|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Kaua oled WoT-i mänginud? Täpsusta teemas. |
| 12-10a |
|
42% |
[ 27 ] |
| 10-8a |
|
17% |
[ 11 ] |
| 8-6a |
|
11% |
[ 7 ] |
| 6-4a |
|
7% |
[ 5 ] |
| 4-2a |
|
4% |
[ 3 ] |
| Vähem kui 2a |
|
15% |
[ 10 ] |
|
| hääli kokku : 63 |
|
| autor |
|
Mauno Lurbe
HV kasutaja

liitunud: 20.11.2001
|
07.08.2020 11:30:34
|
|
|
| bugbrake kirjutas: |
| Valvejoodik kirjutas: |
Päris hull uuendus ikka. Mu elc even90'l on nüüd vaatekaugus mingi 543 meetrit  |
Mu Rhm.Pzw'l on ViewRange 557. Meeskonda tereenides peaks saama selle näidu kuskile 600 piirile saama - vist. |
Mu leol on koos kääridega 600 m. Selle vingema optikaga ja parema vendiga saaks mõned meetrid veel juurde nikerdada.
Selle praeguse uuenduse juures meeldib enim ratasmasinate nerf.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bugbrake
HV kasutaja
liitunud: 10.12.2006
|
07.08.2020 17:46:12
|
|
|
| Mauno Lurbe kirjutas: |
| bugbrake kirjutas: |
| Valvejoodik kirjutas: |
Päris hull uuendus ikka. Mu elc even90'l on nüüd vaatekaugus mingi 543 meetrit  |
Mu Rhm.Pzw'l on ViewRange 557. Meeskonda tereenides peaks saama selle näidu kuskile 600 piirile saama - vist. |
Mu leol on koos kääridega 600 m. Selle vingema optikaga ja parema vendiga saaks mõned meetrid veel juurde nikerdada.
Selle praeguse uuenduse juures meeldib enim ratasmasinate nerf. |
Ma küll ootasin, et need saavad kandilised rattad või siis jääb ainult üks alles aga noh parem kui mittemidagi
3 EBR ühe lahigu jaoks on ikka liiga palju, selle peaks ära piirama. Muidu on ikka selline rally festifal et anna olla. Ühest piisab.
viimati muutis bugbrake 07.08.2020 18:23:57, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
07.08.2020 17:52:02
|
|
|
Heh, need kes "eebriga" enne sõita ei osanud teevad seda nüüd veel kehvemini, ässad lasevad endiselt nagu kunnid ringi.
Commander's Vision System aitab neil lisaks paremini spottida nüüd kah, seega ütleks et need kuradima ferraarid said buffi hoopis...
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zaG
HV kasutaja
liitunud: 22.05.2005
|
12.08.2020 16:33:53
|
|
|
| Uus poola medide liin on ikka täielik okse, ei soovita kellelegi grindida. Sisuliselt KV2 gunhandlinguga class cannonid, millel meh mobility.
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Valvejoodik
HV veteran

liitunud: 27.12.2008
|
12.08.2020 16:57:52
|
|
|
Nii on, tegin 8. järgu poole peale ja enne ei puutu kui mingit buffi ei tehta...
Kas siis gun handlingule või mobiilsusele.
Panin teise mootori peale, kirjade järgi tervelt 130hp võimsam, aga tundub, et sain haledalt lohku sellega kuna mingit vahet küll ei tunne.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Noname
HV Guru

liitunud: 26.10.2002
|
13.08.2020 00:42:15
|
|
|
Kas ma kujutan ette või keerati midagi totaalselt pekki viimase uuendusega. 20 random gamet järjest kõik 0-15, 1-14 jne. Täiesti mõttetu on nii mängida :S
_________________ "Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates |
|
| Kommentaarid: 372 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
321 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Valvejoodik
HV veteran

liitunud: 27.12.2008
|
13.08.2020 09:03:02
|
|
|
| Igasugu tüübid katsetavad uut pätsi. See on normaalne.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
FastPotty
HV kasutaja
liitunud: 12.03.2016
|
15.08.2020 00:38:46
|
|
|
Terekest!
Tore on siia jälle sattuda Lugeda, kuidas üks on ikka ülikõva, teine puruloll ja kolmas avastas alles praegu, et wot mängib 0-15 mänge. Millele on kohe lihtne selgitus, et "igasugu tüübid katsetavad uut pätsi". Kõik "uued tüübid" satuvad juhuslikult ühte meeskonda ja kui võidad 15-0, siis on kõik "uued tüübid" vastasmeeskonnas.
Sellepärast ei olegi imestada, et kolmandik lastest on naabrimehe/sõbra/tuttava omad. Aga isad on tublid.
Olen ise teinud nüüd pikema pausi ja väga rahul, tegelikult on vist isegi tunne, et närvid puhkavad. Tuled koju, loed mõned kirjad ära, tähtsamad uudised ja vaatad TV-d või lähed koeraga välja. Suvi.. Mõnusalt sume..
See aasta muidugi väga ei reisi - Muhumaa, Peipsi, Piirissaare, Võru, Otepää Seikluspark, Sigulda Seikluspark, Teravmäed ja Jurmala - koorona rsk, rikub kõik ära.. Nüüd on Poola ka veel isolatsioonis..Paar riiki veel on, ei tahaks ära sõnuda..
Aga edu teile teie tähtsates mängudes. Kas WR on ikka sama muutumatu, nagu kuu aega tagasi või on see vandenõuteooria?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Valvejoodik
HV veteran

liitunud: 27.12.2008
|
15.08.2020 01:22:29
|
|
|
WRist rääkides, siis minu oma, mis on mitu-mitu aastat alati tsipa alla 54% olnud, jõudis viimase nädalaga 54st ülespoole. Muidugi ma tean mis seda põhjustab, aga potile seda ma ei ütle
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
thomak28
HV kasutaja
liitunud: 18.05.2012
|
18.08.2020 18:18:51
|
|
|
Tegin ise üsna pika pausi. Uus equip. tõmbas mängu tagasi. Peab ütlema, et wr küll päris all, kuigi ma maksev klient Peab mingi ticket'i WG'le tegema vms
Edit:
Btw, sattusin ühe tõelise premium tankide kollektsionääri peale: https://en.wot-life.com/eu/player/Tirpitz_35-536777232/
Lugesin kokku ka:
68 tier 8 premmi
16 tier 7 premmi
20 tier 6 premmi
13 tier 5 premmi
10 pudi padi tier'e
--------------------
Kokku: 127 premium tanki
Krmus, selle papi eest peaks ikka terake rng'd ja häid team'e saama, aga võta näpust...
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ece3n
HV vaatleja
liitunud: 12.04.2005
|
18.08.2020 19:11:55
|
|
|
| thomak28 kirjutas: |
Edit:
Btw, sattusin ühe tõelise premium tankide kollektsionääri peale: https://en.wot-life.com/eu/player/Tirpitz_35-536777232/
Lugesin kokku ka:
68 tier 8 premmi
16 tier 7 premmi
20 tier 6 premmi
13 tier 5 premmi
10 pudi padi tier'e
--------------------
Kokku: 127 premium tanki
Krmus, selle papi eest peaks ikka terake rng'd ja häid team'e saama, aga võta näpust... |
kuidas on üldse võimalik 1000+ mänguga hoida vn8 ~10 juures? see tähendab sisuliselt seda, et ... ... lihtsalt logid lahingusse ja kohe välja uut tanki mängima?
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Valvejoodik
HV veteran

liitunud: 27.12.2008
|
18.08.2020 19:15:45
|
|
|
Põhimõtteliselt. Või lihtsalt harrastad tankidest ilusate piltide tegemist a'la ronid ilusasse kohta, teed mõned pildid ja kõik
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erick
HV Guru

liitunud: 24.01.2003
|
24.08.2020 15:05:35
|
|
|
Valvejoodik, see oli minu esimene mõte ka. Sõidad kaardil ringi ja screenshotid oma tanke Võibolla mõne aupaugu lased ka - avg dam ikkagi 288, üks lask tier 8 premmiga.
|
|
| Kommentaarid: 106 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
grensu
HV vaatleja
liitunud: 10.06.2012
|
|
| tagasi üles |
|
 |
pyroman11
HV kasutaja

liitunud: 17.11.2013
|
24.08.2020 20:10:58
|
|
|
Poes hetkel E25 50 juudirubla.
Krt ei tea kas võtta või mitte.....
Pärast jälle peavalu et ei saa mängust eemale.
_________________ WOT kasutaja: Abe_Normal |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erick
HV Guru

liitunud: 24.01.2003
|
24.08.2020 20:34:14
|
|
|
pyroman11, ega ta enam nii hea pole.
10,5K spotti, no pole paha
|
|
| Kommentaarid: 106 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
FastPotty
HV kasutaja
liitunud: 12.03.2016
|
24.08.2020 23:29:34
|
|
|
Tere jälle! Ma nüüd ka tagasi.. vana arm ju ei roosteta Sügis käes, elu seisab. Turgutan väheke WoT-i ka omalt poolt.
Päris huvitavad arengud wotis - camo on võetud maha, 15% peale, midagi vist oli veel. E25 camo on nüüd 67,58/23,72. Wiewrange 507 m. Väga vahet ei tunne, kuigi pole ka ammu mänginud. Positiivne on muidugi see, et ka teisi tanke on ilmselt nerfitud - mitu tanki sõitis nina alt läbi aga ära ei spottinud.. Vist isegi mingi ELC sõitis 60-70 meetri pealt mööda..
Spottimiseks ongi E25 ilmselt parim tank 7 tieris.
Veel üks "huvitav muudatus" oli see, et esimeses mängus ei saanud teha mitte ühtegi lasku, sest laskmise käsunupp oli õhku haihtunud paarikuuse pausi jooksul.. Vaatasin siis mängu sees (F1), et kuidas üldse lasta saab, aga ei saagi - pole installeeritud. Teiseks, automaatselt läks salve kuld ammo ja jällegi, vahetada seda ei saanud. Hahahaa, WoT. Kuld ammo, aga lasta ei saa Tegin siis niisama spotti ja unelesin.
Siis muutsin kõik paika, aga laskmine jäi vasakule nupule.. No üsna keeruline oli.
Siis muutsin uuesti ära settingud ja paremale pööramine jäi ära...
Siis muutsin uuesti ja laskmine jäi lälle ära..
Ja siis sain aru, et wot on ikkagi wot ja midagi teha ei ole.
Kui siin keegi küsis, kas tasub osta E25 tanki, siis mina olen muidugi paadunud E25 fänn (13 500) ja arvan, et see on parim tank 7 tieris, aga ma mängin rohkem spotti ja seejärel rünnakut tagalasse. Selleks on ta muidugi parim. Dämmi ta palju ei tee (1-2K), sest kahur on korduvalt pehmemaks nerfitud. Aga camo on üks parimaid üldse, kiirus samuti ja kui õpid seda tanki käsitlema, siis nende kahe omaduse koostöös on ideaalne abistaja. Mingit suurt WN8 sellega ei tooda, aga lõbu on rohkem kui küll, eriti, kui heas platoonis mängida (E25 platoon).
Suur pluss on selle tanki juures 7-8 tieris ÜLIMADAL profiil, ehk teisiti öeldes, enamikele rasketankidele annab sõita külje alla ja veini rüübata, näppu samal ajal laskmisasendis hoides. Tegelikult on see isegi koomiline, kuidas mingi O-Ni või KV5 kahurit ringi keerutavad ja sa neil puugina küljes istud Iseäranis koomiline on see platoonis mängides, kus kaks E25 ennast puugina rasketanki külge klammerdub ja kümne sekundiga ta täiselu mahladest tühjaks imeb.
Artyde mahavõtmiseks on ta aga ilmselt parim tank üldse kogu mängus - kiire sõit, madal profiil, hea camo, kiire sihtimine. Aga millise tankiga sa mängid või kui hea sa oled - WR jääb sul ju ikka samaks. Asi on ikkagi rohkem lõbus kinni ja E25 sobib selleks lõbuks väga hästi.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
thomak28
HV kasutaja
liitunud: 18.05.2012
|
26.08.2020 10:48:04
|
|
|
| erick kirjutas: |
pyroman11, ega ta enam nii hea pole.
10,5K spotti, no pole paha  |
Jap, 105 jne. jätkuvalt mängu lõhkuv sõiduk. Imo ainuke balanseeriv nerf võiks olla dmg model'i ümber tegemine ja/või kiiruse ja pööramise oluline nerf.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
26.08.2020 11:40:13
|
|
|
EBR 105-le T49 derp täpsuse andmisest oleks ka abi. Praegu laseb endiselt 90km/h pealt auto-aim-ga pihta...
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
thomak28
HV kasutaja
liitunud: 18.05.2012
|
26.08.2020 13:59:49
|
|
|
| bladerunner kirjutas: |
| EBR 105-le T49 derp täpsuse andmisest oleks ka abi. Praegu laseb endiselt 90km/h pealt auto-aim-ga pihta... |
Seda küll, aga kõik serverid selle pasast üleujutatud. Muid tier X lighte sisult ei mängita väga, pole mõtet ka, kui selline asi mängus. Vaatad daki stream'is teamiformaate ka, siis ainuke light on EBR (ka linnamappides)
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Valvejoodik
HV veteran

liitunud: 27.12.2008
|
26.08.2020 14:38:32
|
|
|
| See täiskiirusega pööramine on ka paras nali. Päriselt käiks masin kohe üle katuse...
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
thomak28
HV kasutaja
liitunud: 18.05.2012
|
26.08.2020 17:38:57
|
|
|
| Valvejoodik kirjutas: |
| See täiskiirusega pööramine on ka paras nali. Päriselt käiks masin kohe üle katuse... |
Jap, võiks selles osas füüsika küll olla. Igal asjal ikka inerts. Võin-olla hea nerf olekski lisada sellele masinale füüsika juurde, et läheb külglibisemisse, kui liiga järsult pöörata Sellega lahendaks need 90 - 180 kraadisid järsud haagid ära Ning kui tekib külglibisemine, siis kaoks hoog nagunii ära..
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
26.08.2020 17:50:29
|
|
|
See järsult pööramine toimub ju maad puudutavate rataste arvu muutmisega. Piisaks kui nende reziimide vahel lülitumisel oleks väike ajaline viide sees, ei pea olema sama suur nagu STRV seerial aga piisaks ka 1 sekundist et sellised "kannakad" enam nii efektiivsed poleks.
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
grensu
HV vaatleja
liitunud: 10.06.2012
|
|
| tagasi üles |
|
 |
erick
HV Guru

liitunud: 24.01.2003
|
27.08.2020 15:28:10
|
|
|
grensu, WN8 2450 vaja, niiet kaugel sa ei ole. Need +80 vajalikku punkti ikka leiab. Suurim tõke on sul kõrge mängude arv (mida kõrgem, seda vähem uued head mängud mõjutavad keskmist), niiet ma panustaksin hetkel lemmiktankide mängimisse kuni see 2450 käes
|
|
| Kommentaarid: 106 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
grensu
HV vaatleja
liitunud: 10.06.2012
|
27.08.2020 15:45:21
|
|
|
vaikselt seda teengi .. ajan oma joru ja naudin mängu
kõige toredam on tavaliselt nädalavahetusti, kui striimi püsti lükkan (üritan ikka iga laupäev nata teha) .. on rahvast, kellega kõrval "möliseda" muidu muutub mäng kärmelt tüüneks
klannikaaslastega on ka tore vahepeal tiire teha, aga siis sõdi nende kahega sest "damage is damage"
mingi kogus mänge on ka ajast muistsest (kontol ikkagi beta-badge ka olemas)
aga arvestades seda, et aasta alguses olin ma veel umbes 2300 siis eks need 70 puuduolevat punktikest ka tulevad .. iseasi kuna
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Valvejoodik
HV veteran

liitunud: 27.12.2008
|
27.08.2020 18:17:35
|
|
|
Leidsin endale ühe mõnusa masina millega WN8t (epeenist) kasvatada. Stug IIIB. Paned 105mm kahuri peale ja igas lahingus tuleb 1k dämmi ära. Selle eest saab aga juba ca ~3000+ wn punkti
Hetzeriga võrreldes on kiirem ning tundub, et ka soomus on tsipa parem.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
grensu
HV vaatleja
liitunud: 10.06.2012
|
28.08.2020 08:20:05
|
|
|
ma naudin hetkel:
t7 hiina medikat - tundub nagu T20, mis on natuke kiirust ja gun depressionit väga hea torni vastu vahetanud, ma olin kusjuures väga üllatunud, kui ma lugesin, et see tank võib lähitulevikus buffi saada kuna tundub mulle vähemalt väga tugeva t7 medikana .. aga vb on asi lihtsalt minu 6 skillises meeskonnas
t9 rootsi medikas - strv torniga .. need i say any more (ps. hetkel peaks veel hall of fame top10 olema paar päeva tagasi olin suisa 4ndal kohal)
t8 progetto - IRM, Vstab, Vents on teinud muutnud rohkem minu mängustiililikuks, snap'i potentsiaal on mega nüüd juba eelnevalt tugeval tankil
samaaegselt üritan ka lihvida oma ebr 105 "skilli" klanni soovil .. cw nada
|
|
| tagasi üles |
|
 |
pyroman11
HV kasutaja

liitunud: 17.11.2013
|
31.08.2020 21:29:51
|
|
|
| grensu kirjutas: |
ma naudin hetkel:
t7 hiina medikat - tundub nagu T20, mis on natuke kiirust ja gun depressionit väga hea torni vastu vahetanud, ma olin kusjuures väga üllatunud, kui ma lugesin, et see tank võib lähitulevikus buffi saada kuna tundub mulle vähemalt väga tugeva t7 medikana .. aga vb on asi lihtsalt minu 6 skillises meeskonnas
t9 rootsi medikas - strv torniga .. need i say any more (ps. hetkel peaks veel hall of fame top10 olema paar päeva tagasi olin suisa 4ndal kohal)
t8 progetto - IRM, Vstab, Vents on teinud muutnud rohkem minu mängustiililikuks, snap'i potentsiaal on mega nüüd juba eelnevalt tugeval tankil
samaaegselt üritan ka lihvida oma ebr 105 "skilli" klanni soovil .. cw nada |
Oh oota kuni jõuad tier IX WZ 120`ni! Stock masinaga nutad silmad peast
Eriti masendav on pea olematu gun depression.
Viimane kahur küll leevendab seda valu aga...
Endal hetkel Tier X grind käsil ja selle töö juures kulub õlut vähe paljuvõitu
_________________ WOT kasutaja: Abe_Normal |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
grensu
HV vaatleja
liitunud: 10.06.2012
|
01.09.2020 09:20:21
|
|
|
| pyroman11 kirjutas: |
Oh oota kuni jõuad tier IX WZ 120`ni! Stock masinaga nutad silmad peast
Eriti masendav on pea olematu gun depression.
Viimane kahur küll leevendab seda valu aga...
Endal hetkel Tier X grind käsil ja selle töö juures kulub õlut vähe paljuvõitu  |
pole plaaniski olnud mängida muid hiina medikaid .. mulle piisab mu type59+121b+t34-1 ülejäänud näevad juba paberil nii sitad, et ei kutsu
samas alustasin paar päevakest tagasi poola heavy liiniga .. blueprints OP, tänu nendele kulus natukene free expi paari relva jaoks ja liin algas T8 tankiga ..
33 mängu hiljem tuli esimene tärn torule
|
|
| tagasi üles |
|
 |
fellanor
HV kasutaja
liitunud: 28.10.2014
|
01.09.2020 12:58:51
|
|
|
| grensu kirjutas: |
ma naudin hetkel:
t7 hiina medikat - tundub nagu T20, mis on natuke kiirust ja gun depressionit väga hea torni vastu vahetanud, ma olin kusjuures väga üllatunud, kui ma lugesin, et see tank võib lähitulevikus buffi saada kuna tundub mulle vähemalt väga tugeva t7 medikana .. aga vb on asi lihtsalt minu 6 skillises meeskonnas
t9 rootsi medikas - strv torniga .. need i say any more (ps. hetkel peaks veel hall of fame top10 olema paar päeva tagasi olin suisa 4ndal kohal)
t8 progetto - IRM, Vstab, Vents on teinud muutnud rohkem minu mängustiililikuks, snap'i potentsiaal on mega nüüd juba eelnevalt tugeval tankil
samaaegselt üritan ka lihvida oma ebr 105 "skilli" klanni soovil .. cw nada |
mulle ka t-34-1 meeldis (noh, vast 3 a tagasi mängisin seda), ca 100 soololahinguga 70% wr
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Valvejoodik
HV veteran

liitunud: 27.12.2008
|
01.09.2020 17:36:10
|
|
|
| Poola rasked on päris head, alates 9st muidugi. 8 on suht meh.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
grensu
HV vaatleja
liitunud: 10.06.2012
|
02.09.2020 17:35:38
|
|
|
| Valvejoodik kirjutas: |
| Poola rasked on päris head, alates 9st muidugi. 8 on suht meh. |
ei tea miskit .. pärast 43 mängu on ta hetkel siiani mu kõige parema wn8'ga t8 heavy, kuidagi klikib minuga hetkel
e: sinise lehega kodus istumise ajal juhtub vahepeal miskit ilusat ka
http://wotreplays.eu/site/5531497#ruinberg-grensu-t110e5
|
|
| tagasi üles |
|
 |
FastPotty
HV kasutaja
liitunud: 12.03.2016
|
04.09.2020 23:35:48
|
|
|
| pyroman11 kirjutas: |
| grensu kirjutas: |
ma naudin hetkel:
t7 hiina medikat - tundub nagu T20, mis on natuke kiirust ja gun depressionit väga hea torni vastu vahetanud, ma olin kusjuures väga üllatunud, kui ma lugesin, et see tank võib lähitulevikus buffi saada kuna tundub mulle vähemalt väga tugeva t7 medikana .. aga vb on asi lihtsalt minu 6 skillises meeskonnas
t9 rootsi medikas - strv torniga .. need i say any more (ps. hetkel peaks veel hall of fame top10 olema paar päeva tagasi olin suisa 4ndal kohal)
t8 progetto - IRM, Vstab, Vents on teinud muutnud rohkem minu mängustiililikuks, snap'i potentsiaal on mega nüüd juba eelnevalt tugeval tankil
samaaegselt üritan ka lihvida oma ebr 105 "skilli" klanni soovil .. cw nada |
Oh oota kuni jõuad tier IX WZ 120`ni! Stock masinaga nutad silmad peast
Eriti masendav on pea olematu gun depression.
Viimane kahur küll leevendab seda valu aga...
Endal hetkel Tier X grind käsil ja selle töö juures kulub õlut vähe paljuvõitu  |
*
Miks peab üldse IX tierini jõudma? Mingi alfaisase värk vms? Minge parem jõusaali ja tehke omale sixpack. Paljudel teist ka on sixpack, nii, päris ausalt?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
pyroman11
HV kasutaja

liitunud: 17.11.2013
|
06.09.2020 17:25:30
|
|
|
| FastPotty kirjutas: |
| pyroman11 kirjutas: |
| grensu kirjutas: |
ma naudin hetkel:
t7 hiina medikat - tundub nagu T20, mis on natuke kiirust ja gun depressionit väga hea torni vastu vahetanud, ma olin kusjuures väga üllatunud, kui ma lugesin, et see tank võib lähitulevikus buffi saada kuna tundub mulle vähemalt väga tugeva t7 medikana .. aga vb on asi lihtsalt minu 6 skillises meeskonnas
t9 rootsi medikas - strv torniga .. need i say any more (ps. hetkel peaks veel hall of fame top10 olema paar päeva tagasi olin suisa 4ndal kohal)
t8 progetto - IRM, Vstab, Vents on teinud muutnud rohkem minu mängustiililikuks, snap'i potentsiaal on mega nüüd juba eelnevalt tugeval tankil
samaaegselt üritan ka lihvida oma ebr 105 "skilli" klanni soovil .. cw nada |
Oh oota kuni jõuad tier IX WZ 120`ni! Stock masinaga nutad silmad peast
Eriti masendav on pea olematu gun depression.
Viimane kahur küll leevendab seda valu aga...
Endal hetkel Tier X grind käsil ja selle töö juures kulub õlut vähe paljuvõitu  |
*
Miks peab üldse IX tierini jõudma? Mingi alfaisase värk vms? Minge parem jõusaali ja tehke omale sixpack. Paljudel teist ka on sixpack, nii, päris ausalt? |
Mitte ainult tierIX`ni! Vaid ikka viimaseni välja!
Aga miks sina siis aeg ajalt kiitled, kui teed mingi hea tulemuse? Mingi tähelepanuvajadus? Raske lapsepõlv selle taga?
Tead, ära üritagi selle loogikaga MINU käitumist analüüsida! Ilmselgelt puudub sul selleks pädevus!
Mina soovin lihtsalt kõik masinad selles mängus lahti grindida. Ma olen seda siin mitte väga ammu aega tagasi sellest juba kirjutanud.
Tänase seisuga on jäänud veel 13 masinat.
Igasuguseid värvilisi mängijaid on siin küllalt! Ma ei näe mõtet sinna lillat värvi mängijate hulka trügida!
Võiks ju ka mingi accrerolli teha ja siis mingid paar op tanki võtta ja siis hakata teistega riista pikkust mõõtma. Kuid milleks? Neid paari -kolme op masinaga lillasi tüüpe on siin tuhandeid ma arvan (mitte segi ajada mängijatega, kellel ongi head tulemused paljudel masinatel).
Aga kui palju on mängijaid, kellel on kõik tankid lahti? Ma usun, et neid nii palju ei ole!
Aga eks sa tiksu oma E25 põõsas edasi ja saa sellest rahuldust, mind see ei huvita! Igaühel omad sihid!
_________________ WOT kasutaja: Abe_Normal |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erick
HV Guru

liitunud: 24.01.2003
|
16.09.2020 23:41:39
|
|
|
Järgnevad 1.5h olen tankis ja teeme sõbraga Tier 6. Kui keegi tahab liituda, siis kirjutage mulle mängus - SenpaiErick.
EDIT: kiidan tagantjärele teemaelanikke, kaks mängijat leiduski, kes soovisid liituda
|
|
| Kommentaarid: 106 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
FastPotty
HV kasutaja
liitunud: 12.03.2016
|
20.09.2020 21:25:15
|
|
|
Pyroman tundis ennast puudutatuna.. 90 kilo seljas? Soovitan soojalt Gymeesti.ee, kui Tallinnas elad. Ainult 15 eurot kuus ja avatud 24/7. Ise käin Akadeemia tee Gym`is, võib olla isegi trehvame?
P.S. Kõik tankid lahti? Sorry, aga mul on päriselu ka, tankimäng pole ju ometi päriselu? Mine tee trenni, tee omale sixpack, mängi tennist, sulgpalli või lauatennist ja saad aru, et tankimäng pole elu. Elu on ainult üks ja see on pagana lühike!
|
|
| tagasi üles |
|
 |
yerba
HV Guru

liitunud: 12.11.2003
|
20.09.2020 21:41:10
|
|
|
| FastPotty kirjutas: |
Pyroman tundis ennast puudutatuna.. 90 kilo seljas? Soovitan soojalt Gymeesti.ee, kui Tallinnas elad. Ainult 15 eurot kuus ja avatud 24/7. Ise käin Akadeemia tee Gym`is, võib olla isegi trehvame?
P.S. Kõik tankid lahti? Sorry, aga mul on päriselu ka, tankimäng pole ju ometi päriselu? Mine tee trenni, tee omale sixpack, mängi tennist, sulgpalli või lauatennist ja saad aru, et tankimäng pole elu. Elu on ainult üks ja see on pagana lühike! |
Seda enam võiksid oma korduvaid lubadusi täita ja siit naxxui tõmmata. Ela oma lühike elu ära ning ära reosta foorumit.
|
|
| Kommentaarid: 1224 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
901 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pyroman11
HV kasutaja

liitunud: 17.11.2013
|
21.09.2020 22:34:01
|
|
|
| FastPotty kirjutas: |
Pyroman tundis ennast puudutatuna.. 90 kilo seljas? Soovitan soojalt Gymeesti.ee, kui Tallinnas elad. Ainult 15 eurot kuus ja avatud 24/7. Ise käin Akadeemia tee Gym`is, võib olla isegi trehvame?
P.S. Kõik tankid lahti? Sorry, aga mul on päriselu ka, tankimäng pole ju ometi päriselu? Mine tee trenni, tee omale sixpack, mängi tennist, sulgpalli või lauatennist ja saad aru, et tankimäng pole elu. Elu on ainult üks ja see on pagana lühike! |
Kuule plikatatt!
Ma olen 48 ja terve elu rasket tööd teinud. Mida kuradit sa halised kogu aeg!!!!
Sinusugustel Telliskivi hipsteritel võib olla on seda aega mööda treeningsaale kooserdada! Aga mina sõidan pool seitse hommikul kodunt välja ja tagasi jõuan alles kaheksa - üheksa õhtul!
Ja ma ei näpi päev otsa kuskil kontoris klaviatuuri ega lürbi kööginurgas kapsamahla käsitöö präänikutega!
Ma vaatan et ilmud siia lolli pläusti suust välja ajama enam-vähem kord kuus, seega...
Hoia oma PMS`st põhjustatud sitt tuju endale ja võta omale boyfrend kelle kallal iriseda! Samuti võid netist tellida "käsitüra", naistele pidavat aitama sita tuju puhul kui meest pole!
Capiche, woman????
_________________ WOT kasutaja: Abe_Normal |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
yerba
HV Guru

liitunud: 12.11.2003
|
21.09.2020 23:17:51
|
|
|
pyroman11, käsitüra.
Mul on tunne, et Sina oledki vello42.
_________________ www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
ja lisaks ERYONE filamendid ( küsige HVs ): www.eryone.ee |
|
| Kommentaarid: 1224 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
901 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pyroman11
HV kasutaja

liitunud: 17.11.2013
|
22.09.2020 20:04:51
|
|
|
| yerba kirjutas: |
pyroman11, käsitüra.
Mul on tunne, et Sina oledki vello42.  |
Ah tead, sellised kõiketeadjad tühised kaunishinged ajavad südame pahaks ja tahaks oksendada!
Ise ei tea reaalsest elust rohkem, kui siga jalgratta sadulast. Käiakse tööl kuskil kontooras üheksast neljani ja arvatakse et kõik elavad nii.
Aga anna sellisele kas või lihtne labidas kätte ja siis vaadatakse seda nagu Peeter Esimene i`Padi!
Ei noh ega mul ei ole midagi selle vastu, kui inimene arvamust avaldab! Muidugi, anna minna!
Aga kui selline rääbis tuleb mulle ütlema kuidas mina pean oma elu elama...tule minuga ÜKS päev tööle kaasa ja saad õrna aimduse, kuidas ehitatakse maanteid, elamurajoone või kas või loomafarme üle Eesti.
Ja kui õhtuks koduuksest sisse veered, siis lähme trenni ja tennist mängima!
Liiga hea elu on inimesed ära rikkunud.
Äh läks ikka väga off topicuks kätte ära
_________________ WOT kasutaja: Abe_Normal |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
FastPotty
HV kasutaja
liitunud: 12.03.2016
|
24.09.2020 02:13:22
|
|
|
Oops.. Ma mängingi muuseas, tennist, pyroman
Väga kahju, et ma sul kopsu üle maksa ajasin, võib olla tõesti, ma olen natukene vastiku iseloomuga. Mõnikord õrritan, aga see ei ole kunagi pahatahtlik.
Sinu töö mind ei huvita ja sinu maanteede ehitus samuti mitte, aga võib olla peaksid sa natukene oma elu ümber hindama, kui sinu pereelu ja töö sulle sellist stressi tekitab? Tankimäng, vaevalt, et sellele kasuks tuleb. Või tuleb?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
pyroman11
HV kasutaja

liitunud: 17.11.2013
|
24.09.2020 20:29:30
|
|
|
| FastPotty kirjutas: |
Oops.. Ma mängingi muuseas, tennist, pyroman
Väga kahju, et ma sul kopsu üle maksa ajasin, võib olla tõesti, ma olen natukene vastiku iseloomuga. Mõnikord õrritan, aga see ei ole kunagi pahatahtlik.
Sinu töö mind ei huvita ja sinu maanteede ehitus samuti mitte, aga võib olla peaksid sa natukene oma elu ümber hindama, kui sinu pereelu ja töö sulle sellist stressi tekitab? Tankimäng, vaevalt, et sellele kasuks tuleb. Või tuleb? |
Tead, i don`t give a shit mis sa teed ja millega mängid! Võid südamerahuga selle reketi omale sisse istuda kui tahad!
Sa oled lihtsalt üks väike ja hale kaja kallas, kes arvab et maailm keerleb ümber sinu! Sa ei ole minu arvates natuke vastiku iseloomuga, vaid ennastäis plikatatt! Tüüpiline endast üliheal arvamusel olev tühine hing.
Ela kõigepealt nii umbes 40-45 aastat vanaks, kasvata üles umbes kaks last, tee tööd millest inimkonnal oleks reaalset kasu igapäevaselt ja siis ehk alles hakkad maailma asjadest aru saama. Ehk! Kui joppab!
Nagu ma eelnevalt mainisin, siis ära ürita minu persooni oma malli järgi lahata! Sa paned juba praegu puusse! Pereelu ja töö tekitab minus stressi???? Lammas oled!
Seda on muide näha ka teiste kasutajate kommentaaridest sinule, palju on siin olnud sind kiitvaid vastuseid? Siit võid teha omad järeldused!
Hoia parem oma arvamused omale! Teed ennast veel rohkem täis lihtsalt!
Ja üleüldse...
Mida tead sina sitavares geograafiast...
_________________ WOT kasutaja: Abe_Normal |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arny
Kreisi kasutaja
liitunud: 08.01.2012
|
24.09.2020 20:32:25
|
|
|
halloo, nagu tõsiselt räägid ve. Selles eas võiks juba mõistust rohkem olla. Loodan, et haldajad loevad ka seda siin.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pyroman11
HV kasutaja

liitunud: 17.11.2013
|
24.09.2020 20:55:14
|
|
|
| arny kirjutas: |
| halloo, nagu tõsiselt räägid ve. Selles eas võiks juba mõistust rohkem olla. Loodan, et haldajad loevad ka seda siin. |
Mis sul hakkas?
Vaata enne kes seda jama alustas!
Eluaeg olen seda meelt, et ära löö kunagi esimesena aga iga löögi eest anna kaks vastu! Vähemalt kaks!
Loodad et haldajad loevad seda? Ja siis?
Aga äkki jääb see neile kahe silma vahele? Kasuta juhust ja mine pane parem kitse! Mine kohe! See on tänapäeval nii IN!!! Ole ka moodne!
Ausalt öeldes on mul suht savi kui konto mõneks ajaks blokki läheb!
FB käib mul iga natukese aja tagant, WOT samamoodi!
Ja siis? Et kasvatab mind ümber ja hakkan oma sõnu sööma?
Unista edasi!
Kui häirib, keri edasi! Nagu mina teen kui asi mind ei puuduta!
Kui aga mind keegi torgib, siis anna vastu! Lihtne!
_________________ WOT kasutaja: Abe_Normal |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
yerba
HV Guru

liitunud: 12.11.2003
|
24.09.2020 20:59:09
|
|
|
| arny kirjutas: |
| halloo, nagu tõsiselt räägid ve. Selles eas võiks juba mõistust rohkem olla. Loodan, et haldajad loevad ka seda siin. |
Khmm, pyroman on tõesti veits reljeefne väljenduja aga mõnusalt otsekohene ja seda on täitsa hea lugeda. Aus värk, eestimaine.
|
|
| Kommentaarid: 1224 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
901 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arny
Kreisi kasutaja
liitunud: 08.01.2012
|
25.09.2020 07:19:30
|
|
|
nojah minu viga, mõtlesin, et targem annab järele.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DelMar
HV vaatleja
liitunud: 29.12.2007
|
25.09.2020 08:58:13
|
|
|
| Kas leidub mingit Eesti klanni, kus rahvas niisama koos vahepeal platooni teeb ning ei ole kohustust klannisõdades osaleda. Olen ise 2 nädala kaupa merel ja mängin aeg ajalt vabal ajal, kasutaja Kindral mängus.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mauno Lurbe
HV kasutaja

liitunud: 20.11.2001
|
25.09.2020 10:50:28
|
|
|
Ühe öise purjus peaga mängitud mängusessiooni (ca 30 mängu) mõju e-peenisele:
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
chatro
HV kasutaja

liitunud: 09.05.2011
|
25.09.2020 11:15:34
|
|
|
| DelMar kirjutas: |
| Kas leidub mingit Eesti klanni, kus rahvas niisama koos vahepeal platooni teeb ning ei ole kohustust klannisõdades osaleda. Olen ise 2 nädala kaupa merel ja mängin aeg ajalt vabal ajal, kasutaja Kindral mängus. |
https://eu.wargaming.net/clans/wot/500029805/
Oled oodatud (teised ka). Ei pea aktiivseid klannisõdu.
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|