Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Protsessorid »  XP 2500+ Barton Overcloking märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 50, 51, 52 ... 91, 92, 93  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Arvo Cobrietti
HV Guru
Arvo Cobrietti

liitunud: 05.11.2001




sõnum 30.06.2004 15:33:36 vasta tsitaadiga

sul äkki watchdog rakendub? selle plaadiga 200 peale lükates on pci 40MHz
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Oliver112
HV veteran

liitunud: 13.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2004 15:41:01 vasta tsitaadiga

Arvo Cobrietti kirjutas:
sul äkki watchdog rakendub? selle plaadiga 200 peale lükates on pci 40MHz


watchdog? hmm... ei tea kahjuks selle kohta midagi.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arvo Cobrietti
HV Guru
Arvo Cobrietti

liitunud: 05.11.2001




sõnum 30.06.2004 15:42:19 vasta tsitaadiga

OC vastane featuur, kui masin ei POST'i
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Oliver112
HV veteran

liitunud: 13.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2004 15:46:59 vasta tsitaadiga

Arvo Cobrietti kirjutas:
OC vastane featuur, kui masin ei POST'i


Maha Clockimine ei anna samuti mitte mingi sugust tulemust. Isegi kui panen CPU Clocki 100Mhz peale.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zandriel
HV kasutaja

liitunud: 03.02.2004




sõnum 30.06.2004 16:50:35 vasta tsitaadiga

proovi leida modditud bios oma emaplaadile ...see peaks aitama icon_smile.gif
_________________
AMD 2500+ @ 2456mhz 42-47C Barton Powerd icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
amd2500
HV kasutaja
amd2500

liitunud: 07.11.2003




sõnum 01.07.2004 13:41:30 vasta tsitaadiga

Magic kirjutas:
mis stepping on?

AXDA2500KV4D 0307

_________________
powerd by: AMD&ATI
[b]
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elof
HV Guru
Elof

liitunud: 07.05.2003




sõnum 01.07.2004 13:49:18 vasta tsitaadiga

amd2500 kirjutas:
Magic kirjutas:
mis stepping on?

AXDA2500KV4D 0307


See pole stepping icon_wink.gif
vaata teist rida
Kommentaarid: 212 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 01.07.2004 14:22:52 vasta tsitaadiga

0307... mnjaa... need peaksid veel päris head tulemust näitama... ma sain testida sama nädala(kuupäeva) Thortonit ja see oli oluliselt mu venna omast parem icon_wink.gif 1,6-1,65V töötas 2,5GHz peal samas kui venna oma vajab 1,75(1,8V)V vähemalt.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.07.2004 18:40:57 vasta tsitaadiga

pole küll päris õige teema, aga paar pilti minu "rauast"

http://www.zone.ee/voltc22/-01.JPG
http://www.zone.ee/voltc22/-02.JPG
http://www.zone.ee/voltc22/-03.JPG
http://www.zone.ee/voltc22/-04.JPG
http://www.zone.ee/voltc22/-05.JPG
http://www.zone.ee/voltc22/-06.JPG

nagu näha on nb-lt väike radikas eemaldatud ja pandud sb peale icon_razz1.gif
nb peal aga elutseb suur titani radikas koos 80x80 vendiga...
mobo kannatab fsb-d üle 260-ne, aga eks talvel testib täpsemalt, ennem vaja ka cpu voltmod ära teha
kuna max 2v mis mobo cpu-le anda lubab on lihtsalt liiga vähe icon_wink.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Dumb(_;_)
HV veteran


liitunud: 15.08.2002




sõnum 03.07.2004 20:30:34 vasta tsitaadiga

voltc kirjutas:
...aga eks talvel testib täpsemalt, ennem vaja ka cpu voltmod ära teha...

Ei usu mina, et sa talvel enam Bartonit testid icon_biggrin.gif
Niipea, kui nForce kolme ja Athlon 64 kord ära proovid, ei siis enam tagasiteed ole icon_razz.gif
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tomz
HV veteran
tomz

liitunud: 02.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.07.2004 20:38:12 vasta tsitaadiga

Nb'l selline jahutus ja video peal stock junn icon_razz.gif. jah, talvel niikunii seda enam pole.
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.07.2004 21:06:17 vasta tsitaadiga

tomz kirjutas:
Nb'l selline jahutus ja video peal stock junn icon_razz.gif. jah, talvel niikunii seda enam pole.

stock junn jah, aega pole miskit paremat peale aretada kuigi plaanid on juba ammu tehtud - kaitsevägi võtab hetkel kogu aja
on küll, isegi kui midagi uuemat muretsen kavatsen vana kola alles jätta, kuigi hetkel pole rauda küll plaanis uuendada icon_wink.gif
maybe uus video aga prose/mobo vahetust küll hetkel ette ei kujuta - töötab ju see mobile ka 2800+ mhz-i peal icon_wink.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 03.07.2004 21:09:51 vasta tsitaadiga

mnjaa... eks õige ole jah... ma näiteks pole ühtegi AMD proset ostnud, mis maksaks üle >1500kr icon_smile.gif, aga ülekiirendanud olen ma nad kõik kõige kallimast mudelist kiiremaks icon_razz.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fedja
HV Guru
fedja

liitunud: 06.01.2002




sõnum 04.07.2004 02:59:58 vasta tsitaadiga

voltc kirjutas:
...aga prose/mobo vahetust küll hetkel ette ei kujuta - töötab ju see mobile ka 2800+ mhz-i peal icon_wink.gif...

Ehk räägid, mis voltide peal ?
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 116
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.07.2004 08:00:15 vasta tsitaadiga

GETO kirjutas:
Ehk räägid, mis voltide peal ?

prosele andsin biosist 2v, tegelikult mobo annab aga 1.95v icon_razz1.gif
sellega on nii superpi, pcmark-i kui ka 3d margi läbi lasnud
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
finalfanta
HV kasutaja
finalfanta

liitunud: 08.05.2004




sõnum 04.07.2004 12:40:05 vasta tsitaadiga

nii, kui oma codegeni korpusel ühe külje lahti kruvin langeb temp nii idle'is kui ka fullis keskmiselt 8 kraadi. Kas on siis kastis õhuringlus jama ja peaks sinna korpusele uue vendi külge sobitama?
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oliver112
HV veteran

liitunud: 13.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.07.2004 12:46:56 vasta tsitaadiga

Kust kohast prosele volte juurde saab panna? icon_redface.gif BIOSst ma küll ei leidnud.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
project
HV Guru
project

liitunud: 18.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.07.2004 10:38:00 vasta tsitaadiga

finalfanta kirjutas:
nii, kui oma codegeni korpusel ühe külje lahti kruvin langeb temp nii idle'is kui ka fullis keskmiselt 8 kraadi. Kas on siis kastis õhuringlus jama ja peaks sinna korpusele uue vendi külge sobitama?

pane jah üks 80*80 vent sinna toiteka alla mõeldud kohale välja imema õhku.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
finalfanta
HV kasutaja
finalfanta

liitunud: 08.05.2004




sõnum 06.07.2004 15:49:00 vasta tsitaadiga

ostsin k-saluunist teise spire venti veel, aga mitte mingisugust kasu brr...
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 06.07.2004 16:27:22 vasta tsitaadiga

mul venna arvutis 2X eest sisse, 1 tagant + toide, siis üks puhub prose radika ribide vahelt läbi...suunaga korpusest välja ja nõnda sai temp üle 10C alla thumbs_up.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oliver112
HV veteran

liitunud: 13.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.07.2004 20:43:51 vasta tsitaadiga

Oliver112 kirjutas:
Kust kohast prosele volte juurde saab panna? icon_redface.gif BIOSst ma küll ei leidnud.


Võimalik, et Epoxi 8kmm3I puhul ei saagi? Vähemalt bioses küll midagi seesugust pole. icon_confused.gif
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KENWOOD
HV Guru
KENWOOD

liitunud: 01.03.2004




sõnum 06.07.2004 20:51:03 vasta tsitaadiga

Oliver112 kirjutas:
Oliver112 kirjutas:
Kust kohast prosele volte juurde saab panna? icon_redface.gif BIOSst ma küll ei leidnud.


Võimalik, et Epoxi 8kmm3I puhul ei saagi? Vähemalt bioses küll midagi seesugust pole. icon_confused.gif

peab saama muidu sellega oleks üldse clockida suht mõetu ja siis ta poleks nii levind ka icon_wink.gif
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oliver112
HV veteran

liitunud: 13.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.07.2004 20:56:23 vasta tsitaadiga

Kui keegi otsida viitsib, on siin manual:
http://www.epox.nl/manuals/mu-8kmm3I&%2B10.pdf

icon_redface.gif
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 06.07.2004 21:10:51 vasta tsitaadiga

volte ei saa lisada icon_wink.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oliver112
HV veteran

liitunud: 13.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.07.2004 21:53:21 vasta tsitaadiga

Magic kirjutas:
volte ei saa lisada icon_wink.gif


Kas see ainult selle emme eripära või annate mingit muud moodi prosele suuremat pinget? icon_confused.gif
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.07.2004 00:37:39 vasta tsitaadiga

ausaltöelda ei viitsi seda peedeeeffi avada icon_razz.gif
igatahes arvan, et see selle emaplaadi eripära, isegi mina oma kõige madalama otsa Gigabyte'ga saan volti juurde keerata icon_biggrin.gif

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 07.07.2004 07:06:11 vasta tsitaadiga

see on selle eripära - see via kivi nagunii suht hädine, nii et Epox ei näinud vaevagi nänni lisamisega icon_wink.gif
üldiselt saad pinget muuta ka pinmodiga icon_wink.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.07.2004 19:46:47 vasta tsitaadiga

pinmod tegelt üsnagi ohtlik ja mitte alati kasutoov meetod icon_rolleyes.gif
ise nähtud-tehtud...

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ra*
HV Guru
Ra*

liitunud: 19.04.2003




sõnum 07.07.2004 19:51:59 vasta tsitaadiga

arm2004 kirjutas:
pinmod tegelt üsnagi ohtlik ja mitte alati kasutoov meetod icon_rolleyes.gif
ise nähtud-tehtud...

räägi lähemalt,

mis kasu peaks see tooma kuidas teha jne icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 135 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 123
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.07.2004 20:12:23 vasta tsitaadiga

pinmod'i pead silmas?
kasu peaks olema see, et saad suurema kella prosele icon_razz.gif
aga minul võrdus see sellega, et suurem kell küll, kuid FSB jäi madalamaks, selleärast ka reaalne süsteemijõudlus langes icon_sad.gif

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.07.2004 17:07:37 vasta tsitaadiga

einooo KPT-8 pasta on küll mega icon_eek.gif temp langes enam kui 6kraadi icon_eek.gif ennem oli 2200mhz@42kraadi ja soojal päeval nagu täna 45. Aga selle pastaga 35kraadi icon_eek.gif
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
KENWOOD
HV Guru
KENWOOD

liitunud: 01.03.2004




sõnum 09.07.2004 18:17:30 vasta tsitaadiga

tsitaat:

KPT-8

mis kuradi pasta see on,äkki annab keegi täis nime ja kus seda ime kreemi ka saab icon_wink.gif
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dumb(_;_)
HV veteran


liitunud: 15.08.2002




sõnum 09.07.2004 19:08:28 vasta tsitaadiga

MarsKiller kirjutas:
mis kuradi pasta see on,äkki annab keegi täis nime ja kus seda ime kreemi ka saab icon_wink.gif

See ongi tema täisnimi.
Tehakse seda Venemaal ja mitmes kohas. Müügil nii tuubikeses kui ka karbiversioonis.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
amd2500
HV kasutaja
amd2500

liitunud: 07.11.2003




sõnum 09.07.2004 19:19:59 vasta tsitaadiga

ja kust seda eestis osta saab? siin paljud kiidavad seda kellel on icon_eek.gif thumbs_up.gif
_________________
powerd by: AMD&ATI
[b]
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KENWOOD
HV Guru
KENWOOD

liitunud: 01.03.2004




sõnum 09.07.2004 19:57:29 vasta tsitaadiga

jah kus seda saab icon_wink.gif
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.07.2004 21:44:37 vasta tsitaadiga

Zandriel is da key icon_biggrin.gificon_biggrin.gificon_biggrin.gif thumbs_up.gif
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
amd2500
HV kasutaja
amd2500

liitunud: 07.11.2003




sõnum 10.07.2004 14:14:54 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias kirjutas:
Zandriel is da key icon_biggrin.gificon_biggrin.gificon_biggrin.gif thumbs_up.gif
eh kuidas sa ytled inimese kohta VÕTI icon_lol.gif ok tema myyb seda wei?
_________________
powerd by: AMD&ATI
[b]
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.07.2004 16:16:34 vasta tsitaadiga

jep
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 10.07.2004 16:34:46 vasta tsitaadiga

palju asi siis parem on vs AS5?
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.07.2004 16:40:35 vasta tsitaadiga

Noh ennem oli XP3200 44kraadi nüüd 35-37. ja@2444MHz oli ennem 53kraadi nüüd on 47.


edit: AS3 oli ennem

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rasm007
Kreisi kasutaja
rasm007

liitunud: 12.12.2001




sõnum 10.07.2004 22:49:19 vasta tsitaadiga

Kui palju ma saaks oma prosesest ja mälust kätte?
Olen proovind 113x11.0...,kuid 115 annab juba sinist!
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.07.2004 22:55:51 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Kui palju ma saaks oma prosesest ja mälust kätte?
Olen proovind 113x11.0...,kuid 115 annab juba sinist

oot millest sa räägid icon_eek.gif bartonist?! 1 asemel ikke 2?
kui jutt käib bartonist siis asi võib prose taha jääda kuna mälu on sul thumbs_up.gif anna väheke volte juurde!
Kommentaarid: 675 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rasm007
Kreisi kasutaja
rasm007

liitunud: 12.12.2001




sõnum 10.07.2004 23:09:14 vasta tsitaadiga

ei no mudugi jutt käib bartonist!
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.07.2004 23:12:03 vasta tsitaadiga

tsitaat:

no mudugi

mis no muidugi icon_eek.gif sa kirjutasid ju 113x11.0...,kuid 115 annab juba sinist icon_wink.gif
Kommentaarid: 675 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rasm007
Kreisi kasutaja
rasm007

liitunud: 12.12.2001




sõnum 10.07.2004 23:44:36 vasta tsitaadiga

ah sorry sassi läks ikka 215 andis sinist icon_redface.gif
aga palju üldse mälule volte anda tohib...põhim vist 2,7 piisab?
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2004 00:14:00 vasta tsitaadiga

piisab... endal mingit vahet ple kas tõstan volte või ei... maksimum ikka 240 piires midagi icon_razz.gif
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rasm007
Kreisi kasutaja
rasm007

liitunud: 12.12.2001




sõnum 11.07.2004 00:18:36 vasta tsitaadiga

nojah see on päris palju...mul on lihtsalt kordaja lukus icon_cry.gif !
proovisin 220 siis vabsee pakkis pillid kotti!
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2004 00:42:43 vasta tsitaadiga

palju volte andsid prosele?
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rasm007
Kreisi kasutaja
rasm007

liitunud: 12.12.2001




sõnum 11.07.2004 01:09:25 vasta tsitaadiga

1,675 sai antud...praegu sain 215x11.0 üles 1.65v!
paistab, et mälu timinguid peab järgi laskma aga see vist ei peaks palju jõudlust maha kiskuma!?
Ei tea ainult, mingi jama on windowsiga mõned programmid avanevad kaua aega? Peab vist mingi aeg formati jälle tegema icon_mad.gif
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
margusser
HV Guru

liitunud: 16.07.2003




sõnum 11.07.2004 01:20:04 vasta tsitaadiga

plöhh 1.675v see on nagi turu patarei ju
proovi no 1.8v vaata kaugele läheb icon_razz.gif


EDIT: sa ole õnnelik et sul niikaugelegi läheb mul näiteks 3200+ @1.8v paneb pange icon_razz.gif vot nii he aprose on sattunud:S


viimati muutis margusser 11.07.2004 10:27:29, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 167
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Protsessorid »  XP 2500+ Barton Overcloking mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 50, 51, 52 ... 91, 92, 93  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.