Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 20, 21, 22 ... 96, 97, 98  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
LeP
HV vaatleja

liitunud: 21.09.2020




sõnum 20.11.2020 07:04:59 vasta tsitaadiga

25/26.Nov peaks vist uuesti olema jälle Amazonis üleval, kui minu info on õige.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rokman008
HV kasutaja
rokman008

liitunud: 19.09.2020



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2020 11:56:45 vasta tsitaadiga

Huvitav kui paljud eile oma uue PS5 konsooli kätte said?
FB marketis oli näha mõned müügikuulutused, sekundiks oli üks isegi 550€ üleval, 1200€ oli pikemalt, mõned tunnid ja siis kuulutus kadus.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
metskotkas
HV kasutaja
metskotkas

liitunud: 05.02.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2020 12:15:28 vasta tsitaadiga

Njah, võib a siis vist maha matta ostu mõtte. Täna mõtlesin et vaatan, kuskohast osta saab, et võtaks ka ligi icon_biggrin.gif Jõulud ka ukse ees pm, ilmselt jääb ost aastasse 2021, kuna ei viitsi kindlalt kuskil poes tormi joosta sellele.
_________________
“We hardly ever realize that we can cut anything out of our lives, anytime, in the blink of an eye.”
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alexx112
HV vaatleja

liitunud: 26.07.2018



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2020 12:20:05 vasta tsitaadiga

alexx112 kirjutas:
ootan ka tellimuse saatust

Sain Elisalt kõne, et mul õnnestus kuidagi tellimust kinnitada, kui tegelikult stock oli 0.
Aga kuna makstud, siis saan konsooli järgmise tarnega, mis peaks tulema millalgi detsembris.
Ehk äkki tekib ka teistel uus võimalus konsooli soetada?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cheetahh
HV kasutaja

liitunud: 10.06.2008




sõnum 20.11.2020 12:53:00 vasta tsitaadiga

19.11 oli ilmselgelt Sony poolt üks euroopa releasi kuupäevadest ja Eestis erinevad kohad lihtsalt käitusid erinevalt. Sony Center ja Euronics müüsid eeltellimustena juba kõik konsoolid väga vara ära, Elisa ja Klick ja võibolla mõni veel paiskas sellel kuupäeval asjad müüki. Euronicsi eeltellimuste järgi julgen väita, et 20.12 on järgmine kuupäev kui konsoolid Eestisse jõuavad. Euronics ja Sony Center on taaskord siin juba eeltellimuste näol konsoolid maha müünud. Küllaps siis Elisa ja võibolla ka Klick taas üritavad otse samal päeval neid müüa.
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EstGane70
HV kasutaja

liitunud: 26.11.2017




sõnum 20.11.2020 19:56:43 vasta tsitaadiga

https://www.osta.ee/sony-playstation-5-147453028.html

999 ostakohe
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bjaka
Kreisi kasutaja
bjaka

liitunud: 04.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2020 20:37:46 vasta tsitaadiga

EstGane70 kirjutas:
https://www.osta.ee/sony-playstation-5-147453028.html

999 ostakohe


Damn, pakkumine suletud. Keegi jõudis ette.
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2020 20:41:41 vasta tsitaadiga

bjaka kirjutas:
EstGane70 kirjutas:
https://www.osta.ee/sony-playstation-5-147453028.html

999 ostakohe


Damn, pakkumine suletud. Keegi jõudis ette.


https://m.okidoki.ee/item/playstation-5-disc-edition-avamata-karbis-ja-kohe-olemas/10495986/

Siin odavam, 800€ ainult.
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
recognize
HV vaatleja
recognize

liitunud: 16.10.2005




sõnum 20.11.2020 22:39:00 vasta tsitaadiga

Kust või kuidas saab infot Amazoni stocki kohta?
Olen nii UK kui Saksa Amazonis teavituse peale pannud, aga pole ühtegi kirja saanud.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2020 22:45:58 vasta tsitaadiga

Ma pole ka amazonist kunagi teavitust saanud vahet pole millele see seatud on, ei maksa väga loota.
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HPN
HV veteran
HPN

liitunud: 26.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2020 23:06:10 vasta tsitaadiga

Võibolla on sellest abi Amazoni laoseisu jälgimisel: https://distill.io/
Olenevalt sellest, kuidas teavitus ülesse seatud on, võib anda valehaireid, aga üldiselt peaks toimima. Muidugi peab arvestama, et kuum kaup kaob minutite või sekunditega.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rokman008
HV kasutaja
rokman008

liitunud: 19.09.2020



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.11.2020 00:02:03 vasta tsitaadiga

Täna sai siis PS5 näpitud. Ei ole nii erilist midagi et seda topelthinna või julmalt ülehinnatuna osta. Eeltellimine õiglase hinna (500-550€ ok) eest on okei kui oodata viitsid. Aga ma pigem ootaks kuni PS5 vabalt poest saada on.
Esmamulje on küll puldist ja konsoolist hea aga peale 5 minutit ei tundugi enam nii eriline next-gen masin. Mina igaljuhul soovitan oodata ja mitte ülehinnatud konsoole osta ning scalpereid toita icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bjaka
Kreisi kasutaja
bjaka

liitunud: 04.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.11.2020 08:20:06 vasta tsitaadiga



Sama siin, ei ole see PS5 graafika märkimisväärselt parem PS4st.
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marek114
HV kasutaja

liitunud: 02.05.2006




sõnum 21.11.2020 11:20:07 vasta tsitaadiga

rokman008 kirjutas:
Täna sai siis PS5 näpitud. Ei ole nii erilist midagi et seda topelthinna või julmalt ülehinnatuna osta. Eeltellimine õiglase hinna (500-550€ ok) eest on okei kui oodata viitsid. Aga ma pigem ootaks kuni PS5 vabalt poest saada on.
Esmamulje on küll puldist ja konsoolist hea aga peale 5 minutit ei tundugi enam nii eriline next-gen masin. Mina igaljuhul soovitan oodata ja mitte ülehinnatud konsoole osta ning scalpereid toita icon_biggrin.gif

Mulle uus pult jättis küll väga hea mulje. Mina küll nõustun hypega, mis puldi kohta räägiti. Adaptive triggers ja mis iganes see vibra asi oli, annavad elamuse hästi edasi. Hetkel ainult mänginud Astro’s Playgroundi.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.11.2020 11:28:28 vasta tsitaadiga

Ega neid triggereid hetkel keegi polegi väga ära kasutanud, spidermanis pidavat väga vilets olema see nende kasutus.
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bjaka
Kreisi kasutaja
bjaka

liitunud: 04.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.11.2020 11:29:31 vasta tsitaadiga

Kusjuures sama firma töötas sony puldi vibra süsteemi kallal, kes ka Nintendo joyconi hd rumble funktsiooni lõi.
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
antile
HV vaatleja

liitunud: 23.07.2008




sõnum 21.11.2020 11:46:23 vasta tsitaadiga

pots4t4j4 kirjutas:
Ega neid triggereid hetkel keegi polegi väga ära kasutanud, spidermanis pidavat väga vilets olema see nende kasutus.


Pole küll ise saanud proovida aga Martin Liivand (geenius.ee) just kiidab Spidermanis uut pulti ja triggereid🧐
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Clover
HV veteran
Clover

liitunud: 26.03.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.11.2020 12:25:45 vasta tsitaadiga

Kus kohast ostate Soome regiooni PSN+ kaarte soodukaga? UK konto endal, ilma erilise otsimiseta leidsin 35% soodukaga, äkki black friday ajal saab veelgi alla. Aga sõbral Soome konto ja ma ei tea mida soovitada talle, Eesti poodides ju midagi head ei saa. Sony ise müüb hetkel 25% soodukaga (sealt ostes ju vist aktiveerub kohe? Natukene halb kuna PS5 pole veel saabunud) aga äkki kuskilt võiks veel vaadata?
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.11.2020 12:31:50 vasta tsitaadiga

Mina olen soomest võtnud, seal praegu ka 38€ 12 kuud.
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cado
HV vaatleja
Cado

liitunud: 10.02.2008




sõnum 21.11.2020 12:53:50 vasta tsitaadiga

pots4t4j4 kirjutas:
Ega neid triggereid hetkel keegi polegi väga ära kasutanud, spidermanis pidavat väga vilets olema see nende kasutus.


Minu hinnangul töötavad Spidermanis ülimalt hästi
Kuigi ise piklt pole mänginud pigem rohkem lapse teeema
aga talle ka meeldib . Annavad sellise huvitava tagasiside sõrmele
Ehk nupp natuke naugu "elus" tundub su näpu all
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.11.2020 20:54:44 vasta tsitaadiga

No ma ei saa aru, korralik nõudlus ikka. Inimesed veel otsivad 1000€ eest kui kohe kätte samal päeval kätte saab. Sony oleks võinud vabalt kallimalt müügile panna konsooli icon_lol.gif
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 21.11.2020 21:00:44 vasta tsitaadiga

hkurujo88r kirjutas:
Mina olen soomest võtnud, seal praegu ka 38€ 12 kuud.

viidet?

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.11.2020 21:31:59 vasta tsitaadiga

Verkkokauppa pakun
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.11.2020 21:35:45 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
hkurujo88r kirjutas:
Mina olen soomest võtnud, seal praegu ka 38€ 12 kuud.

viidet?

Mulle gigantti meeldib Soomest ainukesena, tehakse normaalsed aled ja teenindus ka hea.
https://www.gigantti.fi/product/gaming/pelit/playstation-4-pelit/35699/playstation-plus-12-kuukauden-jasenyys
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
virx
HV Guru

liitunud: 23.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.11.2020 21:45:17 vasta tsitaadiga

hkurujo88r, digitaalsel kujul ei ole enam saadaval, ainult koju tellides Soome.
Kommentaarid: 363 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 308
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ToivoLep
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.05.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.11.2020 22:14:20 vasta tsitaadiga

hkurujo88r kirjutas:
No ma ei saa aru, korralik nõudlus ikka. Inimesed veel otsivad 1000€ eest kui kohe kätte samal päeval kätte saab. Sony oleks võinud vabalt kallimalt müügile panna konsooli icon_lol.gif


No ikka nõudlust peab olema. 7 aastat järgmise generatsioonini minna ja 1000 euri selle eest pole ju palju.
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bjaka
Kreisi kasutaja
bjaka

liitunud: 04.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.11.2020 23:51:20 vasta tsitaadiga

https://www.techradar.com/news/ps5-orders-from-amazon-seemingly-hit-by-thieves

Kes saab koti riisi, kes fritüüri konsooli asemel.
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pimp
HV kasutaja
Pimp

liitunud: 05.11.2001




sõnum 22.11.2020 12:21:44 vasta tsitaadiga

hkurujo88r kirjutas:
No ma ei saa aru, korralik nõudlus ikka. Inimesed veel otsivad 1000€ eest kui kohe kätte samal päeval kätte saab. Sony oleks võinud vabalt kallimalt müügile panna konsooli icon_lol.gif


Lollidelt tulebki raha ära võtta, ütles delfi kommentaator. icon_biggrin.gif
Jääb mulje et jõulud jäävad ära kui konsooli kuuse alt ei leia...

_________________
PSN Taffinaff
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cheetahh
HV kasutaja

liitunud: 10.06.2008




sõnum 22.11.2020 12:32:50 vasta tsitaadiga

Mida oligi natuke karta https://www.youtube.com/watch?v=DeZ52_WLWhM, https://www.youtube.com/watch?v=0h0I4BjtTfU. Selliseid teemasid on natuke liiga palju, et neid päris isoleeritud juhtumiteks pidada. Nii et need kes siin scalperitelt 1000 euri eest ostavad, olge valmis selleks, et te saate ikkagi katkise konsooli millega mängida ei saa ja kugi ma garantii pärast ei muretseks, siis vabalt võib olla, et töökorras konsooli saate omale ikka alles siis kui ükskkord nad poes vabalt saadaval on. Sest ma väga kahtlen, et sellist klienditeenindust nagu ühes Youtube videos Kanadas pakuti, meil siin Eestis pakutakse.
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rem4605
Kreisi kasutaja
rem4605

liitunud: 07.03.2003




sõnum 23.11.2020 13:34:26 vasta tsitaadiga

hkurujo88r kirjutas:
Tanel kirjutas:
hkurujo88r kirjutas:
Mina olen soomest võtnud, seal praegu ka 38€ 12 kuud.

viidet?

Mulle gigantti meeldib Soomest ainukesena, tehakse normaalsed aled ja teenindus ka hea.
https://www.gigantti.fi/product/gaming/pelit/playstation-4-pelit/35699/playstation-plus-12-kuukauden-jasenyys


A miks mitte Usa oma hoopis võtta? 24eur https://www.gamivo.com/product/playstation-network-card-psn-365-days-us

_________________
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2020 14:52:36 vasta tsitaadiga

rem4605 kirjutas:
hkurujo88r kirjutas:
Tanel kirjutas:
hkurujo88r kirjutas:
Mina olen soomest võtnud, seal praegu ka 38€ 12 kuud.

viidet?

Mulle gigantti meeldib Soomest ainukesena, tehakse normaalsed aled ja teenindus ka hea.
https://www.gigantti.fi/product/gaming/pelit/playstation-4-pelit/35699/playstation-plus-12-kuukauden-jasenyys


A miks mitte Usa oma hoopis võtta? 24eur https://www.gamivo.com/product/playstation-network-card-psn-365-days-us


Ps3 ajast peale soome konto. Ei ole viitsinud uut teha. Tõesti saab nii odavalt ja toimib see kood ilusti?
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
firemark
HV Guru
firemark

liitunud: 11.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2020 16:39:46 vasta tsitaadiga

Võibolla on küsimus juba läbi käinud aga kes teostab PlayStationile garantiiremonti kui peaks miski juhtuma? Vist nagu aru olen saanud,et Eestis ei tegele sellega ametlikult keegi?
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Electrical
HV kasutaja
Electrical

liitunud: 25.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2020 17:34:57 vasta tsitaadiga

firemark kirjutas:
Võibolla on küsimus juba läbi käinud aga kes teostab PlayStationile garantiiremonti kui peaks miski juhtuma? Vist nagu aru olen saanud,et Eestis ei tegele sellega ametlikult keegi?

Siiani on Prantsusmaale saadetud.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ristikas
HV vaatleja

liitunud: 07.02.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2020 18:24:07 vasta tsitaadiga

Electrical kirjutas:
firemark kirjutas:
Võibolla on küsimus juba läbi käinud aga kes teostab PlayStationile garantiiremonti kui peaks miski juhtuma? Vist nagu aru olen saanud,et Eestis ei tegele sellega ametlikult keegi?

Siiani on Prantsusmaale saadetud.


http://www.remondiekspert.ee/teenused-ja-tooted/sony-garantii-remont-hooldus/
Konsooli kohta pole otseselt öeldud midagi. Ma PS4 puldiga kunagi käisin seal ja tehti korda. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Electrical
HV kasutaja
Electrical

liitunud: 25.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2020 18:45:40 vasta tsitaadiga

ristikas kirjutas:
Electrical kirjutas:
firemark kirjutas:
Võibolla on küsimus juba läbi käinud aga kes teostab PlayStationile garantiiremonti kui peaks miski juhtuma? Vist nagu aru olen saanud,et Eestis ei tegele sellega ametlikult keegi?

Siiani on Prantsusmaale saadetud.


http://www.remondiekspert.ee/teenused-ja-tooted/sony-garantii-remont-hooldus/
Konsooli kohta pole otseselt öeldud midagi. Ma PS4 puldiga kunagi käisin seal ja tehti korda. icon_rolleyes.gif

Tehti tasuta korda garantiiline pult?
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ristikas
HV vaatleja

liitunud: 07.02.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2020 20:27:13 vasta tsitaadiga

Electrical kirjutas:
ristikas kirjutas:
Electrical kirjutas:
firemark kirjutas:
Võibolla on küsimus juba läbi käinud aga kes teostab PlayStationile garantiiremonti kui peaks miski juhtuma? Vist nagu aru olen saanud,et Eestis ei tegele sellega ametlikult keegi?

Siiani on Prantsusmaale saadetud.


http://www.remondiekspert.ee/teenused-ja-tooted/sony-garantii-remont-hooldus/
Konsooli kohta pole otseselt öeldud midagi. Ma PS4 puldiga kunagi käisin seal ja tehti korda. icon_rolleyes.gif

Tehti tasuta korda garantiiline pult?


Ja, see oli siis kui PS4 välja tuli ja esimestel pultidel oli kummist nuppude kulumisega mingi jama. Ma enam ei mäleta kas ma sain seal uue puldi või ma jätsin selle sinna ja hiljem sain kätte. Nüüdseks sellest ju palju aega möödas ja äkki midagi muutunud kui väidetakse et saadetakse Prantsusmaale. Põhimõtteliselt piisab sinna helistamisest ja üle küsimisest kas PS garantiid teostavad või mitte.
PS4 soetasin ma siis Euronicsist ja selle probleemiga juhatati mind sinna.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
S.I.L.L.U
HV veteran


liitunud: 26.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2020 20:40:23 vasta tsitaadiga

Mis plaan selle PS VRiga on, kas tuleb uus PS5 jaoks?
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LeP
HV vaatleja

liitunud: 21.09.2020




sõnum 23.11.2020 20:59:19 vasta tsitaadiga

S.I.L.L.U kirjutas:
Mis plaan selle PS VRiga on, kas tuleb uus PS5 jaoks?

Jah on tulemas uus, aga vist 2022 või 23.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cado
HV vaatleja
Cado

liitunud: 10.02.2008




sõnum 23.11.2020 21:58:37 vasta tsitaadiga

Hetkel saadab Sony tasuta adapteri PS5 ga ühendamise jaoks

https://camera-adaptor.support.playstation.com/en-ee
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fgth
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2020 22:03:55 vasta tsitaadiga

Praegu sain kinnituse, et PSVR kaamera adapter PS5 jaoks on teele pandud. Eks näis kas jõuab kohale ka

Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aise
HV Guru
aise

liitunud: 02.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.11.2020 09:10:45 vasta tsitaadiga

Mitteaferistid telia epoodi icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ZacXz
HV kasutaja
ZacXz

liitunud: 13.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.11.2020 09:17:14 vasta tsitaadiga

aise kirjutas:
Mitteaferistid telia epoodi icon_biggrin.gif


Seis on olemas, aga osta hetkel ei saa midagi.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taaviup
HV kasutaja
Taaviup

liitunud: 13.04.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.11.2020 09:17:23 vasta tsitaadiga

Kogus vist jälle päris pisike. Juba otsas.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sub05
HV vaatleja
sub05

liitunud: 17.05.2008




sõnum 24.11.2020 09:36:20 vasta tsitaadiga

aise kirjutas:
Mitteaferistid telia epoodi icon_biggrin.gif


Sai osta ka või teevad koormustesti?
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kikaskilla
HV kasutaja
kikaskilla

liitunud: 29.02.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.11.2020 09:53:39 vasta tsitaadiga

Küsisin just klienditeenindajalt. Otsas jah icon_cry.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bjaka
Kreisi kasutaja
bjaka

liitunud: 04.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.11.2020 09:58:17 vasta tsitaadiga

Huvitav jah, kuidas see võimaiik on. Vaevalt keegi lihast ja luust inimene seda osta jõudis.
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kikaskilla
HV kasutaja
kikaskilla

liitunud: 29.02.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.11.2020 10:00:50 vasta tsitaadiga

Võimalik et inimesed helistasid ette ja küsisid kas tuleb? Ei tea küll et seda reklaamitud kuskil oleks.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ZacXz
HV kasutaja
ZacXz

liitunud: 13.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.11.2020 10:04:42 vasta tsitaadiga

Kuskil ostufoorumi threadis käis korra läbi küll juba paar päeva tagasi, et täna tulevad Teliasse. Eks mõneti inimestel ka siseinfo icon_smile.gif
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Metabolic
HV vaatleja

liitunud: 28.01.2010




sõnum 24.11.2020 10:05:23 vasta tsitaadiga

Ma küsisin eile chatist, et kas on ps5 oodata teliasse.
Öeldi, et ei tea ja soovitati lihtsalt aeg-ajalt e-poodi jälgida. icon_lol.gif

_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aise
HV Guru
aise

liitunud: 02.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.11.2020 10:19:45 vasta tsitaadiga

ZacXz kirjutas:
Kuskil ostufoorumi threadis käis korra läbi küll juba paar päeva tagasi, et täna tulevad Teliasse. Eks mõneti inimestel ka siseinfo icon_smile.gif

Sain ka sealt info aga kellaaega mitte, huvipärast 8 hommikul vaatasin ja sai lõpuni ära teha tellimuse.

Metabolic kirjutas:
Ma küsisin eile chatist, et kas on ps5 oodata teliasse.
Öeldi, et ei tea ja soovitati lihtsalt aeg-ajalt e-poodi jälgida. icon_lol.gif

Mulle öeldi eile sama...
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 20, 21, 22 ... 96, 97, 98  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.