|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Kas oleksid nõus windows 10-t teenusena ostma ehk iga kuu kasutamise eest maksma? |
| Kindlasti mitte |
|
65% |
[ 381 ] |
| Pigem ei |
|
27% |
[ 158 ] |
| Pigem jah |
|
5% |
[ 33 ] |
| Kindlasti jah |
|
1% |
[ 8 ] |
|
| hääli kokku : 580 |
|
| autor |
|
Osiris
HV Guru

liitunud: 12.08.2002
|
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
11.11.2020 00:11:24
|
|
|
paned teise ruuteri veel. sellise millel kellaajaline lubamine on. mul oli nii. (mul oli algselt vaja usb printerit jagada aga isp ruuter ei oska mõlemqat. tegin siis kaks ühe hoobiga: tatikate masinad teise ruuteri külge, mis printerit jagama hakkas ja sealt siis parental controliga " kooliajaks" lubasin interneti.
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
11.11.2020 00:15:11
|
|
|
Oli just hiljuti vaja pääseda vana Control Paneli power settingutesse, kuna uues Windows 10 GUIs polnud neid seadeid välja toodud.
Loodetavasti enne vana Control Paneli killimist tuuakse kõik settingud uude interface üle.
rmc, pea igas ruuteris su soovile lahendus olemas
|
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
11.11.2020 00:19:44
|
|
|
technicolor EPC3940ADL seda ei oska või ma pole leidnud kuidas see kellaajaliselt masinaid võrku laseks ja usb printerit jagaks. järgmist docsist ma omale koju tarida ei viitsi , veel vähem optikat vedama hakata.
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dijital
HV Guru

liitunud: 09.06.2003
|
|
| tagasi üles |
|
 |
olavsu1
külaline
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
11.11.2020 13:11:37
|
|
|
Ma vaataks kõige enne ruuterisse ja otsiks Parental Control üles vms.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
olavsu1
külaline
|
11.11.2020 13:36:39
|
|
|
| Netnanny on ka võimalus. telia ruuterites on olemas
|
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
11.11.2020 13:39:00
|
|
|
Võib täitsa eraldi tarkvara ka olla, ent siis tasuta ning uninstallikindlaks tehtav (seejuures arvestades, et arvuti kasutuses adminkasutajaga).
_________________
 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olavsu1
külaline
|
11.11.2020 13:43:07
|
|
|
| no siis ongi ruuter ainuke võimalus.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
XeStAiSy
Aeg Maha 2a
liitunud: 12.12.2001
|
12.11.2020 21:41:08
|
|
|
See uuem windows 10 on ikka haavatav kui googlest midagi otsid esimesed vasted pakuvad troojasid ja usse varsti nii viisi ei saa googlest midagi otsida ja mingid vasted gooogle otsingulehel juba üritavad sulle masinasse karata ilma ,et oleks veel kuhugi klikkinud. Õnneks lasin kohe peale rebooti sfc ja katkised failid asendati tervertega. Varsti ei saa google otsingutki kasutada kui trooja ja ussid üritavad sisse karata otsingulehel juba. Õnneks viiruse peletaja suudab blokkida neid kuid midagi lipsas ikkagi läbi.
See SFC ja RESTORE health on toredad asjad windowsis igaks juhuks käitan neid kui kahtlus on
_________________ Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
12.11.2020 22:44:26
|
|
|
sa ei karda, et sul seal juba on midagi kui sulle ainult tarakane pakutakse?
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XeStAiSy
Aeg Maha 2a
liitunud: 12.12.2001
|
13.11.2020 08:44:55
|
|
|
Kuid jah kui otisingu link juba suudab arvutisse ronida siis see on midagi uut kuid jah juba ka see nähtud. Või oli see migi reklaam, pilt, otsingutulemustes kuid minujaoks oli see täiest uus teema elus. Kuid ikkagi valvsaks tegi nüüd kohe küll. Kui cpu vent ikka browsimises pöörded võtab kus ei tohiks siis tundus kohe ,et midagi on teisiti kui viiruse peletaja blokkis midagi. Sellest ronijast ma sain lahti kuid ka otsingu link kah suudab karata siis on juba asjad pepus.
_________________ Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM |
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
13.11.2020 09:34:57
|
|
|
Tundub kahtlane.
Soovitan Format c:\
|
|
| tagasi üles |
|
 |
NATAS999
HV Guru
liitunud: 02.04.2007
|
13.11.2020 10:23:54
|
|
|
| Margus, su viirusepeletaja ei saand peletamisega hakkama ja sellest viskab sul lampi tarakane sisse. google otsing on puhas ja ei istuta sulle mingeid troojasid sisse. lase kettad päris puhtaks ja hakka uuesti nullist pihta.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
13.11.2020 11:38:56
|
|
|
| Võimalik, et oli üks esimesi Sponsored linke?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Psych0
HV veteran

liitunud: 21.11.2004
|
13.11.2020 11:49:20
|
|
|
| Keegi teab, kuidas permanentselt Windows Defendrit deaktiveerida? Varem aitasid group policyd, regedit jms googeldades välja ilmuvad trikid, aga viimasel ajal need enam ei tööta ning defender surub ennast aktiivseks mingi naljaga. Hetkel proovin blackbirdi ning see nagu enam-vähem töötab, aga vahepeal hüppab ikka Defender mingi false-positive exe käimalükkamisega ette.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
13.11.2020 12:17:57
|
|
|
| Psych0 kirjutas: |
| Keegi teab, kuidas permanentselt Windows Defendrit deaktiveerida? Varem aitasid group policyd, regedit jms googeldades välja ilmuvad trikid, aga viimasel ajal need enam ei tööta ning defender surub ennast aktiivseks mingi naljaga. Hetkel proovin blackbirdi ning see nagu enam-vähem töötab, aga vahepeal hüppab ikka Defender mingi false-positive exe käimalükkamisega ette. |
Kirjutasin sellest varem kui see muudatus tuli. Postis on juhis olemas. Anna palun teada kas ja kuidas toimis:
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=10531333#10531333
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Psych0
HV veteran

liitunud: 21.11.2004
|
13.11.2020 12:40:15
|
|
|
| Tomorrow kirjutas: |
1. Esimesena tuleb turvasätete alt välja lülitada Defenderi enda osad nagu Tamper Protection ja Real-Time Protection
2. Järgmisena tuleb avada Group Policy Editor: +R gpedit.msc (v.a Win10 Home) ja minna Computer...Administrative...Windows...Microsoft Defender Antivirus > Turn Off Microsoft Defender Antivirus > Enabled
3. Ja lõpuks ei tee kahju jooksutada ka skripti: https://pastebin.com/hLsCCZQY > download nupp allalaadimiseks.
4. Restart |
Seda 2. punkti olen proovinud, aga mitte kombinatsioonis ülejäänud punktidega. Proovin õhtul järgi.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
13.11.2020 13:01:44
|
|
|
Kui vaja Defender kinni panna, siis võib ju samahästi juba vanemat W10-t kasutada kus need Defender blocker programmid veel töötavad.
Või on tõesti viimastes uuendustes midagi sellist ilma milleta enam ei saa?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| tagasi üles |
|
 |
XeStAiSy
Aeg Maha 2a
liitunud: 12.12.2001
|
14.11.2020 13:35:56
|
|
|
| Betamax kirjutas: |
See on nüüd nagu päris huvitav uus asi, et viirusekahtluse korral kasutatakse SFC ja Restore Healthi. Need ju ei eemalda viiruseid ega pahavara, mis arvutis on  |
Kusjuures viirus ronis arvuti mälusse ja hakkas windowsi sisse pugema. Sest restartimine ei aidanud aitas ainut sfc ,et sellest muudetud failidest lahti saada ja edasised kontrollid olid puhtad ja olek oli normaalne kuigi igaks juhuks lasin draivid nulli. Kuna tegemist oli kavala asjaga millest peletaja ei oskand aru saada. See et täielikult turvaline oleks 100% siis sellist pole olemas. See on kah 10-15 aastajooksul esimene juhus kus viirus minul arvutisse sai. See juhus näitab veelkord kui auklik ja haavatav tegelikult asi on. Õnneks ma kasutan õhkjahutust protsesssorit siis iga ebatavailine nähtus tuleb välja nõni inimene poleks sellest vist suurt aru saanud.
See sfc on üks lihtne vahend veidruste ära hoidmiseks vast. Peale sfc laskmist kukkus träffic ka ära muidu google hoitatas et arvutist tuleb eebanormaalne liiklus peale sfc laskmist ja restarti oli anomaalja kadunud.
hetkel on igaks juhuks 0 tehtud. Kuigi ilmselt poleks vajalik olnud ,aga minetea.
_________________ Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM
viimati muutis XeStAiSy 14.11.2020 13:45:12, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
14.11.2020 13:40:37
|
|
|
Kust sa selle looma said?
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XeStAiSy
Aeg Maha 2a
liitunud: 12.12.2001
|
14.11.2020 13:52:39
|
|
|
| laurx kirjutas: |
| Kust sa selle looma said? |
Google otsingust seal se jant pihta hakkas Klikkisin ühte veebilehte mis oli häkkeritepoolt kinni pandud, Kuna link ja info google otsingus ei olnud kahtlane ja oli korrekne info veebisaidist. Klikkides linki oli hoopis teade suletud veebilehest häkkerite poolt.
_________________ Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM
viimati muutis XeStAiSy 14.11.2020 13:54:37, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
14.11.2020 13:55:06
|
|
|
| Margus kirjutas: |
| Betamax kirjutas: |
See on nüüd nagu päris huvitav uus asi, et viirusekahtluse korral kasutatakse SFC ja Restore Healthi. Need ju ei eemalda viiruseid ega pahavara, mis arvutis on  |
Kusjuures viirus ronis arvuti mälusse ja hakkas windowsi sisse pugema. Sest restartimine ei aidanud aitas ainut sfc ,et sellest muudetud failidest lahti saada ja edasised kontrollid olid puhtad ja olek oli normaalne kuigi igaks juhuks lasin draivid nulli. Kuna tegemist oli kavala asjaga millest peletaja ei oskand aru saada. See et täielikult turvaline oleks 100% siis sellist pole olemas. See on kah 10-15 aastajooksul esimene juhus kus viirus minul arvutisse sai. See juhus näitab veelkord kui auklik ja haavatav tegelikult asi on. Õnneks ma kasutan õhkjahutust protsesssorit siis iga ebatavailine nähtus tuleb välja nõni inimene poleks sellest vist suurt aru saanud.
See sfc on üks lihtne vahend veidruste ära hoidmiseks vast. Peale sfc laskmist kukkus träffic ka ära muidu google hoitatas et arvutist tuleb eebanormaalne liiklus peale sfc laskmist ja restarti oli anomaalja kadunud.
hetkel on igaks juhuks 0 tehtud. Kuigi ilmselt poleks vajalik olnud ,aga minetea. |
Mitte muhvigi ei saa aru. Viirus istus RAMis ega kadunud sealt restardiga... Ja SFC ja Restore Health eemaldasid viiruse?
_________________ M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W |
|
| tagasi üles |
|
 |
seeru
HV veteran
liitunud: 10.02.2004
|
14.11.2020 14:09:11
|
|
|
| Betamax kirjutas: |
| Margus kirjutas: |
| Betamax kirjutas: |
See on nüüd nagu päris huvitav uus asi, et viirusekahtluse korral kasutatakse SFC ja Restore Healthi. Need ju ei eemalda viiruseid ega pahavara, mis arvutis on  |
Kusjuures viirus ronis arvuti mälusse ja hakkas windowsi sisse pugema. Sest restartimine ei aidanud aitas ainut sfc ,et sellest muudetud failidest lahti saada ja edasised kontrollid olid puhtad ja olek oli normaalne kuigi igaks juhuks lasin draivid nulli. Kuna tegemist oli kavala asjaga millest peletaja ei oskand aru saada. See et täielikult turvaline oleks 100% siis sellist pole olemas. See on kah 10-15 aastajooksul esimene juhus kus viirus minul arvutisse sai. See juhus näitab veelkord kui auklik ja haavatav tegelikult asi on. Õnneks ma kasutan õhkjahutust protsesssorit siis iga ebatavailine nähtus tuleb välja nõni inimene poleks sellest vist suurt aru saanud.
See sfc on üks lihtne vahend veidruste ära hoidmiseks vast. Peale sfc laskmist kukkus träffic ka ära muidu google hoitatas et arvutist tuleb eebanormaalne liiklus peale sfc laskmist ja restarti oli anomaalja kadunud.
hetkel on igaks juhuks 0 tehtud. Kuigi ilmselt poleks vajalik olnud ,aga minetea. |
Mitte muhvigi ei saa aru. Viirus istus RAMis ega kadunud sealt restardiga... Ja SFC ja Restore Health eemaldasid viiruse? |
Ma sain nii aru, et SFC asendas rikud failid õigetega, mitte ei eemaldanud viirust.
Viiruse pidi ikka miski teine tegevus eemaldama.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Mnator
HV Guru
liitunud: 18.10.2007
|
14.11.2020 14:13:32
|
|
|
| lõhnab veidi nagu oleks hoolega kahtlasi lehekülgi külastades turvafoorumis hoiatatud emotet-pahavara hankinud ja ega ole tegelikult veel võib-olla nüüdki sellest lahti....
|
|
| tagasi üles |
|
 |
suur13
HV veteran

liitunud: 05.01.2002
|
14.11.2020 15:31:41
|
|
|
| Margus kirjutas: |
| Õnneks ma kasutan õhkjahutust protsesssorit siis iga ebatavailine nähtus tuleb välja nõni inimene poleks sellest vist suurt aru saanud |
Mingi uus viis laupäevahommikuti trollida ?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
14.11.2020 15:34:40
|
|
|
Ei imestaks. Siin mingi tüüp pani hambapastat protsessorile.
Aga huvitav nähtus. Vana 4. generatsiooni i5 prosega arvuti, millel versioon 1909 peal, tiris lihtsalt mingid üksikud megabaidid alla, 3-4 minutit ragistas restardi ajal ja 20H2 peal. Samal ajal teised masinad nii uuemate kui vanemate versioonidega "mõtlevad ja restardivad" ikka päris pikalt, kuni 20H2 peale saavad
_________________ M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
14.11.2020 17:13:30
|
|
|
| tsitaat: |
Siin mingi tüüp pani hambapastat protsessorile.
|
kus seda komöödiat näha sai ?
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
14.11.2020 19:10:41
|
|
|
Latitude e7440 arvab, et tehasest pandud msata on usb flash ja keeldub ugrademast. Mis te teete sel juhul?
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
14.11.2020 20:56:42
|
|
|
tal on tehase poolt msata vahetükiga 2,5" augus.
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
14.11.2020 21:11:07
|
|
|
| suur13 kirjutas: |
| Margus kirjutas: |
| Õnneks ma kasutan õhkjahutust protsesssorit siis iga ebatavailine nähtus tuleb välja nõni inimene poleks sellest vist suurt aru saanud |
Mingi uus viis laupäevahommikuti trollida ? |
Miks trollimine. Kui masin pisut lahjem on ja eriti kui veel tegemist on läpakaga, saad kohe kasvõi kuulmise järgi aru, kui miski asi hakkab CPU-d sööma. Läpaka puhul lisaks munade praadimine.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
15.11.2020 00:02:57
|
|
|
Võimalik, et mäletan valesti, aga kas uuema versiooni installeriga olemasolevale Windowsile repairi vms tehes ei saanud uusima versooni peale?
Edit: seadistan just üht masinat pärast puhast installi. Java default seadistus võimaldab Javal hoida vaikimisi kuni 32GB temp internet faile? Varem oli see ikka märgatavalt väiksem
_________________ M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
15.11.2020 00:06:02
|
|
|
Registrist hklm/ system/ control alt portable operating system võtme muutmine aitas.
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
15.11.2020 14:31:21
|
|
|
Kellelgi on kogemust Win10 masinaga, mis enam tavapäraselt shutdown'i ei suuda teha?
T480s Lenovo, kõik viimased uuendused peal nii Win update kui Lenovo Vantage poolt.
Kui startmenüüst valida "Shutdown" siis esialgu hakkab tavapäraselt "shutting down" ketrama, kuid lõpuks ikkagi masin käivitub koheselt uuesti.
Kui command line teha shutdown /s siis teeb masin korrektse shutdowni.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
tiirP
HV Guru

liitunud: 07.01.2005
|
16.11.2020 09:37:01
|
|
|
Võimalik, et fast startup feature. Välja oled proovinud lülitada?
Kas Win + X menüüst teeb sama?
Samuti Alt + F4 menüüst (klikk tühjale desktopile ning siis Alt + F4)
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
16.11.2020 12:15:19
|
|
|
| tiirP kirjutas: |
Võimalik, et fast startup feature. Välja oled proovinud lülitada?
Kas Win + X menüüst teeb sama?
Samuti Alt + F4 menüüst (klikk tühjale desktopile ning siis Alt + F4) |
Fast startup pole proovinud välja lülitada.
Alt+F4 teeb sama mis start menüüst shut down.
Ainus mis hetkel tundub töötavat on command promptist "shutdown /s" - siis tõesti arvuti jääb kinni.
EDIT:
Nüüdseks proovitud:
- Start menüüst shut down läheb lõpuks ikkagi restardiks
- Alt+F4 sama
- Win+X sama
Endiselt ainuke mis töötab on "shutdown /s".
Fast startup ei tahaks välja lülitada, pigem tegelikku probleemi tahaks lahendada. Aga saan aru, et see võib tähendada järgmise win uuenduse ootamist.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
freestyler
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.03.2002
|
16.11.2020 12:44:08
|
|
|
Äkki crashib arvuti shutdowni tehes ja automaatne restart peale crashi on aktiivne?
advanced system settings - startup and recovery Settings - linnuke eest ära "automatically restart" eest
See peaks välistama taaskäivituse aga ei eemalda muidugi crashi põhjust..
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
16.11.2020 12:53:58
|
|
|
| freestyler kirjutas: |
Äkki crashib arvuti shutdowni tehes ja automaatne restart peale crashi on aktiivne?
advanced system settings - startup and recovery Settings - linnuke eest ära "automatically restart" eest
See peaks välistama taaskäivituse aga ei eemalda muidugi crashi põhjust.. |
EDIT: Minu poolt teema maas - masin shut downib taas igast asendist.
Mingid tööandja skriptid vajasid kõpitsemist, ju oli vastuolu 20H2 või Intel management uuendustega.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
tiirP
HV Guru

liitunud: 07.01.2005
|
22.11.2020 11:29:34
|
|
|
See windowsi pidev komme regionaalseid ja keelelisi seadeid näppida on standardiks muutumas. Nigeerlaste tõlgitud installerid ja kakskeelne windows. Hea töö, hea töö
Pole üldse meeldiv, kui leiad lapse kõrvalt vaba 2h ,kuni magab, et kooli ja/või töö asju teha ning Microsoft su päeva üle võtab oma hädadega
|
|
| tagasi üles |
|
 |
erko
Kreisi kasutaja
liitunud: 11.07.2004
|
22.11.2020 12:17:11
|
|
|
| tiirP kirjutas: |
See windowsi pidev komme regionaalseid ja keelelisi seadeid näppida on standardiks muutumas. Nigeerlaste tõlgitud installerid ja kakskeelne windows. Hea töö, hea töö
Pole üldse meeldiv, kui leiad lapse kõrvalt vaba 2h ,kuni magab, et kooli ja/või töö asju teha ning Microsoft su päeva üle võtab oma hädadega  |
Millal W10 sul muudab keelt ja regiooni? Mul arvutis Office ja W10 vist alates 1809 versioonist. Siiani pole ükski update ja upgrade kordagi keelt ega regiooni muutnud. Hetkel arvutis juba W10 20H2 versioon.
Äkki sul on kaks keelepaketti kõrvuti installitud? Võta see ebasobiv maha ja probleem peaks kaduma.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
|