|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
alexcrx
HV kasutaja

liitunud: 29.03.2006
|
03.11.2020 19:54:21
|
|
|
| pots4t4j4 kirjutas: |
| Kas neljapäeval võib 5000 seeria prosesid letist leida? |
midagi leiab, aga esialgu valik suht kitsas
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Osiris
HV Guru

liitunud: 12.08.2002
|
03.11.2020 21:37:44
|
|
|
| pots4t4j4 kirjutas: |
| Kas neljapäeval võib 5000 seeria prosesid letist leida? |
Isegi kui saaks on hind ilmselt selline, et
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
03.11.2020 22:11:45
|
|
|
| pots4t4j4 kirjutas: |
| Kas neljapäeval võib 5000 seeria prosesid letist leida? |
Eile juba uurisin. Mulle vastati, et 5600X ja 5950X peaks olema aga koguseid ja hindu ei ostatud veel öelda. Samuti ei osatud veel öelda kas 5800X ja 5900X samuti letti tulevad kohe esimesel päeval.
Kellaaja suhtes öeldi, et 16:00 peaks saama hakata tellima.
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Osiris
HV Guru

liitunud: 12.08.2002
|
04.11.2020 12:44:39
|
|
|
| Eks need kes esimesena 5900X müüki toovad võidavad. Kui just ebareaalne hind kohe alguses hinnasildile ei tule...
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ninzor
HV veteran
liitunud: 15.06.2008
|
05.11.2020 17:12:30
|
|
|
Türi 10E saadavus langeb kiirelt. E-poe tellimused kerivad.
|
|
| Kommentaarid: 232 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
202 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Psych0
HV veteran

liitunud: 21.11.2004
|
05.11.2020 17:23:15
|
|
|
| Polegi nagu kõige hullem hind see 325€, aga ootab caseking hinnad ka ära.
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
flake
HV veteran
liitunud: 01.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Equinox
HV veteran

liitunud: 05.04.2002

|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
flake
HV veteran
liitunud: 01.05.2003
|
06.11.2020 10:35:22
|
|
|
5800x saadavus huvitaks eelkõige. Nädal? kaks?
_________________ ..||.. |
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Traf
Kreisi kasutaja
liitunud: 04.12.2007
|
06.11.2020 15:52:40
|
|
|
| Miks on vaja teist kuud hoida esilehel RTX 3000 bännereid, kui saadavust kaartidele endiselt pole? See nagu mõnitamine rohkem.
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
06.11.2020 15:54:04
|
|
|
Soovitan kasutada adblockerit kui selline asi närvi ajab
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alexcrx
HV kasutaja

liitunud: 29.03.2006
|
06.11.2020 16:27:59
|
|
|
| Traf kirjutas: |
| Miks on vaja teist kuud hoida esilehel RTX 3000 bännereid, kui saadavust kaartidele endiselt pole? See nagu mõnitamine rohkem. |
Nvidia enda promo, kaardid ikka tulevad aga lähevad mõne minutiga eriti 3080.
| flake kirjutas: |
| 5800x saadavus huvitaks eelkõige. Nädal? kaks? |
loodame jah saada terve lineup paari nädala jooksul.
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dev Grex
HV Guru
liitunud: 29.07.2012
|
06.11.2020 18:04:59
|
|
|
| Tänaseks pidid tellitud 5600x prosed Tartusse jõudma. Kas tarne hilineb?
|
|
| Kommentaarid: 361 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
303 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xheix1712
HV Guru

liitunud: 24.06.2006
|
|
| Kommentaarid: 195 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
06.11.2020 21:44:13
|
|
|
Keegi oskab kosta millal oleks lootust näha jälle Seasonic 850W toiteid müügil. Kas siis platinum või focus gold seeriast. Hetkel tundub, et kõikjal (k.a amazon) on toiteplokkide põud. Mingi tehas või tarne kinni kukkunud pandeemia pärast vast kuna kõikjal saadavus suht koht 0.
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-myyr-
HV kasutaja

liitunud: 11.08.2011
|
09.11.2020 11:10:33
|
|
|
Millal uus hulk 5600xi pärnu ka tuleb ?
_________________ Autovaruosad Pärnus/kuni -30%
www.mardigarage.eu |
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alexcrx
HV kasutaja

liitunud: 29.03.2006
|
09.11.2020 12:52:58
|
|
|
| -myyr- kirjutas: |
| Millal uus hulk 5600xi pärnu ka tuleb ? |
tundub et vabasse ei jõuagi, küsi müüjate käest, mõni veel vaba tänasest partiist.
| angel kirjutas: |
| Keegi oskab kosta millal oleks lootust näha jälle Seasonic 850W toiteid müügil. Kas siis platinum või focus gold seeriast. Hetkel tundub, et kõikjal (k.a amazon) on toiteplokkide põud. Mingi tehas või tarne kinni kukkunud pandeemia pärast vast kuna kõikjal saadavus suht koht 0. |
nendega juba aasta aega probleeme
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-myyr-
HV kasutaja

liitunud: 11.08.2011
|
09.11.2020 12:54:26
|
|
|
Lugupeetud "xheix1712" kirjutas mulle enne
Tellisin ära, mõni üksik pidi veel olema.. Äkki joppab teil ka
_________________ Autovaruosad Pärnus/kuni -30%
www.mardigarage.eu |
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaspar99
HV vaatleja
liitunud: 27.05.2006
|
09.11.2020 19:49:46
|
|
|
| Oleks ka 5600X huvitatud, kui võimalis tekib
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pepz
HV vaatleja

liitunud: 17.12.2015
|
09.11.2020 20:57:04
|
|
|
| kaspar99 kirjutas: |
| Oleks ka 5600X huvitatud, kui võimalis tekib |
Sama soov, iga kord natukene hiljaks jäänud
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Miiro
HV kasutaja

liitunud: 01.12.2009
|
09.11.2020 21:29:44
|
|
|
Oleks ka 5600x vastu huvi. Vaatasin, et smartechi ka müüki tulnud aga vist kõik seal ära ostetud juba.
Edit: enam pole huvi
viimati muutis Miiro 10.11.2020 19:27:36, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Equinox
HV veteran

liitunud: 05.04.2002

|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
caramis
HV Guru

liitunud: 19.09.2010
|
09.11.2020 23:46:14
|
|
|
| Equinox kirjutas: |
Ma vaatan kuna saadavus tekib. Seni ratsutan Ryzen 3 3100 seljas edasi  |
oh, ma polegi ainus
|
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
150 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
10.11.2020 08:30:16
|
|
|
| Equinox kirjutas: |
Ma vaatan kuna saadavus tekib. Seni ratsutan Ryzen 3 3100 seljas edasi  |
3100 on korralik collectors item arvestades selle olematut saadavust . Sa peaksid saama minimaalse hinnavahega uuedada 3600 peale millel väga hea saadavus. Võid oodata Jaanuarini kui pidi tulema R5 5600 (non-X) umbes 220 kanti.
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
unine
HV kasutaja

liitunud: 04.11.2005
|
11.11.2020 12:19:21
|
|
|
| Millal AMD 6000 seeria kaarte oodata võib? Siis teab veebilehte haamerdada.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alexcrx
HV kasutaja

liitunud: 29.03.2006
|
11.11.2020 14:10:35
|
|
|
| unine kirjutas: |
| Millal AMD 6000 seeria kaarte oodata võib? Siis teab veebilehte haamerdada. |
hetkel täitsa vaikus nendega
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Osiris
HV Guru

liitunud: 12.08.2002
|
12.11.2020 15:23:19
|
|
|
Ma ei tea aga arvutitargast tellimine oleks nagu kehvemaks jäänud.
Täitsa tavaline protsessor - tellitav - tarneaeg 1-3 tööpäeva - kuidagi ei kipu selle ajaga saabuma.
Näis kas ma see nädal saangi üldse kätte
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
12.11.2020 15:39:55
|
|
|
Osiris, kui täna shipped ei tule, siis ei saagi. Seal see 1-3p on poeni. teisipäeval tellid, siis saad järgmine nädal jne.
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Osiris
HV Guru

liitunud: 12.08.2002
|
12.11.2020 20:36:21
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
| Osiris, kui täna shipped ei tule, siis ei saagi. Seal see 1-3p on poeni. teisipäeval tellid, siis saad järgmine nädal jne. |
Teine toode sama märkega juba pakkimiseks valmis aga tundub jah, et see tarneaeg on mõttetu neil üldse panna kui kohal pole asja saada.
Oleks teadnud - saanuks mujalt juba kätte
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hants
HV vaatleja
liitunud: 16.03.2009
|
14.11.2020 15:26:09
|
|
|
Tundub jah, et tarnimisega mingid probleemid. Varem tellides kohapeal olevaid tooteid, võis kindel olla, et kohe järgmisel päeval posti pandud. Nüüd sai tellitud uus prose, see Galadorist, emaplaadi ja mälud Arvutitargast ja ei mõistetud pakki teele panna, oleks teadnud oleks esindusse tellinud ja ise järgi läinud. Nüüd prose kohal ja komplekteerida ei saa. Amazonist korduvalt tellinud ja need saavad paki kohe järgmisel päeval teele panna, Galadoris läks ka vist 2h aega ning tellimus teel. Sellest mulle piisab, et mitte rohkem sealt tellida...
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HPN
HV veteran

liitunud: 26.06.2007
|
16.11.2020 12:13:08
|
|
|
| alexcrx kirjutas: |
| unine kirjutas: |
| Millal AMD 6000 seeria kaarte oodata võib? Siis teab veebilehte haamerdada. |
hetkel täitsa vaikus nendega |
Endiselt vaikus?
|
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MarkoP
HV vaatleja

liitunud: 07.08.2010
|
16.11.2020 14:14:15
|
|
|
| hants kirjutas: |
Tundub jah, et tarnimisega mingid probleemid. Varem tellides kohapeal olevaid tooteid, võis kindel olla, et kohe järgmisel päeval posti pandud. Nüüd sai tellitud uus prose, see Galadorist, emaplaadi ja mälud Arvutitargast ja ei mõistetud pakki teele panna, oleks teadnud oleks esindusse tellinud ja ise järgi läinud. Nüüd prose kohal ja komplekteerida ei saa. Amazonist korduvalt tellinud ja need saavad paki kohe järgmisel päeval teele panna, Galadoris läks ka vist 2h aega ning tellimus teel. Sellest mulle piisab, et mitte rohkem sealt tellida...  |
Mulle öeldi telefonitsi, et mingi laoga on probleeme. Tellisin 29.10 korpuse, eeldatav tarne esindusse 09.11. Siiamaani ootan.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Osiris
HV Guru

liitunud: 12.08.2002
|
16.11.2020 15:01:36
|
|
|
| Mulle lubati, et teisipäeval on Tallinnas prose kohal ja loodetavasti saan kolmapäeval ka kätte.
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mugman
HV kasutaja

liitunud: 25.12.2015
|
16.11.2020 22:40:52
|
|
|
| Kas Arvutitark teeb Black Friday ajal oma poes soodukat ka ?
|
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
16.11.2020 23:02:59
|
|
|
HEa nali
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mugman
HV kasutaja

liitunud: 25.12.2015
|
16.11.2020 23:09:22
|
|
|
| pots4t4j4 kirjutas: |
HEa nali  |
Küsida ikka võib Pole küll kunagi näinud, et mingeid soodukaid seal rakendatakse, aga 2020 on täis üllatusi olnud
|
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 750 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
563 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Miiro
HV kasutaja

liitunud: 01.12.2009
|
17.11.2020 01:29:46
|
|
|
| MarkoP kirjutas: |
| Mulle öeldi telefonitsi, et mingi laoga on probleeme. Tellisin 29.10 korpuse, eeldatav tarne esindusse 09.11. Siiamaani ootan. |
Ma tellisin korpuse 30.10 ja eeldatavat esindusse jõudmis aega on muudetud juba 3 korda. uus aeg on nüüd täna õhtul 17.00, ehk veab
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anna tooli
liitunud: 16.03.2006
|
17.11.2020 01:54:01
|
|
|
| Tanel kirjutas: |
Black Friday asemel tehti/tehakse Eestis osade edasimüüjate poolt 9. novembril e-esmaspäeva, aga see on ka suht nali  |
eelmine aasta sai musta reede raames küll AT-st hea diili + veel Epsoni cashback
2020 on nagu on ..
|
|
| Kommentaarid: 365 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Miiro
HV kasutaja

liitunud: 01.12.2009
|
17.11.2020 13:16:39
|
|
|
| Arvuti tarka pole lähiajal mõni kogus 5600x või 5800x tulemas?
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Osiris
HV Guru

liitunud: 12.08.2002
|
17.11.2020 13:52:43
|
|
|
Päeva lõpuni on veel aega aga kahtlustan, et ma oma proset ei näe veel niipea. Staatus endiselt tellitud.
Kuigi helpdesk ütles, et täna jõuab tallinna.
1-3 tööpäevast on saanud 1-7 tööpäeva.....
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EstGane70
HV kasutaja
liitunud: 26.11.2017
|
17.11.2020 13:56:42
|
|
|
| Täiesti võimalik et jõuab n.ö alles 16-17 paiku. Mul oli aasta tagasi tellitud juhus kus ka väga väga ootasin xboxi pulti. Teenidaja piiksutas toote alles 16 paiku süsteemist läbi (isegi kui poodi jõudis kaup juba varem päeva jooksul) ning siis läksin mõni minut hiljem ja sain toote kätte.
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Clover
HV veteran

liitunud: 26.03.2009
|
17.11.2020 14:19:06
|
|
|
Arvutitarga veebis vist ei ole ju mingit üldlehte kus kuvaks kõiki kampaaniaid?
Selle all mõtlen siis tootjate pakkumisi, et nt osta x, saad y kauba peale?
Nt Jimms lehelt on hea praegu vaadata igalpool toodete peal, et mis kampaaniad kehtivad. Nt AMD 5.seeria prosega saab kaasa Far Cry 6. MSI emplaatide puhul on nii Assassins Creed: Valhalla kaasa kui ka eraldi veel Black Friday cashback kampaania.
Kas sama kehtib ka Arvutitargast ostes, infot ei leia. nt MSI lehel tingimusi lugedes on participating regiooniks märgitud ka Eesti ning niisama kui vaadata kus kohast AMD tooteid osta saab, siis Eesti all neil Arvutitark nimetatud aga Arvutitarga enda lehel pole selliste kampaaniate kohta mingeid bännereid leidnud. Võtad lahti AMD prosede kategooria, näidatakse bännerit, et osta Inteli prose, saad mängu kaasa.
Võtad lahti AMD emaplaadid, reklaamitakse, et ROG toodetega kaasa Cyberpunk. Nu ok, see vähemalt käib ka AMD kohta. Aga kus kohast ma peaks teisi kampaaniaid leidma või võibki järeldada, et Arvutitark ei võta nendest osa? Lehest jääb mulje, et promotakse kõige rohkem NVidiat, Inteli ja Cyberpunki.
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Osiris
HV Guru

liitunud: 12.08.2002
|
17.11.2020 14:23:16
|
|
|
| EstGane70 kirjutas: |
| Täiesti võimalik et jõuab n.ö alles 16-17 paiku. Mul oli aasta tagasi tellitud juhus kus ka väga väga ootasin xboxi pulti. Teenidaja piiksutas toote alles 16 paiku süsteemist läbi (isegi kui poodi jõudis kaup juba varem päeva jooksul) ning siis läksin mõni minut hiljem ja sain toote kätte. |
Kui 16-17 ajal jõuab siis kahtlustan, et täna seda keegi posti panna ei viitsi - healjuhul kolmapäeval pannakse teele ja neljapäeval käes
Mingit täiesti tavaline cpu ja 2 nädalat tarneaeg
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Janis
HV Guru
liitunud: 30.11.2005
|
17.11.2020 14:29:27
|
|
|
Need ju mingid niisama müügikampaaniad, müüjatele mõeldud, ega neid ei pea keegi kaasa panema kui tootekood ei sisalda neid. Äkki laost vms ikka saavad kauba aga läheb kuskile nurka vedelema vms. Mul endal ka teevad laod kampaaniad, et neid eelistaks just ja saadavad vahel selle eest teatud toodetega nänni kaasa, mingit kohustust seda kaasa anda kliendile pole ju.
Aga noh kui ala AMD ise reklaamib, et selle koodiga toodet ostes saab x nänni kaasa, siis nagu võiks küll seda saada.
Kuna keskmine klient on selline, et võib vabalt tulla tasuta saadud mütsile garantiid nõudma hiljem, siis ma pigem ei jaga seda tasuta nänni kaasa.
|
|
| Kommentaarid: 209 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
5 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EstGane70
HV kasutaja
liitunud: 26.11.2017
|
17.11.2020 14:40:33
|
|
|
| Osiris kirjutas: |
| EstGane70 kirjutas: |
| Täiesti võimalik et jõuab n.ö alles 16-17 paiku. Mul oli aasta tagasi tellitud juhus kus ka väga väga ootasin xboxi pulti. Teenidaja piiksutas toote alles 16 paiku süsteemist läbi (isegi kui poodi jõudis kaup juba varem päeva jooksul) ning siis läksin mõni minut hiljem ja sain toote kätte. |
Kui 16-17 ajal jõuab siis kahtlustan, et täna seda keegi posti panna ei viitsi - healjuhul kolmapäeval pannakse teele ja neljapäeval käes
Mingit täiesti tavaline cpu ja 2 nädalat tarneaeg  |
Yep, nii ta võib olla. Mida mina viimase poole aasta jooksul olen õppinud, siis seoses covid-iga on kõik tarne osapooled nii räige koormuse all, et maksan kasvõi 5% rohkem aga lähen saan asja letist kohe kätte. Ka kõige tavalisemad asjad võivad kuhugi x põhjusel toppama jääda
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Clover
HV veteran

liitunud: 26.03.2009
|
17.11.2020 14:56:24
|
|
|
| Janis kirjutas: |
Need ju mingid niisama müügikampaaniad, müüjatele mõeldud, ega neid ei pea keegi kaasa panema kui tootekood ei sisalda neid. Äkki laost vms ikka saavad kauba aga läheb kuskile nurka vedelema vms. Mul endal ka teevad laod kampaaniad, et neid eelistaks just ja saadavad vahel selle eest teatud toodetega nänni kaasa, mingit kohustust seda kaasa anda kliendile pole ju.
Aga noh kui ala AMD ise reklaamib, et selle koodiga toodet ostes saab x nänni kaasa, siis nagu võiks küll seda saada.
Kuna keskmine klient on selline, et võib vabalt tulla tasuta saadud mütsile garantiid nõudma hiljem, siis ma pigem ei jaga seda tasuta nänni kaasa. |
Need ju ikka tootjate enda kampaaniad.
Nt AMD "Equipped to Win" kampaania. (NVidia varianti sellest Arvutitark ju promob).
MSI "Black Friday" cashback.
MSI Assassin's Creed Valhalla
MSI BlackFriday promo lehel on nt Where to Buy ja seal on Eesti ja Arvutitark:
Samas MSI Valhalla promo lehel pole Eestitki.
Oleks ju tore kui ka Arvutitark ise kah kuvaks kuskil, et mis pakkumised nende lehel kehtivad.
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alexcrx
HV kasutaja

liitunud: 29.03.2006
|
17.11.2020 15:34:17
|
|
|
| Osiris kirjutas: |
| jeesus188 kirjutas: |
| Osiris, kui täna shipped ei tule, siis ei saagi. Seal see 1-3p on poeni. teisipäeval tellid, siis saad järgmine nädal jne. |
Teine toode sama märkega juba pakkimiseks valmis aga tundub jah, et see tarneaeg on mõttetu neil üldse panna kui kohal pole asja saada.
Oleks teadnud - saanuks mujalt juba kätte  |
sorry, siin oli vist mingi meie error, sai tellimus lattu esitatud aga see sealt ei läinud läbi ja tellisime juba mõni päev hiljem uuesti, täna jõudis siia ja lükkame teele.
| Mugman kirjutas: |
| Kas Arvutitark teeb Black Friday ajal oma poes soodukat ka ? |
jah ikka tulevad pakkumised ka koostöös tootjatega
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Osiris
HV Guru

liitunud: 12.08.2002
|
17.11.2020 15:41:09
|
|
|
[quote="alexcrx"]
| Osiris kirjutas: |
| jeesus188 kirjutas: |
| Osiris, kui täna shipped ei tule, siis ei saagi. Seal see 1-3p on poeni. teisipäeval tellid, siis saad järgmine nädal jne. |
Teine toode sama märkega juba pakkimiseks valmis aga tundub jah, et see tarneaeg on mõttetu neil üldse panna kui kohal pole asja saada.
Oleks teadnud - saanuks mujalt juba kätte  |
sorry, siin oli vist mingi meie error, sai tellimus lattu esitatud aga see sealt ei läinud läbi ja tellisime juba mõni päev hiljem uuesti, täna jõudis siia ja lükkame teele.
Super. Siis on lootust homme kätte saada
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|