|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
LeP
HV vaatleja
liitunud: 21.09.2020
|
20.11.2020 07:04:59
|
|
|
| 25/26.Nov peaks vist uuesti olema jälle Amazonis üleval, kui minu info on õige.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
rokman008
HV kasutaja

liitunud: 19.09.2020
|
20.11.2020 11:56:45
|
|
|
Huvitav kui paljud eile oma uue PS5 konsooli kätte said?
FB marketis oli näha mõned müügikuulutused, sekundiks oli üks isegi 550€ üleval, 1200€ oli pikemalt, mõned tunnid ja siis kuulutus kadus.
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
metskotkas
HV kasutaja

liitunud: 05.02.2013
|
20.11.2020 12:15:28
|
|
|
Njah, võib a siis vist maha matta ostu mõtte. Täna mõtlesin et vaatan, kuskohast osta saab, et võtaks ka ligi Jõulud ka ukse ees pm, ilmselt jääb ost aastasse 2021, kuna ei viitsi kindlalt kuskil poes tormi joosta sellele.
_________________ “We hardly ever realize that we can cut anything out of our lives, anytime, in the blink of an eye.” |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alexx112
HV vaatleja
liitunud: 26.07.2018
|
20.11.2020 12:20:05
|
|
|
| alexx112 kirjutas: |
ootan ka tellimuse saatust
 |
Sain Elisalt kõne, et mul õnnestus kuidagi tellimust kinnitada, kui tegelikult stock oli 0.
Aga kuna makstud, siis saan konsooli järgmise tarnega, mis peaks tulema millalgi detsembris.
Ehk äkki tekib ka teistel uus võimalus konsooli soetada?
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
cheetahh
HV kasutaja
liitunud: 10.06.2008
|
20.11.2020 12:53:00
|
|
|
| 19.11 oli ilmselgelt Sony poolt üks euroopa releasi kuupäevadest ja Eestis erinevad kohad lihtsalt käitusid erinevalt. Sony Center ja Euronics müüsid eeltellimustena juba kõik konsoolid väga vara ära, Elisa ja Klick ja võibolla mõni veel paiskas sellel kuupäeval asjad müüki. Euronicsi eeltellimuste järgi julgen väita, et 20.12 on järgmine kuupäev kui konsoolid Eestisse jõuavad. Euronics ja Sony Center on taaskord siin juba eeltellimuste näol konsoolid maha müünud. Küllaps siis Elisa ja võibolla ka Klick taas üritavad otse samal päeval neid müüa.
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EstGane70
HV kasutaja
liitunud: 26.11.2017
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bjaka
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.04.2007
|
20.11.2020 20:37:46
|
|
|
Damn, pakkumine suletud. Keegi jõudis ette.
|
|
| Kommentaarid: 86 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hkurujo88r
HV Guru
liitunud: 25.02.2011
|
|
| Kommentaarid: 126 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
recognize
HV vaatleja

liitunud: 16.10.2005
|
20.11.2020 22:39:00
|
|
|
Kust või kuidas saab infot Amazoni stocki kohta?
Olen nii UK kui Saksa Amazonis teavituse peale pannud, aga pole ühtegi kirja saanud.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002

|
20.11.2020 22:45:58
|
|
|
| Ma pole ka amazonist kunagi teavitust saanud vahet pole millele see seatud on, ei maksa väga loota.
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HPN
HV veteran

liitunud: 26.06.2007
|
20.11.2020 23:06:10
|
|
|
Võibolla on sellest abi Amazoni laoseisu jälgimisel: https://distill.io/
Olenevalt sellest, kuidas teavitus ülesse seatud on, võib anda valehaireid, aga üldiselt peaks toimima. Muidugi peab arvestama, et kuum kaup kaob minutite või sekunditega.
|
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rokman008
HV kasutaja

liitunud: 19.09.2020
|
21.11.2020 00:02:03
|
|
|
Täna sai siis PS5 näpitud. Ei ole nii erilist midagi et seda topelthinna või julmalt ülehinnatuna osta. Eeltellimine õiglase hinna (500-550€ ok) eest on okei kui oodata viitsid. Aga ma pigem ootaks kuni PS5 vabalt poest saada on.
Esmamulje on küll puldist ja konsoolist hea aga peale 5 minutit ei tundugi enam nii eriline next-gen masin. Mina igaljuhul soovitan oodata ja mitte ülehinnatud konsoole osta ning scalpereid toita
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bjaka
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.04.2007
|
21.11.2020 08:20:06
|
|
|
Sama siin, ei ole see PS5 graafika märkimisväärselt parem PS4st.
|
|
| Kommentaarid: 86 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Marek114
HV kasutaja
liitunud: 02.05.2006
|
21.11.2020 11:20:07
|
|
|
| rokman008 kirjutas: |
Täna sai siis PS5 näpitud. Ei ole nii erilist midagi et seda topelthinna või julmalt ülehinnatuna osta. Eeltellimine õiglase hinna (500-550€ ok) eest on okei kui oodata viitsid. Aga ma pigem ootaks kuni PS5 vabalt poest saada on.
Esmamulje on küll puldist ja konsoolist hea aga peale 5 minutit ei tundugi enam nii eriline next-gen masin. Mina igaljuhul soovitan oodata ja mitte ülehinnatud konsoole osta ning scalpereid toita  |
Mulle uus pult jättis küll väga hea mulje. Mina küll nõustun hypega, mis puldi kohta räägiti. Adaptive triggers ja mis iganes see vibra asi oli, annavad elamuse hästi edasi. Hetkel ainult mänginud Astro’s Playgroundi.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002

|
21.11.2020 11:28:28
|
|
|
| Ega neid triggereid hetkel keegi polegi väga ära kasutanud, spidermanis pidavat väga vilets olema see nende kasutus.
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bjaka
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.04.2007
|
21.11.2020 11:29:31
|
|
|
| Kusjuures sama firma töötas sony puldi vibra süsteemi kallal, kes ka Nintendo joyconi hd rumble funktsiooni lõi.
|
|
| Kommentaarid: 86 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
antile
HV vaatleja
liitunud: 23.07.2008
|
21.11.2020 11:46:23
|
|
|
| pots4t4j4 kirjutas: |
| Ega neid triggereid hetkel keegi polegi väga ära kasutanud, spidermanis pidavat väga vilets olema see nende kasutus. |
Pole küll ise saanud proovida aga Martin Liivand (geenius.ee) just kiidab Spidermanis uut pulti ja triggereid🧐
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Clover
HV veteran

liitunud: 26.03.2009
|
21.11.2020 12:25:45
|
|
|
| Kus kohast ostate Soome regiooni PSN+ kaarte soodukaga? UK konto endal, ilma erilise otsimiseta leidsin 35% soodukaga, äkki black friday ajal saab veelgi alla. Aga sõbral Soome konto ja ma ei tea mida soovitada talle, Eesti poodides ju midagi head ei saa. Sony ise müüb hetkel 25% soodukaga (sealt ostes ju vist aktiveerub kohe? Natukene halb kuna PS5 pole veel saabunud) aga äkki kuskilt võiks veel vaadata?
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hkurujo88r
HV Guru
liitunud: 25.02.2011
|
21.11.2020 12:31:50
|
|
|
| Mina olen soomest võtnud, seal praegu ka 38€ 12 kuud.
|
|
| Kommentaarid: 126 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cado
HV vaatleja

liitunud: 10.02.2008
|
21.11.2020 12:53:50
|
|
|
| pots4t4j4 kirjutas: |
| Ega neid triggereid hetkel keegi polegi väga ära kasutanud, spidermanis pidavat väga vilets olema see nende kasutus. |
Minu hinnangul töötavad Spidermanis ülimalt hästi
Kuigi ise piklt pole mänginud pigem rohkem lapse teeema
aga talle ka meeldib . Annavad sellise huvitava tagasiside sõrmele
Ehk nupp natuke naugu "elus" tundub su näpu all
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hkurujo88r
HV Guru
liitunud: 25.02.2011
|
21.11.2020 20:54:44
|
|
|
No ma ei saa aru, korralik nõudlus ikka. Inimesed veel otsivad 1000€ eest kui kohe kätte samal päeval kätte saab. Sony oleks võinud vabalt kallimalt müügile panna konsooli
|
|
| Kommentaarid: 126 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anna tooli
liitunud: 16.03.2006
|
21.11.2020 21:31:59
|
|
|
| Verkkokauppa pakun
|
|
| Kommentaarid: 365 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hkurujo88r
HV Guru
liitunud: 25.02.2011
|
|
| Kommentaarid: 126 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
virx
HV Guru
liitunud: 23.11.2002
|
21.11.2020 21:45:17
|
|
|
| hkurujo88r, digitaalsel kujul ei ole enam saadaval, ainult koju tellides Soome.
|
|
| Kommentaarid: 363 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
308 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ToivoLep
Kreisi kasutaja
liitunud: 18.05.2010
|
21.11.2020 22:14:20
|
|
|
| hkurujo88r kirjutas: |
No ma ei saa aru, korralik nõudlus ikka. Inimesed veel otsivad 1000€ eest kui kohe kätte samal päeval kätte saab. Sony oleks võinud vabalt kallimalt müügile panna konsooli  |
No ikka nõudlust peab olema. 7 aastat järgmise generatsioonini minna ja 1000 euri selle eest pole ju palju.
|
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
62 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bjaka
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.04.2007
|
|
| Kommentaarid: 86 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pimp
HV kasutaja

liitunud: 05.11.2001
|
22.11.2020 12:21:44
|
|
|
| hkurujo88r kirjutas: |
No ma ei saa aru, korralik nõudlus ikka. Inimesed veel otsivad 1000€ eest kui kohe kätte samal päeval kätte saab. Sony oleks võinud vabalt kallimalt müügile panna konsooli  |
Lollidelt tulebki raha ära võtta, ütles delfi kommentaator.
Jääb mulje et jõulud jäävad ära kui konsooli kuuse alt ei leia...
_________________ PSN Taffinaff |
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
cheetahh
HV kasutaja
liitunud: 10.06.2008
|
22.11.2020 12:32:50
|
|
|
| Mida oligi natuke karta https://www.youtube.com/watch?v=DeZ52_WLWhM, https://www.youtube.com/watch?v=0h0I4BjtTfU. Selliseid teemasid on natuke liiga palju, et neid päris isoleeritud juhtumiteks pidada. Nii et need kes siin scalperitelt 1000 euri eest ostavad, olge valmis selleks, et te saate ikkagi katkise konsooli millega mängida ei saa ja kugi ma garantii pärast ei muretseks, siis vabalt võib olla, et töökorras konsooli saate omale ikka alles siis kui ükskkord nad poes vabalt saadaval on. Sest ma väga kahtlen, et sellist klienditeenindust nagu ühes Youtube videos Kanadas pakuti, meil siin Eestis pakutakse.
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rem4605
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.03.2003
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hkurujo88r
HV Guru
liitunud: 25.02.2011
|
23.11.2020 14:52:36
|
|
|
Ps3 ajast peale soome konto. Ei ole viitsinud uut teha. Tõesti saab nii odavalt ja toimib see kood ilusti?
|
|
| Kommentaarid: 126 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
firemark
HV Guru

liitunud: 11.03.2007
|
23.11.2020 16:39:46
|
|
|
| Võibolla on küsimus juba läbi käinud aga kes teostab PlayStationile garantiiremonti kui peaks miski juhtuma? Vist nagu aru olen saanud,et Eestis ei tegele sellega ametlikult keegi?
|
|
| Kommentaarid: 101 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
92 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Electrical
HV kasutaja

liitunud: 25.05.2007
|
23.11.2020 17:34:57
|
|
|
| firemark kirjutas: |
| Võibolla on küsimus juba läbi käinud aga kes teostab PlayStationile garantiiremonti kui peaks miski juhtuma? Vist nagu aru olen saanud,et Eestis ei tegele sellega ametlikult keegi? |
Siiani on Prantsusmaale saadetud.
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ristikas
HV vaatleja
liitunud: 07.02.2008
|
23.11.2020 18:24:07
|
|
|
| Electrical kirjutas: |
| firemark kirjutas: |
| Võibolla on küsimus juba läbi käinud aga kes teostab PlayStationile garantiiremonti kui peaks miski juhtuma? Vist nagu aru olen saanud,et Eestis ei tegele sellega ametlikult keegi? |
Siiani on Prantsusmaale saadetud. |
http://www.remondiekspert.ee/teenused-ja-tooted/sony-garantii-remont-hooldus/
Konsooli kohta pole otseselt öeldud midagi. Ma PS4 puldiga kunagi käisin seal ja tehti korda.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Electrical
HV kasutaja

liitunud: 25.05.2007
|
23.11.2020 18:45:40
|
|
|
| ristikas kirjutas: |
| Electrical kirjutas: |
| firemark kirjutas: |
| Võibolla on küsimus juba läbi käinud aga kes teostab PlayStationile garantiiremonti kui peaks miski juhtuma? Vist nagu aru olen saanud,et Eestis ei tegele sellega ametlikult keegi? |
Siiani on Prantsusmaale saadetud. |
http://www.remondiekspert.ee/teenused-ja-tooted/sony-garantii-remont-hooldus/
Konsooli kohta pole otseselt öeldud midagi. Ma PS4 puldiga kunagi käisin seal ja tehti korda.  |
Tehti tasuta korda garantiiline pult?
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ristikas
HV vaatleja
liitunud: 07.02.2008
|
23.11.2020 20:27:13
|
|
|
| Electrical kirjutas: |
| ristikas kirjutas: |
| Electrical kirjutas: |
| firemark kirjutas: |
| Võibolla on küsimus juba läbi käinud aga kes teostab PlayStationile garantiiremonti kui peaks miski juhtuma? Vist nagu aru olen saanud,et Eestis ei tegele sellega ametlikult keegi? |
Siiani on Prantsusmaale saadetud. |
http://www.remondiekspert.ee/teenused-ja-tooted/sony-garantii-remont-hooldus/
Konsooli kohta pole otseselt öeldud midagi. Ma PS4 puldiga kunagi käisin seal ja tehti korda.  |
Tehti tasuta korda garantiiline pult? |
Ja, see oli siis kui PS4 välja tuli ja esimestel pultidel oli kummist nuppude kulumisega mingi jama. Ma enam ei mäleta kas ma sain seal uue puldi või ma jätsin selle sinna ja hiljem sain kätte. Nüüdseks sellest ju palju aega möödas ja äkki midagi muutunud kui väidetakse et saadetakse Prantsusmaale. Põhimõtteliselt piisab sinna helistamisest ja üle küsimisest kas PS garantiid teostavad või mitte.
PS4 soetasin ma siis Euronicsist ja selle probleemiga juhatati mind sinna.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
S.I.L.L.U
HV veteran

liitunud: 26.06.2003
|
23.11.2020 20:40:23
|
|
|
| Mis plaan selle PS VRiga on, kas tuleb uus PS5 jaoks?
|
|
| Kommentaarid: 96 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LeP
HV vaatleja
liitunud: 21.09.2020
|
23.11.2020 20:59:19
|
|
|
| S.I.L.L.U kirjutas: |
| Mis plaan selle PS VRiga on, kas tuleb uus PS5 jaoks? |
Jah on tulemas uus, aga vist 2022 või 23.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Cado
HV vaatleja

liitunud: 10.02.2008
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
fgth
Kreisi kasutaja
liitunud: 30.08.2004
|
23.11.2020 22:03:55
|
|
|
Praegu sain kinnituse, et PSVR kaamera adapter PS5 jaoks on teele pandud. Eks näis kas jõuab kohale ka
|
|
| Kommentaarid: 69 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aise
HV Guru

liitunud: 02.10.2003
|
24.11.2020 09:10:45
|
|
|
Mitteaferistid telia epoodi
|
|
| Kommentaarid: 189 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
172 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ZacXz
HV kasutaja

liitunud: 13.11.2003
|
24.11.2020 09:17:14
|
|
|
| aise kirjutas: |
Mitteaferistid telia epoodi  |
Seis on olemas, aga osta hetkel ei saa midagi.
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taaviup
HV kasutaja

liitunud: 13.04.2008
|
24.11.2020 09:17:23
|
|
|
| Kogus vist jälle päris pisike. Juba otsas.
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sub05
HV vaatleja

liitunud: 17.05.2008
|
24.11.2020 09:36:20
|
|
|
| aise kirjutas: |
Mitteaferistid telia epoodi  |
Sai osta ka või teevad koormustesti?
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kikaskilla
HV kasutaja

liitunud: 29.02.2008
|
24.11.2020 09:53:39
|
|
|
Küsisin just klienditeenindajalt. Otsas jah
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bjaka
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.04.2007
|
24.11.2020 09:58:17
|
|
|
| Huvitav jah, kuidas see võimaiik on. Vaevalt keegi lihast ja luust inimene seda osta jõudis.
|
|
| Kommentaarid: 86 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kikaskilla
HV kasutaja

liitunud: 29.02.2008
|
24.11.2020 10:00:50
|
|
|
| Võimalik et inimesed helistasid ette ja küsisid kas tuleb? Ei tea küll et seda reklaamitud kuskil oleks.
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ZacXz
HV kasutaja

liitunud: 13.11.2003
|
24.11.2020 10:04:42
|
|
|
Kuskil ostufoorumi threadis käis korra läbi küll juba paar päeva tagasi, et täna tulevad Teliasse. Eks mõneti inimestel ka siseinfo
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Metabolic
HV vaatleja
liitunud: 28.01.2010
|
24.11.2020 10:05:23
|
|
|
Ma küsisin eile chatist, et kas on ps5 oodata teliasse.
Öeldi, et ei tea ja soovitati lihtsalt aeg-ajalt e-poodi jälgida.
_________________ [img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:] |
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aise
HV Guru

liitunud: 02.10.2003
|
24.11.2020 10:19:45
|
|
|
| ZacXz kirjutas: |
Kuskil ostufoorumi threadis käis korra läbi küll juba paar päeva tagasi, et täna tulevad Teliasse. Eks mõneti inimestel ka siseinfo  |
Sain ka sealt info aga kellaaega mitte, huvipärast 8 hommikul vaatasin ja sai lõpuni ära teha tellimuse.
| Metabolic kirjutas: |
Ma küsisin eile chatist, et kas on ps5 oodata teliasse.
Öeldi, et ei tea ja soovitati lihtsalt aeg-ajalt e-poodi jälgida.  |
Mulle öeldi eile sama...
|
|
| Kommentaarid: 189 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
172 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|