Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [XSX] Xbox Series X märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 30, 31, 32  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Raido1989
HV vaatleja

liitunud: 23.12.2004




sõnum 18.11.2020 15:20:00 vasta tsitaadiga

bdoucette kirjutas:
kes konsoolid.ee käest oma xboxi kätte saanud, kas teate, mis kullerifirmat nad kasutavad? nad ei vasta mu messengeri sõnumitele..


Smartposti kasutavad.
Küsimise peale sain paki ID. Eile on jõudnud sorteerimiskeskusesse ja on teel pakiautomaati.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
minake
HV veteran
minake

liitunud: 08.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2020 15:25:38 vasta tsitaadiga

Eestis kasutavad nad jah omniva või smartpost. Ma mõtlesin, et jutt käib eestise toovast firmast icon_smile.gif
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
refixeq
HV vaatleja

liitunud: 26.04.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2020 18:48:14 vasta tsitaadiga

Raido1989 kirjutas:
bdoucette kirjutas:
kes konsoolid.ee käest oma xboxi kätte saanud, kas teate, mis kullerifirmat nad kasutavad? nad ei vasta mu messengeri sõnumitele..


Smartposti kasutavad.
Küsimise peale sain paki ID. Eile on jõudnud sorteerimiskeskusesse ja on teel pakiautomaati.


Millal tellisid?

Ise tellisin xsx 10 nov ja lubati sel hetkel detsembrit.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bdoucette
HV vaatleja

liitunud: 30.03.2020




sõnum 18.11.2020 19:30:16 vasta tsitaadiga

Päris veider siis.

Ma tellisin 22. septembril ja nädal tagasi, kui konsoolid.ee'lt küsisin, vastati, et kaup pandi tol päeval (11.11) nende Saksamaa laost teele ja et jõuab nädala alguses.

Kui Raido tellimus on juba Smartposti käes, siis võimalik, et minu kaup polegi veel tarnitud, kuna täna, kui küsisin täpsemat infot eeldatava jõudmise kohta, vastati, et koroona pärast läheb veidi kauem ja et jõuab varsti. Midagi täpsemat ei öeldud ning edasistele küsimustele nad ei vastanud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
minake
HV veteran
minake

liitunud: 08.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2020 19:41:33 vasta tsitaadiga

Mul 19 sept. tellitud ja lubati ka 10ndal teele panna, pole siiani miskit. Tänasele küsimisele, et millal vôiks jôuda pole vastatud. Tellisin xsx.
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Raido1989
HV vaatleja

liitunud: 23.12.2004




sõnum 18.11.2020 23:37:32 vasta tsitaadiga

19. oktoobril tellisin Series S-i, kuna selleks hetkeks olid X-id välja müüdud ja igalpool eeldatav tarne detsember-jaanuar. Täna siis sain kätte.
Tundub et X-id viibivad millegi tõttu.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kasutaja36
HV vaatleja
Kasutaja36

liitunud: 10.08.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2020 08:39:19 vasta tsitaadiga

HPN kirjutas:
Ma sain eile oma MS Store Germany karbi kätte. Ma ei tea, miks see paki kohale toimetamine pea nädal aega võttis (29h istus pakk lihtsalt Leedus ühes sõlmpunktis), aga see selleks.

Konsool on vaikne (ütleks, et isegi vaiksem kui One X), jahe ja täitsa võimekas pill. thumbs_up.gif


Nii on, one X ikka uhab päris korralikult seda sooja isegi media playeris olles. PS4 Pro ka kõrval vuhiseb nagu hävitaja.
Pole Series X plaadilugejat veel saanud proovida, väidetavalt nendega vist olnud probleeme.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Xen0n
HV kasutaja

liitunud: 10.03.2009




sõnum 19.11.2020 11:11:15 vasta tsitaadiga

Xen0n kirjutas:
Pazoozo kirjutas:
SKG kirjutas:
Xen0n kirjutas:
SKG kirjutas:
Need Poola poed läbi uuritud?

https://www.xbox.com/pl-PL/where-to-buy

2249 zlotti = 500 eur

Jup

Toovad Poolast kohale.
https://www.eshopwedrop.ee



On keegi tellinud selle kaudu? Legit?

No ma just tegin tellimuse ära selle kaudu. Eks annan nädala pärast teada kuidas läks.
Tekkis üks väike küsimus ja klienditugi aitas kohe täitsa Eesti keeles.
Siit poest võtsin https://mediamarkt.pl/

Täpselt nädal ja xsx kohal icon_razz.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Parvetaja
HV kasutaja
Parvetaja

liitunud: 18.06.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2020 11:28:25 vasta tsitaadiga

otsustasin ise seda https://www.euro.com.pl/ proovida. Hinnaks läks küll 530, sest valitud payment method convertis eurodeks hea kasumiga, aga muidu siiani on kõik ok tundunud.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ZacXz
HV kasutaja
ZacXz

liitunud: 13.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2020 11:51:55 vasta tsitaadiga

Raido1989 kirjutas:
bdoucette kirjutas:
kes konsoolid.ee käest oma xboxi kätte saanud, kas teate, mis kullerifirmat nad kasutavad? nad ei vasta mu messengeri sõnumitele..


Smartposti kasutavad.
Küsimise peale sain paki ID. Eile on jõudnud sorteerimiskeskusesse ja on teel pakiautomaati.


Anna siis teada kui reaalselt asja kätte ka saad, vähemalt on lootust, et asjad siiski liiguvad siis.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Xen0n
HV kasutaja

liitunud: 10.03.2009




sõnum 19.11.2020 11:59:50 vasta tsitaadiga

Parvetaja kirjutas:
otsustasin ise seda https://www.euro.com.pl/ proovida. Hinnaks läks küll 530, sest valitud payment method convertis eurodeks hea kasumiga, aga muidu siiani on kõik ok tundunud.

Mediamarkt lasi zlottides maksta. Eurides oleks jah ca 25 euri otsa tulnud.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Raido1989
HV vaatleja

liitunud: 23.12.2004




sõnum 19.11.2020 12:02:58 vasta tsitaadiga

ZacXz kirjutas:
Raido1989 kirjutas:
bdoucette kirjutas:
kes konsoolid.ee käest oma xboxi kätte saanud, kas teate, mis kullerifirmat nad kasutavad? nad ei vasta mu messengeri sõnumitele..


Smartposti kasutavad.
Küsimise peale sain paki ID. Eile on jõudnud sorteerimiskeskusesse ja on teel pakiautomaati.


Anna siis teada kui reaalselt asja kätte ka saad, vähemalt on lootust, et asjad siiski liiguvad siis.


Eile õhtul sain siis kätte.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eku5
HV vaatleja

liitunud: 17.01.2012




sõnum 19.11.2020 12:31:02 vasta tsitaadiga

Raido1989 kirjutas:
ZacXz kirjutas:
Raido1989 kirjutas:
bdoucette kirjutas:
kes konsoolid.ee käest oma xboxi kätte saanud, kas teate, mis kullerifirmat nad kasutavad? nad ei vasta mu messengeri sõnumitele..


Smartposti kasutavad.
Küsimise peale sain paki ID. Eile on jõudnud sorteerimiskeskusesse ja on teel pakiautomaati.


Anna siis teada kui reaalselt asja kätte ka saad, vähemalt on lootust, et asjad siiski liiguvad siis.


Eile õhtul sain siis kätte.

Õhtul tuli Smartposti sõnum? Mul samamoodi XSS tellitud konsoolidest aga praegu pole veel kuulda olnud, lubati selle nädala jooksul.
Mõtlen, et äkki päeva jooksul võib pakiautomaati veel jõuda.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sashko
HV vaatleja

liitunud: 11.11.2020



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2020 16:47:46 vasta tsitaadiga

Xen0n kirjutas:
Xen0n kirjutas:
Pazoozo kirjutas:
SKG kirjutas:
Xen0n kirjutas:
SKG kirjutas:
Need Poola poed läbi uuritud?

https://www.xbox.com/pl-PL/where-to-buy

2249 zlotti = 500 eur

Jup

Toovad Poolast kohale.
https://www.eshopwedrop.ee



On keegi tellinud selle kaudu? Legit?

No ma just tegin tellimuse ära selle kaudu. Eks annan nädala pärast teada kuidas läks.
Tekkis üks väike küsimus ja klienditugi aitas kohe täitsa Eesti keeles.
Siit poest võtsin https://mediamarkt.pl/

Täpselt nädal ja xsx kohal icon_razz.gif

Kui palju "eshopwedropi" tarnehind on? Oled sa kasutanud "identsifitseerimist" ja selle pakkutav soodustust?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pazoozo
HV vaatleja

liitunud: 16.11.2011




sõnum 19.11.2020 16:55:51 vasta tsitaadiga

Nonii poisid, sain ka SeX'i kätte. Tellitud Poolast mediamarkt poest. Nädal aega tarne. Tundub, et konsool töötab ka.
DPD ukseni tarnehind 15 euri mul (Identifitseerimisel kasutavad nad su peal soodukat 10 eur, ehk siis tarne 25 kokku ilma soodukata)
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killzone88
Kreisi kasutaja
Killzone88

liitunud: 15.05.2006




sõnum 19.11.2020 20:39:16 vasta tsitaadiga

https://www.1a.ee/p/microsoft-xbox-series-x-1tb/9enz?cat=2wq&index=22
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Pazoozo
HV vaatleja

liitunud: 16.11.2011




sõnum 19.11.2020 21:49:53 vasta tsitaadiga

https://mediamarkt.pl/konsole-i-gry/konsola-microsoft-xbox-series-x-1tb-assassin-s-creed-valhalla

536 euri. Arvestades, et AssCreed maksab u 60 euri, siis kõlab nagu päris hea diil.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2020 23:06:54 vasta tsitaadiga

Pazoozo kirjutas:
Nonii poisid, sain ka SeX'i kätte. Tellitud Poolast mediamarkt poest. Nädal aega tarne. Tundub, et konsool töötab ka.
DPD ukseni tarnehind 15 euri mul (Identifitseerimisel kasutavad nad su peal soodukat 10 eur, ehk siis tarne 25 kokku ilma soodukata)

Arvestades kõiki praegusi asjaolusid, see ikka hästi saadud. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Xen0n
HV kasutaja

liitunud: 10.03.2009




sõnum 19.11.2020 23:21:12 vasta tsitaadiga

Pazoozo kirjutas:
Nonii poisid, sain ka SeX'i kätte. Tellitud Poolast mediamarkt poest. Nädal aega tarne. Tundub, et konsool töötab ka.
DPD ukseni tarnehind 15 euri mul (Identifitseerimisel kasutavad nad su peal soodukat 10 eur, ehk siis tarne 25 kokku ilma soodukata)

Mul oli tarne ukseni 15. Koos soodukaga läks siis 5.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
refixeq
HV vaatleja

liitunud: 26.04.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2020 23:27:31 vasta tsitaadiga

Kahju, et kiirustasin... See konsoolid.ee kiri "Laos" oli liiga ilus, et olla tõsi icon_sad.gif. Või ehk pole veel hilja veel üks tellida Poolast ^^, ? icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pazoozo
HV vaatleja

liitunud: 16.11.2011




sõnum 19.11.2020 23:30:38 vasta tsitaadiga

refixeq, ses suhtes müüki saad alati panna ju, kui konsoolide oma ükskord kohale jõuab icon_razz.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
virx
HV Guru

liitunud: 23.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2020 23:32:42 vasta tsitaadiga

refixeq, neil näitab kogu aeg laos, ka eeltellides 3 kuud varem. Seda teksti ei muudeta seal kunagi, samuti vastatakse e-kirjadele kuidas juhtub.
Kommentaarid: 363 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 308
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kikaskilla
HV kasutaja
kikaskilla

liitunud: 29.02.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2020 23:41:58 vasta tsitaadiga

Keegi seda 1a.ee'st on tellinud?
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
refixeq
HV vaatleja

liitunud: 26.04.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2020 23:42:51 vasta tsitaadiga

virx kirjutas:
refixeq, neil näitab kogu aeg laos, ka eeltellides 3 kuud varem. Seda teksti ei muudeta seal kunagi, samuti vastatakse e-kirjadele kuidas juhtub.


Nüüd juba tean jah icon_biggrin.gif haha.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Xen0n
HV kasutaja

liitunud: 10.03.2009




sõnum 19.11.2020 23:58:59 vasta tsitaadiga

kikaskilla kirjutas:
Keegi seda 1a.ee'st on tellinud?

Ühte tean kes tellis. 23 on tarne.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
minake
HV veteran
minake

liitunud: 08.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2020 08:58:57 vasta tsitaadiga

hetkel mul näitab, et xsx tarnitud konsoolid.ee konto all, ju siis äkki esmaspäevaks saab kätte beer_yum.gif
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eku5
HV vaatleja

liitunud: 17.01.2012




sõnum 20.11.2020 13:25:00 vasta tsitaadiga

Mul samuti täna muutunud tarnitud peale, xss siis tellitud

//Küsisin trackimis koodi ja öeldi veel, et täna peaks jõudma automaati ikkagi.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2jalga
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.05.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2020 14:04:57 vasta tsitaadiga

tundub et mediamarkt koos eshopwedrop teenusega on täiesti legit
kas võtta ka series x ligi sealt hmm.. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
minake
HV veteran
minake

liitunud: 08.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2020 14:08:31 vasta tsitaadiga

kuidas selle garantiiga peaks olema kui poolast osta? kas sealt saadud arvega saab eestis ka kuhugi remonti viia? või peab microsoftiga suhtlema, arvamusi?
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HPN
HV veteran
HPN

liitunud: 26.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 20.11.2020 14:12:34 vasta tsitaadiga

2jalga kirjutas:
tundub et mediamarkt koos eshopwedrop teenusega on täiesti legit
kas võtta ka series x ligi sealt hmm.. icon_rolleyes.gif


Kui konsooli tahad, siis loomulikult võta sealt, või teine variant on amazon. Milleks mingi kahtlase konsoolid.ee üldse jamada? Mina näiteks välistasin kohe alguses sellise variandi enda joks, sest see koht pole kunagi eriti usaldusväärne tundunud (nagu ka mingi punktid.ee). Keegi põlveotsas midagi ajab seal. Tellib samamoodi nagu kõik teised amazonist, MS Store'ist või kust iganes konsoole, lisab 50-100€ otsa ning müüb edasi. Sügavalt kahtlen, et nad otse MS või Sony käest (nagu näiteks Euronics) oma konsoolid saavad.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Xen0n
HV kasutaja

liitunud: 10.03.2009




sõnum 20.11.2020 15:07:43 vasta tsitaadiga

2jalga kirjutas:
tundub et mediamarkt koos eshopwedrop teenusega on täiesti legit
kas võtta ka series x ligi sealt hmm.. icon_rolleyes.gif

Täna tellid mediamarktist siis järgmine neljapäev käes. Amazon siiani tühi.

Sain ise eile Poolast tellitud Series X kätte.
Täitsa öö ja päev võrreldes mu vana One S konsooliga. Kõik toimub ja liigub väga kiiresti icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2020 15:30:27 vasta tsitaadiga

Keegi võiks teha screenshoti sellest maksekohast, mida valida tuleks? Ise endiselt ei saa kuidagi ette seda kohta, kus krediitkaardi andmed panna (Mediamarkt.pl ).
_________________
Parim kodukino projektor müügis: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11768241#11768241
Kommentaarid: 226 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2020 15:32:31 vasta tsitaadiga

The product is temporarily unavailable
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2jalga
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.05.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2020 15:33:09 vasta tsitaadiga

Xen0n kirjutas:
2jalga kirjutas:
tundub et mediamarkt koos eshopwedrop teenusega on täiesti legit
kas võtta ka series x ligi sealt hmm.. icon_rolleyes.gif

Täna tellid mediamarktist siis järgmine neljapäev käes. Amazon siiani tühi.

Sain ise eile Poolast tellitud Series X kätte.
Täitsa öö ja päev võrreldes mu vana One S konsooliga. Kõik toimub ja liigub väga kiiresti icon_biggrin.gif

Mõtlen kas tellida S või X. Praegu on endal One X sisemise SSD'ga...
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Xen0n
HV kasutaja

liitunud: 10.03.2009




sõnum 20.11.2020 16:20:57 vasta tsitaadiga

S saab Eestis suht kergelt kätte:
https://www.hinnavaatlus.ee/1930821/microsoft-xbox-series-s-512gb-white/
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Parvetaja
HV kasutaja
Parvetaja

liitunud: 18.06.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2020 16:21:52 vasta tsitaadiga

Parvetaja kirjutas:
otsustasin ise seda https://www.euro.com.pl/ proovida. Hinnaks läks küll 530, sest valitud payment method convertis eurodeks hea kasumiga, aga muidu siiani on kõik ok tundunud.

Ühe päevaga juba eshopwedropi lähtelaos kohal, niiet tundub et väga soliidne alternatiiv mediamarkt'ile.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2jalga
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.05.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2020 17:05:57 vasta tsitaadiga

Xen0n kirjutas:
S saab Eestis suht kergelt kätte:
https://www.hinnavaatlus.ee/1930821/microsoft-xbox-series-s-512gb-white/

oluliselt krõbedama hinnaga though
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pazoozo
HV vaatleja

liitunud: 16.11.2011




sõnum 20.11.2020 18:30:32 vasta tsitaadiga

2jalga kirjutas:
Xen0n kirjutas:
2jalga kirjutas:
tundub et mediamarkt koos eshopwedrop teenusega on täiesti legit
kas võtta ka series x ligi sealt hmm.. icon_rolleyes.gif

Täna tellid mediamarktist siis järgmine neljapäev käes. Amazon siiani tühi.

Sain ise eile Poolast tellitud Series X kätte.
Täitsa öö ja päev võrreldes mu vana One S konsooliga. Kõik toimub ja liigub väga kiiresti icon_biggrin.gif

Mõtlen kas tellida S või X. Praegu on endal One X sisemise SSD'ga...


Kui sul One X juba olemas, siis oleks mõttekam Series X võtta imo.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
virx
HV Guru

liitunud: 23.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2020 18:36:09 vasta tsitaadiga

2jalga, 1080p-t ei kannata 2020 enam üldse vaadata kui just halb silmanägemine ei ole või kui laps kasutama ei hakka (kes ei saa midagi aru) või selline vanem mängur, kes konsooli iga päev järgi ei ühenda.
Kommentaarid: 363 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 308
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Laifstaile
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2020 19:23:21 vasta tsitaadiga

Üks asi mis osade jaoks määrab kumb võtta XSS või XSX on plaadimängija....tahad oma dvd/bluray filme vaadata siis on ainus valik XSX....
Aga kui sa ainult Game Pass ja all digital....netflix/disney siis sobib ka XSS
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2020 19:42:23 vasta tsitaadiga

Parvetaja kirjutas:
Parvetaja kirjutas:
otsustasin ise seda https://www.euro.com.pl/ proovida. Hinnaks läks küll 530, sest valitud payment method convertis eurodeks hea kasumiga, aga muidu siiani on kõik ok tundunud.

Ühe päevaga juba eshopwedropi lähtelaos kohal, niiet tundub et väga soliidne alternatiiv mediamarkt'ile.


On hetkel õigesti täidetud? Mis sinna korteri aadressi lahtrisse läheks?

Spoiler Spoiler Spoiler


See ESWD aadress on selline nende kodukal:
Spoiler Spoiler Spoiler


Hetkel on puudu sealt see: 3 Maja 8
Kuid see vist on tänav ja seda ei saaks sinna korteri nr reale panna...

_________________
Parim kodukino projektor müügis: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11768241#11768241
Kommentaarid: 226 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Xen0n
HV kasutaja

liitunud: 10.03.2009




sõnum 20.11.2020 19:59:19 vasta tsitaadiga

Seepärast ei pea ülde põdema kui midagi veits valesti läheb. Nad saavad seal Sinu nime järgi aru pakkidest.
3maja 8 on tänav, A3 nn korter.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2020 20:07:39 vasta tsitaadiga

Xen0n kirjutas:
Seepärast ei pea ülde põdema kui midagi veits valesti läheb. Nad saavad seal Sinu nime järgi aru pakkidest.
3maja 8 on tänav, A3 nn korter.


Pigem, et Poolakad ikka õigesse kohta saadaks.

_________________
Parim kodukino projektor müügis: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11768241#11768241
Kommentaarid: 226 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pazoozo
HV vaatleja

liitunud: 16.11.2011




sõnum 20.11.2020 20:10:19 vasta tsitaadiga

Viilutaja, Ulica on sul vale. Õige oleks "3 Maja 8".
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2020 20:28:30 vasta tsitaadiga

Pazoozo kirjutas:
Viilutaja, Ulica on sul vale. Õige oleks "3 Maja 8".


Tänud!

Tegin tellimuse ära. Saab näha, kas tuleb kohale. Saatsin ESWD emaili ka ja küsin praeguse aadressi üle.
Seal saab konto all aadressi muuta ka, kuna on pre-order (Xbox Series X+ Cyperpunk 2077 + Cyperpunk lisakontroller), siis läheb aega kui poodi tuleb.

_________________
Parim kodukino projektor müügis: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11768241#11768241
Kommentaarid: 226 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kellogg's
HV kasutaja
Kellogg's

liitunud: 02.01.2004




sõnum 20.11.2020 20:41:30 vasta tsitaadiga

HPN kirjutas:
2jalga kirjutas:
tundub et mediamarkt koos eshopwedrop teenusega on täiesti legit
kas võtta ka series x ligi sealt hmm.. icon_rolleyes.gif


Kui konsooli tahad, siis loomulikult võta sealt, või teine variant on amazon. Milleks mingi kahtlase konsoolid.ee üldse jamada? Mina näiteks välistasin kohe alguses sellise variandi enda joks, sest see koht pole kunagi eriti usaldusväärne tundunud (nagu ka mingi punktid.ee). Keegi põlveotsas midagi ajab seal. Tellib samamoodi nagu kõik teised amazonist, MS Store'ist või kust iganes konsoole, lisab 50-100€ otsa ning müüb edasi. Sügavalt kahtlen, et nad otse MS või Sony käest (nagu näiteks Euronics) oma konsoolid saavad.


Ose ostsin oma oneX konsoolid.ee ja kui pult tuksi läks siis pidi küll paar korda erinevaid kanaleid pidi ühendust võtma ja tarbijakaitsega ähvardama aga lõpuks sain kontrolleri välja vahetatud.

Ikkagi jääb küsimus, kuidas toimib garantii Poolast ostes? Ilmselt peab arvestama keerulise klienditeeninduse ja omal kulul saatmisega Poola?

Microsofti endaga võib ka keeruliseks minna kuna konsooli peab garantii jaoks registreerima ja Eestit ilmselt asukoha valikus pole.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Xen0n
HV kasutaja

liitunud: 10.03.2009




sõnum 20.11.2020 20:45:50 vasta tsitaadiga

Kellogg's kirjutas:
HPN kirjutas:
2jalga kirjutas:
tundub et mediamarkt koos eshopwedrop teenusega on täiesti legit
kas võtta ka series x ligi sealt hmm.. icon_rolleyes.gif


Kui konsooli tahad, siis loomulikult võta sealt, või teine variant on amazon. Milleks mingi kahtlase konsoolid.ee üldse jamada? Mina näiteks välistasin kohe alguses sellise variandi enda joks, sest see koht pole kunagi eriti usaldusväärne tundunud (nagu ka mingi punktid.ee). Keegi põlveotsas midagi ajab seal. Tellib samamoodi nagu kõik teised amazonist, MS Store'ist või kust iganes konsoole, lisab 50-100€ otsa ning müüb edasi. Sügavalt kahtlen, et nad otse MS või Sony käest (nagu näiteks Euronics) oma konsoolid saavad.


Ose ostsin oma oneX konsoolid.ee ja kui pult tuksi läks siis pidi küll paar korda erinevaid kanaleid pidi ühendust võtma ja tarbijakaitsega ähvardama aga lõpuks sain kontrolleri välja vahetatud.

Ikkagi jääb küsimus, kuidas toimib garantii Poolast ostes? Ilmselt peab arvestama keerulise klienditeeninduse ja omal kulul saatmisega Poola?

Microsofti endaga võib ka keeruliseks minna kuna konsooli peab garantii jaoks registreerima ja Eestit ilmselt asukoha valikus pole.

Mina näiteks arvestasin, et vajadusel saadan samasse poodi tagasi Poola.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pazoozo
HV vaatleja

liitunud: 16.11.2011




sõnum 20.11.2020 20:55:05 vasta tsitaadiga

Eks kui garantiid peaks vaja minema, tuleks esmalt pöörduda Microsoft Supporti poole. Seal ehk saaks miskit kokku leppida ilma, et peaks Poolaga tegelema.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HPN
HV veteran
HPN

liitunud: 26.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 20.11.2020 21:38:04 vasta tsitaadiga

Igal konsoolil peaks olema MS enda garantii. Mul ei ole küll seda kunagi vaja läinud, et teaks, kuidas see protseduur reaalselt välja näeb, aga oma Microsofti konto alt Devices alamjaotusest näed oma seadmete garantii kehtivust.

Spoiler Spoiler Spoiler


Täpselt samasugune koht on mul nii One S kui One X jaoks, aga nendel ammu garantii läbi ning vastav märge selle kohta.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
virx
HV Guru

liitunud: 23.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2020 21:56:41 vasta tsitaadiga

Mul endal läks aadressiga samuti puusse mediamarketist ja saadeti kord juba välja valele aadressile, sain teate et tule järgi aga ca 3-4 päeva hiljem saadeti poodi tagasi. Hetkel ootan sealt vastust, et kas hakkab ka ükskord õigesse kohta liikuma. Ca pool tundi hiljem saatsin neile emaili kui olin seda märganud peale tellimust aga sellele reageeriti aeglaselt ja ikkagi läks kaup valesti välja.
Kommentaarid: 363 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 308
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [XSX] Xbox Series X mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 30, 31, 32  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.