Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Üldfoorum »  Aliexpress & teised Hiina veebikaubamajad märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 94, 95, 96 ... 123, 124, 125  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kas ja kuidas mõjutab teie ostuotsuseid 1.juulist lõppev käibemaksuvabastus alla 22€ kaupadele?
Tellin vähem.
74%
 74%  [ 659 ]
Tellin rohkem.
6%
 6%  [ 57 ]
Ei lase end sellest häirida.
13%
 13%  [ 116 ]
Tellin endiselt neid kaupu, mida Eesti müüjad ei paku.
5%
 5%  [ 47 ]
hääli kokku : 879

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.11.2020 15:40:41 vasta tsitaadiga

See on 72 Hiina vatti icon_exclaim.gif
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 10.11.2020 16:23:02 vasta tsitaadiga

Reedel tellisin kauba, eile tekkis tracking ja praegu tõi kuller ära. thumbs_up.gif
Poolast ofc
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.11.2020 16:27:14 vasta tsitaadiga

DVDRW kirjutas:
See on 72 Hiina vatti icon_exclaim.gif

Täpsusta. Palju see normaalse maailma vattidesse konverteerituna oleks? icon_biggrin.gif

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.11.2020 16:37:00 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
DVDRW kirjutas:
See on 72 Hiina vatti icon_exclaim.gif

Täpsusta. Palju see normaalse maailma vattidesse konverteerituna oleks? icon_biggrin.gif


Muutuv suurus 0.1 - 72. Aga seda müüja sulle ei ütle icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.11.2020 17:05:00 vasta tsitaadiga

Müüja on lihtsalt sulgudesse kirjutanud, et "actual power lower than rate power", seega inimesel on lubatud fantaasiat kasutada. icon_razz1.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.11.2020 19:06:57 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
SKG, mida rabate ka? icon_razz.gif

Kõlaritele ständid vist.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
teretalv
HV veteran

liitunud: 15.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2020 16:16:05 vasta tsitaadiga

https://www.aripaev.ee/suur-lugu/2020/11/18/erakorraline-aeg-eesti-postis-riigiettevote-seisis-maksejouetuse-lavel

Kas see uudis annab seletust sellele, miks äkki nii kiirtranspordiga kui pisipakid tigupostiga enamasti läti kaudu hakkasid mingi hetk tulema? Ja nüüd taas eesti posti kaudu uuesti tulema hakanud, et rasked ajad möödas? Kardeti, et pankroti korral inimesed ei saa oma pakke kätte? Pean silmas seda, et kui aliexpress on postiteenuse ja logistika teenuse valijaks igale pakile isiklikult, siis kuskil oli märge eesti posti halvast seisust või, et hetkel nad pakke vatu ei võta.
Siia vist ükski logistikateadlane ei satu?

_________________
Ära usu kes kutsuvad kuskile raha investeerima. Suurt tootlust ei tule keegi kandikul kätte tooma! Head ja kindlat tootlust saab ainult siis, kui ise enda kontrolli all on kogu protsess või enamus sellest.
Teen Hobikorras Audio, Video, Foto ja Trükiettevalmistust/Kujundust ja Python Scripte
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XeStAiSy
Aeg Maha 2a

liitunud: 12.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2020 16:37:58 vasta tsitaadiga

Tellisin alist jupskini tuli fedexiga siva ja kuller tõi samal päeval kui eesti tuli isegi trakingut ei uuendatud rohkem. Natuke aega euroopas rändles kuid kuus päeva ikkagi siva. Liiguvad siva küll DHL oleks ammu ohkima hakanud. DHLiga kui ruttu tahad siis peab kohale minema muidu rändleb omniva kätte.

Jupskin ise.
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2020 16:58:00 vasta tsitaadiga

teretalv kirjutas:
https://www.aripaev.ee/suur-lugu/2020/11/18/erakorraline-aeg-eesti-postis-riigiettevote-seisis-maksejouetuse-lavel

Kas see uudis annab seletust sellele, miks äkki nii kiirtranspordiga kui pisipakid tigupostiga enamasti läti kaudu hakkasid mingi hetk tulema? Ja nüüd taas eesti posti kaudu uuesti tulema hakanud, et rasked ajad möödas? Kardeti, et pankroti korral inimesed ei saa oma pakke kätte? Pean silmas seda, et kui aliexpress on postiteenuse ja logistika teenuse valijaks igale pakile isiklikult, siis kuskil oli märge eesti posti halvast seisust või, et hetkel nad pakke vatu ei võta.
Siia vist ükski logistikateadlane ei satu?


Ma pigem kahtlustan, et neil on lihtsalt odavam lennuki või merekonteineri täis pakke Lätti saata ja seal edasi jagada kelle pakk kuhu läheb.
Teoorias võiks isegi kiirem olla kuna siis liiguks lennukid ju sagedamini ja Lätist Eestisse tuleb pakk maismaatranspordiga üsna nobedalt. Aga tutkit, hoopis oluliselt uimasemaks läks see saatmine.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2020 17:12:05 vasta tsitaadiga

teretalv, sa arvad, et eesti post läheb pankrotti ja pakid kaduma?
Suht võimatu.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XeStAiSy
Aeg Maha 2a

liitunud: 12.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2020 18:10:46 vasta tsitaadiga

Kusjuures eile viisin paki automaati siis pidi ise lipaka peale kleepima ja oli automaadi tarkvara teine. Ilmselt aja kokkuhoiu nimel peab nüüd ise kleepima. Midagi on teoksil küll. Ilmselt seal on juba mingid kärped.
_________________
Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
teretalv
HV veteran

liitunud: 15.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2020 01:09:46 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Kusjuures eile viisin paki automaati siis pidi ise lipaka peale kleepima ja oli automaadi tarkvara teine. Ilmselt aja kokkuhoiu nimel peab nüüd ise kleepima. Midagi on teoksil küll. Ilmselt seal on juba mingid kärped.

https://omniva.info/2020/11/04/omniva-pakiautomaatide-uus-tarkvara-vaata-mis-muutus/
Teatatakse, et nüüd saab igas automaadis silti trükkida, osades kohtade uuemat tüüpi masinad juba mitu aastat, mis on paberivabad ja pole kunagi seda toetanud ja ei toeta ka nüüd, need vanad sildiga automaadid olid just tüütud ja aeglased.

Kas keegi oskab soovitada võimalust kuidas rahvusvahelise logistikaalaselt targemaks saada, kust kohast küsida ja uurida?

_________________
Ära usu kes kutsuvad kuskile raha investeerima. Suurt tootlust ei tule keegi kandikul kätte tooma! Head ja kindlat tootlust saab ainult siis, kui ise enda kontrolli all on kogu protsess või enamus sellest.
Teen Hobikorras Audio, Video, Foto ja Trükiettevalmistust/Kujundust ja Python Scripte
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaank
HV veteran

liitunud: 14.01.2007




sõnum 20.11.2020 01:11:25 vasta tsitaadiga

Mida täpsemalt otsid?
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Puuriit
Kreisi kasutaja
Puuriit

liitunud: 22.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2020 12:53:51 vasta tsitaadiga

Margus kirjutas:
Tellisin alist jupskini tuli fedexiga siva ja kuller tõi samal päeval kui eesti tuli isegi trakingut ei uuendatud rohkem. Natuke aega euroopas rändles kuid kuus päeva ikkagi siva. Liiguvad siva küll DHL oleks ammu ohkima hakanud. DHLiga kui ruttu tahad siis peab kohale minema muidu rändleb omniva kätte.

Jupskin ise.
Spoiler Spoiler Spoiler


DHL-i tavapakid ei rända Omniva, vaid Itella kätte.
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.12.2020 11:30:57 vasta tsitaadiga

DVDRW kirjutas:
Jalgattale tuled icon_razz.gif
Spoiler Spoiler Spoiler

napoleon kirjutas:
Betamax kirjutas:
DVDRW kirjutas:
See on 72 Hiina vatti icon_exclaim.gif

Täpsusta. Palju see normaalse maailma vattidesse konverteerituna oleks? icon_biggrin.gif

Muutuv suurus 0.1 - 72. Aga seda müüja sulle ei ütle icon_biggrin.gif

Jõudsid kohale. Mõõtsin 7W 13V juures. Niiet hiinavatid/10 icon_biggrin.gif
Need olid 24W (H1) https://www.aliexpress.com/item/4000878526025.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.18d04c4dCncrdX thumbs_up.gif



Mis see SALE ja aeg jookseb tähendab toote juures?
Vaatasin et jooksis nulli ja midagi ei juhtunud.
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.12.2020 11:35:33 vasta tsitaadiga

See on nõrganärviliste ostma meelitamiseks. Osta kohe sest homme on juba kallim. icon_lol.gif
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.12.2020 11:37:59 vasta tsitaadiga

DVDRW kirjutas:
Vaatasin et jooksis nulli ja midagi ei juhtunud.

Uuendad lehte (litsud F5) ja hakkab aga jälle nullipoole jooksma. Ja nii lõputult.
 
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.12.2020 11:40:03 vasta tsitaadiga

Sellel oli nii, et SALE starts in: aeg jookseb.
Jooksis nulli ja midagi ei juhtunud.
Ei tea kui nüüd lõppeb, siis läheb kallimaks või jääb ikka samaks? icon_razz1.gif
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.12.2020 18:41:36 vasta tsitaadiga

Kas ongi normaalne, et pakid nüüd nii kaua liiguvad?
https://parcelsapp.com/en/tracking/RA113463013LV
Parematel aegadel olen Hiinast paki isegi kahe nädalaga saanud, aga nüüd juba poolteist kuud ootan
Mida krt see "Arrive at destination" tähendab ei oska öelda, Läti post ega Omniva selle koodi peale midagi ei näita igatahes.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.12.2020 18:44:34 vasta tsitaadiga

Vaadates kalendrit, siis jah, on normaalne.
Ja veel see viirue värk.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pwn13
HV veteran
pwn13

liitunud: 04.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.12.2020 18:56:18 vasta tsitaadiga

just sain 2 nädalat tagasi tellitud paki kätte.
_________________
pWn
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.12.2020 18:58:46 vasta tsitaadiga

pwn13, mis transpordi valisid? Ma kahtlustan, et kui müüja pakub china post registered vms. valikut, siis võibolla on isegi parem kui see ali standard shipping mis nüüd selle fcking Cainiao kaudu saadab kuna mulle tundub, et asjad umbes siis venima hakkasid, kui ali seda Cainiao teenust kasutama hakkas.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
puna
HV Guru


liitunud: 18.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.12.2020 19:04:19 vasta tsitaadiga

mul endiselt tulevad asjad nagu oodatust kiiremini kohale
Kommentaarid: 361 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pwn13
HV veteran
pwn13

liitunud: 04.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.12.2020 19:38:57 vasta tsitaadiga

napoleon kirjutas:
pwn13, mis transpordi valisid? Ma kahtlustan, et kui müüja pakub china post registered vms. valikut, siis võibolla on isegi parem kui see ali standard shipping mis nüüd selle fcking Cainiao kaudu saadab kuna mulle tundub, et asjad umbes siis venima hakkasid, kui ali seda Cainiao teenust kasutama hakkas.

ali enda oma. siin seda soovitati. praegu need posti hinnad nagunii kõrgemad. kõik suht samas hinnaklassis.

Tuli post11 kandjaga.

_________________
pWn


viimati muutis pwn13 10.12.2020 21:29:39, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Margus
HV pensionär
Margus

liitunud: 06.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.12.2020 20:12:57 vasta tsitaadiga

Mul kaks LV lõpuga juba üle kuu seiklevad kuskil. EE tuli 8 päevaga. Kaks viimast tellimust sattusid ka EE icon_cool.gif
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.12.2020 22:52:51 vasta tsitaadiga

napoleon kirjutas:
Kas ongi normaalne, et pakid nüüd nii kaua liiguvad?
https://parcelsapp.com/en/tracking/RA113463013LV
Parematel aegadel olen Hiinast paki isegi kahe nädalaga saanud, aga nüüd juba poolteist kuud ootan
Mida krt see "Arrive at destination" tähendab ei oska öelda, Läti post ega Omniva selle koodi peale midagi ei näita igatahes.

Jah. Need tegurid on ummistanud postiteenused.

- Covid-19 ja lockdownid
- Suurenenud shopping jõulude tõttu
- Black Friday ja 11.11 müükide pakid siiani teel.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olavsu1
külaline






sõnum 10.12.2020 23:42:12 vasta tsitaadiga

SKG kirjutas:
napoleon kirjutas:
Kas ongi normaalne, et pakid nüüd nii kaua liiguvad?
https://parcelsapp.com/en/tracking/RA113463013LV
Parematel aegadel olen Hiinast paki isegi kahe nädalaga saanud, aga nüüd juba poolteist kuud ootan
Mida krt see "Arrive at destination" tähendab ei oska öelda, Läti post ega Omniva selle koodi peale midagi ei näita igatahes.

Jah. Need tegurid on ummistanud postiteenused.

- Covid-19 ja lockdownid
- Suurenenud shopping jõulude tõttu
- Black Friday ja 11.11 müükide pakid siiani teel.


sellest pakist on lätis aint EDI sõnum
https://pasts.lv/en/Category/Tracking_of_Postal_Items/
tagasi üles
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2020 08:51:59 vasta tsitaadiga

15. oktoobri pakid on hakanud saabuma
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Terror
HV veteran
Terror

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2020 09:27:33 vasta tsitaadiga

SKG kirjutas:
napoleon kirjutas:
Kas ongi normaalne, et pakid nüüd nii kaua liiguvad?
https://parcelsapp.com/en/tracking/RA113463013LV
Parematel aegadel olen Hiinast paki isegi kahe nädalaga saanud, aga nüüd juba poolteist kuud ootan
Mida krt see "Arrive at destination" tähendab ei oska öelda, Läti post ega Omniva selle koodi peale midagi ei näita igatahes.

Jah. Need tegurid on ummistanud postiteenused.

- Covid-19 ja lockdownid
- Suurenenud shopping jõulude tõttu
- Black Friday ja 11.11 müükide pakid siiani teel.

Selle paki puhul ei ole nende põhjustega mingit seost. Kui pakil on lõpus LV kood, siis on PUPU ning ootad seda 3 kuud. See on iga jumala LV koodiga olenemata mis ajal see saadetud on.
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 91
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olavsu1
külaline






sõnum 11.12.2020 17:03:45 vasta tsitaadiga

Terror, see on ikka koodi alguse järgi. koodi algus määrab teenuse.
tagasi üles
jaank
HV veteran

liitunud: 14.01.2007




sõnum 11.12.2020 17:13:38 vasta tsitaadiga

LV koodiga tuli just 2 nädalat.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2020 17:18:13 vasta tsitaadiga

Aga kui see LV lõpuga asi tolli peaks minema, siis kas Eesti või Läti omasse? Mul üks pakk võib minna kuna läks napilt üle 22€, samas enamasti kirjutab hiinlane paki peale tegelikust väiksema summa.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2020 17:52:58 vasta tsitaadiga

Mis küsimus see on?

Kui tellisid eestisse, läheb eesti tolli. Kui tellisid lätti, läheb läti tolli.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2020 18:00:26 vasta tsitaadiga

No ma ei tea ju, seni pole ükski pakk tolli läinud kuna Hiinast tellin suht odavat kola ainult.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2020 18:07:56 vasta tsitaadiga

Transiitriigid ei mängi rolli. Ainult lõpp loeb.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Margus
HV pensionär
Margus

liitunud: 06.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2020 23:54:14 vasta tsitaadiga

Liiguvad küll asjad. EE ja 9 päeva icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jänes
HV kasutaja

liitunud: 16.11.2003




sõnum 12.12.2020 19:00:18 vasta tsitaadiga

Liiguvad (mõned).
Tellimus 02.12 ja 12.12 pakiautomaadis. thumbs_up.gif

RO____EE. Cainiao.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Green_Day
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.08.2002




sõnum 13.12.2020 16:45:30 vasta tsitaadiga

Kiirelt liiguvad. Cianao LV lõpuga ja 10 päevaga kohal.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
macc
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.12.2020 13:06:06 vasta tsitaadiga

Ostsin Alist kauba. Kaup on teel aga pood on likvideeritud. Jäi meelde, et pood oli vist asutatud märts 2020, askoht ilmselt Türgi (sealt vist pandi pakk teele). Enamus oli+ kommid, mõni ka -. Minuarust on müük jätkunud teise nime all. Aga mis on sellise asja mõte? Tegemist oli jalatsitega.
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.12.2020 15:46:31 vasta tsitaadiga

macc, milles probleem?
Kui lubatud aja jooksul kaupa käes pole, küsid Alist raha tagasi...

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
macc
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.12.2020 21:09:58 vasta tsitaadiga

Tegin just veel ühe ostu. Free Shipping
Estimated Delivery: 2-10 days. Peaks tulema Hispaaniast.
AGA siis näen Order Status: Will be shipped within: 28 days 16 hours 22 minutes.
Ikkagi oskas hiinlane tillist tõmmata ja nüüd jobutab saatmisega. Ilmselt ikkagi Hiinast aga läbi Hispaania. Kas mingil moel ei ole võimaik teada saada seda postituse aega? Nagu ma aru saan siis see ei lähe üldise saatmise aja sisse, kuna see on kauba ettevalmistus aeg saatmiseks.
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 14.12.2020 21:35:01 vasta tsitaadiga

Pane cancel ja asi klaar
Jah, 28p aega shippimiseks

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.12.2020 22:00:30 vasta tsitaadiga

Ostsin kaks asja, saadetakse saksamaalt. Üks pandi suht kohe teele, teine aga näitab nüüd out of stock seal poes ja see seller is processing this order taimer jookseb nulli poole. 1d 10h veel jäänud. Mis saab kui nulli tiksub, teeb refund?
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pwn13
HV veteran
pwn13

liitunud: 04.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.12.2020 22:07:57 vasta tsitaadiga

viimane pakk tuli hiinast 8-9 päeva s.h. nädalavahetus. asjad eriti kiireks muutunud.
_________________
pWn
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.12.2020 04:56:54 vasta tsitaadiga

Sold OUT kirjutas:
Ostsin kaks asja, saadetakse saksamaalt. Üks pandi suht kohe teele, teine aga näitab nüüd out of stock seal poes ja see seller is processing this order taimer jookseb nulli poole. 1d 10h veel jäänud. Mis saab kui nulli tiksub, teeb refund?


Saad vastuseks sama teksti mis sul allkirjas on icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.12.2020 07:27:38 vasta tsitaadiga

No see oleks eriti sitt variant
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hents3
HV vaatleja
Hents3

liitunud: 05.09.2009




sõnum 15.12.2020 18:59:24 vasta tsitaadiga

Täna potsatas mu postkasti 22. märtsil 2020 Aliexpress'ist tellitud pakk, mis tähendab, et tarne võttis aega 268 kalendripäeva. Üks luitunud sildiga pakk oli teise luitunud paki sees ja omas kolme erinevat jälgimiskoodi (eelmine oli iga järgimise sildi poolt üle kleebitud).
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
green
HV veteran

liitunud: 20.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.12.2020 22:21:38 vasta tsitaadiga

Jõudu...vaja veidike nõu ühe ali dispuudi asjus....sai tellitud led ribad mis tulid kohale aga osutusid praagiks/defektseteks, sai siis dispuut avatud kuna müüja suhelda nagu ei tahtnud..nädalapäevad ei vastanud minu küsimustele....eile siis sai dispuut avatud ja nüüd vaatasin korra sinna ja seal selline pilt...
nagu aru saan siis müüja pakub lahenduseks et tagastab 7.31€ ? on nii? või midagi valesti aru saanud ma.....vähemasti sellise pakkumisega ma küll ei saa nõustuda ja oleks imelik ka....ja teiseks kas see nupuke Reject on selleks et saaksin müüja pakkumise tagasi lükata või on see millekski muuks...ei hakanud hetkel seda igaks juhuks torkima...icon_smile.gif

_________________
Ema ja Isa tassivad jõmpsikat 1. septembril kooli, kes punnib vastu ja karjub täiest kõrist: Kaksteist aastat! Mille eest!?
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 144
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maty
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.12.2020 22:57:19 vasta tsitaadiga

pane reject, kui pole rahul pakutu summaga (ca 7 euri). aga jah see lükkab müüja pakkumise tagasi.

siis tõenäoliselt pead hakkama kauba tagasi saatma, saatmiskulu võib suur olla.
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kevvare
Kreisi kasutaja
Kevvare

liitunud: 02.06.2010




sõnum 16.12.2020 00:27:02 vasta tsitaadiga

Huia ära, refundi ja oota raha ja kui tagasi saatmine kalliks läheb siis ära saada.

/Ma ise vist ühe pakiga tegin mingi 3x seda taotlust ja järsku oli raha kontol. Aega võttis ca nädal.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Üldfoorum »  Aliexpress & teised Hiina veebikaubamajad mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 94, 95, 96 ... 123, 124, 125  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.