Quickest 0-60 mph and quarter mile acceleration of any production car ever
Acceleration from 0-60 mph: <2.0s
Quarter mile: <9.0s
1,100+ horsepower
Tri Motor All-Wheel Drive
Beginning late 2021
Elektriliikurid on kuradist
Laaditi treilerile üks tõstuk. Sellise nunnu. Toyota. Uhiuus. Haagise sildadel ülekaal. Mitte natuke, vaid üle 3,5 tonni Nalja sai, kui käivitasin tõstukit. No ei saa mootorit käima Imelik käpad käivad üles alla, aga mootor ei tööta. Siis sain alles aru, et elektritõstuk Kolm korda sain tõstukit haagisel liigutada ja kettidega kinnitada. Ja ikka jäi 2630 kg ülekaal. 24 000 asemel 26360
Tehku selle disainiga ka midagi. See on nii meh - vana ja aegunud
Täpselt sama meelt olen.
Väga ühetaoline disain brändi kuvandi kinnistamiseks on äge aga tagumine aeg on päris uuendustega välja tulla. Kasvõi korralik facelift alustuseks. _________________ www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
lisaks siis veel eesmärk jõuda 25 000$ hinnasildiga Teslani
Kui eilsest ööst õigesti mäletan, siis kuni 18 kuud ütles Musk (jah, aasta kuni 18 kuud: https://youtube.com/watch?v=l6T9xIeZTds&t=2h35m20s ).
Ausaltöeldes olid need akumuudatused tervikuna päris huvitavad, üpris palju võitu siit-sealt. Classic Musk-i 69% üle naljatamine ka, vist isegi ütles .420% ka sinna juurde
Akude osa eilsest algab siit:
Faktiliselt Tesla uuendab seal kus uuendused reaalses maailmas ka silma paistavad.
Välimus...on selline suhteline. Apple näitel võid inimestele sama välimusega asja müüa aastaid järjest, seni kuni sa sisu pidevalt edasi arendad.
Ühel hetkel saavad need fännid otsa, kes kõike iga hinna eest õigustavad.
Telefoni vahetavad iPhone'i fännid 1-2 aasta tagant. Kuhu need Teslad pannakse kui järelturg küllustub? _________________ www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Faktiliselt on Teslade järelturuväärtus kõrge, üks põhjus võib olla see, et ei vigurdata välimuse juures.
Ära too mängu välimust. Välimuses on neil julmalt prohmakaid.
Pigem on see ainult tehnoloogia ja "isesõitmise" põhjustatud. _________________ www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Faktiliselt on Teslade järelturuväärtus kõrge, üks põhjus võib olla see, et ei vigurdata välimuse juures.
Ära too mängu välimust. Välimuses on neil julmalt prohmakaid.
Pigem on see ainult tehnoloogia ja "isesõitmise" põhjustatud.
vs.
eelnevalt öeldi sulle:
anubis kirjutas:
Faktiliselt Tesla uuendab seal kus uuendused reaalses maailmas ka silma paistavad.
Välimus...on selline suhteline. Apple näitel võid inimestele sama välimusega asja müüa aastaid järjest, seni kuni sa sisu pidevalt edasi arendad.
Mille üle vaidled veel?
Muarust on välimus tavaline ja kohati hakkab nagu igav, vmt., ent otseselt ei häiri ka. Seni kuni EV osa EV-st pole ideaalselt paigas, siis surugu kogu raha sinna.
Tõenäoliselt on sellist välimust neil efektiivne toota ka.
... mida ei ole ma kedagi eitamas näinud, st. (kooste)kvaliteedi probleeme (materjalide kvaliteet!). Ja see on ka ajas veidi paremaks läinud, ent pole korralike masinate tasemel siiski. Eriti hinnaklassi arvestades.
Kas on selles vallas midagi uut öelda või käime uute asjade arutamise asemel kõik vanad "Tesla pole päris autotootja" jutupunktid taas läbi? :]
Või mõtlesid puhtalt kujundust, mitte materjale, jne.? _________________
Huvitav ,kui poes asukohamaaks Eesti panna siis pakub kiirenduseks 2,1 sekundit.
tsitaat:
Quickest 0-60 mph and quarter mile acceleration of any production car ever
Acceleration from 0-60 mph: <2.0s
Quarter mile: <9.0s
1,100+ horsepower
Tri Motor All-Wheel Drive
Beginning late 2021
Huvitav ,kui poes asukohamaaks Eesti panna siis pakub kiirenduseks 2,1 sekundit.
tsitaat:
Quickest 0-60 mph and quarter mile acceleration of any production car ever
Acceleration from 0-60 mph: <2.0s
Quarter mile: <9.0s
1,100+ horsepower
Tri Motor All-Wheel Drive
Beginning late 2021
0-60mph (96,6kmh) vs 0-100kmh
Lisaks, kui ma ei eksi, on USAs 0-60mph sees 1 jalase stardiga, ehk et mitte paigaltstart.
viimati muutis anubis 23.09.2020 11:07:46, muudetud 1 kord
Sellest pole aru saanud, mis seal nii väga revolutsioonilist on akuelemendi suuremaks tegemisel. Neid suuremaid varem tehtud küll.
Äkki hoopis kandiline element oleks ruumisäästlikum?
Kui suurem alati parem on, tehku siis juba kogu aku üks element.
Kas tootmine nii kalliks ei lähe kui peaaegu iga aasta muudetakse elemendi suurust (18650 -> 20700 -> 21700 -> 4680)?
Lubatud protsendid on suht tagasihoidlikud. Reaalselt tõenäoliselt veel väiksemad kui element valmis on.
viimati muutis DVDRW 23.09.2020 11:12:28, muudetud 2 korda
Tesla's value plummets by $50BN as Elon Musk admits his promised cheaper battery is three YEARS away. Tesla's market cap dropped $20 billion in just two hours after trading closed Tuesday, as Musk and other Tesla executives presented their new battery and manufacturing strategies. Shares closed down 5.6% and dropped another 6.9% after hours.
tsitaat:
'Nothing Musk discussed about batteries is a done deal,' said Roth Capital Partners analyst Craig Irwin. 'There was nothing tangible.'
Investors had expected two significant announcements at Musk's oft-touted 'Battery Day': The development of a 'million mile' battery good for 10 years or more, and a specific cost reduction target - expressed in dollars per kilowatt-hour - that would finally drop the price of an electric vehicle below that of a gasoline car.
Musk offered neither. Instead, he promised over the next several years to slash battery costs in half with new technology and processes and deliver an 'affordable' electric car.
DVDRW, kas vaatasid ja kuulasid presekat ka? Said slaididest aru?
Lisaks ei ole Teslal kombeks üle lubada.. kui, siis tähtaegadega hilineda. Muaurst on numbrid päris muljetavaldavad ja selgelt on näha, et muudetakse kogu asja efektiivsemaks.
Tanel, muarust tegi turg enne turu sulgemist klassikalist "buy the rumor, sell the news" - seejuures bouncis hind päris okeilt ka tagasi, midagi drastilist polnud.
Praeguse seisuga on asi pre-market, ent ei imestaks kui turg liiguks loogikale vastupidi ka turu avanedes... ent mõne aja pärast juba ilmselt hea bounce back.
See uudis on muidugi hea daily maili kvaliteet... NOTHING is a done deal... nt. üks asi, mis on done deal: https://www.youtube.com/watch?v=l6T9xIeZTds&t=2h23m46s
Muarust paistab asi endiselt LONG vaates kena, need muutused toimuvad lähiaastate jooksul, mis tähendab, et asi on väga OK. Mida teistel EV-de osas ette näidata on?
"Musk acknowledged that Tesla does not have its ambitious new vehicle and battery designs and manufacturing processes fully complete."
Wow, mis auto announce-i nad ootasid? .
Plus, see, et akud juba liinilt maha ei potsata ei tohiks halb olla, sest arengud on märkimisväärsed ja head. _________________
viimati muutis rmc 23.09.2020 11:29:15, muudetud 1 kord
Investors had expected two significant announcements at Musk's oft-touted 'Battery Day': The development of a 'million mile' battery good for 10 years or more, and a specific cost reduction target - expressed in dollars per kilowatt-hour - that would finally drop the price of an electric vehicle below that of a gasoline car.
Tanel, keegi ootas midagi muud peale arengute update-i ja arengusuundade väljakuulutamist?
St. oli ju arvata, et nad ei kuuluta välja "tellige nüüd 25k$ uut mudelit" jmt.
EDIT: su alumise posti osas - millised investorid seda ootasid?
Eks alati on ulmepakkumisi ka, ent sisulises osas: kas väljakuulutatu oli lahja?
Muarust arusaamatu teemakäsitlus seal... nojah... Daily Mail-is... _________________
viimati muutis rmc 23.09.2020 11:33:43, muudetud 2 korda
täiesti arusaamatu jauramine siin teemas, ilmselgelt keegi peale rmc pole presekat vaadanud. need uue tüübi akud tulevad, Tesla ehitab ise tooraine töötlemise ja akude tehase, Nevadas on ostetud suur Liitumi maardla jne. ärge ajage siin mulli.
miks ma ütlesin, et 6-12 kuud uued cellid? sellepärast, et ma sain aru, et praegu on kõike suurem probleem "electrode dry process", mis on pilot staatuses ja see võiks valmis olla umbkaudu 6-12 kuu pärast. _________________ !!
Sellest pole aru saanud, mis seal nii väga revolutsioonilist on akuelemendi suuremaks tegemisel. Neid suuremaid varem tehtud küll.
Äkki hoopis kandiline element oleks ruumisäästlikum?
Kui suurem alati parem on, tehku siis juba kogu aku üks element.
Kas tootmine nii kalliks ei lähe kui peaaegu iga aasta muudetakse elemendi suurust (18650 -> 20700 -> 21700 -> 4680)?
Lubatud protsendid on suht tagasihoidlikud. Reaalselt tõenäoliselt veel väiksemad kui element valmis on.
Sa vist üldse ei vaadanud presekat? _________________ There is no place like 127.0.0.1
Tesla’s new high-nickel cathodes completely eliminate the need for cobalt. Chemically speaking, cobalt is a fantastic anchor for a cathode, but it comes with some serious caveats.
Tesla's value plummets by $50BN as Elon Musk admits his promised cheaper battery is three YEARS away. Tesla's market cap dropped $20 billion in just two hours after trading closed Tuesday, as Musk and other Tesla executives presented their new battery and manufacturing strategies. Shares closed down 5.6% and dropped another 6.9% after hours.
tsitaat:
'Nothing Musk discussed about batteries is a done deal,' said Roth Capital Partners analyst Craig Irwin. 'There was nothing tangible.'
Investors had expected two significant announcements at Musk's oft-touted 'Battery Day': The development of a 'million mile' battery good for 10 years or more, and a specific cost reduction target - expressed in dollars per kilowatt-hour - that would finally drop the price of an electric vehicle below that of a gasoline car.
Musk offered neither. Instead, he promised over the next several years to slash battery costs in half with new technology and processes and deliver an 'affordable' electric car.
Mitte kolm aastat vaid 18 kuud. Poole lühem aeg. Huvitav, kellejaoks sellise valeinfo jagamine vajalik on.
Eks ikka ICE-tööstuse jaoks (sh. ka kütusetööstus), ent laiemas pildis on Teslal vaenlasi väga palju, energeetika vallas üleüldse, jne. kui arvestada kõiki suundasid, mis nende pikka plaani mahuvad.
Üksjagu shorte on tõenäoliselt lähimineviku tõttu väga pahased ka
~tunni pärast saame teada, mida turud reaalselt arvavad: https://www.tradinghours.com/exchanges/nasdaq/trading-hours
KUIGI turud ei lähtu suuresti sisust ja reaalsusest, on pooleks manipuleeritud ning töötavad ka sisemiste tavade iseenda taastootmise pärast
Muarust võiks siin teemas pigem sisulisi arenguid vaadata ja nende üle arutleda kui mingisuguste lühiajaliste turutrendide üle...
Tesla/EV-de pessimistid võiksid rääkida, mis nad sisulistest plaanidest arvavad. _________________
Magasin turu avanemise paari minutiga maha, st. ei saanud müüa, et väikese kukkumise järel osta (see, et pre-market veidi alla surub, oli kahtluseta, oleks saanud stacki suurendada). Praegu enam pigem ei müü. Kõhutunne ütleb, et turupäeva lõpuks oleme alguses tagasi või kõrgemal. Mõistus tradeb lisaks shorti peale mängijatele ning teistele vastutöötajatele. Aga eks näis, long on eniveis OK, ma arvan. Kui majandussurutis täiesti kummuli ei aja asja, siis peaks siit veel häid asju piisavalt tulema.
EDIT: just põrkus vastu 400-t. Väga OK oleks olnud tradingu alguses maha lükata ja 400 juurest tagasi sisse
Fakt, et Tesla plaanib 12 kuu jooksul tootmisprotsessi toimivaks saada ning siis selle suurematele liinidele panna, kus siis 18 kuu jooksul hakkaks tulema koobaltivabu ning sama ruumala juures 16% suurema mahutavusega ning kokkuvõttes 56% madalama kWh hinnaga akusid..
Ma mõtlesin eile, et ei tea, mitu korda aktsia lahjendamist hinna alandamiseks tehakse veel selle ajaloos ...
Päris hea nipp kuumust maha võtta... visuaalselt _________________
Kõik? Kas mõtled autotootjaid? _________________ www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse sa ei või vastata selle foorumi teemadele sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis sa ei saa lisada manuseid selles foorumis sa võid manuseid alla laadida selles foorumis
Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.