Eile vaatasin jackfragsi striimi, kus Watch Dogsi mängis ja bussi peegelduselt oli näha, et karakter hoiab relva käes, kuigi tegelikult ei hoidnud hmm... _________________ mees kes püüab kala teise mehe tiigist, võib sealt ka krabi püüda
Eile vaatasin jackfragsi striimi, kus Watch Dogsi mängis ja bussi peegelduselt oli näha, et karakter hoiab relva käes, kuigi tegelikult ei hoidnud hmm...
Selline asi ei tohiks ju ray tracing'uga võimalik olla? RT peegeldab reaalajas kõike 1:1, seal ei kasutata mingeid "trikke" peegelduse tekitamiseks.
Eile vaatasin jackfragsi striimi, kus Watch Dogsi mängis ja bussi peegelduselt oli näha, et karakter hoiab relva käes, kuigi tegelikult ei hoidnud hmm...
Selline asi ei tohiks ju ray tracing'uga võimalik olla? RT peegeldab reaalajas kõike 1:1, seal ei kasutata mingeid "trikke" peegelduse tekitamiseks.
ei saa päris nii võtta, et peegeldab reaalajas kõike. hübriidlahendus tähendab, et rt efektid renderdatakse eraldi. need peegeldavad küll nii nagu peab ja kõike aga stseen, mida sinna ette söödetakse võib erineda ülejäänud kaadris kasutatavast.
Eile vaatasin jackfragsi striimi, kus Watch Dogsi mängis ja bussi peegelduselt oli näha, et karakter hoiab relva käes, kuigi tegelikult ei hoidnud hmm...
Selline asi ei tohiks ju ray tracing'uga võimalik olla? RT peegeldab reaalajas kõike 1:1, seal ei kasutata mingeid "trikke" peegelduse tekitamiseks.
ei saa päris nii võtta, et peegeldab reaalajas kõike. hübriidlahendus tähendab, et rt efektid renderdatakse eraldi. need peegeldavad küll nii nagu peab ja kõike aga stseen, mida sinna ette söödetakse võib erineda ülejäänud kaadris kasutatavast.
Muidugi võiks poriloigud interaktiivsed olla, arvestades kui palju neid seal on, siis RTX4090 jääks ka vist väheseks. Mind häirib rohkem see, et autod paistavad suht plässid. Samas egas see nüüd Nvidia süü pole, et mäng selline tehti, täitsa OT siin teemas. _________________ Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla!
Kas see on mingi nali või Watchdogi elementaarne füüsikamootoril puudub maapinna puhul igasugu interaktsiooni? Aasta on kohe 2021 ja sellist paska teha. Isegi AOE3 DE on murul kõndimisel sellest maha jääv jälg.
Kas mängija näeb rohkem lompide peegeldusi kui maapinna peal puuduv füüsika? Prioriteedid ikka on täiesti paigast ära osadel mängu tootjatel. On küll OT aga samas Nvidia kaardi sellega promoda peaks päris häbi olema. DLSS on ainus asi mis asjalik on fps osas.
HUB-i cost per frame graafik on ilus. 3070 on sama kiire kui 2080Ti. Samal ajal on 3070 kõige parema cost per framega, 2080 Ti on kõige sitema cost per frame suhtega.
500 MSRP'st võib jälle und näha.
MLID ja Not an Apple fan, mõlemad said oma AIB'de kontaktidelt infot, et ülivähe on neid saada. Isegi vähem kui 3080't launchi ajal.
Xx70 seeria ja 7 sotti? Mis see 10a inflatsioon oligi, 10%?
400 raha oleks jah mõistlik. 500ga saab juba sama perfiga konsooli...
Ja palju kiip ise seal peal maksab 50$ max?
Mälud on gddr6? Tõesti seisab asi PCB komponentide taga kinni, et mingid jupid puudu ja ajavad hinna lakke? Mälud+kiip ise on palju 150 raha? Pcb 15 + korralikud vrm 5$×11faasi, ka mingi 60? Kuidagi nagu ei saa 700 kokku...(ja ma saan aru et alles lasti välja jne aga msrp on 500 ikkagi ehk suurt hinna kukkumist ei oota).
LTT video 3070 video kohta. Video lõpus Linus kutsub ka välja, kuidas nvidia on otsustanud oma partneritele sõja välja kuulutada. https://youtu.be/3XaOeLPztN4
Kas keegi 01.ee-st ka tellinud on, saadavus pidevalt paistab hea. Samas olen pisut skeptiline. _________________ Mõõdan üheksa korda enne kui lõikan, aga ikka on kuradi naljakas.
400 raha oleks jah mõistlik. 500ga saab juba sama perfiga konsooli...
Julge väide, testi see perf siis VRis ja too benchmarkid välja kumb parem on
Nagu ma siinsetest postidest aru olen saanud, siis VRis ei piisa ka 3090st. Nii, et kus uba on?
Ongi 2080Ti perf, kõlakad käisid vahepeal, et tuleb 10% kehvem. Selle koha pealt pidas Nvidia lubadusest kinni.
Aga, RT perf? 3rd gen Tensor ja bla bla bla, 400% RT perfi tõusust pole juttugi. Täpselt punkti pealt sama RT perf nagu RTX2080Ti?!!! Nii me küll full path traced mänge lähitulevikus ei näe...
https://youtu.be/UFAfOqTzc18?t=1231
400 raha oleks jah mõistlik. 500ga saab juba sama perfiga konsooli...
Julge väide, testi see perf siis VRis ja too benchmarkid välja kumb parem on
Nagu ma siinsetest postidest aru olen saanud, siis VRis ei piisa ka 3090st. Nii, et kus uba on?
Ongi 2080Ti perf, kõlakad käisid vahepeal, et tuleb 10% kehvem. Selle koha pealt pidas Nvidia lubadusest kinni.
Aga, RT perf? 3rd gen Tensor ja bla bla bla, 400% RT perfi tõusust pole juttugi. Täpselt punkti pealt sama RT perf nagu RTX2080Ti?!!! Nii me küll full path traced mänge lähitulevikus ei näe...
https://youtu.be/UFAfOqTzc18?t=1231
700 taala odavamalt tho.. ja see on päris korralik argument. Ma võtaks iga kell 2080Ti jõudluse kaks korda vähema raha eest _________________ ..||..
400 raha oleks jah mõistlik. 500ga saab juba sama perfiga konsooli...
Julge väide, testi see perf siis VRis ja too benchmarkid välja kumb parem on
Nagu ma siinsetest postidest aru olen saanud, siis VRis ei piisa ka 3090st. Nii, et kus uba on?
Ongi 2080Ti perf, kõlakad käisid vahepeal, et tuleb 10% kehvem. Selle koha pealt pidas Nvidia lubadusest kinni.
Aga, RT perf? 3rd gen Tensor ja bla bla bla, 400% RT perfi tõusust pole juttugi. Täpselt punkti pealt sama RT perf nagu RTX2080Ti?!!! Nii me küll full path traced mänge lähitulevikus ei näe...
https://youtu.be/UFAfOqTzc18?t=1231
700 taala odavamalt tho.. ja see on päris korralik argument. Ma võtaks iga kell 2080Ti jõudluse kaks korda vähema raha eest
eestist alla tonni ilmselt jälle ei saa angu 3080 kaartidega läks _________________ Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled)
Ma ei tea miks, kuid sisetunne ütleb, et homme tuleb Nvidia vaatest suht must päev...
AMD'l on väidetavalt rohkem kaarte oma launch päevaks pakkuda kui Nvidia selleks ajaks 2 kuuga kokku on müünud.
Paljud siin kisasid, et Nvidial on 2kuud aega ära müüa miljoneid kaarte ja AMD on lootuselt maha jäänud selleks ajaks kui oma kaardid toob ning keegi siis enam ei osta AMD kaarte _________________ Parim kodukino projektor müügis: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11768241#11768241
2 kuud on üsna ok vahe. Varem oli palju kehvem kui Nvidia kiirem kaart oli väljas 6-12 kuud enne kui AMD tuli oma (aeglasema) vastusega. Seega kui nüüd tuleb 2 kuud hiljem parema saadavuse ja enamvähem sama perfiga oleks see juba kordades parem kui minevikus toimunu.
Ja enne kui keegi torkab vahele mingi sarkastilise remargi (ja sa tead kes sa oled) AMD saadavuse kohta, siis vaadake Nvidia numbreid. Selleks et saavutada parem saadavus kui 30 seerial ei pea tegema midagi erilist. Latt on väga madalal.
Hehe, 30 minutit ei suutnud sa ise sarkasmist hoiduda
Kahju muidugi, et edasi lükatakse, eks tuleb seni neid RTX mänge mängida-
Watch Dogs: Legion launches October 29th
Call of Duty®: Black Ops Cold War November 13th _________________ Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla!
RTX3070 3D graafika renderduse skoor...siin on eelis RTX2080Ti ees tuntav (16%).
link _________________ *Dudofon* - HandMade keel- ja puhkpillid, efektid ja kombod.
3D graafika tööd.
Muideks mõned imestavad miks 3070 RT ja DLSS perf pole 2080 Ti-st parem. No tegelikult on aga kuna 3070 omab vähem neid üksuseid, siis on raske ka parem olla:
tensor coresid päris nii palju vähem pole nagu numbrist tundub aga vähem küll. ampere tensor cored on 2x võimekamad kui turingu omad, seega see võrdlus on 368 vs 544.
ka rt cored on uued aga nende "kuni 2x" perf ilmselt ei pea paika ja saadav kasutegur jääb 1.5 või alla. mis nii vaadates paneb tulemuse samasse suurusjärku.
mis selle 2x fp32 looga toimub, oleks juba huvitav teada. jätkuvalt tundub, et rusikareegliks ampere juures on 30-35% kasu 2x rohkematest üksustest.
aga miks, või mis täpselt seda piirab, on tänaseni üsna ebaselge. soft ilmselgelt oskab kõike fp32 kasutada aga mängud mitte. _________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
no jah vaja ikka 4000 seeria kaarti juba...
watch dogs legion +DLSS ei kannata mängidagi... kõik põhja panin @4k siis linnas sõites 20 fps
RTX off sai mingi 40 peale:D
võtsin seal shadoweid asju maha ja 60 fps elamust seaalt küll ei saa ma ei kujuta ette mis pask flop see on
Vaevalt et need "kindlad" ostjad oma kaarte kättegi on saanud. nvidia lasi ise endale saadavausega jalga. _________________ If you can’t explain it simply, you don’t understand it well enough – Albert Einstein
Niih, peale äsja lõppenud AMD esitlust võib oodata Ti mudeleid üsna kohe?
Aga tulemsueks on ilmselt pikem nimekiri nvidia 3000 seeria mudelitest kui kaarte üldse turule lastud? _________________ Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™
Ma ei saa aru, kas ma vaatasin mingit muud videod või milles see asi on, aga kui 3090 hind välja jätta, siis mina küll täna mingit nvidia killerit ei näinud.
Kui siis ehk AMD lööb reaalse saadavusega, aga see selgub ka alles kuu aja pärast.
Kui mul homme õnnestuks 3070 fe või 3080 fe msrp-ga osta, siis silm ka ei pilguks. _________________ Süümi, juumi, makkami ja kui tüüle nakkami...
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse sa ei või vastata selle foorumi teemadele sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis sa ei saa lisada manuseid selles foorumis sa võid manuseid alla laadida selles foorumis
Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.