|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
looder123
HV kasutaja

liitunud: 21.09.2006
|
17.06.2020 20:47:57
|
|
|
| Mul on lisaks telefonile üks tahvel, millel puudub sim kaardi pesa. Või teab keegi soovitada sygicule alternatiivi, millel näitaks mis rida kasutada mahapöördel ja kiiruskaamerad sees oleks ning töötaks offline. Eestikeelsed juhised oleks ka head.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
18.06.2020 11:21:39
|
|
|
looder123, HERE WeGo töötab offline (riikide kaupa downloaditav, suuremate riikide puhul ka regiooni kaupa) ja eesti keel on allalaaditav.
Ridade juhised vist on puudu. Kiiruskaamerate osas jään vastuse võlgu hetkel.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kris
HV kasutaja
liitunud: 24.09.2003
|
19.06.2020 10:04:03
|
|
|
Otsin kaamera äppi, millel oleks võimalus teha intervallvõtteid mingi etteantud korda teatud aja vältel. Näiteks, tee 10 võtet, vahepausidega 5 sekundit. Peaks toeatama M-reziimi elik et saan säri jms lukustada.
Ei, ma ei taha teha timelapse asju - enamus otsinguid viitavad nendeni, kuid seal on kas kaamera seadistamine piiratud - ei saa näitaks välku sisse lülitada või mingid muud piirangud.
Oskab keegi midagi soovitada?
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
19.06.2020 10:12:16
|
|
|
Kas telefon püsib puutumatuna sel ajal ja see peab toimuma taustal?
Kui jah, siis mingi autoclicker või Tasker ja AutoInput plugin. Paned mingi intervalli tagant lihtsalt kaamera päästikut vajutama.
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kris
HV kasutaja
liitunud: 24.09.2003
|
19.06.2020 12:22:41
|
|
|
Telefon samal ajal millegi muuga ei tegele. On vist tõesti mõttekam mingi plugina kaudu telefoni enda kaamera äppi kasutada.
Tänud!
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Bunny
HV kasutaja

liitunud: 02.09.2018
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
0 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
01.07.2020 19:01:49
|
|
|
Keegi mingit mõistlikku video playerit oskab soovitada?
Vana MX Player enam ei toimi Android 10 peal (8 peal toimis) ja uus MX Player on rämpsfirma omanduses kes süstib reklaame ja ilmselt ka varastab andmeid selle kaudu. Seega see on täielik nono minu jaoks.
VLC tundub nagu usaldusväärne aga sortimise valikud on suht olematud - ainult nime ja failinime põhjal. Lisaks puudub võimalus järgmise video mängimiseks kaustas ilma listi tagasi minemata mis tähendab lihtsalt tüütut ajaraiskamist.
Teised mis Play otsinguga välja tulid tundusid veel kahtlasemad ja tundmatud.
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
maxfox04
HV veteran
liitunud: 08.02.2010
|
01.07.2020 19:13:28
|
|
|
Tomorrow, Night Player-t oled näinud-proovinud?
_________________ Huvid: mikrokontrollerid, DIY, IoT, CNC, 3D print. |
|
| Kommentaarid: 301 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
222 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kingissepp
HV kasutaja
liitunud: 16.10.2006
|
02.07.2020 03:07:44
|
|
|
Oskab ehk soovitada keegi. Kas või kuidas teha?
Teatud olukordades oleks hea, kui kõik pildid, mis teeksin, laeks üles ftp'sse. Ilma, et neid kuidagi eraldi välja valiksin. Igapäevaselt ei tahaks, et kõik pildid ftp serverisse läheksid. Mõtlesin, et ehk on olemas mõni spetsiaalne pildistamise äpp, et kui selle käima paneksin - laeks kõik pildid ftp serverisse ja tavalise pildistamise softi kasutades jätaks ülejäänud pildid endiselt telefoni.
|
|
| Kommentaarid: 80 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
79 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
02.07.2020 06:20:37
|
|
|
Playlistid on jah mõttetud, kes viitsib tänapäeval nendega jaurata. Miks ei võiks lihtsalt olla kaust = playlist. Ja kui lugu/video lõppeb, siis hakkab automaatselt mängima järgmine kaustas.
Ja muidugi et ikkagi mängiks taustal edasi kui teed midagi muud.
MX playeriga läks mul ~1h nuputamist et kuidas leida üles ja mängida faile SD kaardilt.
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
02.07.2020 13:31:43
|
|
|
Mille järgi sa otsustad et mis on "järgmine kaustas?" Nime? Suuruse? Lisamise kuupäeva? Igal kaustal võib ju oma "õige" järjekord olla.
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Märt.
HV Guru

liitunud: 17.01.2004
|
02.07.2020 14:53:59
|
|
|
Tomorrow, BS Player.
_________________ Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel." |
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iir
HV Guru

liitunud: 20.06.2006
|
02.07.2020 17:09:42
|
|
|
eem, Chrome otsing näitab tulemustes kahte otsingulahtrit. Otsima hakkad siis on üks, tulemustega ilmub teine kah... Muudetud on ainult reader modet, muu on resetitud...
Umbes niimoodi
https://support.google.com/android/thread/24821224?hl=en
_________________ sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway |
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
08.07.2020 15:21:19
|
|
|
On mingit võimalust panna tahvel pärast näiteks 24h mitte näppimist täielikult välja lülituma? Kuna igapäevaselt ei kasuta, on maru tüütu, et standby's seistes õige pea aku täiesti tühi. Mingi nädalakese ehk isegi peab sellisena, aga reaalselt võiks täiesti välja lülituda, kuna vahel pole mitu nädalat vaja. Endal ununeb tihti käsitsi lülitada, kuna pole kindel, millal jälle vaja läheb.
Tahvliks Samsung S2 Tab.
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kristjan*
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.08.2008
|
08.07.2020 16:52:01
|
|
|
| rex, Taskeriga saaks seda üpriski lihtsalt teha. See küll paraku maksab paar kopikat.
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dogbert
HV Guru

liitunud: 03.05.2004
|
09.07.2020 13:13:33
|
|
|
| rex kirjutas: |
On mingit võimalust panna tahvel pärast näiteks 24h mitte näppimist täielikult välja lülituma? Kuna igapäevaselt ei kasuta, on maru tüütu, et standby's seistes õige pea aku täiesti tühi. Mingi nädalakese ehk isegi peab sellisena, aga reaalselt võiks täiesti välja lülituda, kuna vahel pole mitu nädalat vaja. Endal ununeb tihti käsitsi lülitada, kuna pole kindel, millal jälle vaja läheb.
Tahvliks Samsung S2 Tab. |
Leenuvo tahvlitel sai kellajaliselt power off teha. Paned mingi öötunni peale, et mitmeks päevaks järjest sisselülitatuks ei jääks.
Sumsangil pole sellist kohta seadistuses?
_________________ Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus. |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dogbert
HV Guru

liitunud: 03.05.2004
|
10.07.2020 13:54:08
|
|
|
Telefon ja tahvel võivad selles osas ka erineda. Lenovo toodetud Motorola telefonidel ka pole sellist kohta.
Vaevalt on telefoni väljalülitajaid kuigipalju, tahvlite puhul aga on harva kasutamine suhteliselt tavaline, küllap ka väljalülitamine aku laengu pikemaks säilitamiseks.
Mul ühegi Samsungi tahvliga kokkupuuteid pole, ei saa kontrollida.
_________________ Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus. |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
10.07.2020 14:30:03
|
|
|
Auto restart on ainult. Dev optionite all pole ka midagi huvitavat. Tasker tahtis vist ruutimist? Seda nagu otseselt millegi muu pärast hetkel vaja ei ole.
Sellel on Android 7 viimane.
Hea kerge ja õhuke ja mõistliku kuvasuhtega tahvel muidu.
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Longero
HV veteran
liitunud: 04.02.2011
|
|
| Kommentaarid: 58 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Märt.
HV Guru

liitunud: 17.01.2004
|
26.07.2020 11:34:09
|
|
|
Resilio Sync, säti, kuidas ja kuhu tahad. Tõsi, otse pilve ei liiguta, aga kui arvutis on vastavad pilverakendused on olemas, siis suunad nende kataloogidesse ja tuld. Pulga, ketta määrad ja tuld.
_________________ Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel." |
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dijital
HV Guru

liitunud: 09.06.2003

|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
31.07.2020 19:38:42
|
|
|
Ja ma alati proovin uut seadet kasutusele võttes kõigist neist tüütutest autofilleritest lahti saada...
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
04.08.2020 22:33:20
|
|
|
| Draqula kirjutas: |
looder123, HERE WeGo töötab offline (riikide kaupa downloaditav, suuremate riikide puhul ka regiooni kaupa) ja eesti keel on allalaaditav.
Ridade juhised vist on puudu. Kiiruskaamerate osas jään vastuse võlgu hetkel. |
Kas ma olen ainuke, kel HERE WeGo ilma netita enamasti asukohtade otsingule "ei ole tulemust" annab?
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
05.08.2020 00:46:55
|
|
|
Seal pidi kaardid ennem downloadima vanasti.....ei kasuta ammu seda
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
05.08.2020 00:54:15
|
|
|
Eesti kaart sai muidugi kohe alla laetud :]
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
05.08.2020 07:40:09
|
|
|
Kena, kui tänapäeval keegi veel kasutab offline kaardirakendusi, siis ei panda neid ehk kinni ajaks, kui ehk endalgi miskipärast vaja minna võiks... Here't ma vist kasutasin reaalselt viimati Nokia Mapsina N95 peal.
Navirakendustele on tegelikult eraldi spets kleebisteema ka.
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
05.08.2020 14:00:27
|
|
|
Ma üritan Offlines kasutada, ent enamasti peab ikkagi neti taha panema, et toimiks nagu vaja... Waze-i teema leidsin - seal räägitakse siis teistest ka laiemalt kui Waze-iga võrdlemise mõttes?
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Märt.
HV Guru

liitunud: 17.01.2004
|
05.08.2020 16:14:34
|
|
|
| rmc kirjutas: |
| Ma üritan Offlines kasutada, ent enamasti peab ikkagi neti taha panema, et toimiks nagu vaja... Waze-i teema leidsin - seal räägitakse siis teistest ka laiemalt kui Waze-iga võrdlemise mõttes? |
See teema: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=491688
_________________ Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel." |
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
05.08.2020 20:06:03
|
|
|
| rmc kirjutas: |
| Draqula kirjutas: |
looder123, HERE WeGo töötab offline (riikide kaupa downloaditav, suuremate riikide puhul ka regiooni kaupa) ja eesti keel on allalaaditav.
Ridade juhised vist on puudu. Kiiruskaamerate osas jään vastuse võlgu hetkel. |
Kas ma olen ainuke, kel HERE WeGo ilma netita enamasti asukohtade otsingule "ei ole tulemust" annab? |
Katsetasin hetkel nii, et lükkasin wifi ning mobiilneti välja, lülitasin Here offline mode sisse ning otsisin kohta Tartu.
Hakkas juhendama küll.
Anna mõni aadress millega sul ei tööta?
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
06.08.2020 10:24:09
|
|
|
| ot: |
| rex kirjutas: |
Kena, kui tänapäeval keegi veel kasutab offline kaardirakendusi, siis ei panda neid ehk kinni ajaks, kui ehk endalgi miskipärast vaja minna võiks... Here't ma vist kasutasin reaalselt viimati Nokia Mapsina N95 peal.
Navirakendustele on tegelikult eraldi spets kleebisteema ka. |
HERE on Windows 10-sse ju integreeritud. Seega kaudselt nagunii kasutad |
_________________ M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W |
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
06.08.2020 11:23:47
|
|
|
Vajutan "win" ja kirjutan "here", ei tule vasteid. On tõesti ka mittemobiilsesse kuidagi sisse lükatud?
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
06.08.2020 12:50:47
|
|
|
Draqula, linnadega saab hakkama, jah, samas on alatasa see, et kohti ei leia kui otsida. Eks ma teen screen kui ei leia midagi jälle ja postitan siia.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alpha
HV veteran

liitunud: 04.12.2002
|
01.09.2020 21:56:57
|
|
|
| Õe PocaPhone ei näita Google Play Poes installitud äppe ja uuendusi. Android 10. Mida võiks teha?
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
01.09.2020 23:30:53
|
|
|
Google Play appile cache-cleanup/remove app data alustuseks.
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alpha
HV veteran

liitunud: 04.12.2002
|
02.09.2020 00:11:41
|
|
|
| bladerunner kirjutas: |
| Google Play appile cache-cleanup/remove app data alustuseks. |
Cache proovisin ise, ei aidanud. App data aitas
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dogbert
HV Guru

liitunud: 03.05.2004
|
05.09.2020 17:35:29
|
|
|
Sama trikk töötab enamuse tõrkuvate äppide puhul.
Ei oska praegu isegi oletada, kui paljude äppidega samamoodi on tulnud talitada aastate jooksul.
Alles eile tegin samal põhjusel SEB äpi andmetest lagedaks. Uus äpi versioon sundis pärast paigaldust telefonile peaaegu resetti tegema, et ekraanil vähem kui sekundise intervalliga avaneda üritavat ja kohe kõngevat äppi kuidagi sulgeda.
Õnnestus lõpuks niikauaks äppide seadistus ekraanile saada, et sealt force close teha ja seejärel delete data & cache.
Pärast seda hakkas tööle ja pole tõrkunud. Uus virtuaalne maksekaart tuli jälle teha muidugi.
_________________ Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus. |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
07.09.2020 09:27:48
|
|
|
| Dogbert kirjutas: |
Sama trikk töötab enamuse tõrkuvate äppide puhul.
Ei oska praegu isegi oletada, kui paljude äppidega samamoodi on tulnud talitada aastate jooksul.
Alles eile tegin samal põhjusel SEB äpi andmetest lagedaks. Uus äpi versioon sundis pärast paigaldust telefonile peaaegu resetti tegema, et ekraanil vähem kui sekundise intervalliga avaneda üritavat ja kohe kõngevat äppi kuidagi sulgeda.
Õnnestus lõpuks niikauaks äppide seadistus ekraanile saada, et sealt force close teha ja seejärel delete data & cache.
Pärast seda hakkas tööle ja pole tõrkunud. Uus virtuaalne maksekaart tuli jälle teha muidugi. |
Kas sa mõtled virtuaalset krediiitkaarti?
Tõesti hoitakse info ainult kohalikus äpis, et peale äpi uut installi vaja uus teha?
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dogbert
HV Guru

liitunud: 03.05.2004
|
07.09.2020 09:52:58
|
|
|
| Draqula kirjutas: |
| Dogbert kirjutas: |
Sama trikk töötab enamuse tõrkuvate äppide puhul.
Ei oska praegu isegi oletada, kui paljude äppidega samamoodi on tulnud talitada aastate jooksul.
Alles eile tegin samal põhjusel SEB äpi andmetest lagedaks. Uus äpi versioon sundis pärast paigaldust telefonile peaaegu resetti tegema, et ekraanil vähem kui sekundise intervalliga avaneda üritavat ja kohe kõngevat äppi kuidagi sulgeda.
Õnnestus lõpuks niikauaks äppide seadistus ekraanile saada, et sealt force close teha ja seejärel delete data & cache.
Pärast seda hakkas tööle ja pole tõrkunud. Uus virtuaalne maksekaart tuli jälle teha muidugi. |
Kas sa mõtled virtuaalset krediiitkaarti?
Tõesti hoitakse info ainult kohalikus äpis, et peale äpi uut installi vaja uus teha? |
Jah, ma ei pea silmas SEB virtuaalkaarti, vaid äpis kasutatavat "digitaalset kaarti", nagu seda äpis nimetatakse.
Ei usu kuidagi ega mingil juhul, et ainult äpis hoitakse. Pigem toimub mingi sünkro panga süsteemis olevate võtmete ja äpis oleva vahel, sarnaselt Smart-ID-ga. Küllap äpis genereeritud võtmepaari avalik võti läheb panka, privaatvõti hoitakse PIN-koodiga krüpteerituna äpis.
Kui privaatvõti äpi data kustutamise tagajärjel kaduma läheb, ei ole ka avaliku võtmega enam midagi teha, tuleb uus võtmepaar genereerida.
Täpselt nagu igasuguse muu krüptovõtmete paari puhul.
_________________ Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus. |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Märt.
HV Guru

liitunud: 17.01.2004
|
07.09.2020 10:36:12
|
|
|
Värskendused maha ja uuesti peale, vanasti aitas.
_________________ Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel." |
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Osiris
HV Guru

liitunud: 12.08.2002
|
16.09.2020 09:20:16
|
|
|
Krdi pull selle google kontaktidega lahti on. Ei saa ühtegi uut kontakti lisada. Kui vajutan telefoni äpis lisa uus kontakt vilksatab miskit ekranailt ja kaob kohe ära.
Kui võtta eraldi kontaktide äpp siis see on täiesti tühi - paremalt ülevalt nurgast vataan, et pole sisse logitud - vajutan logi sisse - valin oma kasutajanime - annab teada - see konto on teie seadmes juba olemas.
On äpp maha lastud, cache tühjendatud jms - ikka ei midagi. Varem oli sama jama aga siis sai peale mingit äpiuuendust asi korda.
Jäänud veel kõige viimane võimalus - telefoni full reset.
Android 10 seadmes MI A2.
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dogbert
HV Guru

liitunud: 03.05.2004
|
16.09.2020 13:47:44
|
|
|
| Osiris kirjutas: |
Krdi pull selle google kontaktidega lahti on. Ei saa ühtegi uut kontakti lisada. Kui vajutan telefoni äpis lisa uus kontakt vilksatab miskit ekranailt ja kaob kohe ära.
Kui võtta eraldi kontaktide äpp siis see on täiesti tühi - paremalt ülevalt nurgast vataan, et pole sisse logitud - vajutan logi sisse - valin oma kasutajanime - annab teada - see konto on teie seadmes juba olemas.
On äpp maha lastud, cache tühjendatud jms - ikka ei midagi. Varem oli sama jama aga siis sai peale mingit äpiuuendust asi korda.
Jäänud veel kõige viimane võimalus - telefoni full reset.
Android 10 seadmes MI A2. |
Mida see telefon sulle seadistuste - kontode (accounts) - Google alt näitab? Kui oma konto account sync seadistust vaatad, siis kontaktid on ikka sünkimas või on välja lülitatud?
_________________ Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus. |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lauri76
HV kasutaja
liitunud: 12.12.2012
|
20.09.2020 14:30:43
|
|
|
| Mul on telefoni raamatus paljud kontaktid mitmeid kordi ja isegi on tel,nr asemel imelikud nimed ja mailid.Kas on mõnda head äppi,mis korrastaks mu telefoni raamatut,paneks kõik kontaktid sim kaardile ja kustutaks mitmuses olevad ära...Suht sasipundar on telefonis
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
0 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dogbert
HV Guru

liitunud: 03.05.2004
|
20.09.2020 15:00:37
|
|
|
Assistant pakub ikka vahetevahel, kui leiab samasuguse nimega kontakte erinevatest allikatest, et kas võib ära ühendada...
_________________ Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus. |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
maxfox04
HV veteran
liitunud: 08.02.2010
|
20.09.2020 15:27:34
|
|
|
Kas kontaktide seadete all funktsioon ei tööta:
?
_________________ Huvid: mikrokontrollerid, DIY, IoT, CNC, 3D print. |
|
| Kommentaarid: 301 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
222 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lauri76
HV kasutaja
liitunud: 12.12.2012
|
20.09.2020 16:06:10
|
|
|
Ma ei leia neid ülesse.
Kas oskate soovitada mõnda korralikku äppi,mis kontaktid korda teeks,kõik kaardile tõstaks ja topelt kustutaks.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
0 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|