Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 15, 16, 17 ... 96, 97, 98  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
HZo
HV kasutaja
HZo

liitunud: 29.06.2009




sõnum 07.11.2020 02:40:21 vasta tsitaadiga

Huvitav mida sellest teemast arvata. Äkki veel saaks ennem uut aastat kätte kui õigel ajal tellimus ära vormistada? beer_yum.gif

https://www.elisa.ee/et/uudised/ole-valmis-playstation-5-tuleb-piiratud-koguses-muugile-elisa-e-poodi
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MadisS
HV vaatleja

liitunud: 10.02.2016



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.11.2020 11:51:22 vasta tsitaadiga

Kas Euronics ja Elisa on ainsad tõsiseltvõetavad edasimüüjad?
Ehk kui nüüd Elisast ka ei õnnestu pre-order kätte saada, siis peaks 2021 kevadeni ootama? icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
timok
Kreisi kasutaja
timok

liitunud: 04.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.11.2020 15:08:44 vasta tsitaadiga

Minu (täiesti isiklik) arvamus: olen alates PS3-st ostnud konsooli ~aastakese hiljem, kui on väljas juba parandatud versioon (nt. jahutus, kiibid-mälud, väiksemad mõõdud jne.). Lisaks on "tavaliselt" olnud aasta-kaks hiljem sama konsool saadaval koos kahe puldi ja mõne sobiva mänguga komplektis, suurema kõvakettaga jne. sama hinnaga mis algselt ühe puldiga ilma ühegi lisata.
PS4 1TB ostsin uue vaiksema-väiksema versiooni koos kahe puldi ja MGS 5 + GTA 5 mänguga umbes sama hinnaga (jõulusoodus) mis maksis ainult konsool ühe puldiga väljalaske päeval. Töötab siiamaani ja ei unda (lisasin küll ise mingi aeg hiljem 2TB ketta), ka pultide akud on veel üsna heas seisus, kuna kasutan vaheldumisi ja kahekesi mängimise sessioone on ka harvem olnud.
Seda siis neile, kellel kohe esimesel kuul uus konsoolipõlvkond ei tõmba ja otsivad soodsamat lahendust, mängides seni "vana" konsooliga edasi icon_smile.gif.
Mitte et ma ise ka PS5-t kohe ei sooviks ja ei isutaks... Aga niikuinii vajan min. kahte pulti lastega mängimiseks ja ootan soodsamat kombolahendust, ilmselt järgmisteks jõuludeks. Loodetavasti lähevad ka selle "müraka" mõõdud peale kasutajate beetatesti väiksemaks ja mahub aasta pärast kenasti riiulisse icon_razz.gif. Ehk on ka SSD kettad (PS5-le sobivad) selle aja peale suurematega asendatud. Praegune 600+ GB minu pere kasutuses digitaalsele versioonile üldse ei sobiks oma mahutavuselt. Loodan nii.
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maddog
HV kasutaja

liitunud: 23.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.11.2020 15:11:05 vasta tsitaadiga

Ma ei tea, ma sattusin avalikust inforuumist Euronicsi PS5 lehele, kus pidi registreerima emaili listi, sain maili lingiga ja kellaajaga ja läksin ja ostsin, mina saan konsooli 19.november.
0 tutvust 0 kohta mis jälgin, polnud eelnevalt isegi Euronicsi maililistis, ei meeldi sellised asjad, HVs käin vahest igapäev, vahest 1x nädalas, on ka kuuline paus tulnud.
Muid asju eestimaiseid ei jälgi.
Kuna ei kustutanud ennast listist sain ka seekord 24h enne emaili ametlikult Euronicsi lehelt et siin on link ja kellaaeg, HVsse ja mujale lingid tulid palju hiljem, seega ma ei tea, 0 tutvusega ja vähese vaevaga super easy day1 konsool olemas icon_rolleyes.gif icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaspar737
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.11.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.11.2020 15:18:35 vasta tsitaadiga

timok kirjutas:
Minu (täiesti isiklik) arvamus: olen alates PS3-st ostnud konsooli ~aastakese hiljem, kui on väljas juba parandatud versioon (nt. jahutus, kiibid-mälud, väiksemad mõõdud jne.). Lisaks on "tavaliselt" olnud aasta-kaks hiljem sama konsool saadaval koos kahe puldi ja mõne sobiva mänguga komplektis, suurema kõvakettaga jne. sama hinnaga mis algselt ühe puldiga ilma ühegi lisata.
PS4 1TB ostsin uue vaiksema-väiksema versiooni koos kahe puldi ja MGS 5 + GTA 5 mänguga umbes sama hinnaga (jõulusoodus) mis maksis ainult konsool ühe puldiga väljalaske päeval. Töötab siiamaani ja ei unda (lisasin küll ise mingi aeg hiljem 2TB ketta), ka pultide akud on veel üsna heas seisus, kuna kasutan vaheldumisi ja kahekesi mängimise sessioone on ka harvem olnud.
Seda siis neile, kellel kohe esimesel kuul uus konsoolipõlvkond ei tõmba ja otsivad soodsamat lahendust, mängides seni "vana" konsooliga edasi icon_smile.gif.
Mitte et ma ise ka PS5-t kohe ei sooviks ja ei isutaks... Aga niikuinii vajan min. kahte pulti lastega mängimiseks ja ootan soodsamat kombolahendust, ilmselt järgmisteks jõuludeks. Loodetavasti lähevad ka selle "müraka" mõõdud peale kasutajate beetatesti väiksemaks ja mahub aasta pärast kenasti riiulisse icon_razz.gif. Ehk on ka SSD kettad (PS5-le sobivad) selle aja peale suurematega asendatud. Praegune 600+ GB minu pere kasutuses digitaalsele versioonile üldse ei sobiks oma mahutavuselt. Loodan nii.

Millal viimati mõni Playstation aasta peale release Slim versiooni sai?
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
skyTronic
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.11.2020 16:15:33 vasta tsitaadiga

PS5 digitaalse versiooniga füüsilisi mänge mingi koodiga aktiveerida ei saa jah? Selles mõttes ilmselt blu-ray drive'iga versioon pikemas perspektiivis odavam - saab füüsiliste poodide bargain bin mänge osta ja mängida.
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MadisS
HV vaatleja

liitunud: 10.02.2016



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.11.2020 18:57:23 vasta tsitaadiga

Sony Centeris on ka eeltellimusi vastu võetud?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
Aeg Maha 2a

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.11.2020 19:00:00 vasta tsitaadiga

MadisS kirjutas:
Sony Centeris on ka eeltellimusi vastu võetud?

Mingi aeg oli jah.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hitman18
HV vaatleja

liitunud: 09.03.2011




sõnum 07.11.2020 19:05:26 vasta tsitaadiga

Sony Center võttis esimene päev tellimusi. Mulle öeldi konsool kohal tuleb info alles. Mingit kuupäeva neilt ei saanud. Euronicsi oli olnud võimalus tellida aga oli ainult 100 konsooli mis 15 min läinud olid. Aga need väidevalt saab alles detsembri teises pooles kätte.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maddog
HV kasutaja

liitunud: 23.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.11.2020 10:05:48 vasta tsitaadiga

PS5 Displays Your Playtime in Next-Gen and PS4 Games

Väga huvitab, väidetavalt PS5 näitab konto pöhiselt pikemalt seda mänguaja ajalugu.
Oleks päris pönev näha mis mängud PS4 ajal topis olid. Siiani mingi korra aastas saab seda infot.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Riddim
HV kasutaja
Riddim

liitunud: 24.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.11.2020 12:30:52 vasta tsitaadiga

maddog kirjutas:
PS5 Displays Your Playtime in Next-Gen and PS4 Games

See on äge omadus, ma sain näiteks teada, et olen Batman Arkham VR alla matnud 68 tundi. Tõenäoliselt on MängudeÖÖl selles oma roll mängida...

Kirjutasin PlayStation 5 arvustuse ka (ja kompaktsemalt videos seletatud). Lisaks on ära mängitud kaks mängu: Astro's Playroom ja Marvel's Spider-Man: Miles Morales. Lingid:
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
LEVEL1.EE - Videomängudest eesti keeles!
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Pazoozo
HV vaatleja

liitunud: 16.11.2011




sõnum 08.11.2020 14:42:38 vasta tsitaadiga

"PS5 games can't be stored on external hard drives, according to reports."

OH NO NO NO
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Slazenger
HV veteran
Slazenger

liitunud: 10.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.11.2020 15:26:09 vasta tsitaadiga

Saab hoida, aga kui tahad mängida siis pead liigutama main kettale tagasi. Küll aga saab lisaks panna ketta, aga hetkel veel pole müügis ühtegi sobivat ketast.
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pazoozo
HV vaatleja

liitunud: 16.11.2011




sõnum 08.11.2020 16:09:40 vasta tsitaadiga

Slazenger kirjutas:
Saab hoida, aga kui tahad mängida siis pead liigutama main kettale tagasi. Küll aga saab lisaks panna ketta, aga hetkel veel pole müügis ühtegi sobivat ketast.


https://www.gamesradar.com/ps5-compatible-ssd-hdd-external-hard-drive/

Ainult PS4 mänge saab.

Edit: Lisaks sellele
"PS5 save files can effectively only be backed up to PlayStation Plus cloud storage"
https://www.polygon.com/2020/11/6/21551875/ps5-save-data-backup-cloud-usb-storage
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aise
HV Guru
aise

liitunud: 02.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 08.11.2020 18:00:13 vasta tsitaadiga

Pazoozo kirjutas:
"PS5 games can't be stored on external hard drives, according to reports."

OH NO NO NO


Mõelge natuke loogiliselt oma peaga ka. Cerny üles, et M2 peab olema sama kiirusega või kiirem kui sisemine SSD, huvitav miks küll...
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiwefak
HV kasutaja

liitunud: 29.10.2010




sõnum 08.11.2020 18:14:52 vasta tsitaadiga

aise kirjutas:
Pazoozo kirjutas:
"PS5 games can't be stored on external hard drives, according to reports."

OH NO NO NO


Mõelge natuke loogiliselt oma peaga ka. Cerny üles, et M2 peab olema sama kiirusega või kiirem kui sisemine SSD, huvitav miks küll...



Siin 2 erinevat asja. Üks on external hard drive ja teine on internal. Internal peab olema sama kiirusega. External võib usb HDD.

Pakun, et praegu pigem softi teema millega piiratakse seda ps5 mängu üleviimist external kettale. Praegu tundub selline nice to have asi mida most likely ise kunagi ei kasuta seda.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pazoozo
HV vaatleja

liitunud: 16.11.2011




sõnum 08.11.2020 18:16:32 vasta tsitaadiga

aise kirjutas:
Pazoozo kirjutas:
"PS5 games can't be stored on external hard drives, according to reports."

OH NO NO NO


Mõelge natuke loogiliselt oma peaga ka. Cerny üles, et M2 peab olema sama kiirusega või kiirem kui sisemine SSD, huvitav miks küll...


Jutt käib mängude hoidmisest välisel kõvakettal, mitte sellelt mängimisest.

Asi on selles, et PS5'l on kasutada 650 gb. Arvestades sellega, et juba nt Black Ops on 285 gb, siis oleks ju tore, et ei peaks mänge kustutama ning hiljem uuesti alla laadima, kui tekib soov mängimiseks. Kui on hea nett, aga palun. 😀
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
exile
HV vaatleja

liitunud: 05.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.11.2020 19:04:15 vasta tsitaadiga

icon_exclaim.gif Game.co.uk saatis sellise kirja:
===
LIMITED STOCK COMING LAUNCH DAY
ONLINE ONLY
PS5 console ordering update: The PS5 console will be made available to order online only on launch day, Thursday 19th November.

Units will not be available for in-store purchase, please continue to check back online for further updates.
===
Otse Eestisse nad ei saada, aga myukmailbox abiga olen sealt limited edition asju kätte saanud. Kui see site DOS'i üle elab siis ehk tasub proovida. €0.02
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.11.2020 19:57:32 vasta tsitaadiga

https://blog.playstation.com/2020/11/09/ps5-the-ultimate-faq/
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vael
HV Guru

liitunud: 17.03.2013




sõnum 10.11.2020 07:11:06 vasta tsitaadiga

https://www.youtube.com/watch?v=bKQ6NeTjccA&t=194s DF ülevaade tagasiühilduvusest, paistab, et PS5 on veits nõrgema GPUga läinud kindlat teed ja locked 60FPS tuleb ära. Isegi XSX ei saa kohati hakkama.
Teine pluss PS5 on Spiderman, 1 mäng vähemalt avapäeval olemas;) https://www.youtube.com/watch?v=4raCveVluZE
Isegi ilma RT-da paistab väga ilus, teravate tekstuuridega, nagu E3 näitusel.
Üldiselt hakkab PS5 paremat muljet looma....
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fgth
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.11.2020 11:21:32 vasta tsitaadiga

Vael, kas sa märkasid, et selle konkreetse Hitmani näite puhul oli psi reso 1440p ja xboxil 2160p, sellest ka see vahe

Aga, et nad suudavad müüa 4k 30fps Spidermani aastal 2020 on päris hämmastav, küll raytracinguga, aga ikkagi
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marek114
HV kasutaja

liitunud: 02.05.2006




sõnum 10.11.2020 11:26:56 vasta tsitaadiga

fgth kirjutas:
Vael, kas sa märkasid, et selle konkreetse Hitmani näite puhul oli psi reso 1440p ja xboxil 2160p, sellest ka see vahe

Aga, et nad suudavad müüa 4k 30fps Spidermani aastal 2020 on päris hämmastav, küll raytracinguga, aga ikkagi

Videos mainiti ka, et Hitman v mõni muu PS4 mäng mängitakse maha selle graafikaga, mida PS4 Pro toetas.
Sekiro oli üks väheseid, mida saab omavahel võrrelda sest reso enam-vähem sama.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vael
HV Guru

liitunud: 17.03.2013




sõnum 10.11.2020 17:06:09 vasta tsitaadiga

Vahet ei ole enam 4k või 1440p, 60 FPS on mu jaoks meeldivam. Samas on PS5 ka vähem CU, seega igas mängus locked 60fps on päris hea tulemus.
Ray tracing 4k peal võtab PCd ka kooma....
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
486
HV Guru

liitunud: 19.04.2004




sõnum 10.11.2020 17:36:23 vasta tsitaadiga

See Raytrace siis vaid peegeldustel mitte valgustusel icon_lol.gif Näeb väga poolik välja ja peale 5 minti ei tee ka enam vahet mängides.




Link

_________________
zero
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.11.2020 17:44:13 vasta tsitaadiga

DLSS suudab upscale-ida nii hästi, et native 4k ja upscaled vahel ei ole vahet või kohati isegi DLSS teeb kenamaks, mis on imo täielik magic.
Sellest aspektist vaadatuna võiks uskuda, et ka konsoolid suudavad ilusa pildiga viiskakalt upscale-ida ja tõesti, rendering reso pole enam nii primaarne.

_________________
Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Vael
HV Guru

liitunud: 17.03.2013




sõnum 12.11.2020 07:03:53 vasta tsitaadiga

Kõige ägedam asi on ennist postitatud Jackfrags videos mainitud puldi nupu jäikuse muutumine. Ehk pmst saaks nii teha, et kui mängus relv kinni kiilub, siis ka jääb nupp kinni. Ja kui smg täristada, siis on nupuvajutused kergemad, samas mg puhul tuleb rohkem litsuda jne... Ehk mängus toimuvale on peale puldi värina veel rohkem tagasisidet.

EDIT https://www.youtube.com/watch?v=mGTNTpuJspo DF Miles Morales ülevaade.
Tekstuuride kvaliteet ja draw distance teeb isegi pooltele PC mängudele silmade ette. Väike märkus, kõigepealt algab ülevaade karakteri detailsuse välja toomisega, siis räägib kui detailsed on tekstuurid ning kui kaugele tegevus ulatub, siis näitab kui palju on füüsikat tglt mängus- väga palju asju lendab õhku. ALles viimaseks võtab RT ette;)
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ZacXz
HV kasutaja
ZacXz

liitunud: 13.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2020 16:11:27 vasta tsitaadiga

Heads up, sain täna Euronicsist kõne, et minu konsooli tarne lükkub Jaanuarisse kuna saadav partii on oodatust väiksem. Olin siis üks neist, kes viimase Euronicsi eeltellimuse ajal endale konsooli tellitud sai.

viimati muutis ZacXz 12.11.2020 16:56:29, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sylph4
HV vaatleja

liitunud: 12.11.2020




sõnum 12.11.2020 16:16:49 vasta tsitaadiga

ZacXz kirjutas:
Heads up, sain täna Euronicsist kõne, et minu konsooli tarne lükkub Jaanuarisse kuna saadetav partii on oodatust väiksem. Olin siis üks neist, kes viimase Euronicsi eeltellimuse ajal endale konsooli tellitud sai.

Mis mudel? Mul on tavaline ja ei tulnud midagi
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ZacXz
HV kasutaja
ZacXz

liitunud: 13.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2020 16:17:52 vasta tsitaadiga

Sylph4 kirjutas:
ZacXz kirjutas:
Heads up, sain täna Euronicsist kõne, et minu konsooli tarne lükkub Jaanuarisse kuna saadetav partii on oodatust väiksem. Olin siis üks neist, kes viimase Euronicsi eeltellimuse ajal endale konsooli tellitud sai.

Mis mudel? Mul on tavaline ja ei tulnud midagi


Tavaline mudel, eks nad võtavad nii nagu neil kronoloogiliselt tellijad kirjas on.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Clover
HV veteran
Clover

liitunud: 26.03.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2020 16:34:50 vasta tsitaadiga

Mullegi helistas hiljuti Euronicsi number, ei saanud vastu võtta aga jusiis teada mille asjus. Mul oli digital edition.
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hirff
HV kasutaja
Hirff

liitunud: 26.05.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2020 16:36:35 vasta tsitaadiga

Sama lugu, digital ja delivery jaanuaris. Jama värk thumbs_down.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2020 16:55:22 vasta tsitaadiga

Ei jõudnud vastu võtta aga Euronicsi number oli jah ka kes helistas, kell oli veel 11:59 ja murdosa sekundiga kui ilmus jõudsin laksata lisa korvi ni ietp igem üks esimesi kes sain tellitud. Nojah, eks peab ootama. Isegi kui mujalt peaks kuidagi vahepeal saama siis pole mõtet seda tellimust ka canceldada ja saab edasi õlleraha vaheltkasuga müüa Jaanuaris.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ToivoLep
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.05.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2020 16:59:10 vasta tsitaadiga

Mis kellast teile tellimuse kinnitused tulid?
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2020 17:04:02 vasta tsitaadiga

12:01 tuli emaili kaudu kinnitus
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Clover
HV veteran
Clover

liitunud: 26.03.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2020 17:05:25 vasta tsitaadiga

ToivoLep kirjutas:
Mis kellast teile tellimuse kinnitused tulid?

12:05 oli emailil tellimuse kinnitus kohal.
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Slazenger
HV veteran
Slazenger

liitunud: 10.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2020 17:08:07 vasta tsitaadiga

Sain ka kõne, mul füüsilise plaadiga versioon. Ei tea, palju nad neid üldse said siis. icon_rolleyes.gif
Väidavad, et Sony ütles, et tootmiskogused kõvasti väiksemad. Karvane tunne on, et Euronicsis keegi tegi mingi mõnusa "apsaka" sisse. icon_razz.gif


viimati muutis Slazenger 12.11.2020 17:10:41, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vahur
HV Guru
Vahur

liitunud: 01.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2020 17:09:53 vasta tsitaadiga

Eriti mõistlik oli see teise tellimise korraldamine sel juhul icon_confused.gif
Kommentaarid: 458 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 388
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
exile
HV vaatleja

liitunud: 05.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2020 17:12:53 vasta tsitaadiga

Kinnitus 12:01, kõne veel pole tulnud.... beer_yum.gif
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2020 17:21:14 vasta tsitaadiga

Helistati uuesti tagasi (enne ma ei jõudnud vastu võtta), olen sootuks esimeste seas kes tellimuse saab, novembri lõpp/dets algus.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Clover
HV veteran
Clover

liitunud: 26.03.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2020 17:22:17 vasta tsitaadiga

heretic666 kirjutas:
Helistati uuesti tagasi (enne ma ei jõudnud vastu võtta), olen sootuks esimeste seas kes tellimuse saab, novembri lõpp/dets algus.

Ma siis lasen veel paar korda üle, äkki saan homme kätte.
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Klooose
HV vaatleja
Klooose

liitunud: 14.12.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2020 17:24:02 vasta tsitaadiga

Clover kirjutas:
heretic666 kirjutas:
Helistati uuesti tagasi (enne ma ei jõudnud vastu võtta), olen sootuks esimeste seas kes tellimuse saab, novembri lõpp/dets algus.

Ma siis lasen veel paar korda üle, äkki saan homme kätte.


icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif

_________________
Ära arva kunagi, et see on täiuslik.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sylph4
HV vaatleja

liitunud: 12.11.2020




sõnum 12.11.2020 17:31:07 vasta tsitaadiga

ToivoLep kirjutas:
Mis kellast teile tellimuse kinnitused tulid?

12.00, tavaline mudel, ei tulnud kõne
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dev Grex
HV Guru

liitunud: 29.07.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2020 17:34:01 vasta tsitaadiga

Äkki kolite oma tellimise jutuga euronicsi teema alla? Ootaks siin teemas arutelu konsooli enda kohta.
Kommentaarid: 361 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 303
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elpex
HV veteran

liitunud: 13.07.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2020 18:08:14 vasta tsitaadiga

s1c2i3m4m5 kirjutas:
Äkki kolite oma tellimise jutuga euronicsi teema alla? Ootaks siin teemas arutelu konsooli enda kohta.

Miks ei või arutleda selle üle siin? Kui loed PS4 jm teemasid, siis on see aastaid nii olnud.
Kommentaarid: 123 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 113
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2020 18:21:11 vasta tsitaadiga

TLTR:
Wait for sale or just a little while. Not worth getting at the moment due to very few actual next gen experiences (at least for 500 usd)...

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
HPN
HV veteran
HPN

liitunud: 26.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2020 18:30:32 vasta tsitaadiga

s1c2i3m4m5 kirjutas:
Äkki kolite oma tellimise jutuga euronicsi teema alla? Ootaks siin teemas arutelu konsooli enda kohta.


Esmalt tuleb ju inimestel konsool kuidagi viisi saada ja küll peale seda tuleb ka täpsem arutelu. Vastasel juhul poleks siin teemas mingit erilist liikumist enne kevadet.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ToivoLep
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.05.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2020 20:50:56 vasta tsitaadiga

Mul tuli kinnitus 12.00 ja kõne veel saanud ei ole.
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaspar737
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.11.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2020 14:53:58 vasta tsitaadiga

https://www.videogameschronicle.com/news/amazon-eu-confirms-it-will-have-ps5-stock-on-launch-day/
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tint
HV veteran

liitunud: 26.01.2003




sõnum 17.11.2020 14:58:54 vasta tsitaadiga

Mõned tellijad saavad digital versiooni asemel diskiga seadmeid icon_smile.gif
https://mp1st.com/news/ps5-digital-edition-buyers-mistakenly-get-disc-version-instead
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marek114
HV kasutaja

liitunud: 02.05.2006




sõnum 17.11.2020 15:09:54 vasta tsitaadiga

kaspar737 kirjutas:
https://www.videogameschronicle.com/news/amazon-eu-confirms-it-will-have-ps5-stock-on-launch-day/

Loodame, et Euronics peab ka oma sõna ja annab septembri eeltellijatele konsooli neljapäeval kätte.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 15, 16, 17 ... 96, 97, 98  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.