Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 1042, 1043, 1044 ... 1185, 1186, 1187  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kas kavatsed peale järelvaatamise lõppemist tellida salvestusteenust 5€ kuus?
Jah
9%
 9%  [ 51 ]
Ei
43%
 43%  [ 228 ]
Mul juba olemas
38%
 38%  [ 202 ]
Kolin mujale
9%
 9%  [ 49 ]
hääli kokku : 530

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 16.09.2020 21:09:50 vasta tsitaadiga

Praegu AK heli jookseb ikka parajalt suuliigutamisest mööda. Muidugi ETV puhul see ei häiri, seal räägivadki ei tea millest.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xheix1712
HV Guru
xheix1712

liitunud: 24.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.09.2020 22:10:48 vasta tsitaadiga

Kasutusel Arrise VIP1113 digiboks, seal on audio väljund olemas, plaanis kõlarid panna teleri asemel läbi digiboksi, ma eeldan, et siis saab heli läbi telia puldi muuta?
Teine küsimus, kui nüüd samal ajal kasutada tv enda äppi, näiteks netflixi, kas heli jookseb ikka läbi boksi kõlaritesse või läheb automaatselt teleri sisseehitatud kõlarite peale?
Kommentaarid: 195 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.09.2020 22:20:41 vasta tsitaadiga

xheix1712 kirjutas:

Teine küsimus, kui nüüd samal ajal kasutada tv enda äppi, näiteks netflixi, kas heli jookseb ikka läbi boksi kõlaritesse?


Ei.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Reaper
Kreisi kasutaja
Reaper

liitunud: 29.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.09.2020 23:36:13 vasta tsitaadiga

Kasuta teleka audio väljundit, ühenda see kõlaritesse
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Olaf
 
Olaf

liitunud: 14.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2020 18:40:39 vasta tsitaadiga

Telia, iPhone ja Airplay ei ole jätkuvalt sõbrad?

Et kui tahan telerisse Telia pilti kuvada läbi telefoni, siis saan ainult nii, et peegelan kogu telefoni ekraani üle?
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
harakas
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.06.2004




sõnum 29.09.2020 21:03:38 vasta tsitaadiga

Olaf kirjutas:
Telia, iPhone ja Airplay ei ole jätkuvalt sõbrad?

Et kui tahan telerisse Telia pilti kuvada läbi telefoni, siis saan ainult nii, et peegelan kogu telefoni ekraani üle?

Jah. Telia ei puutu asjasse, see ongi nii. Ma ei saa oma LG telerisse isegi ekraani peegeldada. Saan Airplayga Denoni ressiiverisse, aga sinna läheb ainult heli, pilt sedakaudu telerisse ei jõua. LG support ütleb. "AirPlay is only supported from Mac device to Mac device."
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
T1000
HV kasutaja
T1000

liitunud: 19.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2020 21:42:42 vasta tsitaadiga

harakas kirjutas:
LG support ütleb. "AirPlay is only supported from Mac device to Mac device."


Toimib Samsungi teleriga kenasti aga see on teine teema üldse. Lihtsalt TeliaTV'l puudub castimise võimalus nii üle Chromecast'i kui ka AirPlay. Põhjuseks on ilmselt lepingud või soov seda mingil põhjusel mitte pakkuda.

Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Puhv2
HV kasutaja
Puhv2

liitunud: 27.10.2011




sõnum 01.10.2020 22:49:59 vasta tsitaadiga

Kanal2 salvestuse saated kipuvad hanguma, mingi hetk on heli osas vaikus ja siis viitega jääb ka pilt seisma, pilt hakkab liikuma umbes sekund-kaks eelmisest kohast varem ja enne pooleli jäänud kohani tuleb ka heli tagasi ja jätkub. Umbes nädal sellist nalja, aga ma vaatan telekat harva ja võib hõlmata ka teisi kanaleid või pikemat ajaperioodi. Kellelgi veel selline anomaalia?
_________________
mõned inimesed on nagu vihmapilved - kui nad ära kaovad, muutub päev kohe päikselisemaks
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2020 16:00:51 vasta tsitaadiga

Pilt jääb seisma või kaob ära?
Mul lööb pildi mustaks ja heli ära sekundiks-paariks. Siis laseb edasi. Kanal on suva. Ei ole aru saanud, kas nii on ainult salvestistega või mitte. Vahel on ja vahel pole. Mõnikord kaob ära kui kogu komplektile restart teha.
Kas see on digiboksi või teleka viga?
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2020 16:34:21 vasta tsitaadiga

Mul on sama teema, ufo box, lg telekas. Vahel salvestused jõnksutavad, nagu 24 kaadrit saadet vaataks 60hz ekraanil.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tom2@hot
HV vaatleja

liitunud: 06.11.2017



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2020 11:14:45 Motorola VIP1003 softi uuendus vasta tsitaadiga

Tirin üles vana teema: Motorola VIP1003
Kas kellelgii on õnnestunud täielik uuendamine?
Mul õnnestus TFTP'ga uus soft peale laadida ja box tööle saada.
aga igal startimisel tahab uuesti ja uuesti installida.
kui boxi konfis faili nimi, server jm ära võtta siis enam üles ei lae.
Seis siis praegu selline et kui TFTP server softiga kättesaadav, siis töötab.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2020 11:36:47 vasta tsitaadiga

Kas iga kord installitakse seda, mida sa juba installisid või tõmmatakse uuem?
http://inet-static.mw.elion.ee/dtv-fw/kernel/kreatv-bi-raimond-motorola-26.config_4.6.1.cornsilk.9_26_1_st40_vip10x3.bin
Aga vaata boksi seaded uuesti üle, läks seal äkki miskit nihu vms.
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=9923150#9923150

Või mida sellele boksile üldse võimaldatakse, nägema peaks sealt.
http://stb-fw.mw.elion.ee/motorola-vip1003?product=motorola-vip1003&serial=M9**********&mac=00:02:9b:**:**:**
Tärnide asemele kirjutad muidugi midagi mõistlikumat.
Kui aga näed endiselt "errorCode":"E_NOT_FOUND", siis ongi sinusuguste jaoks "abinõud tarvitusele võetud".
 
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tom2@hot
HV vaatleja

liitunud: 06.11.2017



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2020 15:24:30 vasta tsitaadiga

iga kord tõmmatakse ühte ja sama, minu TFTP serverist.
Jamaks läheb kohe kui pordid ära muudan (2->363), või TFTP serveri või faili nime ära võtan
konfi erinevus on ainult HTTP serveri aadress on IP'ga, minu box'idel USB ei tööta.
iseenesest ju box töötab, kõiki kanaleid näen, aga startimisel tahab TFTP serverilt softi.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pppd
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.06.2004




sõnum 08.10.2020 15:50:26 vasta tsitaadiga

ma millalgi kevadel äratasin ühte, elustus küll, tegin enamvähem sellesama siia postitatud stsenaariumi järgi, nagu nt https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=10253292#10253292

Kui juba uus soft peal on, telia traadi küljes ja pilt ees, siis tuli vist boksile samast bootmenüüst factory reset teha, see peaks "õiged" telia parameetrid tagasi kirjutama, nii et pärast minnakse juba ilusasti telia serverisse softi järgi. Boks ise töötab siiani, kuigi tattaeglane on.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tom2@hot
HV vaatleja

liitunud: 06.11.2017



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2020 17:44:39 vasta tsitaadiga

<StbConfig>
<BootParams>
<KernelUrl>http://static.mw.elion.ee/dtv-fw/kernel/kreatv-bi-raimond-motorola-26.config_4.6.1.cornsilk.9_26_1_st40_vip10x3.bin</KernelUrl>
<KernelVersion>4.6.1.cornsilk.9_26_1</KernelVersion>
<SplashUrl>http://static.mw.elion.ee/dtv-fw/splash/motorola-splash-telia.spl</SplashUrl>
<SplashVersion>3</SplashVersion>
</BootParams>
</StbConfig>

Mida ma siit järeldama peaks?

tundub et see factory reset peale softi laadimist oligi puudu.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2020 19:12:42 vasta tsitaadiga

tom2@hot kirjutas:
Mida ma siit järeldama peaks?

Et Telia käest boksi uuendusi saad.
 
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Karlsson
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.10.2020 08:32:12 vasta tsitaadiga

Oh jah..
Polnud ka pool aastat Motorolat kasutanud ja sama ikaldus.
Sai proovitud seda õpetust üle TFTP port 69 aga tulemus null. Mummud vilguvad ilusti lõpuni ja siis teatab et Telia internetti pole ikkagi. Mul muidugi Elisa üle õhu teenus.. Kas selle ühendusega need motorolad üldse töötavad?
Ja veel, kuidas S5 puldiga sinises menüüs numbreid kustutada saab? Hetkel Back nupp kustutab ja automaatselt lisab koma selle asemele.
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=10253292#10253292 (seda juhendit kasutasin, erinevusega, et DHCP jagas IP-d Boxile)
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.10.2020 08:41:44 vasta tsitaadiga

Karlsson, ei tööta. Selleks vaja 1113 või 5305.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
acer
HV veteran

liitunud: 22.06.2002




sõnum 09.10.2020 15:38:45 vasta tsitaadiga

somnambuul kirjutas:
Mul on sama teema, ufo box, lg telekas. Vahel salvestused jõnksutavad, nagu 24 kaadrit saadet vaataks 60hz ekraanil.

Hea oleks, kui info jõuaks Teliasse ka, saatke kirjad teele, kui sellist asja märkate.
HVs lihtsalt tore kogemusi vahetada, kuid ega siin kirjutamisest midagi paremaks lähe. Telia on korraliku taandarengu teinud.

Äkki keegi teab, kas Telias TV teenuste inimesed vahetunud, et just see valdkond on kokku kukkunud ja aina hullemaks läheb?

Mul mitu nädalat samad jamad olnud muidu.
Ehk siis salvestused hanguvad, heli kaob ära, pilt jookseb niisama kokku, pilt hakib, pult jookseb kokku.

Ise hakkasin mõtlema, et äkki digiboks/pult oma aja ära elanud. On plaanis minna rendiseadmed välja vahetama, kui aega saan, eeldusel muidugi, et kellegi katkiseid seadmeid vastu ei saa, kui minu seadmed tõesti katki peaksid olema.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.10.2020 16:47:35 vasta tsitaadiga

No minu puhul siin kaebamine aitas, hetkel probleeme pole.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cloner
HV kasutaja
Cloner

liitunud: 19.10.2004




sõnum 13.10.2020 13:22:12 vasta tsitaadiga

acer kirjutas:
somnambuul kirjutas:
Mul on sama teema, ufo box, lg telekas. Vahel salvestused jõnksutavad, nagu 24 kaadrit saadet vaataks 60hz ekraanil.

Hea oleks, kui info jõuaks Teliasse ka, saatke kirjad teele, kui sellist asja märkate.
HVs lihtsalt tore kogemusi vahetada, kuid ega siin kirjutamisest midagi paremaks lähe. Telia on korraliku taandarengu teinud.

Äkki keegi teab, kas Telias TV teenuste inimesed vahetunud, et just see valdkond on kokku kukkunud ja aina hullemaks läheb?

Mul mitu nädalat samad jamad olnud muidu.
Ehk siis salvestused hanguvad, heli kaob ära, pilt jookseb niisama kokku, pilt hakib, pult jookseb kokku.

Ise hakkasin mõtlema, et äkki digiboks/pult oma aja ära elanud. On plaanis minna rendiseadmed välja vahetama, kui aega saan, eeldusel muidugi, et kellegi katkiseid seadmeid vastu ei saa, kui minu seadmed tõesti katki peaksid olema.


Viimasel ajal need salvestused jamamvad jah, hüppab ca 5s ajas tagasi, hääl kaob ära ja siis tuleb suva hetkel tagasi, täitsa ulme....
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.10.2020 13:43:38 vasta tsitaadiga

Pakun, et mure on nende pisipiltidega kerimisega HLS salvestustega. K2, TV3 jne.
pange täpselt kanal, saade ja kellaaeg koos digiboksi seerianumbriga ja kliendi nimega info@telia.ee viide TV tiimile.
Mida rohkem näiteid, seda parem. Ehk suudetakse nii paremini probleem lokaliseerida.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fate
HV kasutaja
Fate

liitunud: 12.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.10.2020 19:09:11 vasta tsitaadiga

Testisin seda Telia lahendust, et kui on Teliast võetud 4G ruuter, siis lisan külge uue digiboksi ning vaatajakoha olemasolul sai maal nautida paremat pilti ja lahendust kui senine üle-õhu toimiv Elisa. Küll aga küsimus asjatundjatele - milline oleks mugavaim viis seda teenust kasutades edastada telepilt kahte majja maal (vahemaa ca 30m)?

Üks variant oleks see, et kui praegu on majas A teleri kõrval ruuter, siis äkki õnnestub vooluvõrgu kaudu ja nt Zyxeliga edastada telepildivõimekus majja B. See eeldab kahte püsivat digiboksi + zyxelite ostu + vaatajakohtade ostu.
Teine variant on vedada kaabel kahe maja vahele, mis on tülikam, kuid tõenäoliselt töökindlam. See eeldab kahte püsivat digiboksi + vaatajakohtade ostu;
Kolmas variant on kasutada TeliaTV lahendust ühes majas ja jätkata Elisa kliendina teises majas;
Neljas variant oleks siis rentida majja B 4G ruuter, suurendades nii Wifi leviala ja soetada vaid 2 digiboksi + 2 vaatajakohta (lisandub ruuterihind + SIMpaketi hind).
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.10.2020 19:35:46 vasta tsitaadiga

Pane kaabel. Ei pea pärast uut teemat tegema, et vooluvõrgu adapterid ruudutavad või mis antenne või seadmeid wifi linki jaoks soovitatate.

Oma hoov, ei pea ju meetri sügavusele kaevama, labidas maasse, kaabel prakku ja järgmine 15cm.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Puhv2
HV kasutaja
Puhv2

liitunud: 27.10.2011




sõnum 13.10.2020 22:16:42 vasta tsitaadiga

indrpo kirjutas:
Pakun, et mure on nende pisipiltidega kerimisega HLS salvestustega. K2, TV3 jne.
pange täpselt kanal, saade ja kellaaeg koos digiboksi seerianumbriga ja kliendi nimega info@telia.ee viide TV tiimile.
Mida rohkem näiteid, seda parem. Ehk suudetakse nii paremini probleem lokaliseerida.


Vaatan telekat ülivähe, aga juhuslikult on värske näide varnast võtta - Sotid selgeks salvestuse 24. minut (mõned sekundid peale). Tegelikult ei ole tarbija asi vigu välja tuua, tarbija maksab toimiva asja eest ja kui teenus on puudulik, siis peaks teenusepakkuja võimlema juba esimese signaali peale. Kui jama on juba nädalaid, siis teenusepakkujal ei tundu huvi olevat. Antud juhul tundub olevat järjekordne näide sellest, kuidas toimivat lahendust on muudetud tagumiku suunas, enam isegi ei üllatu. Panin kohusetundlikult kirja ka üldmeili, aga veelkord - minu asi pole kellegi teise teenust parandada.

_________________
mõned inimesed on nagu vihmapilved - kui nad ära kaovad, muutub päev kohe päikselisemaks
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aksel
Kreisi kasutaja
aksel

liitunud: 04.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.10.2020 22:22:02 vasta tsitaadiga

KillFrenzy kirjutas:
Pane kaabel. Ei pea pärast uut teemat tegema, et vooluvõrgu adapterid ruudutavad või mis antenne või seadmeid wifi linki jaoks soovitatate.

Oma hoov, ei pea ju meetri sügavusele kaevama, labidas maasse, kaabel prakku ja järgmine 15cm.

Hea soovitus - Samamoodi sai terve suvi igasugu wifi pikendamistega jamatud..lõpuks kaabel 10cm sügavusele ja mured läinud

_________________
rohkem liha riigile
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.10.2020 22:24:10 vasta tsitaadiga

Puhv2 kirjutas:
indrpo kirjutas:
Pakun, et mure on nende pisipiltidega kerimisega HLS salvestustega. K2, TV3 jne.
pange täpselt kanal, saade ja kellaaeg koos digiboksi seerianumbriga ja kliendi nimega info@telia.ee viide TV tiimile.
Mida rohkem näiteid, seda parem. Ehk suudetakse nii paremini probleem lokaliseerida.


Vaatan telekat ülivähe, aga juhuslikult on värske näide varnast võtta - Sotid selgeks salvestuse 24. minut (mõned sekundid peale). Tegelikult ei ole tarbija asi vigu välja tuua, tarbija maksab toimiva asja eest ja kui teenus on puudulik, siis peaks teenusepakkuja võimlema juba esimese signaali peale. Kui jama on juba nädalaid, siis teenusepakkujal ei tundu huvi olevat. Antud juhul tundub olevat järjekordne näide sellest, kuidas toimivat lahendust on muudetud tagumiku suunas, enam isegi ei üllatu. Panin kohusetundlikult kirja ka üldmeili, aga veelkord - minu asi pole kellegi teise teenust parandada.



OT. Tarbija huvi on igati ebameeldiva/probleemse teenuse tagasiside esitamine. Ära võta seda nüüd sellisena, et pakkuja annab sulle teadlikult kehva kaupa.
Kaup tihtilugu on ikkagi testitud ja kõik võimalikud tsenaariumid läbinud laboris aga praktikas tuleb alati vigu välja erinevates tehnoloogiates ja kliendipaigaldistes. Neid vigu, mis avalduvad, on tihti põhjustamas justnimelt erinevad tegurid ja selle vastu aitab vaid kliendi tagasisidest lähtuv analüüs, kus viga on ja mida parandada.
Paraku on nii, et tehnoloogia uueneb ja sellega on vaja kaasas käia, kui sa vead ikka aastakümneid sama vankrit siis lõpptulemus võib olla see, et ratas käib alt ära ja ongi kõik.

Seega kui sa kannatad, siis kannata edasi. võib olla viga jaamas, liinis, ruuteris, kaablis, digiboksis, teleris ja lõpuks vaataja silmades. Kui on huvi probleem lahendada, viska telefonis meil teele, sama kommentaar, mida sa vaevusid siia kirjutama.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
acer
HV veteran

liitunud: 22.06.2002




sõnum 14.10.2020 10:15:40 vasta tsitaadiga

Minule helistati Teliast, kuna ma siin kirun Salvestust ja otsustas minuga personaalselt tegeleda.

Vaatas siis logisid ja ütles, et mul on vana ruuteri versioon ning digiboks ei uuenda oma versiooni enne, kui ruuteri versioon on kõige värskem.
Ütles, et 14.10 kell 02:00 paneb tema ruuteri versiooni uuenduse ootele.
Eile oli selline versioon ruuteris:
Firmware Version
NORRLAND-X-TELIAEE-4.3.2-191031_1846
Other Bank
NORRLAND-X-TELIAEE-4.3.2-191031_1846
Täna on selline versioon ruuteris:
Firmware Version
NORRLAND-X-TELIAEE-4.3.4-200514_0000
Other Bank
NORRLAND-X-TELIAEE-4.3.2-191031_1846

Minu jaoks kummaline, et ruuter sellist uuendust ise keset ööd ei tee ja tehnik peab käsitsi ruuteri versiooni uuenduse algatama.
Logisid näitab ruuter ainult 200 kirjet ja sealt on näha, et kell 02:05 miskit toimus.

Igatahes selle jutu peale arvaks ma, et ka digiboksi versioon on muutunud, kuid seda mina ei märganud.
Digiboksi tarkvara versioon eile:
6.120.1
Digiboksi tarkvara versioon täna:
6.120.1

Kuna tugijaama logi on väga mahukas, siis selleks, et tehnik saaks kontrollida mis toimub jaamaga samal ajal, on neil vaja teada konkreetset näidet (2-3):

Millise boksiga (seerianumber vajalik) ja mis kell on olukord juhtunud;
Mida vaatasite: kanal, saade, episood.
Kas live või salvestus?
Kui salvestus, kas siis tagasikerides sama viga?
Vea kirjeldus: kas pilt hakib, jääb staatiliselt seisma või mingi muu anomaalia? Läheb mustaks?

Eks näis, kuidas Salvestus nüüd toimib ning kas peab veel täiendavat infot saatma, et edasi debugida.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Inspiro
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.05.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.10.2020 10:57:27 vasta tsitaadiga

acer Konsultant vajutas nuppu “uuenda öösel” ja automaatika tegi uuenduse ise.

Aeg-ajalt vōidakse uuendada ka automaatikaga, kuid see eeldab seda, et kōik puudutatud kliendid saaksid ka vastava teavituse.

Digiboksil on tarkvara ja vahevara (ui). Sina näed ainult UI versiooni.


viimati muutis Inspiro 14.10.2020 11:59:11, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.10.2020 11:15:28 vasta tsitaadiga

Huvitav, et digiboksi softi uuendus sõltub ruuteri softist. Kui mul ei ole Telia ruuter, kas ja kuidas siis käib digiboksi softi uuendus?
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cloner
HV kasutaja
Cloner

liitunud: 19.10.2004




sõnum 14.10.2020 14:19:56 vasta tsitaadiga

Mis ma tõesti pean käima Telialt uurimas, et mis ruuteri fw parajasti käigus on ja paluma omal uuendada?
Kui tihti siis seda tegema peaks huvitav?
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.10.2020 14:31:52 vasta tsitaadiga

Cloner, tekkis sama mõte. Seda enam, et veidi aega tagasi selgus, et mul ruuteril ka mingi vana versioon peal. Kusjuures online help iseteeninduses ka ei näidanud, et uuendus on saadaval. Sain uue peale ainult tikuga reset tehes. Iga seadme uuendus võiks tulla teatena kasvõi meili peale.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cloner
HV kasutaja
Cloner

liitunud: 19.10.2004




sõnum 14.10.2020 14:35:28 vasta tsitaadiga

Läksin vaatasin online abist, seal võrguühenduse test näitas, et on uuendus ruuterile, panin tegema, näis...
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.10.2020 16:55:14 vasta tsitaadiga

Sellest on hiljuti korduvalt räägitud.
Kasutajad ise avaldasid teemades meelehärmi, kui operaator käib pidevalt ruuterit uuendamas ja algseadistamas.
Kui kasutajal on tõrked teenustega, siis lähebki online abisse ja vaatab kas on miskit või pole.
Kui klient helistab, ütleb teenindaja, et teeme uuenduse.

Kui kriitilisi muudatusi pole, Telia kliendi ruuterit ei torgi. Viimati oli hädavajalik väliste 4G ruuterite softi uuendada ja sellest anti tõesti teada ja tehti.

Targematel kasutajatel soovitan tikuga kodus ise reset teha, eriseadistuste korral online abi ruuterit uuendama ei hakka.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cloner
HV kasutaja
Cloner

liitunud: 19.10.2004




sõnum 14.10.2020 19:26:57 vasta tsitaadiga

Et siis salvestuse mittemängimine pole probleem, selline ongi teenuse norm tase?
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Helari777
HV kasutaja

liitunud: 27.03.2019




sõnum 14.10.2020 19:57:05 TMotorola VIP vasta tsitaadiga

tom2@hot kirjutas:
<StbConfig>
<BootParams>
<KernelUrl>http://static.mw.elion.ee/dtv-fw/kernel/kreatv-bi-raimond-motorola-26.config_4.6.1.cornsilk.9_26_1_st40_vip10x3.bin</KernelUrl>
<KernelVersion>4.6.1.cornsilk.9_26_1</KernelVersion>
<SplashUrl>http://static.mw.elion.ee/dtv-fw/splash/motorola-splash-telia.spl</SplashUrl>
<SplashVersion>3</SplashVersion>
</BootParams>
</StbConfig>

Mida ma siit järeldama peaks?

tundub et see factory reset peale softi laadimist oligi puudu.


Tundub, et midagi on vahepeal muudetud, sest minu varasemad splash ja kernel ei suutnud ka Teliaga tarkvara laadimise mõttes ühendust tekitada. Nüüd võtsin ülaltoodud aadressidelt splashi ja kerneli uuesti - tarkvarauuendus toimis ja boks taas töökorras.

Edit: miskipärast toimis ühekordselt, s.t. õnnestus ka teist boksi proovida ja seda käima ei saanud.


viimati muutis Helari777 14.10.2020 20:30:31, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Driftmoon
Kreisi kasutaja
Driftmoon

liitunud: 22.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.10.2020 20:12:50 vasta tsitaadiga

Cloner kirjutas:
Et siis salvestuse mittemängimine pole probleem, selline ongi teenuse norm tase?

kelle käest sa siin neid vastuseid ootad? See pole mingi klienditeenindus sul siin.
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cloner
HV kasutaja
Cloner

liitunud: 19.10.2004




sõnum 14.10.2020 20:33:41 vasta tsitaadiga

Konks kirjutas:
Cloner kirjutas:
Et siis salvestuse mittemängimine pole probleem, selline ongi teenuse norm tase?

kelle käest sa siin neid vastuseid ootad? See pole mingi klienditeenindus sul siin.


Selle sama mehe käest kes iga häda puhul siin rind ees kaitsele lendab. Kasutaja on loll, et salvestus hakib...
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.10.2020 20:35:21 vasta tsitaadiga

Cloner, mis soga sa nüüd ajad. riketesse kõne kui mõni tehniline probleem on.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SirVorkars
Kreisi kasutaja
SirVorkars

liitunud: 24.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.10.2020 22:32:08 vasta tsitaadiga

indrpo kirjutas:
Cloner, mis soga sa nüüd ajad. riketesse kõne kui mõni tehniline probleem on.


Ja jah. Siis peaks pool eestit sinna helistama kui keegi liigutama hakkab alles...
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Puhv2
HV kasutaja
Puhv2

liitunud: 27.10.2011




sõnum 14.10.2020 23:11:20 vasta tsitaadiga

Okei, see läheb veits liiale nüüd, ärgem kiusakem Teliat. Mis teil kõigil viga on? See, et asjad vahepeal ei toimi ja uued lahendused või mingid uuendused ei toimi ning neid mõistliku aja jooksul korda ei tehta - see ei ole Telia süü, Te näete kõik siin asjas tonti. Vene ajal oli kõik hullem, meenutagem! Suurem kasumiootus nõuab, et ressurss (sh palgaline) oleks minimaalne ja eestlaste kannatlikkuse, tagasihoidlikkuse ja leplikkuse peal saab põmst igavesti liugu lasta. Meenutan heldimusega seika, kus päev-kaks polnud koduühendust, helistasin kliendiinfosse ja uurisin, et kui teenust ei pakuta, et kas siis maksma ei pea. Situatsiooni lahti ei seletanud, ei tundunud vajalik, tahtsin lihtsalt põhimõttelist vastust. Väideti väga kindlalt, et kui teenust ei pakuta, et siis ei saagi tasu küsida, aga uue kuu alguses oli arvel ikka terve kuu eest teenuseid, kuigi kaabel vms asi oli laiali korterelamust väljaspool ja tehnik väitis, et ei siit arvet tulla saa. Eks ma ikka ise süüdi ole, nii jäi mulje juba siis ja põmst võib seda järeldada ka siit foorumist. Laupäeva õhtul tuleb pahasena korra rusikaga saunatagust seina koputada ja ongi unustatud - olen ju ikkagi kannatlik eestlane ja mis ma hakkan suurt korporatsiooni kiusama.
_________________
mõned inimesed on nagu vihmapilved - kui nad ära kaovad, muutub päev kohe päikselisemaks
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.10.2020 23:17:52 vasta tsitaadiga

Puhv2, Päris nii ikka ei ole. Kui teenust ei saa, siis mina selle eest ei maksa ka. Lähen või kohtusse kui vaja!
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 267
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SirVorkars
Kreisi kasutaja
SirVorkars

liitunud: 24.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.10.2020 23:47:30 vasta tsitaadiga

Puhv2 kirjutas:
Okei, see läheb veits liiale nüüd, ärgem kiusakem Teliat. Mis teil kõigil viga on? See, et asjad vahepeal ei toimi ja uued lahendused või mingid uuendused ei toimi ning neid mõistliku aja jooksul korda ei tehta - see ei ole Telia süü, Te näete kõik siin asjas tonti. Vene ajal oli kõik hullem, meenutagem! Suurem kasumiootus nõuab, et ressurss (sh palgaline) oleks minimaalne ja eestlaste kannatlikkuse, tagasihoidlikkuse ja leplikkuse peal saab põmst igavesti liugu lasta. Meenutan heldimusega seika, kus päev-kaks polnud koduühendust, helistasin kliendiinfosse ja uurisin, et kui teenust ei pakuta, et kas siis maksma ei pea. Situatsiooni lahti ei seletanud, ei tundunud vajalik, tahtsin lihtsalt põhimõttelist vastust. Väideti väga kindlalt, et kui teenust ei pakuta, et siis ei saagi tasu küsida, aga uue kuu alguses oli arvel ikka terve kuu eest teenuseid, kuigi kaabel vms asi oli laiali korterelamust väljaspool ja tehnik väitis, et ei siit arvet tulla saa. Eks ma ikka ise süüdi ole, nii jäi mulje juba siis ja põmst võib seda järeldada ka siit foorumist. Laupäeva õhtul tuleb pahasena korra rusikaga saunatagust seina koputada ja ongi unustatud - olen ju ikkagi kannatlik eestlane ja mis ma hakkan suurt korporatsiooni kiusama.


+1
Oi kurja, väga hästi üeldud icon_lol.gif
Koputame muudkui sauna taga sauna seina ja maksame arveid ja kannatame ära selle jama...
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Driftmoon
Kreisi kasutaja
Driftmoon

liitunud: 22.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.10.2020 07:52:55 vasta tsitaadiga

SirVorkars kirjutas:
indrpo kirjutas:
Cloner, mis soga sa nüüd ajad. riketesse kõne kui mõni tehniline probleem on.


Ja jah. Siis peaks pool eestit sinna helistama kui keegi liigutama hakkab alles...

icon_biggrin.gif aga ärme helista vaid kirjutame HV, siis kindlasti kõik liigutavad.
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.10.2020 08:42:33 vasta tsitaadiga

Helistamise peale kindlasti ei liiguta, foorumis kirjutamise peale on vähemalt imepisike lootus (reaalselt küll samamoodi nullilähedane), sest siis on probleem ju avalik.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SirVorkars
Kreisi kasutaja
SirVorkars

liitunud: 24.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.10.2020 10:46:00 vasta tsitaadiga

Konks kirjutas:
SirVorkars kirjutas:
indrpo kirjutas:
Cloner, mis soga sa nüüd ajad. riketesse kõne kui mõni tehniline probleem on.


Ja jah. Siis peaks pool eestit sinna helistama kui keegi liigutama hakkab alles...

icon_biggrin.gif aga ärme helista vaid kirjutame HV, siis kindlasti kõik liigutavad.


Kes ütles et pole helistatud?
Kõrini on helistamisest lihtsalt.
Näha on et helistatakse palju, kui teenindaja hõivatud ja üle poole tunni peab pidevalt seda laulu kuulama.
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.10.2020 12:23:43 vasta tsitaadiga

SirVorkars, Online abi kaudu saab ka riket sisestada.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p2ep
HV veteran

liitunud: 13.12.2003




sõnum 24.10.2020 16:50:07 vasta tsitaadiga

Kas Telia Youtube'i äpp on katki?
Kui see valida, jääbki poolik logo ette ja ära ei saa muidu kui boksi välja-sisse lülitades.
icon_sad.gif
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Helari777
HV kasutaja

liitunud: 27.03.2019




sõnum 24.10.2020 17:09:33 vasta tsitaadiga

p2ep kirjutas:
Kas Telia Youtube'i äpp on katki?
Kui see valida, jääbki poolik logo ette ja ära ei saa muidu kui boksi välja-sisse lülitades.
icon_sad.gif


Kasutasin eile ja ka täna ning minul toimib.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p2ep
HV veteran

liitunud: 13.12.2003




sõnum 24.10.2020 17:42:40 vasta tsitaadiga

Helari777 kirjutas:
p2ep kirjutas:
Kas Telia Youtube'i äpp on katki?
Kui see valida, jääbki poolik logo ette ja ära ei saa muidu kui boksi välja-sisse lülitades.
icon_sad.gif


Kasutasin eile ja ka täna ning minul toimib.

Ju mul siis karmavõlg vms.
Tegin igasugu restarte ja lõpuks andsin 123 teada.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 1042, 1043, 1044 ... 1185, 1186, 1187  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.