Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  AMD Navi arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 33, 34, 35 ... 133, 134, 135  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2020 11:07:58 vasta tsitaadiga

pots4t4j4, Mida sa seal SP mängus teed sella 240fps-ga tahaks teada? MP mängus võetakse niikuinii sätted maha ja RT pole teema.
_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2020 11:12:31 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:
pots4t4j4, Mida sa seal SP mängus teed sella 240fps-ga tahaks teada? MP mängus võetakse niikuinii sätted maha ja RT pole teema.

240fps ei peagi olema aga 100+ on ikka suht miinimumkava
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yoyoo
Kreisi kasutaja
yoyoo

liitunud: 12.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2020 11:13:38 vasta tsitaadiga

kus kohast ma täna 6800xt osta saan? icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2020 11:18:17 vasta tsitaadiga

pots4t4j4 kirjutas:
Tomorrow kirjutas:
pots4t4j4, Mida sa seal SP mängus teed sella 240fps-ga tahaks teada? MP mängus võetakse niikuinii sätted maha ja RT pole teema.

240fps ei peagi olema aga 100+ on ikka suht miinimumkava

Mida suurem fps seda väiksem tunnetuslik vahe. 30>60 vahe on tohutu. 60>100 vahe on tuntav aga mitte enam nii ekstreemne. 100>200 on juba üsna raske märgata. 200+ no õnn kaasa seal mingite vahede märkamisel. Refreshrate-ga on sama.
Sõltub muidugi case by case. Osad mängivad maksimaalse silmailuga isegi kui on 60fps või veidi rohkem. Teised võtavad kõik maha, et saaks võimalikult lähedale monitori Hz piirile.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kremka
Kreisi kasutaja
Kremka

liitunud: 07.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2020 11:31:09 vasta tsitaadiga

https://www.guru3d.com/news-story/uk-etailer-is-listing-prices-for-asus-radeon-rx-6800-(xt)-cards.html
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Driftmoon
Kreisi kasutaja
Driftmoon

liitunud: 22.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2020 11:32:08 vasta tsitaadiga

mis kell review võib oodata?
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sunaurus
HV vaatleja

liitunud: 21.02.2019



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2020 11:39:00 vasta tsitaadiga

Konks kirjutas:
mis kell review võib oodata?


Kell 16:00 meie aja järgi peaks olema (14:00 UTC)
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2020 11:45:44 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:
londiste kirjutas:
https://videocardz.com/newz/amd-radeon-rx-6800-xt-1440p-dxr-ray-tracing-performance-leaks
tundub, et 6800xt jääb rt asjades 2080ti tasemest veidi allapoole.
Me ei tea mis sätetel ja mis masinal neid teste jooksutati. Mina näen, et need on paremad tulemused kui 2080 Ti peal. Eriti arvestades seda, et Nvidial on DLSS mis RT-ga koos kasutades perfi tagasi annab. AMD-l selle analoogi hetkel veel pole ja nad saavad max perf hiti RT sisselülitamisest. Siiski ~70fps ja rohkem koos RT-ga max sätetel @ 1440p on päris hea tulemus 1440p peal. Ilmselgelt 4K peal oleks need kõik alla 60fps.
teame ju, 5900x ja ddr4-3200 mälud. seaded on graafikul lühidalt kirjas.

võrdluse osas 2080ti-ga, rt kraam ilma dlss-ita (mis tõesti annaks sinna otsa veel märgatava perf boosti):
bf5, 1440p ultra, dxr ultra: 73.7 fps (vs 70) - https://www.techpowerup.com/review/battlefield-v-tides-of-war-rtx-dxr-raytracing/3.html
cod:mw 1440p max, dxr on: 98.4 fps (vs 95) - https://www.pcgameshardware.de/Call-of-Duty-Modern-Warfare-Spiel-67674/Specials/CODMW-2019-PC-Benchmark-Review-Raytracing-Test-Release-Anforderungen-1335580/2/
metro, 1440p ultra, dxr ultra: 66.9 fps (vs 67) - https://www.techpowerup.com/review/metro-exodus-benchmark-performance-test/6.html
sotr, 1440p ultra, dxr ultra: 87 fps (vs 82) - https://www.techpowerup.com/review/shadow-of-the-tomb-raider-rtx-dlss/4.html
need on kõik mängu või dxr patchi reliisi ajal tehtud testid, mõned on peale seda ka patche saanud.
crysis remasteredi õiget numbrit ei viitsinud otsida, high/high kombinatsiooni eriti.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2020 12:08:39 vasta tsitaadiga

yoyoo kirjutas:
kus kohast ma täna 6800xt osta saan? icon_biggrin.gif


unes vast saad.
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killhoven
OC`er
Killhoven

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2020 12:16:28 vasta tsitaadiga

yoyoo kirjutas:
kus kohast ma täna 6800xt osta saan? icon_biggrin.gif


Sellele küsimusele ei oska paremini vastata kui et tõenäosus kaart krabada on nulli lähedane ja ei ole veel infot kuhu poodi võiks see imepisike laar tulla mida tuhanded botid kohe krabama asuvad koos meiega. Aga hoia siin teemas silma peal kuigi kahtlen et botid sekundiga puhta vuugi ei tee ehk esimene laar kuulub lihtsalt neile.

_________________
Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™
Kommentaarid: 409 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 351
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AWsander
HV kasutaja
AWsander

liitunud: 15.10.2015



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2020 12:30:31 vasta tsitaadiga

Killhoven kirjutas:
tuhanded botid kohe krabama asuvad koos meiega


Terminaator ja Matrix polnudki tõest väga kaugel icon_lol.gif

Ise loodan, et äkki jõulude paiku tekib ka mingi saadavus ja saab endalegi mingi uue uhke gpu krabada.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
promaximus
HV vaatleja

liitunud: 27.06.2018




sõnum 18.11.2020 12:34:49 vasta tsitaadiga

Killhoven kirjutas:
yoyoo kirjutas:
kus kohast ma täna 6800xt osta saan? icon_biggrin.gif


Sellele küsimusele ei oska paremini vastata kui et tõenäosus kaart krabada on nulli lähedane ja ei ole veel infot kuhu poodi võiks see imepisike laar tulla mida tuhanded botid kohe krabama asuvad koos meiega. Aga hoia siin teemas silma peal kuigi kahtlen et botid sekundiga puhta vuugi ei tee ehk esimene laar kuulub lihtsalt neile.


Arvutitarga helpdesk ütles, et 6800/xt ei tule täna müüki, aga eks me näe.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killhoven
OC`er
Killhoven

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2020 12:42:12 vasta tsitaadiga

Kui mõni kohalik pood peaks reaalselt mõnda AMD ref kaarti täna ka omama või saama tellida, siis on see leti all juba broneeritud mõistagi ehk "müüki ei tule". Pigem tasub seirata suuremaid Euroopa regiooni poode kus maht võib olla suurem kui kaks kaarti mida nobedate näppude voorus proovida krabada. Aga jah, kartus on mahud nii väikesed et ega botid teevad sekundiga puhta töö.
_________________
Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™
Kommentaarid: 409 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 351
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2020 12:51:50 vasta tsitaadiga

https://videocardz.com/newz/amd-radeon-rx-6800-launch-press-deck-transcript
põnevad valikud.
perf/w võrdlus 290x-ga
quiet/balanced/rage mode teeb kindlasti reviewerid rõõmsaks
bhv traversal shaderites
infinity cache rt juures abiks (cachetud bvh)

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Optimist
HV veteran
Optimist

liitunud: 18.11.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2020 13:01:34 vasta tsitaadiga

londiste kirjutas:
https://videocardz.com/newz/amd-radeon-rx-6800-launch-press-deck-transcript

Hea link, huvitav on see väide: 1.3 pJ Infinity Cache Access vs 7-8 pJ GDDR6 Access (Average hit rates for 4K titles up to 58%)
Huvitav kas see 58% hit rate 4K peal läheb tulevikus 8K peal veel suuremaks. Korralik võit L3'st ikka.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2020 13:06:54 vasta tsitaadiga

londiste kirjutas:
https://videocardz.com/newz/amd-radeon-rx-6800-launch-press-deck-transcript
perf/w võrdlus 290x-ga


icon_lol.gif

_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2020 13:38:35 vasta tsitaadiga

Kommentaaridest: "missed oppurtinity when he said i9 for them to tell him that the ryzen 5000 cpus are faster lol"
Ma mõtlesin, et oleks võinud lisada selle kõrvalmärkuse osa, et Ryzen 5k ja RX 6k sümbioos lisab perfivahet icon_biggrin.gif

_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Optimist
HV veteran
Optimist

liitunud: 18.11.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2020 14:35:24 vasta tsitaadiga

rmc kirjutas:
Kommentaaridest: "missed oppurtinity when he said i9 for them to tell him that the ryzen 5000 cpus are faster lol"
Ma mõtlesin, et oleks võinud lisada selle kõrvalmärkuse osa, et Ryzen 5k ja RX 6k sümbioos lisab perfivahet icon_biggrin.gif

Indeed + nutva tädikese juurde lohutuseks, et Inteli product lineup on praegu veel hullemas seisus.
E: AMDi kaartide saadavus usun saab olema analoogselt nigel nagu nVidial seega scalpimine siin sama moodi teema tglt.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
High-Q
HV Guru
High-Q

liitunud: 11.11.2001




sõnum 18.11.2020 15:00:55 vasta tsitaadiga

ehk siis täna ülistame kaarte, mida tegelikult ei saa (mõni "lotovõitja" välja arvatud), hinnalikupuga, mis lähiajal on ebareaalne (kuskilt pastakast välja imetud) ja mida hiljem tõenäoliselt juurde väga ka ei tule (sest "limited edition" asemel hakkame saama tavalisi AIB kaarte). tere tulemast tänapäeva.

ja siis peavad lugejad-vaatajad hindama kaardi mõistlikkust ülaloleva alusel. icon_evil.gif
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2020 15:07:28 vasta tsitaadiga

High-Q, mis on su postitamise eesmärk? Käidki siin nvidia teemas aktiivne olemise vahele enda emotsionaalseks ventileerimiseks AMD-d siunamas?
Ise mode...

Kaarte hinnatakse ikka teemasoleva adekvaatse info alusel - see video oli lihtsalt naljavahepala, lillatäpile sobiv.

Täna saab ikka review-de järgi kaartide mõistlikkuse selgeks. Saadavus tundub kehv tulevat, jah - seda teavad vist kõik juba.
Loodetavasti paari nädalaga normaliseerub...

_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
High-Q
HV Guru
High-Q

liitunud: 11.11.2001




sõnum 18.11.2020 15:20:43 vasta tsitaadiga

ei, küsimus ei ole roheline vs punane. olukord on si** mõlemal rindel.
sihukesi launche pole meil vaja, kus haibitakse midagi, millele tavakodanik ligi ei pääse.

paari nädalaga. usute ka?
amd pole peale 1,5 nädalat peale launchi xboxegi poodidesse saanud. kogu maailm on sold-out. me räägime tootest, mida peaks saama euronicsi klassi poodidest aluste peal. Kuu aega ENNE JÕULE. mis me veel navist räägime.
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2020 15:25:41 vasta tsitaadiga


Link
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lauri23
HV veteran
lauri23

liitunud: 17.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2020 15:28:39 vasta tsitaadiga

High-Q kirjutas:
ei, küsimus ei ole roheline vs punane. olukord on si** mõlemal rindel.
sihukesi launche pole meil vaja, kus haibitakse midagi, millele tavakodanik ligi ei pääse.

paari nädalaga. usute ka?
amd pole peale 1,5 nädalat peale launchi xboxegi poodidesse saanud. kogu maailm on sold-out. me räägime tootest, mida peaks saama euronicsi klassi poodidest aluste peal. Kuu aega ENNE JÕULE. mis me veel navist räägime.

Aga osta PS5 siis icon_lol.gif Xboxi turundab ikka MS. Launch on huvitav sest saab lõpuks ülevaateid näha. Eesti on maailma mõttes ikkagi pommiauk, ime on juba see et siin foorumis mõnel käes eesti salongist ostetud Nvidia uus kaart. Küll see AMD ka siia jõuab. See koroona igavusest tekitatud ulmeline nõudlus on hinnad naeruväärseks naguinii ajanud, tark ootab.

_________________
Tasuta 50$pokkeri kontole. Registreeri, õpi strateegiat ja vasta küsimustele. Saad valitud pokkerituppa 50$+veel boonust, kui mängida oskad. Isiklikult saanud 285$ sealt.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HPN
HV veteran
HPN

liitunud: 26.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2020 15:31:49 vasta tsitaadiga

Kui Ryzen 5000 seeria mõõdupuuks võtta, siis kohe-kohe on kaks nädalat täis ja olukord ei ole teps mitte paremaks muutunud. Kaks nädalat on selline piisavalt pikk periood, mille põhjal esimesi järeldusi teha. GPU-dega läheb arvatavasti veelgi kehvemini.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2020 15:35:31 vasta tsitaadiga

High-Q, endiselt - mida sa siin teemas selgeks teha või pakkuda üritad?
Kas sa arvad, et me ei ole kursis potentsiaalse saadavuse probleemidega või, mida on veel vaja selgeks teha?

XBOX-i osas - küsi Microsofti käest, mis seal probleemiks on... arvad, et see on AMD teemas arutlemiseks, veel enam Navi teemas?
Sold out ja sada probleemi on ka PS5 puhul (ning sealgi AMD sees), ent vb. teed "Tänapäeval on toodete saadavus launchil kohutav probleem" teema ja arutad kogu seda probleemistikku seal?

HPN, jah - saadavus on probleem, ent tuleb arvestada lisaks veel koroonat ja varasemaga võrreldamatut nõudlust. Lisaks ei ole see teema siin CPU-de oma - ehk saate aru, et selle potentsiaalse halva saadavuse üle ei ole mõtet siin jaurata...

Me kõik teame, et on jamasid, eks näeb kui suuri jamasid ning, mis ajaga saadavus normaliseerub... ei ole vaja lõputult sama asja üle vahutada.

Kristoferr-i viitel avaneb video 25m pärast = 15:00 hoopis, mitte 16:00 on NDA kukkumine?

_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HPN
HV veteran
HPN

liitunud: 26.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2020 15:50:58 vasta tsitaadiga

rmc kirjutas:
High-Q, endiselt - mida sa siin teemas selgeks teha või pakkuda üritad?
Kas sa arvad, et me ei ole kursis potentsiaalse saadavuse probleemidega või, mida on veel vaja selgeks teha?

XBOX-i osas - küsi Microsofti käest, mis seal probleemiks on... arvad, et see on AMD teemas arutlemiseks, veel enam Navi teemas?
Sold out ja sada probleemi on ka PS5 puhul (ning sealgi AMD sees), ent vb. teed "Tänapäeval on toodete saadavus launchil kohutav probleem" teema ja arutad kogu seda probleemistikku seal?

HPN, jah - saadavus on probleem, ent tuleb arvestada lisaks veel koroonat ja varasemaga võrreldamatut nõudlust. Lisaks ei ole see teema siin CPU-de oma - ehk saate aru, et selle potentsiaalse halva saadavuse üle ei ole mõtet siin jaurata...

Me kõik teame, et on jamasid, eks näeb kui suuri jamasid ning, mis ajaga saadavus normaliseerub... ei ole vaja lõputult sama asja üle vahutada.

Kristoferr-i viitel avaneb video 25m pärast = 15:00 hoopis, mitte 16:00 on NDA kukkumine?


See ei ole CPU teema, aga võrdlusi võib sellegipoolest teha ning saadavuse ja hindade üle jauramine kestab siin veel vähemalt kuid. Kui inimestel pole kaarte käes, siis mille muu üle sa ikka arutad? Mingeid rumor linke jagada ning selle üle heietamine on täpselt sama kategooria tegevus.

Mu jutu uba on selles, et laske inimestel rahus soiguda. Ei tule just tihti selliseid võimalusi ette nagu täna, 2020. aastal. icon_lol.gif


viimati muutis HPN 18.11.2020 15:53:11, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2020 15:52:38 vasta tsitaadiga

rmc, ilus niuts icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SirAskAlot
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.03.2011




sõnum 18.11.2020 15:53:36 vasta tsitaadiga

High-Q kirjutas:
ei, küsimus ei ole roheline vs punane. olukord on si** mõlemal rindel.
sihukesi launche pole meil vaja, kus haibitakse midagi, millele tavakodanik ligi ei pääse.

paari nädalaga. usute ka?
amd pole peale 1,5 nädalat peale launchi xboxegi poodidesse saanud. kogu maailm on sold-out. me räägime tootest, mida peaks saama euronicsi klassi poodidest aluste peal. Kuu aega ENNE JÕULE. mis me veel navist räägime.


Xbox on tegelt pisipehme rida. Ma eeldan , et AMD on nende poolt tellitud kogused siiski valmis teinud. TSMC liinid huugavad ilmselt 24/7. Uut tehast/liini nad paari kuuga ilmselt valmis ei ehita.


Ma vaatasin neid avaldatud RT jõudluse numbreid. Kahjuks siis ikka 2080ti tase. Vahepeal jooksid kuskilt ka mingid numbrid, et RT osa on pigem 3080 kanti. Kuna mul omale plaanis midagi osta ei ole, siis kõige huvitavam ongi ilmselt kuidas ülevaated uue Navi RT osa kirjeldavad. Tundub , et see on ainulaadne võimalus tegelikult hinnata kas mõni ülevaadete tegija on oma arvamuses mõne tootja poole kaldu või lausa pikali.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2020 15:58:02 vasta tsitaadiga

SirAskAlot, samas see, et ka AMD'l nüüd RT tähendab seda, et nö. asjal hakkab järjest rohkem jumet olema mis tähendab, et seda hakatakse tõsiselt võtma mis tähendab RT tuge rohkematele mängudele ja samas ka nö. survet kaarditootjatele asja arendada thumbs_up.gif
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2020 16:01:47 vasta tsitaadiga

Ikka vist 16:00.
Vähemalt näen IgorsLabi'l meeldetuletust selleks kellaajaks.

_________________
Parim kodukino projektor müügis: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11768241#11768241
Kommentaarid: 226 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2020 16:04:15 vasta tsitaadiga

HPN kirjutas:
See ei ole CPU teema, aga võrdlusi võib sellegipoolest teha ning saadavuse ja hindade üle jauramine kestab siin veel vähemalt kuid. Kui inimestel pole kaarte käes, siis mille muu üle sa ikka arutad? Mingeid rumor linke jagada ning selle üle heietamine on täpselt sama kategooria tegevus.

Mu jutu uba on selles, et laske inimestel rahus soiguda. Ei tule just tihti selliseid võimalusi ette nagu täna, 2020. aastal. icon_lol.gif


Kui millegi üle arutada ei ole, siis vb. peaks pausi ja arutaks kui on mida arutada? Launch ei ole kaugel... icon_lol.gif

Auron, ? Kus niutsumist näed?

Viilutaja,
Kristoferr kirjutas:

Link
läks laivi, 6800XT vs 5700XT tulemused
_________________


viimati muutis rmc 18.11.2020 16:05:53, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killhoven
OC`er
Killhoven

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2020 16:04:52 vasta tsitaadiga

Siin mõned postid üleval videos siis testi tulemused 6800XT peal. Keegi viitsib kiirelt perspektiivi panna?

E:
AC:Valhalla mis kindlasti üks parimaid AMD küljest näitajaid: 1080p -108 / 1440p - 87 / 4k 53
3080 vastavad 95 / 80 ja 50 fps

WD legion: 1080p -115 / 1440p - 88 / 4k 51
3080 vastavad 88 / 73 ja 50 fps

_________________
Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™


viimati muutis Killhoven 18.11.2020 16:09:56, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 409 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 351
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hddadhd
HV kasutaja

liitunud: 15.10.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2020 16:05:29 vasta tsitaadiga

Teised reviewd tulevad vist ikka kell 16.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arx07
HV veteran
Arx07

liitunud: 08.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2020 16:05:40 vasta tsitaadiga

See oli küll kõige mõttetum review ever.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2020 16:06:24 vasta tsitaadiga

Mingi Gigabyte-i teaser, jah.
Killhoven, oota nüüd tund aega, tulevad review-d välja ja pannakse kõik kenasti perspektiivi...

_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2020 16:08:10 vasta tsitaadiga

Kas 5700XT oli siis seni nö. lipulaev, et sellega võrreldi? icon_confused.gif
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hddadhd
HV kasutaja

liitunud: 15.10.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2020 16:10:21 vasta tsitaadiga

AMD kiireim gaming kaart oli ju, või Radeon VII beatis seda aga too suht haruldane kaart.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Optimist
HV veteran
Optimist

liitunud: 18.11.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2020 16:11:05 vasta tsitaadiga

Auron kirjutas:
Kas 5700XT oli siis seni nö. lipulaev, et sellega võrreldi? icon_confused.gif

Radeon VII oli sisuliselt ju rebranded MI50 serverikaart. Millega siis veel võrrelda kui mitte RDNA1 vs 2 ? Mõlemad ju 256-bit mälusiiniga jms.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2020 16:11:10 vasta tsitaadiga

yay 1080p benchid so interesting
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2020 16:11:20 vasta tsitaadiga

Auron kirjutas:
Kas 5700XT oli siis seni nö. lipulaev, et sellega võrreldi? icon_confused.gif


Mida paremat AMDl siiani on olnud?
Kommentaarid: 1224 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 901
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Raider007
HV kasutaja
Raider007

liitunud: 22.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2020 16:13:45 vasta tsitaadiga

Auron kirjutas:
Kas 5700XT oli siis seni nö. lipulaev, et sellega võrreldi? icon_confused.gif


hea et ei võrreldud Radeon RX 550-ga icon_eek.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Optimist
HV veteran
Optimist

liitunud: 18.11.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2020 16:15:23 vasta tsitaadiga

Esialgu tundub as promised ehk selle järgi 6800XT ja RTX3080 suht samal pulgal
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2020 16:19:12 vasta tsitaadiga

pots4t4j4 kirjutas:
yay 1080p benchid so interesting


Gigabyte-i videos on FHD, 1440p ja 4K ju...

5700XT-ga võrrelda on OK, ent pigem ootaks konkurentidega võrdlemist, selles point.

_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Raider007
HV kasutaja
Raider007

liitunud: 22.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2020 16:22:34 vasta tsitaadiga

Optimist kirjutas:
Esialgu tundub as promised ehk selle järgi 6800XT ja RTX3080 suht samal pulgal


Või isegi kiirem: https://i.ibb.co/nmX68P0/rtx-3080.png
1440p puhul kul üsna suur vahe kuigi siin võib ka CPU ilmselt rolli mängida
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Optimist
HV veteran
Optimist

liitunud: 18.11.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2020 16:23:26 vasta tsitaadiga

Raider007 kirjutas:
Või isegi kiirem: https://i.ibb.co/nmX68P0/rtx-3080.png

Paljud on 3080 kaarte testinud Inteliga. Techpowerup tõi välja, et sealt läheb 1-2% prose pealt kaotsi ja 1-2% Gen4 PCIe pealt. Eks varsti näeme numbreid, mis nad sama platformi peal näitavad.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2020 16:23:32 vasta tsitaadiga

rmc kirjutas:
XBOX-i osas - küsi Microsofti käest, mis seal probleemiks on... arvad, et see on AMD teemas arutlemiseks, veel enam Navi teemas?
Sold out ja sada probleemi on ka PS5 puhul (ning sealgi AMD sees)
see on otsapidi vast isegi asjakohane. kuna ei ms ega sony figureeri tsmc klientide nimekirjas selliste kogustega nagu neil vaja, siis see tuleb amd 7nm allocationist.
ps5 eeldatav tootmismaht on teada, xboxi oma peaks olema samas suurusjärgus. kokku peaaegu pool amd-le eraldatud 7nm tootmismahust, mis on arvestatav hulk.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2020 16:27:27 vasta tsitaadiga

Oleks nvidia ka TSMC valinud.. arvate, et siis oleks nvidal parem saadavus?
Ega ikka ei oleks, prosed, konsoolid ja videokaardid kõik samal ajal korraga välja lasta - no shit et saadavust pole.
Seda enam, et pool maailma on lukus ja selletõttu omakorda palju suurem nõudlus.
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
HPN
HV veteran
HPN

liitunud: 26.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2020 16:31:23 vasta tsitaadiga

Gigabyte'i benchmark video oli küll selline... kehvapoolne (kui viisakalt öelda).

Ise ma jälgin eelkõige 4k@60 numbreid ning seal tundub, et uuemate mängude puhul hakkab SAM ja RAM olulist rolli mängima saamaks seda ihaldatud 60+ fps.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2020 16:58:03 vasta tsitaadiga

max level nvidia troll

Asus Germany: ASUS TUF-3090-O24G-GAMING
https://webshop.asus.com/de/komponenten/grafikkarten/nvidia-serie/2823/asus-tuf-rtx3090-o24g-gaming

#partalert #pa_rtx3090 [In stock, €1,629.90 as of 13:57:36 UTC]
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2020 17:05:50 vasta tsitaadiga

Jep, eks on arusaadav, et kui kõik asjad on ühel platvormil + lisaks veel on meil underdogi põhivoolu tulekuga, siis on raske skaleerida nõudlut rahuldavaks tootmist. Need asjad on teemakohased, ent teatud piirini. Konsoolide mõju GPU-de saadavusele on teemakohane, ent konsoolide saadavus ei ole enam käesoleva teema asi...

Nonii, kell neli läbi - kas review-de saadavusega ka juba probleem vä icon_lol.gif

_________________


viimati muutis rmc 18.11.2020 17:07:46, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  AMD Navi arutelu mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 33, 34, 35 ... 133, 134, 135  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.