Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  Telerite üldteema vol. 2 (Küsitlus: Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 131, 132, 133 ... 205, 206, 207  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?
Alla 1 aasta
11%
 11%  [ 50 ]
1-3 aastat
31%
 31%  [ 142 ]
4-6 aastat
25%
 25%  [ 114 ]
7-10 aastat
18%
 18%  [ 84 ]
11-13 aastat
7%
 7%  [ 33 ]
14-16 aastat
3%
 3%  [ 15 ]
17-20 aastat
0%
 0%  [ 4 ]
Üle 20 aasta
1%
 1%  [ 5 ]
hääli kokku : 447

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
zlenard
HV kasutaja

liitunud: 04.07.2008




sõnum 15.10.2020 14:51:42 vasta tsitaadiga

.

viimati muutis zlenard 24.10.2020 00:19:38, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
woozy
HV Guru
woozy

liitunud: 09.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.10.2020 16:33:05 vasta tsitaadiga

von Wu, tundub, et aitas jah thumbs_up.gif
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 15.10.2020 17:06:56 vasta tsitaadiga

https://www.gizmochina.com/2020/10/14/omdia-oled-tv-shipments-have-finally-crossed-10-million-units/
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Lotharius
rallisibul
Lotharius

liitunud: 06.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.10.2020 13:23:37 vasta tsitaadiga

zlenard kirjutas:
Mis rahvas arvab antud isendist Philips 65" 65PUS7304
või on antud hinnaklassis juba miskit mõistlikumat ambilightiga ?


Mul oli 7303 mudel ja tollega olin küll väga rahul. Poleks ekraan puruks läinud, siis ei oleks küll lähiajal vahetama hakanud. Ambilight töötas ilusasti ja kui veel muud Philips Hue pudinad said külge poogitud, siis oli päris effektne thumbs_up.gif

Kui veel mitte OLEDi kaalusin, siis 65" PUS8505 oleks olnud minu valik. Nad 2020 muutsid vähe seeriate nimetusi ehk siis teoreetiliselt võiks pigem tänavune 8505 olla eelmiste aastate 73XX seeria telekate järeltulija.

_________________
Geek it til it MHz
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lauri23
HV veteran
lauri23

liitunud: 17.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.10.2020 22:02:16 vasta tsitaadiga

Kas B8 youtube appis kuidagi häälkäsklusega "skip ad" ei saa panna? Ilgelt närvi ajavad need tihedad reklaamid, eriti muusikat kuulates kõrvaltoas.
_________________
Tasuta 50$pokkeri kontole. Registreeri, õpi strateegiat ja vasta küsimustele. Saad valitud pokkerituppa 50$+veel boonust, kui mängida oskad. Isiklikult saanud 285$ sealt.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.10.2020 22:25:22 vasta tsitaadiga

youtube premium, samas aint teleka addide skipimiseks on nats fail osta kui telefonis ja arvutis saab tasuta addidest lahti, pihole meie regiooni addidest h@sti lahti ei saa kahjuks, kui ise jaurata ei viitsi koguaeg.
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dex
HV veteran
dex

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.10.2020 23:25:46 vasta tsitaadiga

Kodanikud, kes kasutavad HDR telekat win 10 pc monitorina. Kas olete saanud selle HDR sisselülitamise nii tööle, et kui sisu on HDRis, siis Windows vahetaks ise signaali ära?

Netist loetu põhjal peaks see olema justkui võimalik, aga mina millegipärast tööle ei saa, näiteks HDR videod YouTube'is läbi Browseri ja samuti mängudes. Kui käsitsi win all sisse lükata siis kõik toimib, aga jube tüütu on vahetada. Win 10 viimaste uuendustega, nvidia 1060 viimaste driveritega ja LG cx viimaste uuendustega.

_________________
Süümi, juumi, makkami ja kui tüüle nakkami...
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 17.10.2020 00:41:17 vasta tsitaadiga

pots4t4j4 kirjutas:
youtube premium, samas aint teleka addide skipimiseks on nats fail osta kui telefonis ja arvutis saab tasuta addidest lahti, pihole meie regiooni addidest h@sti lahti ei saa kahjuks, kui ise jaurata ei viitsi koguaeg.

YT Premium töötab ka telekas kenasti, ilma selleta ei kanatagi enam kasutada.
Õnneks saab paketi kulu teiste kasutajatega jagada thumbs_up.gif

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2020 08:53:46 vasta tsitaadiga

Sony mehed, ekraanid uuendatud?
https://www.prnewswire.com/news-releases/sony-launches-the-apple-tv-app-on-select-smart-tvs-301152142.html
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2020 12:26:15 vasta tsitaadiga

tsitaat:

YT Premium töötab ka telekas kenasti, ilma selleta ei kanatagi enam kasutada.


Ma ka üks päev proovisin ilma selleta olla, ei pidanud tundigi vastu - paned mingi suva mussi käima, lähed korraks kempsu ja täpselt siis poole pealt mingi 3x valjudusega reklaam hakkab lõugama nii et seinad kumisevad vastu icon_lol.gif
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 17.10.2020 15:28:09 vasta tsitaadiga

raxz kirjutas:
Sony mehed, ekraanid uuendatud?
https://www.prnewswire.com/news-releases/sony-launches-the-apple-tv-app-on-select-smart-tvs-301152142.html

see on ju usa turule suunatud uudis, kas pole

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2020 16:34:45 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
raxz kirjutas:
Sony mehed, ekraanid uuendatud?
https://www.prnewswire.com/news-releases/sony-launches-the-apple-tv-app-on-select-smart-tvs-301152142.html

see on ju usa turule suunatud uudis, kas pole
Loe siis Euroopa keeles.
https://presscentre.sony.eu/pressreleases/sony-launches-the-apple-tv-app-on-select-smart-tvs-3041967
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 17.10.2020 17:13:43 vasta tsitaadiga

Palju parem, sest ttuleb meeles pidada, see, mis usa turule on tehtud, on ainult sealse turu pärusmaa ega pruugi üldse euroopa mudelitesse jõuda. Seda on nähtud.

Muidu aga sama uudis käis LG ja Samsungi (täitsa eesti keeles https://www.samsung.com/ee/tvs/smart-tv/airplay-apple-tv-app/ )kohta mingi aasta tagasi vististi, kas neis uutemates mudelites on need äpid juba olemas?

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
VR53
HV Guru
VR53

liitunud: 19.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2020 19:07:37 vasta tsitaadiga

bladerunner kirjutas:
VR53, aga pane siis optika külge prooviks? Mul omal ka Denoni ress aga Pana telekas. Seal toimib küll kenasti see heli automaatne ümberlülitumine. Proovisin eile veel nii optikaga kui ka ilma, mõlemil juhul toimis. Katsetasin Netflixi äpiga. Aga mingi jama selle Denoniga ka varemalt korraks oli et ma selle optilise sinna üldse pidin panema.

Sul on seal TV seadete pildil mingi "Digital Sound Out", katsu tolle väärtus < Auto > pealt millegi muu, nt PCM peale panna?

Seda võiksid ka proovida
tsitaat:
If you are experiencing an issue with your Audio or Video, you can easily reset you're A/V to factory settings.
Press the Mute button on the remote control 3 times, then click AV Reset.
The "Resetting AV values" message will appear at the top of the screen.

Optikaga sain Netflixi/YouTube heli kätte ressiiveri kaudu thumbs_up.gif Kuigi automaatset heli lülitust millegi pärast ei toimu nagu Elisa boxi puhul toimub.
Proovisin kolmanda HDMI kaabliga, mitte midagi ei muutunud.
Tegin ka TV AV value reset, midagi ei muutunud.
Näppisin veel kõikvõimalikke seadeid nii telekas kui ka resiiveris, aga mitte kuidagi ei saa HDMI kaudu heli telekast ressiiverisse (ka mitte manuaalselt, rääkimata automaatsest lülitamisest).

_________________
Uued Lenovo sülearvutid: www.lenovoarvutid.ee
Sülearvuti ekraan katki? www.displayseek.com
Kommentaarid: 842 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 636
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007



Online
sõnum 17.10.2020 23:47:18 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
Muidu aga sama uudis käis LG ja Samsungi (täitsa eesti keeles https://www.samsung.com/ee/tvs/smart-tv/airplay-apple-tv-app/ )kohta mingi aasta tagasi vististi, kas neis uutemates mudelites on need äpid juba olemas?


LG ekraanile tuli mõnd tund tagasi teavitus, et saab Airplay-d kasutada.
Kommentaarid: 901 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 675
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.10.2020 00:38:31 vasta tsitaadiga

Milline LG?
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007



Online
sõnum 18.10.2020 00:43:02 vasta tsitaadiga

OLED55CX
_________________
Müüa igasugu asju
Kommentaarid: 901 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 675
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Terror
HV veteran
Terror

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.10.2020 18:12:36 vasta tsitaadiga

LG OLED48CX oleks vaja seinakinnitust - võimalikult vastu seina oleks.
Kuna pole ühtegi seinakinnitust kunagi näinudki, siis küsiks nõu milline võtta ning millele tähelepanu pöörata?
Telekal peaks olema VESA 300x200 kinnitus.
Mis näiteks sellisest arvata? https://kaup24.ee/et/kodumasinad-kodutehnika/telerid-ja-tarvikud/teleri-seinakinnitused/telerikinnitus-one-for-all-wm-6411-32?id=3193721
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 91
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.10.2020 18:30:29 vasta tsitaadiga

Millepoolest too parem on kui miskid 10 eurised ? Lihtsalt tükk metalli ja paar auku.
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.10.2020 18:43:11 vasta tsitaadiga

pots4t4j4 kirjutas:
Millepoolest too parem on kui miskid 10 eurised ? Lihtsalt tükk metalli ja paar auku.
indeed (y)oledil kinnitus suht all, liiga pikki ei tasu võtta või sae maha
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"


viimati muutis jeesus188 18.10.2020 18:44:32, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007



Online
sõnum 18.10.2020 18:43:24 vasta tsitaadiga

Seinakinnitus peab olema selline, mis võimaldab telekat seinast eemale tõmmata ja pärast jälle tagasi lükata. Muidu on juhtmete ühendamine eriline porno.
_________________
Müüa igasugu asju
Kommentaarid: 901 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 675
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.10.2020 18:46:05 vasta tsitaadiga

Kui seinale panin, ühendasin juhtmed ennem ära....rohkem pole vajadust näppida olnud icon_rolleyes.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 18.10.2020 18:47:31 vasta tsitaadiga

Terror, Ülemiste või Rocca Euronics´isse satud? Mäletamist mööda võisid seal mõned sienakinnitused stendis vaatamiseks väljas olla. Saad katsuda ja kaaluda ja müügimehe loba kuulata, mille poolest üks teisest erineb.
Võimalik, et veel kusagil on vaatamiseks väljas neid, ei tea öelda küll, kus.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007



Online
sõnum 18.10.2020 18:49:01 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Kui seinale panin, ühendasin juhtmed ennem ära....rohkem pole vajadust näppida olnud icon_rolleyes.gif


Inimesed on erinevad, mina näiteks tahan aeg-ajalt mõne lisa HDMI ühendada või mälupulka kasutada.
Saab muidugi juba ennetavalt kõik pesad täis toppida ja pundi juhtmeid seina mööda alla vedada.
Kommentaarid: 901 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 675
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.10.2020 18:58:19 vasta tsitaadiga

von Wu kirjutas:
Seinakinnitus peab olema selline, mis võimaldab telekat seinast eemale tõmmata ja pärast jälle tagasi lükata. Muidu on juhtmete ühendamine eriline porno.
Jah. Seinast eemale ja tagasi peab saama äpiga liigutada. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007



Online
sõnum 18.10.2020 19:01:02 vasta tsitaadiga

Ma vaatasin ka seda äpiga liikuvat kinnitust, aga siis poleks enam teleka jaoks raha olnud icon_biggrin.gif
50-eurone käsitsi liigutatav kõlbab küll.
Kommentaarid: 901 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 675
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Terror
HV veteran
Terror

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.10.2020 07:44:12 vasta tsitaadiga

Aga andke link mõnele odavamale "10€" seinakinnitusele või siis ka sellisele mida saab seinast eemale tuula juhtmete ühenduseks vms ning võimaldab max vastu seina hiljem panna.
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 91
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
VR53
HV Guru
VR53

liitunud: 19.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.10.2020 01:31:27 vasta tsitaadiga

Vaja soodsat 65" Netflixiga telerit. Alexa tugi oleks ka hea.

Ise leidsin Samsung UE65TU7172 hinnaga 540EUR. Kas on midagi paremat? Kui on tunduvalt parem, aga hinnavahe väike, siis kaaluks ka neid.

_________________
Uued Lenovo sülearvutid: www.lenovoarvutid.ee
Sülearvuti ekraan katki? www.displayseek.com
Kommentaarid: 842 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 636
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.10.2020 14:42:02 vasta tsitaadiga

https://www.engadget.com/lg-oled-r-rollable-4k-tk-013403586.html

Ilus tehnoloogiademo.

~6-10 aasta pärast siis kõigile kättesaadava hinnaga tooted müügis. Sõltuvalt sellest, kuidas maailma majandusega läheb.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.10.2020 15:37:59 vasta tsitaadiga

Oppo's first 4K TVs feature 8K support, 1-second boot time
https://www.flatpanelshd.com/news.php?subaction=showfull&id=1603185814
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.10.2020 16:13:22 vasta tsitaadiga

no nii kiire ka pole asjaga, kui selle eest peaks lisa maksma icon_lol.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.10.2020 17:35:50 vasta tsitaadiga

anubis kirjutas:
https://www.engadget.com/lg-oled-r-rollable-4k-tk-013403586.html

Ilus tehnoloogiademo.

~6-10 aasta pärast siis kõigile kättesaadava hinnaga tooted müügis. Sõltuvalt sellest, kuidas maailma majandusega läheb.

400€-ga?
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
trivor
HV vaatleja

liitunud: 07.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2020 14:51:49 vasta tsitaadiga

Tervist

Küsiks , et mida arvata sellest telekast:
https://www.euronics.ee/t/104478/tv-av/55-ultra-hd-led-lcd-teler-samsung/ue55tu7092uxxh
Otsingutulemusena saaks selle teleka ca 400 € eest kätte.

Hind on see, mis meeldib eriti... kas on mingeid miinuseid miks seda ei peaks ostma?

Või oskab keegi soovitada paremat kuni 500 EUR hinnaklassis 50" - 55" telekat?

tänud ette.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oliver.
HV Guru

liitunud: 05.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2020 15:15:51 vasta tsitaadiga

trivor kirjutas:
Tervist

Küsiks , et mida arvata sellest telekast:
https://www.euronics.ee/t/104478/tv-av/55-ultra-hd-led-lcd-teler-samsung/ue55tu7092uxxh
Otsingutulemusena saaks selle teleka ca 400 € eest kätte.

Hind on see, mis meeldib eriti... kas on mingeid miinuseid miks seda ei peaks ostma?

Või oskab keegi soovitada paremat kuni 500 EUR hinnaklassis 50" - 55" telekat?

tänud ette.


See on Samsungi kõige-kõige odavam mudel. Teeb töö ära kui suuri lootusi ja nõudmisi pole.
Tehniliselt on selle raha eest ilmselt üks tummisemaid Hisense 50U7QF
https://www.avforums.com/reviews/hisense-u7-4k-lcd-led-tv-review.17094
Maksab 450€
Kommentaarid: 280 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 239
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007



Online
sõnum 27.10.2020 15:56:01 vasta tsitaadiga

Odavad Samsungid on kogu aeg jubeda pildiga olnud, vaevalt seegi erand on.
_________________
Müüa igasugu asju
Kommentaarid: 901 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 675
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
VR53
HV Guru
VR53

liitunud: 19.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2020 14:34:24 vasta tsitaadiga

Ise võtsin hiljuti samasuguse 65" variandi. Selle hinna eest igati okei, Netflix töötab ja Alexa abil saab telekat juhtida. Pilt on ka igati okei selle raha eest.

https://www.hinnavaatlus.ee/1802143/samsung-55-ue55tu7172/

_________________
Uued Lenovo sülearvutid: www.lenovoarvutid.ee
Sülearvuti ekraan katki? www.displayseek.com
Kommentaarid: 842 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 636
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Slazenger
HV veteran
Slazenger

liitunud: 10.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2020 18:07:59 vasta tsitaadiga

Mis 65" 1000 euri eest kõige mõistlikum oleks? Sisuks uued konsoolid ja netflix näiteks.
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2020 18:34:04 vasta tsitaadiga

Slazenger kirjutas:
Mis 65" 1000 euri eest kõige mõistlikum oleks? Sisuks uued konsoolid ja netflix näiteks.


1000 eest saab sellel - https://www.hinnavaatlus.ee/1810782/panasonic-65-tx-65hx820e/
Odavamalt on see ka päris hea - https://www.hinnavaatlus.ee/1802446/samsung-65-ue65tu8502/
Vanem mudel, aga ikka hea telekas - https://www.hinnavaatlus.ee/1145082/sony-65-kd-65xf9005/
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2020 18:49:27 vasta tsitaadiga

Slazenger kirjutas:
Mis 65" 1000 euri eest kõige mõistlikum oleks? Sisuks uued konsoolid ja netflix näiteks.

Konkreetset mudelit ei oska soovitada, kuid Dolby Vision võiks ju olla, kuna pea kõik uuem Netflix content on selles formaadis.
Endal on Toshiba 65" 65VL5A63DB, olid umbes samad nõuded, mis Teilgi, kuid maksin 650 ainult. Olen väga rahul. Ei tahtnud üleliia telku alla matta, kuna tegu on kiirelt muutuva sektoriga.
https://toshiba-tv.com/uk-uk/smart-tvs/65VL5A63DB
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lotharius
rallisibul
Lotharius

liitunud: 06.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2020 19:04:42 vasta tsitaadiga

Kui uued konsoolid ja 120Hz teemaks, siis odavaim 65" teler, mis kõike toetab, peaks olema https://www.hinnavaatlus.ee/1809005/sony-65-kd-65xh9077/. Pärast seda Samsa Q80T ja LG B9/BX
_________________
Geek it til it MHz
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2020 19:39:51 vasta tsitaadiga

Lotharius kirjutas:
Kui uued konsoolid ja 120Hz teemaks, siis odavaim 65" teler, mis kõike toetab, peaks olema https://www.hinnavaatlus.ee/1809005/sony-65-kd-65xh9077/. Pärast seda Samsa Q80T ja LG B9/BX


Aga see pole ju 1000.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2020 02:19:19 vasta tsitaadiga

somnambuul kirjutas:
Lotharius kirjutas:
Kui uued konsoolid ja 120Hz teemaks, siis odavaim 65" teler, mis kõike toetab, peaks olema https://www.hinnavaatlus.ee/1809005/sony-65-kd-65xh9077/. Pärast seda Samsa Q80T ja LG B9/BX


Aga see pole ju 1000.
Need on:
https://www.hinnavaatlus.ee/1829127/lg-65-65nano903/
https://www.hinnavaatlus.ee/1829063/lg-65-65nano906/

..aga pigem vaataks järelturul B9/C9 poole
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Diesel
Kreisi kasutaja
Diesel

liitunud: 29.01.2009




sõnum 01.11.2020 10:25:56 vasta tsitaadiga

Naine ütles, et ei näe telekast teksti lugeda, mistõttu oleks vaja uuendada olemasolev 65" suurema 85" vastu.
Oskab keegi miskit taskukohast soovitada - soovitatavalt mitte väga "paks" kuna kinnitub seinale.
Kasutan aegajalt ka Xboxi jaoks
Raha üle 3000 ei tahaks maksta.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.11.2020 10:36:14 vasta tsitaadiga

Lg või samsa viimane mudel
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.11.2020 13:21:00 vasta tsitaadiga

Võibolla tasuks prille proovida? Istumiskoha telekale veidi lähemale nihutamisest võib ka abi olla.
3K eest saab nii prillid kui uue diivani ja jääb raha ülegi.

Muidu 65" PPI on 67.782 ja 85" oma 51.833. Ehk kõik on ~1/3 võrra suurem.

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 01.11.2020 15:11:22 vasta tsitaadiga

Diesel, odavam on vist prillid osta naisele.
_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 01.11.2020 17:09:51 vasta tsitaadiga

Diesel, seda on proovitud et kui enam lugeda ei näe, siis sai 24"->32"->42"->50"-55""->65-> peale liigutud, ega pimedat suurem ekraan nägijaks ikka ei tee.
Su naine pole mingi erand. Prillid aitavad. Aga eks igaüks õpib omaenese tarkusest, mõni targem teiste vigadest.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."


viimati muutis jägaja 01.11.2020 17:11:28, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Diesel
Kreisi kasutaja
Diesel

liitunud: 29.01.2009




sõnum 01.11.2020 17:10:44 vasta tsitaadiga

See mõte mulle meeldib.
Ma olen mõned üksikud korrad teda ikka prillidega näinud, aga mul väiksem põnn läheb hüsteeriasse, kui klaasid ette lükatakse.

Kuna ma ise vaatan telekat pigem harva, siis pole varem väga kaugusele tähelepanu pööranud.
Tegelikkuses on mul diivani tagumine ots telekast ligi 5m kaugusel, mis erinevate internetis leiduvate kalkulaatorite järgi tahaks juba eos suuremat ekraani saada.
Ei teagi, mida teha...

Hetkel on mul kasutuses miski samsungi mudel, millel üks ainuke juhe kapis olevasse karpi jookseb..väga viisaks näeb välja.
Paraku praegu suuremaid Samsungi mudeleid vaadates, sellise lahendusega telerid eelarvesse ei mahu.


viimati muutis Diesel 01.11.2020 17:15:04, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 01.11.2020 17:13:58 vasta tsitaadiga

Diesel, mul projektoriekraan 92", prillidega on siiski parem, teravam ja detailsem pilt, kuigi lugeda ju näeb seda teksti.
Kas silma läätsesid on kaalutud?

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.11.2020 19:26:12 vasta tsitaadiga

ot:
Diesel kirjutas:
See mõte mulle meeldib.
Ma olen mõned üksikud korrad teda ikka prillidega näinud, aga mul väiksem põnn läheb hüsteeriasse, kui klaasid ette lükatakse.
Siis on viimane aeg last erinevate olukordade ja inimestega harjutama hakata. Prillidega ja prillideta inimesed, habemega ja habeta mehed, paksud ja peenikesed, punapead ja värvilised kukeharjad jne. icon_lol.gif

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  Telerite üldteema vol. 2 (Küsitlus: Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 131, 132, 133 ... 205, 206, 207  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.