Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  nVidia Ampere (GA100/GA102/GA104) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 63, 64, 65 ... 164, 165, 166  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
majooro
HV kasutaja
majooro

liitunud: 17.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.10.2020 16:07:04 vasta tsitaadiga

yerba, sa ise ostaksid sellise raha eest? icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 29.10.2020 16:08:45 vasta tsitaadiga

majooro kirjutas:
yerba, sa ise ostaksid sellise raha eest? icon_biggrin.gif


FE variandi ostaks 450 euro eest küll.

Aga AT pakkumistega ma kaasa ei läheks ausalt öeldes.
Kommentaarid: 1224 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 901
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
majooro
HV kasutaja
majooro

liitunud: 17.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.10.2020 16:10:15 vasta tsitaadiga

yerba kirjutas:

FE variandi ostaks 450 euro eest küll.

Aga AT pakkumistega ma kaasa ei läheks ausalt öeldes.

FE ostaks isegi 500€ eest.


viimati muutis majooro 29.10.2020 16:10:35, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flake
HV veteran

liitunud: 01.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.10.2020 16:10:32 vasta tsitaadiga

optimistid icon_biggrin.gif
_________________
..||..
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killhoven
OC`er
Killhoven

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.10.2020 16:11:15 vasta tsitaadiga

DE lehel sai countdownini ja siis error, UK legel paar mintsa hiljem kui müük tuli siis korvi sai lisada aga checkoutis error thumbs_down.gif
_________________
Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™


viimati muutis Killhoven 29.10.2020 16:12:10, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 409 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 351
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
m8markus
HV veteran
m8markus

liitunud: 15.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.10.2020 16:11:27 vasta tsitaadiga

Ja näete veel mis hinnaga AMD omad tulevad...
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siven
HV veteran
siven

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.10.2020 16:11:46 vasta tsitaadiga

majooro kirjutas:
yerba kirjutas:

FE variandi ostaks 450 euro eest küll.

Aga AT pakkumistega ma kaasa ei läheks ausalt öeldes.

FE ostaks isegi 500€ eest.


no kurat järgmine aasta veebruaris ikka saab ju osta...
ega hindasi ei saaa ju lõpmatuseni scalpida... järjest rohkem inimesi saab endale kätte ja nõudlus väheneb sellega väheneb ka hind ju kohe?
Kommentaarid: 163 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
darknes89
Kreisi kasutaja
darknes89

liitunud: 17.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.10.2020 16:12:28 vasta tsitaadiga

PaRaZiD kirjutas:
ja tundudb et 3070 FE on nvidia.de lehel juba otsas


Automaatselt viskas www.notebooksbilliger.de korra nägin mingit laadimist 10st alla lugemist, mõtlesin, et ohhh.. ja siis article not available icon_lol.gif

kopp.gif kopp.gif Kustutage ära see teema, mõttetu.

_________________
CaseDisplay.eu
ETSY shop
PC modding, abiekraanid, simracing ekraanid.
Rocky


viimati muutis darknes89 29.10.2020 16:14:47, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
High-Q
HV Guru
High-Q

liitunud: 11.11.2001




sõnum 29.10.2020 16:12:47 vasta tsitaadiga

need AT omad läksid pea sama siva.
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
UKoort
HV kasutaja

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.10.2020 16:14:10 vasta tsitaadiga

Kas AT hinnaga 3070 või siit kasutatud 2080Ti ? Tundub et 2080Ti eelistajaid ikka jagub
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Barmalej
HV kasutaja

liitunud: 31.08.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.10.2020 16:14:19 vasta tsitaadiga

Njah.
Ootame edasi icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
PaRaZiD
HV kasutaja

liitunud: 03.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.10.2020 16:14:45 vasta tsitaadiga

High-Q kirjutas:
need AT omad läksid pea sama siva.

Antud päringule ei vasta ühtegi toodet! icon_lol.gif
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
majooro
HV kasutaja
majooro

liitunud: 17.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.10.2020 16:16:55 vasta tsitaadiga

Ausalt, mehed, mina AT-st ei ostnud icon_lol.gif
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flake
HV veteran

liitunud: 01.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.10.2020 16:17:00 vasta tsitaadiga

isegi kaua pidas vastu.. tervelt 15minutit thumbs_up.gif
_________________
..||..
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.10.2020 16:17:01 vasta tsitaadiga

Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flake
HV veteran

liitunud: 01.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.10.2020 16:24:58 vasta tsitaadiga


Link

_________________
..||..
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.10.2020 16:36:10 vasta tsitaadiga

Niikaua kuni osad on nõus 200-300 peale maksma ei lootustki, et hind normaliseeruks. Huvitav on see, et 3070'le peale makstakse kuna tegu pole ju nö. "pohh mis maksab" inimese kaardiga a'la 3090.
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jannu39
HV kasutaja

liitunud: 12.01.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.10.2020 16:38:07 vasta tsitaadiga

Sain jimms.fi lehel 3070 tellimuse kirja pandud. Iseasi millal kätte saab.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
majooro
HV kasutaja
majooro

liitunud: 17.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.10.2020 16:45:28 vasta tsitaadiga

NVIDIA müüb Venemaal FE kaarte läbi Aliexpressi icon_biggrin.gif Link otse www.nvidia.ru lehelt.
https://aliexpress.ru/item/1005001671979254.html
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.10.2020 16:51:37 vasta tsitaadiga

jannu39 kirjutas:
Sain jimms.fi lehel 3070 tellimuse kirja pandud. Iseasi millal kätte saab.

Soome gigantti lehel saab ka nagu tellida. 18.11 jõuab, 600€
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
majooro
HV kasutaja
majooro

liitunud: 17.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.10.2020 17:06:16 vasta tsitaadiga

RTX 3070 FE 27 tellimust https://aliexpress.ru/item/1005001671979254.html
RTX 3080 FE 27 tellimust https://aliexpress.ru/item/1005001671841809.html

See on tõesti luksuskaup. Ilmselt panid kümmekond hiinlast neid käsitsi valgetes kinnastes kokku.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HPN
HV veteran
HPN

liitunud: 26.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.10.2020 17:16:00 vasta tsitaadiga

Ega see 100% kindel pole, aga sealt Saksamaa veebilehelt vist õnnestus üks kaart saada. Telefoniga läks läbi, aga desktopi peal oli lootusetu löögile pääseda.
Kuni AMD uute kaartide normaalse saadavuseni kasutaks 3070.

Casekingis on 3070 TUF samuti hetkel saadaval 677€ (näitab kuupäevaks 30.10, teistel kaartidel on unbekkant).
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.10.2020 17:36:48 vasta tsitaadiga

Need tänapäeva riistvara "launchid" tunduvad ikka "vägevad" olema.. Algul kisa ja julm promo, siis ootad kuu kaks enne kui launch on, siis ootad mõned kuud kuni mrsp hinnaga midagi saad(kui üldse saad)
või siis ostad mrsp hinnast tunduvalt kallima hinnaga.. Kui ostad sest saadavust ikka pole icon_lol.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.10.2020 17:42:38 vasta tsitaadiga

Winterwind, ei tea jahh. Huvitav kas tõesti nn. koroona niipalju mõjutab või tõesti on nüüd tekkind tohutu hulk neid kes tunnevad, et fakit - nüüd ma uuendan enda 100 aastat vahele jäänd asjapealt. Ise vaatan vanu arveid siis viimane suurem uuendus va. grafakaart oli 2013 oktoober icon_lol.gif ehk 7 aastat tagasi icon_biggrin.gif Näpud sügelevad küll aga mida pole seda pole icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 29.10.2020 17:44:31 vasta tsitaadiga

Auron kirjutas:
Winterwind, ei tea jahh. Huvitav kas tõesti nn. koroona niipalju mõjutab või tõesti on nüüd tekkind tohutu hulk neid kes tunnevad, et fakit - nüüd ma uuendan enda 100 aastat vahele jäänd asjapealt. Ise vaatan vanu arveid siis viimane suurem uuendus va. grafakaart oli 2013 oktoober icon_lol.gif ehk 7 aastat tagasi icon_biggrin.gif Näpud sügelevad küll aga mida pole seda pole icon_biggrin.gif

No mul samast ajast masin ka

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zonerman
HV veteran
Zonerman

liitunud: 03.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.10.2020 18:24:13 vasta tsitaadiga

Pakun, et paljud ei taha enam kasutatud kaarte osta ja pigem uut keskklassi oma.
Aga see Nvidia FE launch naer kuubis. Ma isegi ei jälginud seda, sest oli ette teada, et läheb samamoodi. Edu kuskilt AT + 150€ hinnaga ostes.

_________________
Sõim ja räuskamine läheb SIIA
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
majooro
HV kasutaja
majooro

liitunud: 17.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.10.2020 18:47:45 vasta tsitaadiga

Oskab keegi öelda, kas nende Founders Edition kaartidega on alati selline defitsiit olnud, et tehakse mõned tuhanded ja rohkem ei tulegi?
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mannatera
Kreisi kasutaja
mannatera

liitunud: 01.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.10.2020 18:51:40 vasta tsitaadiga

Väike update amazon.de'st - täna tuli email kus lubati 14-17 november Asus Strix 3090 OC varianti.
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.10.2020 18:57:13 vasta tsitaadiga

majooro kirjutas:
Oskab keegi öelda, kas nende Founders Edition kaartidega on alati selline defitsiit olnud, et tehakse mõned tuhanded ja rohkem ei tulegi?

Sellist defitsiiti ikka pole olnud. Saksa poodidest on saanud isegi osta FE ja Titan mudeleid kuigi ametlikult peaks seda tohtima müüa ainult Nvidia ise. Samas varem pole ka FE vastu sellist nõudlust olnud, sest AIB mudelid on paremad olnud.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.10.2020 19:02:39 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:
majooro kirjutas:
Oskab keegi öelda, kas nende Founders Edition kaartidega on alati selline defitsiit olnud, et tehakse mõned tuhanded ja rohkem ei tulegi?

Sellist defitsiiti ikka pole olnud. Saksa poodidest on saanud isegi osta FE ja Titan mudeleid kuigi ametlikult peaks seda tohtima müüa ainult Nvidia ise. Samas varem pole ka FE vastu sellist nõudlust olnud, sest AIB mudelid on paremad olnud.


Nii on. Otseselt Founders Edition kui selline hakkas vist üldse olema nö. 980 seeriast alates - enne seda oli lihtsalt nVidia "enda" kaart ehk blower kaart mida keegi undava vendi tõttu ei taht peale nende kes veeploki peale panid. Samas tolajal oli ka tavaliselt AIB'de madalam ots bloweriga seega otseselt nVidia enda kaart polnud ka neile oluline. Mingihetk hakkasid levinumate tootjate kaardid kõik olema nö. tootja enda kas siis kahe või kolme vendiga custom, hübriid vesijahutus või kohe tootjalt veeplokiga.
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XeStAiSy
Aeg Maha 2a

liitunud: 12.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.10.2020 19:35:48 vasta tsitaadiga

Minuarust ostavad need ka kes omale nurka sooja puhuma asetavad ,et mõni crypto teenida. AMD nägi seda ette ja muutis inimese kohta 1 kaart. Inimesed koroona ajal vaatavad õnne cryptoga. See on palju loogilisem kuhu need kaarte üritatakse kasutada. Farmid ostavad ju tuhandete kaupa. Ilselt ka OEM.
_________________
Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.10.2020 19:40:18 vasta tsitaadiga

Margus, Ükski normaalne inimene ei osta neid krüpto jaoks. Liiga palju voolu tarbib selle perfi eest mida see pakub. Inimesed kes krüptoga rohkem kursis on selle ümber lükanud.
_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XeStAiSy
Aeg Maha 2a

liitunud: 12.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.10.2020 19:45:25 vasta tsitaadiga

kuskil ikkagi on vool muidu venemaal näiteks kus farm bronnis 2000 kaarti niiet silm ka ei pilgu. Ega seal ainiult 1 farm ei ole.
_________________
Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.10.2020 19:46:18 vasta tsitaadiga

Margus, Õnn kaasa selle bronnimisega. Järgmine aasta saavad kätte siis praeguse tempoga. Terve EU peale tuleb ehk kuu ajaga selline kogus müüki. Krüpto ei ole praeguse olematu saadavuse põhjus.
_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XeStAiSy
Aeg Maha 2a

liitunud: 12.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.10.2020 19:51:11 vasta tsitaadiga

Ilselt saab OEM esimese prioriteediga. Ja ei tasu arvata ,et kuskil need ka sooja puhuma ei asetata. Küll neid ostjaid ikka on.
_________________
Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.10.2020 20:02:17 vasta tsitaadiga

Jään eriarvamusele. Krüpto pole tegur praegu, kuna laialt saadaval olevaid Polarise kaarte saab tunduvalt odavamalt perfis oluliselt kaotamata.
_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kapuuts
HV vaatleja

liitunud: 25.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.10.2020 22:12:47 vasta tsitaadiga

Tuleb AMD prosede saabumisel uus kast vana GPUga kokku panna ja uue aastani sellega tiksuma jääda, sest hinnad on praegu nii uutel kaartidel kui ka järelturul suht ulmed. Eeldaks, et uute kaartide saabumisel langevad 2000 seeria hinnad aga kasutatud 2080/2080TI eest näeb pea 800€ pakkumisi icon_eek.gif
Ei saa aru...selle raha eest saab juba tutika uue seeria sama võimsa või võimsama kaarti
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.10.2020 22:15:27 vasta tsitaadiga

kapuuts kirjutas:
Ei saa aru...selle raha eest saab juba tutika uue seeria sama võimsa või võimsama kaarti

Ei saa ju, kui saadavust pole icon_smile.gif
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kapuuts
HV vaatleja

liitunud: 25.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.10.2020 22:49:19 vasta tsitaadiga

ceemic kirjutas:
kapuuts kirjutas:
Ei saa aru...selle raha eest saab juba tutika uue seeria sama võimsa või võimsama kaarti

Ei saa ju, kui saadavust pole icon_smile.gif

pigem ei osata otsida
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mugman
HV kasutaja
Mugman

liitunud: 25.12.2015



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.10.2020 22:50:32 vasta tsitaadiga

Ma vesistan juba upgrade'i oma vanale välgule (pill profiilis). Aastaid plaani edasi lükanud juba ja tahaks detsembriks uue raali ellu äratada, paika saada. Kurvaks teeb see skalpimine ja kehv saadavus asjadele.
On üldse Nvidial nii kehva saadavust eelmiste kaartide launchiga ka olnud? Ja kas on üldse lootust, et novembriks/detsembris stockid täituvad? icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.10.2020 23:11:01 vasta tsitaadiga

Mugman, Nope nii kehva saadavust pole olnud, et poolteist kuud peale launchi on pakkumistes vähem mudeleid kui launchil. Kuna saadavust pole on paljud mudelid täielikult maha võetud ja pole isegi tellitavad.
Ajalooliselt on esimese kuu ajaga siiski asjad enamvähem stabiliseerunud. Pascal tuli 2016 Mai lõpp. Mina sain kas Juuni või Juuli kuus juba. Ryzen 3000 tuli 2019 7.Juuli. Mina sain Augustis. Ja seda täiesti MSRP või Ryzeni puhul isegi alla MSRP hindadega Eestist ostes.

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
majooro
HV kasutaja
majooro

liitunud: 17.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.10.2020 23:40:58 vasta tsitaadiga

Spekuleerin, et see saadavus ei paranegi. Q1-Q2 2021 kuulutatakse välja TSMC 7nm liinilt tulnud Ti või Super mudelid ja nende saadavus saab olema normaalne.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wirx
HV Guru
wirx

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2020 00:33:06 vasta tsitaadiga

wirx kirjutas:
No isegi kui oled amd peal, siis lisa 13% tõus, tuleb 500euri+ prose pealt. Ja ilma selle tõusuta on 6900xt aeglasem ka selles Forzas. Testin hiljem ära kui nõudlik see cpu osas on ja palju gpust kasutada oskab.

Testisin ära, jookseb puhtalt mhz peal see forza, videokaart ei lähe seda mängides soojakski. Niiet AMD kõrgema Mhz GPU on selle FPS-i kiiruse taga.
Spoiler Spoiler Spoiler

GPU voolutarve hetkeks läks 277W peale, enamus ajast jooksis alla 250W, samas 3090 annaks küsimise korral ka 500W ette.
Näiteks WRC9 ongi 450W stabiilselt ja oleks rohkemgi, kui 1440p peal 200fps piirajas mäng ei jookseks icon_smile.gif
Aga noh eks õige muidugi ole AMD enda esitlusel võrrelda uut videokaarti just nendes mängudes, kus AMD enda kaart hiilata saab. Seda mitte küll kaardi kiiruse, vaid mängu halva mootori tõttu. Aga eks neid mänge ole palju, kus tänu halvale mootorile loeb rohkem GPU Mhz, kui puhas ramm.
Kui sealt listist teisi mänge veel vaadata
https://cdn.videocardz.com/1/2020/10/AMD-Radeon-RX-6900-XT.jpg
https://www.techpowerup.com/review/asus-geforce-rtx-3090-strix-oc/8.html
Borderlands sai AMD 6900XT 73fps ja 3090~69fps, kuid testis on 3090 83-84fps, 3080 sai 70fps
Doomis sai AMD 150fps ning 3090 ~152fps, kuid testis on 180-185fps, 3080 sai 153fps
Battlefield V sai AMD 122 ning 3090 115fps kanti, kuid testis on 128-130fps, 3080 sai 110fps
Gears of War 5 sai AMD 92fps ja 3090 80fps, kuid testis on 99-100fps, 3080 sai 84fps
Tombrider sai AMD 96fps ja 3090 96fps, kuid testis on 109-112fps, 3080 sai 92fps

Testis oli Intel i9-9900K protsessor, AMD testi masinas aga 5900x
Mängude reviewsi väljas veel pole protsessorite kohta, aga Cinebench20 single core on i9-9000 protsessoril 518 ning multi 4995, samal ajal 5800x single 629 ning multi 8168 punkti.

Ehk siis teisisõnu on AMD testides vs sõltumatu testija fps-ides vahe 8-20% nvidia kahjuks. Samal ajal on AMD uus protsessor inteli omast singles üle 20% kiirem ning multis üle 60% kiirem. Mängudes lubas, et AMD uus protsessori on 20%+ kiirem. Ja sellegipoolest on nad saanud enda testis palju kiirema 5900X halvemad fps tulemused, kui sõltumatu testija aeglasema i9-9900K protsessoriga.
Lisasin ka 3080 tulemused samad testist, paistab, et AMD-l on väike näpukas 3080 ja 3090-ga sisse läinud, need ju kõik suht 1:1 3080 tulemused seal AMD slaidil icon_smile.gif
Kõike seda arvestades, ütleks et AMD poolt vägagi kallutatud benchmark ja ei tasu neid sugugi tõe pähe enne võtta, kui sõltumatud testijad reviewd avaldavad.

Siin 6800XT vs 3080
https://cdn.videocardz.com/1/2020/10/AMD-Radeon-RX-6800-XT-vs-GeForce-RTX-3080.jpg
Sellega on natukene parem, umbes poolte mängude FPS-id ühtivad AMD väidetuga, kuid eks 1440p peal hakkab päris palju rolli mängima CPU

_________________
Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla!
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2020 00:42:20 vasta tsitaadiga

Päriselt ütlesid, et Forza Horizon on kehva mootori peal ja kehvasti optimeeritud??? icon_lol.gif
See on üks paremini optimeeritud mänge üldse.
Fps jookseb kaugelt üle 100, pilt on väga ilus ja ei võta palju voolu. Ning MHz ei loe seal sittagi! Vegadel oli väga madal game clock ja näitasid kõrgele klokitud Pascal kaartidele koha kätte.

Sinu arust on optimeeritud kood see, mis imeb kaardist välja 400w ja näeb sama detailne välja(wrc9)?

eusa_think.gif

_________________
Parim kodukino projektor müügis: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11768241#11768241
Kommentaarid: 226 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2020 01:02:20 vasta tsitaadiga

wirx, keera forza seaded päris põhja ikka, benchi tulemustest näha, et räigelt cpu-limited.
edit: isegi tulemus ise ütleb otse, et gpu-limited percentage 0.0 icon_biggrin.gif

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wirx
HV Guru
wirx

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2020 02:00:54 vasta tsitaadiga

Eks mul ongi CPU limited, GPU-d väga ei kasuta ju, no tegelikult ei kasuta ka CPU-d, see istub 40-50% peal.
Optimeeritud on siis, kui mäng kasutab kogu raua jõudluse ära, mitte lihtsalt CPU/GPU Mhz peal ei istu. Ilu on vaataja silmades icon_smile.gif
Tegin kõik nii max, kui saab panna, ikka suht sama seis. Kui mäng oleks optimeeritud, siis võiks seal palju rohkem detaile olla või siis fps suurem.
Mitte, et ma ütleks et see mäng kole on või 150fps väheks jääks. Kui videokaartide kiiruseid võrrelda, siis see mäng ei too väga esile milline videokaart on kiire ja milline mitte.
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla!
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2020 08:24:20 vasta tsitaadiga

Sul vuravad ventikad idles kah 3000rpm?
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wirx
HV Guru
wirx

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2020 08:52:57 vasta tsitaadiga

Benchmarki jaoks panin, et temp ei hakkaks piirama.
_________________
Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla!
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
darknes89
Kreisi kasutaja
darknes89

liitunud: 17.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2020 09:29:33 vasta tsitaadiga

Praegu faunist saadavust, ruttu. Kui 3080 pole saada siis müüme 3070t 3080ne hinnaga. Hästi.
_________________
CaseDisplay.eu
ETSY shop
PC modding, abiekraanid, simracing ekraanid.
Rocky
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flake
HV veteran

liitunud: 01.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2020 10:10:23 vasta tsitaadiga

Üsna kurb icon_sad.gif
_________________
..||..
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  nVidia Ampere (GA100/GA102/GA104) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 63, 64, 65 ... 164, 165, 166  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.