukorvi panna või siis üritades tellida annab jälle viga, et ostukorv tühi. Vahepeal sain täna juba valitud postitamise ja maksemeetodi, siis palus sisse logida, peale sisselogimist oli aga jäänud ainult pickup valik ja proovides muuta tegi jälle ostukorvi tühjaks.. üsna frustrating protsess.

EDIT: vahet pole, vist seal ka guestina valik olemas

Mina tellisin guestina. Ära tee kasutajat ja saad panna selle Poola numbri.
Kui mediamarktis pole, siis mõnes teises Poola veebipoes veel on ja sealt peaks sama kergelt kätte saama.
Üldiselt ostuprotsess oli lebo ja eshop vedas nädalaga kohale ka.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karamel123
HV vaatleja

liitunud: 24.11.2020




sõnum 24.11.2020 21:40:25 vasta tsitaadiga

Kas keegi on varem seda veebisaiti oma Xboxi ostmiseks kasutanud?
https://allegro.pl/oferta/konsola-microsoft-xbox-series-x-1tb-ssd-bt5-0-wifi-9724596573

Kui kaua võtab aega Poolast Eestisse jõudmine?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.11.2020 22:45:40 vasta tsitaadiga

karamel123 kirjutas:
Kas keegi on varem seda veebisaiti oma Xboxi ostmiseks kasutanud?
https://allegro.pl/oferta/konsola-microsoft-xbox-series-x-1tb-ssd-bt5-0-wifi-9724596573

https://www.trustpilot.com/review/www.allegro.pl

https://www.neonet.pl/konsole-i-gry/microsoft-xbox-series-x-1tb.html ~510€
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cyrus
HV veteran
Cyrus

liitunud: 23.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.11.2020 09:57:17 vasta tsitaadiga

Allegro on lihtsalt müügikeskkond, kus firmad (enamasti keldripoed) ja eraisikud oma kaupa müüvad. Umbes nagu meie okidoki. Kui soov mingist Poola nurgatagusest poest osta, siis tasub seda just läbi allegro teha. Kasutajanimele vajutades näeb firma andmeid, kaua tegutsenud ja ostjate kommentaare.
Kommentaarid: 447 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 403
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bjaka
Kreisi kasutaja
bjaka

liitunud: 04.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.11.2020 10:35:51 vasta tsitaadiga

Nonii, euronicsis ka nüüd S mudel müügis aga kuidagi kallimana loodetust.

Seega sai tellitud Soome MS poest 280ga, väikse alega seega icon_biggrin.gif

Kuna nüüd XBOX leeri tulemas, ennem neid konsoole omamata, siis mis eksklusiive soovitate selle platformi peal ala. Dark Souls stiilis?
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2jalga
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.05.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.11.2020 11:50:26 vasta tsitaadiga

bjaka kirjutas:
Nonii, euronicsis ka nüüd S mudel müügis aga kuidagi kallimana loodetust.

Seega sai tellitud Soome MS poest 280ga, väikse alega seega icon_biggrin.gif

Kuna nüüd XBOX leeri tulemas, ennem neid konsoole omamata, siis mis eksklusiive soovitate selle platformi peal ala. Dark Souls stiilis?

Ashen on üpris hea, vahepeal oli game passis ka! thumbs_up.gif
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaotaja
HV vaatleja

liitunud: 26.08.2005




sõnum 25.11.2020 14:07:27 Klick vasta tsitaadiga

Klickis on füüsiliselt olemas nii X kui S.
https://www.klick.ee/mangukonsool-microsoft-xbox-series-x
https://www.klick.ee/mangukonsool-microsoft-xbox-series-s
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.11.2020 15:08:14 vasta tsitaadiga

SKG kirjutas:
kikaskilla kirjutas:
https://www.klick.ee/mangukonsool-microsoft-xbox-series-x
Klickis veidi "sõbralikum" hind

130 otsa jaehinnale? icon_rolleyes.gif

Mh, pood tahab ka sind scalpida noh

_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [XSX] Xbox Series X mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 30, 31, 32  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.