Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Samsung Galaxy S10 seeria arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 27, 28, 29 ... 44, 45, 46  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Lord Ami
HV veteran
Lord Ami

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.10.2020 13:56:30 vasta tsitaadiga

hkurujo88r kirjutas:
Kindel, et Elisa kaudu kehtib see diil, et saab vana telefoni tagastada? Elisasse helistasin öeldi, et ei neil sellist kampaaniat hetkel pole. Samas tele2 lehel samsungi telefonidel all ilusti kirjas, et vana telefoni eest raha tagasi.

https://www.samsung.com/ee/tagasiost/#online_Trade_in
https://snipboard.io/WCtehw.jpg

Üldiselt see ei tohiks väga rolli mängida. Elisa on neil seal listis olemas (valikuna, kui oled seda asja täitmas).
Arvan, et peamine on, et pole mingi suvalisest e-poest võetud "Poola kaup", mis pole SEB firmwarega.
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 11.10.2020 14:51:52 vasta tsitaadiga

rex kirjutas:
S10e eest pakutakse 400 tagasi. Peaks minema poodi tavalist S20 näppima. FE tundub juba way liiga suur kobakas.

Kõik on suuremad. Sellest pole eriti kasu, et S10e eest saab normaalse summa tagasi, kui pole seda millegi mõistlikuga asendada mõõtmete osas. Vähemalt mitte Androidi poolel.
Pealegi isiklikust kogemusest pole S10e veel jalgu jäänud. Arvasin, et ehk jääb 6GB-st mälust väheks kui mul mitukümmend tabi avatud Firefoxis aga õnneks ei tundu see probleem olevat. UFS 3.1 oleks kena aga seni on ka 2.1 ja 128GB olnud piisav. 64GB mälukaart kah varasemast kasutuses aga see on aeglasem kui UFS 2.1 sisemälu. Seega hoian seal pilte ja videoid.

Kui välja arvata liigse akukulu probleem 4G kasutades (tarkvara bug) ja proximity sensori lolliksminemist kõne lõppedes kus telefon ei taha pilti ette võtta ükskõik mis nuppe vasjutades, siis ei saa etteheiteid eriti teha.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.10.2020 15:07:44 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:
liigse akukulu probleem 4G kasutades (tarkvara bug)


Milles see väljendub?
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.10.2020 15:28:20 vasta tsitaadiga

Tomorrow, ausalt öelda samad mõtted. Ma olen tavaliselt järjest parema kaamera nimel uuendanud, aga hetkel vist tõesti ei kaalu see mõõtudega suuremaks minekut üles. Tõenäoliselt hetkel siiski ei vaheta. 3Ah aku on minu jaks piisavalt hea, kuna peaks minu tavakasutuse juures ka vahepeal laadimata 2 päeva kindlasti vastu. Samas on ta autos alati juhtmevaba laadimisega hoidikus ja ka kodus enamjaolt esikus laadimisalusel nii et näen harva alla 50% laetust.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 11.10.2020 15:45:34 vasta tsitaadiga

KillFrenzy kirjutas:
Tomorrow kirjutas:
liigse akukulu probleem 4G kasutades (tarkvara bug)


Milles see väljendub?

4G sisse lülitades Exynose performance core ei downclocki ennast ja kütab täistuuridel kuni 4G uuesti välja lülitada.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.10.2020 16:42:37 vasta tsitaadiga

Tomorrow, kas see esineb kõigil või on see mingi sinu modiga seotud?

Mul 2 sim koguaeg 4G võrgus, ei ole aru saanud et midagi väga mäda oleks.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 11.10.2020 16:57:48 vasta tsitaadiga

KillFrenzy, Jep see on minu enda bug õnneks. Internetist otsides ei leidnud kedagi teist kellel see esineks. Exynos on muidugi kehvem kui Snapdragon aga kui see oleks üldlevinud bug, siis oleks kisa suur. Pole ausaltöelda viitsinud üle hakata flashima. Olen üsna kindel, et firmware modemi osa üleflashimine peaks selle fixima. Kui mitte, siis on mingi enda äppi bug. Exynose eelis on see, et seda on võimalik rootida erinevalt Snapdragonist. Viimane on siiski kiirem ja efektiivsem mis sobib 99% inimestele paremini.

ot:
Veidi ot ka Youtube teemal. Vanced Manager on nüüd saadaval k.a non-root seadmetele millega saab endale asjalikuma Youtube äppi asenduse (Vanced): background playback, sponsor skip, default speed, default reso eraldi määramine Wi-Fi ja 4G jaoks jne.
Varem oli Vanced pealelaskmine paras keberniit, kuna nad kasutavad mingit erinevat APKS formaati millega isegi teadjamad inimesed kohati hätta jäivad. Manager hoolitseb selle eest automaatselt.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aero
HV vaatleja

liitunud: 25.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.10.2020 22:48:06 vasta tsitaadiga

Draqula kirjutas:
aero kirjutas:
Draqula kirjutas:
aero kirjutas:
Kuidas saaks S10e ekraaniluku peale nii, et kõne jääb püsti? Kõne ajal panen klapid kõrva ja tahaks mobla tasku pista aga ekraan on lahti. Sonyl sai power nupuga lukku, samsung lõpetab selle peale kõne ära.


Telefoni rakenduse seadetest saab välja lülitada "Lõpetamiseks vaj. toitenuppu".
Tõenäoliselt sul see hetkel aktiivne.

Asub "Kõne seaded" > "Kõne vastuvõtm./lõpetam." all.

Pole muidugi proovinud mida see siis teeb, kui kõne ajal seejärel toitenuppu vajutada.


Tänan, see seade sobib. Ekraan läheb nupust kinni, kõne jääb püsti. thumbs_up.gif

Jaotust "kõne seaded" ma oma telefonist ei leidnud üldse. Kõnede vastuvõtt... asub: juurdepääs > infovahetus ja vilumus. Otsing aitas.


Hea, et korda sai.
Vaatasin oma S10+ puhul uuesti asukoha Samsungi tavalises telefoniäpis:
1. Avad telefoni äpi
2. Üleval paremas nurgas 3 punkti...


Samsungi telefoni äpp? Äpi otsing Samsung leiab 2 rakendust: Galaxy Store ja mingi brauser. Phone - ei leia ka midagi mõistlikku.

Kuidas lahti saada maili allkirjast "saadetud minu Samsung ..." ?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.10.2020 23:20:34 vasta tsitaadiga

aero, roheline telefonitoru esiekraanil on phone "äpp". Seal kus on viimati valitud numbrid, numbriklahvitik jne.

Maili rakenduse sätetes "signature" tuleb kas muuta või ära kustutada.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jax_
HV vaatleja

liitunud: 24.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.10.2020 10:07:57 S10e vasta tsitaadiga

Hei
Äkki keegi oskab nõu anda. Kui arvutis või kuskil teises seadmes spotify mängib ja telefoni (S10e) tuleb kõne sisse, siis kui handsfree juhtme sisestan kõrvaklapi auku hakkab spotify kõne vastuvõtmise ajal mängima okse.gif . Kuidas seda välja lülitada? Kui spotify kuskil ei mängi, siis seda probleemi ei ole.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reikar
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2020 09:37:25 Re: S10e vasta tsitaadiga

jax_ kirjutas:
Hei
Äkki keegi oskab nõu anda. Kui arvutis või kuskil teises seadmes spotify mängib ja telefoni (S10e) tuleb kõne sisse, siis kui handsfree juhtme sisestan kõrvaklapi auku hakkab spotify kõne vastuvõtmise ajal mängima okse.gif . Kuidas seda välja lülitada? Kui spotify kuskil ei mängi, siis seda probleemi ei ole.

Vb käi üksipulgu Spotify seaded üle, ehk leiad süüdlase üles. Kahjuks peast ei oska soovitada mis täpsemalt.
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Puuriit
Kreisi kasutaja
Puuriit

liitunud: 22.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2020 10:44:54 vasta tsitaadiga

Telefonis oli varasemalt autentimiseks kasutusel biomeetria + pin, kuid täna hommikul laadija küljest võttes küsis mustrit ning ei sõrme ega PIN-i ei saanud kasutada. Lõpuks sain läbi Samsungi Cloudi luku maha, kuid päris hunnik küsimärke tekkis sellest õhku. Sõrmejälg ja PIN ei olnud seadistuste all aktiivsed ning sõrm tuli uuesti sisse lugeda. Kas kellelgi on midagi sarnast kunagi juhtunud?
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Slazenger
HV veteran
Slazenger

liitunud: 10.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2020 11:08:49 vasta tsitaadiga

Huvitav, miks samsung otsustas, et S10e järge ei saa? Said ikka aru, et ei tohi häid telefone teha enam? Vaatasin ka seda tagasiostu kampaaniat, aga no absull ei kutsu seda välja vahetama S10 S20 vastu. Marginaalne uuendus ja ikka labidas, oleks S20e tehtud, siis oleks täitsa huvitatud. thumbs_down.gif
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 26.10.2020 17:31:07 vasta tsitaadiga

S20 sai FE mudeli, ilmselt seepärast.
_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2020 17:33:30 vasta tsitaadiga

Slazenger kirjutas:
Huvitav, miks samsung otsustas, et S10e järge ei saa? Said ikka aru, et ei tohi häid telefone teha enam? Vaatasin ka seda tagasiostu kampaaniat, aga no absull ei kutsu seda välja vahetama S10 S20 vastu. Marginaalne uuendus ja ikka labidas, oleks S20e tehtud, siis oleks täitsa huvitatud. thumbs_down.gif


Sellele on ka mitmed tehnoloogiaportaalid tähelepanu juhtinud, et kahjuks vist alles iPhone 12 mini tulekuga sai Samsung aru kui rumal mõte oli S10e/S20e ära killida - inimesed tahavad lipulaeva näitajatega väiksemat telefoni päriselt ka.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2020 18:10:08 vasta tsitaadiga

Ei tea ühtegi tuttavat kes pisikest ekraani tahab. S20 ise on niigi väike käes.
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2020 19:56:50 vasta tsitaadiga

Kui mu s10e peaks mingil põhjusel täna otsa saama, siis asemele ostaks täpselt sama mudeli.
Minu silmis pole hetkel turul käepärasemat + paremat telefoni.
Loodame et s30 toob ka "e" mudeli valikusse.... siis saab edasi mõelda telefoni vahetusele.
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2020 21:07:28 vasta tsitaadiga

hkurujo88r kirjutas:
Ei tea ühtegi tuttavat kes pisikest ekraani tahab. S20 ise on niigi väike käes.

Mina ka mitte. Küll aga tean mitmeid, kellele sobib terve telefon pisemana paremini. Ise sealhulgas. Sõidan autoga ja nii kodus kui tööl on piisavalt suuremaid ekraane käepärast. Kui peaks igapäevaselt olulise aja bussis veetma või muidu molutama, võiks eelistus teistsugune olla.

Aga S20 ei ole tõesti reaalselt väga palju suurem. Samas mul ei ole seda lisapikkust absull vaja. Pigem võiks tiba laiem olla. 16:9 ekraani suurust järgivasse korpusse oleks bueno. Kui nad toodaks järgmisel aastal S30e, mis oleks selles stiilis ja muus osas S10e sarnane, lihtsalt lühem, oleks see vist minu jaoks esimest korda "shut up and take my money!" olukord. Lisapunktid saaks popup esikaamera. Aga ma tean, et seda ei juhtu...


viimati muutis rex 26.10.2020 21:11:22, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renq
HV veteran
Renq

liitunud: 21.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2020 21:09:08 vasta tsitaadiga

No ja mul läks täna oma S10e tagaklaasi, aku ja laadimispesa vahetusse. Pole õrna aimugi, kuidas tagaklaas ämblikuks läks, laadimispesa sai natuke viinaaure ja kui nagunii tuli lahti teha, siis võis juba ka vananeva aku ära vahetada. Minu jaoks pmst ideaalse suurusega telefon.
_________________
Steam: Renq Origin: Renq86 Uplay: Renq86
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2020 11:57:13 vasta tsitaadiga

rex kirjutas:
hkurujo88r kirjutas:
Ei tea ühtegi tuttavat kes pisikest ekraani tahab. S20 ise on niigi väike käes.

Mina ka mitte. Küll aga tean mitmeid, kellele sobib terve telefon pisemana paremini. Ise sealhulgas. Sõidan autoga ja nii kodus kui tööl on piisavalt suuremaid ekraane käepärast. Kui peaks igapäevaselt olulise aja bussis veetma või muidu molutama, võiks eelistus teistsugune olla.

Aga S20 ei ole tõesti reaalselt väga palju suurem. Samas mul ei ole seda lisapikkust absull vaja. Pigem võiks tiba laiem olla. 16:9 ekraani suurust järgivasse korpusse oleks bueno. Kui nad toodaks järgmisel aastal S30e, mis oleks selles stiilis ja muus osas S10e sarnane, lihtsalt lühem, oleks see vist minu jaoks esimest korda "shut up and take my money!" olukord. Lisapunktid saaks popup esikaamera. Aga ma tean, et seda ei juhtu...


Täpselt!
Kuna tehnoloogia on jõudnud sinna, kus enam pole jõhkraid servasid ümber ekraani, saab mõõtmetelt hästi kätte istuvasse telefoni mahutada samasuure ekraani kui varem oli "labidas" ("labida" suurus-määrang on muidugi samuti kiiresti kasvanud, seega rõhutan siin märget "varasem").
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2020 12:49:26 vasta tsitaadiga

Olles rääkinud mitmete inimestega, kelle ametiks on otsustada, milliseid telefone firma müüki paneb, siis nende sõnul tootjad dikteerivad kõike. See jutt, et arvestatakse "kasutajate/klientide soovidega" on lihtlabane turundusjutt. Seepärast läksidki pikka aega need väikesed nigela ekraani ja jõuetu riistvaraga telefonid paremini müügiks, sest polnud "labidad". Odava hinna ja õige suurusega oldi nõus see riistvaraline ikaldus ära kannatama.
Nüüd on need madalama otsa mudelid samuti labidateks tehtud ja rahvas ei osta eriti hea meelega neidki enam. Apple tundub hetkel ainsana olevat turusituatsioonist aru saanud ja toob üksteise järel väiksemaid ning mitte kõige juustuma riistvaraga mudeleid tootmisse.

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 27.10.2020 13:03:27 vasta tsitaadiga

Iphone SE viimased müüginumbrid näitasid 22% selle aasta kogumüügist. Ma ütleks selle põhjal, et väikeste mudelite järgi on nõudlust piisavalt.

Pealegi mida annab nt S20 vs S10e? Ekraan täpselt sama punch hole kaameraga kuigi loomulikult suurem. Suurem aku. Paremad kaamerad ja 5G. Viimast hakatakse meil alles ehitama. Ekraanialused kaamerad on alles arenduses. Sama lugu 100W juhtmevaba laadimisega mille tulekuni läheb veel aastaid.
Uutes telefonis pole piisavalt wow faktorit, et õigustada seda suuruse kasvu.

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2020 13:29:47 vasta tsitaadiga

Peab eelkõnelejatega nõustuma, kolisin ise samuti S10+ pealt S10e peale, nagu siin varasemalt juba juttu tehtud sai ja hetkel ei ole midagi, millest kuidagi eriliselt puudust tunneks.

Tagasiostu kampaaniad ei motiveeri hetkel küll telefoni vahetama. S10e funktsionaalsus on igas aspektis vähemalt keskpärane või üle selle, mis täidab ära praktiliselt eranditult kõik kaasaegsed vajadused.

Ma olen üsna kindel, et Samsung ei jäta seda nišši kuivale. Käepärasemad mudelid kindlasti tulevad, aga neid lihtsalt ei kaasata nii palju meediamürasse, kui lipulaevu.

_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Slazenger
HV veteran
Slazenger

liitunud: 10.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2020 14:04:09 vasta tsitaadiga

DigeBeni, see on ka natuke jama. Ega ideaalis tahakski lipulaeva väiksemas korpuses. Loodetavasti saame lähitulevikus mõlemat. Varsti on n korda kallim suuremate esemete shipping ja tootmine, nagu näeme apfeli näitel. icon_razz.gif
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2020 15:16:21 vasta tsitaadiga

Puht igapäevase kasutamise aspektist ei näe mina personaalselt põhjust rohkem maksta pelgalt suuremate numbrite pärast icon_rolleyes.gif

S10e jõudlus on täiesti adekvaatne, S10+ pealt üle kolides ei tajunud absoluutselt mingit vahet.

Ma pole muidugi klient, kes telefonil 3D mänge mängiks või end halvasti tunneks mingi jõudlusmõõtja pärast.

Minu jaoks on telefoni praktiline funktsionaalsus olulisem, kui meelelahutuslik roll.

Kui kõik toimib ja seda piisavalt kiiresti, miski ei häiri, siis see ongi ideaalne mõõdupuu.

_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 27.10.2020 20:41:21 vasta tsitaadiga

Jep kiiruse osas ei saa midagi ette heita.
Puht hüpoteetiliselt kui Samsung teeks ütleme S30e siis millised specid sellel võiks olla samas kestas?

Esimene ja kergeim upgrade oleks sisemälu UFS 2.1 pealt viimine UFS 3.1 peale. Kuna 3.1 on hetkel limiteeritud 512GB peale (vs 3.0 1TB), siis see oleks piisav. See ei suurendaks kuidagi telefoni suurust ega voolukulu. Küll aga tõstaks kiiruseid äppide paigaldamisel, fotode/video salvestamisel ja failide liigutamisel.
Ilmselt ka upgrade uuema SoC peale nagu Snapdragon 875 või siis rahakotisõbralikum 765G. Meil muidugi Exynose versioonid. Exynos 990 (S20) oli üsna kehva vs SD865. Loodetavasti järglane on asisem. See lisaks siis ka 5G toe.
Mälu ehk 6GB pealt 8GB peale.

Kaamera upgrade samuti kuigi pole kaameratega nii kursis, et kommenteerida mis seal muutuks.
Suurim upgrade võiks tulla 120Hz LPTO ekraanist. Isegi kui see oleks sama resoga mis S10e peal. Uued LPTO variandid suudavad dünaamiliselt muuta Hz vahemikku 1-120Hz sõltuvalt kuvatavast sisust. Seega ei jookse alati 120Hz peal süües akut ja kasutaja ei pea seadetest käsitsi vahetama 60Hz ja 120Hz vahel.

Kokkuvõttes saaks veidi kiiremaks ja tulevikukindlamaks aga mitte märgatavalt. Pigem võiks disaini osas veidi muudatusi teha ja tuua heli reguleerimise ja power nupu rohkem telefoni keskele kus seda on mugavam ühe käega tabada. Hetkel on heli reguleerimine veidi kohmakas isegui vasakus käes hoides. Rääkimata parema käega nende tabamisest. Lisaks pole nuppude kuju eriti mugav (pikk liistakas vs lamedam). Esikaamera auk eriti ei häiri aga ilmselt selle diameeter väheneks või siis liigutataks see keskele mitte paremasse ülanurka kus see praegu on.
Ehk tasuks ka madalama hinna ja vastupidavuse nimel kasutada rohkem plastikut mitte klaasi ja metalli.

Üldiselt on Samsung teinud head tööd siiski. Nende tarkvara ei koperda jalus. Telefonid on üldiselt normaalsete hindadega v.a mõned erandid (S20 Ultra) ja tarkvara toe pikendamise kolmele Android versioonile on teretulnud. Kui nad nüüd oma Exynose saaks asjalikumaks ja teeksid korraliku e versiooni järglase, siis oleks väga raske midagi muud soovitada.

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erkin
HV kasutaja


liitunud: 13.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.11.2020 11:54:22 vasta tsitaadiga

Viimasel ajal ei taha Fast charging töötada mitteoriginaal kaablitega. Kas viimase uuendusega miskit keelatud. Laadija ise originaal ja muidu töötas nende kaablitega, nüüd järgi ühendad lööb mingit teadet, kontrolli ühendust jne.
Isegi aeglane laadimine ei tööta vaid laeb ikka megaaeglaselt. 5,5h näitab täislaadimise ajaks.
kellelgi veel sellist asja esineb?
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.11.2020 11:57:12 vasta tsitaadiga

Kaabel prügi järelikult. Kiud liiga peenike ja pingelang liiga suur.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vahur
HV Guru
Vahur

liitunud: 01.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.11.2020 12:02:13 vasta tsitaadiga

Kasutan enamuse ajast korralikke mitteoriginaal kaableid ning pole seda muret olnud.
Kommentaarid: 458 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 388
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erkin
HV kasutaja


liitunud: 13.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.11.2020 12:08:22 vasta tsitaadiga

KillFrenzy kirjutas:
Kaabel prügi järelikult. Kiud liiga peenike ja pingelang liiga suur.


Samas on see kaabel varem laadinud kiirlaadimisega. See ongi kummaline. Oleks selle ostnud nüüd ja siis ei tööta kahtlustaks kehva kaablit.

See samsa originaal kaabli ostmine on ka paras peavalu, nagu ei müüdagi eraldi. Kuskilt netipoest on ka valik seinast seina 5eur kuni 10eur, OEM polybag pakend aga garantiid 100% pole, et originaal.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reikar
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.11.2020 12:09:51 vasta tsitaadiga

Peale kaabli võiks üle vaadata ka laadimis pesa. Mõnel koguneb taskutes igasugust sodi sinna. Ettevaatlikult mingi tikuga ära puhastada.
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.11.2020 12:09:56 vasta tsitaadiga

Ära murdunud osad kiud.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erkin
HV kasutaja


liitunud: 13.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.11.2020 12:13:26 vasta tsitaadiga

reikar kirjutas:
Peale kaabli võiks üle vaadata ka laadimis pesa. Mõnel koguneb taskutes igasugust sodi sinna. Ettevaatlikult mingi tikuga ära puhastada.


Olen ka seda teinud, kahtlustasingi algul seda.
https://www.samsung.com/uk/mobile-accessories/wireless-battery-pack-u1200-eb-u1200csegww/
Selle pangaga kaasa tulnud lühike juhtmejupp ei lae samuti kiirlaadimisega, ometi see ju originaal.
Ainus millega kiirlaadimine kohe aktiveerub probleemideta on karbis telefoniga kaasa tulnud valge usb-c kaabel icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 09.11.2020 12:54:31 vasta tsitaadiga

S20 teemas just kirjutasin, et wireless fast charge on ka hiljuti katki tehtud kui pole originaal laadija. Äkki nüüd uus poliitika ja sunnivad ainult originaal asju kasutama? Samas autolaadijat juhtmevaba polegi samsal ju pakkuda.
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.11.2020 13:02:18 vasta tsitaadiga

Ega see apple pole kus kaablil on kiibid sees.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erkin
HV kasutaja


liitunud: 13.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.11.2020 14:57:20 vasta tsitaadiga

Minu asi lahenes, ikka tolm oli pordi sees. Mitu korda peenikese kaablivitsaga sealt kraapides ei hakanud laadima ja siis kolmas kord põhjast tugevalt kus tuli veel tolmu icon_razz.gif
Kaabel läks kohe klõpsuga külge ja töötab perfektselt. Ei uskunud, et nii täis, nüüd port seest kohe läigib icon_lol.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 09.11.2020 15:59:23 vasta tsitaadiga

Veidi aiitab see kui telefon tasku panna laadimispesa ülevalpool. Enamus sodi taskutes koguneb ikka tasku põhja ja kui port allpool sinna taskusse panna telefon, siis läheb kiiresti sodi täis.
_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kris
HV kasutaja

liitunud: 24.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.11.2020 16:19:01 vasta tsitaadiga

See oli juba S8-st alates nii, et pidi olema kas originaal laadija või selle kloon, et kiire juhtmevaba laadimine töötaks. Ei midagi uut ...

MRTO kirjutas:
S20 teemas just kirjutasin, et wireless fast charge on ka hiljuti katki tehtud kui pole originaal laadija. Äkki nüüd uus poliitika ja sunnivad ainult originaal asju kasutama? Samas autolaadijat juhtmevaba polegi samsal ju pakkuda.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.11.2020 16:35:00 vasta tsitaadiga

erkin kirjutas:
reikar kirjutas:
Peale kaabli võiks üle vaadata ka laadimis pesa. Mõnel koguneb taskutes igasugust sodi sinna. Ettevaatlikult mingi tikuga ära puhastada.


Olen ka seda teinud, kahtlustasingi algul seda.
https://www.samsung.com/uk/mobile-accessories/wireless-battery-pack-u1200-eb-u1200csegww/
Selle pangaga kaasa tulnud lühike juhtmejupp ei lae samuti kiirlaadimisega, ometi see ju originaal.
Ainus millega kiirlaadimine kohe aktiveerub probleemideta on karbis telefoniga kaasa tulnud valge usb-c kaabel icon_rolleyes.gif


Väga huvitav. Mul sama pank ja sellega kaasatulnud lühike usb-c kaabel - tuleb "kiirlaadimine" teavitus küll laadima pannes (S10+ ja novembri turvauuendus peal).
Samuti kolmanda partei Aukey laadijaga teeb kiirlaadimist PD (Power Delivery režiimis, usb-c - usb-c kaabliga) ning ka Sony originaalkaabel autos teeb Anker autolaadija otsas kiirlaadimist.

Olen tellinud Samsungi kaableid 1a.ee veebipoest. On olnud nii kilekotis kui paremas pakendis, seni probleeme pole olnud ühegagi.

Aga varasemast mäletan küll, et Samsungi originaalkaablid (mitte laadijad, aga just kaablid) on kippunud ära surema. Teiste tootjatega pole ette tulnud.

EDIT: Ei näinud, et minu vastuse kirjutamise ajal probleem juba lahenenud teema algatajal.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.11.2020 16:48:32 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:
Veidi aiitab see kui telefon tasku panna laadimispesa ülevalpool. Enamus sodi taskutes koguneb ikka tasku põhja ja kui port allpool sinna taskusse panna telefon, siis läheb kiiresti sodi täis.

thumbs_up.gif Endal ka alati nii, kuna siis on tel välja võttes kohe ka õigetpidi käes. 3.5mm audiopistiku allserva kolides nuteti ka kunagi, et nüüd hakkab juhe tasku põhjas kahekorra olema, taipamata end "õigetpidi" kasutama harjutada...
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 09.11.2020 20:03:28 vasta tsitaadiga

rex, Sama siin. Kuidas sul ekraan on. Minul on ekraan taskus nö väljapoole, et vältida seda, et hakkab seal kehasoojusele reageerima vms. Samas miinus on jällegi see, et kui saab mingi välise löögi vms, siis võib taskus katki minna. Samas mul tugev korpus ja panzerglass esiklaas kah veel peale pandud. Korra on ka poole meetri kõrguselt asfaldile kukkunud. Seni on terveks jäänud. S10e siis.
_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.11.2020 22:59:28 vasta tsitaadiga

Mida ta seal kehasoojuse peale reageerida saab?

Varsti 1.5a olnud telefoni, nii üht kui teistpidi taskus, pole mingeid trikke täheldanud.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 10.11.2020 08:35:28 vasta tsitaadiga

KillFrenzy, Proximity sensor on liiga tundlik. Mul esineb tihtipeale seda, et kui pikema kõne ära lõpetan, siis on ekraan soe ja ei reageeri millelegi, täiesti must. Veidi jahtub, siis lülitub uuesti sisse. Lihtsalt tahan vältida seda, et taskus läheb ekraan soojaks, tuleb kõne mida ma ei saa vastu võtta, kuna ekraan ei toimi. Kuigi mul on ka sisse lülitatud see funktsioon, et kõrva äärde tõstes peaks kõne vastu võtma aga see ei toimi ka alati kui oleks vaja. Eriti tüütu on see kinnastega. Peab kindaga üritama paremale lohistada, kinnast käest kakkuma või nina kasutama icon_lol.gif
_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.11.2020 11:24:12 vasta tsitaadiga

Mul on taskus ekraan alati keha poole olnud. Pole kunagi ei pärast tunniajast kõnet ega ka taskust võtmist mingeid ekraanianomaaliaid täheldanud. Ainuke miinus, et kehasoojus kipub esikaamera teibi (vaikselt hakkab ka näiteid tulema, miks see kasulik olla võiks) liimi pehmeks sulatama ja nihkub ära.

Tomorrow, sul ehk kuumeneb liigpaksu kasuka tõttu üle? Mul on küll ka õhuke miski x-level'i kondoom ümber, kuna sain ostes kaasa ja tundus praktiline. Või oled pärast ruutimist kõvasti OC-d teinud?
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.11.2020 12:27:32 vasta tsitaadiga

Esimest korda kuulen, pole sellist efekti kohanud ei S10+ ega S10e-ga. Ma pakun, et viga võib olla pigem vigases anduris (custom-rom seadistus) või siis mingis muus segavas komponendis icon_rolleyes.gif

Hoian reeglina alati ekraani keha poole, sest kuna telefon pükste taskus, siis väldib see olukorda, et ekraan kogemata pihta saab. Ümber on kest ja ekraanil tehase kaitsekile, taskust võttes ärkab kohe ja ei kuumene üle ka pikema jutu käigus.

Harva on juhtunud, et kui pükste tasku on väga õhukesest materjalist või nahk higine, siis äratab see ekraani üles ja paneb miskit käima, mida lukustusekraanilt valida on võimalik. Kuid seda on juhtunud praktiliselt kõigi mahutundlikku ekraani omavate telefonidega.

_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 10.11.2020 14:23:55 vasta tsitaadiga

rex, Ei OC pole teinud. Kesta paksus võib rolli mängida ehk.
DigeBeni, Mul oli sama viga ka vana Xperia peal aga vähemal määral.

Pean mingi aeg testima Bluetooth klappidega kõnesid tehes kas asi on kuumuses võii tarkvaras. Kui üle BT ja telefon laua peal esineb sama, siis mingi tarkvara kala.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.11.2020 14:35:23 vasta tsitaadiga

Kõlab väga tarkvaralise sitika moodi jah icon_rolleyes.gif

Kasutan root'imata regioonipõhist tootja tarkvara seni, kuni sellele veel uuendusi tuleb peamiselt just seepärast, et kõiksugu sarnaseid anomaaliaid vältida icon_rolleyes.gif

BT huugab kogu aeg erinevate klappidega, autos HF ja nutikellaga, väga hästi toimib kõik thumbs_up.gif

S10e kohta käib siis praegu jutt, S10+ enam ei kasuta.

_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.11.2020 15:42:56 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:
Eriti tüütu on see kinnastega. Peab kindaga üritama paremale lohistada, kinnast käest kakkuma või nina kasutama icon_lol.gif

Aktiveeri lisaks vol up-iga vastuvõtt ka. Ma ainult nii kasutangi. Mõned üksikud korrad, kui kõne tuleb ajal, kui juba näpin telefoni, siis vajutan ülal "answer". Talvel kindaga on füüsiline nupp päris kindlasti asjalikum. Kuni home nupp olemas oli (minu puhul S2, S4, S7), oli see mul vastuvõtuks seatud.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 10.11.2020 17:36:16 vasta tsitaadiga

rex, Mul tsipa raske vol up vajutada, kuna kasutataval ümbrisel on see veidi kummaline. Aga üritan meeles pidada. Ümbris on see: https://www.urbanarmorgear.com/products/monarch-series-galaxy-s10e-case
_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.11.2020 22:49:28 vasta tsitaadiga

Tomorrow, korralik CAT thumbs_up.gif beer_yum.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Samsung Galaxy S10 seeria arutelu mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 27, 28, 29 ... 44, 45, 46  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.