Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  nVidia Ampere (GA100/GA102/GA104) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 64, 65, 66 ... 164, 165, 166  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
SirAskAlot
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.03.2011




sõnum 30.10.2020 10:40:14 vasta tsitaadiga

wirx kirjutas:
wirx kirjutas:
No isegi kui oled amd peal, siis lisa 13% tõus, tuleb 500euri+ prose pealt. Ja ilma selle tõusuta on 6900xt aeglasem ka selles Forzas. Testin hiljem ära kui nõudlik see cpu osas on ja palju gpust kasutada oskab.

Testisin ära, jookseb puhtalt mhz peal see forza, videokaart ei lähe seda mängides soojakski. Niiet AMD kõrgema Mhz GPU on selle FPS-i kiiruse taga.
Spoiler Spoiler Spoiler

GPU voolutarve hetkeks läks 277W peale, enamus ajast jooksis alla 250W, samas 3090 annaks küsimise korral ka 500W ette.
Näiteks WRC9 ongi 450W stabiilselt ja oleks rohkemgi, kui 1440p peal 200fps piirajas mäng ei jookseks icon_smile.gif
Aga noh eks õige muidugi ole AMD enda esitlusel võrrelda uut videokaarti just nendes mängudes, kus AMD enda kaart hiilata saab. Seda mitte küll kaardi kiiruse, vaid mängu halva mootori tõttu. Aga eks neid mänge ole palju, kus tänu halvale mootorile loeb rohkem GPU Mhz, kui puhas ramm.
Kui sealt listist teisi mänge veel vaadata
https://cdn.videocardz.com/1/2020/10/AMD-Radeon-RX-6900-XT.jpg
https://www.techpowerup.com/review/asus-geforce-rtx-3090-strix-oc/8.html
Borderlands sai AMD 6900XT 73fps ja 3090~69fps, kuid testis on 3090 83-84fps, 3080 sai 70fps
Doomis sai AMD 150fps ning 3090 ~152fps, kuid testis on 180-185fps, 3080 sai 153fps
Battlefield V sai AMD 122 ning 3090 115fps kanti, kuid testis on 128-130fps, 3080 sai 110fps
Gears of War 5 sai AMD 92fps ja 3090 80fps, kuid testis on 99-100fps, 3080 sai 84fps
Tombrider sai AMD 96fps ja 3090 96fps, kuid testis on 109-112fps, 3080 sai 92fps

Testis oli Intel i9-9900K protsessor, AMD testi masinas aga 5900x
Mängude reviewsi väljas veel pole protsessorite kohta, aga Cinebench20 single core on i9-9000 protsessoril 518 ning multi 4995, samal ajal 5800x single 629 ning multi 8168 punkti.

Ehk siis teisisõnu on AMD testides vs sõltumatu testija fps-ides vahe 8-20% nvidia kahjuks. Samal ajal on AMD uus protsessor inteli omast singles üle 20% kiirem ning multis üle 60% kiirem. Mängudes lubas, et AMD uus protsessori on 20%+ kiirem. Ja sellegipoolest on nad saanud enda testis palju kiirema 5900X halvemad fps tulemused, kui sõltumatu testija aeglasema i9-9900K protsessoriga.
Lisasin ka 3080 tulemused samad testist, paistab, et AMD-l on väike näpukas 3080 ja 3090-ga sisse läinud, need ju kõik suht 1:1 3080 tulemused seal AMD slaidil icon_smile.gif
Kõike seda arvestades, ütleks et AMD poolt vägagi kallutatud benchmark ja ei tasu neid sugugi tõe pähe enne võtta, kui sõltumatud testijad reviewd avaldavad.

Siin 6800XT vs 3080
https://cdn.videocardz.com/1/2020/10/AMD-Radeon-RX-6800-XT-vs-GeForce-RTX-3080.jpg
Sellega on natukene parem, umbes poolte mängude FPS-id ühtivad AMD väidetuga, kuid eks 1440p peal hakkab päris palju rolli mängima CPU


Sa vaatad asuse 3090 tipp mudeli numbreid, see on võimsam kui tavaline FE mudel.
See ei muuda loomulikult fakti, et neid AMD poolt esitatud numbreid tuleks ettevaatlikult võtta. Eriti siis kui keegi plaanib midagi osta. (kui midagi osta oleks)
Hea mõte oleks sõltumatud testi tulemused ära oodata ja vaadata mis numbrid ilma prose ja emaplaadi uuenduseta tuleks.
Endale need AMD tulemmusd muidugi meeldivad. 2 aasta pärast kui ma oma 2080ti-d väljvahetama hakkan on valik ja hind ilmselt tunduvalt paremad.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Evil
Hull
Evil

liitunud: 23.12.2004




sõnum 30.10.2020 10:42:15 vasta tsitaadiga

Kui ma peaks valima kas osta sellise juurdehindlusega RTX3070 või istuda oma R9 390X-i peal veel aasta aega, siis valiks viimase. Edu kõigile, kes selliseid overpriced kaarte ostavad. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 242 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 202
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2020 10:44:42 vasta tsitaadiga

Ma ka, pigem võtan uue konsooli seljuhul.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Psych0
HV veteran
Psych0

liitunud: 21.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2020 10:49:58 vasta tsitaadiga

anubis kirjutas:
Ma ka, pigem võtan uue konsooli seljuhul.

thumbs_up.gif Selle raha eest saab endale switchi koos xbox series s-ga ning meelelahutust peaks jätkuma kuniks hinnad normaliseeruvad.
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ionic
HV vaatleja

liitunud: 27.02.2004




sõnum 30.10.2020 10:53:21 vasta tsitaadiga

Hea ülevaade 3070 FE jõudlusest ja mida kergem klokk võimaldab:


Link


2080Ti kärab veel küll, saime 2 aastat varem tänapäeva high-endi kätte juba - not bad.

3070 FE Tear-down kah:


Link
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
majooro
HV kasutaja
majooro

liitunud: 17.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2020 11:14:04 vasta tsitaadiga

Forza Horizon 4 on hetkel parim ja populaarseim single/multiplayer arcade racing game, millele on läbi Game Passi juurdepääs kümnetel miljonitel mängijatel. Mis põhjusel ei peaks selle tulemusi kajastama?
NVIDIA ise kasutas samuti FH4 tulemusi.
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wirx
HV Guru
wirx

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2020 11:27:52 vasta tsitaadiga

Forza oli AMD pressikas eraldi välja toodud, sellest sai ka jutt alguse. Kui nüüd seda Majooro graafikut vaadata, siis 3080 sai 145fps ning AMD sai oma testis 3090-ga samuti 145fps. Doomis 3080 158fps, AMD slaidil 3090 ~155fps.
https://cdn.videocardz.com/1/2020/10/AMD-Radeon-RX-6900-XT.jpg

_________________
Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla!
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
m8markus
HV veteran
m8markus

liitunud: 15.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2020 11:58:29 vasta tsitaadiga

Millal need esitluste numbrid üldse õiged on olnud, alati on mingid kalad mis pärast välja tulevad icon_biggrin.gif

NVIDIA müüb Venemaal FE kaarte läbi Aliexpressi icon_biggrin.gif Link otse www.nvidia.ru lehelt.
https://aliexpress.ru/item/1005001671979254.html

Venemaal oli üldse esimene launc FE kaardidele ja said kõiki mudeleid 50tükki, midagi on ikka väga valesti kaardil...
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2020 13:11:34 vasta tsitaadiga

ionic kirjutas:
2080Ti kärab veel küll, saime 2 aastat varem tänapäeva high-endi kätte juba - not bad

Ja mis hinnaga? Varasema Titani hinnaga.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Raider007
HV kasutaja
Raider007

liitunud: 22.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2020 14:16:10 vasta tsitaadiga



Uurisin arvutitargalt RTX 3070 saadavust, ise sellise hinnaga ei soovi aga kuna neil kodukal seda infot pole siis ehk kellelegi kasulik kes soovib kohe osta:)
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HPN
HV veteran
HPN

liitunud: 26.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2020 14:19:31 vasta tsitaadiga

Vaatasin, et mu eilne notebooksbilliger.de 3070FE tellimus on tühistatud. Ei tea, kas Mailboxde aadress sai saatuslikuks või lihtsalt müüsid rohkem, kui neil kaarte oli.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
majooro
HV kasutaja
majooro

liitunud: 17.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2020 15:18:48 vasta tsitaadiga

Võiks eeldada, et nii vähese saadavuse puhul eelistavad müüa kaasmaalastele, mis teatud vaatevinklist on ka arusaadav.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
m8markus
HV veteran
m8markus

liitunud: 15.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2020 15:19:58 vasta tsitaadiga

Kisub nõuka ajaks kus iga asja jaoks oli vaja oma tuttavat icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
High-Q
HV Guru
High-Q

liitunud: 11.11.2001




sõnum 30.10.2020 15:23:17 vasta tsitaadiga

icon_redface.gif häbenen, aga võtsin nendest ühe zotaci ligi.
mul muidugi see värk, et pikad 3-vent kaardid hästi kasti ei mahu (max vist 315mm anyway ja päris vastu esifane ka ei taha), seega reaalselt sobiski ainult kas zotaci twin eagle, asus dual või msi ventus 2x. või FE, aga seda normaalsel viisil Eestis saada ei ole.
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killhoven
OC`er
Killhoven

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2020 15:48:00 vasta tsitaadiga

AT-s aegajalt ikka midagi ilmub kuid hinnad jah pole head nagu ka mujal. Hetkel saab 3070 (689.- Zotac ja 709.- MSI) ja 3090 (1899.- MSI). Muidu viimased 3080-d mis seal liikunud on olnud GB Eagle kaardid (1099.-).
https://arvutitark.ee/est/tootekataloog/Arvutikomponendid-Graafikakaardid-VGA-NVIDIA-GeForce-GeForce-30-Series

_________________
Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™
Kommentaarid: 409 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 351
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
trip
HV Guru
trip

liitunud: 15.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2020 15:53:22 vasta tsitaadiga

https://webshop.asus.com/de/ ametlikud 3070 hinnad
Kommentaarid: 406 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 303
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
cola1
HV vaatleja

liitunud: 18.06.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2020 16:22:36 vasta tsitaadiga

Tellisin rtx 3070 ära icon_smile.gif
Saad gtx 1060 3gb puhkusele saata
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
majooro
HV kasutaja
majooro

liitunud: 17.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2020 16:23:40 vasta tsitaadiga

High-Q kirjutas:
icon_redface.gif häbenen, aga võtsin nendest ühe zotaci ligi.
mul muidugi see värk, et pikad 3-vent kaardid hästi kasti ei mahu (max vist 315mm anyway ja päris vastu esifane ka ei taha), seega reaalselt sobiski ainult kas zotaci twin eagle, asus dual või msi ventus 2x. või FE, aga seda normaalsel viisil Eestis saada ei ole.

RTX 3000. seeria Founders Edition on puhtalt reklaamtoode, mis valmistatigi review'de tarbeks. Marginaalne kogus müüdi linnukese kirja saamiseks. Ennustan, et neid kaarte ei tulegi rohkem müüki, mõned kümned siia-sinna...
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2020 17:19:13 vasta tsitaadiga

majooro, seda juttu on räägitud fe kaartide algusest alates. neid on hiljem ikka ka omajagu liikunud.
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2020 17:49:26 vasta tsitaadiga

londiste kirjutas:
majooro, seda juttu on räägitud fe kaartide algusest alates. neid on hiljem ikka ka omajagu liikunud.


Mingisuguses USA Kapa-Kohila variandi arvutipoes oli 3070 FE'sid müügil üle saja eksemplari, seega see jutt on ikka pehmelt öeldes ebapädev.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-kasutaja-
Kreisi kasutaja
-kasutaja-

liitunud: 21.12.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2020 17:54:22 vasta tsitaadiga

cola1 kirjutas:
Tellisin rtx 3070 ära icon_smile.gif
Saad gtx 1060 3gb puhkusele saata


Kui küsida võib siis mis hinnaga? Läks neer müüki icon_lol.gif

Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ionic
HV vaatleja

liitunud: 27.02.2004




sõnum 30.10.2020 18:05:47 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:
ionic kirjutas:
2080Ti kärab veel küll, saime 2 aastat varem tänapäeva high-endi kätte juba - not bad

Ja mis hinnaga? Varasema Titani hinnaga.


Isegi selle kõrge hinna valguses ning praeguste hindade ning performance juures on jõudluse hüpe olnud marginaalne.

(pilt küll ühest stsenaariumist vaid)
Manus

tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cola1
HV vaatleja

liitunud: 18.06.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2020 18:21:00 vasta tsitaadiga

-kasutaja- kirjutas:
cola1 kirjutas:
Tellisin rtx 3070 ära icon_smile.gif
Saad gtx 1060 3gb puhkusele saata


Kui küsida võib siis mis hinnaga? Läks neer müüki icon_lol.gif



Neeru ei pidand müüki panema aga rahapäevani peab nuudlitega hakkama saama icon_biggrin.gif
arvutitargast 700 euroga
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cummel
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.06.2009




sõnum 30.10.2020 18:35:04 vasta tsitaadiga

Võtsin ka AT-st 3070 Ventuse ligi.
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HPN
HV veteran
HPN

liitunud: 26.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2020 19:36:17 vasta tsitaadiga

Veelkord kinnitus, et kui on ostjaid, siis võib ka selliste hindadega müüa.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cummel
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.06.2009




sõnum 30.10.2020 19:37:20 vasta tsitaadiga

HPN kirjutas:
Veelkord kinnitus, et kui on ostjaid, siis võib ka selliste hindadega müüa.


Klienditeenindaja letis ütles, et lähevad minutitega.
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
PaRaZiD
HV kasutaja

liitunud: 03.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2020 21:20:47 vasta tsitaadiga

cummel kirjutas:
HPN kirjutas:
Veelkord kinnitus, et kui on ostjaid, siis võib ka selliste hindadega müüa.


Klienditeenindaja letis ütles, et lähevad minutitega.

3090 Gaming X Trio oli kodukal saadaval mitu tundi
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cummel
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.06.2009




sõnum 30.10.2020 21:36:24 vasta tsitaadiga

PaRaZiD kirjutas:
cummel kirjutas:
HPN kirjutas:
Veelkord kinnitus, et kui on ostjaid, siis võib ka selliste hindadega müüa.


Klienditeenindaja letis ütles, et lähevad minutitega.

3090 Gaming X Trio oli kodukal saadaval mitu tundi


Just 3070 kohta küsisin.
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
m8markus
HV veteran
m8markus

liitunud: 15.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2020 21:36:40 vasta tsitaadiga

2000.- paneb ka kõige kõvema ostja juba mõtlema
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
PaRaZiD
HV kasutaja

liitunud: 03.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2020 21:49:33 vasta tsitaadiga

m8markus kirjutas:
2000.- paneb ka kõige kõvema ostja juba mõtlema

Seda küll, aga panin tähele et alguses oli 1tk kohapeal ja pärast näitas et tarne 1-3 päeva. Nii et müüdi rohkem kui 1 ja kui firmale ostad siis saad põhimõteliselt 20% alla.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
m8markus
HV veteran
m8markus

liitunud: 15.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2020 21:56:27 vasta tsitaadiga

isegi firmaga paneb mõtlema
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2020 22:39:15 vasta tsitaadiga

Ülemiste ATs paistis üks RTX3080 letis, hind oli 10xx midagi.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kremka
Kreisi kasutaja
Kremka

liitunud: 07.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2020 23:21:32 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
majooro
HV kasutaja
majooro

liitunud: 17.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2020 00:30:02 vasta tsitaadiga

Kremka kirjutas:
Spoiler Spoiler Spoiler

Kümnesse icon_lol.gif
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jt234
HV veteran
jt234

liitunud: 12.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2020 02:01:55 vasta tsitaadiga

Ma tellisin saksamaalt täna 3070, hinnaks piiripealne 620 + 30€ saatmine. Näis kas tuleb kohale ka.
_________________
Dima oli siin
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 124
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristocfc
HV veteran
Kristocfc

liitunud: 07.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2020 02:18:09 vasta tsitaadiga

xx70 kaardi eest 700 on icon_eek.gif
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
andreL
Kreisi kasutaja
andreL

liitunud: 25.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2020 09:53:42 vasta tsitaadiga

Kristocfc kirjutas:
xx70 kaardi eest 700 on icon_eek.gif


Minu mäletamise mööda liikusid korralikud 2070 kaardid ca 600-650 vahel.
Mis siis nüüd viga maksta uue generatsiooni kaardi eest 700 EUR, millel hdmi 2.1 jne? Arvestades, et 2080ti liigub järelturul keskmiselt 700 euroga, millel on jah rohkem Vrami aga puudub tuleviku kindlus Hdmi 2.1 osas, mis on tegelt väga suur argument.
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killhoven
OC`er
Killhoven

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2020 09:59:39 vasta tsitaadiga

Minule on näiteks suurem argument parem RT lahendus mis hakkab varsti ilmselt 2080Ti-le RT mängudes tagatulesid näitama. Täna on RT võimekus 2080T-il ja 3070-l võrdne, aga efektiivsus üle RT corede arvu hakkab peagi rohkem rolli mängima nagu ma olen aru saanud.
_________________
Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™
Kommentaarid: 409 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 351
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2020 10:12:50 vasta tsitaadiga

Ega, kes ostu põhjendada soovib, leiab alati ka põhjuse. icon_smile.gif
Minagi ostsin oma 5700XT üle turuhinna (küll mitte nii palju üle), sest tahtsin just seda kaarti.
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
andreL
Kreisi kasutaja
andreL

liitunud: 25.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2020 10:16:48 vasta tsitaadiga

Killhoven kirjutas:
Minule on näiteks suurem argument parem RT lahendus mis hakkab varsti ilmselt 2080Ti-le RT mängudes tagatulesid näitama. Täna on RT võimekus 2080T-il ja 3070-l võrdne, aga efektiivsus üle RT corede arvu hakkab peagi rohkem rolli mängima nagu ma olen aru saanud.


Seda ka, nagu ütlesin siis argumente on piisavalt. Aga mis sa teed 20 series kaardiga, kui tahad selle panna näiteks LG CX taha, istud lihstalt 4k@60hz? Päris nutune, sest 2.1 muutub standardiks.
Hetkel veel saab mingi raha kätte 2080ti eest, aga tuleb uus aasta, siis liiguvad need juba 500 euri eest tops.
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XeStAiSy
Aeg Maha 2a

liitunud: 12.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2020 11:13:51 vasta tsitaadiga

Kas üldse keegi tahab isegi 500 eest vanemat gen kaarti mis on juba tublisti vananenud ja ära kasutatud. Videokaardi eluiga nagu kuskil 2-3 aastat peale seda võib see kaart veidraks minna tekkivad pildi vahetusel täppe ruutre vahest crashib. Mina näiteks asuse kaarte ei osta kunagi mul oli 2 1070 kaarti mõlemad läksid veidraks kolme aastaga ei saanud olla juhus. 1 kaart crashib rohkem kui teine pildi vahetusel rohelised täpid. Need aastad on kuidagi vastu pidanud kuid jah. Ei rokem MSI või Asus. Zero fan ongi ilmselt põhjuseks miks need kaardid enneaegselt lagunenud. Uue kaardi saan kunagi siis juba keelan ara zero fani. Jõuga panen need ventilaatorid liikuma idle olekus. Mul oli kunagi 6970 sellel kah jõuga panin fanspeedi peale ja see kaart ei andud otsad kasutasin niikaua kuniks enam tuge polnud ja oli moraalselt vanenud. See oli kah üks kauem kestnud kaarte.
_________________
Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM


viimati muutis XeStAiSy 31.10.2020 11:19:50, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 31.10.2020 11:16:29 vasta tsitaadiga

tahad öelda, et 50c on kaardile kuidagi hirmsalt halb ?
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ionic
HV vaatleja

liitunud: 27.02.2004




sõnum 31.10.2020 11:19:50 vasta tsitaadiga

Margus kirjutas:
Kas üldse keegi tahab isegi 500 eest vanemat gen kaarti mis on juba tublisti vananenud ja ära kasutatud. Videokaardi eluiga nagu kuskil 2-3 aastat peale seda võib see kaart veidraks minna tekkivad pildi vahetusel täppe ruutre vahest crashib. Mina näiteks asuse kaarte ei osta kunagi mul oli 2 1070 kaarti mõlemad läksid veidraks kolme aastaga ei saanud olla juhus. 1 kaart crashib rohkem kui teine pildi vahetusel rohelised täpid. Need aastad on kuidagi vastu pidanud kuid jah. Ei rokem MSI või Asus. Zero fan ongi ilmselt põhjuseks miks need kaardid enneaegselt lagunenud. Uue kaardi saan kunagi siis juba keelan ara zero fani. Jõuga panen need ventilaatorid liikuma idle olekus.


Viimase seeria ROG kaardil on fännide heliprofiil veidi rough..aga muidu ei saa vigu välja tuua build qualitys. Zero-fan on üldiselt määratud töötama alla 55c ja sellised tempid ei mõjuta PCB-l olevate komponentide eluiga mitte kuidagi. Saab küll olla juhus - kõik õunad ei ole alati värsked korvis. Kui on hardware failure, siis see ilmneb esimestel kuudel tavaliselt, minu kogemuse põhjal mitte kunagi hiljem kui stockis asju kasutada.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XeStAiSy
Aeg Maha 2a

liitunud: 12.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2020 11:34:29 vasta tsitaadiga

Jah 50 on kah halb kui sul arvuti 24/7 sees on. Mismoodi siis need veel surevad tahaks teada. Kellanud ma neid küll pole. Alguses korraks sai proovitud seda kellamist kuskil benchis kuid see oli ka kõik. Aga jah mõlemad kaadid on seda teed läinud. Mul alati pole videokaartidega vedanud kuid ilmselt tänapäeval kasutatav zero fan on saatanast.
_________________
Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM


viimati muutis XeStAiSy 31.10.2020 11:35:11, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HPN
HV veteran
HPN

liitunud: 26.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2020 11:34:49 vasta tsitaadiga

Margus kirjutas:
Jah 50 on kah halb kui sul arvuti 24/7 sees on. Mismoodi siis need veel surevad tahaks teada. Kellanud ma neid küll pole. Alguses korraks sai proovitud seda kellamist kuskil benchis kuid see oli ka kõik. Aga jah mõlemad kaadid on seda teed läinud.


Äkki oli probleemi allikaks hoopis kehva PSU?

Minul ei ole küll ühegi GPU või CPU-ga maha suremise probleeme olnud. Need 2 on üldjuhul ikka äärmiselt vastupidavad (kui just ise neid tahtlikult küpsetama ei hakka).
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XeStAiSy
Aeg Maha 2a

liitunud: 12.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2020 11:42:19 vasta tsitaadiga

1600w psu ja kehva lubagem naerda see kisub utoopiaks juba see psu vedanud 2 inteli geni välja need cpud emaplaadid seisavad kapis ja on korras. No hardware faliure. See psu on z97 ajast 12v railid on täiesti korras. Pidas vastu 970 kaardi eluea pidas vastu 1070 eluea pidas vastu z97 kuni tänapäevani. Siis kui 12v rail oleks pekkis siis oleks ammu juba tõsisem probleem emaplaadiga sa ei saaks kellata arvuti ebastabiilne jne.
_________________
Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM


viimati muutis XeStAiSy 31.10.2020 11:55:16, muudetud 3 korda
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2020 11:44:15 vasta tsitaadiga

Siin inimesed ostavad südamerahuga +200-300 eurot kallimaid 500 euroseid kaarte, ning siis imestatakse miks kaardid nii kalliks on läinud. doh.gif
_________________
Parim kodukino projektor müügis: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11768241#11768241
Kommentaarid: 226 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2020 11:49:14 vasta tsitaadiga

Margus kirjutas:
Kas üldse keegi tahab isegi 500 eest vanemat gen kaarti mis on juba tublisti vananenud ja ära kasutatud. Videokaardi eluiga nagu kuskil 2-3 aastat peale seda võib see kaart veidraks minna tekkivad pildi vahetusel täppe ruutre vahest crashib. Mina näiteks asuse kaarte ei osta kunagi mul oli 2 1070 kaarti mõlemad läksid veidraks kolme aastaga ei saanud olla juhus. 1 kaart crashib rohkem kui teine pildi vahetusel rohelised täpid. Need aastad on kuidagi vastu pidanud kuid jah. Ei rokem MSI või Asus. Zero fan ongi ilmselt põhjuseks miks need kaardid enneaegselt lagunenud. Uue kaardi saan kunagi siis juba keelan ara zero fani. Jõuga panen need ventilaatorid liikuma idle olekus. Mul oli kunagi 6970 sellel kah jõuga panin fanspeedi peale ja see kaart ei andud otsad kasutasin niikaua kuniks enam tuge polnud ja oli moraalselt vanenud. See oli kah üks kauem kestnud kaarte.


Saaks kuidagi rumala jutu ära keelata HVs...
Kommentaarid: 1224 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 901
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2020 11:51:28 vasta tsitaadiga

yerba, nädalavahetus ju icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2020 11:54:18 vasta tsitaadiga

yerba kirjutas:
Margus kirjutas:
Kas üldse keegi tahab isegi 500 eest vanemat gen kaarti mis on juba tublisti vananenud ja ära kasutatud. Videokaardi eluiga nagu kuskil 2-3 aastat peale seda võib see kaart veidraks minna tekkivad pildi vahetusel täppe ruutre vahest crashib. Mina näiteks asuse kaarte ei osta kunagi mul oli 2 1070 kaarti mõlemad läksid veidraks kolme aastaga ei saanud olla juhus. 1 kaart crashib rohkem kui teine pildi vahetusel rohelised täpid. Need aastad on kuidagi vastu pidanud kuid jah. Ei rokem MSI või Asus. Zero fan ongi ilmselt põhjuseks miks need kaardid enneaegselt lagunenud. Uue kaardi saan kunagi siis juba keelan ara zero fani. Jõuga panen need ventilaatorid liikuma idle olekus. Mul oli kunagi 6970 sellel kah jõuga panin fanspeedi peale ja see kaart ei andud otsad kasutasin niikaua kuniks enam tuge polnud ja oli moraalselt vanenud. See oli kah üks kauem kestnud kaarte.


Saaks kuidagi rumala jutu ära keelata HVs...
Keelamine on lihtne, tegu on ju videokaartide vastase vihakõnega.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  nVidia Ampere (GA100/GA102/GA104) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 64, 65, 66 ... 164, 165, 166  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.