|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Kas kavatsed peale järelvaatamise lõppemist tellida salvestusteenust 5€ kuus? |
| Jah |
|
9% |
[ 51 ] |
| Ei |
|
43% |
[ 228 ] |
| Mul juba olemas |
|
38% |
[ 202 ] |
| Kolin mujale |
|
9% |
[ 49 ] |
|
| hääli kokku : 530 |
|
| autor |
|
seeru
HV veteran
liitunud: 10.02.2004
|
16.09.2020 21:09:50
|
|
|
| Praegu AK heli jookseb ikka parajalt suuliigutamisest mööda. Muidugi ETV puhul see ei häiri, seal räägivadki ei tea millest.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
xheix1712
HV Guru

liitunud: 24.06.2006
|
20.09.2020 22:10:48
|
|
|
Kasutusel Arrise VIP1113 digiboks, seal on audio väljund olemas, plaanis kõlarid panna teleri asemel läbi digiboksi, ma eeldan, et siis saab heli läbi telia puldi muuta?
Teine küsimus, kui nüüd samal ajal kasutada tv enda äppi, näiteks netflixi, kas heli jookseb ikka läbi boksi kõlaritesse või läheb automaatselt teleri sisseehitatud kõlarite peale?
|
|
| Kommentaarid: 195 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
20.09.2020 22:20:41
|
|
|
| xheix1712 kirjutas: |
Teine küsimus, kui nüüd samal ajal kasutada tv enda äppi, näiteks netflixi, kas heli jookseb ikka läbi boksi kõlaritesse? |
Ei.
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Reaper
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.08.2005
|
20.09.2020 23:36:13
|
|
|
| Kasuta teleka audio väljundit, ühenda see kõlaritesse
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Olaf

liitunud: 14.11.2003
|
29.09.2020 18:40:39
|
|
|
Telia, iPhone ja Airplay ei ole jätkuvalt sõbrad?
Et kui tahan telerisse Telia pilti kuvada läbi telefoni, siis saan ainult nii, et peegelan kogu telefoni ekraani üle?
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
harakas
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.06.2004
|
29.09.2020 21:03:38
|
|
|
| Olaf kirjutas: |
Telia, iPhone ja Airplay ei ole jätkuvalt sõbrad?
Et kui tahan telerisse Telia pilti kuvada läbi telefoni, siis saan ainult nii, et peegelan kogu telefoni ekraani üle? |
Jah. Telia ei puutu asjasse, see ongi nii. Ma ei saa oma LG telerisse isegi ekraani peegeldada. Saan Airplayga Denoni ressiiverisse, aga sinna läheb ainult heli, pilt sedakaudu telerisse ei jõua. LG support ütleb. "AirPlay is only supported from Mac device to Mac device."
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
T1000
HV kasutaja

liitunud: 19.03.2007
|
29.09.2020 21:42:42
|
|
|
| harakas kirjutas: |
| LG support ütleb. "AirPlay is only supported from Mac device to Mac device." |
Toimib Samsungi teleriga kenasti aga see on teine teema üldse. Lihtsalt TeliaTV'l puudub castimise võimalus nii üle Chromecast'i kui ka AirPlay. Põhjuseks on ilmselt lepingud või soov seda mingil põhjusel mitte pakkuda.
Spoiler 
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Puhv2
HV kasutaja

liitunud: 27.10.2011
|
01.10.2020 22:49:59
|
|
|
Kanal2 salvestuse saated kipuvad hanguma, mingi hetk on heli osas vaikus ja siis viitega jääb ka pilt seisma, pilt hakkab liikuma umbes sekund-kaks eelmisest kohast varem ja enne pooleli jäänud kohani tuleb ka heli tagasi ja jätkub. Umbes nädal sellist nalja, aga ma vaatan telekat harva ja võib hõlmata ka teisi kanaleid või pikemat ajaperioodi. Kellelgi veel selline anomaalia?
_________________ mõned inimesed on nagu vihmapilved - kui nad ära kaovad, muutub päev kohe päikselisemaks |
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
netcat
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.01.2010
|
02.10.2020 16:00:51
|
|
|
Pilt jääb seisma või kaob ära?
Mul lööb pildi mustaks ja heli ära sekundiks-paariks. Siis laseb edasi. Kanal on suva. Ei ole aru saanud, kas nii on ainult salvestistega või mitte. Vahel on ja vahel pole. Mõnikord kaob ära kui kogu komplektile restart teha.
Kas see on digiboksi või teleka viga?
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
somnambuul
HV veteran
liitunud: 22.03.2004
|
02.10.2020 16:34:21
|
|
|
| Mul on sama teema, ufo box, lg telekas. Vahel salvestused jõnksutavad, nagu 24 kaadrit saadet vaataks 60hz ekraanil.
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tom2@hot
HV vaatleja
liitunud: 06.11.2017
|
08.10.2020 11:14:45
Motorola VIP1003 softi uuendus |
|
|
Tirin üles vana teema: Motorola VIP1003
Kas kellelgii on õnnestunud täielik uuendamine?
Mul õnnestus TFTP'ga uus soft peale laadida ja box tööle saada.
aga igal startimisel tahab uuesti ja uuesti installida.
kui boxi konfis faili nimi, server jm ära võtta siis enam üles ei lae.
Seis siis praegu selline et kui TFTP server softiga kättesaadav, siis töötab.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tom2@hot
HV vaatleja
liitunud: 06.11.2017
|
08.10.2020 15:24:30
|
|
|
iga kord tõmmatakse ühte ja sama, minu TFTP serverist.
Jamaks läheb kohe kui pordid ära muudan (2->363), või TFTP serveri või faili nime ära võtan
konfi erinevus on ainult HTTP serveri aadress on IP'ga, minu box'idel USB ei tööta.
iseenesest ju box töötab, kõiki kanaleid näen, aga startimisel tahab TFTP serverilt softi.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
pppd
Kreisi kasutaja
liitunud: 21.06.2004
|
08.10.2020 15:50:26
|
|
|
ma millalgi kevadel äratasin ühte, elustus küll, tegin enamvähem sellesama siia postitatud stsenaariumi järgi, nagu nt https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=10253292#10253292
Kui juba uus soft peal on, telia traadi küljes ja pilt ees, siis tuli vist boksile samast bootmenüüst factory reset teha, see peaks "õiged" telia parameetrid tagasi kirjutama, nii et pärast minnakse juba ilusasti telia serverisse softi järgi. Boks ise töötab siiani, kuigi tattaeglane on.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tom2@hot
HV vaatleja
liitunud: 06.11.2017
|
08.10.2020 17:44:39
|
|
|
<StbConfig>
<BootParams>
<KernelUrl>http://static.mw.elion.ee/dtv-fw/kernel/kreatv-bi-raimond-motorola-26.config_4.6.1.cornsilk.9_26_1_st40_vip10x3.bin</KernelUrl>
<KernelVersion>4.6.1.cornsilk.9_26_1</KernelVersion>
<SplashUrl>http://static.mw.elion.ee/dtv-fw/splash/motorola-splash-telia.spl</SplashUrl>
<SplashVersion>3</SplashVersion>
</BootParams>
</StbConfig>
Mida ma siit järeldama peaks?
tundub et see factory reset peale softi laadimist oligi puudu.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
08.10.2020 19:12:42
|
|
|
| tom2@hot kirjutas: |
| Mida ma siit järeldama peaks? |
Et Telia käest boksi uuendusi saad.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Karlsson
Kreisi kasutaja
liitunud: 20.08.2004
|
09.10.2020 08:32:12
|
|
|
Oh jah..
Polnud ka pool aastat Motorolat kasutanud ja sama ikaldus.
Sai proovitud seda õpetust üle TFTP port 69 aga tulemus null. Mummud vilguvad ilusti lõpuni ja siis teatab et Telia internetti pole ikkagi. Mul muidugi Elisa üle õhu teenus.. Kas selle ühendusega need motorolad üldse töötavad?
Ja veel, kuidas S5 puldiga sinises menüüs numbreid kustutada saab? Hetkel Back nupp kustutab ja automaatselt lisab koma selle asemele.
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=10253292#10253292 (seda juhendit kasutasin, erinevusega, et DHCP jagas IP-d Boxile)
|
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
09.10.2020 08:41:44
|
|
|
| Karlsson, ei tööta. Selleks vaja 1113 või 5305.
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
acer
HV veteran
liitunud: 22.06.2002
|
09.10.2020 15:38:45
|
|
|
| somnambuul kirjutas: |
| Mul on sama teema, ufo box, lg telekas. Vahel salvestused jõnksutavad, nagu 24 kaadrit saadet vaataks 60hz ekraanil. |
Hea oleks, kui info jõuaks Teliasse ka, saatke kirjad teele, kui sellist asja märkate.
HVs lihtsalt tore kogemusi vahetada, kuid ega siin kirjutamisest midagi paremaks lähe. Telia on korraliku taandarengu teinud.
Äkki keegi teab, kas Telias TV teenuste inimesed vahetunud, et just see valdkond on kokku kukkunud ja aina hullemaks läheb?
Mul mitu nädalat samad jamad olnud muidu.
Ehk siis salvestused hanguvad, heli kaob ära, pilt jookseb niisama kokku, pilt hakib, pult jookseb kokku.
Ise hakkasin mõtlema, et äkki digiboks/pult oma aja ära elanud. On plaanis minna rendiseadmed välja vahetama, kui aega saan, eeldusel muidugi, et kellegi katkiseid seadmeid vastu ei saa, kui minu seadmed tõesti katki peaksid olema.
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
somnambuul
HV veteran
liitunud: 22.03.2004
|
09.10.2020 16:47:35
|
|
|
| No minu puhul siin kaebamine aitas, hetkel probleeme pole.
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cloner
HV kasutaja

liitunud: 19.10.2004
|
13.10.2020 13:22:12
|
|
|
| acer kirjutas: |
| somnambuul kirjutas: |
| Mul on sama teema, ufo box, lg telekas. Vahel salvestused jõnksutavad, nagu 24 kaadrit saadet vaataks 60hz ekraanil. |
Hea oleks, kui info jõuaks Teliasse ka, saatke kirjad teele, kui sellist asja märkate.
HVs lihtsalt tore kogemusi vahetada, kuid ega siin kirjutamisest midagi paremaks lähe. Telia on korraliku taandarengu teinud.
Äkki keegi teab, kas Telias TV teenuste inimesed vahetunud, et just see valdkond on kokku kukkunud ja aina hullemaks läheb?
Mul mitu nädalat samad jamad olnud muidu.
Ehk siis salvestused hanguvad, heli kaob ära, pilt jookseb niisama kokku, pilt hakib, pult jookseb kokku.
Ise hakkasin mõtlema, et äkki digiboks/pult oma aja ära elanud. On plaanis minna rendiseadmed välja vahetama, kui aega saan, eeldusel muidugi, et kellegi katkiseid seadmeid vastu ei saa, kui minu seadmed tõesti katki peaksid olema. |
Viimasel ajal need salvestused jamamvad jah, hüppab ca 5s ajas tagasi, hääl kaob ära ja siis tuleb suva hetkel tagasi, täitsa ulme....
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
13.10.2020 13:43:38
|
|
|
Pakun, et mure on nende pisipiltidega kerimisega HLS salvestustega. K2, TV3 jne.
pange täpselt kanal, saade ja kellaaeg koos digiboksi seerianumbriga ja kliendi nimega info@telia.ee viide TV tiimile.
Mida rohkem näiteid, seda parem. Ehk suudetakse nii paremini probleem lokaliseerida.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Fate
HV kasutaja

liitunud: 12.06.2004
|
13.10.2020 19:09:11
|
|
|
Testisin seda Telia lahendust, et kui on Teliast võetud 4G ruuter, siis lisan külge uue digiboksi ning vaatajakoha olemasolul sai maal nautida paremat pilti ja lahendust kui senine üle-õhu toimiv Elisa. Küll aga küsimus asjatundjatele - milline oleks mugavaim viis seda teenust kasutades edastada telepilt kahte majja maal (vahemaa ca 30m)?
Üks variant oleks see, et kui praegu on majas A teleri kõrval ruuter, siis äkki õnnestub vooluvõrgu kaudu ja nt Zyxeliga edastada telepildivõimekus majja B. See eeldab kahte püsivat digiboksi + zyxelite ostu + vaatajakohtade ostu.
Teine variant on vedada kaabel kahe maja vahele, mis on tülikam, kuid tõenäoliselt töökindlam. See eeldab kahte püsivat digiboksi + vaatajakohtade ostu;
Kolmas variant on kasutada TeliaTV lahendust ühes majas ja jätkata Elisa kliendina teises majas;
Neljas variant oleks siis rentida majja B 4G ruuter, suurendades nii Wifi leviala ja soetada vaid 2 digiboksi + 2 vaatajakohta (lisandub ruuterihind + SIMpaketi hind).
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
13.10.2020 19:35:46
|
|
|
Pane kaabel. Ei pea pärast uut teemat tegema, et vooluvõrgu adapterid ruudutavad või mis antenne või seadmeid wifi linki jaoks soovitatate.
Oma hoov, ei pea ju meetri sügavusele kaevama, labidas maasse, kaabel prakku ja järgmine 15cm.
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Puhv2
HV kasutaja

liitunud: 27.10.2011
|
13.10.2020 22:16:42
|
|
|
| indrpo kirjutas: |
Pakun, et mure on nende pisipiltidega kerimisega HLS salvestustega. K2, TV3 jne.
pange täpselt kanal, saade ja kellaaeg koos digiboksi seerianumbriga ja kliendi nimega info@telia.ee viide TV tiimile.
Mida rohkem näiteid, seda parem. Ehk suudetakse nii paremini probleem lokaliseerida. |
Vaatan telekat ülivähe, aga juhuslikult on värske näide varnast võtta - Sotid selgeks salvestuse 24. minut (mõned sekundid peale). Tegelikult ei ole tarbija asi vigu välja tuua, tarbija maksab toimiva asja eest ja kui teenus on puudulik, siis peaks teenusepakkuja võimlema juba esimese signaali peale. Kui jama on juba nädalaid, siis teenusepakkujal ei tundu huvi olevat. Antud juhul tundub olevat järjekordne näide sellest, kuidas toimivat lahendust on muudetud tagumiku suunas, enam isegi ei üllatu. Panin kohusetundlikult kirja ka üldmeili, aga veelkord - minu asi pole kellegi teise teenust parandada.
_________________ mõned inimesed on nagu vihmapilved - kui nad ära kaovad, muutub päev kohe päikselisemaks |
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aksel
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.11.2002
|
13.10.2020 22:22:02
|
|
|
| KillFrenzy kirjutas: |
Pane kaabel. Ei pea pärast uut teemat tegema, et vooluvõrgu adapterid ruudutavad või mis antenne või seadmeid wifi linki jaoks soovitatate.
Oma hoov, ei pea ju meetri sügavusele kaevama, labidas maasse, kaabel prakku ja järgmine 15cm. |
Hea soovitus - Samamoodi sai terve suvi igasugu wifi pikendamistega jamatud..lõpuks kaabel 10cm sügavusele ja mured läinud
_________________ rohkem liha riigile |
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
49 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
13.10.2020 22:24:10
|
|
|
| Puhv2 kirjutas: |
| indrpo kirjutas: |
Pakun, et mure on nende pisipiltidega kerimisega HLS salvestustega. K2, TV3 jne.
pange täpselt kanal, saade ja kellaaeg koos digiboksi seerianumbriga ja kliendi nimega info@telia.ee viide TV tiimile.
Mida rohkem näiteid, seda parem. Ehk suudetakse nii paremini probleem lokaliseerida. |
Vaatan telekat ülivähe, aga juhuslikult on värske näide varnast võtta - Sotid selgeks salvestuse 24. minut (mõned sekundid peale). Tegelikult ei ole tarbija asi vigu välja tuua, tarbija maksab toimiva asja eest ja kui teenus on puudulik, siis peaks teenusepakkuja võimlema juba esimese signaali peale. Kui jama on juba nädalaid, siis teenusepakkujal ei tundu huvi olevat. Antud juhul tundub olevat järjekordne näide sellest, kuidas toimivat lahendust on muudetud tagumiku suunas, enam isegi ei üllatu. Panin kohusetundlikult kirja ka üldmeili, aga veelkord - minu asi pole kellegi teise teenust parandada. |
OT. Tarbija huvi on igati ebameeldiva/probleemse teenuse tagasiside esitamine. Ära võta seda nüüd sellisena, et pakkuja annab sulle teadlikult kehva kaupa.
Kaup tihtilugu on ikkagi testitud ja kõik võimalikud tsenaariumid läbinud laboris aga praktikas tuleb alati vigu välja erinevates tehnoloogiates ja kliendipaigaldistes. Neid vigu, mis avalduvad, on tihti põhjustamas justnimelt erinevad tegurid ja selle vastu aitab vaid kliendi tagasisidest lähtuv analüüs, kus viga on ja mida parandada.
Paraku on nii, et tehnoloogia uueneb ja sellega on vaja kaasas käia, kui sa vead ikka aastakümneid sama vankrit siis lõpptulemus võib olla see, et ratas käib alt ära ja ongi kõik.
Seega kui sa kannatad, siis kannata edasi. võib olla viga jaamas, liinis, ruuteris, kaablis, digiboksis, teleris ja lõpuks vaataja silmades. Kui on huvi probleem lahendada, viska telefonis meil teele, sama kommentaar, mida sa vaevusid siia kirjutama.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
acer
HV veteran
liitunud: 22.06.2002
|
14.10.2020 10:15:40
|
|
|
Minule helistati Teliast, kuna ma siin kirun Salvestust ja otsustas minuga personaalselt tegeleda.
Vaatas siis logisid ja ütles, et mul on vana ruuteri versioon ning digiboks ei uuenda oma versiooni enne, kui ruuteri versioon on kõige värskem.
Ütles, et 14.10 kell 02:00 paneb tema ruuteri versiooni uuenduse ootele.
Eile oli selline versioon ruuteris:
Firmware Version
NORRLAND-X-TELIAEE-4.3.2-191031_1846
Other Bank
NORRLAND-X-TELIAEE-4.3.2-191031_1846
Täna on selline versioon ruuteris:
Firmware Version
NORRLAND-X-TELIAEE-4.3.4-200514_0000
Other Bank
NORRLAND-X-TELIAEE-4.3.2-191031_1846
Minu jaoks kummaline, et ruuter sellist uuendust ise keset ööd ei tee ja tehnik peab käsitsi ruuteri versiooni uuenduse algatama.
Logisid näitab ruuter ainult 200 kirjet ja sealt on näha, et kell 02:05 miskit toimus.
Igatahes selle jutu peale arvaks ma, et ka digiboksi versioon on muutunud, kuid seda mina ei märganud.
Digiboksi tarkvara versioon eile:
6.120.1
Digiboksi tarkvara versioon täna:
6.120.1
Kuna tugijaama logi on väga mahukas, siis selleks, et tehnik saaks kontrollida mis toimub jaamaga samal ajal, on neil vaja teada konkreetset näidet (2-3):
Millise boksiga (seerianumber vajalik) ja mis kell on olukord juhtunud;
Mida vaatasite: kanal, saade, episood.
Kas live või salvestus?
Kui salvestus, kas siis tagasikerides sama viga?
Vea kirjeldus: kas pilt hakib, jääb staatiliselt seisma või mingi muu anomaalia? Läheb mustaks?
Eks näis, kuidas Salvestus nüüd toimib ning kas peab veel täiendavat infot saatma, et edasi debugida.
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Inspiro
Kreisi kasutaja
liitunud: 28.05.2012
|
14.10.2020 10:57:27
|
|
|
acer Konsultant vajutas nuppu “uuenda öösel” ja automaatika tegi uuenduse ise.
Aeg-ajalt vōidakse uuendada ka automaatikaga, kuid see eeldab seda, et kōik puudutatud kliendid saaksid ka vastava teavituse.
Digiboksil on tarkvara ja vahevara (ui). Sina näed ainult UI versiooni.
viimati muutis Inspiro 14.10.2020 11:59:11, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
somnambuul
HV veteran
liitunud: 22.03.2004
|
14.10.2020 11:15:28
|
|
|
| Huvitav, et digiboksi softi uuendus sõltub ruuteri softist. Kui mul ei ole Telia ruuter, kas ja kuidas siis käib digiboksi softi uuendus?
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cloner
HV kasutaja

liitunud: 19.10.2004
|
14.10.2020 14:19:56
|
|
|
Mis ma tõesti pean käima Telialt uurimas, et mis ruuteri fw parajasti käigus on ja paluma omal uuendada?
Kui tihti siis seda tegema peaks huvitav?
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
14.10.2020 14:31:52
|
|
|
| Cloner, tekkis sama mõte. Seda enam, et veidi aega tagasi selgus, et mul ruuteril ka mingi vana versioon peal. Kusjuures online help iseteeninduses ka ei näidanud, et uuendus on saadaval. Sain uue peale ainult tikuga reset tehes. Iga seadme uuendus võiks tulla teatena kasvõi meili peale.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cloner
HV kasutaja

liitunud: 19.10.2004
|
14.10.2020 14:35:28
|
|
|
| Läksin vaatasin online abist, seal võrguühenduse test näitas, et on uuendus ruuterile, panin tegema, näis...
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
14.10.2020 16:55:14
|
|
|
Sellest on hiljuti korduvalt räägitud.
Kasutajad ise avaldasid teemades meelehärmi, kui operaator käib pidevalt ruuterit uuendamas ja algseadistamas.
Kui kasutajal on tõrked teenustega, siis lähebki online abisse ja vaatab kas on miskit või pole.
Kui klient helistab, ütleb teenindaja, et teeme uuenduse.
Kui kriitilisi muudatusi pole, Telia kliendi ruuterit ei torgi. Viimati oli hädavajalik väliste 4G ruuterite softi uuendada ja sellest anti tõesti teada ja tehti.
Targematel kasutajatel soovitan tikuga kodus ise reset teha, eriseadistuste korral online abi ruuterit uuendama ei hakka.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cloner
HV kasutaja

liitunud: 19.10.2004
|
14.10.2020 19:26:57
|
|
|
| Et siis salvestuse mittemängimine pole probleem, selline ongi teenuse norm tase?
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Helari777
HV kasutaja
liitunud: 27.03.2019
|
14.10.2020 19:57:05
TMotorola VIP |
|
|
| tom2@hot kirjutas: |
<StbConfig>
<BootParams>
<KernelUrl>http://static.mw.elion.ee/dtv-fw/kernel/kreatv-bi-raimond-motorola-26.config_4.6.1.cornsilk.9_26_1_st40_vip10x3.bin</KernelUrl>
<KernelVersion>4.6.1.cornsilk.9_26_1</KernelVersion>
<SplashUrl>http://static.mw.elion.ee/dtv-fw/splash/motorola-splash-telia.spl</SplashUrl>
<SplashVersion>3</SplashVersion>
</BootParams>
</StbConfig>
Mida ma siit järeldama peaks?
tundub et see factory reset peale softi laadimist oligi puudu. |
Tundub, et midagi on vahepeal muudetud, sest minu varasemad splash ja kernel ei suutnud ka Teliaga tarkvara laadimise mõttes ühendust tekitada. Nüüd võtsin ülaltoodud aadressidelt splashi ja kerneli uuesti - tarkvarauuendus toimis ja boks taas töökorras.
Edit: miskipärast toimis ühekordselt, s.t. õnnestus ka teist boksi proovida ja seda käima ei saanud.
viimati muutis Helari777 14.10.2020 20:30:31, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Driftmoon
Kreisi kasutaja

liitunud: 22.09.2002
|
14.10.2020 20:12:50
|
|
|
| Cloner kirjutas: |
| Et siis salvestuse mittemängimine pole probleem, selline ongi teenuse norm tase? |
kelle käest sa siin neid vastuseid ootad? See pole mingi klienditeenindus sul siin.
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cloner
HV kasutaja

liitunud: 19.10.2004
|
14.10.2020 20:33:41
|
|
|
| Konks kirjutas: |
| Cloner kirjutas: |
| Et siis salvestuse mittemängimine pole probleem, selline ongi teenuse norm tase? |
kelle käest sa siin neid vastuseid ootad? See pole mingi klienditeenindus sul siin. |
Selle sama mehe käest kes iga häda puhul siin rind ees kaitsele lendab. Kasutaja on loll, et salvestus hakib...
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
14.10.2020 20:35:21
|
|
|
| Cloner, mis soga sa nüüd ajad. riketesse kõne kui mõni tehniline probleem on.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SirVorkars
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.12.2003
|
14.10.2020 22:32:08
|
|
|
| indrpo kirjutas: |
| Cloner, mis soga sa nüüd ajad. riketesse kõne kui mõni tehniline probleem on. |
Ja jah. Siis peaks pool eestit sinna helistama kui keegi liigutama hakkab alles...
|
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
3 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Puhv2
HV kasutaja

liitunud: 27.10.2011
|
14.10.2020 23:11:20
|
|
|
Okei, see läheb veits liiale nüüd, ärgem kiusakem Teliat. Mis teil kõigil viga on? See, et asjad vahepeal ei toimi ja uued lahendused või mingid uuendused ei toimi ning neid mõistliku aja jooksul korda ei tehta - see ei ole Telia süü, Te näete kõik siin asjas tonti. Vene ajal oli kõik hullem, meenutagem! Suurem kasumiootus nõuab, et ressurss (sh palgaline) oleks minimaalne ja eestlaste kannatlikkuse, tagasihoidlikkuse ja leplikkuse peal saab põmst igavesti liugu lasta. Meenutan heldimusega seika, kus päev-kaks polnud koduühendust, helistasin kliendiinfosse ja uurisin, et kui teenust ei pakuta, et kas siis maksma ei pea. Situatsiooni lahti ei seletanud, ei tundunud vajalik, tahtsin lihtsalt põhimõttelist vastust. Väideti väga kindlalt, et kui teenust ei pakuta, et siis ei saagi tasu küsida, aga uue kuu alguses oli arvel ikka terve kuu eest teenuseid, kuigi kaabel vms asi oli laiali korterelamust väljaspool ja tehnik väitis, et ei siit arvet tulla saa. Eks ma ikka ise süüdi ole, nii jäi mulje juba siis ja põmst võib seda järeldada ka siit foorumist. Laupäeva õhtul tuleb pahasena korra rusikaga saunatagust seina koputada ja ongi unustatud - olen ju ikkagi kannatlik eestlane ja mis ma hakkan suurt korporatsiooni kiusama.
_________________ mõned inimesed on nagu vihmapilved - kui nad ära kaovad, muutub päev kohe päikselisemaks |
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SSD
HV Guru

liitunud: 18.01.2006
|
14.10.2020 23:17:52
|
|
|
| Puhv2, Päris nii ikka ei ole. Kui teenust ei saa, siis mina selle eest ei maksa ka. Lähen või kohtusse kui vaja!
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
267 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SirVorkars
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.12.2003
|
14.10.2020 23:47:30
|
|
|
| Puhv2 kirjutas: |
| Okei, see läheb veits liiale nüüd, ärgem kiusakem Teliat. Mis teil kõigil viga on? See, et asjad vahepeal ei toimi ja uued lahendused või mingid uuendused ei toimi ning neid mõistliku aja jooksul korda ei tehta - see ei ole Telia süü, Te näete kõik siin asjas tonti. Vene ajal oli kõik hullem, meenutagem! Suurem kasumiootus nõuab, et ressurss (sh palgaline) oleks minimaalne ja eestlaste kannatlikkuse, tagasihoidlikkuse ja leplikkuse peal saab põmst igavesti liugu lasta. Meenutan heldimusega seika, kus päev-kaks polnud koduühendust, helistasin kliendiinfosse ja uurisin, et kui teenust ei pakuta, et kas siis maksma ei pea. Situatsiooni lahti ei seletanud, ei tundunud vajalik, tahtsin lihtsalt põhimõttelist vastust. Väideti väga kindlalt, et kui teenust ei pakuta, et siis ei saagi tasu küsida, aga uue kuu alguses oli arvel ikka terve kuu eest teenuseid, kuigi kaabel vms asi oli laiali korterelamust väljaspool ja tehnik väitis, et ei siit arvet tulla saa. Eks ma ikka ise süüdi ole, nii jäi mulje juba siis ja põmst võib seda järeldada ka siit foorumist. Laupäeva õhtul tuleb pahasena korra rusikaga saunatagust seina koputada ja ongi unustatud - olen ju ikkagi kannatlik eestlane ja mis ma hakkan suurt korporatsiooni kiusama. |
+1
Oi kurja, väga hästi üeldud
Koputame muudkui sauna taga sauna seina ja maksame arveid ja kannatame ära selle jama...
|
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
3 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Driftmoon
Kreisi kasutaja

liitunud: 22.09.2002
|
16.10.2020 07:52:55
|
|
|
| SirVorkars kirjutas: |
| indrpo kirjutas: |
| Cloner, mis soga sa nüüd ajad. riketesse kõne kui mõni tehniline probleem on. |
Ja jah. Siis peaks pool eestit sinna helistama kui keegi liigutama hakkab alles... |
aga ärme helista vaid kirjutame HV, siis kindlasti kõik liigutavad.
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
16.10.2020 08:42:33
|
|
|
| Helistamise peale kindlasti ei liiguta, foorumis kirjutamise peale on vähemalt imepisike lootus (reaalselt küll samamoodi nullilähedane), sest siis on probleem ju avalik.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SirVorkars
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.12.2003
|
16.10.2020 10:46:00
|
|
|
| Konks kirjutas: |
| SirVorkars kirjutas: |
| indrpo kirjutas: |
| Cloner, mis soga sa nüüd ajad. riketesse kõne kui mõni tehniline probleem on. |
Ja jah. Siis peaks pool eestit sinna helistama kui keegi liigutama hakkab alles... |
aga ärme helista vaid kirjutame HV, siis kindlasti kõik liigutavad. |
Kes ütles et pole helistatud?
Kõrini on helistamisest lihtsalt.
Näha on et helistatakse palju, kui teenindaja hõivatud ja üle poole tunni peab pidevalt seda laulu kuulama.
|
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
3 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
16.10.2020 12:23:43
|
|
|
| SirVorkars, Online abi kaudu saab ka riket sisestada.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
p2ep
HV veteran
liitunud: 13.12.2003
|
24.10.2020 16:50:07
|
|
|
Kas Telia Youtube'i äpp on katki?
Kui see valida, jääbki poolik logo ette ja ära ei saa muidu kui boksi välja-sisse lülitades.
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Helari777
HV kasutaja
liitunud: 27.03.2019
|
24.10.2020 17:09:33
|
|
|
| p2ep kirjutas: |
Kas Telia Youtube'i äpp on katki?
Kui see valida, jääbki poolik logo ette ja ära ei saa muidu kui boksi välja-sisse lülitades.
 |
Kasutasin eile ja ka täna ning minul toimib.
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
p2ep
HV veteran
liitunud: 13.12.2003
|
24.10.2020 17:42:40
|
|
|
| Helari777 kirjutas: |
| p2ep kirjutas: |
Kas Telia Youtube'i äpp on katki?
Kui see valida, jääbki poolik logo ette ja ära ei saa muidu kui boksi välja-sisse lülitades.
 |
Kasutasin eile ja ka täna ning minul toimib. |
Ju mul siis karmavõlg vms.
Tegin igasugu restarte ja lõpuks andsin 123 teada.
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|