|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Kas ja kuidas mõjutab teie ostuotsuseid 1.juulist lõppev käibemaksuvabastus alla 22€ kaupadele? |
| Tellin vähem. |
|
74% |
[ 659 ] |
| Tellin rohkem. |
|
6% |
[ 57 ] |
| Ei lase end sellest häirida. |
|
13% |
[ 116 ] |
| Tellin endiselt neid kaupu, mida Eesti müüjad ei paku. |
|
5% |
[ 47 ] |
|
| hääli kokku : 879 |
|
| autor |
|
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
10.11.2020 15:40:41
|
|
|
See on 72 Hiina vatti
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Janis
HV Guru
liitunud: 30.11.2005
|
10.11.2020 16:23:02
|
|
|
Reedel tellisin kauba, eile tekkis tracking ja praegu tõi kuller ära.
Poolast ofc
|
|
| Kommentaarid: 209 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
5 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 750 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
563 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
10.11.2020 16:37:00
|
|
|
| Betamax kirjutas: |
| DVDRW kirjutas: |
See on 72 Hiina vatti  |
Täpsusta. Palju see normaalse maailma vattidesse konverteerituna oleks?  |
Muutuv suurus 0.1 - 72. Aga seda müüja sulle ei ütle
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
10.11.2020 17:05:00
|
|
|
Müüja on lihtsalt sulgudesse kirjutanud, et "actual power lower than rate power", seega inimesel on lubatud fantaasiat kasutada.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
10.11.2020 19:06:57
|
|
|
| Hiid kirjutas: |
SKG, mida rabate ka?  |
Kõlaritele ständid vist.
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
teretalv
HV veteran
liitunud: 15.01.2006
|
19.11.2020 16:16:05
|
|
|
https://www.aripaev.ee/suur-lugu/2020/11/18/erakorraline-aeg-eesti-postis-riigiettevote-seisis-maksejouetuse-lavel
Kas see uudis annab seletust sellele, miks äkki nii kiirtranspordiga kui pisipakid tigupostiga enamasti läti kaudu hakkasid mingi hetk tulema? Ja nüüd taas eesti posti kaudu uuesti tulema hakanud, et rasked ajad möödas? Kardeti, et pankroti korral inimesed ei saa oma pakke kätte? Pean silmas seda, et kui aliexpress on postiteenuse ja logistika teenuse valijaks igale pakile isiklikult, siis kuskil oli märge eesti posti halvast seisust või, et hetkel nad pakke vatu ei võta.
Siia vist ükski logistikateadlane ei satu?
_________________ Ära usu kes kutsuvad kuskile raha investeerima. Suurt tootlust ei tule keegi kandikul kätte tooma! Head ja kindlat tootlust saab ainult siis, kui ise enda kontrolli all on kogu protsess või enamus sellest.
Teen Hobikorras Audio, Video, Foto ja Trükiettevalmistust/Kujundust ja Python Scripte |
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
44 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XeStAiSy
Aeg Maha 2a
liitunud: 12.12.2001
|
19.11.2020 16:37:58
|
|
|
Tellisin alist jupskini tuli fedexiga siva ja kuller tõi samal päeval kui eesti tuli isegi trakingut ei uuendatud rohkem. Natuke aega euroopas rändles kuid kuus päeva ikkagi siva. Liiguvad siva küll DHL oleks ammu ohkima hakanud. DHLiga kui ruttu tahad siis peab kohale minema muidu rändleb omniva kätte.
Jupskin ise.
Spoiler 
_________________ Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM |
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
19.11.2020 16:58:00
|
|
|
| teretalv kirjutas: |
https://www.aripaev.ee/suur-lugu/2020/11/18/erakorraline-aeg-eesti-postis-riigiettevote-seisis-maksejouetuse-lavel
Kas see uudis annab seletust sellele, miks äkki nii kiirtranspordiga kui pisipakid tigupostiga enamasti läti kaudu hakkasid mingi hetk tulema? Ja nüüd taas eesti posti kaudu uuesti tulema hakanud, et rasked ajad möödas? Kardeti, et pankroti korral inimesed ei saa oma pakke kätte? Pean silmas seda, et kui aliexpress on postiteenuse ja logistika teenuse valijaks igale pakile isiklikult, siis kuskil oli märge eesti posti halvast seisust või, et hetkel nad pakke vatu ei võta.
Siia vist ükski logistikateadlane ei satu? |
Ma pigem kahtlustan, et neil on lihtsalt odavam lennuki või merekonteineri täis pakke Lätti saata ja seal edasi jagada kelle pakk kuhu läheb.
Teoorias võiks isegi kiirem olla kuna siis liiguks lennukid ju sagedamini ja Lätist Eestisse tuleb pakk maismaatranspordiga üsna nobedalt. Aga tutkit, hoopis oluliselt uimasemaks läks see saatmine.
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
19.11.2020 17:12:05
|
|
|
teretalv, sa arvad, et eesti post läheb pankrotti ja pakid kaduma?
Suht võimatu.
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XeStAiSy
Aeg Maha 2a
liitunud: 12.12.2001
|
19.11.2020 18:10:46
|
|
|
Kusjuures eile viisin paki automaati siis pidi ise lipaka peale kleepima ja oli automaadi tarkvara teine. Ilmselt aja kokkuhoiu nimel peab nüüd ise kleepima. Midagi on teoksil küll. Ilmselt seal on juba mingid kärped.
_________________ Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM |
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
teretalv
HV veteran
liitunud: 15.01.2006
|
20.11.2020 01:09:46
|
|
|
| tsitaat: |
Kusjuures eile viisin paki automaati siis pidi ise lipaka peale kleepima ja oli automaadi tarkvara teine. Ilmselt aja kokkuhoiu nimel peab nüüd ise kleepima. Midagi on teoksil küll. Ilmselt seal on juba mingid kärped.
|
https://omniva.info/2020/11/04/omniva-pakiautomaatide-uus-tarkvara-vaata-mis-muutus/
Teatatakse, et nüüd saab igas automaadis silti trükkida, osades kohtade uuemat tüüpi masinad juba mitu aastat, mis on paberivabad ja pole kunagi seda toetanud ja ei toeta ka nüüd, need vanad sildiga automaadid olid just tüütud ja aeglased.
Kas keegi oskab soovitada võimalust kuidas rahvusvahelise logistikaalaselt targemaks saada, kust kohast küsida ja uurida?
_________________ Ära usu kes kutsuvad kuskile raha investeerima. Suurt tootlust ei tule keegi kandikul kätte tooma! Head ja kindlat tootlust saab ainult siis, kui ise enda kontrolli all on kogu protsess või enamus sellest.
Teen Hobikorras Audio, Video, Foto ja Trükiettevalmistust/Kujundust ja Python Scripte |
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
44 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jaank
HV veteran
liitunud: 14.01.2007

|
20.11.2020 01:11:25
|
|
|
| Mida täpsemalt otsid?
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Puuriit
Kreisi kasutaja

liitunud: 22.11.2004
|
20.11.2020 12:53:51
|
|
|
| Margus kirjutas: |
Tellisin alist jupskini tuli fedexiga siva ja kuller tõi samal päeval kui eesti tuli isegi trakingut ei uuendatud rohkem. Natuke aega euroopas rändles kuid kuus päeva ikkagi siva. Liiguvad siva küll DHL oleks ammu ohkima hakanud. DHLiga kui ruttu tahad siis peab kohale minema muidu rändleb omniva kätte.
Jupskin ise.
Spoiler 
|
DHL-i tavapakid ei rända Omniva, vaid Itella kätte.
|
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
88 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
07.12.2020 11:30:57
|
|
|
| DVDRW kirjutas: |
Jalgattale tuled
Spoiler 
|
| napoleon kirjutas: |
| Betamax kirjutas: |
| DVDRW kirjutas: |
See on 72 Hiina vatti  |
Täpsusta. Palju see normaalse maailma vattidesse konverteerituna oleks?  |
Muutuv suurus 0.1 - 72. Aga seda müüja sulle ei ütle  |
Jõudsid kohale. Mõõtsin 7W 13V juures. Niiet hiinavatid/10
Need olid 24W (H1) https://www.aliexpress.com/item/4000878526025.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.18d04c4dCncrdX
Mis see SALE ja aeg jookseb tähendab toote juures?
Vaatasin et jooksis nulli ja midagi ei juhtunud.
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
07.12.2020 11:35:33
|
|
|
See on nõrganärviliste ostma meelitamiseks. Osta kohe sest homme on juba kallim.
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
07.12.2020 11:37:59
|
|
|
| DVDRW kirjutas: |
| Vaatasin et jooksis nulli ja midagi ei juhtunud. |
Uuendad lehte (litsud F5) ja hakkab aga jälle nullipoole jooksma. Ja nii lõputult.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
07.12.2020 11:40:03
|
|
|
Sellel oli nii, et SALE starts in: aeg jookseb.
Jooksis nulli ja midagi ei juhtunud.
Ei tea kui nüüd lõppeb, siis läheb kallimaks või jääb ikka samaks?
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
10.12.2020 18:41:36
|
|
|
Kas ongi normaalne, et pakid nüüd nii kaua liiguvad?
https://parcelsapp.com/en/tracking/RA113463013LV
Parematel aegadel olen Hiinast paki isegi kahe nädalaga saanud, aga nüüd juba poolteist kuud ootan
Mida krt see "Arrive at destination" tähendab ei oska öelda, Läti post ega Omniva selle koodi peale midagi ei näita igatahes.
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
10.12.2020 18:44:34
|
|
|
Vaadates kalendrit, siis jah, on normaalne.
Ja veel see viirue värk.
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pwn13
HV veteran

liitunud: 04.10.2011
|
10.12.2020 18:56:18
|
|
|
just sain 2 nädalat tagasi tellitud paki kätte.
_________________ pWn |
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
10.12.2020 18:58:46
|
|
|
| pwn13, mis transpordi valisid? Ma kahtlustan, et kui müüja pakub china post registered vms. valikut, siis võibolla on isegi parem kui see ali standard shipping mis nüüd selle fcking Cainiao kaudu saadab kuna mulle tundub, et asjad umbes siis venima hakkasid, kui ali seda Cainiao teenust kasutama hakkas.
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
puna
HV Guru

liitunud: 18.08.2003
|
10.12.2020 19:04:19
|
|
|
| mul endiselt tulevad asjad nagu oodatust kiiremini kohale
|
|
| Kommentaarid: 361 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pwn13
HV veteran

liitunud: 04.10.2011
|
10.12.2020 19:38:57
|
|
|
| napoleon kirjutas: |
| pwn13, mis transpordi valisid? Ma kahtlustan, et kui müüja pakub china post registered vms. valikut, siis võibolla on isegi parem kui see ali standard shipping mis nüüd selle fcking Cainiao kaudu saadab kuna mulle tundub, et asjad umbes siis venima hakkasid, kui ali seda Cainiao teenust kasutama hakkas. |
ali enda oma. siin seda soovitati. praegu need posti hinnad nagunii kõrgemad. kõik suht samas hinnaklassis.
Tuli post11 kandjaga.
_________________ pWn
viimati muutis pwn13 10.12.2020 21:29:39, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Margus
HV pensionär

liitunud: 06.04.2002
|
10.12.2020 20:12:57
|
|
|
Mul kaks LV lõpuga juba üle kuu seiklevad kuskil. EE tuli 8 päevaga. Kaks viimast tellimust sattusid ka EE
|
|
| Kommentaarid: 91 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
88 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
10.12.2020 22:52:51
|
|
|
| napoleon kirjutas: |
Kas ongi normaalne, et pakid nüüd nii kaua liiguvad?
https://parcelsapp.com/en/tracking/RA113463013LV
Parematel aegadel olen Hiinast paki isegi kahe nädalaga saanud, aga nüüd juba poolteist kuud ootan
Mida krt see "Arrive at destination" tähendab ei oska öelda, Läti post ega Omniva selle koodi peale midagi ei näita igatahes. |
Jah. Need tegurid on ummistanud postiteenused.
- Covid-19 ja lockdownid
- Suurenenud shopping jõulude tõttu
- Black Friday ja 11.11 müükide pakid siiani teel.
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olavsu1
külaline
|
10.12.2020 23:42:12
|
|
|
| SKG kirjutas: |
| napoleon kirjutas: |
Kas ongi normaalne, et pakid nüüd nii kaua liiguvad?
https://parcelsapp.com/en/tracking/RA113463013LV
Parematel aegadel olen Hiinast paki isegi kahe nädalaga saanud, aga nüüd juba poolteist kuud ootan
Mida krt see "Arrive at destination" tähendab ei oska öelda, Läti post ega Omniva selle koodi peale midagi ei näita igatahes. |
Jah. Need tegurid on ummistanud postiteenused.
- Covid-19 ja lockdownid
- Suurenenud shopping jõulude tõttu
- Black Friday ja 11.11 müükide pakid siiani teel. |
sellest pakist on lätis aint EDI sõnum
https://pasts.lv/en/Category/Tracking_of_Postal_Items/
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
11.12.2020 08:51:59
|
|
|
15. oktoobri pakid on hakanud saabuma
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Terror
HV veteran

liitunud: 08.11.2001
|
11.12.2020 09:27:33
|
|
|
| SKG kirjutas: |
| napoleon kirjutas: |
Kas ongi normaalne, et pakid nüüd nii kaua liiguvad?
https://parcelsapp.com/en/tracking/RA113463013LV
Parematel aegadel olen Hiinast paki isegi kahe nädalaga saanud, aga nüüd juba poolteist kuud ootan
Mida krt see "Arrive at destination" tähendab ei oska öelda, Läti post ega Omniva selle koodi peale midagi ei näita igatahes. |
Jah. Need tegurid on ummistanud postiteenused.
- Covid-19 ja lockdownid
- Suurenenud shopping jõulude tõttu
- Black Friday ja 11.11 müükide pakid siiani teel. |
Selle paki puhul ei ole nende põhjustega mingit seost. Kui pakil on lõpus LV kood, siis on PUPU ning ootad seda 3 kuud. See on iga jumala LV koodiga olenemata mis ajal see saadetud on.
|
|
| Kommentaarid: 100 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
91 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olavsu1
külaline
|
11.12.2020 17:03:45
|
|
|
| Terror, see on ikka koodi alguse järgi. koodi algus määrab teenuse.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
jaank
HV veteran
liitunud: 14.01.2007

|
11.12.2020 17:13:38
|
|
|
| LV koodiga tuli just 2 nädalat.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
11.12.2020 17:18:13
|
|
|
| Aga kui see LV lõpuga asi tolli peaks minema, siis kas Eesti või Läti omasse? Mul üks pakk võib minna kuna läks napilt üle 22€, samas enamasti kirjutab hiinlane paki peale tegelikust väiksema summa.
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
11.12.2020 17:52:58
|
|
|
Mis küsimus see on?
Kui tellisid eestisse, läheb eesti tolli. Kui tellisid lätti, läheb läti tolli.
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
11.12.2020 18:00:26
|
|
|
| No ma ei tea ju, seni pole ükski pakk tolli läinud kuna Hiinast tellin suht odavat kola ainult.
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
11.12.2020 18:07:56
|
|
|
| Transiitriigid ei mängi rolli. Ainult lõpp loeb.
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Margus
HV pensionär

liitunud: 06.04.2002
|
11.12.2020 23:54:14
|
|
|
Liiguvad küll asjad. EE ja 9 päeva
|
|
| Kommentaarid: 91 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
88 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jänes
HV kasutaja
liitunud: 16.11.2003
|
12.12.2020 19:00:18
|
|
|
Liiguvad (mõned).
Tellimus 02.12 ja 12.12 pakiautomaadis.
RO____EE. Cainiao.
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Green_Day
Kreisi kasutaja
liitunud: 25.08.2002
|
13.12.2020 16:45:30
|
|
|
| Kiirelt liiguvad. Cianao LV lõpuga ja 10 päevaga kohal.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
macc
Kreisi kasutaja
liitunud: 10.05.2002
|
14.12.2020 13:06:06
|
|
|
| Ostsin Alist kauba. Kaup on teel aga pood on likvideeritud. Jäi meelde, et pood oli vist asutatud märts 2020, askoht ilmselt Türgi (sealt vist pandi pakk teele). Enamus oli+ kommid, mõni ka -. Minuarust on müük jätkunud teise nime all. Aga mis on sellise asja mõte? Tegemist oli jalatsitega.
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
14.12.2020 15:46:31
|
|
|
macc, milles probleem?
Kui lubatud aja jooksul kaupa käes pole, küsid Alist raha tagasi...
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
macc
Kreisi kasutaja
liitunud: 10.05.2002
|
14.12.2020 21:09:58
|
|
|
Tegin just veel ühe ostu. Free Shipping
Estimated Delivery: 2-10 days. Peaks tulema Hispaaniast.
AGA siis näen Order Status: Will be shipped within: 28 days 16 hours 22 minutes.
Ikkagi oskas hiinlane tillist tõmmata ja nüüd jobutab saatmisega. Ilmselt ikkagi Hiinast aga läbi Hispaania. Kas mingil moel ei ole võimaik teada saada seda postituse aega? Nagu ma aru saan siis see ei lähe üldise saatmise aja sisse, kuna see on kauba ettevalmistus aeg saatmiseks.
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
14.12.2020 21:35:01
|
|
|
Pane cancel ja asi klaar
Jah, 28p aega shippimiseks
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
14.12.2020 22:00:30
|
|
|
Ostsin kaks asja, saadetakse saksamaalt. Üks pandi suht kohe teele, teine aga näitab nüüd out of stock seal poes ja see seller is processing this order taimer jookseb nulli poole. 1d 10h veel jäänud. Mis saab kui nulli tiksub, teeb refund?
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pwn13
HV veteran

liitunud: 04.10.2011
|
14.12.2020 22:07:57
|
|
|
viimane pakk tuli hiinast 8-9 päeva s.h. nädalavahetus. asjad eriti kiireks muutunud.
_________________ pWn |
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
15.12.2020 04:56:54
|
|
|
| Sold OUT kirjutas: |
| Ostsin kaks asja, saadetakse saksamaalt. Üks pandi suht kohe teele, teine aga näitab nüüd out of stock seal poes ja see seller is processing this order taimer jookseb nulli poole. 1d 10h veel jäänud. Mis saab kui nulli tiksub, teeb refund? |
Saad vastuseks sama teksti mis sul allkirjas on
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
15.12.2020 07:27:38
|
|
|
No see oleks eriti sitt variant
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hents3
HV vaatleja

liitunud: 05.09.2009
|
15.12.2020 18:59:24
|
|
|
| Täna potsatas mu postkasti 22. märtsil 2020 Aliexpress'ist tellitud pakk, mis tähendab, et tarne võttis aega 268 kalendripäeva. Üks luitunud sildiga pakk oli teise luitunud paki sees ja omas kolme erinevat jälgimiskoodi (eelmine oli iga järgimise sildi poolt üle kleebitud).
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
green
HV veteran
liitunud: 20.06.2003
|
15.12.2020 22:21:38
|
|
|
Jõudu...vaja veidike nõu ühe ali dispuudi asjus....sai tellitud led ribad mis tulid kohale aga osutusid praagiks/defektseteks, sai siis dispuut avatud kuna müüja suhelda nagu ei tahtnud..nädalapäevad ei vastanud minu küsimustele....eile siis sai dispuut avatud ja nüüd vaatasin korra sinna ja seal selline pilt...
nagu aru saan siis müüja pakub lahenduseks et tagastab 7.31€ ? on nii? või midagi valesti aru saanud ma.....vähemasti sellise pakkumisega ma küll ei saa nõustuda ja oleks imelik ka....ja teiseks kas see nupuke Reject on selleks et saaksin müüja pakkumise tagasi lükata või on see millekski muuks...ei hakanud hetkel seda igaks juhuks torkima...
_________________ Ema ja Isa tassivad jõmpsikat 1. septembril kooli, kes punnib vastu ja karjub täiest kõrist: Kaksteist aastat! Mille eest!? |
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
144 |
|
| tagasi üles |
|
 |
maty
Kreisi kasutaja
liitunud: 11.07.2009
|
15.12.2020 22:57:19
|
|
|
pane reject, kui pole rahul pakutu summaga (ca 7 euri). aga jah see lükkab müüja pakkumise tagasi.
siis tõenäoliselt pead hakkama kauba tagasi saatma, saatmiskulu võib suur olla.
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kevvare
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.06.2010
|
16.12.2020 00:27:02
|
|
|
Huia ära, refundi ja oota raha ja kui tagasi saatmine kalliks läheb siis ära saada.
/Ma ise vist ühe pakiga tegin mingi 3x seda taotlust ja järsku oli raha kontol. Aega võttis ca nädal.
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
3 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|