Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Androidi rakendused märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 109, 110, 111 ... 122, 123, 124  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
looder123
HV kasutaja
looder123

liitunud: 21.09.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.06.2020 20:47:57 vasta tsitaadiga

Mul on lisaks telefonile üks tahvel, millel puudub sim kaardi pesa. Või teab keegi soovitada sygicule alternatiivi, millel näitaks mis rida kasutada mahapöördel ja kiiruskaamerad sees oleks ning töötaks offline. Eestikeelsed juhised oleks ka head.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.06.2020 11:21:39 vasta tsitaadiga

looder123, HERE WeGo töötab offline (riikide kaupa downloaditav, suuremate riikide puhul ka regiooni kaupa) ja eesti keel on allalaaditav.
Ridade juhised vist on puudu. Kiiruskaamerate osas jään vastuse võlgu hetkel.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kris
HV kasutaja

liitunud: 24.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.06.2020 10:04:03 vasta tsitaadiga

Otsin kaamera äppi, millel oleks võimalus teha intervallvõtteid mingi etteantud korda teatud aja vältel. Näiteks, tee 10 võtet, vahepausidega 5 sekundit. Peaks toeatama M-reziimi elik et saan säri jms lukustada.
Ei, ma ei taha teha timelapse asju - enamus otsinguid viitavad nendeni, kuid seal on kas kaamera seadistamine piiratud - ei saa näitaks välku sisse lülitada või mingid muud piirangud.
Oskab keegi midagi soovitada?
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.06.2020 10:12:16 vasta tsitaadiga

Kas telefon püsib puutumatuna sel ajal ja see peab toimuma taustal?

Kui jah, siis mingi autoclicker või Tasker ja AutoInput plugin. Paned mingi intervalli tagant lihtsalt kaamera päästikut vajutama.

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kris
HV kasutaja

liitunud: 24.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.06.2020 12:22:41 vasta tsitaadiga

Telefon samal ajal millegi muuga ei tegele. On vist tõesti mõttekam mingi plugina kaudu telefoni enda kaamera äppi kasutada.
Tänud! beer_yum.gif
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bunny
HV kasutaja
Bunny

liitunud: 02.09.2018



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.06.2020 10:00:49 vasta tsitaadiga

Ei leidnud õiget teemat selle kräpi jaoks, kuid see puudutab samuti ka android kasutajaid
https://www.forbes.com/sites/zakdoffman/2020/06/26/warning-apple-suddenly-catches-tiktok-secretly-spying-on-millions-of-iphone-users/#136aba3934ef
https://www.reddit.com/r/videos/comments/fxgi06/not_new_news_but_tbh_if_you_have_tiktiok_just_get/fmuko1m/
https://www.ubergizmo.com/2020/06/tiktok-accessing-ios-clipboard/
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.07.2020 19:01:49 vasta tsitaadiga

Keegi mingit mõistlikku video playerit oskab soovitada?

Vana MX Player enam ei toimi Android 10 peal (8 peal toimis) ja uus MX Player on rämpsfirma omanduses kes süstib reklaame ja ilmselt ka varastab andmeid selle kaudu. Seega see on täielik nono minu jaoks.
VLC tundub nagu usaldusväärne aga sortimise valikud on suht olematud - ainult nime ja failinime põhjal. Lisaks puudub võimalus järgmise video mängimiseks kaustas ilma listi tagasi minemata mis tähendab lihtsalt tüütut ajaraiskamist.

Teised mis Play otsinguga välja tulid tundusid veel kahtlasemad ja tundmatud.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maxfox04
HV veteran

liitunud: 08.02.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.07.2020 19:13:28 vasta tsitaadiga

Tomorrow, Night Player-t oled näinud-proovinud?
_________________
Huvid: mikrokontrollerid, DIY, IoT, CNC, 3D print.
Kommentaarid: 301 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 222
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.07.2020 19:48:09 vasta tsitaadiga

maxfox04, Tundmatu minu jaoks. Pean vaatama.
_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kingissepp
HV kasutaja

liitunud: 16.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.07.2020 03:07:44 vasta tsitaadiga

Oskab ehk soovitada keegi. Kas või kuidas teha?
Teatud olukordades oleks hea, kui kõik pildid, mis teeksin, laeks üles ftp'sse. Ilma, et neid kuidagi eraldi välja valiksin. Igapäevaselt ei tahaks, et kõik pildid ftp serverisse läheksid. Mõtlesin, et ehk on olemas mõni spetsiaalne pildistamise äpp, et kui selle käima paneksin - laeks kõik pildid ftp serverisse ja tavalise pildistamise softi kasutades jätaks ülejäänud pildid endiselt telefoni.
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.07.2020 06:20:37 vasta tsitaadiga

Playlistid on jah mõttetud, kes viitsib tänapäeval nendega jaurata. Miks ei võiks lihtsalt olla kaust = playlist. Ja kui lugu/video lõppeb, siis hakkab automaatselt mängima järgmine kaustas.
Ja muidugi et ikkagi mängiks taustal edasi kui teed midagi muud.
MX playeriga läks mul ~1h nuputamist et kuidas leida üles ja mängida faile SD kaardilt. thumbs_down.gif
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 02.07.2020 13:31:43 vasta tsitaadiga

Mille järgi sa otsustad et mis on "järgmine kaustas?" Nime? Suuruse? Lisamise kuupäeva? Igal kaustal võib ju oma "õige" järjekord olla.
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.07.2020 14:53:59 vasta tsitaadiga

Tomorrow, BS Player.
_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.07.2020 17:09:42 vasta tsitaadiga

eem, Chrome otsing näitab tulemustes kahte otsingulahtrit. Otsima hakkad siis on üks, tulemustega ilmub teine kah... Muudetud on ainult reader modet, muu on resetitud...
Umbes niimoodi
https://support.google.com/android/thread/24821224?hl=en

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.07.2020 15:21:19 vasta tsitaadiga

On mingit võimalust panna tahvel pärast näiteks 24h mitte näppimist täielikult välja lülituma? Kuna igapäevaselt ei kasuta, on maru tüütu, et standby's seistes õige pea aku täiesti tühi. Mingi nädalakese ehk isegi peab sellisena, aga reaalselt võiks täiesti välja lülituda, kuna vahel pole mitu nädalat vaja. Endal ununeb tihti käsitsi lülitada, kuna pole kindel, millal jälle vaja läheb.

Tahvliks Samsung S2 Tab.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kristjan*
Kreisi kasutaja
kristjan*

liitunud: 18.08.2008




sõnum 08.07.2020 16:52:01 vasta tsitaadiga

rex, Taskeriga saaks seda üpriski lihtsalt teha. See küll paraku maksab paar kopikat.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.07.2020 13:13:33 vasta tsitaadiga

rex kirjutas:
On mingit võimalust panna tahvel pärast näiteks 24h mitte näppimist täielikult välja lülituma? Kuna igapäevaselt ei kasuta, on maru tüütu, et standby's seistes õige pea aku täiesti tühi. Mingi nädalakese ehk isegi peab sellisena, aga reaalselt võiks täiesti välja lülituda, kuna vahel pole mitu nädalat vaja. Endal ununeb tihti käsitsi lülitada, kuna pole kindel, millal jälle vaja läheb.

Tahvliks Samsung S2 Tab.


Leenuvo tahvlitel sai kellajaliselt power off teha. Paned mingi öötunni peale, et mitmeks päevaks järjest sisselülitatuks ei jääks.
Sumsangil pole sellist kohta seadistuses?

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.07.2020 18:38:39 vasta tsitaadiga

Dogbert, Samsungi telefonil tundub olevat Device Care all ainult valik auto restart teha valitud kellaajal. S10e ja Android 10.
_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.07.2020 13:54:08 vasta tsitaadiga

Telefon ja tahvel võivad selles osas ka erineda. Lenovo toodetud Motorola telefonidel ka pole sellist kohta.
Vaevalt on telefoni väljalülitajaid kuigipalju, tahvlite puhul aga on harva kasutamine suhteliselt tavaline, küllap ka väljalülitamine aku laengu pikemaks säilitamiseks.

Mul ühegi Samsungi tahvliga kokkupuuteid pole, ei saa kontrollida.

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.07.2020 14:30:03 vasta tsitaadiga

Auto restart on ainult. Dev optionite all pole ka midagi huvitavat. Tasker tahtis vist ruutimist? Seda nagu otseselt millegi muu pärast hetkel vaja ei ole.

Sellel on Android 7 viimane.

Hea kerge ja õhuke ja mõistliku kuvasuhtega tahvel muidu.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Longero
HV veteran

liitunud: 04.02.2011




sõnum 25.07.2020 17:32:11 vasta tsitaadiga

Mllised äpid veel oleks head fotode ja muude failide backupiks nii pilve (Dropbox, Google Drive) ja tel SD kaardile/USB pulgale?
Et saaks ise valida mida ja kuhu tahan, kas teen one-way sync või muud sync'i. Midagi väga head ei hakanud silma kui sync v backup otsingusse panin.
"Autosync - Universal cloud sync and backup" see nagu peaaegu sobiks, aga SD kaardile ja USB pulgale ei tee.
Kodukas https://metactrl.com/ manual https://metactrl.com/autosync/userguide/
Play pood https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ttxapps.autosync
Spoiler Spoiler Spoiler

File explorer võimalusi pole vaadanud, võibolla need pakuvad midagi rohkemat, aga selliseid progesi nagu arvutile nagu polegi icon_rolleyes.gif .

_________________
Win ISO'd ja uuendused
Artiklid jagatud
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.07.2020 11:34:09 vasta tsitaadiga

Resilio Sync, säti, kuidas ja kuhu tahad. Tõsi, otse pilve ei liiguta, aga kui arvutis on vastavad pilverakendused on olemas, siis suunad nende kataloogidesse ja tuld. Pulga, ketta määrad ja tuld.
_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.07.2020 13:28:38 vasta tsitaadiga

Ma kunagi kasutasin FolderSync'i failide varundamiseks Sambasse, FTP-sse, Dropboxi, SD kaardile
https://play.google.com/store/apps/details?id=dk.tacit.android.foldersync.full

_________________
OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 31.07.2020 19:10:19 vasta tsitaadiga

Võtsin uue telefoni kasutusele.
Brauseris kasutajanime ja salasõnade väljade automaatne täitmine toimib kenasti.
Aga kuidas saada tööle äppides?

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.07.2020 19:38:42 vasta tsitaadiga

Ja ma alati proovin uut seadet kasutusele võttes kõigist neist tüütutest autofilleritest lahti saada... icon_smile.gif
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 31.07.2020 19:42:00 vasta tsitaadiga

Jube tüütu on salasõnasid resettida icon_biggrin.gif
Vanas telefonis see kõik kenasti toimis, aga uues mitte.
Võib-olla Samsung Pass segab.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.08.2020 22:33:20 vasta tsitaadiga

Draqula kirjutas:
looder123, HERE WeGo töötab offline (riikide kaupa downloaditav, suuremate riikide puhul ka regiooni kaupa) ja eesti keel on allalaaditav.
Ridade juhised vist on puudu. Kiiruskaamerate osas jään vastuse võlgu hetkel.


Kas ma olen ainuke, kel HERE WeGo ilma netita enamasti asukohtade otsingule "ei ole tulemust" annab?

_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 05.08.2020 00:46:55 vasta tsitaadiga

Seal pidi kaardid ennem downloadima vanasti.....ei kasuta ammu seda
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.08.2020 00:54:15 vasta tsitaadiga

Eesti kaart sai muidugi kohe alla laetud :]
_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.08.2020 07:40:09 vasta tsitaadiga

Kena, kui tänapäeval keegi veel kasutab offline kaardirakendusi, siis ei panda neid ehk kinni ajaks, kui ehk endalgi miskipärast vaja minna võiks... Here't ma vist kasutasin reaalselt viimati Nokia Mapsina N95 peal.

Navirakendustele on tegelikult eraldi spets kleebisteema ka.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.08.2020 14:00:27 vasta tsitaadiga

Ma üritan Offlines kasutada, ent enamasti peab ikkagi neti taha panema, et toimiks nagu vaja... Waze-i teema leidsin - seal räägitakse siis teistest ka laiemalt kui Waze-iga võrdlemise mõttes?
_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.08.2020 16:14:34 vasta tsitaadiga

rmc kirjutas:
Ma üritan Offlines kasutada, ent enamasti peab ikkagi neti taha panema, et toimiks nagu vaja... Waze-i teema leidsin - seal räägitakse siis teistest ka laiemalt kui Waze-iga võrdlemise mõttes?


See teema: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=491688

_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.08.2020 20:06:03 vasta tsitaadiga

rmc kirjutas:
Draqula kirjutas:
looder123, HERE WeGo töötab offline (riikide kaupa downloaditav, suuremate riikide puhul ka regiooni kaupa) ja eesti keel on allalaaditav.
Ridade juhised vist on puudu. Kiiruskaamerate osas jään vastuse võlgu hetkel.


Kas ma olen ainuke, kel HERE WeGo ilma netita enamasti asukohtade otsingule "ei ole tulemust" annab?


Katsetasin hetkel nii, et lükkasin wifi ning mobiilneti välja, lülitasin Here offline mode sisse ning otsisin kohta Tartu.
Hakkas juhendama küll.
Anna mõni aadress millega sul ei tööta?
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.08.2020 10:24:09 vasta tsitaadiga

ot:
rex kirjutas:
Kena, kui tänapäeval keegi veel kasutab offline kaardirakendusi, siis ei panda neid ehk kinni ajaks, kui ehk endalgi miskipärast vaja minna võiks... Here't ma vist kasutasin reaalselt viimati Nokia Mapsina N95 peal.

Navirakendustele on tegelikult eraldi spets kleebisteema ka.

HERE on Windows 10-sse ju integreeritud. Seega kaudselt nagunii kasutad icon_biggrin.gif

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.08.2020 11:23:47 vasta tsitaadiga

Vajutan "win" ja kirjutan "here", ei tule vasteid. icon_smile.gif On tõesti ka mittemobiilsesse kuidagi sisse lükatud?
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.08.2020 11:41:17 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.08.2020 12:50:47 vasta tsitaadiga

Draqula, linnadega saab hakkama, jah, samas on alatasa see, et kohti ei leia kui otsida. Eks ma teen screen kui ei leia midagi jälle ja postitan siia.
_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
HV veteran
alpha

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.09.2020 21:56:57 vasta tsitaadiga

Õe PocaPhone ei näita Google Play Poes installitud äppe ja uuendusi. Android 10. Mida võiks teha?
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 01.09.2020 23:30:53 vasta tsitaadiga

Google Play appile cache-cleanup/remove app data alustuseks.
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
HV veteran
alpha

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.09.2020 00:11:41 vasta tsitaadiga

bladerunner kirjutas:
Google Play appile cache-cleanup/remove app data alustuseks.
Cache proovisin ise, ei aidanud. App data aitas beer_yum.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.09.2020 17:35:29 vasta tsitaadiga

Sama trikk töötab enamuse tõrkuvate äppide puhul.
Ei oska praegu isegi oletada, kui paljude äppidega samamoodi on tulnud talitada aastate jooksul.

Alles eile tegin samal põhjusel SEB äpi andmetest lagedaks. Uus äpi versioon sundis pärast paigaldust telefonile peaaegu resetti tegema, et ekraanil vähem kui sekundise intervalliga avaneda üritavat ja kohe kõngevat äppi kuidagi sulgeda.
Õnnestus lõpuks niikauaks äppide seadistus ekraanile saada, et sealt force close teha ja seejärel delete data & cache.
Pärast seda hakkas tööle ja pole tõrkunud. Uus virtuaalne maksekaart tuli jälle teha muidugi.

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.09.2020 09:27:48 vasta tsitaadiga

Dogbert kirjutas:
Sama trikk töötab enamuse tõrkuvate äppide puhul.
Ei oska praegu isegi oletada, kui paljude äppidega samamoodi on tulnud talitada aastate jooksul.

Alles eile tegin samal põhjusel SEB äpi andmetest lagedaks. Uus äpi versioon sundis pärast paigaldust telefonile peaaegu resetti tegema, et ekraanil vähem kui sekundise intervalliga avaneda üritavat ja kohe kõngevat äppi kuidagi sulgeda.
Õnnestus lõpuks niikauaks äppide seadistus ekraanile saada, et sealt force close teha ja seejärel delete data & cache.
Pärast seda hakkas tööle ja pole tõrkunud. Uus virtuaalne maksekaart tuli jälle teha muidugi.


Kas sa mõtled virtuaalset krediiitkaarti?
Tõesti hoitakse info ainult kohalikus äpis, et peale äpi uut installi vaja uus teha?
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.09.2020 09:52:58 vasta tsitaadiga

Draqula kirjutas:
Dogbert kirjutas:
Sama trikk töötab enamuse tõrkuvate äppide puhul.
Ei oska praegu isegi oletada, kui paljude äppidega samamoodi on tulnud talitada aastate jooksul.

Alles eile tegin samal põhjusel SEB äpi andmetest lagedaks. Uus äpi versioon sundis pärast paigaldust telefonile peaaegu resetti tegema, et ekraanil vähem kui sekundise intervalliga avaneda üritavat ja kohe kõngevat äppi kuidagi sulgeda.
Õnnestus lõpuks niikauaks äppide seadistus ekraanile saada, et sealt force close teha ja seejärel delete data & cache.
Pärast seda hakkas tööle ja pole tõrkunud. Uus virtuaalne maksekaart tuli jälle teha muidugi.


Kas sa mõtled virtuaalset krediiitkaarti?
Tõesti hoitakse info ainult kohalikus äpis, et peale äpi uut installi vaja uus teha?

Jah, ma ei pea silmas SEB virtuaalkaarti, vaid äpis kasutatavat "digitaalset kaarti", nagu seda äpis nimetatakse.

Ei usu kuidagi ega mingil juhul, et ainult äpis hoitakse. Pigem toimub mingi sünkro panga süsteemis olevate võtmete ja äpis oleva vahel, sarnaselt Smart-ID-ga. Küllap äpis genereeritud võtmepaari avalik võti läheb panka, privaatvõti hoitakse PIN-koodiga krüpteerituna äpis.
Kui privaatvõti äpi data kustutamise tagajärjel kaduma läheb, ei ole ka avaliku võtmega enam midagi teha, tuleb uus võtmepaar genereerida.

Täpselt nagu igasuguse muu krüptovõtmete paari puhul.

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.09.2020 10:36:12 vasta tsitaadiga

Värskendused maha ja uuesti peale, vanasti aitas.
_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Osiris
HV Guru
Osiris

liitunud: 12.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.09.2020 09:20:16 vasta tsitaadiga

Krdi pull selle google kontaktidega lahti on. Ei saa ühtegi uut kontakti lisada. Kui vajutan telefoni äpis lisa uus kontakt vilksatab miskit ekranailt ja kaob kohe ära.

Kui võtta eraldi kontaktide äpp siis see on täiesti tühi - paremalt ülevalt nurgast vataan, et pole sisse logitud - vajutan logi sisse - valin oma kasutajanime - annab teada - see konto on teie seadmes juba olemas.
On äpp maha lastud, cache tühjendatud jms - ikka ei midagi. Varem oli sama jama aga siis sai peale mingit äpiuuendust asi korda.

Jäänud veel kõige viimane võimalus - telefoni full reset.

Android 10 seadmes MI A2.
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.09.2020 13:47:44 vasta tsitaadiga

Osiris kirjutas:
Krdi pull selle google kontaktidega lahti on. Ei saa ühtegi uut kontakti lisada. Kui vajutan telefoni äpis lisa uus kontakt vilksatab miskit ekranailt ja kaob kohe ära.

Kui võtta eraldi kontaktide äpp siis see on täiesti tühi - paremalt ülevalt nurgast vataan, et pole sisse logitud - vajutan logi sisse - valin oma kasutajanime - annab teada - see konto on teie seadmes juba olemas.
On äpp maha lastud, cache tühjendatud jms - ikka ei midagi. Varem oli sama jama aga siis sai peale mingit äpiuuendust asi korda.

Jäänud veel kõige viimane võimalus - telefoni full reset.

Android 10 seadmes MI A2.

Mida see telefon sulle seadistuste - kontode (accounts) - Google alt näitab? Kui oma konto account sync seadistust vaatad, siis kontaktid on ikka sünkimas või on välja lülitatud?

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lauri76
HV kasutaja

liitunud: 12.12.2012




sõnum 20.09.2020 14:30:43 vasta tsitaadiga

Mul on telefoni raamatus paljud kontaktid mitmeid kordi ja isegi on tel,nr asemel imelikud nimed ja mailid.Kas on mõnda head äppi,mis korrastaks mu telefoni raamatut,paneks kõik kontaktid sim kaardile ja kustutaks mitmuses olevad ära...Suht sasipundar on telefonis
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.09.2020 15:00:37 vasta tsitaadiga

Assistant pakub ikka vahetevahel, kui leiab samasuguse nimega kontakte erinevatest allikatest, et kas võib ära ühendada...
_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maxfox04
HV veteran

liitunud: 08.02.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.09.2020 15:27:34 vasta tsitaadiga

Kas kontaktide seadete all funktsioon ei tööta:

?

_________________
Huvid: mikrokontrollerid, DIY, IoT, CNC, 3D print.
Kommentaarid: 301 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 222
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lauri76
HV kasutaja

liitunud: 12.12.2012




sõnum 20.09.2020 16:06:10 vasta tsitaadiga

Ma ei leia neid ülesse.
Kas oskate soovitada mõnda korralikku äppi,mis kontaktid korda teeks,kõik kaardile tõstaks ja topelt kustutaks.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Androidi rakendused mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 109, 110, 111 ... 122, 123, 124  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.