|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
XeStAiSy
Aeg Maha 2a
liitunud: 12.12.2001
|
31.10.2020 11:59:15
|
|
|
Niipalju kui minul videokaarte olnud siis üle mõne geni need vastu pole pidanud. 3-4 aastat ja aamen. Ja miks ei peaks vihaseks tegema. Mõnel lendab emaplaate ja cpusid minul videkaardid kõige lühema elueaga. 1 kaart 6970 mis pidas vastu 6 aastat oli sihilikult fan cuvega nagu mina seda tahtsin ja selle pidin vahetama driverite pärast. Kuid jah GPUde hinglusele minek on mind vaevanud kaua läbi aegade on need kätte laguneud kiiremini kui seda tahaks. Videokaardid enamasti arvutis on kõige kallim komponent. GPU ehk ise pole kehva ilselt kas hakkab vram nendel jukerdama kui gpu ise kannis oleks peaks juba hakkama rohkem crashima nendel on ikkagi olnud probleem kus mängus teatud pisiasjad tekivad kas tekstuuride veidrus või pildi vahetusel viskab rohelist. Ma ei ülteks ,et see GPU viga on seal on ilmselt mingi teine issue miks need tekivad. Kas kehvad komponendid miks nelja aastaga hakkab jukerdama sest polegi mõeldud rohkem kui garantiiaeg seda ette näeb. See viitab odavamatele komponentidele rämpsu tootmine.
_________________ Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM
viimati muutis XeStAiSy 31.10.2020 13:09:50, muudetud 6 korda |
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anna tooli
liitunud: 16.03.2006
|
31.10.2020 12:00:12
|
|
|
| see et sul halb õnn, et tähenda et see kõigil on
|
|
| Kommentaarid: 365 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Equinox
HV veteran

liitunud: 05.04.2002

|
31.10.2020 12:00:45
|
|
|
Veider jah. Mul seni vaid 1 videokaart ära surnud ja see oli kurikuulus Nvidia 6600GT. Suri täpselt peale garantiiaja lõppu
_________________ Live long and prosper!
RIP, Spock. Leonard Nimoy 1931-2015 |
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
darknes89
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.07.2004
|
31.10.2020 13:11:20
|
|
|
OT, mul suri MSI 8800gtx ära, ei mingit OC-d. 1,5a mängimist (2-3h päevas) ja artifaktid karpi mul polnud ja kaardi pealt oli s/n kleeps minema läinud. MSI ei tahtnud midagi kuuldagi, proovisin paar korda saata ja pood ka. RIP ~8000kr.
Aga 3070 zotac toimetab mõnusalt ca 30kraadi idles ja warzone ajal üle 60 ei läinud.
_________________ CaseDisplay.eu
ETSY shop
PC modding, abiekraanid, simracing ekraanid.
Rocky |
|
| Kommentaarid: 76 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XeStAiSy
Aeg Maha 2a
liitunud: 12.12.2001
|
31.10.2020 13:34:34
|
|
|
Aga ma ikka tuletan omale meelde gildi kaaslast kes ütles If fans not spinning idle you killing your card it dosent matter if its made for that. Ja seda oli mõned aastad tagasi. Kuigi ma ei uskunud seda mõned aastad tagasi.
Niipalju lohutuseks ütlen kui panna auto fan peale siis kaardid toimetavad nagu midagi poleks häda kuid ikkagi on ebameeldiv nähtus. Siis mina igatahess zero fani ei soovita. Annad vaikselt kaadile molli kõik need smd mis jahutust ei saa halvenevad ajajooksul.
Seda ei juhtu aastaga vaid pikema ajajooksul.
_________________ Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM
viimati muutis XeStAiSy 31.10.2020 14:44:21, muudetud 5 korda |
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
renx09
HV Guru

liitunud: 28.09.2004
|
31.10.2020 13:37:38
|
|
|
loodus tühja kohta ei salli, tahanteada asemik
_________________ !! |
|
| Kommentaarid: 315 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
252 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Raider007
HV kasutaja

liitunud: 22.11.2004
|
31.10.2020 15:41:20
|
|
|
Hakkab vaikselt looma, iseasi kas reaalselt ka kätte saab selle hinnaga:
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RustyZ
HV Guru

liitunud: 20.06.2004
|
31.10.2020 16:04:36
|
|
|
Muigan juba nädalaid siin nende üle kes siunavad neid ked kaarte kalli hinna eest ostavad. Kui sulle hind ei meeldi, ära osta. Kui mul on toodet vaja ja ma näen et mulle hind sobib, siis mind ei koti mis klounid arvavad.
_________________ Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled) |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
yerba
HV Guru

liitunud: 12.11.2003
|
31.10.2020 16:15:39
|
|
|
| RustyZ kirjutas: |
| Muigan juba nädalaid siin nende üle kes siunavad neid ked kaarte kalli hinna eest ostavad. Kui sulle hind ei meeldi, ära osta. Kui mul on toodet vaja ja ma näen et mulle hind sobib, siis mind ei koti mis klounid arvavad. |
Klounid tahaks ka, aga #rahaeiole ning siis tulebki siin oma frustratsiooni välja elada. Muidu keegi ei usu, et nad on päriselus kõvad mehed.
|
|
| Kommentaarid: 1224 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
901 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RustyZ
HV Guru

liitunud: 20.06.2004
|
31.10.2020 16:58:35
|
|
|
Sellessuhtes, et mul oli 1070ti ja edasiminek on suur.
2080ti omanikud ilmselt ei uuenda, kui just raha lambist üle pole.
Ja nii lihtne ongi
_________________ Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled) |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XeStAiSy
Aeg Maha 2a
liitunud: 12.12.2001
|
31.10.2020 17:19:07
|
|
|
Ma ilmselt jään ootama oma kaarti canceldatud pole veel. Ükskord tuleb teade sorry. 1070 kaardipealt minek on nagu öö ja päev ilmselt. Kuu aega oodatud juba.
_________________ Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM |
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
31.10.2020 17:29:21
|
|
|
| londiste kirjutas: |
| majooro, seda juttu on räägitud fe kaartide algusest alates. neid on hiljem ikka ka omajagu liikunud. |
No ei ole näha seda liikumist. Kindlasti mitte EU's. Võibolla suure lombi taha on neid rohkem.
| Scart kirjutas: |
| londiste kirjutas: |
| majooro, seda juttu on räägitud fe kaartide algusest alates. neid on hiljem ikka ka omajagu liikunud. |
Mingisuguses USA Kapa-Kohila variandi arvutipoes oli 3070 FE'sid müügil üle saja eksemplari, seega see jutt on ikka pehmelt öeldes ebapädev. |
Linki selle väite tõestuseks?
| Killhoven kirjutas: |
| Minule on näiteks suurem argument parem RT lahendus mis hakkab varsti ilmselt 2080Ti-le RT mängudes tagatulesid näitama. Täna on RT võimekus 2080T-il ja 3070-l võrdne, aga efektiivsus üle RT corede arvu hakkab peagi rohkem rolli mängima nagu ma olen aru saanud. |
See on päris korralik IF. Ise sellist riski ei võtaks.
| RustyZ kirjutas: |
| Muigan juba nädalaid siin nende üle kes siunavad neid ked kaarte kalli hinna eest ostavad. Kui sulle hind ei meeldi, ära osta. Kui mul on toodet vaja ja ma näen et mulle hind sobib, siis mind ei koti mis klounid arvavad. |
Õigustatult siunavad ma ütleks. Sellised inimesed valideerisid ka eelmise 20 seeria absurdseid hindu oma ostudega. Kui sa ostad sellise hinnaga, siis mõistagi tootjad ja edasimüüjad panevad ka järgmine kord sellised hinnad. Kas kasutatud kaardid on turult otsa saanud, et sa PEAD ostma uue kaardi suure juurdehindlusega? Ja siis tulema seda nina alla hõõruma siin? Kui sind tõesti ei koti miks sa siis muigad nende üle kes sellist ülemaksmist ei toeta ja kutsud neid klounideks? Inimestel on õigustatud ootus saada MSRP lähedaste hindadega toodet ja kaevelda kui see on kelle iganes tõttu kallim. Ja ära tule mulle rääkima suurest nõudlusest. Poolteist kuud peale launchi tuleb kaarte peale näpuotsaga. Asi ei ole suures nõudluses. Paljud kohad on teinud isegi pretsendenditu sammu ja delistinud terve hulga kaarte millel puudub igasugune saadavus. Kokkuvõttes on saadaval vähem mudeleid kui oli launchil.
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RustyZ
HV Guru

liitunud: 20.06.2004
|
31.10.2020 17:40:06
|
|
|
Sõida seenele Tomorrow. Nii lolli juttu pole ammu kuulnud et kellelgil on mingi õigus saada MSRP hinnaga
Mine kiru omaette mitte ära tule teistele ütlema mis hinnaga naf midagi osta võivad. Kui sulle ei meeldi, ära osta. Ära tule mind hindades süüdistama sest ma ostsin. Mine korralda vabaduse väljakul revolutsiooni kui tahad.
_________________ Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled) |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
31.10.2020 17:46:57
|
|
|
| sa oled vist see kes iga kolme kuu tagant omale järelmaksuga uusi telefone ostab ja siis seda ilgelt heaks ideeks peab, sellistelt tulebki raha ära võtta.
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Viilutaja
HV Guru

liitunud: 28.07.2002
|
31.10.2020 17:51:46
|
|
|
Selle nimi on õigustatud ootus. Miks siis üldse mingit hinda panna ja midagi lubada? Hetkel pole kaarte mida lubati ja ei ole sellise hinnaga mida lubati.
2080ti hind jäigi +300 euri üle MSRP kuna neid osteti ka selle hinnaga.
Kui paljudele on veel 1000 euri söödav siis 1300 on ikka omajagu rohkem ja ei ole taskukohane. Kuigi minu jaoks on ka üle 700 eurose kaardi ostmine ajuvaba. Võib-olla räägib ka vanus praegu, sest näen et selle rahaga saab palju targemaid otsuseid teha. Kui oleks 20ndates hetkel ja gaming oleks elu, siis maksaks isegi selle 1k videokaardi eest ära, kuid ainult siis kui see ongi MSRP hind, mitte scalperite poolt selliseks puhutud. Hetkel hindade puhul häiribki see, et hinnad ei peaks olema sellised ja kellegi teise tasku ei taha mina +300 euri küll niisama ära anda.
_________________ Parim kodukino projektor müügis: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11768241#11768241 |
|
| Kommentaarid: 226 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
andreL
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.08.2009
|
31.10.2020 17:54:28
|
|
|
RTX 3070 Gaming X Trio käes. Pole ammu nii jahedat ja vaikset kaarti omanud.
Kinnises Define 7 kastis 2040mhz ja üle 63 kraadi ei näe (fan 55%).
MW2 1440p 165hz Ultra Raytracing keskmine fps 125. Rohkem pole katsetanud.
Selline privileegi tunne on, kui kaart kastis
|
|
| Kommentaarid: 70 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RustyZ
HV Guru

liitunud: 20.06.2004
|
31.10.2020 18:17:54
|
|
|
| Tomorrow kirjutas: |
RustyZ, Õigus vs õigustatud ootus. Õpi lugema enne kui lahmima kukud.
Ma pole öelnud mis hinnaga keegi osta VÕIB. Ma ütlen, et sinusuguste inimeste pärast kannatavad ka teised.
Ma ei ostagi. Kindlasti mitte selliste hindadega. |
Minu süül kannatavad teised? Tule taevas appi ma ei tea mis maailmas siin härrad elavad. Õigustatud ootus - mis kellelegi õigustatud on, on täiesti personaalne, ei hakka vaidlema.
MSRP ei ole kohustuslik hind, tehke omale see selgeks.
Ma ei saa aru eriti.õis teie agenda selle jonnimisega on tbh. Aa ja mees ise siin räägib mulle süüdistamisest ja siis ise räägib toonil "sinusuguste pärast".
Mine ela oma ideaalmaailmas ja jäta järele teema risustamine oma ideaalmaailma dilemmadega.
PS! Ei osta telosid järelmaksuga aga tegelikult on 0% järelmaks inflatsiooni tõttu üsna hea mõte ja kui sellest aru ei saa, siis võib ka teist arvamust omada.
Long story short: kui mul on toodet reaalselt vaja siis sean endale piiri palju maksimaalselt nõus maksma olen ja ostan selle. Seloe eest mind või kedagi teist süüdistada on väga veider ja ainult oma mätta otsast vaatamine. 3080 puhul oli minu piir 1k +-50eur ja ei hakanud isegi idülli looma MSRP näol et selle odavamalt kätte saan. Ja jah, mul oli selle jaoks reaalne praktiline vajadus.
_________________ Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled) |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
31.10.2020 18:28:37
|
|
|
| RustyZ kirjutas: |
| MSRP ei ole kohustuslik hind, tehke omale see selgeks. |
Jah see on nimes sees: Manufacturer Suggested Retail Price
Samas inimesi tuleb mõista. Kui ma teen homme kampaania, et müün mingit vanemat kaarti. Ütleme 1070, kampaania korras 1 euroga ja tekib meeletu nõudlus ja mul saavad kaardid minutiga otsa, siis oleks potentsiaalsed ostjad õigustatult pahased, et kuule mees sa lubasid 1 euroga aga nüüd müüakse neid sinult ostetuid 300 korda kallimalt mujal ja sul pole mingit stocki isegi. Milleks siis seda 1 eurost hinda reklaamida kui see on täielik clickbait?
Kui Nvidia ütles, et tuleb 699, siis eeldaks 750 või ütleme 800-ga isegi mingit saadavust. Kui nad ei suuda seda täita, siis peaks andma uue MSRP mis vastab paremini tegelikkusele.
Mulle tundub, et MSRP on kujunenud rohkem alghinnaks millega foorumis mingi raua müügiteemat alustatakse aga keegi reaalselt ei eeldagi, et sellega saaks midagi osta.
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
31.10.2020 18:51:22
|
|
|
| RustyZ kirjutas: |
| Tomorrow kirjutas: |
RustyZ, Õigus vs õigustatud ootus. Õpi lugema enne kui lahmima kukud.
Ma pole öelnud mis hinnaga keegi osta VÕIB. Ma ütlen, et sinusuguste inimeste pärast kannatavad ka teised.
Ma ei ostagi. Kindlasti mitte selliste hindadega. |
Minu süül kannatavad teised? Tule taevas appi ma ei tea mis maailmas siin härrad elavad. Õigustatud ootus - mis kellelegi õigustatud on, on täiesti personaalne, ei hakka vaidlema.
MSRP ei ole kohustuslik hind, tehke omale see selgeks.
Ma ei saa aru eriti.õis teie agenda selle jonnimisega on tbh. Aa ja mees ise siin räägib mulle süüdistamisest ja siis ise räägib toonil "sinusuguste pärast".
Mine ela oma ideaalmaailmas ja jäta järele teema risustamine oma ideaalmaailma dilemmadega.
PS! Ei osta telosid järelmaksuga aga tegelikult on 0% järelmaks inflatsiooni tõttu üsna hea mõte ja kui sellest aru ei saa, siis võib ka teist arvamust omada.
Long story short: kui mul on toodet reaalselt vaja siis sean endale piiri palju maksimaalselt nõus maksma olen ja ostan selle. Seloe eest mind või kedagi teist süüdistada on väga veider ja ainult oma mätta otsast vaatamine. 3080 puhul oli minu piir 1k +-50eur ja ei hakanud isegi idülli looma MSRP näol et selle odavamalt kätte saan. Ja jah, mul oli selle jaoks reaalne praktiline vajadus. |
0% järelmaks on hea mõte sest telia oma "0"% järelmaksuga pakub kõike 20% kallimalt kui mujalt saab aga intress on 0% ? Much logic
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SilQ
HV Guru

liitunud: 19.10.2006
|
31.10.2020 18:54:01
|
|
|
Tavaliselt, muude toodetega on nii MSRP korraliku varuga (eeldan, et ka videokaartidega), et tihti poed müüvad väiksema summaga kui seda MSRP ette näeb, sellepärast enda poole püüda kliente.
Hetkel mulle tundub, et käib kõva raha tegemine, kelle poolt on raske ennustada, on see pood, vahelaod või tootja. Aga kui inimesed maksavad siis pole midagi teha.
_________________ If you can’t explain it simply, you don’t understand it well enough – Albert Einstein |
|
| Kommentaarid: 251 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
215 |
|
| tagasi üles |
|
 |
degreal
HV veteran
liitunud: 07.01.2002
|
31.10.2020 18:58:34
|
|
|
| Tomorrow kirjutas: |
Kui Nvidia ütles, et tuleb 699, siis eeldaks 750 või ütleme 800-ga isegi mingit saadavust. Kui nad ei suuda seda täita, siis peaks andma uue MSRP mis vastab paremini tegelikkusele.
Mulle tundub, et MSRP on kujunenud rohkem alghinnaks millega foorumis mingi raua müügiteemat alustatakse aga keegi reaalselt ei eeldagi, et sellega saaks midagi osta. |
Väga mugav performance per cost graafikutel ilutseda. Tegelik turuhind on midagi muud. Reviewerid saavad oma 3070 ilusti kätte ja kujutavad ette et MSRP hind ongi päris elu. Näen et osad youtuberid boikoteerivad ja lasevad 3070 ülevaate alles siis välja kui neid on võimalik hankida.
Need kes 3070 said 500€-ga kätte, peaks päris rumal olema neid mitte 1000€-ga maha ärida ja põletavad selle 500€ mängides maha.
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mannatera
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.07.2005
|
31.10.2020 19:24:19
|
|
|
| Amazon.de’st võeti raha ka maha (1400 €) 5-10 november peaks kaart käes olema. 17 september sai tellitud, ehk siis 1,5 kuud ootamist - polegi nii hull antud launchi arvestades. Arvuti juba valmis igatepidi ja ootab Asus Strix 3090 OCd
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rene p
HV veteran
liitunud: 05.11.2002
|
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HPN
HV veteran

liitunud: 26.06.2007
|
31.10.2020 19:59:00
|
|
|
| Näiteks, EVGA on vist ainuke tootjatest, kes ise oma lehel neid kaarte müüb, ja nende omahind on vägagi MSRP lähedal (saadavus EU-s on muidugi ümmargune 0 või siis mõned üksikud on tänase seisuga septembris tellitud kaardid kätte saanud, sest EVGA pani kohe alguses paika, et prioriteet on Põhja-Ameerika turg ja eurooplased näksigu esialgu muru). Ehk hinna ajavad lakke edasimüüjad, kes tegelikult saaks odavamalt müüa, aga kui lõpptarbija on nõus rohkem maksma, siis ega nemad ka kätt ette ei pane.
|
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RustyZ
HV Guru

liitunud: 20.06.2004
|
31.10.2020 20:06:20
|
|
|
| pots4t4j4 kirjutas: |
| RustyZ kirjutas: |
| Tomorrow kirjutas: |
RustyZ, Õigus vs õigustatud ootus. Õpi lugema enne kui lahmima kukud.
Ma pole öelnud mis hinnaga keegi osta VÕIB. Ma ütlen, et sinusuguste inimeste pärast kannatavad ka teised.
Ma ei ostagi. Kindlasti mitte selliste hindadega. |
Minu süül kannatavad teised? Tule taevas appi ma ei tea mis maailmas siin härrad elavad. Õigustatud ootus - mis kellelegi õigustatud on, on täiesti personaalne, ei hakka vaidlema.
MSRP ei ole kohustuslik hind, tehke omale see selgeks.
Ma ei saa aru eriti.õis teie agenda selle jonnimisega on tbh. Aa ja mees ise siin räägib mulle süüdistamisest ja siis ise räägib toonil "sinusuguste pärast".
Mine ela oma ideaalmaailmas ja jäta järele teema risustamine oma ideaalmaailma dilemmadega.
PS! Ei osta telosid järelmaksuga aga tegelikult on 0% järelmaks inflatsiooni tõttu üsna hea mõte ja kui sellest aru ei saa, siis võib ka teist arvamust omada.
Long story short: kui mul on toodet reaalselt vaja siis sean endale piiri palju maksimaalselt nõus maksma olen ja ostan selle. Seloe eest mind või kedagi teist süüdistada on väga veider ja ainult oma mätta otsast vaatamine. 3080 puhul oli minu piir 1k +-50eur ja ei hakanud isegi idülli looma MSRP näol et selle odavamalt kätte saan. Ja jah, mul oli selle jaoks reaalne praktiline vajadus. |
0% järelmaks on hea mõte sest telia oma "0"% järelmaksuga pakub kõike 20% kallimalt kui mujalt saab aga intress on 0% ? Much logic  |
Ah? Kõigi opekate juured telohinnad more or less samad ju. Ära jaura
_________________ Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled) |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
31.10.2020 20:40:46
|
|
|
Lol @ Nvidia. Ikka üritab AMD launchil ennast meelde tuletada. Ei toiminud see 3070-ga. Ei toimi see ka 3060 Ti-ga. Eriti kui see tuleb järjekorras neljas olematu saadavuse ja kõrgete hindadega kaart. 500€+ 3060 Ti incoming
Pro tip Nvidia. Uued MSRP hinnad võiks olla:
3060 Ti: 599
3070: 699
3080: 1099
3090: 1999
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RustyZ
HV Guru

liitunud: 20.06.2004
|
31.10.2020 21:03:19
|
|
|
Tundub, et paadunud AMD fänlus mõjub.
_________________ Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled) |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Viilutaja
HV Guru

liitunud: 28.07.2002
|
31.10.2020 21:14:40
|
|
|
| RustyZ kirjutas: |
| Tundub, et paadunud AMD fänlus mõjub. |
Mida see AMD siia puutub?
Kui AMD kaartidega saab sama olema, siis kisatakse seal veelgi rohkem sest AMD ju peab olema "säästu" bränd!
Ühesõnaga niipea kui keegi ei ole nõus maksma +300 eurot lisaks ja kurdab miks hinnad pole MSRP ähedased, ning pole ka kaarte saada siis on ilmselgelt on kohe AMD fanboy, mitte normaalselt ja ratsionaalselt mõtlev inimene?
Kahtlane maailmavaade sul. Kõik on kohe sinu vastased kui keegi pole nõus maksma sinu kombel toote eest üle ja üldse on pimedad fanboyd.
_________________ Parim kodukino projektor müügis: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11768241#11768241 |
|
| Kommentaarid: 226 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RustyZ
HV Guru

liitunud: 20.06.2004
|
31.10.2020 21:19:37
|
|
|
Noh, teate küll seda loogikat, et südamesse võtab seda see kes...
See AMD fänluse jutt on vastuseks sama lollile halale HV style - lets carry on.
Edit: ja kes oled sina et tuled ütlema et ma ÜLE maksin? Kes oled sina et paned paika asjade väärtused? Te süüdistate mind ülemaksmises ja selles et minusuguste süü on kallid hinnad jms, aru saamata, et te ise panete samamoodi oma mätta otsast. Õppige krdi ennast ka peeglist vaatama. Arusaamatu kuidas täismeestel saab tiinekamõtlemine olla.
_________________ Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled) |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Viilutaja
HV Guru

liitunud: 28.07.2002
|
31.10.2020 21:41:40
|
|
|
Kui mingi toote hind on paika pandud, mis ta võiks maksta ja maksad sisuliselt 50% rohkem... maksid vähem või?
Ma ei saa aru miks sa üldse siin foorumis siis teed? Mine naudi oma TÄPSELT ÕIGE HINNAGA videokaarti, persse need fanboyd siin kes plõksivad...
Hetkel tundub, et niisama kõvatad siin, et sul uus kaart olemas sest pappi oli nii palju, et kohe pidi kohe ära ostma ja ei kannatanud rohkem lihtsalt...
_________________ Parim kodukino projektor müügis: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11768241#11768241
viimati muutis Viilutaja 31.10.2020 21:47:39, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 226 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RustyZ
HV Guru

liitunud: 20.06.2004
|
31.10.2020 21:46:05
|
|
|
Vau.. toote hind paika pandud. Vau.
Okei, ma ei jaksa enam. Carry on
_________________ Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled) |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
renx09
HV Guru

liitunud: 28.09.2004
|
31.10.2020 21:47:37
|
|
|
| Viilutaja kirjutas: |
Kui mingi toote hind on paika pandud, mis ta võiks maksta ja maksad sisuliselt 50% rohkem... maksid vähem või?  |
meil ei ole nõukogude liit, vaba turumajandus on
|
|
| Kommentaarid: 315 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
252 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dex
HV veteran

liitunud: 06.09.2004
|
31.10.2020 21:48:15
|
|
|
Vabas maailmas paneb turg hinna paika - niisama krdi lihtne see ongi. Võib ka kolida hiinasse, venemaale või põhja-koreasse, seal toimivad vähe muud skeemid, aga seda saasta pole vaja siia importida. 30 aastat tagasi oli ja siis poeti või nahast välja, et sellest lahti saada.
(see ei tähenda, et ma ise 307(8)0 normaalse hinnaga ei ootaks, aga nende kallal ilkuda, kest tahavad ja suudavad hetkehinda maksta on täitsa debiilne)
_________________ Süümi, juumi, makkami ja kui tüüle nakkami... |
|
| Kommentaarid: 97 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
31.10.2020 21:50:20
|
|
|
NSVL kehtis täpselt sama reegel, midagi polnud poest saada sest seda kas ei toodetud piisavalt või pandi enne lettidele jõudmist vasakule.
Leiba ja viina oli alati.
viimati muutis anubis 31.10.2020 21:50:40, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
283 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Zonerman
HV veteran

liitunud: 03.06.2003
|
31.10.2020 21:50:31
|
|
|
| degreal kirjutas: |
| Tomorrow kirjutas: |
Kui Nvidia ütles, et tuleb 699, siis eeldaks 750 või ütleme 800-ga isegi mingit saadavust. Kui nad ei suuda seda täita, siis peaks andma uue MSRP mis vastab paremini tegelikkusele.
Mulle tundub, et MSRP on kujunenud rohkem alghinnaks millega foorumis mingi raua müügiteemat alustatakse aga keegi reaalselt ei eeldagi, et sellega saaks midagi osta. |
Väga mugav performance per cost graafikutel ilutseda. Tegelik turuhind on midagi muud. Reviewerid saavad oma 3070 ilusti kätte ja kujutavad ette et MSRP hind ongi päris elu. Näen et osad youtuberid boikoteerivad ja lasevad 3070 ülevaate alles siis välja kui neid on võimalik hankida.
|
Mind otseselt ei häiri, et scalpitakse kaartide hindasid aga just see häirib hullult kui KÕIK pagana juutuuberid jahuvad seal USA's või austraalias mingist ime MSRP hinnast kui võrreldakse perf per dollar jne. Hui enamus jänikisid ei saa selle hinnaga kaarte osta, väga üksikud AIB kaardid lähevad msrp hinnale lähedalt müüki. Kui keegi teeks EL olevate hindade põhjal perf/cost tabeleid, siis oleks pilt teatud segmentides ikka hoopis teine.
Seda enam EL keevitatakse korralikult veel otsa omakorda rääkimata teistest riikides nagu India kus on veel absurdsemad hinnad uutele kaartidele. EL's on MSRP naljanumber müüjatele. Kõik tahavad vahelt teenida nii palju kui võimalik.
Mina pigem vaatan, mis tulemused ja kui vaikne/jahe kaart on et selle põhjal teha otsus kas on kaart hinda väärt.
Edit: Olen nõus, et pole mõtet siin hakata jälle arutama, mis hind on kelle jaoks aksepteeritav. Mõne jaoks tähendab poehind toote turuväärtuse hinda isegi kui see maksab 2 korda rohkem tootja soovituslikust näiteks. Teiste jaoks ei ole seal mõistlikku maksta selliseid hindasid.
Müts maha AMD kaartide ostjate ees, kuna sellega saab natukene Nvidia domineerimist pidurdada ja vb ka hinnad jälle normaalseks. See on vaid positiivne pikas plaanis.
viimati muutis Zonerman 31.10.2020 22:26:21, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
31.10.2020 21:51:16
|
|
|
Hingake sügavalt sisse....ja pidage vähe pausi teiste ostude kommentaarimisega
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Viilutaja
HV Guru

liitunud: 28.07.2002
|
31.10.2020 21:59:38
|
|
|
| RustyZ kirjutas: |
Vau.. toote hind paika pandud. Vau.
Okei, ma ei jaksa enam. Carry on  |
Kui sa ei saanud aru mida ma mõtlesin, siis ilmselgelt ei aita siin ka vanajumal- loll jääb lolliks.
Kui Nvidia on öelnud, mis nende FE soovituslik hind on ja AIB'del oli oma hinnakiri igale mudelile, kuid reaalselt jaemüüjad küsivad +30% rohkem-- mitte tootjad.
Siis kas sa maksid üle või mitte? Praegu maksid lihtsalt vahemehele selle lisa +300 eurot, et ta saaks oma Mersu liisingut tagasi maksta- sa ei saanud selle eest PAREMAT toodet kui ta tootja arvates tegelikult on väärt on.
Mul on reaalselt savi mis hinnaga sa selle ostsid, maksa kasvõi 3000.
Lihtsalt ära eelda, et see on see hind millega enamus tahavad osta, ning kui nad ei saa selle soovitusliku hinna lähedaselt osta siis on kohe kiunujad.
Sul kaart käes, mine mängi... mida sa üldse siin foorumis neid kiunujaid kuulad üldse?
_________________ Parim kodukino projektor müügis: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11768241#11768241 |
|
| Kommentaarid: 226 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
31.10.2020 22:16:35
|
|
|
| RustyZ kirjutas: |
| Tundub, et paadunud AMD fänlus mõjub. |
FYI ma pole viimased 5 aastat AMD kaarti omanud. Ja 8 aastat ei omanud ka AMD prose. Aga muidugi. Kui ratsionaalsed argumendid otsa saavad siis võtame lauasahtlist fanboy kaardi
| Viilutaja kirjutas: |
| Kui AMD kaartidega saab sama olema, siis kisatakse seal veelgi rohkem sest AMD ju peab olema "säästu" bränd! |
You know it . Siis oleks kisa taevani.
| Viilutaja kirjutas: |
Ühesõnaga niipea kui keegi ei ole nõus maksma +300 eurot lisaks ja kurdab miks hinnad pole MSRP ähedased, ning pole ka kaarte saada siis on ilmselgelt on kohe AMD fanboy, mitte normaalselt ja ratsionaalselt mõtlev inimene? |
See sildistamine on jah tänapäeval üle igasuguste piiride läinud. Küll sõimatakse marurahvuslaseks, küll putinoidiks, küll fanboyks. Argumendid on tavaliselt nõrgad või olematud kuna midagi targemat ei osata öelda. Kui mind nimetatakse fanboyks seetõttu, et ma pole nõus märgatavalt üle MSRP maksma, siis so be it.
| Viilutaja kirjutas: |
Kahtlane maailmavaade sul. Kõik on kohe sinu vastased kui keegi pole nõus maksma sinu kombel toote eest üle ja üldse on pimedad fanboyd.  |
Meenutab ühe teatud teise firma toodete tarbijaid kelle logoks näritud õun.
| RustyZ kirjutas: |
| Vau.. toote hind paika pandud. Vau. |
Jah tootja on ette andnud soovitusliku hinna. Ostjad lähtuvad oma otsuostustes ikka vägagi MSRP-st ja seda mitte ainult videokaarte ostes.
| dex kirjutas: |
| Vabas maailmas paneb turg hinna paika |
Jah aga hetkel ei kujunda hinda mitte turg vaid Nvidia saamatus piisavalt kiipe pakkuda. Kui oleks korralik saadavus, siis stabiliseeruks hinnad maksimaalselt paari nädalaga nagu varem on juhtunud. Seega ma ei nõustu sellega, et nõudlus on süüdi hindades.
| dex kirjutas: |
| aga nende kallal ilkuda, kest tahavad ja suudavad hetkehinda maksta on täitsa debiilne |
Selliseid inimesi peabki välja kutsuma ja häbistama. Eriti kui nad ise tulevad siin teisi klounideks solvama. Siin on ka teisi kasutajaid kes on 30 seeria kaardi omanikud. Ma pole näinud, et nad tuleks siia sellise ülbe suhtumisega, et mida te klounid siin mölisete. Mina sain kaardi, järelikult kõik on ok ja te olete lihtsalt tänamatud viripillid kes ei suuda niipalju maksta kui mina.
Teadmiseks, et ma suudaksin vabalt maksta mida praegu küsitakse 3080 eest. Jääks veel ülegi. Kontol on ligi 1500€ vaba raha ja sinna tiksub iga kuu veel juurde.
Samas see, et mul see raha olemas on ei tähenda, et ma tormaks kohe seda kulutama. Poolpiduse Samsungi 8nm protsessile, DP 2.0 puudumisele, kõrgele voolutarbele jne võisin veel läbi sõrmede vaadata. Isegi 10GB mäluga elab ilmselt paar aastakest ära aga olematu saadavus ja skalpimine oli viimane piisk. Ma ei ütle kindlalt, et ma ka 6800XT ostan, kuna RDNA2 on minu jaoks hetkel Zen+ faasis. Tundub hea aga piiripealne, et kas ma ostan või mitte (teamiseks, et ostsin Zen2). Kui RDNA3 tuleb Zen2 moment, siis ostaks kndlasti. Küll on aga kindel Zen3 ostuplaan. Ja kui AMD'l tekivad samad tarneraskused ja tuleb samuti olematu saadavus ja kõrged hinnad, siis võite kindel olla, et ma ei hoia ennast tagasi ka nende puhul.
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vondur
Kreisi kasutaja

liitunud: 31.01.2006
|
31.10.2020 22:21:23
|
|
|
Viilutaja, ära sega teda, ta on rahaboss! Selliseid "ma tulin siberist, mul raha on" mehi tuleb vahel ette, ainult litsimajas käigu asemel ostetakse topelthinnaga videokaart... selliste rahabosside üle võib vaid naerda. Nvidia fänboy, ju nõu...
_________________ Lugupeetud AHV, enne kui vaidlema hakkad, mõtle hästi järgi, kas see ikka on tark mõte... |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RustyZ
HV Guru

liitunud: 20.06.2004
|
31.10.2020 22:39:40
|
|
|
Mina ütlen:
- Et ostsin veits kallimalt sest oli vaja
- Et igaüks määrab enda jaoks asjale väärtuse
- Et miks vingutakse kui keegi ostab ja et vingumine lollus
- kritiseerin teise poole arvamust hindade tõstmise kohta
TULEMUS: Tembeldatakse idioodiks.
Nö vastasleer ütleb:
- Kallimalt ostjad on lollid ja kõigis maailma hädades süüdi
- Et väärtus on paika pandud ja kivisse raiutud ja edasimüüjad ei tohiks hinda tõsta
- Et ostja kes siin enda otsust kaitseb on loll, kloun ja näritud õuna fänn jms
- Materdab minu arvamise mutta ja põhimõtteliselt sõimab veel topelt lolliks, et jõuti sõna võtta.
TULEMUS: Kõik ok. Ainuõige jutt.
Kas nii?
gg. Ma ei ole mingi musterinimene aga vaadake poisid natuke nö "peeglisse".
Ja siis lõpetuseks tuleb keegi klassikalise "siberi rahabossi" klausliga, mis on lihtsalt labane ja ei oma üldse seost ostja suhtumisega. Keegi pole öeld et ma ei otsinud seda kaarti soodsamalt, sest raha lampi loopida pole ka mõistlik. Kui väga sul mingit toodet vaja on seab ka igaühele taluvuse piiri...kallimalt polekd ma seda kaarti enam ostnud ka, siis oleks juba kannatanud. Tegu oli ühtlasi ka viimase jupiga mis arvuti upgreidist puudu. Aga arvake mis tahate. Kaart on hea ja minu jaoks makstud hinda väärt. Ju siis olen loll et tahan arvutimänge nautida põhilisel nö mängimise hooajal.
_________________ Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled) |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jannu39
HV kasutaja
liitunud: 12.01.2013
|
31.10.2020 22:49:32
|
|
|
| Kas kuskil mujal poleks targem seda vaidlust arendada? 2-3 lehte juba jutti üksteise võidu lasevad siin.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
erick
HV Guru

liitunud: 24.01.2003
|
31.10.2020 23:38:17
|
|
|
Kuulge, olge nüüd ausad. Mis oli kõige muljetavaldavam asi RTX 3080 & 3070 juures? Kas tõesti performance? Või ikkagi hind, millega seda perfi lubati?
Muidu, mõelge nii - need, kes maksavad siin praegu 200-500 EUR otsa normaalsele hinnale, mis nägu nad on kahe kuu pärast, kui hinnad on normaliseerunud? Osade jaoks on see raha väärt seda, et saaks foorumisse postitada 3DMarki tulemusi kaks kuud enne kui ülejäänud maailm seda teeb. Võibolla neil üldse poxxui, sest ostavad OÜdele ja kusagil peab seda kulu ka näitama. Las nad siis laiavad, ärge pange pahaks neile seda. Hiljem ostjad võtavad sama raha eest Ryzen 5600X või suisa 5900X kõrcvale kaardile ja on veel rohkem rahul kui need, kes praegu early adopter feesid plekivad.
|
|
| Kommentaarid: 106 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vondur
Kreisi kasutaja

liitunud: 31.01.2006
|
31.10.2020 23:52:56
|
|
|
RustyZ, mille üle sa nüüd kurdad, sa said ju oma üleolevale ja ärplevale "etteastele" vastuseks reaktsiooni mida üleolevad ja ärplevad etteasted alati saavad.
_________________ Lugupeetud AHV, enne kui vaidlema hakkad, mõtle hästi järgi, kas see ikka on tark mõte... |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RustyZ
HV Guru

liitunud: 20.06.2004
|
31.10.2020 23:54:23
|
|
|
| erick kirjutas: |
Kuulge, olge nüüd ausad. Mis oli kõige muljetavaldavam asi RTX 3080 & 3070 juures? Kas tõesti performance? Või ikkagi hind, millega seda perfi lubati?
Muidu, mõelge nii - need, kes maksavad siin praegu 200-500 EUR otsa normaalsele hinnale, mis nägu nad on kahe kuu pärast, kui hinnad on normaliseerunud? Osade jaoks on see raha väärt seda, et saaks foorumisse postitada 3DMarki tulemusi kaks kuud enne kui ülejäänud maailm seda teeb. Võibolla neil üldse poxxui, sest ostavad OÜdele ja kusagil peab seda kulu ka näitama. Las nad siis laiavad, ärge pange pahaks neile seda. Hiljem ostjad võtavad sama raha eest Ryzen 5600X või suisa 5900X kõrcvale kaardile ja on veel rohkem rahul kui need, kes praegu early adopter feesid plekivad. |
Minu jaoks oli omatte väärtus et saan enne selle aasta uusi mänge kätte, Cyberpunk üks nendest (selle announced recommended madal aga ei usu seda).
Lisaks perf vs 1070ti. Nüüd saan ikka kõik maxi lükata pm.
Lisaks streaming perf vs 1070ti.
Miks oleks pidand ostma nt 2080ti kui saan paremat?
Hind langeb igal asjal...nii jääbki eluaeg ootama kui seda oodata...
Eks igaüks ostab siis kui näeb et see talle seda väärt.
Edit: viimasele vastuseks et vaata nüüd kes siin millega ärplses. Jäta järele juba.
_________________ Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled) |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
majooro
HV kasutaja

liitunud: 17.02.2011
|
01.11.2020 01:23:49
|
|
|
| RustyZ, sa ju konkreetselt sõimasid inimesi klounideks. Tänaval võib selle eest hambasse saada, kuna tegemist on solvanguga. Ära siis nüüd ise liiga palju ka solvu, kui sellise vastureaktsiooni osaliseks said. See ju teeb ainult rõõmu, kui sul on raha, et endale kalleid asju lubada, aga ära viisakust unusta, siis ei kaota ka oponendid nägu. Eks igaüks väärtustab teenitut omamoodi ja see sõltub ka kulutatud vaevast. Võõra raha lugemine pole loomulikult tänuväärne tegevus, küll aga on meeste jutus iva ja ma olen kindel, et sa ka ise saad aru, millest jutt. Juurdehindlus on hetkel liialt agressiivne, muidugi tekitab see inimestes nördimust. Ühtedes rohkem, teistes vähem. Inimesed on erinevad. Sa ju ei tea, kui palju keegi teine neid kaarte ootas ja soovis.
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
yerba
HV Guru

liitunud: 12.11.2003
|
01.11.2020 02:58:22
|
|
|
3070 hindu ja saadavusi Eesti veebipoodidest vaadates võiks öelda, et valikut tekib nö tundidega juurde. Hinnad liiguvad allapoole, saadavusega on nagu on. Ehk on siiski 3070ga rõõmsamad lood kui 3080 ja 3090ga.
_________________ www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
ja lisaks ERYONE filamendid ( küsige HVs ): www.eryone.ee |
|
| Kommentaarid: 1224 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
901 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
01.11.2020 04:18:30
|
|
|
| jannu39 kirjutas: |
| Kas kuskil mujal poleks targem seda vaidlust arendada? 2-3 lehte juba jutti üksteise võidu lasevad siin. |
Miks? Kas tegu pole 30 seeria kaartide teemaga? Kas saadavus on muutunud nii heaks ja hinnad nii normaalseks, et see pole enam aktuaalne teema?
Kindlasti firmad tahaksid, et inimesed unustaksid nende vead ja sigadused. Aga ei unustata. Võid kindel olla, et seda poolikut launchi hõõrutakse veel pikalt Nvidiale nina alla. Täpselt samamoodi nagu pole unustatud 2080 Ti $999 scami.
| RustyZ kirjutas: |
| Minu jaoks oli omatte väärtus et saan enne selle aasta uusi mänge kätte, Cyberpunk üks nendest (selle announced recommended madal aga ei usu seda). |
CP tuleb alles Detsembris. Sinna on ligi poolteist kuud veel aega. Muidugi ostu vormistades sa seda ilmselt ei teadnud veel.
| RustyZ kirjutas: |
| Lisaks perf vs 1070ti. Nüüd saan ikka kõik maxi lükata pm. |
Turul on palju kaarte mis oleksid andnud sama efekti.
| RustyZ kirjutas: |
| Lisaks streaming perf vs 1070ti. |
Ma pole näinud, et Ampere selles osas märgatavalt parem oleks vs Turing. Vs Pascal ilmselt küll.
| RustyZ kirjutas: |
| Miks oleks pidand ostma nt 2080ti kui saan paremat? |
Ma ei ütleks, et 3070 tingimata parem on kui 2080 Ti. Eks see sõltub rohkem mis resol ja mis sätetega sa mängid.
| RustyZ kirjutas: |
| Hind langeb igal asjal...nii jääbki eluaeg ootama kui seda oodata... |
No kui konkurendi kaardid on paari nädala kaugusel siis on veidi kummaline osta 3070 kui 20% parema perfi ja poole suurema mälupuhvriga 6800 on kohe tulemas. Isegi kui inimene ei plaani AMD osta, siis ei saa välistada hinnakorrektuure pärast Navi tulekut ka Nvidia kaartidel.
Ok sinu raha, sinu valik. Ise poleks sellist valikut teinud ja ei soovita ka teistel teha. Rahuneme nüüd maha ja ärme läheme siin isiklikuks.
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
yoyoo
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.06.2005
|
01.11.2020 06:06:42
|
|
|
| RustyZ kirjutas: |
| Tundub, et paadunud AMD fänlus mõjub. |
irw mis idioot.
maksad nvidia eest täiega üle ja hakkad fanboy juttu ajama?
puhka jalga
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
0rpheus
HV vaatleja
liitunud: 10.10.2011
|
01.11.2020 11:04:51
|
|
|
| Huvitav, kas Jimms.fi teeb kah nii nagu mitmed teised ketid, et eelisjärjekorras täidavad uue (kallima) hinnaga ostetud uued tellimused ning algse madalama hinnaga tellijad, kes on juba algusest peale järjekorras oodanud, jäetakse pika ninaga?
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|