Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  nVidia Ampere (GA100/GA102/GA104) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 33, 34, 35 ... 164, 165, 166  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
kuccu
HV kasutaja

liitunud: 11.09.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.09.2020 20:01:00 vasta tsitaadiga

https://videocardz.com/newz/gigabyte-geforce-rtx-3080-vision-oc-pictured

Näeb päris hea välja
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wirx
HV Guru
wirx

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.09.2020 21:08:50 vasta tsitaadiga

RustyZ kirjutas:
wirx kirjutas:
Vool tuli õnneks paari tunni pärast tagasi ja sai erinevates mängudes testitud Gainward RTX 3080 Phoenix GS videokaarti.
Ei hakka mingit põhjaliku ülevaadet tegema, kes tahab leiab siit nii Gainwardi, kui ka Palit Gaming Pro OC, mis on 1:1 samad kaardid, sama tootja ka, lihtsalt erinev nimi.
https://videocardz.com/newz/nvidia-geforce-rtx-3080-custom-graphics-cards-review-roundup
Eelnevalt oli mul tavaline RTX2080 videokaart, seega peaks olema kiiruse tõus pea 2x nvidia andmetel. Mõndades mängudes see ka nii on. Monitor on 164HZ 2560 resoga Dell. Kõik mängud ultra-max settingutega. Protsessor AMD 3800X
Doomis oli eelnevalt 150 kandis fps, nüüd 300 fps
Quake RTX oli 40, nüüd 70
Metro oli 50, nüüd 80
Half life Alyxis ei oska FPS-e vaadata, kuid nüüd saab ultra seadetega kenasti mängida, RTX2080 jäi lõpu levelites tugevalt hätta.



Half Life Alyxis vaatamiseks tiri OVR toolkit steamist. Siis käe peal hakkab näitama. Ennast ka huvitab just selle perf kuna vana kaardiga pooleli icon_biggrin.gif


FPS VR-i panin, see näitas kenasti kätte ja oli mõistlikuma hinnaga(kuigi päris narr on maksta ka 3€ FPS counteri eest) igatahes nt klaveri toas oli pidevalt stabiilselt 144fps kõik ultra max settingutes Alyxis, lõpu tasemetes 100fps-i kandis, vaatasin et kõige rohkem tõmbas alla põrandale vaatamine, kui seal olid metallplaadid mingite special nagadega. Valvel on 144hz sagedus, samas paljudel teistel VR kittidel 90hz.
Proovisin veel Zero Caliber, seal max settingutega oli 70fps, aga selles pigem nigel graafikamootor piirajaks. Beat Saber oli 144hz.

Ja no siis muidugi Crysis Remastered. Tuleb ikka RTX3090 ära oodata, enne mängida ei kannata 2560 resoga icon_smile.gif -
25fps nägi muidugi harva, metsa vahel oli 70fps kandis ning kui panna High siis oli ka seal rannas 100fps juures. Aga noh settingutes Can it run Crysis ja nendega võiks ikka 150fps ära olla icon_smile.gif
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla!
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
trip
HV Guru
trip

liitunud: 15.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.09.2020 21:12:46 vasta tsitaadiga

25fps +19%=30fps, 4090-ga saab vist 60 kätte über graafikaga icon_smile.gif

NVIDIA GeForce RTX 3090 is ~19% faster than RTX 3080
Kommentaarid: 406 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 303
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 18.09.2020 21:13:15 vasta tsitaadiga

no ma ei tea sama shita mängida mis aastal 2007 on ka natuke narr 1500€ eest
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killhoven
OC`er
Killhoven

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.09.2020 21:33:24 vasta tsitaadiga

NVIDIA GeForce RTX 3090 3DMark Time Spy scores leaked
https://videocardz.com/newz/nvidia-geforce-rtx-3090-3dmark-time-spy-scores-leaked
(NVIDIA GeForce RTX 3090 is ~19% faster than RTX 3080)

_________________
Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™
Kommentaarid: 409 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 351
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 18.09.2020 21:33:45 vasta tsitaadiga

120% perfi 200% hinnaga looks good thumbs_up.gif
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.09.2020 21:36:19 vasta tsitaadiga

Killhoven kirjutas:
NVIDIA GeForce RTX 3090 3DMark Time Spy scores leaked
https://videocardz.com/newz/nvidia-geforce-rtx-3090-3dmark-time-spy-scores-leaked
(NVIDIA GeForce RTX 3090 is ~19% faster than RTX 3080)
19% on parem kui eeldada võiks. pakun, et mängudes on lõpuks ikkagi 15% icon_smile.gif
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.09.2020 21:42:52 vasta tsitaadiga

Ma võtan nende 3080 ostjate praegused 2080ti'd 375'ga ligi. Hea hind. Pakkuge aga, pool uue kaardi raha nagu maast leitud! icon_smile.gif
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wirx
HV Guru
wirx

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.09.2020 21:43:02 vasta tsitaadiga

2080ti +20% kiirusele = 3080
3080 +20% kiirusele = 3090
Timespy tulemuste järgi nii ongi 1440p juures.

_________________
Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla!
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Zonerman
HV veteran
Zonerman

liitunud: 03.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.09.2020 23:34:32 vasta tsitaadiga

Kristoferr kirjutas:
Ma võtan nende 3080 ostjate praegused 2080ti'd 375'ga ligi. Hea hind. Pakkuge aga, pool uue kaardi raha nagu maast leitud! icon_smile.gif


Aga 1080Ti icon_razz1.gif


Asi näeb ikka üsna nigel välja. Skandinaavia üks suuremaid retail poode on paljudele kaartidele lisanud esialgsed kuupäevad kuskile oktoobri lõppu üldse. TUF ja Strix vabsee 1 november.
https://www.komplett.no/kampanje/121235/nvidia-geforce-3080-3090-3070?tag=RTX%203080
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aff
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.09.2020 00:14:29 vasta tsitaadiga

Ilmselt tuleb enda sõnu süüa ja veelkord SLI teed minna. 2080ti panna slisse ja vait mõne koha pealt olla. Sisuliselt on teema surnud aga midagi ikka saab. >Hinna ja prefi suhe on parem kui 3090. Sitt aga tõsi.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wirx
HV Guru
wirx

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.09.2020 01:27:29 vasta tsitaadiga

Ketrasin mõned 3Dmark benchmarkid läbi.
Täiesti stock ja kellamata Gainward RTX3080 GS, arvuti ise ka kellamata. AMD 3800X, 2x16GB RAM, Aorus Master emaplaat
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla!
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
aff
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.09.2020 01:56:53 vasta tsitaadiga

just vaatasin ühed parimad videod 2080ti vs single gpu ära ja sisuluiselt keskmine ongi 20-50 fpsi. Nüüd mõelda, et kogu see sli hassle ja muu jama juurde , kas tasub ära vs 3090. Müüa 2080ti maha ütleme siin meestele "tulen ise järgi" 500 eest prime price ja siis osta 1200 eest nö 3090 , või olla ise see "tulen ise järgi ja maksan kütuse mees" siis võidaks umbes 500 euri.

Tuleb vist SLI valida seekord ja 3090 teema maha matta. AMD kaarti ka ei saa osta kuna pole gsünk.

Samas kõigile kes 3080 poole vaatavad , uskumatu kaart hea hinna eest. Kuni tuleb NVIDIA poolt järgmine nö lüke.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cummel
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.06.2009




sõnum 19.09.2020 10:20:08 vasta tsitaadiga

Ei tea kas 9700K jääb pudelikaelaks 3080 puhul 4K reso juures?
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.09.2020 10:24:11 vasta tsitaadiga

Ei jää.

https://www.tomshardware.com/features/nvidia-geforce-rtx-3080-ampere-cpu-scaling-benchmarks
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
PaRaZiD
HV kasutaja

liitunud: 03.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.09.2020 10:35:35 vasta tsitaadiga

Paistab et Arvutitark -s hakkavad 3090 ka juba otsa saama, ennem oli 5 mudelit valikus ja nüüd aint 3.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 19.09.2020 10:44:14 vasta tsitaadiga

3090 saadavus peaks parem olema kes ikka tahab 1600+ euri maksta 15-20% parema perfi eest.
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wirx
HV Guru
wirx

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.09.2020 11:03:28 vasta tsitaadiga

Veel 3090 benchmarke, keegi suutis kaardi voolutarbe 550W peale tõsta.
https://videocardz.com/newz/even-more-nvidia-geforce-rtx-3090-benchmarks-leak

_________________
Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla!
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Dolph
HV kasutaja

liitunud: 19.01.2003




sõnum 19.09.2020 11:11:26 vasta tsitaadiga

pots4t4j4 kirjutas:
3090 saadavus peaks parem olema kes ikka tahab 1600+ euri maksta 15-20% parema perfi eest.


Mina
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rene p
HV veteran

liitunud: 05.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.09.2020 17:26:42 vasta tsitaadiga

https://wccftech.com/nvidia-geforce-rtx-3090-teclab-review-leaked/
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 19.09.2020 17:35:55 vasta tsitaadiga

Kui juba rtx 3080 kaardid istuvad koguaeg powerlimitis mis need 3090 tegema siis peavad samasuguse 2x8pin otsas, pole ime kui perf vilets.
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Diesel
Kreisi kasutaja
Diesel

liitunud: 29.01.2009




sõnum 19.09.2020 17:43:37 vasta tsitaadiga

Ma ei saa aru, miks MSI 3080 on 3x8pin otsas ja TUF on 2x8, aga perf sama..Mis selle 3x8 mõte on ?
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 19.09.2020 17:49:37 vasta tsitaadiga

triol seal see rohkem naljaviluks, vrm ju kehvem kui tufil, kui selle trio VRM nii kehva tehti (maximum jew msi poolt )ja see isegi 375w ei kannata siis tuli ju biosiga ära gimpida 350w peale vms seal see limit oli.

viimati muutis pots4t4j4 19.09.2020 17:57:46, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.09.2020 18:00:18 vasta tsitaadiga

pots4t4j4 kirjutas:
Kui juba rtx 3080 kaardid istuvad koguaeg powerlimitis mis need 3090 tegema siis peavad samasuguse 2x8pin otsas, pole ime kui perf vilets.


Jep, pmst 3080 OC editionid söövad selle 3090 ära. Ilmselt draiverid ka toored veel.
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.09.2020 18:38:27 vasta tsitaadiga

Sellel 3x8pin'il polegi pointi 2x8pini võivad ka sul 500W läbi lasta. Kuid parem on jaotada selline amprite hulk rohkemate juhtmete ja pistikute vahel nii kindluse mõttes. Kuid kindlasti peab kaardil olema vastav VRM, et seda ära kasutada.
MSI Trio on hea näide, kuidas seda asja väga valesti teha. Üks 8pin lisaks kuid kaardil pole VRM ega muid powerdelivery komponente, et seda ära kasutada.
Shunt-modiks on TUF kindlasti hetkel parim 3080's, tänu seni kõige parema VRM'ga, mis praegu teada olevatel 3080'el on.

rene p kirjutas:
https://wccftech.com/nvidia-geforce-rtx-3090-teclab-review-leaked/

Täitsa võimalik, et see 3090 ongi väga power limited, kuid ma ei tea kui palju voolu sinna sisse lasta tuleb, et oleks mingi reaalne efekt ka kui +10% lisaks ainult icon_lol.gif
+1000 eurot see kaart kohe kindlasti väärt pole üle 3080'ne icon_lol.gif ...aga see oli juba teada ju.
Võimalik, et mingid draiveri optimiseerimised veel parandavad, kuid juba varasemalt oli juttu max +15-20% best case scenario puhul. Ju siis keskmine case on +10%.
Aga me pole näinud veel 8K resolutsiooni teste. Võimalik, et seal suudab ta midagi teha, samas see peaks 4K resol ka välja paistma seljuhul.

_________________
Parim kodukino projektor müügis: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11768241#11768241
Kommentaarid: 226 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.09.2020 20:06:33 vasta tsitaadiga

pots4t4j4 kirjutas:
2 slotine liist on anyway kehva vs korralik cooler kas siis õhk vs vesi näiteks msi gaming trio jms suured tükid

pots4t4j4 kirjutas:
Samas see ei ole halb st kui mingi suvaline entry model TUF 3080 on ikka omajagu parem kui FE

pots4t4j4 kirjutas:
FE kaart on oma jahutuselt ikka paras shit.

Millest selline dumping. TUF on kümmekond kraadi jahedam ja hetkega on FE viimane sitt?
Sa ei arvesta absoluutselt sellega, et FE on 2 slot kaart kahe vendiga. Samas kui TUF on ~3 slot kaart 3 vendiga. Selge see, et juba puhtalt massi ja ventikate hulgaga saab jahedmaks vs FE. Muidugi see eeldab ka kompetenstset jahutust - mass ise ei määra veel jahutuse headust (@ Gaming x Trio). Niikaua kuni keegi ei tooda kahe vendiga dualslot jahutust mis on sama vaikne ja jahe kui FE, niikaua ei ole keegi ka FE ületanud.

pots4t4j4 kirjutas:
Triol paistab korralik PL ka olevat @ TPU trio review oli peak tarbimine 425w vms, kui jahutada suudad siis parem valik ikka kui tuf.

On ta jah. 350W. Madalam kui TUF.

pots4t4j4 kirjutas:
Nii ja mis sa selle 20GB kaardiga teed, lihtsalt hea tunne kui rohkem mälu ?

Asi on põhimõttes. 2013 aastal sai osta 8GB kaarte. 2017/2018 aastal 11GB aga nüüd äkki ainult 10GB?
Samal ajal on CUDA tuumade hulk viiekordistunud.
Lisaks Nvidia väide hinna madalal hoidmisest ei päde. Neil oli ja on tehniline võimekus teha 352bit kaart 12GB mäludega mis oleks olnud ehk ~50€ kallim ainult sama PCB peal. Keegi poleks kobisenud 12GB peale ja Nvidia oleks jätkanud oma +1GB või +2GB strateegiat mida nad kogu kümnendi on teinud.

sacher kirjutas:
sättisin end türi tänavale neljaks kohale, et juba 5 minutit enne saaksin kauplema hakata, kuid saadeti pm piiksu. kõik juba ette maha parseldatud ja midagi saada pole. kokku tuli neile 11 tk ning omatöötajad ajasid müüja sõnul neile küüned taha ning kliendid jäid pika ninaga icon_sad.gif

Wow see on ikka üsna uskumatu mis konnatiik meil on, et sellised asjad saavad toimuda. USA's, Jaapanis jms nägin pilte kus inimesed olid poe sabas ja kaardid olid reaalselt poes olemas. Muidugi ebareaalne oodata, et kõik neid kaarte sealt saaks aga vähemalt ei olnud pettust ja alt leti sahkerdamist. Meil on peale kasvand uus põlvkond inimesi kes on pärinud vene aja alt leti ja tutvuste mentaliteedi. Nii mulle tundub.

sacher kirjutas:
täna AT-st oleks strixi ka ära ostnud kui oleks võimalust olnud icon_evil.gif

Strix tuleb alles kuu lõpus. Kui AT seda välja reklaamis siis nad valetasid. See tuleb alles uuel nädalal ja kuu lõpupoole peaks hakkama esimesed seda kätte saama. Isegi revieweritel polnud Strix mudeleid käes.

londiste kirjutas:
madalam temp aga kõik muu on kehvem ju?

tsitaat:
Even better, ASUS TUF OC was more than $100 less than Gaming X Trio in Scandinavia today on release day, and runs full 16 power stages for the GPU and a maximum power limit of 375W (which is max 2x8-Pin spec). On top of this incredible PCB, it has two additional features: Dual BIOS and an extra HDMI 2.1 connector, as a bonus it's 23mm shorter, nothing short of an amazing card!
So, Gaming X Trio, 13 power stages for the GPU, 350W max power limit, no Dual BIOS, one of the longest 3080s and all of it at a sweet premium price. How about.. no?
We also learned today, EVGA FTW3 Ultra comes with a 375W default and 420W maximum power limit (+12% slider), which also features 3x8-Pin connectors, even though it's not as much as we wanted (450-475), it's .. 70 Watt higher (20%) than Gaming X Trio, FTW3 Ultra is €899 on Caseking.de right now and Gaming X Trio is €839, 7% higher price but 20% higher power limit, also insanely stronger and cooler VRM with up to 19 power stages for the GPU. They're not even comparable.

On ta jah kehvem...

londiste kirjutas:
Viilutaja, su tahtmine 3080 kohe ära osta oli ja on nii suur, et selline kibestunud jutt?

Paranda mind kui ma eksin aga kas sina polnud mitte see, kes kiitles, et ta sai 2080 kätte esimesel nädalal pea launchi. Kui kedagi siin "tahtmises" kahtlustada võib oled see pigem sina icon_lol.gif

wirx kirjutas:
Karm maailm ikka, sain RTX 3080 kaardi arvutisse, driverid installitud, pilt tuli juba ette ning siis läks vool ära icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
Jumal teab, millal see veel tagasi tuleb.

Alajaam läks lühisesse 3080 voolutarbe spike peale? icon_lol.gif

Lyth kirjutas:
Ja see pole ju ainus sellelaadne seal. Millest ma siin aru ei saa? Mingi scam vms?

Counter bot. Keegi tegi boti mis tegi scalperite pakkumistele fiktiivseid pakkumisi tõstes hinna müstiliseks. Eesmärk oksjon läbi kukutada. See ka õnnestus.

Dj-E kirjutas:
TUF on ASUS-e odavam seeria. Ma ise eelistaks pigem seda kõrgemat otsa ehk siis ROG STRIX-i. Aga muidugi vaba valik. icon_wink.gif

Strixist pole veel ülevaateidki väljas ja sina juba eelistad kallimat? Ju see on siis parem eksole? Naljahammas. Ainus mis õigustaks nüüd seda kõrget hinda mida Strixi eest küsitakse (hetke kalleim 3080 mudel) oleks see kui see omaks 450W+ power limiiti.

heretic666 kirjutas:
Ära aja rumalat juttu yerba, nvidia on kuri ettevõte kes tahtlikult kiusab tarbijaid ja AMD on täis valgust ja headust kel alati saadavust lademetes during launch day icon_biggrin.gif

Jah sest ega Nvidia pole kunagi midagi valetanud ega inimeste eeldusi valetamise osas ära teeninud?

aff198 kirjutas:
Ja lõpuks selgubki, et NVIDIA muutis natuke numbreid ja lasi 3070 välja 3080 nime all. Kõik rahul, hind ju hea icon_biggrin.gif . Reaalne hinnatõus on päris high endis ikka supercool. Eks see 3080ti kui see peaks välja tulema maksabki kõvemate mudelite puhul sinna 1700 kanti, mis on 500 rohkem kui 2080ti.

Misasja ma ma just lugesin? See on nii asjatundmatu jutt kui vähegi olla saab.
Võtame siis algusest selle pudru lahti:

1. 3080 ei ole 3070. 3080 kasutab tippkiipi: GA102. Viimati Nvidia kasutas 102 kiipi 1080Ti puhul. 2080 kasutas 104 kiipi mis on tõesti xx70 klassi kiip. Seega see väide on täielikult vale. Erinevalt eelmisest seeriast kasutab xx80 jälle 102 mis peabki nii olema. Tubli töö Nvidia poolt.
2. Hinnatõus oli Turinguga. Ampere hinnad on palju sarnasemad Pascali hindadele. Ja kui sa arvad, et tippkaardid pole kunagi nii kallid olnud kui nüüd, siis mulle on sulle midagi: 8800 Ultra. Väljastatud 13 aastat tagasi ja hind: $829. Arvestades inflatsiooni oleks see tänapäeval $1039. Ja sa kaebled 700 hinna üle 13 aastat hiljem. Õpi ajalugu tundma.
3. 3080 Ti kui see sellise nimega tuleb ei hakka kohe kindlasti maksma 1700. See on täielik umbluu. Isegi 3090 ei maksa enamuses nii palju. Nüüd saa arvad, et tuleb mingi maagiline 3080 Ti mis on kallim kui 3090?. Absurd.
Kui tulevad uued kaardid, siis nendeks on 16GB 3070Ti @ 549. 20GB 3080 Ti @ 849 ja Full-GA102 48GB TITAN @ 3000+. See põhineb eksisteerivate kivide confil ja lisahinnal mida mälumahu tõstmine annaks. Teoreetiliselt on võimalik ka 12GB 3080 aga pole kindel kas see tuleb, sest erinevalt 16GB ja 20GB mudelitest pole sellest midagi kuulda olnud.

aff198 kirjutas:
Ilmselt tuleb enda sõnu süüa ja veelkord SLI teed minna. 2080ti panna slisse ja vait mõne koha pealt olla. Sisuliselt on teema surnud aga midagi ikka saab. >Hinna ja prefi suhe on parem kui 3090. Sitt aga tõsi.

Hinna osas jah aga perfi osas sa võid isegi kaotada vs üks 2080Ti. Väga halb mõte.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arx07
HV veteran
Arx07

liitunud: 08.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 19.09.2020 20:44:21 vasta tsitaadiga

https://www.eteknix.com/gigabyte-reveals-nvidia-3090-with-a-blower-cooler/?fbclid=IwAR09Wbrrj-zAX7zj4QH_ogZMyLqYSakX8N1cKb5BD6nphon5VAjVIFKRn74
See peab üks vihane blower olema icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.09.2020 20:48:18 vasta tsitaadiga

https://www.tweaktown.com/news/75244/gigabyte-confirms-geforce-rtx-3080-with-20gb-model-3070-16gb/amp.html
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.09.2020 21:00:09 vasta tsitaadiga

Arx07 kirjutas:
https://www.eteknix.com/gigabyte-reveals-nvidia-3090-with-a-blower-cooler/?fbclid=IwAR09Wbrrj-zAX7zj4QH_ogZMyLqYSakX8N1cKb5BD6nphon5VAjVIFKRn74
See peab üks vihane blower olema icon_biggrin.gif

Kõige suurema müratasemega 30 seeria kaart kinnitatud icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arx07
HV veteran
Arx07

liitunud: 08.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 19.09.2020 21:08:46 vasta tsitaadiga

Tomorrow, ega jah, arvutikasti peab vist turvarihmadega kinni tõmbama, see peaks korralik reaktiivmootor olema. Juba 5700XT blower tööhoos puhus tagant väga korraliku survega, muidu oli mehaaniliselt päris vaikne vurr, aga see õhuliikumine tegi lärmi.

Sportlik huvi olemas selle mudeli reviewsid näha thumbs_up.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.09.2020 21:33:43 vasta tsitaadiga

Arx07 kirjutas:
https://www.eteknix.com/gigabyte-reveals-nvidia-3090-with-a-blower-cooler/?fbclid=IwAR09Wbrrj-zAX7zj4QH_ogZMyLqYSakX8N1cKb5BD6nphon5VAjVIFKRn74
See peab üks vihane blower olema icon_biggrin.gif
arvata võib, et selle kaardi peamine sihtgrupp on watercooling icon_wink.gif
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.09.2020 21:38:26 vasta tsitaadiga

Kristoferr kirjutas:
pots4t4j4 kirjutas:
Kui juba rtx 3080 kaardid istuvad koguaeg powerlimitis mis need 3090 tegema siis peavad samasuguse 2x8pin otsas, pole ime kui perf vilets.


Jep, pmst 3080 OC editionid söövad selle 3090 ära. Ilmselt draiverid ka toored veel.

Arvad, et 3090 ei saa oc-da? eusa_think.gif rofl.gif
Era nad seal nii lambad ka pole...vahe jääb min. samaks

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.09.2020 21:39:32 vasta tsitaadiga

leaked väidetav 3090 review:
https://videocardz.com/newz/nvidia-geforce-rtx-3090-gaming-performance-review-leaks-out

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.09.2020 21:42:49 vasta tsitaadiga

Sellest lekkes siin samal lehel ülevalpool juba juttu.
Aga see oli teada juba, et +15% on best case scenario ja 10% on tavaline paremus RTX3080'st.

_________________
Parim kodukino projektor müügis: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11768241#11768241
Kommentaarid: 226 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zonerman
HV veteran
Zonerman

liitunud: 03.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.09.2020 21:44:32 vasta tsitaadiga

anubis kirjutas:
https://www.tweaktown.com/news/75244/gigabyte-confirms-geforce-rtx-3080-with-20gb-model-3070-16gb/amp.html


Mis veelgi huvitavam 3080 20GB variante on kohe hulgi neil seal.
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.09.2020 21:47:12 vasta tsitaadiga

jeesus188, ... Natuke kaasa mõtleksid, siis saad (loodetavasti) aru küll.
3090 "tavaversioonil" erilist mõtet poleks. - vähemalt mitte selle hinnaga, mis välja käidud.

_________________
Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.09.2020 21:49:28 vasta tsitaadiga

https://twitter.com/zotac_dach/status/1307256044838629376?s=21
zotac kirjutab, et amazonis 20k preorderit ja pakub ooteajaks üks hea kuu aega icon_smile.gif

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 19.09.2020 21:55:16 vasta tsitaadiga

Vähemalt enne nov 19 tahaks kaardi saada kätte
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.09.2020 22:19:15 vasta tsitaadiga


Link

tl;dr
stock ei olnud väiksem kui eelmistel launchidel aga läbi müüdi meeletult kiiresti.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.09.2020 22:27:48 vasta tsitaadiga

Kristoferr kirjutas:
jeesus188, ... Natuke kaasa mõtleksid, siis saad (loodetavasti) aru küll.
3090 "tavaversioonil" erilist mõtet poleks. - vähemalt mitte selle hinnaga, mis välja käidud.

Mõtle vähe ise kaasa, võrdled 3080OC vs 3090 non OC. Loomulikult sellise hinnaga see 3090 väärt pole, siililegi selge. Aga lihtsalt...juriidiliselt korrektne olla, siis võrdleme samal tasemel asju icon_wink.gif

tsitaat:
NVIDIA GeForce RTX 3090 reviewed, only 10% faster than RTX 3080?

Söön oma krd mütsi ära kui see reaalne on...ei saa 2 korda rohkem raha küsida 10% kiirema kaardi eest...isegi kim jong un ei suudaks põhja-koreas seda bs ära siluda icon_lol.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dolph
HV kasutaja

liitunud: 19.01.2003




sõnum 19.09.2020 22:38:09 vasta tsitaadiga

No ma ootan huviga neid 3090 OC versioone
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sant
HV veteran


liitunud: 04.08.2003




sõnum 19.09.2020 22:38:52 vasta tsitaadiga

Cruncherid pole väga rahul perf per watt suhtega:
tsitaat:

okay given the much higher power usage it's not really interesting to switch from 2080ti to a 3080.
But at least you now get 2080ti performance plus a bit against lower prices (not taking into consideration the power bill). For those who dont need to pay the powerbill it may be a better choise to buy a 3080. But running 24/7 and paying your own power bills, and only 20% increase... a 2080ti will be the better choice money wise (if only 20% increase).

http://www.primegrid.com/show_host_detail.php?hostid=997975
Kui sama on ka hashimisel siis loodetavasti turgu ära ei solgita gameritel.

_________________
So, at the end of the day, after I have butchered all the nvidiots all around me, standing alone in a pool of blood surrounded by the corpses of my victims, a horrible truth reveals itself to me: I am an amd\ati fänboy...and I must do my dark masters bidding, for I am damned for all eternity...
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.09.2020 22:44:24 vasta tsitaadiga

Dolph kirjutas:
No ma ootan huviga neid 3090 OC versioone

Ma ootan HDTaneli lubadust , et ta laseb tuua kõigile kaardid eat.gif
Kui terves maailmas need otsas?????? siis tema organiseerib kuhjaga neid Eestisse icon_rolleyes.gif icon_lol.gif

Ootan update ... thumbs_up.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.09.2020 22:56:37 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Söön oma krd mütsi ära kui see reaalne on...ei saa 2 korda rohkem raha küsida 10% kiirema kaardi eest...isegi kim jong un ei suudaks põhja-koreas seda bs ära siluda icon_lol.gif
eee... titan on seda värki teinud juba päris pikalt ju?
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.09.2020 22:58:33 vasta tsitaadiga

coming soon....
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arx07
HV veteran
Arx07

liitunud: 08.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 19.09.2020 23:21:24 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Dolph kirjutas:
No ma ootan huviga neid 3090 OC versioone

Ma ootan HDTaneli lubadust , et ta laseb tuua kõigile kaardid eat.gif
Kui terves maailmas need otsas?????? siis tema organiseerib kuhjaga neid Eestisse icon_rolleyes.gif icon_lol.gif

Ootan update ... thumbs_up.gif

Esimesed partiid on otsas, kraami tuleb sujuvalt peale, näiteks EVGA:
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.09.2020 23:21:54 vasta tsitaadiga

anubis kirjutas:
https://www.tweaktown.com/news/75244/gigabyte-confirms-geforce-rtx-3080-with-20gb-model-3070-16gb/amp.html
huvitav, kas micron saab 2gb gddr6x kivid valmis või tulevad suurema mahuga gddr6 peal?
kivide mahu suurus on üks küsimus, voolutarve on teine. ma ei ole kindel, et gddr6x plaadi teisele küljele mõistlikult hea panna oleks. microni gddr6x esitlus ütleb, et power per byte transferred kukkus 7.5 > 7.25 pj. tore on, aga bandwidth samal ajal tõusis 35% (14gbps > 19gbps). ehk siis, 19gbps gddr6x (3080, 3090 on 19.5gbps) tarbib ~30% rohkem voolu kui 14gbps gddr6 (kogu rtx2000 seeria v.a. 2080s ja ka 3070).

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.09.2020 23:37:46 vasta tsitaadiga

Mis saadavusse puutub, siis üks viis kuidas igal launchil kindlasti kaart saada on prebuilt osta. See on kaardi enda hinda arvestades muidugi mingi 2k väljaminek koos süsteemiga. Ma ei ütle, et see tark mõte on. Ma ütlen, et see on suht kindel viis kuidas kaart saada kui raha pole takistus.

Mis scalperitesse ja bottidesse puutub, siis üks hea viis kuidas neile kaikaid kodaratesse loopida oleks 2FA süsteem kus sa pead oma telefonile saabuva kinnituskoodi sisestama. Teine viis on neil poodidel kel füüsilised poed olemas on neid kaarte internetis mitte müüa ja kohapeal rakendada 1 kaart inimese kohta reeglit. Näiteks mul pole erilist kahtlust, et Arvutitark suudaks kogu partii läbi müüa max 30 minutiga isegi siis kui inimesed peavad kohale minema ostma. A'la Microcenter lombi taga.

Muidugi hetke tõusva teise lainega pole väga hea mõte mitukümmend+ ahvi kokku panna järjekorda aga see on juba omaette teema.
Muidu see teema siin on viimastel nädalatel koroonateemale postide arvult ära teinud. Check mate Covid19 icon_cool.gif thumbs_up.gif

EDIT:

londiste, Tuleb 3090 PCB peal aga 3080 kiviga. 12 1GB kiipi kummalgi poolel. 3090 juba kasutab seda confi. Seega ma ei näe probleemi. 3070 puhul veel lihtsam kuna tavalised 2GB G6-nonX kiibid peaksid eksisteerima.
Mis G6X puutub, siis kõik senised kiibid teevad juba 20,6Gbps ära. Isegi 3080 peal.

Olen üsna kindel, et Micronil on tulemas ka 21Gbps ja 23Gbps kiibid kuna nendest on kõlakaid olnud. Neid saab arvatavasti omakorda 1-2Gbps võrra ülekiirendada. Aga see ja 2GB kiibid on tõenäoliselt järgmise aasta esimese poole teema.
See ei takista 16GB 3070 ja 20GB 3080 launchi juba loetud kuude pärast.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.09.2020 23:39:52 vasta tsitaadiga

Arx07, ma ei näinud sõnu Estonia, arvutitark....
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.09.2020 23:45:19 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:
londiste, Tuleb 3090 PCB peal aga 3080 kiviga. 12 1GB kiipi kummalgi poolel. 3090 juba kasutab seda confi. Seega ma ei näe probleemi. 3070 puhul veel lihtsam kuna tavalised 2GB G6-nonX kiibid peaksid eksisteerima.
Mis G6X puutub, siis kõik senised kiibid teevad juba 20,6Gbps ära. Isegi 3080 peal.

Olen üsna kindel, et Micronil on tulemas ka 21Gbps ja 23Gbps kiibid kuna nendest on kõlakaid olnud. Neid saab arvatavasti omakorda 1-2Gbps võrra ülekiirendada. Aga see ja 2GB kiibid on tõenäoliselt järgmise aasta esimese poole teema.
See ei takista 16GB 3070 ja 20GB 3080 launchi juba loetud kuude pärast.
just see 3080 20gb. kas ja kuidas 20 gddr6x kivi sinna ära paigutama peaks? praeguse info põhjal ei ole ka selle voolutarve triviaalne, pigem vastupidi.
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  nVidia Ampere (GA100/GA102/GA104) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 33, 34, 35 ... 164, 165, 166  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.