Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Tanks märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 1137, 1138, 1139 ... 1162, 1163, 1164  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kaua oled WoT-i mänginud? Täpsusta teemas.
12-10a
40%
 40%  [ 24 ]
10-8a
18%
 18%  [ 11 ]
8-6a
11%
 11%  [ 7 ]
6-4a
8%
 8%  [ 5 ]
4-2a
5%
 5%  [ 3 ]
Vähem kui 2a
16%
 16%  [ 10 ]
hääli kokku : 60

autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
grensu
HV vaatleja

liitunud: 10.06.2012




sõnum 27.08.2020 15:45:21 vasta tsitaadiga

vaikselt seda teengi .. ajan oma joru ja naudin mängu

kõige toredam on tavaliselt nädalavahetusti, kui striimi püsti lükkan (üritan ikka iga laupäev nata teha) .. on rahvast, kellega kõrval "möliseda" muidu muutub mäng kärmelt tüüneks

klannikaaslastega on ka tore vahepeal tiire teha, aga siis sõdi nende kahega sest "damage is damage" icon_biggrin.gif

mingi kogus mänge on ka ajast muistsest (kontol ikkagi beta-badge ka olemas)

aga arvestades seda, et aasta alguses olin ma veel umbes 2300 siis eks need 70 puuduolevat punktikest ka tulevad .. iseasi kuna
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 27.08.2020 18:17:35 vasta tsitaadiga

Leidsin endale ühe mõnusa masina millega WN8t (epeenist) kasvatada. Stug IIIB. Paned 105mm kahuri peale ja igas lahingus tuleb 1k dämmi ära. Selle eest saab aga juba ca ~3000+ wn punkti icon_biggrin.gif
Hetzeriga võrreldes on kiirem ning tundub, et ka soomus on tsipa parem.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
grensu
HV vaatleja

liitunud: 10.06.2012




sõnum 28.08.2020 08:20:05 vasta tsitaadiga

ma naudin hetkel:

t7 hiina medikat - tundub nagu T20, mis on natuke kiirust ja gun depressionit väga hea torni vastu vahetanud, ma olin kusjuures väga üllatunud, kui ma lugesin, et see tank võib lähitulevikus buffi saada kuna tundub mulle vähemalt väga tugeva t7 medikana .. aga vb on asi lihtsalt minu 6 skillises meeskonnas

t9 rootsi medikas - strv torniga .. need i say any more (ps. hetkel peaks veel hall of fame top10 olema paar päeva tagasi olin suisa 4ndal kohal)

t8 progetto - IRM, Vstab, Vents on teinud muutnud rohkem minu mängustiililikuks, snap'i potentsiaal on mega nüüd juba eelnevalt tugeval tankil

samaaegselt üritan ka lihvida oma ebr 105 "skilli" klanni soovil .. cw nada
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pyroman11
HV kasutaja
pyroman11

liitunud: 17.11.2013




sõnum 31.08.2020 21:29:51 vasta tsitaadiga

grensu kirjutas:
ma naudin hetkel:

t7 hiina medikat - tundub nagu T20, mis on natuke kiirust ja gun depressionit väga hea torni vastu vahetanud, ma olin kusjuures väga üllatunud, kui ma lugesin, et see tank võib lähitulevikus buffi saada kuna tundub mulle vähemalt väga tugeva t7 medikana .. aga vb on asi lihtsalt minu 6 skillises meeskonnas

t9 rootsi medikas - strv torniga .. need i say any more (ps. hetkel peaks veel hall of fame top10 olema paar päeva tagasi olin suisa 4ndal kohal)

t8 progetto - IRM, Vstab, Vents on teinud muutnud rohkem minu mängustiililikuks, snap'i potentsiaal on mega nüüd juba eelnevalt tugeval tankil

samaaegselt üritan ka lihvida oma ebr 105 "skilli" klanni soovil .. cw nada



Oh oota kuni jõuad tier IX WZ 120`ni! Stock masinaga nutad silmad peast icon_biggrin.gif
Eriti masendav on pea olematu gun depression.
Viimane kahur küll leevendab seda valu aga...
Endal hetkel Tier X grind käsil ja selle töö juures kulub õlut vähe paljuvõitu icon_biggrin.gif

_________________
WOT kasutaja: Abe_Normal
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
grensu
HV vaatleja

liitunud: 10.06.2012




sõnum 01.09.2020 09:20:21 vasta tsitaadiga

pyroman11 kirjutas:

Oh oota kuni jõuad tier IX WZ 120`ni! Stock masinaga nutad silmad peast icon_biggrin.gif
Eriti masendav on pea olematu gun depression.
Viimane kahur küll leevendab seda valu aga...
Endal hetkel Tier X grind käsil ja selle töö juures kulub õlut vähe paljuvõitu icon_biggrin.gif


pole plaaniski olnud mängida muid hiina medikaid .. mulle piisab mu type59+121b+t34-1 ülejäänud näevad juba paberil nii sitad, et ei kutsu

samas alustasin paar päevakest tagasi poola heavy liiniga .. blueprints OP, tänu nendele kulus natukene free expi paari relva jaoks ja liin algas T8 tankiga ..

33 mängu hiljem tuli esimene tärn torule
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fellanor
HV kasutaja

liitunud: 28.10.2014




sõnum 01.09.2020 12:58:51 vasta tsitaadiga

grensu kirjutas:
ma naudin hetkel:

t7 hiina medikat - tundub nagu T20, mis on natuke kiirust ja gun depressionit väga hea torni vastu vahetanud, ma olin kusjuures väga üllatunud, kui ma lugesin, et see tank võib lähitulevikus buffi saada kuna tundub mulle vähemalt väga tugeva t7 medikana .. aga vb on asi lihtsalt minu 6 skillises meeskonnas

t9 rootsi medikas - strv torniga .. need i say any more (ps. hetkel peaks veel hall of fame top10 olema paar päeva tagasi olin suisa 4ndal kohal)

t8 progetto - IRM, Vstab, Vents on teinud muutnud rohkem minu mängustiililikuks, snap'i potentsiaal on mega nüüd juba eelnevalt tugeval tankil

samaaegselt üritan ka lihvida oma ebr 105 "skilli" klanni soovil .. cw nada
mulle ka t-34-1 meeldis (noh, vast 3 a tagasi mängisin seda), ca 100 soololahinguga 70% wr
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 01.09.2020 17:36:10 vasta tsitaadiga

Poola rasked on päris head, alates 9st muidugi. 8 on suht meh.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
grensu
HV vaatleja

liitunud: 10.06.2012




sõnum 02.09.2020 17:35:38 vasta tsitaadiga

Valvejoodik kirjutas:
Poola rasked on päris head, alates 9st muidugi. 8 on suht meh.


ei tea miskit .. pärast 43 mängu on ta hetkel siiani mu kõige parema wn8'ga t8 heavy, kuidagi klikib minuga hetkel

e: sinise lehega kodus istumise ajal juhtub vahepeal miskit ilusat ka
http://wotreplays.eu/site/5531497#ruinberg-grensu-t110e5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FastPotty
HV kasutaja

liitunud: 12.03.2016




sõnum 04.09.2020 23:35:48 vasta tsitaadiga

pyroman11 kirjutas:
grensu kirjutas:
ma naudin hetkel:

t7 hiina medikat - tundub nagu T20, mis on natuke kiirust ja gun depressionit väga hea torni vastu vahetanud, ma olin kusjuures väga üllatunud, kui ma lugesin, et see tank võib lähitulevikus buffi saada kuna tundub mulle vähemalt väga tugeva t7 medikana .. aga vb on asi lihtsalt minu 6 skillises meeskonnas

t9 rootsi medikas - strv torniga .. need i say any more (ps. hetkel peaks veel hall of fame top10 olema paar päeva tagasi olin suisa 4ndal kohal)

t8 progetto - IRM, Vstab, Vents on teinud muutnud rohkem minu mängustiililikuks, snap'i potentsiaal on mega nüüd juba eelnevalt tugeval tankil

samaaegselt üritan ka lihvida oma ebr 105 "skilli" klanni soovil .. cw nada



Oh oota kuni jõuad tier IX WZ 120`ni! Stock masinaga nutad silmad peast icon_biggrin.gif
Eriti masendav on pea olematu gun depression.
Viimane kahur küll leevendab seda valu aga...
Endal hetkel Tier X grind käsil ja selle töö juures kulub õlut vähe paljuvõitu icon_biggrin.gif
*


Miks peab üldse IX tierini jõudma? Mingi alfaisase värk vms? Minge parem jõusaali ja tehke omale sixpack. Paljudel teist ka on sixpack, nii, päris ausalt?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pyroman11
HV kasutaja
pyroman11

liitunud: 17.11.2013




sõnum 06.09.2020 17:25:30 vasta tsitaadiga

FastPotty kirjutas:
pyroman11 kirjutas:
grensu kirjutas:
ma naudin hetkel:

t7 hiina medikat - tundub nagu T20, mis on natuke kiirust ja gun depressionit väga hea torni vastu vahetanud, ma olin kusjuures väga üllatunud, kui ma lugesin, et see tank võib lähitulevikus buffi saada kuna tundub mulle vähemalt väga tugeva t7 medikana .. aga vb on asi lihtsalt minu 6 skillises meeskonnas

t9 rootsi medikas - strv torniga .. need i say any more (ps. hetkel peaks veel hall of fame top10 olema paar päeva tagasi olin suisa 4ndal kohal)

t8 progetto - IRM, Vstab, Vents on teinud muutnud rohkem minu mängustiililikuks, snap'i potentsiaal on mega nüüd juba eelnevalt tugeval tankil

samaaegselt üritan ka lihvida oma ebr 105 "skilli" klanni soovil .. cw nada



Oh oota kuni jõuad tier IX WZ 120`ni! Stock masinaga nutad silmad peast icon_biggrin.gif
Eriti masendav on pea olematu gun depression.
Viimane kahur küll leevendab seda valu aga...
Endal hetkel Tier X grind käsil ja selle töö juures kulub õlut vähe paljuvõitu icon_biggrin.gif
*


Miks peab üldse IX tierini jõudma? Mingi alfaisase värk vms? Minge parem jõusaali ja tehke omale sixpack. Paljudel teist ka on sixpack, nii, päris ausalt?


icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
Mitte ainult tierIX`ni! Vaid ikka viimaseni välja!
Aga miks sina siis aeg ajalt kiitled, kui teed mingi hea tulemuse? Mingi tähelepanuvajadus? Raske lapsepõlv selle taga?
Tead, ära üritagi selle loogikaga MINU käitumist analüüsida! Ilmselgelt puudub sul selleks pädevus! icon_wink.gif

Mina soovin lihtsalt kõik masinad selles mängus lahti grindida. Ma olen seda siin mitte väga ammu aega tagasi sellest juba kirjutanud.
Tänase seisuga on jäänud veel 13 masinat.
Igasuguseid värvilisi mängijaid on siin küllalt! Ma ei näe mõtet sinna lillat värvi mängijate hulka trügida!
Võiks ju ka mingi accrerolli teha ja siis mingid paar op tanki võtta ja siis hakata teistega riista pikkust mõõtma. Kuid milleks? Neid paari -kolme op masinaga lillasi tüüpe on siin tuhandeid ma arvan (mitte segi ajada mängijatega, kellel ongi head tulemused paljudel masinatel).

Aga kui palju on mängijaid, kellel on kõik tankid lahti? Ma usun, et neid nii palju ei ole!

Aga eks sa tiksu oma E25 põõsas edasi ja saa sellest rahuldust, mind see ei huvita! Igaühel omad sihid!

_________________
WOT kasutaja: Abe_Normal
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 16.09.2020 23:41:39 vasta tsitaadiga

Järgnevad 1.5h olen tankis ja teeme sõbraga Tier 6. Kui keegi tahab liituda, siis kirjutage mulle mängus - SenpaiErick.

EDIT: kiidan tagantjärele teemaelanikke, kaks mängijat leiduski, kes soovisid liituda thumbs_up.gif

_________________
WoT Stats Twitch Stream
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FastPotty
HV kasutaja

liitunud: 12.03.2016




sõnum 20.09.2020 21:25:15 vasta tsitaadiga

Pyroman tundis ennast puudutatuna.. 90 kilo seljas? Soovitan soojalt Gymeesti.ee, kui Tallinnas elad. Ainult 15 eurot kuus ja avatud 24/7. Ise käin Akadeemia tee Gym`is, võib olla isegi trehvame?

P.S. Kõik tankid lahti? Sorry, aga mul on päriselu ka, tankimäng pole ju ometi päriselu? Mine tee trenni, tee omale sixpack, mängi tennist, sulgpalli või lauatennist ja saad aru, et tankimäng pole elu. Elu on ainult üks ja see on pagana lühike!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.09.2020 21:41:10 vasta tsitaadiga

FastPotty kirjutas:
Pyroman tundis ennast puudutatuna.. 90 kilo seljas? Soovitan soojalt Gymeesti.ee, kui Tallinnas elad. Ainult 15 eurot kuus ja avatud 24/7. Ise käin Akadeemia tee Gym`is, võib olla isegi trehvame?

P.S. Kõik tankid lahti? Sorry, aga mul on päriselu ka, tankimäng pole ju ometi päriselu? Mine tee trenni, tee omale sixpack, mängi tennist, sulgpalli või lauatennist ja saad aru, et tankimäng pole elu. Elu on ainult üks ja see on pagana lühike!


Seda enam võiksid oma korduvaid lubadusi täita ja siit naxxui tõmmata. Ela oma lühike elu ära ning ära reosta foorumit.


Kommentaarid: 1147 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 856
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pyroman11
HV kasutaja
pyroman11

liitunud: 17.11.2013




sõnum 21.09.2020 22:34:01 vasta tsitaadiga

FastPotty kirjutas:
Pyroman tundis ennast puudutatuna.. 90 kilo seljas? Soovitan soojalt Gymeesti.ee, kui Tallinnas elad. Ainult 15 eurot kuus ja avatud 24/7. Ise käin Akadeemia tee Gym`is, võib olla isegi trehvame?

P.S. Kõik tankid lahti? Sorry, aga mul on päriselu ka, tankimäng pole ju ometi päriselu? Mine tee trenni, tee omale sixpack, mängi tennist, sulgpalli või lauatennist ja saad aru, et tankimäng pole elu. Elu on ainult üks ja see on pagana lühike!


Kuule plikatatt!
Ma olen 48 ja terve elu rasket tööd teinud. Mida kuradit sa halised kogu aeg!!!!
Sinusugustel Telliskivi hipsteritel võib olla on seda aega mööda treeningsaale kooserdada! Aga mina sõidan pool seitse hommikul kodunt välja ja tagasi jõuan alles kaheksa - üheksa õhtul!
Ja ma ei näpi päev otsa kuskil kontoris klaviatuuri ega lürbi kööginurgas kapsamahla käsitöö präänikutega!

Ma vaatan et ilmud siia lolli pläusti suust välja ajama enam-vähem kord kuus, seega...
Hoia oma PMS`st põhjustatud sitt tuju endale ja võta omale boyfrend kelle kallal iriseda! Samuti võid netist tellida "käsitüra", naistele pidavat aitama sita tuju puhul kui meest pole!
Capiche, woman????

_________________
WOT kasutaja: Abe_Normal
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.09.2020 23:17:51 vasta tsitaadiga

pyroman11, käsitüra. icon_cool.gif

Mul on tunne, et Sina oledki vello42. icon_smile.gif

_________________
www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!

Kommentaarid: 1147 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 856
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pyroman11
HV kasutaja
pyroman11

liitunud: 17.11.2013




sõnum 22.09.2020 20:04:51 vasta tsitaadiga

yerba kirjutas:
pyroman11, käsitüra. icon_cool.gif

Mul on tunne, et Sina oledki vello42. icon_smile.gif


Ah tead, sellised kõiketeadjad tühised kaunishinged ajavad südame pahaks ja tahaks oksendada!
Ise ei tea reaalsest elust rohkem, kui siga jalgratta sadulast. Käiakse tööl kuskil kontooras üheksast neljani ja arvatakse et kõik elavad nii.
Aga anna sellisele kas või lihtne labidas kätte ja siis vaadatakse seda nagu Peeter Esimene i`Padi!

Ei noh ega mul ei ole midagi selle vastu, kui inimene arvamust avaldab! Muidugi, anna minna!
Aga kui selline rääbis tuleb mulle ütlema kuidas mina pean oma elu elama...tule minuga ÜKS päev tööle kaasa ja saad õrna aimduse, kuidas ehitatakse maanteid, elamurajoone või kas või loomafarme üle Eesti.
Ja kui õhtuks koduuksest sisse veered, siis lähme trenni ja tennist mängima!

Liiga hea elu on inimesed ära rikkunud.

Äh läks ikka väga off topicuks kätte ära icon_biggrin.gif

_________________
WOT kasutaja: Abe_Normal
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FastPotty
HV kasutaja

liitunud: 12.03.2016




sõnum 24.09.2020 02:13:22 vasta tsitaadiga

Oops.. Ma mängingi muuseas, tennist, pyroman icon_smile.gif

Väga kahju, et ma sul kopsu üle maksa ajasin, võib olla tõesti, ma olen natukene vastiku iseloomuga. Mõnikord õrritan, aga see ei ole kunagi pahatahtlik.

Sinu töö mind ei huvita ja sinu maanteede ehitus samuti mitte, aga võib olla peaksid sa natukene oma elu ümber hindama, kui sinu pereelu ja töö sulle sellist stressi tekitab? Tankimäng, vaevalt, et sellele kasuks tuleb. Või tuleb?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pyroman11
HV kasutaja
pyroman11

liitunud: 17.11.2013




sõnum 24.09.2020 20:29:30 vasta tsitaadiga

FastPotty kirjutas:
Oops.. Ma mängingi muuseas, tennist, pyroman icon_smile.gif

Väga kahju, et ma sul kopsu üle maksa ajasin, võib olla tõesti, ma olen natukene vastiku iseloomuga. Mõnikord õrritan, aga see ei ole kunagi pahatahtlik.

Sinu töö mind ei huvita ja sinu maanteede ehitus samuti mitte, aga võib olla peaksid sa natukene oma elu ümber hindama, kui sinu pereelu ja töö sulle sellist stressi tekitab? Tankimäng, vaevalt, et sellele kasuks tuleb. Või tuleb?


Tead, i don`t give a shit mis sa teed ja millega mängid! Võid südamerahuga selle reketi omale sisse istuda kui tahad!

Sa oled lihtsalt üks väike ja hale kaja kallas, kes arvab et maailm keerleb ümber sinu! Sa ei ole minu arvates natuke vastiku iseloomuga, vaid ennastäis plikatatt! Tüüpiline endast üliheal arvamusel olev tühine hing.
Ela kõigepealt nii umbes 40-45 aastat vanaks, kasvata üles umbes kaks last, tee tööd millest inimkonnal oleks reaalset kasu igapäevaselt ja siis ehk alles hakkad maailma asjadest aru saama. Ehk! Kui joppab!

Nagu ma eelnevalt mainisin, siis ära ürita minu persooni oma malli järgi lahata! Sa paned juba praegu puusse! Pereelu ja töö tekitab minus stressi???? icon_biggrin.gif Lammas oled!

Seda on muide näha ka teiste kasutajate kommentaaridest sinule, palju on siin olnud sind kiitvaid vastuseid? Siit võid teha omad järeldused!
Hoia parem oma arvamused omale! Teed ennast veel rohkem täis lihtsalt!
Ja üleüldse...
Mida tead sina sitavares geograafiast...

_________________
WOT kasutaja: Abe_Normal
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arny
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.01.2012




sõnum 24.09.2020 20:32:25 vasta tsitaadiga

halloo, nagu tõsiselt räägid ve. Selles eas võiks juba mõistust rohkem olla. Loodan, et haldajad loevad ka seda siin.
_________________
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pyroman11
HV kasutaja
pyroman11

liitunud: 17.11.2013




sõnum 24.09.2020 20:55:14 vasta tsitaadiga

arny kirjutas:
halloo, nagu tõsiselt räägid ve. Selles eas võiks juba mõistust rohkem olla. Loodan, et haldajad loevad ka seda siin.


Mis sul hakkas? icon_biggrin.gif
Vaata enne kes seda jama alustas!
Eluaeg olen seda meelt, et ära löö kunagi esimesena aga iga löögi eest anna kaks vastu! Vähemalt kaks!

Loodad et haldajad loevad seda? Ja siis?
Aga äkki jääb see neile kahe silma vahele? Kasuta juhust ja mine pane parem kitse! Mine kohe! See on tänapäeval nii IN!!! Ole ka moodne!

Ausalt öeldes on mul suht savi kui konto mõneks ajaks blokki läheb!
FB käib mul iga natukese aja tagant, WOT samamoodi!
Ja siis? Et kasvatab mind ümber ja hakkan oma sõnu sööma?
Unista edasi!
Kui häirib, keri edasi! Nagu mina teen kui asi mind ei puuduta!
Kui aga mind keegi torgib, siis anna vastu! Lihtne!

_________________
WOT kasutaja: Abe_Normal
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.09.2020 20:59:09 vasta tsitaadiga

arny kirjutas:
halloo, nagu tõsiselt räägid ve. Selles eas võiks juba mõistust rohkem olla. Loodan, et haldajad loevad ka seda siin.


Khmm, pyroman on tõesti veits reljeefne väljenduja aga mõnusalt otsekohene ja seda on täitsa hea lugeda. Aus värk, eestimaine.


Kommentaarid: 1147 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 856
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arny
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.01.2012




sõnum 25.09.2020 07:19:30 vasta tsitaadiga

nojah minu viga, mõtlesin, et targem annab järele. icon_razz.gif
_________________
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DelMar
HV vaatleja

liitunud: 29.12.2007




sõnum 25.09.2020 08:58:13 vasta tsitaadiga

Kas leidub mingit Eesti klanni, kus rahvas niisama koos vahepeal platooni teeb ning ei ole kohustust klannisõdades osaleda. Olen ise 2 nädala kaupa merel ja mängin aeg ajalt vabal ajal, kasutaja Kindral mängus.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mauno Lurbe
HV kasutaja
Mauno Lurbe

liitunud: 20.11.2001




sõnum 25.09.2020 10:50:28 vasta tsitaadiga

Ühe öise purjus peaga mängitud mängusessiooni (ca 30 mängu) mõju e-peenisele:

Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
chatro
HV kasutaja
chatro

liitunud: 09.05.2011




sõnum 25.09.2020 11:15:34 vasta tsitaadiga

DelMar kirjutas:
Kas leidub mingit Eesti klanni, kus rahvas niisama koos vahepeal platooni teeb ning ei ole kohustust klannisõdades osaleda. Olen ise 2 nädala kaupa merel ja mängin aeg ajalt vabal ajal, kasutaja Kindral mängus.


https://eu.wargaming.net/clans/wot/500029805/

Oled oodatud icon_smile.gif (teised ka). Ei pea aktiivseid klannisõdu.
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Tanks mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 1137, 1138, 1139 ... 1162, 1163, 1164  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.