|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Raido1989
HV vaatleja
liitunud: 23.12.2004
|
18.11.2020 15:20:00
|
|
|
| bdoucette kirjutas: |
| kes konsoolid.ee käest oma xboxi kätte saanud, kas teate, mis kullerifirmat nad kasutavad? nad ei vasta mu messengeri sõnumitele.. |
Smartposti kasutavad.
Küsimise peale sain paki ID. Eile on jõudnud sorteerimiskeskusesse ja on teel pakiautomaati.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
minake
HV veteran

liitunud: 08.04.2003
|
18.11.2020 15:25:38
|
|
|
Eestis kasutavad nad jah omniva või smartpost. Ma mõtlesin, et jutt käib eestise toovast firmast
|
|
| Kommentaarid: 164 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
refixeq
HV vaatleja
liitunud: 26.04.2012
|
18.11.2020 18:48:14
|
|
|
| Raido1989 kirjutas: |
| bdoucette kirjutas: |
| kes konsoolid.ee käest oma xboxi kätte saanud, kas teate, mis kullerifirmat nad kasutavad? nad ei vasta mu messengeri sõnumitele.. |
Smartposti kasutavad.
Küsimise peale sain paki ID. Eile on jõudnud sorteerimiskeskusesse ja on teel pakiautomaati. |
Millal tellisid?
Ise tellisin xsx 10 nov ja lubati sel hetkel detsembrit.
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bdoucette
HV vaatleja
liitunud: 30.03.2020
|
18.11.2020 19:30:16
|
|
|
Päris veider siis.
Ma tellisin 22. septembril ja nädal tagasi, kui konsoolid.ee'lt küsisin, vastati, et kaup pandi tol päeval (11.11) nende Saksamaa laost teele ja et jõuab nädala alguses.
Kui Raido tellimus on juba Smartposti käes, siis võimalik, et minu kaup polegi veel tarnitud, kuna täna, kui küsisin täpsemat infot eeldatava jõudmise kohta, vastati, et koroona pärast läheb veidi kauem ja et jõuab varsti. Midagi täpsemat ei öeldud ning edasistele küsimustele nad ei vastanud.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
minake
HV veteran

liitunud: 08.04.2003
|
18.11.2020 19:41:33
|
|
|
| Mul 19 sept. tellitud ja lubati ka 10ndal teele panna, pole siiani miskit. Tänasele küsimisele, et millal vôiks jôuda pole vastatud. Tellisin xsx.
|
|
| Kommentaarid: 164 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Raido1989
HV vaatleja
liitunud: 23.12.2004
|
18.11.2020 23:37:32
|
|
|
19. oktoobril tellisin Series S-i, kuna selleks hetkeks olid X-id välja müüdud ja igalpool eeldatav tarne detsember-jaanuar. Täna siis sain kätte.
Tundub et X-id viibivad millegi tõttu.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kasutaja36
HV vaatleja

liitunud: 10.08.2011
|
19.11.2020 08:39:19
|
|
|
| HPN kirjutas: |
Ma sain eile oma MS Store Germany karbi kätte. Ma ei tea, miks see paki kohale toimetamine pea nädal aega võttis (29h istus pakk lihtsalt Leedus ühes sõlmpunktis), aga see selleks.
Konsool on vaikne (ütleks, et isegi vaiksem kui One X), jahe ja täitsa võimekas pill.  |
Nii on, one X ikka uhab päris korralikult seda sooja isegi media playeris olles. PS4 Pro ka kõrval vuhiseb nagu hävitaja.
Pole Series X plaadilugejat veel saanud proovida, väidetavalt nendega vist olnud probleeme.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Xen0n
HV kasutaja
liitunud: 10.03.2009
|
19.11.2020 11:11:15
|
|
|
| Xen0n kirjutas: |
| Pazoozo kirjutas: |
On keegi tellinud selle kaudu? Legit? |
No ma just tegin tellimuse ära selle kaudu. Eks annan nädala pärast teada kuidas läks.
Tekkis üks väike küsimus ja klienditugi aitas kohe täitsa Eesti keeles.
Siit poest võtsin https://mediamarkt.pl/ |
Täpselt nädal ja xsx kohal
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Parvetaja
HV kasutaja

liitunud: 18.06.2011
|
19.11.2020 11:28:25
|
|
|
| otsustasin ise seda https://www.euro.com.pl/ proovida. Hinnaks läks küll 530, sest valitud payment method convertis eurodeks hea kasumiga, aga muidu siiani on kõik ok tundunud.
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ZacXz
HV kasutaja

liitunud: 13.11.2003
|
19.11.2020 11:51:55
|
|
|
| Raido1989 kirjutas: |
| bdoucette kirjutas: |
| kes konsoolid.ee käest oma xboxi kätte saanud, kas teate, mis kullerifirmat nad kasutavad? nad ei vasta mu messengeri sõnumitele.. |
Smartposti kasutavad.
Küsimise peale sain paki ID. Eile on jõudnud sorteerimiskeskusesse ja on teel pakiautomaati. |
Anna siis teada kui reaalselt asja kätte ka saad, vähemalt on lootust, et asjad siiski liiguvad siis.
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Xen0n
HV kasutaja
liitunud: 10.03.2009
|
19.11.2020 11:59:50
|
|
|
| Parvetaja kirjutas: |
| otsustasin ise seda https://www.euro.com.pl/ proovida. Hinnaks läks küll 530, sest valitud payment method convertis eurodeks hea kasumiga, aga muidu siiani on kõik ok tundunud. |
Mediamarkt lasi zlottides maksta. Eurides oleks jah ca 25 euri otsa tulnud.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Raido1989
HV vaatleja
liitunud: 23.12.2004
|
19.11.2020 12:02:58
|
|
|
| ZacXz kirjutas: |
| Raido1989 kirjutas: |
| bdoucette kirjutas: |
| kes konsoolid.ee käest oma xboxi kätte saanud, kas teate, mis kullerifirmat nad kasutavad? nad ei vasta mu messengeri sõnumitele.. |
Smartposti kasutavad.
Küsimise peale sain paki ID. Eile on jõudnud sorteerimiskeskusesse ja on teel pakiautomaati. |
Anna siis teada kui reaalselt asja kätte ka saad, vähemalt on lootust, et asjad siiski liiguvad siis. |
Eile õhtul sain siis kätte.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eku5
HV vaatleja
liitunud: 17.01.2012
|
19.11.2020 12:31:02
|
|
|
| Raido1989 kirjutas: |
| ZacXz kirjutas: |
| Raido1989 kirjutas: |
| bdoucette kirjutas: |
| kes konsoolid.ee käest oma xboxi kätte saanud, kas teate, mis kullerifirmat nad kasutavad? nad ei vasta mu messengeri sõnumitele.. |
Smartposti kasutavad.
Küsimise peale sain paki ID. Eile on jõudnud sorteerimiskeskusesse ja on teel pakiautomaati. |
Anna siis teada kui reaalselt asja kätte ka saad, vähemalt on lootust, et asjad siiski liiguvad siis. |
Eile õhtul sain siis kätte. |
Õhtul tuli Smartposti sõnum? Mul samamoodi XSS tellitud konsoolidest aga praegu pole veel kuulda olnud, lubati selle nädala jooksul.
Mõtlen, et äkki päeva jooksul võib pakiautomaati veel jõuda.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
sashko
HV vaatleja
liitunud: 11.11.2020
|
19.11.2020 16:47:46
|
|
|
| Xen0n kirjutas: |
| Xen0n kirjutas: |
| Pazoozo kirjutas: |
On keegi tellinud selle kaudu? Legit? |
No ma just tegin tellimuse ära selle kaudu. Eks annan nädala pärast teada kuidas läks.
Tekkis üks väike küsimus ja klienditugi aitas kohe täitsa Eesti keeles.
Siit poest võtsin https://mediamarkt.pl/ |
Täpselt nädal ja xsx kohal  |
Kui palju "eshopwedropi" tarnehind on? Oled sa kasutanud "identsifitseerimist" ja selle pakkutav soodustust?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Pazoozo
HV vaatleja
liitunud: 16.11.2011
|
19.11.2020 16:55:51
|
|
|
Nonii poisid, sain ka SeX'i kätte. Tellitud Poolast mediamarkt poest. Nädal aega tarne. Tundub, et konsool töötab ka.
DPD ukseni tarnehind 15 euri mul (Identifitseerimisel kasutavad nad su peal soodukat 10 eur, ehk siis tarne 25 kokku ilma soodukata)
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Killzone88
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.05.2006
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pazoozo
HV vaatleja
liitunud: 16.11.2011
|
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
19.11.2020 23:06:54
|
|
|
| Pazoozo kirjutas: |
Nonii poisid, sain ka SeX'i kätte. Tellitud Poolast mediamarkt poest. Nädal aega tarne. Tundub, et konsool töötab ka.
DPD ukseni tarnehind 15 euri mul (Identifitseerimisel kasutavad nad su peal soodukat 10 eur, ehk siis tarne 25 kokku ilma soodukata) |
Arvestades kõiki praegusi asjaolusid, see ikka hästi saadud.
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Xen0n
HV kasutaja
liitunud: 10.03.2009
|
19.11.2020 23:21:12
|
|
|
| Pazoozo kirjutas: |
Nonii poisid, sain ka SeX'i kätte. Tellitud Poolast mediamarkt poest. Nädal aega tarne. Tundub, et konsool töötab ka.
DPD ukseni tarnehind 15 euri mul (Identifitseerimisel kasutavad nad su peal soodukat 10 eur, ehk siis tarne 25 kokku ilma soodukata) |
Mul oli tarne ukseni 15. Koos soodukaga läks siis 5.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
refixeq
HV vaatleja
liitunud: 26.04.2012
|
19.11.2020 23:27:31
|
|
|
Kahju, et kiirustasin... See konsoolid.ee kiri "Laos" oli liiga ilus, et olla tõsi . Või ehk pole veel hilja veel üks tellida Poolast ^^, ?
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pazoozo
HV vaatleja
liitunud: 16.11.2011
|
19.11.2020 23:30:38
|
|
|
refixeq, ses suhtes müüki saad alati panna ju, kui konsoolide oma ükskord kohale jõuab
|
|
| tagasi üles |
|
 |
virx
HV Guru
liitunud: 23.11.2002
|
19.11.2020 23:32:42
|
|
|
| refixeq, neil näitab kogu aeg laos, ka eeltellides 3 kuud varem. Seda teksti ei muudeta seal kunagi, samuti vastatakse e-kirjadele kuidas juhtub.
|
|
| Kommentaarid: 363 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
308 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kikaskilla
HV kasutaja

liitunud: 29.02.2008
|
19.11.2020 23:41:58
|
|
|
| Keegi seda 1a.ee'st on tellinud?
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
refixeq
HV vaatleja
liitunud: 26.04.2012
|
19.11.2020 23:42:51
|
|
|
| virx kirjutas: |
| refixeq, neil näitab kogu aeg laos, ka eeltellides 3 kuud varem. Seda teksti ei muudeta seal kunagi, samuti vastatakse e-kirjadele kuidas juhtub. |
Nüüd juba tean jah haha.
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Xen0n
HV kasutaja
liitunud: 10.03.2009
|
19.11.2020 23:58:59
|
|
|
| kikaskilla kirjutas: |
| Keegi seda 1a.ee'st on tellinud? |
Ühte tean kes tellis. 23 on tarne.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
minake
HV veteran

liitunud: 08.04.2003
|
20.11.2020 08:58:57
|
|
|
hetkel mul näitab, et xsx tarnitud konsoolid.ee konto all, ju siis äkki esmaspäevaks saab kätte
|
|
| Kommentaarid: 164 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eku5
HV vaatleja
liitunud: 17.01.2012
|
20.11.2020 13:25:00
|
|
|
Mul samuti täna muutunud tarnitud peale, xss siis tellitud
//Küsisin trackimis koodi ja öeldi veel, et täna peaks jõudma automaati ikkagi.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
2jalga
Kreisi kasutaja
liitunud: 02.05.2011
|
20.11.2020 14:04:57
|
|
|
tundub et mediamarkt koos eshopwedrop teenusega on täiesti legit
kas võtta ka series x ligi sealt hmm..
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
minake
HV veteran

liitunud: 08.04.2003
|
20.11.2020 14:08:31
|
|
|
| kuidas selle garantiiga peaks olema kui poolast osta? kas sealt saadud arvega saab eestis ka kuhugi remonti viia? või peab microsoftiga suhtlema, arvamusi?
|
|
| Kommentaarid: 164 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HPN
HV veteran

liitunud: 26.06.2007
|
20.11.2020 14:12:34
|
|
|
| 2jalga kirjutas: |
tundub et mediamarkt koos eshopwedrop teenusega on täiesti legit
kas võtta ka series x ligi sealt hmm..  |
Kui konsooli tahad, siis loomulikult võta sealt, või teine variant on amazon. Milleks mingi kahtlase konsoolid.ee üldse jamada? Mina näiteks välistasin kohe alguses sellise variandi enda joks, sest see koht pole kunagi eriti usaldusväärne tundunud (nagu ka mingi punktid.ee). Keegi põlveotsas midagi ajab seal. Tellib samamoodi nagu kõik teised amazonist, MS Store'ist või kust iganes konsoole, lisab 50-100€ otsa ning müüb edasi. Sügavalt kahtlen, et nad otse MS või Sony käest (nagu näiteks Euronics) oma konsoolid saavad.
|
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Xen0n
HV kasutaja
liitunud: 10.03.2009
|
20.11.2020 15:07:43
|
|
|
| 2jalga kirjutas: |
tundub et mediamarkt koos eshopwedrop teenusega on täiesti legit
kas võtta ka series x ligi sealt hmm..  |
Täna tellid mediamarktist siis järgmine neljapäev käes. Amazon siiani tühi.
Sain ise eile Poolast tellitud Series X kätte.
Täitsa öö ja päev võrreldes mu vana One S konsooliga. Kõik toimub ja liigub väga kiiresti
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Viilutaja
HV Guru

liitunud: 28.07.2002
|
|
| Kommentaarid: 226 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anna tooli
liitunud: 16.03.2006
|
20.11.2020 15:32:31
|
|
|
| The product is temporarily unavailable
|
|
| Kommentaarid: 365 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
2jalga
Kreisi kasutaja
liitunud: 02.05.2011
|
20.11.2020 15:33:09
|
|
|
| Xen0n kirjutas: |
| 2jalga kirjutas: |
tundub et mediamarkt koos eshopwedrop teenusega on täiesti legit
kas võtta ka series x ligi sealt hmm..  |
Täna tellid mediamarktist siis järgmine neljapäev käes. Amazon siiani tühi.
Sain ise eile Poolast tellitud Series X kätte.
Täitsa öö ja päev võrreldes mu vana One S konsooliga. Kõik toimub ja liigub väga kiiresti  |
Mõtlen kas tellida S või X. Praegu on endal One X sisemise SSD'ga...
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Xen0n
HV kasutaja
liitunud: 10.03.2009
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Parvetaja
HV kasutaja

liitunud: 18.06.2011
|
20.11.2020 16:21:52
|
|
|
| Parvetaja kirjutas: |
| otsustasin ise seda https://www.euro.com.pl/ proovida. Hinnaks läks küll 530, sest valitud payment method convertis eurodeks hea kasumiga, aga muidu siiani on kõik ok tundunud. |
Ühe päevaga juba eshopwedropi lähtelaos kohal, niiet tundub et väga soliidne alternatiiv mediamarkt'ile.
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
2jalga
Kreisi kasutaja
liitunud: 02.05.2011
|
20.11.2020 17:05:57
|
|
|
oluliselt krõbedama hinnaga though
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pazoozo
HV vaatleja
liitunud: 16.11.2011
|
20.11.2020 18:30:32
|
|
|
| 2jalga kirjutas: |
| Xen0n kirjutas: |
| 2jalga kirjutas: |
tundub et mediamarkt koos eshopwedrop teenusega on täiesti legit
kas võtta ka series x ligi sealt hmm..  |
Täna tellid mediamarktist siis järgmine neljapäev käes. Amazon siiani tühi.
Sain ise eile Poolast tellitud Series X kätte.
Täitsa öö ja päev võrreldes mu vana One S konsooliga. Kõik toimub ja liigub väga kiiresti  |
Mõtlen kas tellida S või X. Praegu on endal One X sisemise SSD'ga... |
Kui sul One X juba olemas, siis oleks mõttekam Series X võtta imo.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
virx
HV Guru
liitunud: 23.11.2002
|
20.11.2020 18:36:09
|
|
|
| 2jalga, 1080p-t ei kannata 2020 enam üldse vaadata kui just halb silmanägemine ei ole või kui laps kasutama ei hakka (kes ei saa midagi aru) või selline vanem mängur, kes konsooli iga päev järgi ei ühenda.
|
|
| Kommentaarid: 363 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
308 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Laifstaile
Kreisi kasutaja
liitunud: 17.05.2005
|
20.11.2020 19:23:21
|
|
|
Üks asi mis osade jaoks määrab kumb võtta XSS või XSX on plaadimängija....tahad oma dvd/bluray filme vaadata siis on ainus valik XSX....
Aga kui sa ainult Game Pass ja all digital....netflix/disney siis sobib ka XSS
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Viilutaja
HV Guru

liitunud: 28.07.2002
|
|
| Kommentaarid: 226 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Xen0n
HV kasutaja
liitunud: 10.03.2009
|
20.11.2020 19:59:19
|
|
|
Seepärast ei pea ülde põdema kui midagi veits valesti läheb. Nad saavad seal Sinu nime järgi aru pakkidest.
3maja 8 on tänav, A3 nn korter.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Viilutaja
HV Guru

liitunud: 28.07.2002
|
20.11.2020 20:07:39
|
|
|
| Xen0n kirjutas: |
Seepärast ei pea ülde põdema kui midagi veits valesti läheb. Nad saavad seal Sinu nime järgi aru pakkidest.
3maja 8 on tänav, A3 nn korter. |
Pigem, et Poolakad ikka õigesse kohta saadaks.
_________________ Parim kodukino projektor müügis: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11768241#11768241 |
|
| Kommentaarid: 226 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pazoozo
HV vaatleja
liitunud: 16.11.2011
|
20.11.2020 20:10:19
|
|
|
| Viilutaja, Ulica on sul vale. Õige oleks "3 Maja 8".
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Viilutaja
HV Guru

liitunud: 28.07.2002
|
20.11.2020 20:28:30
|
|
|
| Pazoozo kirjutas: |
| Viilutaja, Ulica on sul vale. Õige oleks "3 Maja 8". |
Tänud!
Tegin tellimuse ära. Saab näha, kas tuleb kohale. Saatsin ESWD emaili ka ja küsin praeguse aadressi üle.
Seal saab konto all aadressi muuta ka, kuna on pre-order (Xbox Series X+ Cyperpunk 2077 + Cyperpunk lisakontroller), siis läheb aega kui poodi tuleb.
_________________ Parim kodukino projektor müügis: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11768241#11768241 |
|
| Kommentaarid: 226 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kellogg's
HV kasutaja

liitunud: 02.01.2004
|
20.11.2020 20:41:30
|
|
|
| HPN kirjutas: |
| 2jalga kirjutas: |
tundub et mediamarkt koos eshopwedrop teenusega on täiesti legit
kas võtta ka series x ligi sealt hmm..  |
Kui konsooli tahad, siis loomulikult võta sealt, või teine variant on amazon. Milleks mingi kahtlase konsoolid.ee üldse jamada? Mina näiteks välistasin kohe alguses sellise variandi enda joks, sest see koht pole kunagi eriti usaldusväärne tundunud (nagu ka mingi punktid.ee). Keegi põlveotsas midagi ajab seal. Tellib samamoodi nagu kõik teised amazonist, MS Store'ist või kust iganes konsoole, lisab 50-100€ otsa ning müüb edasi. Sügavalt kahtlen, et nad otse MS või Sony käest (nagu näiteks Euronics) oma konsoolid saavad. |
Ose ostsin oma oneX konsoolid.ee ja kui pult tuksi läks siis pidi küll paar korda erinevaid kanaleid pidi ühendust võtma ja tarbijakaitsega ähvardama aga lõpuks sain kontrolleri välja vahetatud.
Ikkagi jääb küsimus, kuidas toimib garantii Poolast ostes? Ilmselt peab arvestama keerulise klienditeeninduse ja omal kulul saatmisega Poola?
Microsofti endaga võib ka keeruliseks minna kuna konsooli peab garantii jaoks registreerima ja Eestit ilmselt asukoha valikus pole.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Xen0n
HV kasutaja
liitunud: 10.03.2009
|
20.11.2020 20:45:50
|
|
|
| Kellogg's kirjutas: |
| HPN kirjutas: |
| 2jalga kirjutas: |
tundub et mediamarkt koos eshopwedrop teenusega on täiesti legit
kas võtta ka series x ligi sealt hmm..  |
Kui konsooli tahad, siis loomulikult võta sealt, või teine variant on amazon. Milleks mingi kahtlase konsoolid.ee üldse jamada? Mina näiteks välistasin kohe alguses sellise variandi enda joks, sest see koht pole kunagi eriti usaldusväärne tundunud (nagu ka mingi punktid.ee). Keegi põlveotsas midagi ajab seal. Tellib samamoodi nagu kõik teised amazonist, MS Store'ist või kust iganes konsoole, lisab 50-100€ otsa ning müüb edasi. Sügavalt kahtlen, et nad otse MS või Sony käest (nagu näiteks Euronics) oma konsoolid saavad. |
Ose ostsin oma oneX konsoolid.ee ja kui pult tuksi läks siis pidi küll paar korda erinevaid kanaleid pidi ühendust võtma ja tarbijakaitsega ähvardama aga lõpuks sain kontrolleri välja vahetatud.
Ikkagi jääb küsimus, kuidas toimib garantii Poolast ostes? Ilmselt peab arvestama keerulise klienditeeninduse ja omal kulul saatmisega Poola?
Microsofti endaga võib ka keeruliseks minna kuna konsooli peab garantii jaoks registreerima ja Eestit ilmselt asukoha valikus pole. |
Mina näiteks arvestasin, et vajadusel saadan samasse poodi tagasi Poola.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pazoozo
HV vaatleja
liitunud: 16.11.2011
|
20.11.2020 20:55:05
|
|
|
| Eks kui garantiid peaks vaja minema, tuleks esmalt pöörduda Microsoft Supporti poole. Seal ehk saaks miskit kokku leppida ilma, et peaks Poolaga tegelema.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
HPN
HV veteran

liitunud: 26.06.2007
|
20.11.2020 21:38:04
|
|
|
Igal konsoolil peaks olema MS enda garantii. Mul ei ole küll seda kunagi vaja läinud, et teaks, kuidas see protseduur reaalselt välja näeb, aga oma Microsofti konto alt Devices alamjaotusest näed oma seadmete garantii kehtivust.
Spoiler 
Täpselt samasugune koht on mul nii One S kui One X jaoks, aga nendel ammu garantii läbi ning vastav märge selle kohta.
|
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
virx
HV Guru
liitunud: 23.11.2002
|
20.11.2020 21:56:41
|
|
|
| Mul endal läks aadressiga samuti puusse mediamarketist ja saadeti kord juba välja valele aadressile, sain teate et tule järgi aga ca 3-4 päeva hiljem saadeti poodi tagasi. Hetkel ootan sealt vastust, et kas hakkab ka ükskord õigesse kohta liikuma. Ca pool tundi hiljem saatsin neile emaili kui olin seda märganud peale tellimust aga sellele reageeriti aeglaselt ja ikkagi läks kaup valesti välja.
|
|
| Kommentaarid: 363 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
308 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|