Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Arvutitark märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 68, 69, 70 ... 94, 95, 96  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
alexcrx
HV kasutaja
alexcrx

liitunud: 29.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2020 19:54:21 vasta tsitaadiga

pots4t4j4 kirjutas:
Kas neljapäeval võib 5000 seeria prosesid letist leida?


midagi leiab, aga esialgu valik suht kitsas
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Osiris
HV Guru
Osiris

liitunud: 12.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2020 21:37:44 vasta tsitaadiga

pots4t4j4 kirjutas:
Kas neljapäeval võib 5000 seeria prosesid letist leida?

Isegi kui saaks on hind ilmselt selline, et eusa_think.gif
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2020 22:11:45 vasta tsitaadiga

pots4t4j4 kirjutas:
Kas neljapäeval võib 5000 seeria prosesid letist leida?

Eile juba uurisin. Mulle vastati, et 5600X ja 5950X peaks olema aga koguseid ja hindu ei ostatud veel öelda. Samuti ei osatud veel öelda kas 5800X ja 5900X samuti letti tulevad kohe esimesel päeval.

Kellaaja suhtes öeldi, et 16:00 peaks saama hakata tellima.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Osiris
HV Guru
Osiris

liitunud: 12.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2020 12:44:39 vasta tsitaadiga

Eks need kes esimesena 5900X müüki toovad võidavad. Kui just ebareaalne hind kohe alguses hinnasildile ei tule...
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ninzor
HV veteran

liitunud: 15.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.11.2020 17:12:30 vasta tsitaadiga

Türi 10E saadavus langeb kiirelt. E-poe tellimused kerivad. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 232 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 202
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Psych0
HV veteran
Psych0

liitunud: 21.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.11.2020 17:23:15 vasta tsitaadiga

Polegi nagu kõige hullem hind see 325€, aga ootab caseking hinnad ka ära.
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flake
HV veteran

liitunud: 01.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.11.2020 17:29:50 vasta tsitaadiga

Kõrgemad. 5600x oli 349€ IIRC
https://www.caseking.de/amd-ryzen-5-5600x-3-7-GHz-vermeer-am4-mit-amd-wraith-stealth-kuehler-hpam-202.html

_________________
..||..
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Equinox
HV veteran
Equinox

liitunud: 05.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.11.2020 19:53:44 vasta tsitaadiga

Oo, kas ma saan tõesti varsti endale 5600-i ära osta beer_yum.gif
_________________
Live long and prosper!
RIP, Spock. Leonard Nimoy 1931-2015
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
flake
HV veteran

liitunud: 01.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2020 10:35:22 vasta tsitaadiga

5800x saadavus huvitaks eelkõige. Nädal? kaks?
_________________
..||..
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Traf
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.12.2007




sõnum 06.11.2020 15:52:40 vasta tsitaadiga

Miks on vaja teist kuud hoida esilehel RTX 3000 bännereid, kui saadavust kaartidele endiselt pole? See nagu mõnitamine rohkem.
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2020 15:54:04 vasta tsitaadiga

Soovitan kasutada adblockerit kui selline asi närvi ajab
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alexcrx
HV kasutaja
alexcrx

liitunud: 29.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2020 16:27:59 vasta tsitaadiga

Traf kirjutas:
Miks on vaja teist kuud hoida esilehel RTX 3000 bännereid, kui saadavust kaartidele endiselt pole? See nagu mõnitamine rohkem.


Nvidia enda promo, kaardid ikka tulevad aga lähevad mõne minutiga eriti 3080.

flake kirjutas:
5800x saadavus huvitaks eelkõige. Nädal? kaks?


loodame jah saada terve lineup paari nädala jooksul.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dev Grex
HV Guru

liitunud: 29.07.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2020 18:04:59 vasta tsitaadiga

Tänaseks pidid tellitud 5600x prosed Tartusse jõudma. Kas tarne hilineb?
Kommentaarid: 361 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 303
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xheix1712
HV Guru
xheix1712

liitunud: 24.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2020 18:29:27 vasta tsitaadiga

s1c2i3m4m5, homseks Tartus
Kommentaarid: 195 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2020 21:44:13 vasta tsitaadiga

Keegi oskab kosta millal oleks lootust näha jälle Seasonic 850W toiteid müügil. Kas siis platinum või focus gold seeriast. Hetkel tundub, et kõikjal (k.a amazon) on toiteplokkide põud. Mingi tehas või tarne kinni kukkunud pandeemia pärast vast kuna kõikjal saadavus suht koht 0.
_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-myyr-
HV kasutaja
-myyr-

liitunud: 11.08.2011




sõnum 09.11.2020 11:10:33 vasta tsitaadiga

Millal uus hulk 5600xi pärnu ka tuleb ?
_________________
Autovaruosad Pärnus/kuni -30%
www.mardigarage.eu
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alexcrx
HV kasutaja
alexcrx

liitunud: 29.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.11.2020 12:52:58 vasta tsitaadiga

-myyr- kirjutas:
Millal uus hulk 5600xi pärnu ka tuleb ?


tundub et vabasse ei jõuagi, küsi müüjate käest, mõni veel vaba tänasest partiist.

angel kirjutas:
Keegi oskab kosta millal oleks lootust näha jälle Seasonic 850W toiteid müügil. Kas siis platinum või focus gold seeriast. Hetkel tundub, et kõikjal (k.a amazon) on toiteplokkide põud. Mingi tehas või tarne kinni kukkunud pandeemia pärast vast kuna kõikjal saadavus suht koht 0.


nendega juba aasta aega probleeme icon_sad.gif
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-myyr-
HV kasutaja
-myyr-

liitunud: 11.08.2011




sõnum 09.11.2020 12:54:26 vasta tsitaadiga

Lugupeetud "xheix1712" kirjutas mulle enne
Tellisin ära, mõni üksik pidi veel olema.. Äkki joppab teil ka icon_smile.gif

_________________
Autovaruosad Pärnus/kuni -30%
www.mardigarage.eu
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaspar99
HV vaatleja

liitunud: 27.05.2006




sõnum 09.11.2020 19:49:46 vasta tsitaadiga

Oleks ka 5600X huvitatud, kui võimalis tekib
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pepz
HV vaatleja
pepz

liitunud: 17.12.2015



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.11.2020 20:57:04 vasta tsitaadiga

kaspar99 kirjutas:
Oleks ka 5600X huvitatud, kui võimalis tekib


Sama soov, iga kord natukene hiljaks jäänud
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Miiro
HV kasutaja
Miiro

liitunud: 01.12.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.11.2020 21:29:44 vasta tsitaadiga

Oleks ka 5600x vastu huvi. Vaatasin, et smartechi ka müüki tulnud aga vist kõik seal ära ostetud juba.
Edit: enam pole huvi


viimati muutis Miiro 10.11.2020 19:27:36, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Equinox
HV veteran
Equinox

liitunud: 05.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.11.2020 23:45:11 vasta tsitaadiga

Ma vaatan kuna saadavus tekib. Seni ratsutan Ryzen 3 3100 seljas edasi icon_lol.gif
_________________
Live long and prosper!
RIP, Spock. Leonard Nimoy 1931-2015
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
caramis
HV Guru
caramis

liitunud: 19.09.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.11.2020 23:46:14 vasta tsitaadiga

Equinox kirjutas:
Ma vaatan kuna saadavus tekib. Seni ratsutan Ryzen 3 3100 seljas edasi icon_lol.gif

oh, ma polegi ainus icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 150
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.11.2020 08:30:16 vasta tsitaadiga

Equinox kirjutas:
Ma vaatan kuna saadavus tekib. Seni ratsutan Ryzen 3 3100 seljas edasi icon_lol.gif

3100 on korralik collectors item arvestades selle olematut saadavust icon_biggrin.gif . Sa peaksid saama minimaalse hinnavahega uuedada 3600 peale millel väga hea saadavus. Võid oodata Jaanuarini kui pidi tulema R5 5600 (non-X) umbes 220 kanti.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
unine
HV kasutaja
unine

liitunud: 04.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2020 12:19:21 vasta tsitaadiga

Millal AMD 6000 seeria kaarte oodata võib? Siis teab veebilehte haamerdada.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alexcrx
HV kasutaja
alexcrx

liitunud: 29.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2020 14:10:35 vasta tsitaadiga

unine kirjutas:
Millal AMD 6000 seeria kaarte oodata võib? Siis teab veebilehte haamerdada.


hetkel täitsa vaikus nendega
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Osiris
HV Guru
Osiris

liitunud: 12.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2020 15:23:19 vasta tsitaadiga

Ma ei tea aga arvutitargast tellimine oleks nagu kehvemaks jäänud.

Täitsa tavaline protsessor - tellitav - tarneaeg 1-3 tööpäeva - kuidagi ei kipu selle ajaga saabuma.
Näis kas ma see nädal saangi üldse kätte eusa_think.gif
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2020 15:39:55 vasta tsitaadiga

Osiris, kui täna shipped ei tule, siis ei saagi. Seal see 1-3p on poeni. teisipäeval tellid, siis saad järgmine nädal jne.
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Osiris
HV Guru
Osiris

liitunud: 12.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2020 20:36:21 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Osiris, kui täna shipped ei tule, siis ei saagi. Seal see 1-3p on poeni. teisipäeval tellid, siis saad järgmine nädal jne.

Teine toode sama märkega juba pakkimiseks valmis aga tundub jah, et see tarneaeg on mõttetu neil üldse panna kui kohal pole asja saada.

Oleks teadnud - saanuks mujalt juba kätte thumbs_down.gif
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hants
HV vaatleja

liitunud: 16.03.2009




sõnum 14.11.2020 15:26:09 vasta tsitaadiga

Tundub jah, et tarnimisega mingid probleemid. Varem tellides kohapeal olevaid tooteid, võis kindel olla, et kohe järgmisel päeval posti pandud. Nüüd sai tellitud uus prose, see Galadorist, emaplaadi ja mälud Arvutitargast ja ei mõistetud pakki teele panna, oleks teadnud oleks esindusse tellinud ja ise järgi läinud. Nüüd prose kohal ja komplekteerida ei saa. Amazonist korduvalt tellinud ja need saavad paki kohe järgmisel päeval teele panna, Galadoris läks ka vist 2h aega ning tellimus teel. Sellest mulle piisab, et mitte rohkem sealt tellida... thumbs_down.gif
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HPN
HV veteran
HPN

liitunud: 26.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2020 12:13:08 vasta tsitaadiga

alexcrx kirjutas:
unine kirjutas:
Millal AMD 6000 seeria kaarte oodata võib? Siis teab veebilehte haamerdada.


hetkel täitsa vaikus nendega


Endiselt vaikus?
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MarkoP
HV vaatleja
MarkoP

liitunud: 07.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2020 14:14:15 vasta tsitaadiga

hants kirjutas:
Tundub jah, et tarnimisega mingid probleemid. Varem tellides kohapeal olevaid tooteid, võis kindel olla, et kohe järgmisel päeval posti pandud. Nüüd sai tellitud uus prose, see Galadorist, emaplaadi ja mälud Arvutitargast ja ei mõistetud pakki teele panna, oleks teadnud oleks esindusse tellinud ja ise järgi läinud. Nüüd prose kohal ja komplekteerida ei saa. Amazonist korduvalt tellinud ja need saavad paki kohe järgmisel päeval teele panna, Galadoris läks ka vist 2h aega ning tellimus teel. Sellest mulle piisab, et mitte rohkem sealt tellida... thumbs_down.gif
Mulle öeldi telefonitsi, et mingi laoga on probleeme. Tellisin 29.10 korpuse, eeldatav tarne esindusse 09.11. Siiamaani ootan.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Osiris
HV Guru
Osiris

liitunud: 12.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2020 15:01:36 vasta tsitaadiga

Mulle lubati, et teisipäeval on Tallinnas prose kohal ja loodetavasti saan kolmapäeval ka kätte.
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mugman
HV kasutaja
Mugman

liitunud: 25.12.2015



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2020 22:40:52 vasta tsitaadiga

Kas Arvutitark teeb Black Friday ajal oma poes soodukat ka ?
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2020 23:02:59 vasta tsitaadiga

HEa nali icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mugman
HV kasutaja
Mugman

liitunud: 25.12.2015



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2020 23:09:22 vasta tsitaadiga

pots4t4j4 kirjutas:
HEa nali icon_biggrin.gif


Küsida ikka võib icon_biggrin.gif Pole küll kunagi näinud, et mingeid soodukaid seal rakendatakse, aga 2020 on täis üllatusi olnud icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2020 23:58:40 vasta tsitaadiga

See wannabe Black Friday Eestis ongi nali.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 17.11.2020 00:06:45 vasta tsitaadiga

Black Friday asemel tehti/tehakse Eestis osade edasimüüjate poolt 9. novembril e-esmaspäeva, aga see on ka suht nali icon_smile.gif
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Miiro
HV kasutaja
Miiro

liitunud: 01.12.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2020 01:29:46 vasta tsitaadiga

MarkoP kirjutas:
Mulle öeldi telefonitsi, et mingi laoga on probleeme. Tellisin 29.10 korpuse, eeldatav tarne esindusse 09.11. Siiamaani ootan.

Ma tellisin korpuse 30.10 ja eeldatavat esindusse jõudmis aega on muudetud juba 3 korda. uus aeg on nüüd täna õhtul 17.00, ehk veab
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2020 01:54:01 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Black Friday asemel tehti/tehakse Eestis osade edasimüüjate poolt 9. novembril e-esmaspäeva, aga see on ka suht nali icon_smile.gif
eelmine aasta sai musta reede raames küll AT-st hea diili + veel Epsoni cashback

2020 on nagu on ..
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Miiro
HV kasutaja
Miiro

liitunud: 01.12.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2020 13:16:39 vasta tsitaadiga

Arvuti tarka pole lähiajal mõni kogus 5600x või 5800x tulemas?
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Osiris
HV Guru
Osiris

liitunud: 12.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2020 13:52:43 vasta tsitaadiga

Päeva lõpuni on veel aega aga kahtlustan, et ma oma proset ei näe veel niipea. Staatus endiselt tellitud.
Kuigi helpdesk ütles, et täna jõuab tallinna.
1-3 tööpäevast on saanud 1-7 tööpäeva.....
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EstGane70
HV kasutaja

liitunud: 26.11.2017




sõnum 17.11.2020 13:56:42 vasta tsitaadiga

Täiesti võimalik et jõuab n.ö alles 16-17 paiku. Mul oli aasta tagasi tellitud juhus kus ka väga väga ootasin xboxi pulti. Teenidaja piiksutas toote alles 16 paiku süsteemist läbi (isegi kui poodi jõudis kaup juba varem päeva jooksul) ning siis läksin mõni minut hiljem ja sain toote kätte.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Clover
HV veteran
Clover

liitunud: 26.03.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2020 14:19:06 vasta tsitaadiga

Arvutitarga veebis vist ei ole ju mingit üldlehte kus kuvaks kõiki kampaaniaid?
Selle all mõtlen siis tootjate pakkumisi, et nt osta x, saad y kauba peale?
Nt Jimms lehelt on hea praegu vaadata igalpool toodete peal, et mis kampaaniad kehtivad. Nt AMD 5.seeria prosega saab kaasa Far Cry 6. MSI emplaatide puhul on nii Assassins Creed: Valhalla kaasa kui ka eraldi veel Black Friday cashback kampaania.
Kas sama kehtib ka Arvutitargast ostes, infot ei leia. nt MSI lehel tingimusi lugedes on participating regiooniks märgitud ka Eesti ning niisama kui vaadata kus kohast AMD tooteid osta saab, siis Eesti all neil Arvutitark nimetatud aga Arvutitarga enda lehel pole selliste kampaaniate kohta mingeid bännereid leidnud. Võtad lahti AMD prosede kategooria, näidatakse bännerit, et osta Inteli prose, saad mängu kaasa.
Võtad lahti AMD emaplaadid, reklaamitakse, et ROG toodetega kaasa Cyberpunk. Nu ok, see vähemalt käib ka AMD kohta. Aga kus kohast ma peaks teisi kampaaniaid leidma või võibki järeldada, et Arvutitark ei võta nendest osa? Lehest jääb mulje, et promotakse kõige rohkem NVidiat, Inteli ja Cyberpunki.
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Osiris
HV Guru
Osiris

liitunud: 12.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2020 14:23:16 vasta tsitaadiga

EstGane70 kirjutas:
Täiesti võimalik et jõuab n.ö alles 16-17 paiku. Mul oli aasta tagasi tellitud juhus kus ka väga väga ootasin xboxi pulti. Teenidaja piiksutas toote alles 16 paiku süsteemist läbi (isegi kui poodi jõudis kaup juba varem päeva jooksul) ning siis läksin mõni minut hiljem ja sain toote kätte.

Kui 16-17 ajal jõuab siis kahtlustan, et täna seda keegi posti panna ei viitsi - healjuhul kolmapäeval pannakse teele ja neljapäeval käes thumbs_down.gif

Mingit täiesti tavaline cpu ja 2 nädalat tarneaeg icon_evil.gif
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 17.11.2020 14:29:27 vasta tsitaadiga

Need ju mingid niisama müügikampaaniad, müüjatele mõeldud, ega neid ei pea keegi kaasa panema kui tootekood ei sisalda neid. Äkki laost vms ikka saavad kauba aga läheb kuskile nurka vedelema vms. Mul endal ka teevad laod kampaaniad, et neid eelistaks just ja saadavad vahel selle eest teatud toodetega nänni kaasa, mingit kohustust seda kaasa anda kliendile pole ju.
Aga noh kui ala AMD ise reklaamib, et selle koodiga toodet ostes saab x nänni kaasa, siis nagu võiks küll seda saada.
Kuna keskmine klient on selline, et võib vabalt tulla tasuta saadud mütsile garantiid nõudma hiljem, siis ma pigem ei jaga seda tasuta nänni kaasa.
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EstGane70
HV kasutaja

liitunud: 26.11.2017




sõnum 17.11.2020 14:40:33 vasta tsitaadiga

Osiris kirjutas:
EstGane70 kirjutas:
Täiesti võimalik et jõuab n.ö alles 16-17 paiku. Mul oli aasta tagasi tellitud juhus kus ka väga väga ootasin xboxi pulti. Teenidaja piiksutas toote alles 16 paiku süsteemist läbi (isegi kui poodi jõudis kaup juba varem päeva jooksul) ning siis läksin mõni minut hiljem ja sain toote kätte.

Kui 16-17 ajal jõuab siis kahtlustan, et täna seda keegi posti panna ei viitsi - healjuhul kolmapäeval pannakse teele ja neljapäeval käes thumbs_down.gif

Mingit täiesti tavaline cpu ja 2 nädalat tarneaeg icon_evil.gif


Yep, nii ta võib olla. Mida mina viimase poole aasta jooksul olen õppinud, siis seoses covid-iga on kõik tarne osapooled nii räige koormuse all, et maksan kasvõi 5% rohkem aga lähen saan asja letist kohe kätte. Ka kõige tavalisemad asjad võivad kuhugi x põhjusel toppama jääda
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Clover
HV veteran
Clover

liitunud: 26.03.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2020 14:56:24 vasta tsitaadiga

Janis kirjutas:
Need ju mingid niisama müügikampaaniad, müüjatele mõeldud, ega neid ei pea keegi kaasa panema kui tootekood ei sisalda neid. Äkki laost vms ikka saavad kauba aga läheb kuskile nurka vedelema vms. Mul endal ka teevad laod kampaaniad, et neid eelistaks just ja saadavad vahel selle eest teatud toodetega nänni kaasa, mingit kohustust seda kaasa anda kliendile pole ju.
Aga noh kui ala AMD ise reklaamib, et selle koodiga toodet ostes saab x nänni kaasa, siis nagu võiks küll seda saada.
Kuna keskmine klient on selline, et võib vabalt tulla tasuta saadud mütsile garantiid nõudma hiljem, siis ma pigem ei jaga seda tasuta nänni kaasa.

Need ju ikka tootjate enda kampaaniad.
Nt AMD "Equipped to Win" kampaania. (NVidia varianti sellest Arvutitark ju promob).
MSI "Black Friday" cashback.
MSI Assassin's Creed Valhalla

MSI BlackFriday promo lehel on nt Where to Buy ja seal on Eesti ja Arvutitark:



Samas MSI Valhalla promo lehel pole Eestitki.



Oleks ju tore kui ka Arvutitark ise kah kuvaks kuskil, et mis pakkumised nende lehel kehtivad.
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alexcrx
HV kasutaja
alexcrx

liitunud: 29.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2020 15:34:17 vasta tsitaadiga

Osiris kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
Osiris, kui täna shipped ei tule, siis ei saagi. Seal see 1-3p on poeni. teisipäeval tellid, siis saad järgmine nädal jne.

Teine toode sama märkega juba pakkimiseks valmis aga tundub jah, et see tarneaeg on mõttetu neil üldse panna kui kohal pole asja saada.

Oleks teadnud - saanuks mujalt juba kätte thumbs_down.gif


sorry, siin oli vist mingi meie error, sai tellimus lattu esitatud aga see sealt ei läinud läbi ja tellisime juba mõni päev hiljem uuesti, täna jõudis siia ja lükkame teele.

Mugman kirjutas:
Kas Arvutitark teeb Black Friday ajal oma poes soodukat ka ?


jah ikka tulevad pakkumised ka koostöös tootjatega
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Osiris
HV Guru
Osiris

liitunud: 12.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2020 15:41:09 vasta tsitaadiga

[quote="alexcrx"]
Osiris kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
Osiris, kui täna shipped ei tule, siis ei saagi. Seal see 1-3p on poeni. teisipäeval tellid, siis saad järgmine nädal jne.

Teine toode sama märkega juba pakkimiseks valmis aga tundub jah, et see tarneaeg on mõttetu neil üldse panna kui kohal pole asja saada.

Oleks teadnud - saanuks mujalt juba kätte thumbs_down.gif


sorry, siin oli vist mingi meie error, sai tellimus lattu esitatud aga see sealt ei läinud läbi ja tellisime juba mõni päev hiljem uuesti, täna jõudis siia ja lükkame teele.

Super. Siis on lootust homme kätte saada thumbs_up.gif
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Arvutitark mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 68, 69, 70 ... 94, 95, 96  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.