Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Elektri- ja vesinikautode (ja muude alternatiivide) teema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 60, 61, 62 ... 305, 306, 307  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
maty
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.09.2020 23:29:38 vasta tsitaadiga

Tesla otseülekanne

Link
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.09.2020 01:38:40 vasta tsitaadiga



6-12 kuu pärast (kui hästi läheb) uued cellid

lisaks siis veel eesmärk jõuda 25 000$ hinnasildiga Teslani


viimati muutis renx09 23.09.2020 01:43:22, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 315 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 252
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.09.2020 01:46:08 vasta tsitaadiga

Ehk kui praegu saaks 500km, siis peale seda 770km.
Ja kWh maksaks praeguse ~135€ asemel ~60€. Poleks paha.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.09.2020 07:37:26 vasta tsitaadiga

https://www.caranddriver.com/news/a34115854/tesla-model-s-plaid-1100-hp-pre-order/

Tesla segas kaardipakki natuke. Ei saa lasta Lucidil paremaid numbreid näidata.

https://www.tesla.com/models/design?redirect=no#battery
Model S Plaid includes:

tsitaat:
Quickest 0-60 mph and quarter mile acceleration of any production car ever
Acceleration from 0-60 mph: <2.0s
Quarter mile: <9.0s
1,100+ horsepower
Tri Motor All-Wheel Drive
Beginning late 2021
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flab
HV Guru

liitunud: 09.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.09.2020 07:46:03 vasta tsitaadiga

Tehku selle disainiga ka midagi. See on nii meh - vana ja aegunud icon_sad.gif
Kommentaarid: 992 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 782
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 23.09.2020 08:36:23 vasta tsitaadiga

Elektriliikurid on kuradist icon_evil.gif
Laaditi treilerile üks tõstuk. Sellise nunnu. Toyota. Uhiuus. Haagise sildadel ülekaal. Mitte natuke, vaid üle 3,5 tonni icon_eek.gif Nalja sai, kui käivitasin tõstukit. No ei saa mootorit käima icon_lol.gif Imelik käpad käivad üles alla, aga mootor ei tööta. Siis sain alles aru, et elektritõstuk icon_redface.gif Kolm korda sain tõstukit haagisel liigutada ja kettidega kinnitada. Ja ikka jäi 2630 kg ülekaal. 24 000 asemel 26360 icon_eek.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.09.2020 08:42:04 vasta tsitaadiga


Link


Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 23.09.2020 08:42:16 vasta tsitaadiga

Kas auto andmetes viga? Laius: 180 cm ?
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.09.2020 08:56:44 vasta tsitaadiga

1809 mm, ei ole viga.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
degreal
HV veteran

liitunud: 07.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.09.2020 09:24:16 vasta tsitaadiga

180cm on hea või halb?
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.09.2020 09:41:01 vasta tsitaadiga

VW Golf Mk8 on 2cm kitsam (1789 mm).
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 23.09.2020 10:12:36 vasta tsitaadiga

Flab kirjutas:
Tehku selle disainiga ka midagi. See on nii meh - vana ja aegunud icon_sad.gif


Täpselt sama meelt olen.
Väga ühetaoline disain brändi kuvandi kinnistamiseks on äge aga tagumine aeg on päris uuendustega välja tulla. Kasvõi korralik facelift alustuseks.

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.09.2020 10:15:28 vasta tsitaadiga

Faktiliselt Tesla uuendab seal kus uuendused reaalses maailmas ka silma paistavad.

Välimus...on selline suhteline. Apple näitel võid inimestele sama välimusega asja müüa aastaid järjest, seni kuni sa sisu pidevalt edasi arendad.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.09.2020 10:15:50 vasta tsitaadiga

renx09 kirjutas:


6-12 kuu pärast (kui hästi läheb) uued cellid

lisaks siis veel eesmärk jõuda 25 000$ hinnasildiga Teslani


Kui eilsest ööst õigesti mäletan, siis kuni 18 kuud ütles Musk (jah, aasta kuni 18 kuud: https://youtube.com/watch?v=l6T9xIeZTds&t=2h35m20s ).
Ausaltöeldes olid need akumuudatused tervikuna päris huvitavad, üpris palju võitu siit-sealt. Classic Musk-i 69% üle naljatamine ka, vist isegi ütles .420% ka sinna juurde icon_biggrin.gif
Akude osa eilsest algab siit:
phpBB [media]

Akude osa slaidid: https://imgur.com/a/dnOoQW7

_________________


viimati muutis rmc 23.09.2020 10:41:24, muudetud 3 korda
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 23.09.2020 10:18:27 vasta tsitaadiga

anubis kirjutas:
Faktiliselt Tesla uuendab seal kus uuendused reaalses maailmas ka silma paistavad.

Välimus...on selline suhteline. Apple näitel võid inimestele sama välimusega asja müüa aastaid järjest, seni kuni sa sisu pidevalt edasi arendad.


Ühel hetkel saavad need fännid otsa, kes kõike iga hinna eest õigustavad.
Telefoni vahetavad iPhone'i fännid 1-2 aasta tagant. Kuhu need Teslad pannakse kui järelturg küllustub?

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.09.2020 10:19:58 vasta tsitaadiga

Faktiliselt on Teslade järelturuväärtus kõrge, üks põhjus võib olla see, et ei vigurdata välimuse juures.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 23.09.2020 10:24:52 vasta tsitaadiga

anubis kirjutas:
Faktiliselt on Teslade järelturuväärtus kõrge, üks põhjus võib olla see, et ei vigurdata välimuse juures.


Ära too mängu välimust. Välimuses on neil julmalt prohmakaid.
Pigem on see ainult tehnoloogia ja "isesõitmise" põhjustatud.

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.09.2020 10:28:17 vasta tsitaadiga

Raha kulub sinna kus ta kõige suuremat väärtust kasutajale loob.

Ma olen nende inimeste hulgas, keda välimus üldse ei huvita kuid tehnika ja tarkvara silma särama paneb.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.09.2020 10:41:01 vasta tsitaadiga

softis, ütled:

softis kirjutas:
anubis kirjutas:
Faktiliselt on Teslade järelturuväärtus kõrge, üks põhjus võib olla see, et ei vigurdata välimuse juures.


Ära too mängu välimust. Välimuses on neil julmalt prohmakaid.
Pigem on see ainult tehnoloogia ja "isesõitmise" põhjustatud.


vs.

eelnevalt öeldi sulle:
anubis kirjutas:
Faktiliselt Tesla uuendab seal kus uuendused reaalses maailmas ka silma paistavad.

Välimus...on selline suhteline. Apple näitel võid inimestele sama välimusega asja müüa aastaid järjest, seni kuni sa sisu pidevalt edasi arendad.

Mille üle vaidled veel?
Muarust on välimus tavaline ja kohati hakkab nagu igav, vmt., ent otseselt ei häiri ka. Seni kuni EV osa EV-st pole ideaalselt paigas, siis surugu kogu raha sinna.
Tõenäoliselt on sellist välimust neil efektiivne toota ka.

EDIT-isin ülal postitust ka.
Soovitan slaide vaadata: https://imgur.com/a/dnOoQW7

Akude uudis ka: https://electrek.co/2020/09/22/tesla-4680-battery-cell-bigger-power-energy/
25k$ osas: https://electrek.co/2020/09/22/tesla-electric-car-cheap/
Model S Plaid osas: https://electrek.co/2020/09/22/tesla-model-s-plaid-unveil-range-speed/

Aku preseka highlight-id:
phpBB [media]

_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
HV veteran
alpha

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.09.2020 10:52:14 vasta tsitaadiga

Teslal on välimusest hullem sisedisain.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.09.2020 10:55:59 vasta tsitaadiga

... mida ei ole ma kedagi eitamas näinud, st. (kooste)kvaliteedi probleeme (materjalide kvaliteet!). Ja see on ka ajas veidi paremaks läinud, ent pole korralike masinate tasemel siiski. Eriti hinnaklassi arvestades.

Kas on selles vallas midagi uut öelda või käime uute asjade arutamise asemel kõik vanad "Tesla pole päris autotootja" jutupunktid taas läbi? :]
Või mõtlesid puhtalt kujundust, mitte materjale, jne.?

_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Reimold
HV kasutaja

liitunud: 21.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.09.2020 10:58:46 vasta tsitaadiga

Huvitav ,kui poes asukohamaaks Eesti panna siis pakub kiirenduseks 2,1 sekundit.

tsitaat:
Quickest 0-60 mph and quarter mile acceleration of any production car ever
Acceleration from 0-60 mph: <2.0s
Quarter mile: <9.0s
1,100+ horsepower
Tri Motor All-Wheel Drive
Beginning late 2021
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.09.2020 11:05:45 vasta tsitaadiga

Reimold kirjutas:
Huvitav ,kui poes asukohamaaks Eesti panna siis pakub kiirenduseks 2,1 sekundit.

tsitaat:
Quickest 0-60 mph and quarter mile acceleration of any production car ever
Acceleration from 0-60 mph: <2.0s
Quarter mile: <9.0s
1,100+ horsepower
Tri Motor All-Wheel Drive
Beginning late 2021


0-60mph (96,6kmh) vs 0-100kmh

Lisaks, kui ma ei eksi, on USAs 0-60mph sees 1 jalase stardiga, ehk et mitte paigaltstart.


viimati muutis anubis 23.09.2020 11:07:46, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.09.2020 11:06:36 vasta tsitaadiga

Sellest pole aru saanud, mis seal nii väga revolutsioonilist on akuelemendi suuremaks tegemisel. Neid suuremaid varem tehtud küll.
Äkki hoopis kandiline element oleks ruumisäästlikum?
Kui suurem alati parem on, tehku siis juba kogu aku üks element.

Kas tootmine nii kalliks ei lähe kui peaaegu iga aasta muudetakse elemendi suurust (18650 -> 20700 -> 21700 -> 4680)?

Lubatud protsendid on suht tagasihoidlikud. Reaalselt tõenäoliselt veel väiksemad kui element valmis on.


viimati muutis DVDRW 23.09.2020 11:12:28, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.09.2020 11:11:58 vasta tsitaadiga

Aktsiaturg igatahes pettus
https://www.dailymail.co.uk/sciencetech/article-8761595/Elon-Musk-announces-tabless-battery-Teslas-electric-cars-six-times-powerful.html

tsitaat:
Tesla's value plummets by $50BN as Elon Musk admits his promised cheaper battery is three YEARS away. Tesla's market cap dropped $20 billion in just two hours after trading closed Tuesday, as Musk and other Tesla executives presented their new battery and manufacturing strategies. Shares closed down 5.6% and dropped another 6.9% after hours.


tsitaat:
'Nothing Musk discussed about batteries is a done deal,' said Roth Capital Partners analyst Craig Irwin. 'There was nothing tangible.'

Investors had expected two significant announcements at Musk's oft-touted 'Battery Day': The development of a 'million mile' battery good for 10 years or more, and a specific cost reduction target - expressed in dollars per kilowatt-hour - that would finally drop the price of an electric vehicle below that of a gasoline car.

Musk offered neither. Instead, he promised over the next several years to slash battery costs in half with new technology and processes and deliver an 'affordable' electric car.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.09.2020 11:15:12 vasta tsitaadiga

Buy the Rumor, Sell the News.
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 23.09.2020 11:17:24 vasta tsitaadiga

3 Tesla-aastat siiski icon_biggrin.gif
_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.09.2020 11:26:05 vasta tsitaadiga

DVDRW, kas vaatasid ja kuulasid presekat ka? Said slaididest aru?
Lisaks ei ole Teslal kombeks üle lubada.. kui, siis tähtaegadega hilineda. Muaurst on numbrid päris muljetavaldavad ja selgelt on näha, et muudetakse kogu asja efektiivsemaks.

Tanel, muarust tegi turg enne turu sulgemist klassikalist "buy the rumor, sell the news" - seejuures bouncis hind päris okeilt ka tagasi, midagi drastilist polnud.
Praeguse seisuga on asi pre-market, ent ei imestaks kui turg liiguks loogikale vastupidi ka turu avanedes... ent mõne aja pärast juba ilmselt hea bounce back.


See uudis on muidugi hea daily maili kvaliteet... NOTHING is a done deal... nt. üks asi, mis on done deal: https://www.youtube.com/watch?v=l6T9xIeZTds&t=2h23m46s
Muarust paistab asi endiselt LONG vaates kena, need muutused toimuvad lähiaastate jooksul, mis tähendab, et asi on väga OK. Mida teistel EV-de osas ette näidata on?

"Musk acknowledged that Tesla does not have its ambitious new vehicle and battery designs and manufacturing processes fully complete."
Wow, mis auto announce-i nad ootasid? icon_lol.gif.
Plus, see, et akud juba liinilt maha ei potsata ei tohiks halb olla, sest arengud on märkimisväärsed ja head.

_________________


viimati muutis rmc 23.09.2020 11:29:15, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.09.2020 11:27:50 vasta tsitaadiga

Erinevate allikate ja kommentaaride järgi tundus nagu rohkem paper launch. Mitte et ma Elonit ja tema seniseid saavutusi kuidagi alahindaks.
Disclaimer: ma ei oma Teslas positsiooni.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.09.2020 11:31:17 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Investors had expected two significant announcements at Musk's oft-touted 'Battery Day': The development of a 'million mile' battery good for 10 years or more, and a specific cost reduction target - expressed in dollars per kilowatt-hour - that would finally drop the price of an electric vehicle below that of a gasoline car.

Musk offered neither.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.09.2020 11:31:17 vasta tsitaadiga

Tanel, keegi ootas midagi muud peale arengute update-i ja arengusuundade väljakuulutamist?
St. oli ju arvata, et nad ei kuuluta välja "tellige nüüd 25k$ uut mudelit" jmt. icon_lol.gif

EDIT: su alumise posti osas - millised investorid seda ootasid? icon_biggrin.gif
Eks alati on ulmepakkumisi ka, ent sisulises osas: kas väljakuulutatu oli lahja?
Muarust arusaamatu teemakäsitlus seal... nojah... Daily Mail-is...

_________________


viimati muutis rmc 23.09.2020 11:33:43, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.09.2020 11:51:58 vasta tsitaadiga

täiesti arusaamatu jauramine siin teemas, ilmselgelt keegi peale rmc pole presekat vaadanud. need uue tüübi akud tulevad, Tesla ehitab ise tooraine töötlemise ja akude tehase, Nevadas on ostetud suur Liitumi maardla jne. ärge ajage siin mulli.

miks ma ütlesin, et 6-12 kuud uued cellid? sellepärast, et ma sain aru, et praegu on kõike suurem probleem "electrode dry process", mis on pilot staatuses ja see võiks valmis olla umbkaudu 6-12 kuu pärast.

_________________
!!
Kommentaarid: 315 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 252
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.09.2020 11:57:14 vasta tsitaadiga

renx09, thumbs_up.gif

Soovitan kõigil reaalselt sisu vastu huvi tunda ning presekat vaadata. Päris palju positiivseid arenguid-muutusi.

Akude osa eilsest algab siit:
phpBB [media]

Akude osa slaidid: https://imgur.com/a/dnOoQW7

Aku preseka highlight-id:
phpBB [media]

Veel üks:
phpBB [media]

_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.09.2020 11:59:31 vasta tsitaadiga

Neid akulaborijutte ei usu ma seni kuni mul element kodus on. Ja teada hind, ruumala ja kaal.
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.09.2020 12:26:03 vasta tsitaadiga

DVDRW kirjutas:
Sellest pole aru saanud, mis seal nii väga revolutsioonilist on akuelemendi suuremaks tegemisel. Neid suuremaid varem tehtud küll.
Äkki hoopis kandiline element oleks ruumisäästlikum?
Kui suurem alati parem on, tehku siis juba kogu aku üks element.

Kas tootmine nii kalliks ei lähe kui peaaegu iga aasta muudetakse elemendi suurust (18650 -> 20700 -> 21700 -> 4680)?

Lubatud protsendid on suht tagasihoidlikud. Reaalselt tõenäoliselt veel väiksemad kui element valmis on.
Sa vist üldse ei vaadanud presekat?
_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.09.2020 15:24:31 vasta tsitaadiga

https://cleantechnica.com/2020/09/22/everything-you-need-to-know-about-teslas-new-4680-battery-cell/

Siin ka kirjutatud lühikokkuvõte.

Üks oluline osa nende uute elementide juures on:

tsitaat:

Tesla’s new high-nickel cathodes completely eliminate the need for cobalt. Chemically speaking, cobalt is a fantastic anchor for a cathode, but it comes with some serious caveats.


edit:
Tanel kirjutas:
Spoiler Spoiler Spoiler


Mitte kolm aastat vaid 18 kuud. Poole lühem aeg. Huvitav, kellejaoks sellise valeinfo jagamine vajalik on.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.09.2020 15:35:30 vasta tsitaadiga

Eks ikka ICE-tööstuse jaoks (sh. ka kütusetööstus), ent laiemas pildis on Teslal vaenlasi väga palju, energeetika vallas üleüldse, jne. kui arvestada kõiki suundasid, mis nende pikka plaani mahuvad.
Üksjagu shorte on tõenäoliselt lähimineviku tõttu väga pahased ka icon_smile.gif

~tunni pärast saame teada, mida turud reaalselt arvavad: https://www.tradinghours.com/exchanges/nasdaq/trading-hours
KUIGI turud ei lähtu suuresti sisust ja reaalsusest, on pooleks manipuleeritud ning töötavad ka sisemiste tavade iseenda taastootmise pärast icon_razz.gif

Muarust võiks siin teemas pigem sisulisi arenguid vaadata ja nende üle arutleda kui mingisuguste lühiajaliste turutrendide üle...

Tesla/EV-de pessimistid võiksid rääkida, mis nad sisulistest plaanidest arvavad.

_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.09.2020 15:36:36 vasta tsitaadiga

Elame, näeme.
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.09.2020 16:45:48 vasta tsitaadiga

Magasin turu avanemise paari minutiga maha, st. ei saanud müüa, et väikese kukkumise järel osta (see, et pre-market veidi alla surub, oli kahtluseta, oleks saanud stacki suurendada). Praegu enam pigem ei müü. Kõhutunne ütleb, et turupäeva lõpuks oleme alguses tagasi või kõrgemal. Mõistus tradeb lisaks shorti peale mängijatele ning teistele vastutöötajatele. Aga eks näis, long on eniveis OK, ma arvan. Kui majandussurutis täiesti kummuli ei aja asja, siis peaks siit veel häid asju piisavalt tulema.

EDIT: just põrkus vastu 400-t. Väga OK oleks olnud tradingu alguses maha lükata ja 400 juurest tagasi sisse icon_smile.gif

EDIT:
"We drove a Model S Long Range Plus for 422.7 miles in California and believe we could have made it to 430. @Tesla
explained how they’re killing it on range: http://crdrv.co/jAayuTb"
via. https://twitter.com/CARandDRIVER/status/1308435952025718790

_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.09.2020 17:31:45 vasta tsitaadiga

Fakt, et Tesla plaanib 12 kuu jooksul tootmisprotsessi toimivaks saada ning siis selle suurematele liinidele panna, kus siis 18 kuu jooksul hakkaks tulema koobaltivabu ning sama ruumala juures 16% suurema mahutavusega ning kokkuvõttes 56% madalama kWh hinnaga akusid..

Ning plaanib neid toota 3TWh/aastas aastaks 2030.

Peab Teslat juurde ostma.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.09.2020 17:43:05 vasta tsitaadiga

Ma mõtlesin eile, et ei tea, mitu korda aktsia lahjendamist hinna alandamiseks tehakse veel selle ajaloos ...
Päris hea nipp kuumust maha võtta... visuaalselt icon_lol.gif

_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.09.2020 22:35:50 vasta tsitaadiga

DVDRW kirjutas:
Buy the Rumor, Sell the News.

https://forte.delfi.ee/news/auto/musk-lubas-odavat-autot-tesla-vaartus-kukkus-kolinal?id=91126483
Easy money thumbs_up.gif
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.09.2020 22:57:31 vasta tsitaadiga

Asi pole Teslas.

Kõik kukub.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.09.2020 23:05:32 vasta tsitaadiga

Lisaks on Accelerista-Ylle teada Tesla heiter, thumbs_up.gif
_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.09.2020 23:11:25 vasta tsitaadiga

Suht ebanormaalne ka, et paari kuuga lendas aktsia duublisse, puhas r/wallstreetbets.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.09.2020 23:12:33 vasta tsitaadiga

No model 3 lubati ka odava baashinnaga. Aga no müüki ei läinud väga midagi. Eks näha ole.
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.09.2020 23:57:35 vasta tsitaadiga

Läks. Täitsa saadaval oli.

Lihtsalt keegi ei ostnud seda väga.

edit:

Link
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 24.09.2020 10:35:35 vasta tsitaadiga

anubis kirjutas:
Asi pole Teslas.

Kõik kukub.


Kõik? Kas mõtled autotootjaid?

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.09.2020 10:37:50 vasta tsitaadiga

softis, arvan, et aktsiad mis mõne kuuga duublisse lendasid.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.09.2020 23:08:19 vasta tsitaadiga

Tesla on kindlasti väärtuslik firma, kuid mitte nii väärtuslik. Vähemalt hetkel mitte.

edit:

Link
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Elektri- ja vesinikautode (ja muude alternatiivide) teema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 60, 61, 62 ... 305, 306, 307  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.